Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panka!
Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jó kis táblázatot csináltál. Kép KépNálam még hiányzik a doki. Õ Kerchner Csaba/Megyei kórház.

Roxanne!
Én is gratulálok a babához! Jó egészséget kívánok Nektek és vigyázz Magatokra! És gratulálok a 200-dik hozzászólás miatt is, amit Te követtél el.Kép

Lányok, ha valaki rossz idõt akar, akkor egyeztessen velünk, mert ha mi eljutunk egy strandra, akkor tuti, hogy nem bújik ki a nap egy óránál hosszabb idõre. KépÍgy volt ez vasárnap is. Hogy lehetünk ilyen pechesek? És hogy leszek én szép barna? Kép Kép Kép

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Kiegészítgettem a táblicskunkatKép

<pre>
Név / Foglalkozás Kor Lakhely Kórház / Orvos Gyerekek Szülés ideje
Dkriszta / könyvelõ 29év Tapolca Semmelweis / Dr. Sándor Csaba Kinga 2,5 év Aug. 27.
Dodus / kontrolling 26év Arnót Megyei / Dr. Kercher Csaba _______ 1-2 év múlva
Gyöngyöske / ? 30év ? Semmelweis / Dr. Sándor Csaba 1 gyerkõc Szept. 13.
Kata(killes) / titkárnõ 29év Jókai ltp. Semmelweis / Dr. Pócsi Tamás ______ Okt. 11.
Kata007 / GYED 35év Avas Megyei / Dr. Gyurkó Anita 15év Daniella 7év Dóra 02.05.29 ______
Lina / GYED 27év Gyõri kapu Szikszói kórház / Dr. Szemcsák Miklós Martin 02.02.13. ______
Neva / könyvelõ 29év Avas (III.) Megyei / Dr. Farkas László ______ Okt. 04.
Panka / könyvelõ 26év Népkert környéke Kazincbarcika / Dr. Lázár Erika ______ Babaprojekt folyamatban
Ritaa / otthon van 30év Martintelep Semmelweis / Dr. Shittu Gafar Dani 6 év Dorka 3,5év _______
Roxane / ? 30év Avas (III.) ? Berni 99.11.02. Márc.05.
</pre>

RoxaneKép
Hát annyira nem nehéz, de nem is könnyû szakma. Vagy szereti valaki csinálni vagy nem. Szerintem nincs átmenet. A jogszabályokat elég jól kell ismerni, azok meg ugye szinte állandóan változnak. Elég sok az idegeskedés is, pl.: egy APEH ellenõrzésnél. Én nem javasolnám senkinek, hogy otthon saját maga kezdjen el könyvelni. A legtöbb irodában már számítógépen könnyvelnek és azért egy ilyen program nem igazán olcsó. Ha jól tudom a mérlegképes elvégzéséhez mostmár felsõfokú végzettség és több éves gyakorlat kell. Meg attól is függ, hogy mekkora a férjed vállalkozása. Én egy könyvelõirodánál dolgozok és nincs az a pénz amiért magán lennék. Ez persze csak az én véleményem. Ott van pl. Neva, õ otthon dolgozik.

DodusKép
Örülök, hogy jelentkeztél.

Üdv mindenkinek, Panka

panka
 
 


Roxane!

Örülök, hogy sikerült a babaKép Mellesleg annak is, hogy közel lakunk egymáshoz, mert esetleg találkozhatnánk.
Ha elég erõt érzel magadban ahhoz, hogy könyvelõ légy, én tudok neked segíteni. Most is van egy hölgy akit tanítok cserébe õ adatrögzít nekem majd szülés után pár hónapig. Szóval olyan barter féle dolog. Pankával ellentétben én nem szívesen mennék vissza majd dolgozni könyvelõirodába. Ha nem túl problémás a vállalkozásotok akkor szerintem meg lehetne próbálni. Címem a profilban megtalálható ha van kedved, írj.
Neva
neva
 
 

 
 

Panka!

Néhány hiányzó adat, ill. módosítanivaló:
GYED, Miskolc, Gyöngy 2 éves, 09.19. (!)
Köszi

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Roxane! Nagyon sok gratula Nektek! Úgy látom, nem hiába szorítottunk ennyire és ennyien értetek. Nagyon vigyázz magatokra!

Lányok! Nem tudja valaki, hogy jó állapotú, használt babakocsit hol lehet vásárolni. Az az igazság, hogy beleszerettem a Graco Voyager Delux (talán helyesen írtam, vagy mégse?!) babakocsiba, de amit nézegettem az a 80-90 ezret üti. Úgyhogy ilyet keresnék használtban. A Kismama újságban hirdetnek most is de az fekete-sárga és nekem a fekete babakocsival ellenérzésem van. Meg hát az mind Pesten van, itt a közelben nem találok ilyesmit.

Puszi! Kata
killes
 
 


KAta!

A Bajcsyn van egy bababolt, ahol használt cuccokkal is foglalkoznak. Esetleg próbáld meg ott.

Dodus
Dodus
 


DodusKép
Mail ment.

KataKép
Az Aug.20-nál is van egy bababolt.

LányokKép
Hogy bírjátok ezt a nagy hõséget?

Üdv, Panka

panka
 
 


Mindenkinek!

A következõ napokban sajnos nem lesz alkalmam társalogni veletek, de ez nem rajtam múlik.

A jövõ héten majd bepótolom ígérem. Addig is elõre elnézést kérek azoktól akiknek nem tudtam/tudok válaszolni.Kép
Vigyázzatok magatokra!
Neva
neva
 
 


Sziasztok Lányok!

Panka! Szörnyû ez a hõség! Ezt a pár napot itt bent a munkahelyemen csak kibírom, hiszen itt van egy picike légkondi, ami azért mérsékli a meleget. De délután mikor az autóba ülök, ott legalább 40 fok van. Jövõ héttõl a tetõtéri lakásomban sem lesz túl hideg. Egyébként az augusztus 20-nál megszûnt a bababolt. Kiköltöztek csabára, ott sokkal nagyobb a helyük, de használttal nem foglalkoznak. Tegnap a Gagában hallottam, hogy itt a József A. úton nyílt valami új bababolt - talán Napsugár a neve -, de nem jegyeztem meg, hogy hol. Majd délután arra megyek haza és szétnézek.
Mindenkinek klimatizált napot kívánok! Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Micsoda megtiszteltetés! Én vezetem a táblázatot.
Használt cuccal a Bató-ház mögötti bérházban is foglalkoznak. Van még egy jó hely, csak a pontos címét nemtudom, de majd megpróbálom körbeírni.
KInt a kiliánban ahol a 21-es busznak van a végállomása, a régi Otthon Étterem utcájában jobb oldalt vannak a 4 emeletes bérházak, és ott a "Fõutcán" az egyik lépcsõház pincéjében van a bolt. Megtaláljátok. Azt hiszem, hogy Manócska a bolt neve. Van itt használt és új cucc is és persze nem csak ruha. Babakocsi, etetõszék, komp stb. Nagyon jó áron vannak az új cuccok is. Pl. a bady ami a tulipánban 800-900 Ft, ott 600-700 Ft. A használt része meg bizományi és elég potom áron lehet jó cuccokhoz jutni.
Most hogy írom, nekem is ki kéne menni szétnézni. Ha tudok szerzek pontos címet is. Használt babaruhás van még kint az Árpád uton is . Anaak a pontos címe Árpád u. 46. Jutka turi. Van telefonja is: 0620/63881698.

És egyébként hogy bírjátok ez a remek trópusi idõt?
Én szenvedek. Ki se mozdulok itthonról ha nem muszáj.

Tulestem a 3. cukorterheléses vérvételen is. Tele van a hócipõm az egészségüggyel. Ugye a 32. heti vérvételre már a Vérellátóba kell menni. Ott levették a 2 csupor véremet és közölték, hogy az egyiket vigyem fel az SZTK-ba majd a többit ott intézik. Felkutyagolni oda, kivárni amít hajlandóak mégegyszer megszúrni, mert a vérképhez elfelejtették levenni. Majd egy óra múlva vissza az eredményért, ha jó megitatnak cukros vízzel, majd 2 óra múlva vissza, hogy megint levegyék a vért. Addig se inni, se enni, se egyéb. MIndezt nagypocival tök éhgyomorra kicsit dúúúúrva. Na mindegy. Remélem jó lesz az eredmény. A babuciért mindent!! Kép

Bocsi a hosszú lére eresztett mondani valót.

sziasztok
Kriszta
dkriszta
 



Panka!

Gratulálok!!! Kép
Szombaton megyünk 4D-s UH-ra, alig bírom kivárni. Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Panka!
Gratulálok!! Kép Kép

Gyöngyöske!
Gondolom, hogy hogy érzel. Én is így voltam vele. Érdemes cd-t iratni, mert itt Miskolcon is elõ lehet hivatni a képeket potom pénzért. Ne kérjetek fent szines nyomtatást. Ha megjöttetek küld egy képet a babuciról.

Sziasztok
Kriszta
dkriszta
 



Panka!
Gratulálok én is és minden jót kívánok!

Lányok!
Új bababolt nyílt a József A. úton. A Shell kútnál, a Fonoda udvarában. 700 m2-en van a bolt, Napsugár a neve. Tegnap voltam ott, azt mondják, hogy két hete nyitottak. Szerintem olyan közepesek az árak. Sajna az a szép Graco babakocsi itt is majd' 80 EFt.

Szép napot! Kata
killes
 
 


Panka! Már kérdeztem az NLC-n is priviben valamelyik nap, de hát itt kaptam választ. Nem baj! :-) Nagy-nagy gratula!!!
Mikor volt az utolsó mensid elsõ napja? (Mert akkor lehet, hogy nem sok különbség van köztünk...)

Roxi
roxane
 
 


Lányok!

Nem tudja valaki, hogy mi alapján számolják most ki a GYED-et? Mennyi a max. összeg és hány % most?
roxane
 
 


Kata, Roxi!
Köszi a gratulát.

Roxi!
2002-ben a max. GYED bruttó 83.000Ft. A bruttó béred 70%-át fogod kapni. Az utolsó 180 napi bruttó béred az alapja.

Holnap megyek UH-ra. Tudom, hogy még egy kicsit korai, de már olyan kíváncsi vagyok, hogy minden rendben van-e. Hallottam egy lányról akinek cisztája volt és az csinált neki pozitív tesztet. E miatt már nem bírok tovább várni.

Sziasztok, Panka

panka
 
 


Panka!

Pestre megyünk UH-ra, a Praxisba.
dr. Lázár Erikáról jókat hallottam Kép , de úgy tudtam, hogy pesten rendel már.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Igen, Pesten él és ott is dolgozik, de általában minden péntek du. még lejön Barcikára is rendelni.

Kata!
Hát akkor ez az utolsó napod velünkKép Azért bízom benne, hogy minél hamarabb újra csatlkozhatsz majd hozzánk. A kismamaságod további részéhez kitartást és sok örömöt kívánok. Azt az SMS-t meg majd várom. Ugye nem felejtkezel el róla?

Mindenkinek szép napot, úgy tûnik a mai már egy kicsit hûvösebb lesz.

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma a képzeletbeli táblára felírtam a Vakációból a "V" betût is. Ez az utolsó munkanapom és még mindig nem látom a teendõim végét.
Mindannyiótoknak nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok!
Amint tudok jelentkezem!
Puszi! Kata
killes
 
 


Panka! Ebbe a bruótt bérbe mi számit bele? Minden? A különbözõ pótlékok és illetménykiegészitések is vagy csak az alapbér? És csak az utolsó 180 nap számitana? Nem az utolsó év (vagy utolsó 2 év)?
roxane
 
 


Kriszta!

Hol lehet elõhívatni képet és milyen papírra nyomtatják (fényesre)? Amiket mutattál a kisfiadról azokat már itt nyomtattátok?
CD-re fotót vesznek csak fel, vagy a teljes UH-t lehet kérni CD-re és videóra is?

Sikerült babakocsit venni? Esetleg nézd meg a Borsodi Apróban, az e hetiben is hírdettek Graco-t, de nem írták, hogy melyik típust.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Gyöngyöske!

Videokazettát vigyetek, mert az benne van az árba, hogy felveszik. Cd-t 1000 Ft-ért írnak. A képeket mi még pesten hivattuk elõ, de ugyan olyan hívnak már elõ (fényeset) Miskolcon is az Arany Corvinban. Majd megkérdezem, hogy pontosan hol.

Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-on és van egy 4,4mm-es petezsákomKép 2 hét múlva kell visszamennem, hogy megnézzük, hogy szépen növöget-e.

Panka

panka
 
 


PankaKép

Szívbõl gratulálok! Most már aztán nagyon vigyázz Magatokra!Kép

Mindenkinek csodás hétvégét kívánok!

Dodus
Dodus
 


Panka!

Nagyon-nagyon gratulálok! Kép
Hol voltál UH-on?

Hõségtõl mentes jó hétvégét mindenkinek!!!

Kriszta
dkriszta
 


Panka!
Gratulálok! Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Kriszta!
Köszi az infót. Azt tudom, hogy videókazit vinni kell, és az a felvétel + egy fénykép benne van az árban. CD-írást nem kérünk, mert azt a videóról meg tudjuk oldani, és a nyomtatást is. Igazából az érdekelt volna, hogy amit felvesznek videóra, annak a teljes anyagát írják-e CD-re (mozgó kép), vagy csak a fotót (álló kép). Holnap ez kiderül.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Panka!
Most olvasom a csodálatos hírt! KépKép
Gratulálok és boldog babavárást kívánok! KépKépKép

Krisza!
Az a képelõhívás engem is érdekelne. Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocs!!!

Krisza=Kriszta

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

GyöngyöskeKép
Milyen volt az UH. Várjuk ám a beszámolót.

KrisztaKép
UH-on a megyei kórházban voltam. És képzeld már kaptam egy fotót a kis pöttömrõl.

Kata007Kép
Köszi a gratulát.

RoxiKép
Tegnap voltam pont a TB-ben és megérdeklõdtem a GYED számítást. Hát õk sem igazán tudják így általánosságban megmondani, mert állítólag ahány ember, szinte annyi féle variáció van. Nagy általánosságban a szülést megelõzõ év jövedelmét veszik figyelembe. De azt mondták, hogy ha konkrét példát mondok, leginkább akkor tudják megmondani, hogy most hogy is van. Meg ugye te is jövõre fogsz szülni, és sajnos (vagy nem) addig még a jogszabály is biztos fog változni januárban.

Jaj Lányok, olyan hülye vagyok, legszívesebben minden nap rohannék UH-ra, hogy minden rendben van-e kispöttömmel.

Üdv, Panka

panka
 
 


Valamit elfelejtettem. Igaz az, hogy Miskolcon már a kismamákhoz is házhoz jön a védõnõ és nem nekünk kell menni hozzá?

panka
 
 


Panka!

A védõnõ szerintem már mindig házhoz jön, "mint a postás".
Legalábbis hozzám mind a két terhességem alatt házhoz jött, és jön.
ÉN nem tudom ti hogy vagytok vele, de hogy a védõnõ soha nem veszi le a cipõjét, az tuti. Idáig 2 védõnõm volt, de mindegy, hogy tél vagy nyár hófehér vagy barna szõnyeg, éppen még csak kúszó-mászó gyereked van, az tuti hogy begyalogol a szobába.
Lehet,hogy ezt tanítják a védõnõképzõben. Kép


Kata007!

Amint pontos helyet tudok arról, hogy az Arany Korvinban pontosan melyik üzletben hívják a képet, írok.

Sziasztok
Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

Az UH szuper volt! Elõször a pici lányunk Kép (Hanga Kincsõ lesz) mind a két kezével eltakarta a pofiját. Erre a szonográfus (Gyõrfi Mátyás) addig mozgatta a pocimat, míg szép lassan lejjeb csúsztatta a picink az egyik kezecskéjét és megláthattuk a tündéri orrocskáját, szemét, száját. Halk zene szólt és olyan megható volt, hogy én is és a párom is megkönnyezte a jelenetet. Ekkor Gyöngy megszólalt, hogy "mami sír". De ezek örömkönnyek voltak! Láttuk a lábait, talpincáját. Elõször csukva volt a szeme, de késõbb kinyitotta, és egyenesen ránk nézett. Kép Kép Kép
Amint hazaértünk, megnéztük a videót és a CD-n lévõ fotókat.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy itt Miskolcon végeznek-e toxoplazma vizsgálatot?

Panka

panka
 
 


Panka!

Hány hetesen volt ez a 4mm-es petezsákod? :-) És hány hetes leszel, mikor legközelebb menned kell?

Védõnõ: én ugye 3 éve voltam terhes, akkor is kijött mindig a lakásra. És Kriszta, nálunk sem vette le soha a cipõjét, viszont épp ezért mindig a konyhában ültünk le. Mindig Õ ajánlotta, hogy menjünk a konyhába... :-)

Toxoplazma: szerintem persze, hogy csinálnak. Amikor egyébként is vért vizsgálnak. Csak a dokidnak - szerintem - ezt külön rá kell irni, hogy nézzék meg ezt is.
roxane
 
 


Ja! És a www.babapont.hu/babavar/inf/cytomegalo.html oldalon lehet olvasni egy másik - toxoplamzához hasonló - virusról, ami szintén ártalmas lehet a babára nézve. Én errõl még nem is hallottam, de egy picit megijesztettek, mivel már van egy gyerkõcöm és nálunk általános a szájrapuszi + hogy az Õ kanalával esszük meg, amit meghagy... És ezt a CMV vizsgálatot is ugyanúgy vérvizsgálatnál kell kérni. Ill. a dokinak kell ráirni, hogy ezt is nézzék. Állitólag!
roxane
 
 


Roxi!

UH-on 4hét 5naposan voltam, ekkor a petezsák 4,4mm volt. Legközelebb 26.-án kell mennem, akkor lesz 6hét 5nap.
Neked a babapont bejön? Nekem valami internetes lapkiadó vállalat jön be a helyén. Pedig úgy szerettem.

Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nekem bejön a babapont. Próbáld meg linkrõl. Gondolom most a kedvencekbõl hívod be.

[url=http://www.babapont.hu/" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/[/url]

Védõnõrõl:
Nálunk házhoz jött és jön ma is itt az Avason. Állítólag kötelessége, bizonyos idõközönként. Már nem emlékszem milyen idõközönként, de nekem a védõnõm mondta, amikor egyszer megemlítettem, hogy fölösleges volt egyik pénteken jönnie, mert hétfõn úgyis találkoztunk volna tanácsadáson.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Nekem is bejön a babapont.hu :-)

Panka! És sima hasi UH-ot csináltak v. hüvelyit?
roxane
 
 


Sziasztok!

Roxi, KataKép
Most már nekem is bejön a babapont. Igen, a Kedvencekbõl próbáltam és úgy mást hozott be, de amikor kézzel beírtam úgy már bejött. Ki érti ezt?

RoxiKép
Elõször hasi UH volt, majd hüvelyi. És kaptam képet is.Kép Te mikor mész UH-ra?

Panka

panka
 
 


Csak jövõ hétfõn lesz a doki bácsi (addig szabin van, külföld), úgyhogy jövõ hétfõn munka után fogom megkeresni, mert ügyelni is fog és bent lesz. Akkor leszek 7 hetes és 5 napos. :-)
Én még nem is voltam orvosnál a kétcsikos teszt óta. Remélem, azért minden rendben van!
roxane
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon eltûntetek, vagy mindenki nyaral? Ugye azért mindenki jól van?
Panka

panka
 
 


Sziasztok Lányok! (Ez most nem az együttesKép)

Segítségeteket kérem. A múltkor már kérdeztem, hogy mennyi idõ elteltével illik menni látogatni baráti házaspárt a baba születése után. Nos, letelt a hat hét, de itt vagyunk bajban, hogy mit is vigyünk.
A babócának már vettünk tipegõ+kabát+sapka együttest, de mit vigyünk még?? A többiek (rokonok, szüleink) szerint egy üveg italt a papának, bonbont a mamának. Én még sütire gondoltam. Szerintetek? A dolog sürgõs lenne, mert a hétvégén mennénk. Kép

Jó kis zuhék vannak mostanában, ugye? Valamelyik nap nem is mertem elindulni a munkahelyemrõl. És pont most festenek nálunk a festõk, akikre bizony nem túl jó az esõ, mert megáznak az ablakok, ajtók. Azért remélem nem lesz nagy gond belõle.

PankaKép
Gratulálok a szépséges petezsákhoz! Micsoda örömöt tud okozni egy 4,4 mm-es kis valami illetve valaki...Kép

Mi nem megyünk nyaralni az idén. Sajnos. De remélem jövõre majd bepótoljuk, vagy esetleg télen egy pár nappal. Panka, Ti mentek nyaralni? És a többiek?

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, és remélem írtok az én problémámra!Kép

Dodus
Dodus
 


Szia Dodus!

Ha az anyuka szoptat, akkor jó hasznát veszi az eldobható melltartó betétnek, a kicsöppenõ tejcsi miatt. Lehet kapni gyógyszertárakban, drogériákban (DM, Rossman), babaáruházakban (pl. Brendon). Esetleg nem illatozó, dekoratív, sokáig tartó virág (pl. flamingó, papagájvirág).

A kispapának lehet könyvet, pl.:
Dr. Spock: Csecsemõ- és gyermekgondozása,
Gabriele Zeiss: Babamatorna (Masszázs, játék, torna és úszás a baba1 éves koráig)
Dorothy Einon's: A tanulás kezdetei
Dr.S.H. Jacob: Gyermekünk fejlõdõ értelme

Mi is készültünk nyaralni. Úgy volt, ha hamar befezem a vizsgaidõszakot, akkor elmegyünk 2 hétre hármasban még júniusban valahová. Nos jún. 14-én végeztem is az utolsó vizsgámmal, de különbözõ okok miatt nem mentünk. Júliusban szerettünk volna egy hétvégére a férjemmel is elutazni valahová (mondjuk a Mátrába) kettecskén, de most sajna nincs rá idõ.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

DodusKép
Mi a mamának egy csokor virágot, a papának egy üveg italt szoktunk vinni. Mi is hétvégén készülünk babalátogatóba, de még semmit nem vettünk. Ruhát nem akarunk vinni, mert az van nekik bõven. Van valami tippetek?

Mi megyünk nyaralni, de ne godoljatok valami nagy utazásra. Csobajra megyünk (Tiszalökkel szemben van), van ott egy kis szigetecske, ahol van egy kis házikónk. Oda minden év agusztusában lemegyünk a öcséimmel. Nagyon szeretünk ott lenni, távol a külvilágtól. Csend, nyugalom, jó levegõ. És kirándulni is lehet, közel van Nyíregyháza, Tokaj, Sárospatak. Ja és persze lehet horgászni is, ami a fiúknál nem utolsó szempont.

Mindenkinek üdv, Panka

panka
 
 


Szia Panka!

Konzultáltam másokkal is itt a neten és szerintük is inkább virág, gyümi, gyümilé, esetleg könyv jöhet szóba a mamának. A tortát, csokit felejtsük el, mert hát a kismamák nem akarnak hízniKép
A babának ajánlottak fürdõlepedõt, különféle játékokat, faliórát, fali díszeket. Nekem a fürdõlepi is nagyon tetszik, dehát mi már megvettük a rucit. Vagy lehet még illatszer csomagot vinni mamának, babának is. Ennyi.

Helló-belló
Dodus
 


Sziasztok!

Lányok!

Mivel én 7 hete szültem, egészen friss tanácsot adhatok. Kép
Süti, torta kizárva!

Nemcsak azért mert a kismama nem akar hízni, hanem mert pl. nekem Dóri allergiás mindenféle tejtermékre amit én megeszek.
Jól jöhet viszont a gyümölcslé. A tejcsi miatt kifejezetten, ha viszont éppen azt nem szereti a kismama, akkor elteszi és kéznél van a következõ látogatónak. Kép
Persze körtét a világért se vigyetek, mehet viszont az õszibarack, alma, narancs.

Eldobható melltartó betétnél pl. nekem nem kellene más csak a DM-ben kapható Baby Love.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Örömmel tudatjuk Veletek, hogy a tavalyi nagysikerü
összejövetelünk példáján felbuzdulva idén is megrendezzük a Babanetes Találkozót!
Helyszín: Tizenkét Karátos Általános Iskola parkja, 1021, Bp. Hárshegyi u. 3
Az id&#245;pont: 2002. július 27., szombat, reggel 9 órától este 6 óráig
További részletek:[url=http://www.babanet.hu/talalkozo2002.php" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/talalkozo2002.php[/url]
Minden babanetest szeretettel várunk!
Sziasztok,
Kiss Andrej(apa)
apa
 


Sziasztok, sziasztok!

Megejtettük a látogatást. Annyit vaciláltunk, hogy mit is vigyünk a szülõknek, hogy a végén az övéké okés lett, a baba meg már most 62-es rucikat hord, de éppen hogy jó rá. Mi is 62-est vettünkKép Így visszük a blokkot, cseréljék nagyobbra...
Apuka kapott finom pezsgõt, anyuka meg HohesC-t, meg kétfajta gyümiteát és virágot. A kisbaba nagyon aranyos és szerencsére már nem hasfájós. Azóta nem sír annyit, mióta angol vizet kap. HÁt, én eddig nem is hallottam róla, de kismamás topictársaink biztos régen ismerikKép Kép

Szombaton elhozták a gardróbba a szekrényt. NAgyon tetszik nekünk. Hatalmas, a plafonig ér és szinte tele van vele az egész szoba. A héten hozzák a konyhaszekrényt is, ajtók nélkül, mert azok még nem jöttek meg. Szóval alakulunk, alakulunk...

Úgy néz ki, ma esni fog. Én nem bánom, csak akkor ne essen, mikor éppen hazafelé tartok. Nem szeretnék elázniKép

Kellemes napot mindenkinek! Bár ma hétfõ van...

Dodus
Dodus
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: