Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A bemutatkozás szuper ötlet, én rögtön beírom az enyémet, mihelyst lesz egy kis idõm.
Mi is kirándulni szeretnénk 1.-én, de az én páromat szörnyen nehéz rávenni az ilyesmire.

Rita
Ritaa
 


Sziasztok Miskolci Lányok!

Mindannyiunk nagy örömére tegnap fantsztikus idõ voltKép Kép
Mi ki is használtuk és a párommal együtt elindultunk azon a fent említett turista útvonalon. Legalábbis mi akkor azt hittük, hogy azon vagyunk. Mentünk, mentünk az erdõben, réten, kõfejtõ kavicsszállító szalagja alatt. Mikor már mentünk egy jó ideje, felmerült bennem a kérdés: Vajon hol tarthatunk most? Félúton, vagy már messzebb? Párom szerint akkor az út egynegyedénél jártunk. Na, bandukoltunk tovább. Igen ám, de hamarosan egy négyes útkeresztezõdéshez értünk. Voltak ott éppen mások is és kérdeztük tõlük, hogy merre kell tovább menni Diósgyõr felé? Õk csak Komlóstetõ felé tudták, de az meg már "egy köpésre van". Mi úgy döntöttünk, hogy mégsem arra megyünk, hanem követjük a turista jelzést, ami fehér-piros-fehér volt. Mentünk tovább. Aztán újabb turistákkal találkoztunk, õket is megkérdeztük, hogy hol is vagyunk, és mondták, hogy menjünk csak szépen tovább, aztán lesz egy keresztezõdés és ott forduljunk jobbra. Akkor a kõfejtõnél fogunk kilyukadni. És így is lett. Három órás erdei sétánk után visszaértünk Tapolcára Kép Kép Kép Igaz, hogy nem Kisgergelyt, de azért ettünk egy fagyit. Aztán elmentünk a fürdõ bejáratához, hogy megnézzük, hogy mit is ír errõl a sétáról Tapolca és a vár között. Hát.... Nem jó ösvényen indultunk el, az már tuti. A sárga négyzetben kék átlóson kellett volna, ehelyett mi a fehér-piros-fehéren mentünk. És nem is 4-5 kilométer ez a séta, (mint ahogy én emlékeztem rá), hanem 8. De mindegy, mert úgysem azon mentünk Kép Kép Így utólag belegondolva, elég bátrak voltunk. Így nekivágtunk az ismeretlennek, térkép, minden nélkül. De szerencsésen hazaértünk. Délután még lenyírtuk a füvet (valamelyik h. fûszál elvágta az ujjamat Kép). Hát így telt a május 1-je.

És a többieknél????

Puszi, Dodus

Ui.: Kata! Üdvözlünk itt közöttünk és hatalmas GRATULA A KISBABÁHOZ!! Gyorsan sikerült, vagy kissé bonyodalmas volt?? Mesélj róla!!
Dodus
 


Sziasztok!

Tényleg gyönyörû idõ volt tegnap. Mi is kint voltunk egész nap, "ismerd meg Miskolc környékét"-módon. Elõször Harsányban voltunk, majd onnan átmentünk Bükkszerntkeresztre (kedvenc falum a környéken), egy kis erdei úton. Csodálatos volt az a kis út, rengeteg madár dalolt, pillangók minden színben és a csodálatos fák, tiszta levegõ. Még soha nem jártam a Bükk ezen részén. Bükkszentrõl Lillafüreden keresztük a város másik peremére Tapolcára mentünk. Ott lakik egy barátnõm (szintén kismama). Szóval kihasználtuk mi is a jó idõt.
És a kis Életke a pocakomban, akirõl Dodus érdeklõdött: Az idén leszünk 7 éves házasok, elõtte is együttéltünk pár hónapot, elsõ pillanattól kezdve babát szerettünk volna, de csak most sikerült. Több problémánk is volt (van), amiket kezeltek, vagy megpróbáltak kezelni. Ennek ellenére nem sikerült "simán" a bébi. Végül a lombikbébi program járt eredménnyel. Ez viszont elsõre sikerült. A megtermékenyítés körüli kezdeti kellemetlenségek (rengeten injekció, hormonok, közben nyelvvizsga, izgalom, félelem a kudarctól, stb.) után egy csodálatos, nagyobb problémáktól mentes áldott állapot majd felénél tartok. És már látszik, már nõ a pocim. Dióhéjban ennyit a Babánkról.
Sajnos most vissza kell mennem dolgozni.
Mindenkinek szép napot!
Kata
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!

Bocs, hogy így eltüntem, de néha azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. Hétfõig le kell adnom a szakdogámat és éjjel - nappal azt csinálom, mert hát a határidõ az ugye határidõ. Amint lesz egy kis idõm ígérem, hogy bemutatkozok. De aztán Ti következtek Kép

Máj. 1-én mi itthon "kertészkedtünk" és fõztünk kint egy jó gulyást, nálunk volt az egész család mindkét részrõl. Amúgy ez nekünk dupla ünnep volt, ugyanis 12 éve máj. 1-én jöttünk össze a párommal.

Kata!
Én is gratulálok Nektek a babócához. Kép Ha úgy gondolod leírhatnád, hogy milyen problémáitok voltak. És a lombikot hol csinálták? Nagyon úgy tûnik, hogy nekünk is vagy inszem, vagy lombik lesz a dologból. Az endokrin. dokim, mikor meglátta a férjem eredményét, azt mondta, hogy irány a Kaáli. De mi azért még várunk egy kicsit, még reménykedünk.

Ígérem amint tudok jövök. Nektek holnapra jó munkát.

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok Lányok!
Érdekel valakit közületek babaruha? Ezek teljesen újak, egy készitõtõl kapom õket és készitõi ár környékén futnak (tehát olcsóbb, mint nagykerben és még olcsóbb,mint butikban) 56-104-s méretig minden van szezonnak megfelelõen, most elsõsorban tavaszi-nyári, de van néhány õszi is.
Példa az árakra:
Badik 550 Ft
Babazsák (õszi születésû babának) 1600 Ft
Rugik 800 Ft-tól stb.
Ha esetleg érdekel Titeket, üzenjetek emailen keresztül vagy telefonon (0620/3503835, az emil: gitike@freemail.hu)
Én Bp-i vagyok,de vidékre nem akadály csomag elküldése.Árlistát is szivesen küldök, ha kéritek.
Köszönöm ! Sziasztok !
Giti
Giti
 


Sziasztok Lányok!

Pankához hasonlóa én is iskolába járok még. Még van egy elmaradt vizsgám (hétfõn szorítsatok!) és a szakdogámat tegnap hoztam el a könyvkötõtõl és szintén hétfõn adom le. Úgyhogy most én is igen el vagyok foglalva a tanulással. Jövõ héten - ha minden igaz - fogok tudni többet írni a kismamaságom elõzményeirõl, ahogy Panka kérte. Addig is csak annyit, hogy a Kaáli Intézetben voltak az inseminációim és és a lombik-program is. Akinek ilyen jellegû segítségre van szüksége mindenkinek csak ajánlani tudom az intézetet. Vannak ismerõseim, akik nem itt kezdték, de végül is itt lyukadtak ki. Van néhány hetes várakozási idõ, amíg elõször be tudsz jutni az elbeszélgetésre (ami egyébkén fizetõs, kb.10.000,-).
Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Attól, hogy régen írtam ide, még vagyok. Csak éppen olvasgatok. Most viszont annyit már tudok, hogy az ismerõsömnél a héten megindítják a szülést, tehát hamarosan a legfrissebb hírekkel szolgálhatok a megyei kórházról. Kép

Mi pedig még egyben vagyunk. Dóri babám jól érzi magát odabent, hacsak a hétvégi front ki nem csalogatja... Kép

Kata (és 37. hetes Dóri babája)

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata007!
Csak nem valami titkosügynök vagy?Kép Kép Kép
Izgatottan várjuk a beszámolódat a megyei kórházról! Ha jól emlékszem, Ti is ott fogtok szülni/születni. És lehet, hogy már a hétvégén... Gondolom már nagyon várod a kis Picúrt! Neked ki a dokid?

Kata!
Le a kalappal elõtted! Babásan egy ekkora túra és még suli is!! Honnan meríted az ehhez szükséges - gondolom nem kevés - energiádat?? Kicsit küldhetnél belõle nekünk is!! Ha van kedved tényleg írd meg, hogy mi volt a problémátok és hogy sikerült mégis a Kisbaba.
És milyen témában írtad a szakdogádat?

Panka!
És Te mibõl írtad a szakdogádat? Két évvel ezelõtt ilyenkor én se tudtam, hogy hol áll a fejem, de aztán minden flottul összejött. Így lesz Neked is, majd meglátod!!! Mi legalábbis szorítunk Neked! És aztán kíváncsian olvassuk majd a bemutatkozásodatKép Kép Kép

Na lányok, mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok! Én a hétre hamarosan befejezem a munkát! Tegyetek így Ti is!

Pusz, Dodus
Dodus
 


Lányok! Most gyakorolok egy kicsit, ha nem bánjátok Kép
Dodus
 


Hurrá! Sikerült a fejecske! <BLINK>green,Tudok mást is?</BLINK>
Dodus
 


<BLINK>Na még egyszer</BLINK>
Névtelen
 


És ez sikerül?
Névtelen
 


Névtelen
 


[size=-1]\blue,Egyszerre több miért nem sikerül?[/size]
Névtelen
 


[color=#000aa]Ez sem lett jó??[/color]
Névtelen
 


Sziasztok!

Panka! Mi is 12 éve jöttünk össze a párommal, úgy látszik az 1990-es év másnak is jó volt, egyébként mi mindketten akkor érettségiztünk.

Mi a Bükkben voltunk 1-én, a pisztrángos után nem sokkal telepedtünk le, ahová egy számunkra majdnem 100%-osan ismeretlen társaság invitált meg bennünket, pisztrángot sütöttek bográcsban hevített oljban.

Dodus!
Mi is hasonló "gyakorlott" túrázók vagyunk. Mi 2 hete Örvénykõre indultunk (ugyanis ott bemérték, álítólag és örvénylik az energia, ami feltölt) de egyáltalán nem találtunk oda Szentlélekrõl, csak jól összevesztünk azon, hogy ki hagyta otthon az ismerõstõl kapott útleírást ( de azzal sem találtuk volna meg), én nem igazán tudok eligazodni a 4-es keresztezõdések, kb. 100 féle túristajelzés között, de túrázni nagyon szertnék!

Magamról többet majd talán holnap beírok. Én nem dolgozom, így csak itthon tudok hozzáférni a nethez, ami sajnos nem túl olcsóKép

Rita
Ritaa
 


Sziasztok Lányok!

Na végre elkészültem a nagy mûvel. Kép Ma du. elvittem köttetni, így holnap de. leadom és jöhet a pihi (na meg a bébi is jöhetne). A HACCP-rõl írtam (ez egy minõségbiztosítási rendszer, ami jan. 01.-tõl kötelezõ az élelmiszeriparban). Mára azt hiszem ennyi. Holnap már remélem nem leszek ennyire kinyúlva.

Rita!
Én is csak itthonról tudok netezni, és hát tényleg nem a olcsóbb. Ti melyik szolgáltatónál vagytok?

Üdv, Panka

panka
 
 


Nagy gratuláció Panka!

Nem kis dolog megírni egy szakdolit! És az államvizsga mikor lesz? Utána már lehet készülni a babára, mert tutira jönni fog! Eddig biztosan nem akarta terhelni az anyukáját! Kép Kép

Rita!
Legalább megnyugodtam, hogy nem csak mi vagyunk ilyen bénák, hanem mással is elõfordul, hogy nem talál oda, ahova akar Kép Kép! Én is pont úgy vagyok ezzel, mint Te. Szeretnék túrázni, kirándulni, de valahogy sosem jön össze. De majd a sarkamra állok és határozott leszek, hogy igenis menjünk, még ha nem találunk is oda!

Kata007!
Még 2 in 1? Hogy érezted Magatokat ezen a jó meleg hétvégén? Nem volt túl fárasztó és kimerítõ?

Sima Kata!
Mesélsz nekünk a babásodás problémáiról? Legalább lesz pozitív példa azok elõtt, akiknek most úgy néz ki, hogy simán nem jön össze a bébi!

Lányok, megyek dolgozni, de délután még benézek, remélem addig itt hagyja valaki a névjegyétKép Kép

Dodus
Dodus
 


Dodus!

Igen, még 2 in 1. Kép Igaz már nagyon nehezen bírom ezt a nagy meleget. Nem is tudom mi lenne velem ha lenne még vagy két hónapom. Még belegondolni is rossz. Kép
Holnap megyünk a dokibácsihoz, hátha mond valami jót... Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Idõnként kicsit nehezen kerülök elõ. Hétfõn leadtam a szakdogámat és még volt egy elmaradt vizsgám, ami szerencsére sikerült. Június végén lesz az államvizsga, úgyhogy még másfél hónap hajrá, aztán csak a kis Életre figyelek, aki a hasamban lakik. Dodus kérdi: hogy bírom?! Hááááát, napról-napra fogy az erõm, nincs már türelmem sem munkához, sem tanuláshoz, õszintén szólva a házimunkában is vagy egy kis elmaradásom. De ez állítólag nem is nagy baj, mert babuci mellét még nagyobb elmaradások lesznek, úgyhogy szoktatom magam.
Kérdeztétek, hogy milyen problémáink voltak, miért nem jött össze a Baba. Tizenéves koromban többször volt felfázásom (miniszoknya-szindróma), azok után pedig komoly petefészek-gyulladásaim, amiket igaz mindig kezeltettem, de a petefészek-gyulladás igen makacs tud lenni. Mielõtt férjhez mentem néhány hónapig együttéltünk, és már akkor úgy gondoltuk, hogy mihamarabb szeretnénk egy kisbabát, tehát nem védekeztünk, ekkor kb. 22 éves voltam. Pár hónap hiábavaló várakozás után elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy néhány hónap még nem meddõség, próbálkozzunk tovább, biztosan sikerülni fog. Ismét néhány hónap eltelt, amikor visszamentünk a dokihoz. Akkor javasolta, hogy a férjem is vizsgáltassa ki magát, mert nálam nincs egyértelmû jel arra vonatkozóan, hogy nem lehet baba. A férjemnéz aztán találtak egy hereviszért-tágulatot, amit meg is mûtöttek. Állítólag ettõl a betegségtõl is lehetne babuci, de inkább megmûtötték, hogy több esélyünk legyen. Természetesen ezután néhány hónap pause, amíg a spermiumok rendesen nem termelõdnek. Megint újabb próbálkozások és újabb hónapok teltek el. Ismét a kórház és HSG (petevezeték-vizsgálat) következett, ami nem mutatott összenövést, bár kisebb szûkület volt a petevezetékemen, de az a folyadék, amivel feltöltöttek simán átjutott. Ezekután többször is kaptam Clostilbegyt, Coriogonin (nem biztos, hogy helyesen írtam) gyógyszereket, amik a peteérést serkentik. Folymatosan vizsgálat ultrahanggal, nézgék a nyálkahárnya állapotát, követték a peteértést. Ez itt már a filmekbõl ismert story "Most kell Apukám, szaladjunk az ágyba! Ez egy idegbajos korszak, senkinek nem kívánom. Ezek után megint úgy gondoltuk, hogy biztos lehet nekünk más módon is, normálisan is, mert már az együttlétnek a varázsa is kezdett eltünni. Mentettük, ami menthetõ volt, elmentünk nyaralni, telelni, pihenni és az orvosok közelébe se mentünk, gondoltunk, ha megnyugszunk összejön. De nem jött, úgyhogy ismét az orvosok. A doki laparoszkópiát javasolt, hogy mégnézze nincs-e olyan elváltozás, melyet az egyéb vizsgálatokkal nem észlel. Sajnos volt. Endometriozis. Akkor elküldött Debrecenbe, mert ezt olyan gyógyszerrel kell, kezelni, amit csak klinikák kapnak, és azok is korlátozott számban. 3 hónapig jártam Debrecenbe (nagyon rossz tapasztalataim vannak a klinikáról) kezelésre. Aztán megint várakozás, próba, pár hónap eltelt. Ismét lapaloszkópia, de az endometriozis még elterjedtebb lett, úgyhogy néhány nagyobb szigetet le is operált a dokim. Néhány hónap próbálkozás, sikertelenül. Ezek után döntöttünk úgy, hogy elmengyünk a Kaáli Intézetbe. Két inseminációt végeztettünk el ott, de ezek sikertelenek voltak. Viszont a kudarcokat lelkileg elég nehezen viseltem, úgyhogy utánna mindig belevetettem magam a munkába és a tanulásba, úgyhogy ez a két insem 1 évig tartott. Ezek kértük a dokit Pesten, hogy inkább az IVF felé gondolkodjuk. Ilyen elõzmények után õ is a lombik mellett szavazott. Viszont a petefészkemben jó nagy cisták voltak, így elõbb azt kellett kezelni, ami néhány hónapos fogamzásgátló tablettával történt. Januárban volt a lombik és mos 18 hetes kismama vagyok.
Ennyi a történet, röviden, mert ez azért kb. 6 év.
Mindenkinek kellemes napot!
Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Kata007!
A megyei kórházról nincsenek még meg az információid?

Dodus!
Remélem igazad lesz a babával kapcsolatban. Az államvizsgám június végén lesz.

Kata!
Melyik suliba jársz? Nem irigyellek, így pocakosan suli és munka. Nekem épp elég a kettõ együtt pocak nélkül is. A Kaáliban a sima vizsgálatokért kell külön fizetni (hormonvizsgálat, UH, stb.)? Én most kezdem az elsõ Closti kúrámat. Reménykedek, hogy használni fog.

Na akkor ahogy ígértem a bemutatkozás:
26 éves vagyok, a párom 28. Azt már tudjátok, hogy 12 éve ismerkedtünk meg, az esküvönk ´99-ben volt. Könyvelõként dolgozom, mellette most fogom megszerezni második diplomámat (legalábbis remélem) itt az egyetemen. A Népkert mellett lakunk. November óta indítottuk el a babaprojektet, de sajnos nem mennek egyszerûen a dolgok. Hát hirtelen most ennyi, ha valamire még kíváncsiak vagytok kérdezzetek nyugodtam.

És akkor most Ti következtek! Várom mindenki bemutatkozását. Kép

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Sajnos nincs még infóm. Az ismerõsöm 6-ára volt kiírva, de még mindig egyben van.
Ha tudok valamit azonnal megírom. Legkésõbb ha megszültem... Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nagyon eltünt mindenki. Kép

Kata007!
Látom a frissben, hogy ti még mindig egyben. Kitartás, és nemsokára megláthatod azt a tüneményt, akit hónapok óta a szíved alatt hordasz. Ez biztos minden fájdalmat feledtetni fog. Kép

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Igen, még mindig. Kép

A barátnõm megszült azóta, már haza is mentek, de mivel a kormányhoz nem férek, a "sofõröm" dolgozik, így csak a hétvégén tudom kifaggatni a kórházról.

Puszi mindenkinek!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltûnésért, de a két gyerkõc mellett alig jutok a géphez, mert ugyebár hál Istennek jó idõ van és kint vagyunk estig, utána vacsi, fürdés, mese, stb. Kb. 10-kor jutunk oda a párommal, hogy váltsunk néhány szót, "szerencsére" mind két gyermekünk (hozzám hasonlóan) bõbeszédû, így nap közben nem tudunk Apával beszélgetni, szóval ezért ülök le ritkán a géphez, most is rohannom kell, mert a gyerekek a kádban vannak.

Panka! Hol laktok a Népkert mellett, mi már laktunk mindkét oldalán, gyerekoromban a Csabai kapuban, a Balogh Ádám utcában, a két csemeténk pedig a Dankó P. utcába születtek.

Rólam: 30 éves vagyok, a férjem 31, 10 hónap van köztünk, de ezt sokszor 10 évnek nézik. Én állítólag sokkal fiatalabbnak látszom a koromnál, ami fõleg akkor idegesít, amikor pl. bescenget egy utazó ügynök és megkér küldjem ki anyukámat. A 10. ilyenre már szó nélkül rácsapom az ajtót.
A férjem biztosítós, már nagyon régóta, én végzettségem szerint szociálpedagógus vagyok, de ebben a szakmában a dipl. átvétele óta még nem dolgoztam. Sõt most egyáltalán nem dolgozom sehol, "csak" nevelem a csemetéimet. Minimálbérért tudtam volna elhelyezkedni a szakmámban (8-1/2 5-ig ) tartó munkaidõben, szóval el sem értem volna a gyerekekért az oviba. Itthon vagyok, de érdekel sok minden, lehet, hogy majd késõbb csinálok még egy diplomát, pl.pszichológiát.
A Martntelepen lakunk, sorházban, hétvégeként sokat utazunk, holnap is a Dunántúlra megyünk 3 napra. A többit majd máskor.
Sziasztok: Rita
Ritaa
 


Sziasztok Lányok!

Folytatom a bemutatkozások sorát.

26 leszek az idén, a férjem 29. Júliusban ünnepeljük a második házassági évfordulónkat. Arnóton lakunk, mindketten Miskolcon dolgozunk. Én 2000-ben végeztem a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán és most a kontrolling területet erõsítem a cégnél. Gyerkõcünk még nincs, de 1-2 éven belül szeretnénk. Most épp házprojekt van folyamatban. A burkolók a jövõ héten végeznek a tetõtérben. Aztán jöhet a festõ és szinte költözhetõ a kéró. Már mindketten nagyon várjukKép))))))

Kata007! Láttalak a fényképen. Szép kismama vagy! És milyen nagy a pocid! Milyen súlyúra becslik a kis Dórát? Egyáltalán egyben vagytok még?

Többiek, Rólatok is várjuk a bemutatkozást!!

Kellemes szép napos hétvégét kívánok Mindenkinek!

Puszi, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvégéje és kipihentétek magatokat.

Ritaa!
Ide utcanevet nem igazán szeretnék írni, de magánban szívesen leírom. Annyit elárulok, hogy a Balogh Á. és a Dankó P. utcák között van a Soltész N. K. út felöli részen.

Dodus!
Most én is a Gazd.tud.-i karra járok.

Kata007!
Én is láttam a fotót. Kép

Hogy bírjátok ezt a borús, esõs napot? Én elég nehezen, úgyhogy ma 2-kor le is léptem a melóhelyrõl. Kép

Üdv mindenkinek,
Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Ez a rossz idõ leszívja az energiáimat Kép Kép Csak az alvás esik jól. Nektek is? Pedig még kismama sem vagyok.

Mi pünkösdkor a háznál dolgoztunk, de hétfõn azért volt pihi is. Elmentünk Tiszaújvárosba a termál fürdõbe. NAgyon jó volt egy kis lubicka. Csak az volt a rossz, hogy mire kijöttünk, lemerült az aksink Kép Kép Egy másik kocsi húzott be minket. De utána már nem volt semmi gond.

Lányok! Remélem folytatjátok a sort a bemutatkozással! Mi már elkezdtük...

Sziasztok, Dodus
Dodus
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika az eltûnésért. Csak a munkahelyen van gépem és mostanában nem sokszor voltam bent, vagy ha igen, akkor az elmaradt melóimat csináltam.

Hol lehet megnézni Kata007 fotóját? Én is szeretném látni! Én most a 20. terhességi héten tartok és pont a múltkor jutott eszembe, hogy itt a digitális kamera és csináltathatnék egy-két fotót, havonta, hogy lássam a külsõ változást, de még nem tettem meg.

Dodus! Mi is ott voltunk hétfõn Tiszaújvárosban, akár találkozhattunk is?!

Rólam: 29 éves vagyok (két nap múlva 30). 7. éve vagyunk házasok és most várjuk az elsõ gyermekünket. 11 éve élek Miskolcon, panelban, de ezt az életet mai napig sem szoktam meg, családi házat szeretnénk venni mi is. A természetet szeretem, a hegyeket, szeretek túrázni, télen síelni. Sulik: Én kicsit késõn kezdtem tanulgatni, de talán még pótolhatok. Van felsõfokú programozói végzettségem (nem fõsuli), de ezt nem nagyon használom. Most Gyöngyösre járok - ha minden igaz egy hónap múlva záróvizsgát teszek -, gazdasági mérnöknek tanulok.

Mindenkit puszilok!
Kata
killes
 
 


Szia Kata!

Sok sikert a vizsgáidhoz! Vagy inkább egy kalappal!

Hát, még az is lehet, hogy találkoztunk. Csak épp nem volt a homlokunkra írva, hogy Dodus és Kata. Én láttam ott egy kismamát, piros fürdõruci volt rajta, és egy kis aranyos kisfiúval illetve egy kb. nagymama korú idõsebb hölggyel volt. Gondolom ez nem Te voltál, mert Te még csak a 20. héten jársz, ennek a kismamának pedig már szép nagy pocija volt. Vagy mégis Te voltál az?? Akkor sokáig nézegettelek Titeket!

Ma elég pangás van nálunk. Csak az a baj, hogy túl sokan látják a monitoromat. De most már mindenki hazament, így nyugodtan netezhetek.

Kata007! Még egyben? És sikerült a hétvégén meginterjúvolnod a nemrég szült barátosnédat? Ha igen, várjuk az infokat4

Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

Kata!
Itt: [url=http://www.doribaba.tk/" TARGET="_top]http://www.doribaba.tk/[/url]
Vagy pedig a Babanet - Ismerjük meg egymást téma - Kata007 képei topic. Ott vannak UH képek is.

Melyik részen laktok itt Miskolcon? Ha úgy gondolod írd magánban. A címem a profilomban van!

Dodus!
Igen, még mindig... Kép
A friss kismamákhoz ma leírtam részletesen is, hogy meddig még.
Sajnos nem voltam az ismerõsömnél mert elég rosszul voltam a hétvégén. Tényleg jó lenne már kijutni.
Annyit tudok, hogy itt Miskolcon nem csinálják pl. az újfajta császárt, itt csak vágnak. Ráadásul 7-8 napig kell bent maradni. Kép

Kata (és a 39. hetes Dóri baba)

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy látom, mintha már elkezdõdött volna az uborkaszezon itt a mi társalgónkban?! Kép

Dodus!

Nem én voltam, az akit láttál. Nekem se kisfiam, se piros fürdõrucim. Sorry!

Kata
killes
 
 


Helló Lányok!

Mi ez a pangás? Senkivel semmi nem történt mostanában?

Mi tegnap színházban voltunk. A Mezítláb a parkbant néztük meg a kamarában. Egész jó volt - fiatal házaspár, új lakásba költözik, hasonlóan hozzánk, csak mi még nem költözünk. A fõszereplõ hölgy néha kicsit beleakadt a szövegébe, de ettõl eltekintve jó volt az elõadás. Csak nem kellett volna olyan nagyon felöltöznünkKép)) Dög meleg volt a színházban, mi meg ott feszítettünk öltönyben-kosztümben.

Bocsi Kata! Csak gondoltam hátha Te voltál. Egyébként jól vagy? Hogy viselted/viseltétek a hétvégi meleget? Nálunk ma is olyan tikkasztó meleg van a munkahelyemen. De már látszik, hogy hamarosan úgy fog szakadni, mintha dézsából öntenék. De hadd essen, kell a földre.

Na sziasztok, megyek még dolgozni.
Dodus
Dodus
 


Sziasztok csajok!

Dodus!
Örülök, hogy végre valaki felébredt. Én majd' minden nap benézek, de senki nem ír mostanában semmit.
Gyakran jártok színházba? Én a múlt csütörtökön voltam, a Makrancos hölgyet néztem meg. Jó volt, de szerintem nem az igazi. Ez -szerintem - egy tipikusan kosztümös darab és a jelmez nem nagyon tetszett. Nagyon modern felfogású volt az egész. Egyébként amíg a baba meg nem születik nem hiszem, hogy végigülök még egy színházat, vagy mozit. A 2. felvonást az Életkém végig focizta (csak nem tudom, hogy azért mert tetszett, vagy azért mert nem tetszett neki a darab), így inkább rá figyeltem, mint a darabra.
Pénteken lehet, hogy kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom lesz. Akkor megyünk UH-ra. Egyébként minden OK velünk, bár egy kicsit elkezdett viszeresedni a lábam. Lehet, hogy valamivel kenegetni kellene, de nem tudom, hogy mivel.

Üdv! Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak mostanában annyi munkám van (máj. 31. rengeteg bevallásnak a leadási határideje), hogy a netre már nemigen jut idõm. Velem egyébként nem történt mostanában semmi különös. Jövõ hét hétfõn megyek Egerbe a progieredményemért, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Kata!
Viszeresedésre most reklámoznak egy új krémet. Majd megpróbálom megkeresni, hogy mi a neve. De ha bemész egy gyógyszertárba ott is biztos tudnak valamit ajánlani.

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy olvastátok-e a nagy újságot. Ma megszületett Kata007 Dóri babája, 4000g és 55cm.

Kata007!KépKépKép
Nagyon - nagyon gratulálok Neked! Láttam ám a fotót is Dóriról, nagyon édes, szép baba. Azért majd ha hazakerültél és Dóritól lesz egy kis idõd várjuk a szüléstörténetedet és a kórházról a tapasztalatokat. Addig is jó pihenést, sok-sok tejcsitKép

Üdv, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Én is láttam Dóribaba fotóit, valóban nagyon szép, formás kisbaba. Gratulálok Katának és várom, hogy mielõbb személyesen is jelentkezzen.
Üdv!
Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy "vesztek fel" új tagokat is a csapatba.
Magamról annyit, hogy 29 éves vagyok, a párom 30. 27 hetes terhes vagyok, és van már egy 2 éves kislányunk.
Kinga a Semmelweis kórházban született dr. Sándor Csabánál.

Úgy látom, hogy vannak közöttettek sorstársak itt. Ide értem a május 31.-i bevallásokkal küzdõket. Más is könyvelõ közöttetek??

Dudus!
Arnót melyik részén épitkeztek?
Mi most vettünk ott telket, és jövõre szeretnénk elkezdeni az épitkezést.

Na ennyit rólam,
Sziasztok
Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Isten hozott a csapatban. Gratulálok a kislányodhoz és a bébihez a pocidban. Õt is Sándor Csabánál fogod szülni? Jók a tapasztalataid a Semmelweisrõl?

Én is könyvelõ vagyok. Hál Istennek most egy kis idõre vége a hajtásnak, kész az összes bevallásom. Most jöhet egy kis pihi, igaz nem sokáig, mert június közepén meg jön az államvizsga.

És most merre fele laktok? Bent Miskolcon? Olyan jó, hogy építkezni fogtok. Már nekünk is meg van a telek, csak hát egy építkezéshez nagyon sok pénz kell... Bár barátnõm mindig azzal jön, hogy már milyen jó kamattal lehet felvenni hitelt. Ez eddig OK is, de azt ugye valamibõl vissza is kell fizetni. Na mindegy. Most is kertes házban lakunk és magunk úgyhogy egy szavam sem lehet.

Dodus, RitaKép
Nagyon eltüntetek. Remélem jól vagytok. Ha tudtok jelentkezzetek, jó?

Mindenkinek puszi:
Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Tapolcán lakunk. Kérdésedre válaszolva most is sándor Csabánál szeretnék szülni.
A Semmelweisrõl nagy átlagban jó a véleményem, bár a csecsemõs részrõl nyilatkozni nem tudok, mert a kislányom koraszülött volt (34. héten született), igy õ nem volt velem. Sándorral totál megvoltam elégedve. Minden reggel nálam kezdett, de elõtte megérdeklõdte, hogy mi van Kingával. Elrendezte, hogy közvetlen vonalon, bármikor beszélhettem a koraszülött osztállyal. Pedig õ fõorvos nem kevés tekintéllyel.
Remélem azért legközelebb már babás élménnyel is be tudok számolni, bár ez még remélem egy kicsit odébb van.
HOl vettetek telket?
Igazad van a kölcsönt "CSAK" felvenni egyszerû, de azt hosszú évekig kell visszafizetni. De ha nincs más jó a "szamár is"!!!


Helló
Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

Gratula Kata007-nek!!! Remélem jól vagytok!

Szia Kriszta, gondolom láttad, én is Semmelweisben szültem.

Én szeretnék színházba járni, de a párom nrm szert, így kb.3 évente 1 elõadás, alig várom, hogy a lányom megnõjön, majd együtt megyünk, egyenlõre csak bábszínházba járunk, néha.
Nálunk nincs sok újság: a gyerekeimnek befejezõdött az ovi, volt évzáró, ballagás, majd táncos gálamûsor a Rónaiban (még csak ovisok). Most majd járunk strandra, a kisfiam megy judo táborba (szerencsére nem bentlakásos), megyünk majd a Bükkbe, meg néhány játszótérre, de itthon is nagyon jól érezzük magunkat, van egy pici kertünk, de ez a néhány nm. is isteni.
Július közepén megyünk egy hétre a Balcsira, egy szuper, gyerekes családoknak kitalált panzióba.

Mindenkinek üdv: Rita
Ritaa
 


Sziasztok!

Kriszta!
Sajnálom, hogy a kislányod koraszülött volt, de most biztos minden rendben lesz. És õt akkor átvitték a megyeibe vagy már a Semmelweisben is van koraszülött osztály?
Telket (bár ház is van rajta, de azt teljesen le kell bontani) Miskolcon vettünk a Népkert mellett, ott ahol most is lakunk. A szomszéd porta eladó lett és mi gyorsan lecsaptunk rá. Most a nagypapám házában lakunk, és így a kerteket össze tudjuk majd nyitni.
A hitelnél nekem a futamidõvel nem is lenne gondom, csak hát a mostani fizetésünkbõl elég kilátástalannak látom visszafizetni.
Könyvelõirodánál dolgozol vagy magán vagy?

Rita!
Nálunk a színházzal ugyan ez a helyzet. Én imádok menni a férjem pedig nem. Így mi is kb. 5 éveben egyszer, ha eljutunk. Még Szolnokon voltunk jó volt, mert az ottani barátnõmmel elég gyakran mentünk.
Hol judozik a fiad. Az apukám és az öcséim (elég nagy köztünk a korkülönbség 12 ill. 15 év) az MVSC-nél judoznak. Pont tegnap voltunk Szikszón a II. Borsodi Judo Fesztiválon. Igaz most csak a nagyobbik öcsém indult, õ 3. lett a súlycsoportjában. Ti nem voltatok ott?

Dodus!
Eddig el is felejtettem megkérdezni: voltál 13.-án Molnárnál? Ha igen mi a véleményed róla? Mit mindott a leletedre? Felírta a Bromot? Bocs a sok kérdésért, de érdekel, hogy mi van veled (meg persze a többiekkel is), meg nekem is ajánlották Molnárt, de nem tudom, hogy váltsak-e, mert a mistani doktornõmmel is meg vagyok elégedve, csak õ nem Miskolci, és ha végre összejönne a bébi akkor úgyis kéne valakit keresnem. Hú, ez jó hosszú mondat lett.

Puszilok mindenkit:
Panka

panka
 
 


Helló Helló!

Képzeljétek mi történt velem a múlt héten! Szüneteltették a netet a melóhelyemen, így majd megõrültem egész héten, hogy mindenrõl lemaradok. De most már nincs gond, minden okés. Amint látjátok ismét nethez jutottam és most már nem ment meg Titeket semmi attól, hogy írjak!

Hát Kata007! Szívbõl jövõ gratulaKép Kép Kép A képet még nem láttam, de biztos gyönyörû a kis Dóri! MInden úgy volt, ahogy terveztétek és ahogyan leírtad a Kismamás topicban? Kíváncsian várjuk majd a beszámolódat! Persze elõbb pihenjetek sokat és gyönyörködjetek a kis babuciban!

Dkriszta!
Örülünk, hogy újabb taggal bõvülünk. De ne hanyagolj majd el minket! Kép Arnóton gondolom a Szikszó felõli részen vettetek telket. Hiszen máshol üres telkek nincsenek. Mi az iskola utáni nemtudomhanyadik utcában vettünk egy házat és most azt csinálgatjuk. Nem régi ház, de van mit csinálni rajta! Nektek is sok sikert kívánok az építkezéshez! A hitelekkel kapcsolatban teljesen egyet értek Veled. Felvenni a legkönnyebb, de a visszafizetés... Húzós.

Szerencsére a párom szeret színházba járni. Nem sokat járunk, de egy évben kb. kétszer azért elmegyünk. Ha Tapin van nyári színház, akkor többször is. Azok a darabok nagyon jók szoktak lenni és nagyon szuper, hogy kint vagyunk a szabadban közben. A Makrancos hölgyet sajnos nem láttuk. Míg az egyetemre jártunk volt bérletünk a barátnõmmel és mi is többet jártunk. A hugom viszont nagy színházrajongó, az Elisabethet kb. hétszer látta, de lehet, hogy többször.

Panka!
Molnár felírta a Bromot, felesével indítva, hetente emelve az adagot féllel. Egészen addig, amíg el nem érem a napi hármat. Tanácskoztam másokkal is ez ügyben, és szerintük ez rengeteg, a napi 3*1 szem. És mivel Erasmus is azt javasolta, hogy csak negyedesével szedjük és emeljük az adagot, így én is ennek megfelelõen szedem. Molnár azt mondta, hogy ha elfogyott az az adag, amit felírt, akkor menjek vissza és ellenõrizzük a szintet. Ez kb. két hónap akkor is, ha az õ utasításai szerint szedem. De én úgy döntöttem, hogy egy hónap szedés után elmegyek a nõgyogyimhoz, és kérek tõle egy beutalót vérvételre, és ellenõrizzük le a szintet. Fõ a biztonság, mert azt sem szeretném, ha lemenne 0-ra. MErt itt a neten már erre is volt példa, és az sem jó, ha 0. Egy kicsit lehet, hogy bonyolult, de Molnár nem a nõgyógyszom, hozzá a csontritkulás miatt kerültem, és ekkor derült ki a magas proli, így õ kezelte. A saját nõgyogyim még nem is tudja a magas prolit. Molnárt sokan dicsérik, országosan jó hírû endokrinológus. Az én nõgyógyászom még minden fokozat nélküli, éppen ezért remélem, hogy még jobban fog velem/velünk foglalkozni. Hiszen nincs még annyi betege.

Na, ez jó hosszú lett, bocsi, ha untattalak Titeket. Most már itt leszek én is, tudom követni az eseményeket.

Sziasztok, Dodus
Dodus
 


Sziasztok!

DodusKép
Örülök, hogy csak a net miatt nem jöttél és nem azért, mert valami bajod van/volt. Szerintem jól teszed, ha a gyogyi szedésével kapcsolatban Erazmusz tanácsait követed. Én legalábbis megbízok benne, ismerem személyesen is. Akkor Molnárt nem ajánlanád? Mert nekem is õt ajánlották, de nem tudom, hogy mitévõ legyek.

Úgy néz ki, hogy csak mesterséges úton lehet bébink (ez júliusban dõl el), inszeminációval. Ez csinálják itt Miskolcon is, és így elõször Molnárhoz kéne elmennem. De ezen a téren nem igazán bízom a miskolciakban. Orvosokkal is akikkel beszéltem mindenki azt mondta, hogy Kaáli vagy Szabolcs utca. Csak hát ugye itt helyben azért csak kevesebbõl kijönne, ha mást nem akkor az utiköltséget megspórolnánk. De a másik oldal: itt ki tudja, hogy hanyadikra sikerülne? (Bár arra sincs semmi garancia, hogy Pesten hamarabb, de ott legalább több ilyet csinálnak.) Na midegy, július még egy kicsit odébb van, még ráérek dönteni.

Képzeljétek, ma kaptam meg a levelet az egyetemtõl, hogy jövõ hét szerdán 8 órától lesz az államvizsgám. Teljesen elkezdtem izgulni. Ugye fogtok nekem szorítani? És állítólag a szakdoga jegyét sem mondják meg elõre, hanem majd csak ott, védés elõtt. Még emiatt is izgulhat az ember.

Puszilok mindenkit, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka nagyon fogok szorítani neked az áll. vizsga elõtt. Én annak idején annyira paráztam, mint a 4 év fõsulin összesen.

Az én fiam ia az MVSC-ben judozik, csak még ovis, az õ korcsoportjuk külön van, Orsi az edzõjük és még nem nagyon járnak versenyekre, ezért nem voltunk ott hétvégén.

Jógázik valaki közületek? Én még nem, de szeretnék. Olvastam a Futárban, hogy a Rónaiban indul egy 3 hónapos tanfolyam, felhívtam de csak õsszel indul, ha lesz elég jelentkezõ.

Rita
Ritaa
 


Sziasztok Lányok!

Panka! Nem akartalak elijeszteni Molnártól! De tényleg. Szeritem szimpatikus doki, sokan járnak hozzá. Én is gondolkodtam rajta, hogy leváltsam-e a mostani dokimat - akihez csak nemrég óta járok és nincs vele gondom, de Molnár már csak adjunktus - de egyelõre maradok. Szerintem egyszer érdemes lenne elmenned hozzá és ha Neked is szimpatikus, akkor lehetne õ az orvosod. Gondolom most jó sok fejfájást okoz Nektek ez az inszem. Hogy itt vagy ott, melyik a jó, és talán bármelyiket választjátok is, mindig ott fog bújkálni a kisördög, hogy vajon ez volt-e a jó döntés és nem a másikat kellett volna inkább. Én legalábbis tutira így lennék vele. De mi mind szorítunk Értetek és meglátod, hamarosan HOzzátok is berepül a gólya. Csak tartsátok szép tisztán a kéményt, hogy a baba ne legyen kormos Kép Kép Kép És ne félj, mind beírjuk a naptárunkba a nagy napot, mikor államvizsgázni fogsz és szorítunk 1000-rel Neked!!!

Rita! Én nem, de egy ismerõsöm jár jógázni. Nem a Rónaiba, hanem abba a másik mûvházba, ami a Gyõri kapuban van, az Autóklubos sarkon. Most nem jut eszembe a neve. Ezen a tanfolyamon nem csak jógáznak, de voltak már együtt teázni a Zöld Sárkányban is, és a tanfolyam vezetõje (vagy a felsége?) egy reform fõzõtanfolyamot is rendezett a résztvevõknek. Nem tudom, Te mennyire vagy fogékony az ilyenek iránt, vagy mennyire érdekel a téma. Esetleg próbálkozz ott is.

Intimtorna ügyben még sehol senki? Már nagyon menni kéne. A páromnak még nem is mondtam... De szerintem nem fogja ellenezni.Kép

Jaj lányok, már olyan izgatott vagyok. A fürdõszobánk nagyon szép lett és a burköló most csinálja a nappalit. A héten talán már nem, de a jövõ hét elején végez. És akkor jöhet a festõ. Már alig várom. Tegnap este azon gondolkoztunk, hogy milyen színûek legyenek a falak. Már többször nekifutottunk ennek a témának, de még sosem haladtunk ennyire, mint tegnap. Eddig kb így zajlottak az ilyen irányú megbeszélések:
Én: Milyen színû lesz a nappali?
Férjem: Kezdjük inkább fentrõl!
É: Jó. A fürdõszoba, wc és az egyelõre nem használatos szobák fehérek, ugye?
F: Igen, ahogy megbeszéltük.
É: És a hálószobánk meg a folyosó?
F: Majd meglátjuk. Inkább nézzük a nappalit...
Szóval tegnap már legalább az alapszínekig eljutottunk az árnyalatokat meg majd kiválasztjuk a színskáláról.

Legyetek jók és kellemes napot kívánok Mindenkinek!

Dodud
Dodus
 


Sziasztok Lányok!

Igen csak megindult a levelezés és ennek nagyon örülök.
Panka!
Fel a fejjel insem ügyben! Ez egyáltalán nem fájdalmas dolog, csak elõtte kell kapni injekciókat, vagy gyógyszereket. Nekem kettõ volt, mindkettõ a Kaáliban. Én csak javasolni tudom az intézetet. Ott jobban tekintettel vannak "szemérmes" dolgainkra, mint általában egy SZTK intézetben. Itt azt értem, hogy letakarnak, mikor a vizsgálón fekszel, nem jön-megy be-ki egy-egy mûtõssegéd, értelmesen elmondják, hogy mit csinálnak. Nekem ebben a helyzetben nagyon fontosak voltak ezek a dolgok. Itt a Semmelweisben néha azt tapasztalom, hogy megrökönyödve néz rám az egészségügyis társadalom, mert nem tudok számukra evidens dolgokat, vagy mert szégyenlõs vagyok betegként. A Kaáliban ezt tiszteletben tartják. Az viszont tény, hogy az inszem a Kaáliban nem ingyenes!!! Sõt! Nagyon drága!!! Tavaly 50.000 Ft volt + egy csomó injekció + kb. 3-szor felutazás. Barátnõm a Szabolcs utcában csináltatott tavaly 6 inseminációt. Az is csak névleg ingyenes, ott mûködik a paraszolvencia (az se 2 Ft?!, kb. a Kaális fele!). Aztán amikor a 6. sem sikerült, mondták neki, hogy a IVF-et kell megpróbálnia, de utánna semmi tanácsot nem adtak, hogy mégis merre, hová induljon.
Na, mindezeket csak azért írtam le, hogy kicsit könnyebb legyen a döntés, de szerintem jól járd körül a témát, hiszen az insem is csak korlátozottan végezhetõ, mint a lombik, ezért nem mindegy, hogy hol kezded.
Mindenkinek szép napot!
Kata
killes
 
 


Sziasztok!

Az élet mindig hoz valami meglepetést, hol ilyet, hol olyat. Most éppen rosszat. Anyósom bekerült a kórházba. Tegnap este begörcsölt a veséje. A fájdalom a veséjétõl kezdve az oldalán át húzódott, elõrefele. Kijött a házidoki, adott neki no-spa+algopiryn vénás injekciót, ami ideiglenesen hatott. Ez kb. egy óra volt, de a fájdalom nem szûnt, csak enyhült. Aztán mentünk a kórházba, mert a doki azt mondta, hogy ez valszeg vesekõ és jó lenne egy uh, hogy megnézzék, hogy hol van a kó. Bementünk, meg uhzta a doki, követ nem látott. Azt mondta neki, hogy szedje a fájdalomcsillapítókat, és ha lázas lenne, vagy rázná a hideg menjen vissza. Különben pedig ma reggel vizelet vizsgálat, holnap röntgen. De szegény nem bírta tovább ma reggelnél. Egész éjszaka nem aludt. Ma reggel rögtön az osztályra mennek. Ha nem kõ, akkor mi lehet ez? Gyulladás? Szóval megint van nagy izgalom nálunk.

Bocsi, hogy korán reggel ilyenekkel traktállak Titeket, de nagyon izgulok.

Most megyek is. Dodus
Dodus
 


Sziasztok lányok!

Dodus!
Remélem azóta anyósod jobban van. Tavaly decemberben az imádott!!! (tényleg) anyósomat majdnem sikerült elrakni a drága orvosoknak "láb alól"!!! Indult egy enyhe tüdõgyulladásról, pár héten belül már ott jártunk, hogy reméljük a legjobbakat és nem kap szegény tüdõembóliát amibe bele lehet halni. Hozzá kell tennem, hogy még csak 57 éves. Ezután jött a protekció keresés és csodák-csodája meggyógyult. Ennyit az orvosokról.
A telekkel kapcsolatban igen ott az új részen vettünk telket, de akkor ha jól emlékszem nem is leszünk egymástól messze.

Panka!
Kérdésedre felelve egy számtech. Kft-nél dolgoztam amig el nem jöttem gyedre (az volt már régen 1999-ben), de mellette vállalkozó is vagyok. Innen van a rengeteg bevallás készítés.
Gondolataimban megfordult már bevallom, hogy önállósodni kéne, de majd kiforrja magát. Mindennek van elõnye és hátránya is. Jó hogyha a magad ura vagy, de fix helyen biztosabb a fizetés. Na majd meglátjuk.


21-én készülünk a párommal Bp-re a 3-4 D ultrahangra. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz, és hogy mit fognak mondani. Szerintem a "pici" pocaklakóm egy óriás bébi lesz. Már most 28 hetesen akkora a pocakom, hogy naponta megkérdezik, hogy melyik nap fogok szülni.
Ha valakit érdekel, majd beszámolok a pesti élményrõl.

Sziasztok
Kriszta
dkriszta
 


Sziasztok!

DodusKép
Hogy van anyósod? Sikerült kideríteni, hogy mitõl görcsölt be a veséje? Remélem nincs semmi komoly baj.

KrisztaKép
Persze, hogy kíváncsiak vagyunk az élményekre. Melyik "céghez" mész?

Én egy könyvelõirodában dolgozok alkalmazottként, harmincegynehány ügyféllel. De nincs az a pénz, amiért saját irodát nyitnék. Néha elnézem a fõnökömet, és hát nem irigylem. Pedig egész nap nem csinál semmit, csak néha az APEH-ba jár ügyintézni, de a legnagyobb felelõsség mégis csak az övé és nem a miénk. És nekem ez nem mindegy. Én így tudok éjszaka nyugodtan aludni, õ nem.

Egyébként nem tudom, hogy figyeltétek-e, de én vagyok a 100. hozzászólóKép

Üdv, Panka

panka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: