Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kleo!

Mi Halásztelken lakunk, és Budafokra járunk babaúszásra, a Campona mellé. Nekem tetszik, és Boga is élvezi, sőt most szombaton kivételesen ügyes volt, szinte egyáltalán nem volt nyafi. (apával úszott)Kép Ott egyébként van aquafittnes kismamáknak, ha érdekel későbbre.
Fotó az usziról:

üdv, AndiKép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kleo, én is a SOTE1-en szültem Kép mind2szer Kép
Ott egyébként van terhestorna (én nem jártam rá) és szülésfelkészítö foglalkozássorozat is (azon voltam néhányszor). Az utóbbira szerintem érdemes be-benézni, mert kapsz némi plusz infót a klinikáról, van szülöszobai látogatás, megismerkedhetsz a szülésznökkel stb. A csepeli sztk kismamatornáját nem ismerem, de ott is van a helyi védönök által tartott foglalkozássorozat is, de annál sokkal jobb a klinikai (a csepelin is voltam annak idején 1-2szer, mert akkor még ott laktunk).

Hajni, nem sajna nem ismerem a környékbeli iskolákat. Mi még most az óvodaválasztással küzdünk Kép
Jobban van már Matyi?

Andi, nagyon édes ez az úszós kép. Mennyi idös volt Boga, amikor elkezdtétek az úszást?

Juji, mi újság van veletek?

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Andi!
Tündéri a Boga lány Kép Látszik, hogy szeret az apjával lubickolni Kép
Hajni
cshajni
 
 

 
 

Szia Zsuzsa!
Óvoda??? Hát azzal is szenvedtünk amikor ideköltöztünk Kép Sajnos helyben nem találtunk jót. Ezért Bence most Csepelre jár. Valószínü oda visszuk majd iskolába is, mert pár csoporttársa is megy az egyikbe.
Matyi még betegecske. Kép Sajnos ezért nem is igen alszik. Most is épp szenved az elalvással. Pedig hajnalba kel már napo óta és éjjel is többször felsír. Kép Ma eddig csak 2x fél órát aludt, ami szerintem édeskevés. A gáz az, hogy neki is, mert folyton ásítgat. De aludni nem igen akar. Vagy nem tud?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni,

Hü, ez a sok szomorú arc Kép Remélem, azért a hangulatod nem ilyen rossz Kép
Jobbulást Matyinak! Gondolom, akkor nem nagyon tudsz kimozdulni vele.
Nálunk most alvásilag nagyon jó a helyzet, napok óta 2-3 órát alszanak ebéd után a lányok. Mondjuk ebben biztos az is segít, hogy délelöttönként meg kint szánkózunk, szaladgálunk a hóban és jól elfáradnak.
Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Zsuzsa!
Nem, azért annyira nem rossz a hangulatom. Csak kicsit fáradt vagyok és ilyenkor kevesebb kedvem van nevetni. De semmi komoly Kép
Nem mozdulunk ki, pedig nekem menni kéne. Vásárlás, séta,.. De nem baj, majd pótoljuk Kép Amúgy is esik a hó, ilyenkor nincs igazán kedvem menni. Én nem szeretem a hideget, havat! Ti ilyenkor mennyit szoktatok kint lenni? És hova mentek? A kertbe?
cshajni
 
 


Szia Hajni,

akkor jó Kép
Mi kb. 1-1,5 órát kint vagyunk délelött, és ha úgy adódik, akkor egy kicsit délután is. Igen, a kertben is meg szánkózunk a környéken. Mondjuk Matyi még gondolom kicsi a szánkózáshoz.
Néha nekem sem túl sok kedvem van kimozdulni, ráadásul az öltöztetés-vetköztetés sem egyszerü ugye, de annyira szeretnek kint lenni, hogy eröt veszek az eseti lustaságomon Kép
Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Eseti lustaság? Nekem folyamatos szokott lenni Kép Bár mostanában inkább a hideg aggaszt. ÉS persze a kertünk sem olyan, hogy oda gyereket lehessen kiengedni. Még nem volt időnk rendbetenni és amúgy is tele van még az építkezés romjaival. PErsze ha sikrült befejezni az építkezést, akkor majd rendebb is lesz Kép
cshajni
 
 


Kösz az infót lányok. Ez a budafoki dolog jól hangzik és nincs is messze. Ott pontosan hol is tartanak uszit?
Zsuzsa, kinél szültél? Választottál szülésznőt, egyáltalán számít bármit is? Engem most karácsony előtt műtöttek ilyen nőgyógyászati problemóval, de nagyon meg voltam elégedve a klinika felszereltségével, a nővérekkel, a higiéniával, stb. Tényleg egy rossz szavam nem lehet. Remélem a gyerekágyas részleg is ilyen korrekt, mint egy emelettel feljebb. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy a szülőszobák milyenek voltak? Van ott lehetőség arra, hogy végig a babával maradjak majd?

Köszi, Kleo
kleomillgrin
 
 


sziasztok

zsuzsa: köszi jól vagyunk,már csak 3 hét és végre megszületik Marci. Ma voltunk dokinál minden ok,a méhszáj egy kicsit nyitva van. Csütörtökön megint ctg.
Hajni: látom ti sem alszotok,mostanában mi sem nagyon,mert jönnek az uccsó fogak és nagyon megviseli laurát. Most már ott tartok h minden este kap panadol szirupot így legalább el tud aludni.

üdv juji
juji
 
 


Szia Juji!
Hát nem lehet könnyű a fogzás vége. Azok a nagy fogak Bencét is megviselték amikor jöttek neki. Pedig nála alig vettük észre a fogzást. Bezzeg Matyi sír minden fogacskával. De most a betegsége miatt nem aludt. De ma reggel már jobban van. Szóval remélem elkerültük a nagyobb bajt Kép
Kicsit kinyíltál már? A dokid nem akart bent tartani? Mert engem ekkor már csak a saját felelősségemre engedett haza.
Hajni
cshajni
 
 


szia hajni

Igen,egy kicsit kinyíltam,de azt mondta hazamehetek,csak ha jobban kinyílok akkor kell befeküdnöm a kórházba,de akkor rögtön meg is császároz. Most már hetente megyek hozzá,de már nincs sok hátra remélem kibírjuk addig.
Örülök,h Matyi jobban van.

üdv juji
juji
 
 


Szia Juji!
Hol is fogsz szülni?
Olyannyira jól van Matyi, hogy most akarja bepótolni az elmúlt napokat. Teljesen lefárasztja anyukámat. Még szerencse, hogy itt van anyukám Kép
Hajni
cshajni
 
 


szia hajni

a szent imrében fogok szülni.
juji
 
 


Szia Juji!
Hát perzse, hiszen beszéltünk róla Kép Bocsika! És ki a dokid? Vagy ezt is írtad már?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Már megint bénáztam, és elszállt amit írtam! grrr!

Hajni! Remélem Matyi már teljesen meggyógyult!

Most meg Boga szenved. Már két éjjel alig aludtunk, sokat sír, nem kap rendesen levegőt. A láza is most kezd felfelé kúszni, már 38,3-at mértem, mielőtt felvittem aludni. Kép

Amúgy köszi az elismerő szavakat az uszis képről. Tavaly májusban kezdtük, akkor volt kb 6 hónapos.
Kleo, az uszit megtalálod: www.hofeherfoka.hu -n, ha minden igaz.
Zsuzsi, szóval ma se jutottunk el a Tücsökzenére. Kép Lehet, hogy legközelebb már csak akkor emlegetem, ha már voltunk.

üdv, Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Hát nem 100%-os a gyógyulás, de ma már nem köhögött és alig folyik az orra. Ja, és eszik, nevet, meg minden ami egy JÓ rossz gyerekhez illik. Pl. most itt visít, hogy vegyem fel. Tehát megyek Kép
Remélem ti is túllesztek rajta hamar.
Hajni
cshajni
 
 


Szia HAjni!

Voltunk ma doktornéninél, biztos ami biztos alapon, de hálistennek nem írt fel semmit, csak az orrát kell szívni. Az éjjelt szerencsére már átaludta, de a mostani déli alvásában is felsírt már egyszer mert nem kapott rendesen levegőt. Szerencsére sikerült visszaaltatni.
Sajnos a szombati uszitól viszont eltiltotta a doktornéni.
Na sebaj, az a lényeg hogy hamar meggyógyuljanak az apróságok!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia HAjni!

Voltunk ma doktornéninél, biztos ami biztos alapon, de hálistennek nem írt fel semmit, csak az orrát kell szívni. Az éjjelt szerencsére már átaludta, de a mostani déli alvásában is felsírt már egyszer mert nem kapott rendesen levegőt. Szerencsére sikerült visszaaltatni.
Sajnos a szombati uszitól viszont eltiltotta a doktornéni.
Na sebaj, az a lényeg hogy hamar meggyógyuljanak az apróságok!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


bocsi a dupláért, szarakodik a gépem!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Örülök, hogy jól vagytok! Kép
Mi is ma voltunk dokinál és szerinte még sípol kicsit a tüdeje, tehát szedni kell az antibiotikumot. Kép De legalább már alszik és eszik. Ma délután 2 órát aludt. Teljesen bepánikoltam, hogy valami baja van-e. Kép Most meg olyan jókedvű, teljesen lefárasztja a nagyanyját. Kép Bogi mennyire bírja a betegséget? Mennyire rosszkedvű?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Boga az első nap volt kibírhatatlanul nyügi, de én is az voltam, mert nem aludtunk éjjel.
Szerencsére már napközben is jobb kedve van, az utóbbi 2 éjjelt meg sikerült átaludnia.
Csak levakarhatatlanul lóg rajtam szinte egész nap. Kép
jobbulást!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
NA, ezt is elkiabáltam .MErt tegnap már megint lázas volt MAtyi. Kép De legalább jókat aludt. És ma reggelre már megint semmi baja. Kép Hát most már remélem túlvagyunk a nehezén.
És nálatok mi van?
Lányok! MIndenki beteg? Esetleg csak ellustultatok? Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia HAjni!
Lassan jobbulgat a lány, csak most meg a pocija görcsöl. Reggelinél adtam neki néhány falat téliszalámit hülye fejjel, mert az imádott párizsija elfogyott. Most szerintem annak isszuk a levét. Alapon jó kedvű, de belegörcsölhet a pocakjába, mert hangosan felsír, és hozzám vagy a nagyijához bújik (anyósom átjött), aztán nemsoká jön a puki. Kép
Remélem mostmár hamar túlleszünk mindannyijan ezen a beteges perióduson!
Juji! Mi újság? Jól vagy?
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Szomorúan hallom, hogy beteg megint Bogi! Azért remélem azóta elmúlt Kép
Nálunk is minden rendben. Kép Végre! Na, fogadok, hogy ezt megint elkiabáltam Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Most olvastam végig a legutóbbi hozzászólásom óta az azóta felgyűlt levelezéseteket! Hát ami azt illeti nem most volt... Üdvözlök mindenkit! Kép
Remélem lassan kikeveredik mindenki a betegségekből és jön a tavasz, lehet majd nagyokat sétálni! Habár ahogy tapasztaltam Szigethalom nem arról híres, hogy normálisan ki lenne kövezve vagy járdázva. A barátaink babáját sétáltattuk a múltkor és milyen utakon jártunk... Terepbabakocsi kell ide! Kép
Olvasom, hogy beszéltetek a babaklubról. Tegnap dobták be az önkormányzati újságot és a Művház programjában rendszeresen szerepel szerdánként 10-12 órakor a baba-mama klub. Remélem sikeres lesz és sokan lesznek. Ugyan én nem fogok járni egyenlőre, mert pont szerdán van sulim, de ez változhat később, meg persze addig még szülnöm is kell! Az egyik ismerősöm csinálja egyébként dunavarsányban a baba-mama klubot, ha valakit érdekel, akkor szolgálhatok infóval, szeretettel várnak minden érdeklődőt. Annyit mondott, hogy szokott hívni néha vendégeket is pl. nőgyógyászt, védőnőt, dietetikust illetve egyes cégek képviselőit.
Rólam: kerekedik a hasam, lassan szülnék már, mert megkezdődött a terhességem terhes szakasza úgy érzem. Sehogy sem jó az alvás, éjszaka rendszeresen felkelek, nyugtalanul alszom, biztos készül már a szervezetem a baba fogadására. Egyébként hivatalosan ápr. 02-re vagyok kiírva, de a papírok szerint már a 33 hetet kezdtem. Nekünk volt lehetőségünk, hogy a kórház szülészetét megnézzük, mert választottunk szülésznőt és az egyik szombat este, mikor ügyeletes volt végigmutatott mindent, amit látni kell. Ez azért megnyugtató, főleg az első szülésnél.
Sziasztok Goldenret
goldenret
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg megyünk a doktornénihez. Bogámnak megy a hasa. Nagyon nyűgős, bújos miatta, gyakran ásítozik is. A takonykór már javulófélben, de még az se az igazi. Szerintem mindez a fránya fogzás miatt van, legalábbis ebben bízom, mert nem lázas. A rágófogak már nagyon látszanak az ínyén, nyomulnak.
Lányok! Nálatok produkáltak a gyerkőcök ilyen tüneteket?
A betegeknek jobbulást!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok

Goldenret: hát jól eltűntél, tudjátok már h fiú lesz-e vagy lányzó? Mi lesz a neve?
Nálunk minden ok,bár a görcsök nem szűnnek és most már a magne b6-ot sem szedhetem. Igazából nem is görcsök,hanem a hasam alja szúr,ez mitől lehet? A doki azt mondta h normális ilyenkor. A méhszájam szerencsére nem nyílt ki jobban,így nem kell befeküdnöm a kórházba. Jövő héten megyek utoljára nődokihoz,ha addig kibírjuk és utána végre megszületik kicsi fiam.

Andi: mi is fogzunk,bár elég nehezen jönnek ezek a fránya fogak. Nálunk egyenlőre csak hasmenés van ilyenkor.

üdv juji
juji
 
 


Sziasztok!
Végre egy kis forgalom Kép
Goldenret!
Ebben a szakaszben tényleg terhes már az ember Kép De lesz ez még így se. Ezt csak bíztatásként írom. Tudom, ilyenkor mindenki azt mondja, hogy már hamar a végén leszel. Gondolom neked ez nem tűnik nagyon közelinek. De hidd el, egy év múlva mosolyogva fogsz visszagondolni erre az időre. Kép Mert most még mindig többet alszol mint fogsz, ha megszületik a lurkó. Mondjuk akkor már legalább magadhoz ölelheted Kép
Andi!
Kép Azért gyógyulgassatok! Nekünk nem voltak ilyan fogzási gondjaink Bencénél. Neki szinte észrevétlenül jöttek ki. Matyi már nyügösebb miatta, de ő még nem tart a hátsó fogaknál. Kitartás! Kép
Juji!
Nekem is fájt a hasam alul. A terhesség legvégén volt. Nekem is csak annyit mondott a dokim, hogy ez természetes. Hát baj nem lett egyikből sem, tehát lehet, hogy tényleg így kell ennek lennie. Miért nem szedhetsz B6-ot? Én végig szedtem. Állítólag jó a görcsök ellen is.
Hajni
cshajni
 
 


Helló Lányok!

Juji: örülök, hogy minden rendben van veled és nem nyílt ki jobban a méhszájad. Egyébként nem mentem el én sem tornázni még, itthon tornázok néha a Kállai Ildikó kazettájára. Jövő héten viszont tervezem, hogy megyek, mert utána lesz egy előadás a szoptatásról, azt szívesen meghallgatnám. Egyébként FIUNK lesz (Péter), minden felvétel szerint, ugyanis minden UH-t a férfiasságával kezdi. Képzeljétek a 3. kórházi UH-n ásított egyet a felvétel közben, olyan édi volt. Mondta a szonográfus is, hogy ez ritka, ő is csak néha lát ilyet! Kép
Bogyók: nekem a dokim azt mondta, hogy elég csak az Elevitet szednem, a magne B6-ot csak addig szedette velem, amíg a terhesség kezdetén émelyegtem. Azt mondta, hogy az elevitben minden benne van, nem kell mást szednem hozzá.
Hasfájás: én még nem érzem a hasfájást alul, de ahogy így írjátok, nem fogok meglepődni, ha majd fájdogálok. A derekam viszont néha fáj és a lábam is szokott néhány napja zsibbadni. Ez mitől lehet?
Cshajni: köszi a bíztatást! Bárcsak már egy évvel előrébb tartanánk, akkor már biztos túl lennék a nehezén. Most is folyton mozog a hasamban, biztos nem tetszik neki a narancs, arra mindig elkezd mozogni. Ti nem vettetek ilyeneket észre?
Goldenret
goldenret
 
 


Szia Goldenret!
(Nincs valami egyszerűbb neved? Vagy legalább becéztesd magad Kép )
Nagyon szívesen bíztatlak máskor is Kép Csak szólj!
Hajni
cshajni
 
 


Tegnap este már válaszoltam, de valahol úgylátszik eltűnt az éterben... ilyen sem történt még... Nos, akkor ismát: hajni, majd szólok, ha ismét szükségem van egy kis bíztatásra. Szerintem a goldenretet is lehet becézni... vagy?
goldenret
 
 


sziasztok

goldenret: mikorra is vagy kiírva? Hol fogsz szülni? Már nem emlékszem. Holnap megyek ctg-re,remélem minden ok lesz,majd jövök és beszámolok h mi volt.

hajni: hogy vagytok? Matyi meggyógyult már?

üdv juji
juji
 
 


Sziasztok!
Goldi (ha szabad Kép )
Remélem nem lesz rám szükséged. De ha mégis itt ülök a gép előtt és szuggerálom a pozitív energiát feléd Kép
Juji!
Megvagyunk, köszönöm kérdésed. Matyi meggyógyult és visszatért a csibészkedéseihez. Kép És veletek mi van?
Hajni
cshajni
 
 


Jó reggelt!

JUJI: ápr.02-re vagyok kiírva és a Szent Imrében fogok szülni, ha jól emléxem te is! Kíváncsi vagyok, hogy mi volt CTG-n! Én még nem voltam, de ami késik nem múlik... Mi hétfőn megyünk nőgyógyászhoz, akkor kapjuk majd meg a további instrukciókat.

CSHAJNI: köszi előre is az energiákat...

MINDENKINEK AKIT ÉRDEKEL:
A dunavarsányi baba-mama klub programja:
Helyszín: Dunavarsány (Nagyvarsány- 51-es főúthoz közeli része) Béke utca 16. Petőfi Klub

02.15-én (kedd) 10 órai kezdettel előadás és beszélgetés
Előadó: Dr. Kováts Lajos gyermekorvos
Téma: A gyerek látása

03.04-én (péntek) PAMPERS termékbemutató és ismertetés
Részvétel előzetes bejelentkezéssel!!!
Kreiszné Anna (06 20 355 4485)
goldenret
 
 


sziasztok

Megjöttünk a ctg-ről minden ok,baba szívhangja jó, méhösszehúzódások 40 körül vannak. Hétfőn nődoki,és akkor meglátjuk majd ő mit mond erre. Remélem még kibírjuk azt az egy hetet ameddig be kell feküdnöm.
Képzeljétek ahogy lefekszem rögtön elkezd görcsölni a hasam,de ahogy felkelek semmi gond. Úgyhogy már jó fáradt vagyok mert alig tudok aludni.
Goldenret : igen én is ott fogok szülni.

üdv juji
juji
 
 


Sziasztok!
Goldi! Kép)
Juji! Kitartást! Már nem sok van hátra Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

A babaváróknak sok erőt és kitartást kívánok!
Boga lány szerencsére jobban van minden téren, csak az ínye van begyulladva a fogzástól, és ettől oltári hisztis. Most délbe negyed órát aludt, utána ordítva ébredt. S mivel a teája elfogyott a cumisüvegből, nem is aludt vissza. Kép Még jó, hogy apa is itthon van, egyedül nem bírnám. Most is ordít. Kép Na pá!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Csak helyre rázódtok előbb-utóbb! Kép Ugye?
Most nálunk is baj van. BEncének fáj a feje. Migrénes fajta és ilyenkor még hányingere is van Kép Szóval átérzem a gondodat. Nem jó egy nyügös gyerek a házban.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

HAjni! Hogy van Bence? Ezen a fejfájós dolgon hamar túlvan? Többször elő szokott fordulni? Adsz rá neki vmi gyogyót? Azért kérdem, mert a bátyámék kisfiánél szokott ilyen előfordulni - ő már idősebb, 11 éves - csak ő hány is és utána álmos lesz, alszik, és mikor felébred, már semmi baja. Voltak már kivizsgáláson is de nem találtak semmi konkrétat nála. Valszínűleg idegi alapon van nála.
Boga szerencsére jól van, csak még mindig sokszor kakil, de már nem híg. Kép
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Örömmel tudatom hogy megszületett Juji kisfia. mindketten jól vannak. 3300 g és 53 cm.


Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


De jó Juji! Kép Ugyan egy darabig most biztos nem leszel itt, de gratulálok! Ügyesek voltatok!
Mi tegnap voltunk a nőgyógyásznál és megállapította, hogy még mindig nem fordult a fiunk be, még mindig faros. Mondta, hogy azért készüljünk a császárra is... Teljesen váratlanul érintett, mert erre a lehetőségre nem is készültem fel. Annyira természetesen akartam szülni, amennyire csak lehet, még az epidurális érzéstelenítést sem kértem volna (terveim szerint). Most meg fel kell készüljek a császárra... Veletek hogy történt? Mikor fordult be a baba vagy hogy volt?
goldenret
 
 


Sziasztok!
Andi! ha Bencének migrénje van, akkor ugyanaz a forgatókönyv mint az unokaöcsédnél. Persze van amikor a fél Algopirin segít neki. De most rosszabb. Skarlátosok lettünk. MAtyi is belázasodott tegnap. Kép Megyek is, mert mind a ketten elég nyügösek.
Hajni
cshajni
 
 


Helló Mindenkinek!

Én még eddig nem kapcsolódtam be a társalgásotokba, de remélem megtetszik majd.
Egyébként én szervezem a fentebb meghírdetett dunavarsányi baba-mama klubot, ahová Benneteket is szeretettel várlak! Sajnálhatjátok, hogy a mai meetinget kihagytátok, mivel egy nagyon színvonalas előadásban részesültünk, melyet a helyi csecsemőorvosunk tartott a látással kapcsolatban, nagyon sok újat tudtunk meg! Most így elsőre ennyit!

Sziasztok

Anna
annakreisz
 
 


Sziasztok!

Juji! Gratulálok! Várjuk a szüléstörténetet!
Hajni! Jobbulást kívánunk mindkét kismanónak!!!

üdv, Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Juji! Én is gratulálok a kisfiadhoz! Remélem jól vagytok! Kép
Andi!
Köszi! Már javulnak a fiúk. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok lányok!
Merre bujkáltok? Vagy mindenki beteg?
Nálunk minden rendben. A fiuk kigyógyultak a skarlátból. Ma viszek vizeletet a laborba, hogy kizárják a vesekárosodást és bencét elviszem EKG-ra. Ti tudtátok, hogy ilyen szövödményei lehetnek a skarlátnak? Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Mi is meggyógyultunk, Boga a leadott súlyát is kezdi már visszaszedni. Kép
Nagyon durva volt a fiúk betegsége? Én azt hittem, hogy már nincs is skarlát, de ezek szerint tévedtem. Remélem minden leletük jó lesz!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Az EKG rendben lezajlott, Bencének egészséges a szive. Ma megyek a vizelet vizsgálat leleteiért. Szerintem azzal sem lesz baj. Úgyhogy már csak a takarítás maradt hátra. Kép
Mennyit fogyott Boga?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Örülök, hogy minden rendben Bencével! Biztos a másik lelet is jó lesz! Nagyon nyűgösek voltak a manók a betegség alatt? Hogy zajlott le ? Te és a párod hogy bírtátok? Nagyon rossz lehetett.
Boga olyan 60-70dkg-t fogyott a betegsége alatt, de a mai reggeli mérlegelésnél már ismét 9,7kg volt, ami már a régi - betegség előtti - súlya. Azóta szinte minden nap mérem megint. Amíg beteg volt, meg már előtte is leszoktam erről, csak kb egy héten egyszer mértem, és nagyon ijesztő volt, amikot az utolsó súlyához képest (9,7) hirtelen 9 kg-t mértem.

Többiek???

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: