Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

HajniKép: Általában csak sétálgatunk a környéken, de voltunk a Városligetben is csavizni, meg Szentendrén is Kép. De persze, ahogy jön a jobb idő, remélem, járkálunk majd egyre többet Kép. Meg aztán már rokonokat is egyre jobban tudunk látogatni Kép. Főleg, ahol van kisgyerek + kert Kép.
A budakeszi vadasparkot ismerem, mi is voltunk ott sokatKép. (eredetileg budaörsi voltam - anyukám még mindig ott lakik -, és nekünk közel volt nagyon) Mivel nagyon szeretem az állatokat, igyekszünk minden állatkertet bejárni, amerre csak megyünk. Alig várom, hogy Livikét is lehessen vinni. Mikortól élvezi vajon az ilyen kirándulásokat? (holnap lesz 5 hónapos Kép)

Hétvégén voltak itt az egyik kolléganőmék (az ő lányuk 1 hónappal fiatalabb Livinél) - olyan arik voltak Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi!
Hát effektíve, az állatok nézegetését Matyi most kezdte el élvezni. Ő már 13 hónapos. De a séta kedvéért szerintem vihetitek hamarabb is. Kép Jó levegő, anyuka-apuka élvezi a dolgot, akkor biztos a gyerek is fogja. Jó sok energia van benned, ha egy 5 hónapos csajszival elindulsz Szentendrére. Kép Ügyes!
Mi tegnap Pomázon voltunk :-)
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nem kellett hozzá sok energia, ugyanis Livike az egészet végigaludta Kép. Nagy öröm volt, mert van, hogy egész nap nem alszik (napközben)Kép.
Pomáz is jóKép, oda is mehetnénk kirándulni mi isKép. Azért egy 13 hónapossal sem lehet egyszerű így elmászkálni, sőt! Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 

 
 

Szia Timi!
Hát, Matyi nem igen bír megülni a seggén. Sokszor feszíti a biztonsági övét, hogy kiszálljon. Kép De aztán kárpótolja, hogy kalandozhat a barátoknál. Kép
Neked végigaludta az utat? De jó! Kép AKkor tényleg érdemes utazgatni vele Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Mi még nem voltunk a Budakeszi vadasparkban, de nagyon jó ötlet! Kép Lehet, hogy a közeljövőben megkeressük.
Mi tavaly júniusban voltuk Bogával az állatkertben, ő akkor volt 7 hónapos, volt amit már nézegetett. Arra emlékszem, hogy a zsiráftól nagyon megijedt. De nemsokára megint el kéne menni, mert már biztos többminden érdekelné. Kép Bár lehet, hogy fárasztóbb lesz, mint tavaly, mert már nem ül meg hosszútávon a babakocsiban, inkább szaladgál. Kép Mi meg utána. Kép Mert persze a kezét nem lehet sokáig fogni. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Mintha csak magamat látnám Matyival .) Hát, túléljük ezt a korszakot, jön az amikor mindenre fel akar mászni és attól pánikolunk majd. És így tovább. Még Bencét is sokszor féltem. Mert még benne sincs meg a félelemérzet annyira. Pl. simán kimenne az utcára a labdáért. Nem érzi a veszély. Kép Na, de egyszer ezen is túl leszünk. Kép Állatkertbe mi is megyünk majd Kép
Hajni
cshajni
 
 


Te jó ég, mi vár még rám??? Kép. Szóval addig örüljek, amíg még elvan a babakocsiban? Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Naná! Utána már lehet loholni utána. Kép És ha nem loholsz, akkor kitartóan aggódsz Kép Hát, ez az anyák sorsa.
cshajni
 
 


Remélem, legalább sokat lehet fogyni ezzel a módszerrel Kép. (baba-mama torna Kép)

Kép
Kép
timóca
 
 


sziasztok

Most van egy kis időm,amíg pöttöm nem kéri az esti adagját. Hát a helyzet változatlan hasfájás,és talán még rosszabb is lett.Minden este annyira begörcsöl h órákon át csak ordít szegény,alig vesz levegőt.(már nem merek semmit sem enni hátha attól van. Ma már panadolt adtam neki attól talán egy kicsit jobb lett. Laura imádja és már várja h bírkózni tudjanak.

Hajni,Andi:hogy vagytok? gyerekek nem betegek?

juji
juji
 
 


Sziasztok!

Szegény Juji, nem irigyellek! Boga is végigordította az első három hónapját, pedig azt mondják, hogy a kislányok nem szoktak hasfájósak lenni. Kép Csak szoptatsz, ugye? Úgy értem, nem kap tápszert a pici? Mi is próbáltunk annak idején Bogának adni mindenféle szuszpenziót, amit a védőnő javasolt, de nem hatottak. viszont amire talán mondhatom, hogy bejött, az a következő: (férjem akkori munkahelyén egy idősebb kolléganője javasolta, akinek a kisunokája volt épp hasonló helyzetben) szóval, sima étkezési szemes köménymagot , úgy 4-6 szemet forrázz le frissen fölforralt vízzel, hagyd kihűlni, szűrd le, és próbáld meg kanállal odaadni a picinek. Mi egy kávéscsészében készítettük, 5-6 kávéskanállal adtunk neki általában az esti ordítása előtt. Ja és mi tellünk bele egy csepp mézet(tudom, h 1 éves kor előtt nem javasolják, de nálunk nincs allergiás a családban, így adtuk egész kicsi kora óta- szerintem jobb a cukornál), meg 1-2 csepp valódi citromlevet. Szóval ezt a köményesteát tudom javasolni, ha gondolod, próbáld ki. De addig is , amíg marad a szitu, sok kitartást és türelmet kívánok neked.
Mi sajnos az utóbbi hetekben betegek voltunk -hasmenés, hányás- nagyon gáz volt, de már túlvagyunk rajta.

Lányok közös állatkertezést akár meg is beszélhetnénk, ha aktuális lesz, nem?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Első időkben nekünk is ilyen ordíós-hasfájós volt Livike (méghogy a lányok nem szoktakKép), mi az Infacolt használtuk, és nekünk hatott...

Állatkertezésben benne vagyok Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!
Juji! Nem irigyellek. Nekem mind a 2 fiam hasfájós volt. .( Bencénél a GrapeWater használt, de ez Matyinak nem jött be. Neki valami homeopátiást írt fel a doki néni, de nem emlékszem mi volt az. Kép Esetleg utána érdeklődöm. Bár (nem azért, hogy kétségbe ess) van akinek semmi sem használ. Ja, ami Matyinak még nagyon jó volt, az a babamasszázs. Kb. 2 hét alatt megszünt minden hasfájása és normalizálódott a széklete is. Ha ismered alkalmazd, ha nem, akkor próbáld megtanulni.
Ja, mi nem vagyunk betegek, csak fáradtak. Kép
Timi! Nekem nem jött be ez a fajta torna. Fogyás helyett hízok! Kép
Hajni
cshajni
 
 


JujiKép: Igen, a masszázst én is javaslom Kép. Nem csak ezért, hanem mindenképpen jót tesz Kép.

HajniKép: Hízás Kép. Én is majdnem annyi vagyok, mint szülés előtt, köszönhető a fogzásnak (a sok síráskor csokival nyugtattam magam Kép).

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi! Én nem csak a fogzáskor. MOst is azt nyomatom. Kép Nem akar aludni a szivem, pedig már akkorákat ásított hogy majdnem lenyelt. Szóval ez van ... Kép
Hajni
cshajni
 
 


Lányok! Ez nagyon gáz, én is most nyomtam be egy fél csokinyulat - pedig ez nem is olyan finom csoki.
Most már tenni kéne valamit!!!!!!!!!!!
(Enyém már alszik.)
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Én sem szeretem a csokinyulat, csokitojást, mikulást, stb. És mégis megeszem, ha ott van. Kép De ilyenkor bármit megeszek, hiszen olyan ideg vagyok, hogy tök mindegy. Kép És szerintem is gáz. Már megfogadtam, hogy ezentúl semmi hízlaló nasi nem lesz itthon, hanem helyette répát, uborkát teszek a fiókba. De azt meg is kell pucolni és ilyenkor nekem már az is idegesítő. Kép Neked van valami jó ötleted?
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!
Sajnos nincs. De azt már kitaláltam, hogy anyukámtól a névnapomra - 10 nap múlva lesz - a Norbi könyvét fogom kérni. Hátha... Kép
Amúgy nálam is csak az működik, ha nincs semmi nasi a közelben. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Érdekes lett ez az új fórumrendszer. 2x kellett újra regisztrálnom míg végre sikerült Kép
De itt vagyok. Kép Szóval, nekem megvan a Norbi könyv, csak nem tudtam betartani. Kép Mi mindig dél után ebédelünk. Min. a nagy fiam kiakadna az alternatív ebéden és 2x főzni nem marad időm a kicsi miatt. Tehát kivárom amíg a kicsi nagyobb lesz, vagy amíg piros hó nem hullik. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi a fene történt, hogy mindenkinek újra kell regisztálni...
Akkor írom újra:
Azt hittem, csak én vagyok csokifüggő Kép. Pedig én is mindig elhatározom, hogy nem eszek több édességet, és tornázok esténként, de valahogy sose jön össze Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi!
Szerintem én nem csokifüggő vagyok, mert van hogy napokig nem jut eszembe. Nekem az a bajom, hogy bármi rossz történik (az is, hogy nem történik semmi és unatkozom) azonnal enni vagyok kénytelen. Tehát én nem csak csokit eszem, hanem ami a kezem ügyében van. Kép És én már ezerszer megfogadtam, hogy nem lesz a kezem ügyében semmi nassolnivaló, de ettől mindig annyira kiborulok, hogy elmegyek vásárolni valami búfelejtőt. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Egyik se jó. Én abszolút csokifüggő vagyok Kép. Mindegy, mi, csak legyen benne csoki... (úgy érzem, ha nem eszek valami csokisat, belehalokKép)
Pedig mikor terhes voltam, és kénytelen voltam diétázni (cukros voltam), akkor olyan jól meg tudtam állni... (igaz, akkor nem is volt min idegeskedni) Most is kéne még diétázni, de egyszerűen nem tudom megállni Kép.
Ma és tegnap is szenvedett Livike a fogával Kép. Remélem, most már tényleg kibújik!

És még az idő is vacak Kép!

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


sziasztok

végre sikerült újra regisztrálnom magamat. Köszi mindenkinek a tanácsokat,úgy néz ki a babamasszázs egy kicsit jót tesz a pocaknak. Az éjjel már 3órát aludtunk egyhuzamban. Tényleg Goldenretről tudtok vmit?
Timóca:az édességgel én is pont ugyanígy vagyok mint te,de képzeld h most már diétás csokit veszünk. Ízre ugyanolyan mint a rendes csokié. Próbáld ki hátha ízlik neked is. Én is úgy vagyok h muszály édességet ennem,mert ha nem ennék talán bele is bolondulnék:-)))))))) Pedig régen nem igazán szerettem az édességet.
Hajni,ANdi : hogy vagytok? Gyerekek nem betegek?
Lehet h Laura oviba fog járni,ő akar nagyon menni,bár még fogalma sincs róla h mi az,csak kinrtől látta az ovit és tele volt játékokkal ezért tetszett neki. Még nem tudom h beiratjuk-e,de lehet mert én meg jövőre fősulira szeretnék menni és akkor nekem is könyebb lenne eggyel.

juji
juji
 
 


Sziasztok!
Timi! Én is cukros voltam. És akkor megfogadtam, hogy mindig így fogok diétázni. És mégsem sikerül. Pedig akkoriban nagyon jól éreztem magamat. Kép
Juji!Megvagyunk. Kicsit fáradtan, de jól! Kép
Ti hogy vagytok? Timi, ne sajnáld az esőt. Annál szebb lesz ha kisüt a nap Kép
Na, megyek, mert még nem vacsiztam
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Cukor: nekem a 6 hetes kontrollra megcsinált cukorterhelés is rossz volt, de mégsem bírok diétázni Kép. Nem tudom, hogy terhesség alatt miért ment, most meg miért nem Kép. De a doki vígasztalt, hogy szoptatás után még helyreállhat. De szerintem az lenne az igazi, ha tudnék fogyni egy kicsit Kép.
Ettem én is diabetikus édességet, de ugyanúgy hízlal (kalória ugyanannyi van benne). Tehát ennyiből mindegy Kép. Amúgy tényleg ugyanolyan finom (főleg a Milka Kép)
Nem bírom már ezt a vacak időt Kép. SÜSS FEL NAP!!! Kép Kép Kép
Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Tegnap már 2x próbáltam neked válaszolni és mindig elszállt a válaszom. Kezdek begőzölni! Kép
Na, szóval. Szerintem azért ment a diéta terhesség alatt, mert akkor a baba volt a fontosabb. Én most már csak az alakom miatt diétáznék. Ezek szerint ez nem annyira fontos Kép Bár minden alakalommal megfogadom ahányszor ráállok a mérlegre. Kép
Hajni
Na, végre most elmegy Kép
cshajni
 
 


Sziasztok!

Mi újság, hogy mindenki hallgat? Mi is megyünk ki sétálni , ha az idő engedi minden nap. Nagyon jól esik! 1-1,5 óra gyaloglás rám is fér. Kép viszont sajnos a derekam nem nagyon javul, illetve nappal nem is annyira érzem, de mostmár a reggeli fájáshoz társult az éjszakai is. Kép Hajnal 4-1/2 7 ig fönnvoltam, csak forgolódtam, sehogy se volt jó. Lehet hogy az ágy roszz. ? Pedig most Boga végigaludta az éjjelt...

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Szerintem mindenki örül a jó időnek és elvonul a gép elől Kép Bár ezt kicsit siratom, mert jó olvasni titeket.
Mi ezen a héten sokat voltunk itthon az esők miatt. Ma meg csak azért, mert nem voltam túl jól. És szegény Matykó is nyugtalan volt. Alig tudtam lefektetni a du. alváshoz.
Sajnálom, hogy fáj a derekad. Én átérzem, mert én is lumbágós vagyok. Sajnos. És nem szoktad kenegetni? Jó fájdalomcsillapítós kenőcsök vannak. Vagy van olyan tapasz is, amit ha felraksz pár perc múlva elzsibbasztja azt a részt. Min. éjjel használhatnád, mert aludni azért kell, nem?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok, lányok?
Mi most még jobban rákezdtünk a fogak miatti szenvedésre Kép, már éjszaka isKép. De már nagyon látom+érzem, úgyhogy remélem, pár napon belül tényleg kint lesznek végre.
Tegnap megkaptuk az 5 hós oltást is. Addig sírt Livike, míg beadták, de ahogy felvettem, elkezdett nevetni Kép. Utána nem is volt vele semmi bajaKép.
Képzeljétek, tegnap előtti este elmentünk a férjemmel moziba Kép. (már vagy fél éve nem voltunk) Izgultam, hogy mi lesz Livikével egyedül (anyósom vigyázott rá), de aludt rendesen, észre se vette, hogy nem vagyunk itthon Kép. Olyan jó volt kicsit kikapcsolódni.
Múlt héten a jó időben mi is naponta 2-2 1/2 órákat sétáltunk Kép, de most megint esős idő van Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi!
NAhát, de jó kislány a Livike Kép Én Bencével másfél évig nem mentem sehova. Nem mertem megbízni az anyósomban. Plusz. Bence valahogy mindig megérezte, ha el akarunk menni valahova. Olyankor olyan nyügi volt... Egyszer merészeltünk elmenni a férjem barátjának az asküvőjére. Kép Hát volt sírás 1 hétig. Kép
Várom már én is a jobb időket. Valahogy rossz kedvűbb vagyok az esőtöl. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Végre van időm egy kicsit a neten lógni, mert a Péter fiam alszik. Igen megszületett! Április 4-én történt a Szent Imre Kórházban. A paraméterei: 4050 gramm és 55 cm. A szülés teljesen természetesen zajlott, nem kaptam semmi érzéstelenítést, mondjuk sok idő nem is volt rá. 1/2 3-kor értünk be a kórházba 5-3 perces fájásokkal és 1/4 8-ra meg is született a fiunk, úgy hogy a végére elmúltak a tolófájások (oxitocin ellenére) és úgy kellett kinyomnom, mintha most nyomnám, de harmadszorra meglett. Ha így nem sikerült volna, akkor vákuum lett volna belőle, amit nem nagyon szerettem volna. Szóval röviden ennyi. Azóta jól vagyunk. A tejem is beindult, tudok szoptatni, de kis mohó a drágám, mert már szét is rágta a mellbimbóimat. A héten viszont kicsit nyűgös, ami annyit jelent, hogy este 6-11-ig sír és nem akar elaludni sehogy sem. A védőnő azt mondta, hogy az időjárásváltozás az oka, de már 3 napja lehetséges lenne? A ti babáitok is érzik az időjárásváltozást? Hasfájós nem hiszem, hogy lenne, mert nem húzza össze magát. Hát röviden ennyit rólam, most nem volt időm végigolvasni az előzményeket, csak úgy beleírok a társalgásba, de majd pótlom. Puszi mindenkinek!
goldenret
 
 


Tettem fel néhány képet a Péterről!

Itt megnézhetitek:

Goldenret fotóalbuma
http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4964&page=1
goldenret
 
 


Szia Goldenret!
Gratulálok ehhez az édes pici babához Kép Nagyon szép fiú. Kép
Csak gyorsan írok, mert mennem kellene vacsizni is. Szóval Matyi is nagyon megérzi a frontokat. Még most is sokkal nyügösebb a nagyobbiknál. Nálunk is napokig ment a hiszti ha melegfront jött. A héten is eléggé kivan. Bár enyhülnek, mert már eljátszik, de még így is oda-oda bújik is nyüszög. Kép Szóval kitartást hozzá. Sajnos nem tudok ellenszert rá. De hátha valaki más...
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

goldenret:gratula,szép nagy baba lett.
hajni,andi:hogy vagytok?
front-nálunk mindegyik gyerek nagyon érzékeny rá,sőt laura ilyenkor nagyon dilis. Amúgy minden ok ,megvolt a 2hós oltás,túléltük. Szépen szopizik és hízik Marcell,már 5,5kg. A babamasszázs csodákra képes,mégegyszer köszi mindenkinek a tanácsot. Néha még begörcsöl a pocakja,de már nem ordít órákon át. Laura imádja,állandóan cipelné. Tényleg,ha jövőre akarom oviba járatni,akkor most kell beiratni,v majd jövő ilyenkor? Na megyek is mert ébredés van.

juji
juji
 
 


Szia Juji!
Hú, mekkora fiad van Kép Szépen nő! Kép Örülök, hogy bevállt a babamasszázs. Sajnos nekem is csak az jött be, de addigra megvolt a majdnem 3 hónap visítás. Kép Mi jól vagyunk. Matyi kicsit taknyos, de semmi más baja nincs, valszeg megfázott.
Ovi! Nem tudom, hogy Szigethalmon mikor kell beiratni, de ahogy hallottam nem sok esélyed van arra, hogy felvegyék. Kép Túlzsúfoltak, te meg otthon vagy Gyesen. De azért nem árt felhívni őket.
Hajni
cshajni
 
 


hajni szia

igen hallottam h nem igazán veszik fel itt a gyerekeket oviba,de hát majd meglátjuk. Az sem baj ha itthon marad velem és csak nagycsoportba megy. Jobbulást Matyinak. Tényleg mikortól lehet elkezdeni a hozzátáplálást, gyümölcs stb.

juji
juji
 
 


Sziasztok!

Goldenret! Gratula a kis trónörököshöz! Igazán aranyos, és jó kisbaba lehet.
MI vagyogatunk, csak Bogának tegnapelőtt megint hányásos-hasmenéses nyavalyája volt. De már jobban vagyunk.
Juji! Fiacskád jó nagy baba! Kép Biztos szereti a pocakját! Kép
Hajni! Remélem már Matyi is jobban van!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Juji! Mi 4 hónaposan kezdtük a gyümölcsöket. De csak azért, mert megőrült a kaja látványától. Ilyet még sose láttam. Én arra készültem, hogy 6 hónaposnál hamarabb nem adok mást csak tejcsit. De hát nagyobb volt a gyerek akarata. Kép Azt mondják egyébként, hogy kb. 4 hónaposan már lehet kezdeni.
Andi! Matyi még mindig taknyos, de ettől ő még nem beteg. Legalábbis úgy tevékenykedik mintha 100 ördög költözött volna belé. Kép Én betegebb vagyok nála, pedig semmi bajom Kép Szegény Boga meg biztos nem örül a bajoknak. Kép Hogy bírja?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk, így hogy megjavult a net. Kép
Mi jól vagyunk, remélem ti is.
Holnap kiruccanunk Alattyánba, izgi lesz, mert egy horgásztó és más semmi... Már előre félek. Kép

üdv, Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
De jó, hogy "látlak" Kép Hogy vagytok? MEggyógyult Boga?
Mi megvagyunk. Zajlik az élet és a nappali építés. Meglett a fűtés, aljzatbeton és az előtéri kövezés. MOst már megint csak a szocpolra várunk. Kép Remélem nem hiába. A hétvégén meg épp kertet takarítunk. Itt a bátyám is. Remélem lesz valami eredménye, mert akkor végre kint is lehetünk. Kép Bár a szomszéd büdös disznói miatt nem biztos, hogy lesz rá gusztusom. Kép MEnnem kell, mert valami bajuk van a fiuknak.
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Akkor nagy munkában vagytok! De legalább már halad!
Mi is jól vagyunk, Boga picit taknyos, nem csoda, ilyen időjárás mellett, azt se tudom mibe öltöztessem... Már a lábujja is gyógyul, ugyanis ráejtett egy 2l-es ásványvizes palackot, amit lenyúlt a konyhaszekrényből. El nem tört, csak a körme vérzett be. Elég csúnya volt.
Kirándulásunk is jó volt, csak túl messze volt, 2 óra az út, és nem voltunk többet ott se 2 óránál. Aztán megint 1,5 haza. De lagalább csónakáztunk, kacsákat néztünk, levegőztünk.
Régebben a mi szomszédunkban is voltak disznók, de hál istennek már sehol nincs a környéken. Szar lehet. Nem tudsz képet föltenni a fiúkról? Olyan kíváncsi vagyok rájuk!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Hú, nem semmi, hogy nem tört el a lábujja ekkora súlytól. Szegényke. Kép NEm is tudom merre van Alattyán. De ezek szerint jó volt. Kép
Képet raktam a profilomba meg az albumomba is. Itt a link hozzá: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=284
Hajni
cshajni
 
 


Megnéztem a skacokat! Nagyon édik. Főleg a cicagolás. Kép Hajni, Te nekem nagyon ismerős vagy vhonnan, de nem tudom honnan...

andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szia Andi!
Na, tessék. Kép Lehet, hogy már ismerjük egymást? Nem hiszem, nekem nem voltak a környéken ismerőseim amíg ide nem költöztünk. És ha azóta ismertelek volna meg, hát emlékeznék rád. Bár... amilyen feledékeny vagyok! De, nem! Szerintem nem! Neked honnan vagyok ismerős? Ha eszedbe jut, szólj!! Kép
Hajni
cshajni
 
 


Szia! Nem tudom, honnan. Lehet, h csak hasonlítasz valakire, akivel egy suliba jártam. Sőt valószínű, h ez a helyzet.
Azért összeismerkedhetnénk, nem? Kép

andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok

remélem mindenki jól van. Én hulla fáradt vagyok és néha csodálkozom magamon h mindenért kiabálok a nagyobbikkal. Marcell éjszaka órkánként kel,mert pukizik,és ettől sír.Cicire teszem,mert máshogy nem alszik vissza,és ez kezdődik előről. Mitől lehet h ekkorákat pukizik és felsír miatta? Lécci adjatok vmi jó tanácsot. Jövő héten már kapja a 3hós oltást,remélem nem lázasodik be. Na megyek alszom 10percet amíg lehet.

juji
juji
 
 


Sziasztok!
Nem hiszem, hogy egy suliba jártunk. Kép Főleg, hogy te tősgyökeres Halásztelki vagy. Én Kolozsváron (Erdélyben) születtem és oda is jártam iskolába.Kép De igazad van, összeismerkedhetünk Kép
Juji! Nálunk is ez volt a helyzet, a puki kivételével. Kép És tanácsot nem tudok adni, mert nekem is magától hagyta abba és aludta végig az éjszakát. Mondjam, hogy legyél türelmes? Az sajnos téged nem fog megnyugtatni. Kép Próbálj meg mindig pihenni. Kép
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

Hajni: és mikortól hagyta abba és aludta végig az éjszakákat? Amúgy neked mennyi idősek a fiaid? Ovisak?lesz még tesójuk v elég a kettő?

juji
juji
 
 


Szia Juji!
NEkem mind a kettő kb. 6 hónaposan kezdte végigaludni az éjszakát. 4-5 hósan kezdtek 1x2x felébredni csak. De már az is istenes volt a 2óránkénti szoptatáshoz képest. Kép Bence 7 éves, szeptembertől iskolás lesz. Matyi 14 hónapos. Kép És szerintem nem lesz tesójuk. Kép Már ha be nem esik egy véletlenül. Kép MErt hogy nekem PCO-m van és Matyit is 3 éves hormonkezelés után sikerült összehozni. De így is jó. Kép És nektek lesz még?
Hajni
cshajni
 
 


szia Hajni

Hát ezen még gondolkozom,mostanában biztosan nem,de talán 6-7év múlva. Most elég ez a kettő is bőven,főleg ha egyszerre üvöltenek,mint pl most este. Ilyenkor a hajam az égnek áll.Na jó éjt mindenkinek

juji
juji
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: