Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itt vagyok, csak még mindig nem vagyok magamnál. Kép

Eleni, jobban érzed már magad? Izgatottan várom én is a szövettan eredményét. Ugye beszámolsz majd róla? Gratulálok a kiskutyához. Tündéri lehet. Vannak már képek róla?
Egyél sok spenótot, brokkolit a vas és a vérképzés miatt. Esetleg Béres cseppet is ihatsz 1-2 hónapig. Valahogy pótolni kell azt a sok vért, amit elvesztettél. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön lábraállnod.

Beatrix, minden megtörténhet, még az is, hogy a 4 hónap alatt spontán teherbe esek. Csakhogy én ebben nem hiszek. Ha a Clostilbegyttel is csak 24 napos ciklust voltam képes produkálni, nem hiszem, hogy csak úgy spontán sikerülne.
Nagyon jók a képek, amiket feltettél. Kép Igazi "csabikásak".
Neked pedig azért drukkolok, hogy ez a ciklus ne érjen véget a 34. napon. Kép

Györgyi, szavadon foglak. Kép Ezennel meghívtalak a HSG-m napján egy kis teadélutánra a Hetényi G. Kórház nőgyógyászati osztályára. Kép

Mona, kis viták nem viták. Kép Csak ne hagyd, hogy elfajuljanak. Mikor lesz a nyaralás? Mintha mostanára terveztétek volna, nem?
Főzés ügyben nyugodtan kérj tanácsot bármivel kapcsolatban. Én nagyon szeretek főzni, és szívesen segítek. Talán 1-2 trükköt, praktikát tudok mondani. Milyen ételféleségeket szerettek leginkább?

Gabi, mindjárt itthon van a Férjed. Kép Aztán mindent bele! Úgy látom, hogy nem túl változatos a dokik névsora. Kép Eddig csak 3 jut hatunkra. A lényeg, hogy elégedettek lehetünk.

Velem semmi nem történik. Igyekszem lefoglalni magam. Még szoktatom magam a helyzethez. Eddig csak mondogattam, hogy medősségi központ így meg úgy, de most már igazán közel állok hozzá. Nem könnyű ezt elfogadni. Nem a központot, hanem magát a tényt... Na, de ebbe most nem megyek bele. Ne haragudjatok, ha kimaradozok időnként. Annyira negatív vagyok néha (Eleni írta ezt korábban), nem szeretnék fertőzni köztetek. Azért olvasok.

Küldök nektek képeket. Én csináltam a kertünkben. Gyakorlok a digitális géppel. Mindig is szerettem fotózni, most ez is jó elfoglaltság.
Húú, túl nagy a méret. Mindjárt lekicsinyítem. Addig ezt elküldöm.

Jók legyetek! És mindent bele! Mondtam, hogy babázni szeretnék már nagyon. Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Gaga már alszik apának pedig el kellett mennie kocsival most este igy nyugodtan irhatok.Keresztanyámat vitte haza nagykörübe.A mamámat ugyanis vissza kellett vinni a korházba.Konkrétan még nem tudom hogy milyen bajt állapitottak meg.Mondtam a férjemnek hogy lassan vezessen.Nem szeretem ha ilyen késön ül a volán mögé.
Vera,Beatrix!A napjaink elég gyorsan telnek,sajnos nem valami nyugisan.Továbbra is minden aproságon összekapunk.Semmi sem jo amit én csinálok.Tudom hogy én is tul érzékeny vagyok de néha kiakadok töle ahogy velem beszél.
Julius 5 én indulunk nyaralni.Nagyon remélem hogy legalább azok a napok szépre sikerülnek.
Most vagyok a 28.nap.Nagyon remélem hogy nem sokat fog késni mert akkor még el tudok menni a dokihoz még a nyaralás elött.Ellenkezö esetben nem tudom hogy mit fog mondani a doki.
Tényleg nagyon jo lenne ha valamelyikünknek összejönne már egy kisbaba.
Jo éjszakát mindenkinek

Puszi
mona24
 
 


Kép
Pipacs
Kép
Nem lett valami jó a termés.
Kép
Ő a húgom kutyája, délutáni kómázás közben. Kép
Kép
Csak, hogy csurogjon egy kicsit a nyálatok. Kép
vera77
 
 

 
 

Vera!Szerintem sokan éreznek ugy ahogy te.A meddöségi központra gondolok.Az egyik barátnöm is azt mondogatta,hogy milyen rossz azt a tényt elfogadni,hogy természetes uton nem sikerül teherbe esnie.Aztán ezen "tullépett" és végig ment azon az "uton" aminek a "végeredménye" egy terhesség lett.Végül is lombikprogrammon ment keresztül.Két honap mulva fog szülni.Egy pár "év"mulva nem azon fog gondolkodni hogy milyen küzdelem után lett egy gyermeke hanem hogy sikerült.És ez a lényeg.Én is végig csinálnám ha még nem lenne gyermekünk.Igy viszont nem biztos hogy mindent végig csinálok.Én is szeretnék egy kisbabát,de nekem valamennyire "megnyugtato" hogy itt van nekünk Gabika.
Tehát csak elöre nézz és legyen benned elég erö és kitartás hogy az egészet végig csináld.Muszáj sikerülnie.
Még egyszer puszi
mona24
 
 


Szisztok!

Beatrix!Sajnos még nem kaptam meg a mailt.Elküldenéd mégegyszer?Előre is köszi!

Vera!Nagyon örülök,hogy előkerültél.Ne tessék minket hanyagolni!!!!

Most csak ennyi!Bővebben majd este!

Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Györgyi!

Mail ment!

Beatrix
beatrix28
 
 


Bocsika a szűkszavúságért, most rohannom kell, de este én is leszek.

Addig mindenkinek szép napot kívánok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek nagyon szép estét, éjszakát, szép álmokat ! Olvasgatlak Benneteket, csak annyi időm már nem maradt, hogy írjak is. Tegnap esküvőn voltunk, amire már hetek óta nagyon intentiven készülünk. Rengeteg munkánk volt a megszervezésben, műsorban, újság szerkesztésben, vendégek fogadásában...stb. Jól ki is fáradtunk, de azért nagyon jól sikerült. A lányok koszorúslányok voltak....olyan szépek, gyönyörűek voltak ! Majd teszek fel képet. Szóval nagy "lagzi" volt. Most kezdjük kipihenni.

A kis Füles kutyáról megpróbálok képet keresni.
Aztán elvonulok aludni,mert már nagyon rám fér.

Puszi mindenkinek !

EleniKép
oxay
 
 


Beatrix!

Mailt megkaptam.Köszönöm!!!

Szép álmokat mindekinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Mona, kedves vagy, hogy ezeket írod nekem. Kép Nem is ott a baj, hogy én nem tudnám végigcsinálni. Velem nem lenne probléma, elég erős vagyok. Viszont a körülmények nem a legkedvezőbbek. Iszonyat sok pénzbe és időbe kerül mindez. Valahogy ezt meg kell oldani. És ez okoz számomra gondot. Előbb erre kell megoldást találni, és azután továbblépni. Nem könnyű, de már vannak terveim. Kérdés az, hogy mennyire sikerül megvalósítanom azokat a mai világban.
Hogy telnek a napjaitok?

Eleni, nagyon drága a kiskutya! Kép Én is akarok, én is, én is.... Kép Te hogy érzed már magad?

Györgyi, Beatrix, igen szűkszavúak voltatok. Kép

Gabi, itt a nagy nap! Kép

Kellemes napot kívánok mindenkinek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok, nem ígérem, hogy mindent le tudok írni, ami történt. Nagyon sokat kell mostanában szaladgálnunk, és most, hogy a hídfelújítás miatt nehézkes a közlekedés, sajna sok időnk megy el a dolgok intézésére. Most pakolnom és takarítanom kellene, de kicsit halasztom, hogy írni tudjak. Persze, nem esik nehezemre! Kép

Vera! Szorítok Nektek! Elsősorban azért, hogy spontán is sikerülhessen a babuka. Ez volna a legjobb! Kép Ha mégsem, akkor pedig azért szorítok, hogy sikerüljön megteremteni a feltételeket a továbbiakhoz!
A képek nagyon tetszenek!!! Kép

Eleni! Eddig elleneztem, hogy kutyánk legyen. Ennek oka, hogy úgy érzem, képtelen lennék alkalmazkodni egy állathoz (pedig szeretem őket), legyen szó nyaralásról, vagy utazásról, vagy éppen a kert épségéről. Persze tudom, hogy Csabikának esetleg jó lenne, bár Ő még kicsi, nem forszírozza a dolgot. Igaz, pár év múlva előállhat Ő is azzal, hogy szeretne egy kiskutyát. Ahogy magamat ismerem, nem fogok tudni ellent mondani. Kép A Ti kutyusotokat látva, mintha kicsit meggondolnám magam... Azért megvárom, míg valaki a családból igényt támaszt egy kutyusra. Kép
Hogy vagy? Sikerült már egy kicsit megerősödnöd? Remélem, soha többé nem lesz ilyen. Nagyon vigyázz Magadra!!! Kép

Györgyi! Nálatok mizujs'? Nikike jól van? Írj egy kicsit bővebben is, ha lesz időd. Kép

Mona! Sajnálom, hogy Mamád megint kórházban van. Kép Remélem, mielőbb meggyógyul!
Próbáld kicsit könnyedébben venni Férjed "hülyeségeit" (bocs, de nem jutott jobb szó eszembe!). Tudod, az ember nehezen változik, próbáld meg elfogadni a hibáit is.
Szorítok, hogy a ciklusod úgy alakuljon, hogy a dokihoz is el tudj menni a nyaralás előtt. Remélem, szép időtök lesz és nyugalomban, szeretetben telnek majd az üdülés napjai. Kép

Gabi! Ma az utolsó nap a melóban! Kép És a Párod is hazajön! Pihenjetek sokat, és most aztán tényleg mindent bele! Kép
Persze, ha lesz egy kis időd, azért írj nekünk. Kép

Most pedig írok kicsit rólunk. A szombati "buli", nagyon jól sikerült. Életem első marhapörköltje, ráadásul bográcsban, isteni lett. A keresztfiunk 2. szülinapját ünnepeltük. Tesómék hoztak sok-sok sütit, aminek persze nem lehetett ellenállni. Kép A gyerekek élvezték a szabadságot, nagyokat játszottak, szaladgáltak, és délután pancsoltak a gyerekmedencében. Szóval minden klassz volt. Képeket majd csatolok.

Tegnap bent voltunk a városban, intéztük a Férjem kocsijának a cseréjét. Délután pedig az enyémet vittük szervízbe. Az Opel szalonból elmentük a Dami strand melletti étterembe kajálni, utána nagyot sétáltunk a Tisza parton, és Csabika sokat játszott ott a játszótéren. Figyeltem a gyerekeket, az anyukákat, hátha valaki ismerős lesz, de nem. Sebaj, egyszer úgyis találkozom Veletek! Kép Gyalog mentünk vissza is a szervízbe, Csabikánkat jól lefárasztottuk. Hazafelé el is aludt a kocsiban. Mondjuk ideje volt rá, hiszen a délutáni csúcsban mentünk haza, ami most még rosszabb. És ez lesz két hónapig. Kép Nem is megyek szívesen a városba, hacsak nem nagyon muszáj.

Most elköszönök, még rakok fel képeket.

Legyen jó napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Íme a képek:
"Így kell úszni" Kép:
Kép
"Szeretjük egymást" Kép:
Kép
"Figyelj Bence!"
Kép
Milánka, Csabika és az ünnepelt, Benike:
Kép
"Pihenünk":
Kép
"Elgondolkodtam":
Kép
"Na, én már nem férek ide!"
Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.Most talán bővebben,mint tegnap.

Jól vagyunk,csak mindig van valami intézni való.A hétvégén kiskerítést csináltunk a kutya helye elé,hogy Nikike ne tudjon oda menni.Nem bíztunk a szimpla kerítésben.
Ma azt festettem.
Közben a kutya helyét is nagyobbítjuk.A betonozás már megvan,holnap csinálják rá a kerítést.
Ma délután itt volt a keresztlányom.Nikike nagyon élvezte,hogy van kivel játszani.Gyereknek csak a gyerek az igazi játszótársa. :-)))

Tegnap az egyik ismerősünk volt itt a kisfiával.Csak egy fél órára ugrottak be.Először olyan aranyosak voltak.Cseréltek motort,és egymáséval motoroztak.Utána a kisfiú nem engedte,hogy Nikike ráüljön a motorra.Egyikre sem.Később belekapaszkodott Nikike hajába.Na!Ezzel vége lett a játéknak.Még jó,hogy copfban volt,így nem tépte ki.Vagy éppen a copf irritálta?
Nikikének olyan rosszul esett,hogy egész este azt mutogatta.Ha meghallotta a kisfiú nevét,már mutatta is,hogy mit csinált vele.
Még ma is.Egyébként is nagyon allergiás a copfjaira.Ha egyszer felgumizom,csak lefekvéskor szabad kivenni.Fekszik az ágyban,és mutatja,hogy vegyem ki.

Na!Ennyit magunkról!

Beatrix!Én nagyon izgulok érted.Tudom,hogy csak a 35.napnál szabad,de hamarosan eljön...Vissza néztem,és ma van 32.
Azért szólj,ha nem kell izgulni.Remélem nem szólsz! :-)))
Nagyon jók a képek.Valódi gyerek-paradicsom volt nálatok.:-)Elhiszem,hogy élvezték a gyerekek.

Vera!Jobban vagy már?Tényleg ne kerülj minket,hogy ha rossz a kedved.Sőt!Sírt ki magadat a virtuális vállunkon! :-))))Hátha segít!
Egyébként teljesen megértelek.Én is ilyen vagyok.Ha látom a kiutat,akkor már nem zavar,hogy milyen messze van.

Eleni!Valóban aranyos a kutyusotok.
Hogy vagy?Magadról nem sokat írtál.

Mona!Jó volt benneteket látni a városban.Együtt a család!Gaga nagyon büszkén tekerte a bicikliét.
Hogy vagytok?Remélem nincs sok vita.
Meddig marad a férjed?

Gabi!Te most biztosan nem sokat jársz erre.Szép napokat nektek.

Most elláttalak benneteket olvasnivalóval!

Legyetek jók!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!Gaga nagy nehezen elaludt igy van egy kis idöm internetezni.Alig tudtam elaltatni.Olyan mintha büntetés lenne neki a délutáni alvás.Pedig tudom hogy szüksége van rá.Egyébként csak én eröltetem ezt mert az apja ráhagyja.Aztán ha nem alszik akkor 5 ora körül már nyügös.
A férjem éppen nincs itthon mert a Daewoo szalonba vitte a kocsinkat.Vinnünk kellett a kötelezö vizsgálatra és lassan a zöldkártyánk is lejár.Gondolom nem fog kevésbe kerülni.
Egyébként hol elvagyunk egymással máskor viszont nagyon veszekszünk.Igy volt ez tegnap este is.Minden aproságért szol amit elrontok itthon.És nem elég hogy szová teszi hanem nagyon csunyán beszél velem.Ezt persze a gyerek elött teszi.Egy csöppnyi tiszteletet nem ad nekem.Annyira belefáradtam már ebbe az egészbe hogy sirni sem tudtam.Egy kicsit mérgelödtem a másik szobában és utánna folytattam a dolgomat.Nem tudom hogy miben bizok.Nem fog erröl leszokni.Ilyenkor szoktam elgondolkodni hogy kell e nekünk a másik gyerek.A hugomnak egy dologban igaza van/ö nagyon tudja az itthoni helyzetet/.Valoszinüleg elsösorban magam miatt akarom.Nem szabadna igy éreznem de azt sem tudja a családomban,környezetemben hogy milyen az amikor az ember elvesziti a gyermekét.Nem szeretnék mindent erre fogni,de a dolgok hátterében ez áll.

Vera!Nagyon remélem hogy minden akadály elhárul ahhoz hogy kisbabátok legyen.Tudom hogy a mai világban nagyon nehéz elöteremteni az anyagi feltételeket.Felháboritonak tartom hogy amellett,hogy egyfolytában azon "sirnak" hogy nem születik elég gyerek nem tesznek meg mindent azért,hogy ez a helyzet megváltozzon.Hány nönek nem lehet azért gyereke,mert nem áll ugy anyagilag.Szoval kitartást mindenhez.
Még nem jött meg a menstruáciom és nagyon remélem hogy egy két napig nem is fog mejönni.Elfelejtettem a dokitól megkérdezni,hogy mi van akkor ha a 3.nap hétvégére esik.

Györgyi!Én is örültem neki,hogy egy pillanat erejéig találkoztunk veled.Éppen a plazaba tartottunk.Vettünk apának egy farmerbermudát és egy kék vászoncipöt.Utánna szokás szerint felmentünk az emeletre kávézni.Egyébként általában igy szoktunk bemenni a városba.Gaga biciklizik mi pedig"kocogunk"utánna.

Beatrix!Nagyon jol sikerültek a csabiról készült képek.Továbbra is nagyon tetszik a kertetek és azok a játékok.Gaga is már nagyon tervezi hogy mi lesz a mi kertes házunkban.Nagyon remélem hogy hamarosan mi is találunk valami szép házat vagy sikerülne épitkeznünk.Még nem döntöttük el hogy melyik legyen.Nézzük az ujságokat de szerintem sok házat,telket meg sem hirdetnek.Ha van olyan ismerösöd akl árulja a telkét szandán /kb 3 mo ft ig/ akkor légy szives irdd már meg nekem.Nagyon megköszönném.

Na mára elbucsuzok töletek.Jok legyetek.

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan szeretném megosztani Veletek az örömömet.
Képzeljétek! Augusztus 1-jétől dolgozom. 2 évre tutira van munkám. Vissza tudok menni az iskolába, ahol régen dolgoztam. Nem kell új helyen, új emberekkel kínlódnom. Egy kő máris leesett a szívemről.

Megyek a főiskolára papírokat intézni. Csak esetefelé leszek. Addig is jók legyetek!

Szép napot! Ne ijedjetek meg, ma a látszat ellenére is jó idő lesz. Kép

Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Mona! Tudok egy eladó telket, itt az új osztásban, nem is messze tőlünk. 350 nm, az ára kb 3,5 millió. Hátha lehet alkudni. Az eladó telefonszámát emailben küldöm el Neked, nem akarom nyilvánossá tenni, nehogy baj legyen belőle. A mailt megírtam, üzenj itt, ha küldhetem.

Vera! Nagyon örülök, hogy sikerült a meló! Kép

Györgyi! Bevallom, én is izgulok már egy "kicsit". Kép

Most csak ennyire futotta az időmből, de ígérem, ma még jövök "hosszabban" is.

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Na, haza is értem, de persze nem jártam sikerrel. A tanulmányi a tanszékre küldözget, a tanszékvezető "elszaladt" valahová, de úgyis visszaküld majd a tanulmányira (ebben a tanszéki adminisztrátor is egyetért velem). Holnap mehetek újra. A tanszékvezető utóvizsgáztat, majd beülök én is a sorba Kép. Addig nem hagyom békén, ameddig el nem érem a célom. És ez még kis főiskola. Mi lehet a nagy egyetemeken?

Mona, ne haragudj rám , de a férjed viselkedésére inkább nem mondok semmit. Hihetetlenek a pasik. Megértem, hogy el vagy néha keseredve. Azért próbálkozz, hátha sikerül kicsikarnod belőle valamiféle emberibb viselkedést. Értse már meg végre, hogy Te is ember vagy, érző anya, akinek lelke van!!!
Persze, hogy AZ áll a dolgok hátterében. Ez szerintem nagyon is érthető. De erről már beszéltem. Miért nem lehet segíteni, miért kell gyalázkodni, lenézni, és még sorolhatnám az emberi viselkedés formáit, amelyekkel hozzáállnak a nem hétköznapi esetekhez. Addig ne várjunk semmi jót a világtól, ameddig ilyen az emberek hozzáállása.
Egyetértek veled a gyermekszületés-anyagi helyzet témában. Nagy nehezen eljutunk odáig, hogy már merjük vállalni, és akkor nem jön, és további küzdelem, lemondás, amire eljutunk a segítségig. És akkor mi még viszonylag jobb helyzetben is vagyuk. A Férjemnek van állandó, biztos munkája, most már én sem leszek jövedelem nélkül, és ez még akkor sem lesz elég. Emellé még sokat be kell vállalnunk, ha igazán biztosítani szeretnénk a vizsgálatokra, kezelésekre valót. És erre előre fel kell készülni, félretenni, nem lehet menetközben. Egy lombik min. 120-150 Ft. De egy "egyszerű" inszemináció, amivel indítanak a med. központok, az is 25e Ft + gyógyszerek. A vizsgálatokról, konzultációs díjakról nem is beszélve. Azok darabja 8-10 e Ft. Minden hónapban nem lehetne csak fizetésből kiadni ennyit. Előre kell készülni. Ezek mondjuk a Kaáli árai. Állami med. központba inkább be sem tesszük a lábunkat. Azt a jellegű, színvonalú, stílusú eljárást nem bírnám, de szerintem a Férjem sem. Így inkább várunk, és összehúzzuk magunkat. Később talán időben majd megtérül ez nekünk. Nem kell félnapokat eltölteni a várakozással. Na, de ennyire ne menjünk előre.

Beatrix, ma én is szívtam a hídon. Eszembe is jutottál. Ha nem írod, hogy mi a helyzet, akkor nem indulok el korábban, és akkor nem értem volna el a vonatot. Szóval köszönöm! Kép
Nagyon jó lehetett a szülinapi zsúr! Tényleg igazi gyermek-paradicsomot varázsoltatok ( Kép Györgyi). Szinte láttam magam előtt az eseményeket (hm, vizuális típus vagyok Kép).
Elhiszem, hogy már izgulsz "egy kicsit". Nagyon drukkolok, hogy még sokáig kelljen igzulnod. Monduk úgy 8 hónapig. Kép
A munkának én is nagyon örülök. Kár, hogy nem júliustól van, de ezt az 1 hónapot már kibírom. Még szerencse, hogy rögtön szabival indítok, így a HSG miatti kórházazással sem lesz gond.

Györgyi, elkészült már a kerítés? Nikike kiheverte már a copfját ért atrocitást?
Amint látod, már jobban vagyok Kép Tudtam én, hogy mi a bajom, de, ha nincs megoldás, akkor nehezen vidámkodik, pozitívkodik az ember lánya. Ezzel a munkával sokat léptem előre. Nagyon megkönnyebbültem.

Eleni, mi van veled? Csak egy szóra, hogy élsz, jól vagy, összeszedted már magad. Kép Légyszi'

Mit szólnátok egy talihoz valamikor?

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Sziasztok !

Megint kutyafuttában írok, pedig annyi írnivalóm lenne. Kutyuska miatt nem ülhetek most a gépnél, mert a család elmegy, a kis Füleske pedig lent nyivákol, mint egy kiscica. Remélem, holnap este sikerül végre normálisan hozzátok szólni...

Köszi egyébként, jól vagyunk, én is kezdek helyrebillenni. Jövő héten majd többet tudok, hogy mi lehetett az oka ennek a hosszas kinlódásnak. Már el sem merem hinni, hogy 3 napja nincs...

Beatrix, csak annyit, hogy a képek nagyon tetszenek ! Vera, gratulálok a munkához ! Mona, legyetek ügyesek, türelmesek....jajj, mennyi gondolatom lenne.
Györgyi, Nektek milyen kutyátok van ? ( Lehet, hogy tudnom kellene.) Nikike hogy van ?

Mindenkinek úgy írnék, de mennem kell. Füleske olyan, mint egy kisbaba. Ma kimászott a kerítésen, és azt vettük észre, hogy slattyog az utcán, éppen a garázsok előtt. Még jó, hogy nem jött egy autó. Annyira játékos, engedetlen, virgonc, úgy rohangál, hogy el sem bírjuk kapni.Nagyon nagyon aranyos !!!!!

Sziasztok !

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Van egy jó hírem, de nem merem még elkiabálni...

Pozitív lett a tesztem. Kép Számításom szerint ma vagyok 5 hetes (ahogy a dokik számolják). A méhenkívüli terhességtől való félelmemben próbáltam hívni a dokimat, hogy csináljunk egy UH-ot, de nem értem el. Így felhívtam Faragó dr-t és olyan rendes volt, hogy a 3D UH-gal megnézett. Igaz, még nem látott petezsákot. A méhnyálkahártya van megvastagodva, és valószínűsíthető a terhesség, csak még nagyon korai. Azt mondta, még 7-10 napig legyek türelmes, és akkorra biztos látszani is fog.

Úgyhogy most örülök is, és nagyon izgulok is, hogy minden rendben legyen, hogy megtapadjon és jó helyen tapadjon meg. És egy jó hír, most nincs cisztám sem! Kép

Szorítsatok nekem!

Amúgy csak Ti tudjátok, hogy így állunk, amíg az UH nem igazolja a terhességet, addig senkinek nem mondjuk el. De a Férjem azt mondta, Nektek mindenképpen mondjam el. Nem is tudtam volna nem elmondani! Kép Így titoktartást kérek! Kép

Most mennem kell vacsit készíteni, de még ma benézek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon-nagyon gyorsan!

Beatrix!EZ SZUPER!!!!!Nagyon szorítok nektek!Vigyázz magatokra,és legyél türelemmel erre a pár napra.Egy hét múlva már biztosan látszódik majd a babóca.
Annyira örülök!Kedden tudtuk meg,hogy az egyik ismerősünk is 7 hetes terhes,most pedig Te.Ez nagyon jó!Ennyi baba egy héten.....

Látod!Mondtam én,hogy Te kezded a sort!!!Remélem szép sorba követünk.

Még egyszer gratulálok!

De jó!!!!!!

Legyetek jók!

Györgyi
györgyi27
 
 


Ja!Nem mondom el senkinek!:-)))))
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Beatrix, ígérem, hogy én is lakatot teszek a számra. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Nagy-nagy gratula! Vigyázz magadra, és légy türelemmel! Azt a pár napot már ki lehet bírni. Kép Én pedig mondtam, hogy itt mindenkinek hamarabb lesz, mint nekem. Kép Tudod már, hogy mikor lesz az UH?
Kép

Eleni, jó, hogy jelentkeztél. Kép Nagyon aranyos lehet a kiskutya, Füleske. Kép Kép A Férjem kérdezi, hogy honnan való. Örülök, hogy jobban vagy. Úgy veszem észre, valamivel jobb a hangulatod is. Várom, hogy bővebben írj.

Megszereztem az igazolást a főiskolán. Ráment a délelőttöm. Szerintem több km-t legyalogoltam a tanszék, a tanulmányi, a tanár terme (ahol vizsgáztatott) és az intézetvezető irodája között. De meglett. Sokat nyeltem, vigyorogtam, jópofiztam miatta, de megérte. Hihetetlen, mik vannak. Ebből már egy kabaré-jelenetet is lehetne írni. Kép
Holnap lesz a diplomaosztóm! Kép Majd gondoljatok rám egy kicsit. Kép

Jó éjt mindenkinek!

V.
vera77
 
 


Sziasztok !

A mai nap igazán jó hírrel kezdődött. Elolvastam az üzeneteiteket, és ...... BEATRIX !!!! EZ FANTASZTIKUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó, jó, tudom, titok, de mi azért örülhetünk, ugye ???? Remélem, nagyon jól fogod viselni a terhességet, és a jövő év elején már büszkén fogod nekünk mutogatni a kisbabát ! Húúúú, ez annyira jó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Györgyi, egyébként tényleg mindig olyan sok kismamával találkozom én is, ismerőseim körében.Az én környezetemben is van jó néhány pocakos anyuka. ( Érdekes, többen is Doki-páciensek.) Az egyik barátnőm - egy nagyon kistermetű leányzó - pedig ikreket vár, most 20 hetes. A Dokink máris kórházba "zárta". Képzeljétek, milyen rossz lehet szegénynek október végéig ott senyvedni.Annyira sajnálom. Persze nem az ikrek miatt...
Sőt! Még egy másik ismerősöm is babát vár : egy KÖZÖS, NAGYON KEDVES ismerősünk. Lehet, hogy tudjátok már. Ha nem, akkor inkább nem pletyózom el, inkább személyesen.
Vera, nagyon kár, hogy ennyire pesszimista vagy. Nem igaz, hogy mindenki hamarabb fog babásodni, mint Te. Én például biztosan nem. Ezután a tisztitás után amúgy is fél évig TILOS teherbe esni. Úgyhogy ezzel én már szépen ki is lettem "lőve". Ez nekem már túl sok idő, kifutottam az időből. Kész. Kicsit szomorkodok, ha arra gondolok, hogy még milyen jó lenne átélni egy babázást, és nekem már nem lesz. De nem vagyok elkeseredve, és nem siránkozok miatta. Egy évvel ezelőtt még nagyon depressziós lettem volna, de most már elfogadtam a helyzetemet. Olyan jó nekem ezzel a két gyerekkel, hogy így is teljes az életem. Most meg még Füles is itt van, vele pedig majdnem annyit kell törődni, mint egy kisbabával. Na jó, tudom, nem ugyanaz a kategória...
Egyébként képzeljétek, Füleskének már vőlegénye is van ! Nem más, mint a Dinya Dokiék Frédi kutyusa. Nekik is Beagle kutyájuk van, és mielőtt megvettük, velük is beszéltünk, sőt utána el is vittük megmutatni a rendelőbe.Nagy sikere volt a kis betyárnak.
Vera, most kapok észbe, hogy Neked tegnap volt a diplomaosztód. Hát, nagy nagy gratula !!!!!!!!
Igazad van, nagyon kellene már találkoznunk. Annyi mindent meg kellene beszélnünk, amit így nem is lehet. Meg amúgy is régen láttuk már egymást. Mit szólnátok jövő hét közepe felé egy találkához ? Beatrix ???? Téged is nagyon szeretnénk már megismerni !!! Kiscsabival együtt természetesen. Gaga, Nikike és Anyukáik, Vera Gabi, Nektek mikor lenne jó ?
Mára ennyi. Legyetek jók, szép kellemes napot továbbra is .
Hoppá, majd elfelejtettem. A kutyust Törökszentmiklósról hoztuk. Angi nézte ki a címet az interneten. Nem tenyésztők, hanem egy család, ahol a kutymamának négy kölykéből ez az egyik kiskutya.

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Nos, megvolt a diplomaosztó. Kép Most már valóban elhiszem, hogy sikerült. Itt van a kezemben a bizonyíték. Állásom is van, mi kell még? Na, ezt inkább hagyjuk.

Eleni, örülök, hogy előkerültél. Kép Köszönöm a gratulációt. Itt már nem kellett teljesítenem, csak kimenni, amikor hallottam a nevemet, kezet fogni a dékánnal, és átvenni az oklevelet. Egy valamire kellett ügyelni, nehogy hasraessek. Kép
Nem pesszimista vagyok, hanem realista. És meglátsd, hogy igazam lesz.
Megértem, hogy így döntöttél, és nem lehetett könnyű. Inkább törődjünk bele a sorsunkba, mintsem harcoljunk ellene tehetetlenül. Persze, azért tenni kell próbálkozásokat, de valahol meg kell húzni a határt.
Köszönöm a kutya-infót, de nekem sajnos egy ideig nem lesz. Pedig nagyon szerettem volna egy kiskutyát, ha már baba nincs. De a Férjem hallani sem akar róla. Majd ha már meglesz a házunk. Tudom, hogy igaza van. Ez pedig az én sorsom. Mindig csak várni... Kép
Eleni, Te ilyen jóban vagy a nődokikkal? Kép Tudod a kis titkokat, történéseket, és még a kutyátok vőlegényét is onnan választjátok. Kép
Én azt hiszem tudom, hogy ki az a KÖZÖS, NAGYON KEDVES ISMERŐS, aki babát vár. Kép Sőt, szerintem Györgyi is tudja. De én sem akarok ám pletykálni. Kép Kép Kép Kép Kép Majd személyesen.
Nekem a kedd kivételével bármelyik nap jó lenne. Akár a szerda is, már hagyományosan.

Többiekkel mi a helyzet?

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Eleni!Jó ötlet a találkozó.Nekünk a szerda,csütörtök lenne jó.A péntek már nem igazán.Hely,idő maradhat.
Hárman biztosan leszünk,de jó lenne,ha többiek is eljönnének.

Már nagyon várom a talit.Annyi minden van,amit szóba szívesebben megbeszélnénk,mint itt.Remélem most tényleg sikerül összehozni.

Egyébként az hiszem tudom ki az a " közös,kedves ismerős" akire gondoltál.:-))))

Beatrix!Hogy vagytok?Érzel már valamit?Gondolom nagy a boldogság felétek.
Előre láthatólag tudtok jönni a talira?Nektek mikor lenne jó?Tényleg jó lenne már megismerni!

Vera!Megkaptad a diplomádat? :-))))Milyen érzés?

Mona!Gabi!Hogy vagytok?Gondolom gyorsan telnek most a napok.

Szép estét mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Vera!

Most látom,hogy Te is írtál.Így a kérdés tárgytalan.
Ismét gratulálok! :-))))

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy megint beleírok a dolgaitokba de hetente egyszer legalább elolvasom,,hogy mi van veletek!
Beatrix!Neked nagy gratulálció!Remélem minden simán megy majd.Én most vagyok 29 hetes terhes 2. babát várjuk.Van egy lányom szeptemberben lesz három éves!Mezőtúron lakunk,ezért is kezdtem el olvasni a levelezéseteket.Talán írtok számomra is hasznos infót.
Mona!Ha a pároddal való kapcsolatodról írsz(bizonyos dolgokat leszámítva)átérzem a helyzetedet.Az én férjem egy évet volt Szarajevóban.Általában két havonta jött haza.A gyereket ilyenkor mint ha kicserélték volna.Nem halgatott rám,minden pont fordítva csinált mint ahogy megszoktuk.A második itthonlét után nem harcoltam,nem szóltam,nem veszekedtem.És bejött!A lányom kiélte magát,apa visszament,mi pedig 2-3nap után visszarázódtunk a régi kerékvágásba!A neheze akkor következett be amikor decemberben vége lett a kiküldetésnek és jöttek a hétköznapok!Kb.két hónapig még bírta apa,hogy minden a lányom körül forog.Majd rájött magától,hogy ez így nem működik.Most már ő is rászól és szigorú vele ha kell.De a mumus még még mindig én vagyok Ágota szemében.Azt a kevés időt meg ki kell élvezni amíg együtt lehettek,mert a magányos estéken de jó lenne valakihez hozzá bújni!Bocs,hogy ha okoskodásnak tűnt az írásom.Megbántani nem akartalak csak pár mondatod mögött magamat véltem felfedezni.
Kellemes nappot nektek!
GnéKriszzti
gnékriszti
 
 


Sziasztok!
Kicsit bekukkantottam, de mindjárt mennem is kell.
Kedden rendben hazaért a párom, azóta babakocsit nézünk mindenhol. Mesélte, hogy egy terep babakocsival akart meglepni, csak nem tudta elcsomagolni... Kép
Igaz baba még nincs, de ami késik... Kép

Vasárnap a kutyám újra remekelt Kép Még egy forduló és bent leszünk a világversenyen Kép

Majd írok bővebben is, sziasztok!

Jah, a tali részemről oké. Kép
mgabi
 
 


Sziasztok!

Most kicsit rövid leszek, millió a dolgom. Jól vagyunk, semmi kellemetlen tünet. Remélem, holnap már találkozom a dokimmal és tudni fogom az UH napját. Most intéztem gyorsan táppénzt (még a háziorvossal), hogy a munkaviszonyomat ne kelljen felmondanom (dolgozni ugye Csabika szept-i ovikezdése miatt most nem tudnék). Nagyon sűrű a hóvége és eleje, de ha tudok, ott leszek a talin, nagyon kíváncsi vagyok Rátok, szeretnélek megismerni Benneteket. Kép

Most rohanok, legyen szép napotok, este majd benézek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Beatrix!Szerintem Te írd meg,hogy melyik nap lenne jó.Szerda vagy csütörtök?

Gabi!Örülök,hogy Te is erre jártál,és a talira is tudsz jönni.Neked melyik nap lenne jobb?
Ja!Nagyon ügyes a kutyusod!Gratulálok hozzá!

Kriszti!Nyugodtan "írj bele a dolgainkab".Legyenek ezek a Te dolgaid is.Szívesen olvasnánk mi is rólad.Hol fogsz szülni?Ha Szolnokon akkor kinél?Van-e orvosod?Hogy telik a terhesség...
Mi mindenkit nagyon szívesen fogadunk,hiszen ez a topik mindenkié.:-)))

Most csak ennyi,mert rohanunk.

Este még benézek!

Legyetek jók!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Lesz végre tali! Jajj, de jó!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Nekem holnaptól bármi jó. A helyszín is maradhat a szokásos. Kép
Csak ezt akartam írni. Most rohanok.

Gyönyörűszép napot Mindenkinek!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

A tali napját Ti döntsétek el, én ma tudom meg, hogy melyik napon milyen vizsgálatokra kell mennem. Gyorsan kell intéznem mindent (annak ellenére, hogy nagyon korai a dolog), mert a táppénzt folyamatosan tartanom kell. Ezért most még nem is tudom, hogy mikor érnék rá.

Vera! Gratula a diplomához és a melóhoz. Kép Nagyon szorítok Neked baba-fronton!!! Kép Annyira reménykedem, hogy egymást követve mindenkinek sikerül. Kép Engedd el Magad, pihenj sokat, élvezd a nyarat! Kép

Györgyi! Remélem, hogy ott tudok lenni a talin. Kép Nálad mikor is kell elkezdeni izgulni?

Eleni! Örülök, hogy jobban vagy. Kép A kutyus nagyon aranyos! Kép Eleni, szerintem ne add fel a baba-projektet. Most törődj Magaddal, pihenj sokat, kicsit kényeztesd Magad! Kép

Mona! Hiányollak! Ha van 2 perced, írj nekünk! Jó Nektek, nemsokára indultok a Balcsihoz. Remélem, hogy a nyaralás jól telik majd. Kép Írj, ha küldhetem a mailt.

Kriszti! Köszi és kívánom, hogy jól és szépen teljen a terhességed. Egyetértek Györgyivel, csatlakozz hozzánk, legyen ez a Te topicod is. Kép

Gabi! Párod igazi optimista! Kép
A kutyusotokhoz gratulálok! Kép

Képzeljétek a kivitelezőnk már 2 hete elérhetetlen (miközben a határideje május 30-án lejárt). Küldtem neki egy felszólító levelet, erre most besértődött, a telefont sem veszi fel, küldött SMS-t, hogy majd levélben válaszol. KépKépKép Erről ennyit.

Most mennem kell, legyen csodaszép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Köszönöm a fogadtatást,jól esett!!
Magamról!Szeptember 30-ra van "előjegyezve" a nagy nap.Remélhetőleg itt Mezőtúron fogok szülni,mert ha Szolnokra kellene mennem az bajt jelentene.Írjátok,hogy milyen nehezen sikerül összehozni a kisbabát.Ágotánál nekem is volt benne részem egy évet vártunk rá.De amikor rájött a doki mi a baj egy hónap elég volt és terhes voltam.Ezzel a mostani terhességgel is úgy voltun kezdjük időben nem lehet tudni mennyi idő kell,hogy létre jöjjön.De szerencsére hamar sikerült.1,5hónap alatt.A jelek egyértelműek voltak a doki csak megerősített benne.Az első időszakot nagyon rosszul viseltem de mostanra minden OK!Nagyon vártam,hogy megmondják milyen nemű de nem mutatja magát.Igaz csak rendes UH-ra járok.Legkésőbb okt. elején majd megtudom ki lakik odabent.
Kellemes napot nektek!
GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Szisztok!

Beatrix, remélem, igazad lesz a folytatásosban. Kép Olyanok leszünk, mint egy rossz szappanopera. Mindenkis sorban terhes lesz, semmi más nem történik. Ez kell nekünk! Kép

Kriszti, légy üdvözölve. Gyere gyakran. Gratulálok az aprósághoz. Kép Megkérdezhetem, hogy a kislányod fogantatásakor mi volt a probléma? "Szakmai" kíváncsiság. Kép

Gabi, gratulálok a kutyádnak. Kép Ügyes "kis" eb. Kép

Lányok, mostantól nekem is tessék elkezdeni drukkolni. Ma vagyok a 18. napon. Jönnek az izgalmak. Nálam már ugye ilyenkor is érdekességek történnek. Nem szeretnék ismét 24 napos ciklust. Biztatom keményen a sárgatestemet, legyen szíves működni rendesen. Kép

Jó lesz a tali holnap 10 órakor a szokásos helyen (Tiszaparti sétány, játszótér)? Esőnap - mert most igen beborult, lehűlt és fúj a szél - csütörtök, a többi ugyanaz? Még reggel 9-ig van idő megbeszélni. Kép

Jó éjt!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a holnap.Akkor ebben megegyezhetünk?Aki olvassa jelezzen,legkésőbb holnap reggel kilencig. :-)))

Akkor most többet nem is írok.Holnap találkozunk!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !
Nagyon szégyellem, hogy ilyen komolytalan vagyok, de nem emlékszem, hogy akkor most erre a hétre beszéltük a talit, vagy majd a jövő hétre ??????? Jajjj, segítsetek nekem, nehogy lemaradjak a nagy találkozásról !!!!!!! Holnap már szerda. Húúúú, de kelekótya vagyok.

Ma voltam Dokinál. Szegény annyira le volt törve a gerince miatt. Alig bírt megmozdulni, nagyon rosszul nézett ki most. Ja, a szövettanom nem rossz. Gyulladás az volt benne ....ugye, ugye, éreztem én , csak hát mikor elmegyek a Dokihoz, nem produkálok semmilyen tünetet !!! Olyan aranyos volt, azt mondta, ad nekem egy Nőgyógyászati tankönyvet, és legyek szíves kiolvasni belőle, hogy hogyan kell egy rendes páciensnek viselkedni... ( tünetileg ) Kép Képmert hogy én mindig mindent másképp csinálok, mint ahogy az a "nagykönyvben" írva van. Egyébként még az van a leleten, hogy a méhnyálkahártya még az első fázisban volt, azaz teljesen progi hiányos állapotban ! Miután hetek óta tömtem magamba a Duphastont. Jó, ugye ? Pedig már a 3x1 nél tartottam. Milyen lóadag kellett volna, hogy helyrejöjjek ? ! Most kaptam Gracialt, 3 hónapig azzal kell elboldogulnom.
Krisztike is eljött velem, nagyon élvezte a Doki bácsi társaságát. ( Fordítva is...) Gondoltam, nem baj, ha a gyerek látja azt a "bácsit", akinek at életét köszönheti. Annyit meséltünk már neki róla. Csak jönne már rendbe szegény !
Kriszti, de jó, hogy Te is itt vagy. Gratulálok én is a babához!!! Milyen Mezőtúron a kórház ? Én is dolgoztam ott három évig( mármint Mezőtúron), és nagyon szerettem az ottani embereket. Innen a Hetényiből is ment át oda egy nagyon jó orvos.
Beatrix, amit a szerelők és egyéb munkások csinálnak, az egyszerűen hihetetlen. Én még szinte SOHA nem tapasztaltam , hogy akkorra és úgy csináljanak meg dolgokat, ahogy azt megígérik. Az autónk miatt én is folyamatosan bosszankodom. Három és fél hónapja van a szerelőnél, már a "gatyánk" is rá ment, de még mindig nem készült el. Csak igéretek vannak, de azokból már elegem van. De ugyanígy jártunk a kőművesekkel, ajtó-ablakosokkal, szobafestőkkel, és sorolhatnám. Nem tudom, mi lenne, ha mindenki ilyen megbízhatatlanul dolgozna ?!
Vera, nem arról van szó, hogy a nőgyógyászokkal ilyen jóban vagyok, hanem hogy a Dinya Doki feleségével 18 éve egy házban laktunk, azóta is jókat beszélgetünk, és a lányaink is egy suliba jártak. A kutyusról is így informálódtunk.
A kedves ismerősről pedig onnan tudok, hogy éppen akkor voltam a Hetényi Szanatóriumban, mikor az illető valakije...( nyugi, ott nincs semmi baj ) KépKépKépKépKép
Mona, életjelet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi újság a pároddal és Gagával ? Remélem, semmi gond, és nem azért nem írsz, mert rossz kedved van ?
Györgyi, majd juttasd eszembe, hogy kitaláltam valamit ...támadt egy ötletem. Lehet, hogy butaság, majd cenzúrázod a többi " Fan Club"-taggal...
Kérlek, írjon valaki, hogy mikor van a tali !

Puszi : Eleni
oxay
 
 


Oké, vettem az adást. Azt hiszem, nekünk is jó a holnap. De reggel még elolvasom az üzeneteket.
Eleni
oxay
 
 


Eddig akkor "3 + 2 kislány + remélhetőleg 1 zigóta" vagyunk. Várom a többi licitálót. Kép Én most már mindenképp kerékpárra pattanok. Legfeljebb fagyizok egy jót, ha meggondoljátok magatokat. Kép Kép Kép
V.
vera77
 
 


Vera!

Mi biztosan ott leszünk,tehát lesz kivel fagyizni!!!!!!

Györgyi
györgyi27
 
 


Vera!
Itt jártam dokihoz Mezőtúron,amikor elkezdtem fogyni és senki nem tudta mitől.Az akkori nődokim nem talált semmit.(mint utóbb kiderült tévedett)A súlyom tovább csökkent,kezdték arra fogni,hogy nem jön a baba.Majd jött egy osztálytalálkozó ahol a volt oszt.főnök elmesélte,hogy ő is hasonló cipőben járt és Kisújszálláson van egy nagyon jó doki.Elmentem hozzá!Fiatalos,kedves figura!Megállapította,hogy a méhszájra egy ciszta nőtt és nem tudnak bejutni a spermák.Kezelés következett.Eltelt 2 hónap mentem kontrolra és már egy pici szívet mutatott a doki.Sírva fakadtam,nem akartam elhinni,hogy sikerült és,hogy ilyen "apróságon"múlt az egész!
Eleni!
A kórház küllemileg nem a legszebb de az ott dolgozók kárpótolnak mindenért.Nagyon kedvesek,rendesek,segítőkészek.Persze vannak kivételek de azok vannak kevesebben.Nagyon jó a főorvos és szerintem annak köszönhető,hogy ilyen a csapat.
Sajnos most dokit kellett váltani mert akinél szültem nem jön át szülést levezetni (a kisúji doki)de a mostani dokim is nagyon kedves.
Érezzétek jól magatokat a találkozón!Üdv.GnéKriszti
gnékriszti
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek!
Vera kérlek írj nekem egy pár sort, mert elhagytam az email címed és nem tudok neked írni, a gépemben minden elszállt! Kérlek ha veled leveleztem eddig írj, hogy folytathassuk a levelezést!
judica
 
 


Sziasztok!

Mindjárt küldöm a képeket. Kép Jók lettek. Bár szerintem saját maga úgysem fog tetszeni senkinek (hú, ez jó mondat lett Kép).
Akinek nincs e-mail címe a profilban, az kérem, írjon be valamit, hogy el tudjam küldeni.

Annyira örülök, hogy így összejöttünk! Kellemesen eletelt a délelőtt. Én legalábbis jól éreztem magam.

Eleni, köszönöm az ajándékot. Nagyon figyelmes vagy, és jól esett, hogy gondoltál rám. Igyekszem majd viszonozni. Kép Krisztike sokat fejlődött szerintem ezalatt a néhány hét alatt, de látszott, hogy meg van illetődve egy kicsit. Többet kellene találkozni, és akkor biztosan megnyílna.

Mona, Beatrix, nagyon aranyosak a fiúk. Legközelebb biztos bizalmasabb leszek már velük is. Elvem, hogy első alkalommal ne rohanjuk le a gyereket, hagy szokja előbb meg, hogy van az a néni. Kép

Nikinél bejött! Kép Ugye, Györgyi? Elaludt a kiscsaj hazafelé menet, vagy kibírta?

Nagyon szerettem volna "gyerekezni", de nem tényleg nem mertem nekirontani az apróságoknak. Legközelebb már nem ússzák meg. Túltengenek bennem az anyai ösztönök. Kép

Kriszti, még jó, hogy orvost váltottál, és ő egyből kiszúrta, mi a probléma. Elgondolkodtató, hogy a másik orvos nem vette észre. Tényleg nagy öröm lehetett. Kép

Judit, e-mail ment. Kép

Legyetek jók! Kép

V.
vera77
 
 


Eleni, csak neked nem tudtam még elküldeni a képeket. SMS-ben is küldheted az e-mail címedet. Kép
V.
vera77
 
 


Hopp bekukkantottam megnézni mikor lesz tali erre nem lekéstem róla?!?
mgabi
 
 


Sziasztok!

Gabi, sajnálom, hogy lemaradtál a taliról! A legközelebbire ezúton ünnepélyesen meghívlak, és már az időpontját is meg tudom mondani: július 21. (szerda) 10 óra, Tiszaparti sétány, játszótér. Már most megegyeztünk a többiekkel. Remélem, neked is jó lesz, és végre megismerhetünk téged is.
Hogy teltek az első napok a Férjeddel? Volt nagy öröm, mesélés?

Eleni, továbbra is várom az e-mail címed.

Beatrix, a Férjem üdvözletét küldi. Kép

Annyira jót ettem egy órája, hogy muszáj lefeküdnöm. Nem bírok talpon maradni.
Rakott krumplit:
- szokásos héjában főtt krumpli, tojás;
- olyan alapot készítettem, amit a rakott kelhez is szoktunk (szójagranulátumból - eredetileg darált húsból), kevés paprika, paradicsom, kevesebb (barna)rizst tettem hozzá (sajnáltam volna kihagyni, de el is maradhat), fűszerezés: só, bors, majoranna, szerecsendió, bele 1 pohár joghurt (tejföl)
- rétegezés: krumpli, szósz, tojás, krumpli, szósz, a tetejére joghurt (tejföl)
Pirosra sütöttem a sütőben. Paradicsomsalátát készítettem hozzá. A húsevő Férjem jóízűen evett belőle, és közölte, hogy ez jöhet máskor is. Kép Sikerélmény! Általában a szójás dolgok nem jönnek be nála.

Megyek pihizni. Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok, én is bekukkantottam, de csak egy pillanatra, mert vendég ment, vendég jön. Vacsora, ágyazás, stb. Nagyon jó volt Veletek, már várom a következőt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi : Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a "kukkantókhoz". Kép

Nagyon örülök, hogy találkozhattam Veletek, jól éreztük magunkat. Úgy érzem, nem is voltatok számomra soha "idegenek". Kép Ugye értitek, hogy mit akarok ezzel mondani?! Minden gyerkőc csuda aranyos volt, még jó, hogy abban a korban vannak, hogy ahányan, annyi felé. Kép Nem baj, 1-2-3 év múlva majd egymással is játszanak. Kép

Vera! Én is üdvözlöm a Férjed is! Kép
Ez a hami nekem is tetszik, majd kipróbálom, de vszínűleg husival követem el. Kép

Eleni! Jó pihenést a "vendégjárás" után. Kép Aztán, ha lesz időd, engedd kicsit hosszabb lére. Kép

Gabi! Remélem, legközelebb Te is el tudsz majd jönni. Kép Hogy telnek a napok?

Voltam dokinál, csináltattam rákszűrést és tapintásra is megvagyunk, úgy 6 hetesek! Kép Nagyon várom a szerdai UH-ot.

Most megyek pihenni, álmodjatok csodaszépet! És váltsátok valóra! Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Bekukkantok én is.Na,jó!Eddig is erre jártam,csak nem írtam.Kicsit zűrös volt az elmúlt két nap.

Szerintem is jó volt a tali.Időnként tényleg széthúztak minket a gyerekek,de így is jókat beszélgettünk.Még jó,hogy nem nagyobb a játszótér. :-)))
Sokkal jobb így írni,hogy mindenkihez tudok arcot is társítani.

Gabi!Sajnálom,hogy lemaradtál,de remélem legközelebb ott leszel.

Vera!Nem aludt el Nikike
hazafelé.Szerencsére!Mondjuk csodálkoztam is rajta.
Egyébként most vagy 2-3 napja nem akar délben aludni.Általában sikerül rávennem,de van,hogy csak 4 után.Akkor sem viszi túlzásba,mert egy óra,és már fel is pattan.Mázlim van,mert nem zavarja meg az éjszakai alvását.

Beatrix!Hogy vagy?Gondolom már nagyon várod a szerdát.Biztosan dobog már ott egy pici szívecske.

Most megyek.Este még benézek.

Legyen szép napotok!

Györgyi
györgyi27
 
 


sziasztok!Probaüzenet.
mona24
 
 


Sziasztok még egyszer!Csak röviden irok most nektek,mert éppen fözök.Reggel megcsináltam a tesztet.Rossz lehetett a teszt,mert egy csik sem volt rajta.Egyébként ma vagyok a 41.nap.Ugy vagyok vele,hogy pár napig megprobálok nem foglalkozni vele/remélem sikerül/.Amilyen hangulat van most itthon az esetleges pozitiv eredménynek sem tudnék most örülni.Tegnap sikerült ismét jol összekapnunk.Az este igy a kis szobában aludtam.Igy indulunk nyaralni.A férjem éppen most nincs itthon mert kiment tesomékhoz a telekre segiteni.Reggel köszönés nélkül ment el.

Nagyon jo volt nekünk is a találkozo.Legközelebb is ott leszünk.

Vera!Köszi a fényképeket éppen most néztem meg.Én szokás szerint most is elég "szörnyü" vagyok rajta.

Szép hétvégét mindenkinek.Majd még irok nektek a hétvégén.
mona24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: