Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Iner gratula a jó hírekhez! Örülök.

Orsi!

Szombaton több minden dolgozott össze ellenem, meg a vásár ellen. Egyrészt apa vitt minket és sietett, ezért Zalán elfelejtett pisilni (ez csak otthon derült ki) másrészt ha megközelítjük a közösségi házat akkor a pattogatott kukorica jut eszébe és oda akar menni venni (még jó, hogy zárva volt), harmadrészt szerintem lövése nem volt mi az a karácsonyi vásár és amikor benézett a sátorba a sok idegen láttán inkább kifordult. No meg aztán izgalmasabb volt inkább hazabuszozni.

Amúg yazóta ő is újra beteg, neki is kimarad a karácsonyi ünnepség, pedig az ő csoportja is csinál valami műsorfélét. Jó lett volna megnézni mit kezd a szituval. Ez van. A héten dolgozom, mert apja éjszakás vagy szabadnapos, de meg kell várnom míg hazaér, úgyhogy buszon nem talélkozunk szerintem.

Zsu!
Mi újság a pöttyökkel?

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével

Sziasztok!

köszönjük szépen a gratulációkat...nagyon megkönnyebbültünk azóta..
Míra lesz a kiscsajszi neve :lol:

Remélem jól van mindenki!!!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Sziasztok!

Iner!
Nagyon örülök a jó híreknek!! Szép nevet választottatok!

Orsi!
Sajnálom hogy beteg Zsezse! Hogy őszinte legyek, úgy emlékeztem hogy már volt bárányhimlős! Na, de most túl lesztek rajta! :wink:

Köszi a kérdést többeteknek, mi már teljesen jól vagyunk. Krisznek, mint kiderült, csak a medence víztől volt (valószínűleg) piros a szeme, mert már másnap délután semmi gondunk nem volt.
Kittivel mire orvoshoz mentünk,már a pöttyök nagy része leszáradt. Ilyen szempontból szerencsénk volt, gyors lefolyású volt mindegyiküknél, csak hát Kittinél azok az első napok.... :roll:

Üdv mindenkinek, élvezzétek a havat!

Zsu

Kép
Kép

Sziasztok!

Zsu
most már elmondhatom, hogy már volt bárányhimlős a Zselyke. Elég jól bírta az itthonlétet, nem akart minden nap oviba menni, csak minden második nap. :)

Niki

Sajnálom, hogy Zalán beteg lett. Mi a baja? Vagy közben már meggyógyult? Hétfőn pedig siettem, el is értem a korábbi buszt, de így nem kellett volna annyira rohanni.

Iner
Szép neve lesz a babának!

Tudna valaski nekem egy tuti bejgli receptet mondani, ami biztos, hogy nem fog széptrepedni? Ill. mit tegyek, hogy ne repedjen szét?

Csók: Orsi

Kép

Sziasztok!

Nem tudom géphez jutok-e az ünnepekig, így ezúton kívánok Nektek és szeretteiteknek Kellemes Karácsonyt! Kitartást a feladatokhoz és békességet az ünnepléshez.

Orsi! Nálunk szerencsére após csinálja a beiglit, így receptet nem tudok, de annyit elárult, hogy nem szabad villával megszurkálni a tetejét, hanem csak hústűvel, hogy ne szakadjon végig a szúrás helye. Sok sikert!

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép