Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Mindenki jól elfoglalt lehet,ha tegnap nem írt senki semmit.Ma jön a védőnő hozzánk kíváncsi leszek miket mond majd.Szerdán voltunk a védőben úgyhogy holnap már nem megyünk.Karmen voltam felétek jó nagy házatok van,megtaláltam.Ha Eleonórával beszélsz monnd már meg,hogy elfelejtette az Msn címét elküldeni nekem.Köszike Kép
heno
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntünk, de most már próbálok többet írni.
Csengus folyamatosan motorozik és sünizik. Rengeteget nevetünk neki.
Nagyon sokszor vakargatja a bal füle mögött a kis fejét, nem tudom mi lehet ott mert kívülről semmi nem látszik.
Hihetetlen a mozgásigénye, már kicsi a szoba is neki :)

Heno!
Arabella nagyon édes :)

Szép napot!
Du. szeretne valaki Szegedre jönni a babával együtt? Könyvesboltba lenne fontos bemennem, de egy séta is belefér.

Csenge&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Heni! hát nagyobbnak tünik, mint emakkora szerintem. Tegnap de. nem voltunk itthon, de a kömüvesek dolgoztak nagyon. Készen lett végre a diszkövezés (persze marha bosszantó hogy nem olyan szinek mint a katalogusban volt, az sokkal szebb lett volna)
Norinak megmondom majd, ok. Látom már ti is szerettek ebben a szép idöben kiülni, tündéri ez a szerkó!

Mi 2 napja bekeményitettünk, nem engedjük többet a cumit, probáljuk rávenni anélkül aludjon el. TOvább tart sokkal, föleg éjjel nehéz hogy várni kell másfél-2 órát hogy felsir, felveszem, megnyugszik, leteszem, megint sir, de Orsinál is csak pár nap volt és leszokott végleg a cumiról igy. Most meg könnyebb mint késöbb.

Dyna! Én tegnap de. voltam Szegeden, most legközelebb csak máj.2 megyek tanácsadásra.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Sziasztok!!

Heni!
Gyönyörű a kisasszony! Elfogadjátok Ábelt vőlegényjelöltnek?? :D :D Ha az Én fiamat így székbe ültetem, se perc alatt felállna-előredőlne, mert sajtkukac:-) Arabella igyazi NŐci, csodaszép!!

Te hogy birod a férjed nélkül?? Az enyém itthon van, de rengeteget dolgozik és alig jut idő egymásra.

Kármen!

Nem értek egyet ezzel a korai cumileszoktatással, olyan kicsi még a fiad. Ez persze az Én véleményem , nem akarlak megbántani.

Ábel félévesen az első fogaknál rászokott, féltem, h mi lesz később, de ma már alig kell neki, csak ha nagyon fáj a foga vagy fáradt. Amúgy ha odaadom viccből kikacag, h "anyaaaaaaa, ne máááááááá" :D :D :D

Zsu!
A motorzozás berregést jelent??? Mi az a sünizés??? :-) Én mentem volna szívesen Szegedre, de későn láttam az üzid. Ábel nem enged nappal gépezni, mindent pakol, megrág, mindenhol feláll.....tegnap a körömcsipeszt próbálta megkóstolni :evil: :roll:


Tündi??????????????????????

Mi jól vagyunk, nálam van kicsi depi megen :oops: Lehet, h a hormonjaim tombolnak. Karácsony óta szünet volt, de most újra megjött ....A férjem alig látom , Ábel örökmozgó és egyedül nagyon nehéz. Szégyenlem magam, h kevés türelmem van, többet kéne foglalkoznom a fiammal, de úgy érzem elfogy az erőm.

Na elhallgatok, rossz hatással vagyok rátok, inkább próbálok aludni.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!
A motorozás berregést jelent, a sünizés pedig: felhúzza a kis orrát, összeráncolja a kis szemöldökét és nagyon édes pofát vág :) :)
Én sem jutottam be tegnap be Szegedre. A héten lenne kedvetek bejönni?

Ma megkaptuk az agyhártygyulladás elleni szurit. Csengus még csak sírni sem sírt, sokkal jobban erdekelte a doktornéni csillogós hallgatója. :) Nagyon büszke voltam rá.

Szép napot!

Csengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Zsuzsi! Nem bántasz meg. Orsi is korán leszokott, kénytelen volt. Nagyon haragszok a cumira, pár nap alatt megszokják, csak addig nehéz velük. Nem hagyom sokáig sirni, felveszem kicsit, ha megnyugszik visszateszem, aztán végül gyöz az álmosság az ágyban.
Völegénynek ma mi is bejelentkeztünk:)

Dyna! Ti merrefele laktok?

Tényleg, van Mórán valahol használt gyermekruha bolt? Orsi egy csomó mindent kinött. Norbit meg tartok töle nem tehetem majd a kengurumban ha igy hizik, mert csak 6-7kg jo, 3 hósan amikortól lehetne használni lehet kinövi :shock:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


ÖRÜLÖK HOGY BEJÖTTETEK KARMEN HOZZÁNK,MÁSKOR IS SZÍVESEN LÁTUNK BÁRKIT!TETSZIK EZ A VŐLEGÉNYES DOLOG :D VAN HASZNÁLTRUHÁS A COOP UTÁN A VIRÁGOS MELLETT DE NAGYON DRÁGA,ÉN A TE HELYEDBEN A RUHÁGYARNÁL TURIZNÉK OTT VANNAK AZ ORSIRA RUHÁK MÉRETBEN,MEG ARABELLÁT IS ONNAN ÖLTÖZTETEM.
heno
 
 


Heni! Köszi, nem ismerem ezt a turit, ill. egyiket sem. A Ruhagyáriba mikor érdemes menni? Feltöltésre biztos nem viszek pici babát, én tolongatni, verekedni nem szeretek. De az sem jo ha akkor megyek amikor kifogytak már.
Én is örülök hogy kicsit tudtunk találkozni, végre nem csak integetni. Szolj ha erre jártok v. járnátok majd.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma tanácsadáson. MInden rendben van, Ábel egészséges, ez nem is meglepő:-) Amíg várakoztunk Ábelre rájött a beszélhetnék, mire a dokinéni kijött ki ez a nagydumás :D :D :D Jót nevettünk, Ábel folytatta a babázást. Olyan szépen ejtette a baba szót, ahogy azt tanítják :D Büszkék voltunk rá :-) Megvizsgálta mindenét, óvatosan picit húzta a fitymáját. Szépen lassan majd Ő hátrahúzza, így nem lesz gond. Megcsodálta a fogacskákat, mire Ábel kikacagta:-)
Hízott 700g-t és nőtt 6 cm-t.. (egy hónapja összement 2 cm-t)

Oltásbeadásidíj: azt mondta Idadoki, h nincs rendelet, de hallott róla. Amíg nincs rendelet nála ingyenes, ha lesz, akkor fizetni kell. Nagy a bizonytalanság. A bárányhimlő elleni oltást javasolja, a 18-hós oltással együtt szokta beadni. Addig még eldöntjük, akarjuk-e.

Kármen!
Mennyibe kerül a bárányhimlő elleni oltás???

Zsu!

Én bármikor szívesen megyek Szegedre csavarogni, de a férjem használja az autót.

Heni!
Már több menyasszonyunk van, úgyhogy döntsetek!! :D :D :D

Voltunk a Corában, vettünk egy csomó tejpépet, most akciósak. Ja és rövid ujjú bodyk is vannak 349ft.

Később teszek fel képet, most szoptatás.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Menyasszonyjelölt Gréta :-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Előszőr a coraban..

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!

Az autó nem gond, nálunk van.

Kép
dyna-
 
 


Zsu!

Mi az msn emiled?? Megbeszéljük ott ??

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! szépen gyarapodtok! Oltás szept.volt 6800 ft.Tudom mert akkor adtam el tesomét 5500-ért. Bevásárlókocsi látom Ábelnek is tetszik! Aranyos, imádom hogy ö is mindig mosolyog!

Coraba nekem is kell mennem majd ha orvoshoz viszem NOrbit összekötöm a kettöt.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Dyna!
a nyílászáró támogatásról sikerült vmit megtudnod???

majd még írok,mostanában nem érek nagyon rá....

Kép
papp tünde
 
 


Zsu!

Ha még aktuális a szegedi kirándulás, beszéljük meg privátban!

Köszönöm!!!

Tündi tudja a mobilszámom is!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!
MSN cím: farkas.zsuzsa@t-online.hu

Igen aktuális a Szegedi kirándulás a jövő héten :)

Ma Csengussal Békéscsabán voltunk. Szegénykém nagyon elfáradt, de nagyon élvezte a játékot a keresztfiunkkal és mikor hazaértünk akkor egyfolytában azt mondta, hogy bababababa. :)

Tündi!
Még nem néztünk utána. Szerintem le is csúsztunk róla :(. Ha megtudok valamit akkor szólok.

Szép estét!

Csengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Norbi szegényke tegnap reggel 8tol este fél10ig csak 2 órát aludt, nagyon sokat sirt. Ettem banánt, almát, paradicsomot nem szabad valamelyiket?
Most meg olyan fáradt hogy bealudt megint a szopiba, egyikböl 60g kiszivott a többit bennehagyta a másikhoz nem is nyult, lehet lassan fejnem kell belöle csurog szanaszét. Nem birom felkölteni

Én ugy hallottam hogy az idén is már év elején elfogyott a támogatási keret. De azért érdemes tényleg utána nézni

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Szerintem a paradicsom okozhat gondolkat Norbinál. Kitartás!


Ábel tiszta nátha :evil: :evil: :evil: Iszonyat sajnálom. Alig aludt az éjjel, szörtyög, forgolódik, nem kap az orrán levegőt. Percenként kéne porszívózni, de nagyon utálja és sír. Elmagyaráztuk, h jobb lesz, de olyan kicsi még. Enni eszik, a hője 37,2, de folyamatosan folyik a nózija. Apa hozott egy kis kézi orrszívót, h ne kelljen mindig a porszívót beüzemelni. Fluimart fújok az orrába. Szopizni nehezen, de azért sikerül. nem tudom, h a foga miatt (dől a nyál is...) vagy allergia, vagy sima megfázás. A férjem retteg, h a fülére megy és folyamatosan tisztítjuk az orrocskát.

Remélem Mindenki jól van! Drukkoljatok, h javuljon Ábel és ne kelljen orvoshoz vinni.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!
Jobbulást Ábelnek, reméljük már mára jobban is lett.
Próbáltátok az elektromos orrszívót? Nekünk olyan van, lehet, hogy nem olyan gyors mint a porszívós, de Csengus annyira megszokta, hogy már egyáltalán nem fél és nem is sír tőle, sőt játéknak veszi az orrszívást.

Szép napot!

Csengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Sziasztok!Mi is folyamatosan betegek vagyunk sajnos,már háromszor vittem vissza Arabellát az orvoshoz,de sajnos gyógyszert azt egyszer sem kaptunk.Az orszívást mi sem szeretjük.Továbbra sem szeretünk a babakocsiban aludni,úgyhogy elvagyok keseredve. :?Most megyek jók legyetek és gyógyúljatok meg.
heno
 
 


Sziasztok!

Elég pocsék volt az elmúlt éjszaka is, 20 perceket aludt Ábel, aztán hajnal 2-kor beájult és 6-ig sikerült aludnia. Fluimar, anyatej a nóziba, majd porszívós és sima kézi orsszívás, szopik, ringatás.....kissé kimerültünk, de ma délelőtt már jobb. Nem folyik az orra, de remélem ez nem a felülfertőződés előjel. Kijött ami ki akart jönni.... A kedve jó, eszik-iszik, láztalan.

Most épp bújócskáznak apával. Ábel bebújik a járókában lévő takaró alá és onnan vigyorog :D :D Gondoltam kéne venni neki sátrat, abban lehet bújni.

Tényleg Ti engeditek már homokozóba a kicsiket???

Zsu!
Nincs elektromos orrszívónk, bevallom 7-8 ezerért láttam és sajnáltam rá a pénzt.
Egyik délután csavargunk egyet??? Mikor alszik Csenge???

Heni, Tündi, Kármen! Ti is jöttök???? Én nyitott vagyok, a szerda kivételével bármelyik délután jó.

Mit terveztek a 4 napos ünnepre???

Megyek, Ábel ma csirkemájat kap krumplival, kiváncsi leszek mit szól hozzá. Nekünk pulykabrassói lesz meg tárkonyos leves.

Szép napot!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi,Heni! sajnálom hogy nem gyógyultatok még meg!

Orrszivást Orsi mindig is szerette, söt most már ö kéri bár ki tudja fujni de ha nagyon eltömödött akkor csak párat tud eröset fujni rá kell segiteni a porszivóval, de mindig is érezte hogy utána mennyivel jobb, igy nálunk ez nem volt gond. Igaz ö szerette a porszivó és egyéb zajos dolgok hangját, megnyugtatta. Norbi is akkor alszik el jo, amikor apa fur:)

Tegnap volt az elsö nap a hazajövetel óta hogy Norbi mintagyerek volt aludt napközben eleget. Barátnöm szerint a retek náluk is komoly hasfájást okozott, lehet ez volt a gond a multkor, mert a többit máskor is ettem nem lett ilyen nagy szenvedés belöle

Zsuzsi! én még nem csavargok bocs, még nem is telt le a 6 hét de igy sem sokat pihenek, sétálni sem nagyon szoktam csak kimegyünk ide a ház elé. Majd késöbb.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


5 hetesen:

Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia!De jó végre tettél fel képet erről a szép babáról!Nem tudom a többiek merre vannak de nagy a csend nagyon.Látszik hogy itt a jó idő a gyerekek is kinnt jobban elvannak.Nálunk is Bella egész nap 2órát ha alszik összesen,most nem egyszerű vele iszonyat mozgékony és ez egyre nehezebb sajnos.A ruhagyári turiba hétfő du érdemes menni akkor nincsenek túl sokan és még találsz is valamit főleg Orsira nagyon jó cuccok vannak.Na megyek üdv mindenkinek
heno
 
 


sziasztok!

Karmen!

gyönyörű a kisfiad!!!!!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Hihetetlen, mennyire sokat változott Norbi, nagyon aranyos. Jó egészséget Nektek!

Tündi!
Nagyon hiányzol! Ha lesz egy kis időd mesélj hogy vagytok, mi van Gergővel, mekkora, miket csinál....

Csajok!
Ti is irjatok, néha nagyon szégyenlem, h Én csak itt panaszkodok és mivel más nem teszi, rossz, h a terhetekre vagyok a kínjainkkal.

Ábel még beteg, köhög, de a doki szerint nincs nagy baj. Kevesebb az anyatej, így könnyebben összeszedi a nyavajákat. 4 foga van áttörőben, lehet emiatt is gyengébb az immunrendszere. Mellkaskenőcsöt javasolt, majd érdeklődök a patikában.

Én is náthás vagyok, na meg tegnap kiderült, h van két szép epekövem, fél éven belül műtét. Keresnem kell sebészt és felkészülni lelkileg is.

Bocsi a rossz hírekért, de ez van most.

Jó hír az, h Ábel egyre többet áll kapaszkodás nélkül, feláll tárgyakra és dumál egész nap.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Zsu!
ne haragudj hogy nem írtam,de mire a géphez kerülök már hulla vagyok.Gergőnek a figyelmét kell egész nap lekötni,nagyon igényli.sokat van kint a konyhában,már tudja ha főzöm a kávét,mondja hogy kávé.a kutyát is imádja hozzábújik ha kérdezzük hogyan kell szeretin a Bonnie-t.tud tapsolni,pápázni kérésre.a bébikompban nagyon tud menni.magától még nem akar mászni,csak nyújtózik a játékokért.
hisztis korszaka van,nem szereti az öltözést a peluscserét.az evéssel is vannak gondok,keveset eszik.2-3féle főzivel is próbálom etetni,de igazán reggel és este eszik.szeret elnyammogni a babapiskótán,a kenyér héján.
voltunk vérvételen szerencsére tökéletes a vérkép mostmár,elmúlt a vashiány.volt ordítás...Ábelnek nem kell vért venni???te a dokinak adsz pénzt???én nem adtam még,de nem is volt mire...szerencsére semmi komoly baj nem volt még eddig.
múltkor taliztunk pár ismivel és képzel egy 2éves kisfiú véletlenül az arcába csapott.nagyon sírt szegénykém,de én is hibás vagyok mert arréb kellett volna mennem mert csapkodott a kezével.ne féj lett is lelkifurdalásom...
Ábel miket csinál????
epeköved van???jézus ne csináld már!nagyon rossz hír ez!remélem hamar túl leszel rajta testileg és lelkileg egyaránt...
sok erőt kívánok!!!!!!!!!!!

nem tudom érdekel e vkit biopelus.én azt használom semmivel nem rosszabb mint egy hagyományos pelus.csak nincs vegyileg kifehérítve és ezáltal nem érintkezik a popsija vegyi anyagokkal.egy vegyszerrel kevesebb ami a babába kerülne....
ismeri vki a neway-st???állítólak nincs bennük semmilyen tartósító és semmilyen mesterséges anyag ami miodjuk mindenben megtalálható....állítólag a glicerin sem jó mondjuk kézkrémnek mert a bőr alsóbb részéből üríti ki a vizet és ezáltal még szárazabb lesz.úgy olvastam a szórólapjukon.meg még egy csomó szer van ami rákkeltő és állítólag azért használják mert olcsó.szóval szerintetek ér vmit,vagy csak egy vmi amivel akarják adni a terméket...
ja és még annyi hogy nagyon sokat fogytam.próbálok többet enni de már leesik a nadrág ami terhesség előtt pont jó volt.a hasamon a bőr is löttyedt.mivel kenjem hogy feszesebb legyen???


kicsit hosszú lettem,nem is írtam még ennyit.

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Heni!

A képkeretező progit a Paint Shop Pro progival csináltam (a www.szoftverbazis.hu oldalról le tudjátok tölteni a shareware példányát). Nagyon szeretem, jó kis program! Bármit lehet csinálni fotókkal: effekteket, torzításokat, retusálást stb.
Ilyen képet pld. :

Kép

Tündi!
Nagyon örülök, h írtál, irok hamarosan, most pihenek, mert alig alszunk a nátha miatt. Örülnék képeknek :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Heni! Meggyógyultatok már?

Zsuzsi! Köszi, le fogom tölteni, szuper a kép!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Most van pici időm irni. Ábel a sokadik orrszívás-szopi-seggrázás után visszaaludt.

Tündi!

Ábeltől nem vettek vét, amióta hazajöttünk a Klinikáról.
Sosem adtam pénzt sem a dokinak, sem a védőnőnek. Ez a munkájuk, ezért kapják a fizetésüket.

Tudományok:
-mászik
-egyre többet áll kapaszkodás nélkül
-lépeget, mér elég az egyik kezét fogni
-dumál, de főleg babanyelven.
-szavai: baba, apa, anya, nem, enni, hamm, pápá, ábe, mama, papa.......dádád, nenene, didádá..................
-6 fog, 4 áttörőben

Ábel is alig eszik pár napja, egész biztosan a nátha viseli meg. A babapiskóta, kifli, banán az kell, de a főzelék nem. Tegnap előszőr próbáltam levesben főtt zöldséggel megetetni, de olyan elánnal köpte ki, h csak na. Ilyet eddig nem csinált. Határozottan közli, h nem kéri, elfordíja a fejét. Próbáltam a kezébe adni főtt zöldséget, de eldobta, pedig finom volt.

Játék: kukucskálás, szigorúan a babakocsiban :-), felállni mindenre, kivülről körbejárni a járókát, mindent megkóstolni...
Próbálkozunk a "kérem-köszönöm" játékot, de még nem megy.
Ügyesen tapsol, na és indiánüvölt :-)

Úgy tapasztalom, h nem szabad erőlteni dolgokat. Megmutatom, aztán lehet, h pár nap-hét múlva csinálja.

Ábelt nem vihetem a konyhába, mert azonnal enni kér :oops: :oops: :oops: . Úgy mosogatok, h a nappaliban a járókából lát, énekelek neki és kis ideig nyugiban marad. Szeret eljátszani a telefon nyakbaakasztóval. :o

Ábel is hisztis, makacs, de próbáljuk ügyesen terelgetni. A peluscsere nálunk is cirkusz, most már kinyitja a tépőzárat. Én beragasztom és mire a másik oldalon is, Ő kinyitja az elsőt. Tép a fütyit, eszi a lábait...

Mekkora Gergő méretileg? Ő miket csinál??? Mentek bölcsibe?? Hányszor kakkant egy nap?

Örülök, h egészségileg is rendben vagytok!!!!!!!!!!!!! Gratula a szavakhoz!! KÉPEKET lécci! :D

Elhiszem, h lelkifurid volt, mi pár napja séta közben beszélgetünk egy anyukával és a 19 hónapos kisfia, belecsípett két kézzel Ábel arcába. Egy szemvillanás alatt történt. Sajnos az ilyeneket nem tudjuk megakadályozni. Engem is bánt, szerencsére Ábel jól viselte. Félek mi lesz a bölcsiben??


Talán valamiféle torna segítene a hasadon.

Epekő: már hosszú évek óta növekszik, szerencsére komoly panaszt nem okozott, csak a vérképemből derült ki.

Iszonyat félek, h esetleg nem láthatom többé a szeretteimet. Néha nagyon elkenődök, de összedem magam és teszem a dolgom és nem idegesítem magam.
Sok a megválaszolatlan kérdés, de remélem találunk egy kedves, megbízható orvost, aki segít.
Az Uh-s doki mondta, h lehet, h az elhízásomban közrejátszik az epekő. Ha ez így van, akkor esetleg annnyi jó a rosszban, h műtét után javulna az emésztésem és fogynék.

Szép napot Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Pelenkás zacskón álló, kekszet majszoló Ábel :-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Újra itt. Kicsit zűrös volt ismét a hetünk. A héten a kirándulás helyett egy jó kis sorbanállást kellett végigtűrnie Csengusnak. A NYENYI-t kellett intéznem :(.
Ha a TB nem küldött olyan papírt amivel a THGYES után kérvényeznem kell a GYED-et, akkor olyat hol tudok beszerezni?

Zsu!
Kitartás! Nagyon sajnálom, hogy epekővel kell küzdened:(, remélem mihamarabb túl leszel a műtéten és gyorsan felépülsz.

Jövő héten megyünk először Csengussal babaúszásra az Anna Fürdőbe. Barátnőm már kb. hat hónapja hordja a kislányát és nagyon tetszik nekik. Kipróbálták a Gombában és az usziban lévőt is, de nekik ez tetszett a legjobban, mert a friss vízbe addig nem engednek be senkit amíg a babák nem végeztek.

Csenge most a héten kapott először csirkehusis főzeléket. Eddig az ebédelések fél órásak voltak , viszont a husis főzit 5 perc alatt bevágta. Nagyon ízlett neki. Viszont a gyümölcsöt nem hajlandó megenni kb. egy hete amióta kihányta a SINLAC-ot, de szinte semmilyen édes ételt nem eszik meg. Most riszes banánnal (pici banán, mert igy annyira nem édes)próbálkozom és abból lecsúszott pár kanállal.

Megyek folytatom a főzöcskézést.

Szép napot mindenkinek :)

Csengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Dyna! A MÁK oldalárol le tudod tölteni, én is onnan szedtem le tavaly

Zsuzsi! Remélem a náhta gyorsan elmulik! Én sem fizettem még sosem a dokinak, növéreknek stb.
Csak amikor terhes voltam és hónapokat feküdtem korházban, akkor szoktam adni ajándékcsomagot amit szétosszanak

Dyna! Kérdeztem Ti merre laktok? Irhatod priviben is Mi az a NYENYI? Na Orsinál sem volt gond a husival, az most is lecsuszik könnyen:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

A Röszkei úton lakunk az italbolttal ( Víg Laci) szemben. Ha erre sétáltok nyugodtan gyertek be :)
A NYENYI a cégeknek a nyugdíjbiztosító felé egy bevallás amit évente egyszer kell leadni. Sorba kell állni egy kislemezért amit előzőz évben leadtál majd 3 munkanap múlva ismét sorba kell állni, hogy leadhasd miután a könyvelő ráírta az adatokat. Szóval elég macerás.

Csenge&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Kép ŰAz első 5 perces önálló ülés :) Kép Barátnővel a Széchenyi téren. Kép Lettinek mindig nagyon örülünk :)

Kép
dyna-
 
 


HALI MINDENKINEK!KARMEN MÁR NEM VAGYUNK BETEGEK.BOCS HOGY ILYEN SOKÁRA ÍRTAM,DE EGYSZERŰEN NEM BÍROK IDEÜLNI A GÉPHEZ.KÖSZI HOGY SZÓLTÁL A NÓRINAK MEGKAPTAM A CÍMÉT PRIVIBEN.CSENGE TISZTA VIGYOR MINT APUCI ÉS ANYUCI.SZERDÁTÓL PLUSSZ EGY BABÁRA VIGYÁZOK ITTHON,KÍVÁNCSI LESZEK HOGY BÍROK VELÜK.FOLYAMATOSAN KERESNEK CSALÁDOK,LEHET EZ LESZ AZ ÚJ SZAKMÁM. :lol:
heno
 
 


Heni! Örülök már jol vagytok! Igen, tudom megkaptad Nóritól, beszéltük. Hát nem tudom Te hogyan birod, én már ki vagyok nyulva, ez a bölcsiszünet sok nekem, Orsi egész nap velem, lepasszolhatnám nagyiknak de ez ütközik az elveimmel, miszerint a mi gyerekünk, a mi "nyügünk". A mütéti sebem fáj 2 napja, hát igen pihenés már semmi

Dyna! Pontosan nem tudom melyik az italbolt de arrafele is szoktam járni. Nagyon szépek a gyerekek! Kb. egyidösek?

Én mérges vagyok, mert vettem (volna) virágföldet a Mórakertnél, akartam most ültetni, erre most látom a zacskon hogy tözegkeverék zöldség palantákhoz. Számlát persze nem kaptam mert hogy nem vagyok a gépben, én ugysem tudom elszámolni is más nevére irták, remélem kicserélik. Még tiszta szerencse hogy nem bontottam fel, igy talán van esélyem. De esz a méreg emiatt most. A föld még drágább is mint a tözeg

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon aranyos Csenge és ügyes is. Ábel ennyi idősen még felborult ülésben. Újfent megállapítom, h egy kiscsajt szebben lehet öltöztetni! :D
Vinned kell csengét magaddal, ha ügyintézel??? Elég kellemetlen. Nekem ezekkel a papírokkal nagy szerencsém volt, a munkahelyem TB kifizető hely is, így csak elküldtem a papirokat és Ők intéztek mindent.
Babaúszni Én is nagyon szeretnék menni, de a férjem nem enged . Fél a fertőzésektől. Ebben nagyon maradni. Pedzegettem, h nyárra veszünk kis medencét és abban pancsolhat Ábel, de még emiatt is húzza a száját. .."megfázik...korai neki..."Pedig Ábel imád pancsolni. Viszont a tengerhez szeretne menni. :shock:

Nálunk bármilyen gyümi jöhet, nyersen adom, már elég lereszelni és betömi. ma vacsira 1 alma+1 körte csusszant le és még szopizott is.

Csenge hogy áll a fogacskákkal?



Kármen!
Virágföld :( Nagyon oda kell figyelni az ilyenekre is.
Norbi? Orsi?

Heni!
örülök, h beszéltünk!


Ma grilleztünk és kicsit nosztalgiáztunk. 1 éve még pocakosan ültem a kertben, ma meg ott ült köztünk a kisfiúnk teljes valójában :-)
Most a férjem lázas, köhög és folyik az orra. :evil: :evil: Nem tudom, mit kéne tenni, h ne adjuk oda-vissza a bacikat.

Leraktuk ma a nappaliban a szőnyeget, Ábel élvezte a megnövelt teret. Egyre ügyesebben megáll, lépeget, de nyúl a kezünkért. Örömét leli a lépegetésben. Hihetetlen, hiszen most született!!! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép szabadon

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!!!!

ne haragudjatok amiért nem írtam...Gergő lázas volt 3 napig.de ma reggelre már jól van.tegnap 4 kúpet kellet anom szegénynek.

nagyon jó nézni a képeket.milyen nagyok már a gyerekek.

itt Mórahalmon lehet babúszni????

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Gyógyulást Gergőnek!!!!!!!!!!!!!

Én is nosztalgiázok., rohamosan nőnek a babák.
Ábel már jól van, most a férjem köhögésétől zeng a ház.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Betegeknek jobbulást!

Mi Morán voltunk a suli elött a programokon du. Orsi nagyon élvezte. Elöször a népitánc kötötte le, majd szerencsére felmehettek gyerekek is táncolni, na abba annyira belejött hogy volt késöbb fel akart szökni és a lépcsö elött kaptam el, mert müsor volt éppen, ezt megcsináltuk párszor, egyszer aztán fel is jutott ugy szedte le egy szervezö hölgy. Persze mérgesek nem voltak. Orsi miatt maradtunk tovább (amugy 6kor már fürdik Norbi) fél7ig, mert megint felmehettek táncolni, hát olyat produkált a csajszi, én nem tudom honan vette ezeket hogy sirtam a nevetéstöl. Volt lement négykézlábra majd az egyik lábát felemelte magasba. Korláthoz ment és hátra felemelte a lábát, lefeküdt a földre és gurult, meg nagyon jol rázta is magát (nem csak szerintem) SZoval mi nagyon jol éreztük magunkat, eltekintve töle hogy apa és anya jéggé fagyott :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen!
21 a házszámunk.
8 hónap van közöttük :)
Mi is kint voltunk, de Orsit sajna nem láttuk , de nagyon megnéztem volna :)

Kibújt tegnap az első fogacskánk :) :) Szerencsére csak kicsit volt nyűgös napközben a csajszi.

ELtünt ma a kutyánk:( nagyon sajnálom remélem meglesz mert Csengus imádta, na meg persze mi is nagyon szerettük.

Tündi!
A babaúszással kapcsolatban: én úgy tudom, hogy nincs Mórán.
Jobbulást Gergőnek !!!

Kicsit darabosra sikerült a mondanivalónk :)

Csengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Sziasztok!

Hát csuda jó dolog ez a babaúszás!!!
Csengus és mi is nagyon élveztük. Az oktató csajszi nagyon aranyos, mindent nagyon részletesen elmond, nekünk ugye mindezt külön mert mi egy haladó csoporthoz csatlakoztunk mert a barátnőmék odajárnak, de még így is bevállalt minket a csajszi.
Megvettük előre a 4 alkalmas bérletet ami 9000 Ft volt. Kicsit soknak tűnik az ár, de ebben a két felnőtt kisérő is beletartozik.

Mindenki eltünt?

Cscengus&Zsuzska

Kép
dyna-
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a betegségen, most apa van benne rendesen. valami hörgőgyulladás. Köhög, kap antibiót, de persze dolgozik. Tegnap jól megázott pedig esernyő is volt nála.

Ábel jól van, bár az este a frászt hozta ránk. Tegnap zöldborsó volt az ebéd krumplival. Főzés előtt elkezdtem kipattintani a borsót a héjából, h nehogy puffasszon,de Ábel üvöltött és hagytam az egészet. Megfőztem és megette. Próbáltam paszírozni, de nem igazán sikerült. Fél 6 körül evett megint és gondoltam megkapja a maradék főzit. Nem kellett volna :evil: 9 körül iszonyatos ordítással ébredt, hirtelen nem tudtuk mi baja. Felkapta az apja, de percekig eget rázóan üvöltött. Már ráztuk, h ébredjen fel , aztán észrevettük, h kő kemény a pocak. Megmaszíroztuk, távoztak a szelek, szopi és elaludt. Jó lecke volt....
Amióta szabadon mászkálhat a nappaliban, megutálta a járókát, de néha igénybe kell venni. Ha a székébe rakom, akkor enni kér :oops: :oops:

Kármen!
Olyan jó ahogy irsz! :lol: Elképzeltem a május elsejei történést :lol:

Dyna!
Az oktató véletlenül nem Terhes Bea?

Képzeljétek Ábel elkezdett ölelni...IMÁDOM! lassan már ölelve anyucikázik :-) hüpp-hüpp anyáknapja :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Autószerelő

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Dyna! Örülök hogy tetszett a babauszás! Szegedre jártok? Ott hova? Hát sose volt olcsó, de a kisérö jeggyel szerintem reális az ár! Remélem a kutyus meglett, a mienk is nagyon szökös, beagle, amig nincs itt rendes kerités nem is tudjuk elhozni. Grat. a fogacskához!

Zsuzsi! Remélem gyógyultok! Ölelés. Szerintem töle most ez a legszebb ajándék valoban! Nagyon helyes ahogy szerel, Orsi is imád szerelni, lány létére elég müszaki beütéses lesz :lol:

Én mérges vagyok, vizes a tetötéri fürdöben a fal, valahol ázunk. Apa kiment, nem lát elmozdult v. törött cserepet ott. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Gyógyultak vagyunk, mindenki egészséges végre.

A tegnap esti-éjjeli vihar elég gáz volt. Alig aludtam :evil:

Kármen!
Gondoltam ha lesz tesó, Ábel kap valami babafélét, h ne legyen annyira féltékeny. Hallottam, h sok kisfiú kedveli a babákat, már pici korban is :lol:

Csajok!
Hogy telt az anyáknapja??????????

Én bőgtem! :lol: Szerintetek az orchidea csokrot ki lehet szárítani??? Hogyan?

gyerekem felébredt. :evil: a hülye zenélősfagyis autó :evil: :evil:

szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Egyedül áll Ábel

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: