Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!

Nagyon hasonlítanak a gyerekeid egymásra, de Orsi nőcis, Norbi pasis :-) Jó utat Nektek!!

Heni!
Arabella hogy van??? Milyen lett a nagyok bizije???

Zsuzska????????????????

Nálunk minden rendben, Ábel egésznap rohangászik. Stabilan jár, felmászik amire tud, imád lépcsőzni. Sokat bosszankodom, mert mindent megkóstol és már görcsben a gyomrom, félek kimenni vele. A babakocsiban alig marad el, mindig menne, de az az igazi szerinte, ha faágakat, homokot, fűvet kóstolhat :twisted: :twisted: :twisted:

Egyre többet beszél, egyre inkább megérti ha akarok Tőle valamit. nagyon szeret ki-be pakolgatni, de csak játékokat. Szereti kirámolni a fiókokat, de visszapakolni na azt nem :D

Voltunk ma a szőregi rózsaünnepen. Csak a felvonulást néztük meg.

Íme két frissebb kép:



Kép


Kép

Meséljetek, veletek mi ujság??

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nagyon édi Ábel!szuper a kis sapkája.
említetted a cumit.hogy sikerült rászoknia??

ebben a melegben eszik rendesen Ábel?
Gergő alig-alig...
most voltunk méretni.hát a 9600-hoz képest jócskán el lett mérve....9940 a súlya.szóval puha felületen nem jól mér a mérleg,a doktornőnek mondtam is...78 cm a magassága.
tornázni vinni kell nincs semmi baj a lábával,de nem árt neki a torna.
ti hogyan készültök a szülinapra?
mi egy tortával,itthon leszünk a nagyikkal.el akrjuk vinni fényképezni nem olyan soká,remélem addig megáll egyedül a lábán...

mit szoktál Ábelnek enni adni???

megyek főzni

Kép
papp tünde
 
 

 
 

Szia Tündi!

Köszi a dicséretet! Kivételesen elviselte magán a sapit, de kínlodtam, mire találtam egy megfelelőt. Erre is úgy varrtam megkötőt, így lassabban szedi le.

cumi: 6 hónaposan az első fogaknál szokott rá, de főleg alváshoz kell. Lesz még ideje bőven leszokni, nála főképp ínymaszírozásra van a cumi.

evés: Ábel is főleg iszik, sima forralt-lehűtött vizet csőrős pohárból vagy sportkupakos üvegből. Napi 1 l-t megiszik, igaz ezzel egyenes arányban van a pisis pelusok száma :D

enni: tökfőzi most a kedvenc, krumplival, kaporral. Próbálom tanítgatni az önálló evésre, de egyenlőre Ő is fogja a kanalat én írányítom.

sajna szopi május vége óta nincs, magától elhagyta.

szereti a darabos kajákat, imád rágcsálni a 8 fogával. gyanítom az ínyének is jót tesz, hiszen ujabb fogak igyekeznek kifelé.
kifli, sajt darabok, sonka, joghurt kefir, gyümik ( alma, körte, banán, meggy..........)

nem kap még: tejföl, tej, dinnyefélék, uborka, zöldpaprika....

a paradicsomot most akarom kipróbálni.


szülinap: egy dömpert kap, és egy uj szandált, mert kinőtte a régit. Lesz csokitorta, videó, fénykép. Jó lenne műtermi fotó is, de most nem fussa rá. Evvan........


Gergő méretei szépek, örülök, h nincs gond. Hová viszed tornázni??, Szopik még????

Jó lenne talizni..........

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nem vagyok cumipárti de én is örültem mikor 3 napra Gergőt rászoktattam.mindig a szülő tudja mi a jó a gyerekének.

evéssel gondban vagyunk mert kanálból nem nagyon akar enni.egy nap egyszer fogadja el a főzeléket,persze a sütőtök még mindig nagyon csúszik.inni már pohárból iszik éppen pár napja.nem engedte a cumisüveget.persze sétakor marad az üveg. szopizni még 3-4x kap,anélkül nem is alszik el.pár napja próbáltam félálomban berakni a kiságyába hogy aludjon el,háát 3 órát ordított,1órát én altattam kettőt az apja.a végére idegroncsok lettünk és egész napra szörnyű depisek lettünk.szóval nem változott semmi.velem alszik éjszakánként,de kb1-2x kel fel.a földön alszunk mert legurul az ágyról.szuper jó:(((kivagyok már.
ma mértem magam 57kg vagyok.már híztam 2 kilót 3hónap alatt...
sajnálom hogy vége a szopizásnak nálatok,biztos hiányzik...de legalább nem kell aggódnod azt elválasztással.én már aggódom...
sajt a nagy kedvenc 10dkg-t biztos eszik egy nap belőle.szereti a rántott husit.

na megyek mert Gergő már nyafog.

bocs ha hosszú voltam

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Én sem vagyok cumipárti , de azért mert használjuk, még jó anya vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hány foga van Gergőnek??

Ábel is kézzel eszik legszívesebben. A kifli a sláger, simán ellenne egész nap kiflivel :oops:

Próbáltál neki főtt zöldségdarabokat adni??? Nem csak a főzelékkel ehet zöldséget. A banán is energiadús. Nálunk két kanál van, az egyiket Ábel rágcsálja, a másikkal etetem. Néha belemártjuk a hamiba az övét és irányítom a szájába... Sokszor evés közben is szórakoztatom....Szívesen eszik, ha családilag étkezünk.....

Sajnálom a szopit, de azt mondta a dokink, h ebben a korban már nincs a tejcsiben ellenanyag, így "csak" ennivaló, ne aggódjak. Azért sokszor összebújunk, de főleg hármasban , azt szereti. Aludni 21-6-ig néha felébred, kap CUMIT :!: :!: :lol: és alszik tovább.

Sajnos nincs ötletem, mit tegyetek, h nyugi legyen. Én sem viselem el, ha ordít, olyankor ringatjuk, sétálunk vele, hassimi, babafogkefe, víz, ...............

Nagyon csinos vagy, ne aggódj!!!!

Rántott husi az sertés???

paradicsomot kapott már???

Örülök, h hosszan irtál!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

mindenki maga dönti el mi a jó a gyerekének!ha cumival jobban érzi magát akkor azt mondom persze kapjon!attól még igen,jó anya vagy!
Gergőnek még mindig csak az alsó két foga van.nem siet el semmit...de úgyeszik mintha mind meglenne.nem probléma.
Gergő is szereti a kiflit.ha vásárolunk már kiabál ha meglátja kenyeres pultot.megnyugtatja ha vásárlás közben majszolgat.
nálunk az evés reggel és este a legkiadósabb.napközben nem nagyon akar enni.most a barack a király.meghámozom és egészben a kezébe adom,szereti kiszívni a levét.
persze rengeteg a földön landol...

már mindenféle husit kap.már nem féltem annyira,nincs kiütés sem.

na megyek mert felébredt...

Kép
papp tünde
 
 


Tündi!

Küldtem meglepit priviben!!!

Ábel is kifliszerető,ha hosszabb útra megyünk viszek magammal, és csócsálhat.

Mit kap Gergő a szülinapra???????

Nagyon ügyi lehet a barackevéssel!!!Én nem merek adni, tutira bepróbálná kapni az egészet! :oops: :oops: :oops:

Ma kapott paradicsomot reggelire, de fintorgott. Ebédre összemixeltem krumplival, úgy megette.

szaladok, zeng a ház........ :cry:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nagyon ügyes Ábel!miért nem rakod fel ide is a linket?????
akartam írni oda de be kellett volna regisztrálni.
a szülinapra egy játék amit még nem tudok,a brendonban vettem egy csodaszép nike pólót és hozzátartozó rövidnadrágot.5500 volt,de egyszer egyéves,plusz egy torta.

paradicsomot éppen tegnap adtam neki egy szeletet evett és kész.

nálad Ábel nem csinál olyat hogy lefekteted éjszaka aludni , egy órát alszik és felébred??Gergő szokta és nem tudok mit csinálni vele.du 2körül alszik utoljára.nem igaz hogy nem fárad el.te mit csinálsz olyankor ha Ábel is csinálja???

ja és megyünk nyaralni!már nagyon várom.oda megyünk ahova már egyszer ide felraktam a linkjét.egy hétre.
voltatok már strandon?mi már voltunk.Gergő nagyon élvezte...
megyek fürdetni

szép álmokat!

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!!

Nem raktam fel ide, nem tudom ki hogy fogadná....cumi.... 8)

A játék szerintem is mindig kell na meg a ruhanemű is. A hétvégén megyünk anyóshoz, (ablakmosás, függöny...) gondolkozom, h viszünk oda is egy pici tortát egy gyertyával és előünneplünk.

Nálunk kevéssé van éjszakai ébredés, de ha van akkor cipeljük, innivaló, ha semmi sem segít akkor kap tápszert és simizve visszalaszik. Szerinte nem ciki, ha éjjel is kap enni.

Gergő mennyit alszik napközben??? Ábel 2X 1-1,5 órát.

nem voltunk strandon, de apa pont tegnap volt vértadni és kapott egy belépőt a Mórahalmi strandra. Valamikor aug. elmegyünk, így már csak egy belépő kell. Gondolom a kicsinek nem kell fizetni....

Este írok mi volt ma a dokinál.

1 éve erre a napra voltam kiirva.............. :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Ábel új szandija

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

nagyon szép a szandál?
hol vettétek????

Gergőnek is vettünk egyet a brendonban,de nem sűrűn használjuk.

cumi kérdésben pedig mások véleményére ne adj.nem járnak a Te cipődben és tudják a cumihoz vezető utat.biztos sok okod volt rá...

Gergő délelőtt10 körül és du 2körül alszik fél háromnegyed órát. többet nem.

ma voltam a körzetinél mert napok óta nem tudok lefeküdni,mert a mellkasomban allora szorítást érzek hogy alig kapok levegőt.azt mondta hogy az le vagyok amortizálva,na nem ilyen szavakkal.az izomzatom nem bírja a terhelést meg ilyesmi.
szóval egyáláltalán nem vagyok jól.fáj mindenem,levert vagyok és egyfolytában fáradt.sajnos néha nem vagyok a legtürelmesebb.párom se bírja már a nyomiságom...na sebaj.majdcsak jobban leszek már.
megyek nert Gergő a szemétben turkál...

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!!

A cserepesen vettem a szandit. Az előző cipője tépőzáras, azt mindig kinyitja, így erre nagyon figyeltem. Nekem is nagyon tetszik, szeretem a szines dolgokat.

Voltunk ma dokinál, rákérdeztem a cumira is. Azt mondt a dokink, 2 éves korig engedélyezi, utánna már inkább ne.

Minden rendben van vele, 10,5 kg és 77,5 cm. A vizeletlelete szerint fehérvérsejt van a pisiben, de nem hiszek annak a labornak, ahol nem voltak képesek a vérmintát meghatározni. (alvadékos lett így nincs véreredményünk) A dokink szerint nincs ok aggódni, majd októberben viszünk a tanácsadásra pisit és ott a védőnő megnézi. Vérkép egyenlőre nem indokolt.
15 hónaposan két oltást kap, a kötelezőt (kanyaró+mumpsz..) és az ajánlott Neis Vac 3. oltását. Kicsit lehidaltam, mert ez az ajánlott szuri 6846 ft, míg az előző kettő együtt 4400ft volt. Azt nem mondta, h a beadásért kell-e fizetni.

Lazán besétált Ábel a szobába, amikor az előző anyuka kijött a babájával, a doki csak nevetett. nagyon megdicsérte, jólfejlett testileg-értelmileg egyaránt. Majd 15 hónaposan kell menni.

És óvatosan kaphat már forralt, lehűtött tehéntejet, de elfelejtettem megkérdezni hány %-osat. :(

Vettem egy cukkinit, Te hogyan csinálod belőle a főzeléket Gergőnek??????????

Ugyan nem vagyok orvos, de az jutott eszembe, h a tüneteid pánikbetegségre utalnak. Nekem is volt hasonló a vetélés után. Én felkerestem az ambullancián a körzeti pszihológust, kaptam nagyon enyhe gyógyszert. Nem szégyen ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maximálisan megértelek, nagyon nehéz helytállni, nem lehet felkészülni az anyaságra. Én is sok nehézséggel szembesülök, előfordul, h bőgök, sőt pár hete nagyon felhúztam magam és földhözcsaptam egy tányért. Az elmúlt 34,5 év alatt sosem tettem ilyet, de most jólesett. Utánna persze villámsebességgel porszívóztam. Bence nem szólt semmit csak megölelt.

EMBER vagy, nem gép.......

Gergő mikor megy bölcsibe???
nevelőapád?????????

VIgyázz nagyon magadra!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

örülök hogy szépen fejlődik Ábel!
mit jelent ha van fehérvérsejt a vizeletben????
hát igen a szurira már nem annyi a támogatás mint amikor kissebb volt...szégyen és gyalázat ami itt folyik.rabló banda...
gergőnek pároltam még régebben,szeletekben de nem ízlett neki azóta nem is adtam.

ma voltunk tornán,szerencsére együttműködött a nénivel...

Gergő felébredt közben,mennünk is kell akkor Szegedre.veszünk neki ünneplő ruhát a szülinapra.

este itt vagyok.

Kép
papp tünde
 
 


Tündi!


Fogalmam sincs mi az a fehérvérsejt a vizeletben, de a dokinkban bízom, Ő azt mondta semmi baj. Talán vallami gyulladásféle. Nem akarok feleslegesen aggódni.

Milyen gyakorlatok voltak a tornán???

Én is akarok valami ünneplős rucit, majd mesélj milyet vettetek!!! Képeket is tehetnél fel, ha tudsz!!

A tegnapról még elfelejtettem, h szó volt a fogvitaminról. Azt javasolta a dokink, h adjunk fluorid tartalmú ásványvizet, napi 2-3-4 dl-t, amennyit megiszik. A nestlé aqvarell (nem tudom hogy írják) szénsavmentes vízben van sok fluorid, ami jót tesz a fogaknak, így azt itatom. Forralni persze nem kell.

Nagyon görcsöl a hasam, pihizek. Apa Ábelezik.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

csak gyorsan írok.
a tornán csak egyenlőre mászott Gergő vagyis inkább ő csak kúszik mint egy kis kommandós.próbálta maga alá tolni a lávát.labdára is hasalt és azt nagyon élvezte.aranyos a néni.együttműködik a maga módján,de azért én kellek a legjobban még.
az ásványvízről még nem hallottam.nálunk dentocart kellene adnom neki.

vettünk a brendonban egy 3 részes együttest.nadrág,ing,mellény,csokor nyakkendő.5490 volt.galambszürke színű.kicsit hosszú a nadrág de a dédi felvarrja.tündéri benne.ha lesz keresztelő mostanában akkor is ezt fogom ráadni.

jó éjt és gyógyulj meg.

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Erről a labdás gyakorlatról hallottam, aranyos lehetett Gergő. Mikor mentek lgközelebb???

Mikorra tervezed a keresztelőt? Majd tegyél fel képeket lécci!!!!! :)

Valmikor megyünk Szegedre a jövő héten, akkor akarok körülnézni valami vagány ünneplős rucit.

A pocakom a mensi miatt fáj. Neked helyreállt?? Minden rendben mensitémában?

dobok két friss képet:

Kép sok hajú

Kép üvöltés

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Usu!

szuperek a képek.erről az üvöltős képről jut eszembe hogy hagyod sírni és meddig?
remélem már jól vagy.
a brendon oldalán meg tudod nézni a ruhát amit vettünk,szerintem megéri...

még írok

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Én nem hagyom bőgni. felveszem, simogatom, beszélek hozzá, sátálok vele, CUMI, innivaló, ennivaló............ Ő a legfontosabb, ha bőg félredobom a házimunkát és kész. Ha hisztizik, elterelem a figyelmét.
A képet is amiatt csináltam, mert mindenki dícséri milyen vidám, pedig Ő is ordít ha olyanja van :-) (itt amiatt bőgött, h 2,5 óra alvás után kivette az apja a járókából és letette a földre ahelyett, h dajkálta volna a seggét :D :D :D )

Megnéztem a rucit nagyon aranyos. Mutattam apának, Ő azt mondja nem csinálunk minifelnőttet a kölökből. Én még sosem voltam a szegedi brendonban, egyszer szeretnék azért benézni.

Köszönöm az együttérzést, "árvíz" van, de remélem reggelre apadni fog...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

én sem hagyom Gergőt sírni,de néha már annyira sír hogy semmi sem vígasztalja meg akkor hagyom had sírja ki magát.

a férjeddel nem értek egyett,nálunk az ünnep része az ünnepi ruha.nem egészen értem a minifelnőttet.talán mert nem minden nap használják az ünnepi ruhát és ezért fura.a pólót és a rövidnadrágot is hordja gyerek, felnőtt egyaránt.na mindegy,mások vagyunk.
a tortát hol rendelitek meg?mi azt hiszem a kálvária cukit,mert azt ismerjük.

annyira várom a pénteket!!!!!!!!és nem lesz szerencsétlen.....nekünk legalábbis.

voltunk tegnap a paradicsom fesztiválon,rakok fel pár képet róla Kép Kép Kép

szép napot!!

Kép
papp tünde
 
 


Szia TÜndi!

Bence arra gondolt, h pici gyereknek nem való a nyakkendő. Sajnos nekünk nem futja külön szülinapi ünneplő ruhára. Hármasban ünnepelünk majd, valami csinos rucit adok rá a képek és a videó kedvéért, aztán úgyis hagyom, h belemásszon a tortába.

Nálatok hogy lesz?? Az ünneplő ruciban megengeded, h összetortázza?

Mi a Gábor Áron utcában, Nagy József cukrászdájában rendeljük a tortát. Csillagtér-petőfitelep felé van. Onnan szokott rendelni minden alkalommal.

Én sosem foglalozom ezzel a péntek 13-ával, nekem szerencsés, mert a legnagyobb boldogság köt hozzá az egyetlen kisfiam.

Gergő nagyot nőtt és csinoska!!

Mi anyósnál voltunk tegnap, kitakarítottunk, aztán megünnepeltük Ábelt.

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Rám gondoltál?? Azért mert cumi ellenes vagyok komolyan gondolnád rólam hogy rossz anyának tartom aki ad a gyerekének???? Mindenki másképpen nevel, mindenki maga látja hogyan tud megbirkozni ezzel, van akinek muszáj cumit adni v. mert anyának ugy könnyebb v. mert a gyereknek tényleg jobb. 1 éves kor alatt ingyenes itt a fürdö. Én most veszek majd Orsinak bérletet, és járok majd vele bölcsiszünetben (jul. vége) meg Norbival is fogok. A Neis-Vac 1 éves alatt olcsobb, elötte irasd fel a receptet és váltsd ki aztán majd megkapja amikor kell, eláll a hütöben. Szandi nagyon szép, nekünk meg pont a tépözáras volt ami bevált mert egyedül hamar megtanulta felvenni, persze ö nem vette le folyton

Tündi, Zsuzsi! Gyerekek nagyon szépen fejlödnek!! És nagyon helyesek a srácok!!

Tündi! Keresztelöröl mit tudsz? Mert nekünk is kellene (na nekünk biztosan nem lesz szép ruhánk valami egyszerü de csinosabbat keresek rá) de még nem tudom Szegedre v. Mórára vigyem, ahol egyszerübb. Szegeden van egy hely ahol nem kell járni keresztszülönek és nekünk felkészitésre, tesom meg tudom nem akarna igy ha itt kérik akkor nem itt tartjuk. Ja és itt kell/illik fizetni és mennyit a papnak?

Megjöttünk a nyaralásbol, Orsi rengeteget csuzdázott (néha el is merült érkezéskor:)) lovagolt, repült (na én nem ültem fel), kisvonatozott, meg Camponába is elvittük. Norbival meg semmi gond nem volt, csak szopizni akart sokat:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kármen!
Általánosságban irtam. Ha neked írok, odabiggyesztem a neved :lol:

Köszi a képeket, mingyárt megnézem!

örülök, h jól telt a nyaralás.

Mire Ábel megtanulja felvenni a cipőjét, addigra majd Ő is kap tépőzárasat :oops:

szép napot

Heni??????????? Zsuzska?????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Zsu!
az ünneplőjét nem akarom összetortázni az lesz a keresztelőjén...
remélem hamarosan lesz,még csak terv a pappal kell beszélni mikor tudja vállalni.
nagyon szépen megy Ábel,a virágot neked vitte?
mi volt anyósodnál?lenyugodtak már a kedélyek?
ma voltunk tornán,Gergő végig sírta a fél órát.vagy nem volt most kedve vagy melege volt vagy rájött hogy most igenis "dolgoznia "kell...nem tudom.ezen a héten még kétszer viszem aztán meglátjuk mi lesz.sokan azt mondják hogy nem kell a torna.mi a véleményed???egyszerűen nem látom azt hogy fel akarna kapaszkodni vagy felülni.nagyon kis nyugodt.szerinted erőltessem vagy hagyjam rá?

Karmen!

a pappal nem beszéltem de a napokban beszélni akarok vele,akkor megírom mi újság itt...
szuperek a nyaralás képek.látszik hogy jól éreztétek magatokat,de legjobban Orsi.

na ennyi

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Igazából a virágos kép amiatt készült, mert Gréti-menyasszonykánk vasárnap volt egy éves. Videó is van. Elvileg holnap talizunk Grétiékkel és akkor igaziból is adhat Ábel virágot :D

A tornáról azt gondolom, h minden orvos más, minden tornász más. Én megmutatnám egy másik szakembernek is, "több szem többet lát alapon"... A szegedi kismamás topicba írj, ott biztosan tudnak segíteni a lányok egy gyógytornász telcsiszámával.

Egy olyan hasonlat jutott eszembe, h egy focicsapatban is vannak mezőnyjátékosok és van a kapus. Szerintem Gergő "kapustípus".. remélem érted mit akarok!!!

A meleg nálunk is érezteti hatását, Ábel sokat nyügizik, este 10-kor még röhögve ücsörgött az ágyunkban. ha betettük a kiságyba ordított.... valamikor 22:30 körül aludt el, de mi nekünk is melegünk volt.

Nyugis napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!Próbálunk megállni két lábon :) Kép
heno
 
 


Eladó a babakocsi meg a játszószőnyegünk,sőt egy zsák kislányruha is szinte újak,valakinek van ötlete hogy hova tegyem fel hírdetni,vagy Szegeden van-e olyan bolt ahova bevihetném?Segítsetek!!
heno
 
 


Heni! Nagyon ügyes Arabella is, jo hamar elindult ö is! Én Szegeden pelust szoktam venni mert sokkal olcsóbb mint másutt a MIkka-Makka bababoltban, a Szilléri és a Debreceni u. sarkán, srégen az áruházzal szemben van egy garázsbolt, nagyon szép jo állapotu használt ruhákat is árul, szerintem ott probáld meg beveszik-e. Még a Bambino is vett régen, most nem tudom, ök a Rokusi krt. a Tescoval szemben vannak egy 5 emeletes aljában, a Kinai áruház elötti utcában.

Zsuzsi! Megnéztem a videót, nem semmi hogy már ilyen szépen tud Ábel menni!

Orsi lábát végre hétfön megröntgenezik.

Szülinaposokról majd képeket kérek!!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Zsu!
nem értem mi az a kapustipus.
képzeld Gergő egyedül megfogja a hagyományos poharát és iszik belőle.lehidaltam mikor megláttam,azóta egyedül is iszik.persze még néha benéz a cumisüveg...

Heni!
a vasanál az sztk-nál a használt boltos múltkor említette hogy megveszi a használt ruhákat de nem kapsz érte nagy pénzeket...
édddiii Arabella!tünemény!!!

Kép
papp tünde
 
 


Köszönöm az ötleteket.Ti nem kaptatok olyan szórólapot hogy mikor van a babaruha-börze a védőben?elvesztettem sajnos
heno
 
 


Heni! én sosem kaptam még ilyen szorólapot. De engem is érdekelne még eladni nem akarok, várom lesz-e további terv:) de a sok nehézség miatt amin átmentem nem hinném, de lehet veszek valamit.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Kissé nehezebb napjaink voltak-vannak. Meghalt anyósom második férje ( Bence édesapja már fiatalon elment és anyós ujra férjhez ment). tegnap volt a temetés. Mi csak anyósig mentünk Ábellel. Öröm az ürümben, h Ábel vígasztalást nyújtott anyósnak, Bence is jobb kedvű volt már hazafelé, mert talizott rég nem látott uncsitesókkal.


Tündi!
Focishasonlat: szóval a kapus csak a kapuban mozog, mégsincs meg nélküle a focicsapat.

Gergő nagyon ügyes!!!!!!!!!!!
Nálunk a csőrös pohár és a sportkupakos üveg a nyerő, bár az üvegből sok jut a nyakába :oops:

Mit iszik Gergő?????? Szopi?? Tápszer??????Torna???

Kármen!
Megnéztem ám a képeket!!! :) Nálam az alvó tesók a kedvenc, gondolom Neked is megkönnyebbülés, amikor pihennek :-)

Kívánom, h ne legyen baj Orsi lábával, szorítunk hétfőn!!!

Képeket majd teszek fel, de még agyalok, h hogyan csináljam, mert nem tudok egyszerre videózni és fényképezni is :oops: :oops: Az uram "antitálentum" ilyenekben, Ábel pedig ugye az "alany" :lol: :lol: :lol: Van még pici időm kitalálni. Szombaton ünneplünk, hármasban. A tortát rendeljük, bár kicsit parázok, mert ugye Ábel még nem kapott tojást. Remélem azért egy szelet nem árt meg.

Heni!
Komolyan mondom, ha tudnám, h lesz egy lányom, vennék tőled rucikat, olyan szépek vannak Nektek. :lol: Arabella elbűvölő és nagyon ügyes!!!!!!!!

Hívj fel esetleg bababoltokat a szegedi piac szórólapban szokott lenni sok hírdetés, ott vannak telcsiszámok is.
Ősszel szerintem lesz bababörze is megint a Mars téren, bár gondolom nem akarsz kicuccolni és ott árulni.......

Csajok!
Jövő héten kánikula!!! Ti mit csináltok a babucikkal?????????

Zsu????????????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Boldog Szülinapot kívánok a fiúknak!!Zsu mikor gondoltátok a következő babát,gondolom már beszéltetek róla?Tegnap volt egy telefon a babakocsi után érdeklődött,de végül nem ért ide :(
heno
 
 


sziasztok!

gyorsan a képek: Kép Kép

Kép

Kép
papp tünde
 
 


Zsu!

várom én is a képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

remélem jól érezte magát Ábel az első szülinapján.

Gergő egész nap jó kedvű és vidám volt.sokat bohóckodott.evett a tortából és persze össze is kente magát.nagyon szép volt a mai nap amíg élek nem felejtem el...nekem akkora dolog volt mint amikor megszületett...könnyeztem is reggel,milyen nagy utat tettünk már meg.szóval jó volt minden...mesélj te is milyen volt!!!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Tündi,Zsuzsi! Boldog szülinapot a fiúknak!!!

Tündi! Irtó csinos volt a kislegény, ez lesz a keresztelö rucija is? Szuper!!!! Torta milyen izű volt? Hol vetted?

Zsuzsi! Képek?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

NAGYON KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉST!!

GERGŐNEK MI IS MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNUNK ELSŐ SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL!

A képek szennzációsak, mint egy műtermi fotó!

Milyen ajándékot kapott??

mi ünnepünk:
6:50-kor összepuszilgattuk Ábelt, én könnyeztem kicsit. Megköszöntük egymásnak , h ilyen csodás ajándékunk van, mint a fiunk.
Aztán apuci ment dolgozni mi meg ügyintéztünk. Taliztunk Grétabarátnőnkkel, kölcsönösen felköszöntöttük egymást, aztán egy jót szaladgáltak a kicsik a Széchenyi téren a fűben.

Mi majd ma tortázunk, akkor lesznek képek és videó is talán.


Heni!

Lécci dobj már egy képet a babakocsiról! tirzuska@invitel.hu
A tesóprojektünket az epekő hátráltatja.


két képet azért teszek fel:


Kép Pár naposan a Klinikán




Kép Imádott egyévesünk

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


szia Zsu!

a nagy nap miatt elfelejtettem hogy :
ÁBELNEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNOK!!!!!!!

Kép
papp tünde
 
 


egy gyors hír!!!!!

Gergő felült magától!!!szóhoz sem jutok,annyira örülök!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!nagyon csinos volt Gergő ebben a ruciban.Zsu babakocsit akkor bírom felrakni,ha lesz internetem,most a szomszédból netezem.Szép napot!
heno
 
 


Sziasztok!!

Tündi!

Veled örülünk, csak így tovább!!! Pár nap és szalad Gergő is!!! :D

Csak pár kép, gyorsan, mert Ábel nagyon virgonc, nincs kedve aludni. Biztos a meleg ....


Kép torta

Kép

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu itt a babakocsi,de miért kérdezted?Kép
heno
 
 


Heni!

hátha tudok rá vevőt mennyiért adod?

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Mivel alig használtuk kb 4hónapot,sajnos nem szeretett babakocsizni 35.000Ft.Az jó lenne ha tudnál rá vevőt!Épp néztem a micimackóban ugyanez a kocsi 58.000ft volt.
heno
 
 


Reggel 5-kor keltünk.Elment a fiam sulitáborba egy hétre Keszthelyre,fúrcsa egy dolog első hosszú útja nélkülünk.
heno
 
 


Szia Heni!

Úgy látszik a többiek nincsenek gépközelben. Ma nekem sem volt gépem, mert apa bevitte a szervízbe. Kipucolták a hűtőjét, remélem most már jól fog működni.

Lécci dobd már fel a vonalzóidat! Nem tudom mekkorák a nagyok! Köszi!

Biztosan jól szórakozik a fiad, ne aggódj, sok erőt Neked!
Családi nyaralás mikor lesz?? Merre mentek???

Kérdeztem a babakocsit a szomszédtól, de fia lesz így nem jön be neki a narancssárga. Köszi!

Hogy birod a meleget??

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Karmen!
voltam a plébánosnál...megkérdeztem mi a módja.a gyerek anyakönyvi kivonata kell.más nem .a keresztelő minden hónap harmadik vasárnapján van,a keresztelő előtt kell még bemenni ilyen kis elbeszélgetésre a plébánossal.akivel beszéltem ő nem sokára el fog menni helyette egy fiatal pap fog jönni,remélem neki sem lesznek különc kikötései.
kb ennyi.ja és ha akarsz menni akkor minden délelőtt van hivatali óra 'asszem délig.pénzt nem mondott bár biztos kell vminyit fizetni.

Heni!
remélem nem aggódod magad túl.belegondoltam, hogy nekem is el kell engednem a nagyfiamat nehzen fog menni.de neked szerencsére van két lányod akik biztos nem hagynak rágódni:))))

Zsu!
Ábelnek nagyon szép lett a tortája,tetszik hogy szines.a kis dömpert kapta ajándékba?látom már nagyon dolgozik vele:))))
Gergő a képen látható kisjárgányt kapta és a mamától egy micimackós hintalovat,de nem nagyon érdekli.sokkal jobban érdekli a tusfűrdős flakon csappantyús ajtaja.nagyon szereti ki-be nyitogatni.imádja a kisautókat gurítani,mindent pontosan megnéz rajta és berreg hozzá.viszont nem szereti ha beleszólok a játékába,vagyis ha meg akarom mutatni hogyan kell vele játszani.eléggé makacs.még mindig szeret babakocsizni,imádja a kamionokat és a traktorokat,minél hangosabb annál érdekesebb.
tornát abbahagytuk...nem birtam tovább lelkileg,tudod nagyon sírt.már ez is nagydolog hogy felül.
jövő héten megyünk Dobogómajorba,már nagyon várom.
Ábel eszik rendesen ebben a melegben???
beíratkotunk a bőlcsibe,de kértem hogy mivel kicsi még Gergő októberben kezdjük.kicsit megnyugtatott, hogy nagyon sokat foglalkoznak a gyerekekkel,dalokat tanítanak,furulyáznak is például stb.az étkeztetésre is nagyon odafigyelnek,sok a főzelék a teljes kiőrlésű kenyér,és halas ételeket is kapnak.szóval egy kicsit jobban elfogadtam,hogy bölcsis lesz a fiam,de tudom hogy tudod mit érzek...belül azért sír a lelkem,de próbálok nem gondolni erre.
bocsi az esszéért...

jó éjt mindenkinek!!!

Kép
papp tünde
 
 


Szia Tündi!

Azt hittem most vagytok nyaralni, de örülök, h mégsem.
Igen egy dömpert kapott, de gáz, mert feláll benne. Azt gondoltam beleültetem, és egy kötél segítségével huzogatom , vagyis autózunk, de tévedtem. Nem marad nyugton, feláll :oops: Egyenlőre az ajándék elrakva, majd ha nagyobb lesz. A torta nagyon finom volt Ábel is kapott belőle.
Ebben a melegben nem igazán akar enni, így mindenféle finomságokat próbálok. (danininó, gyümölcsös túrókrém, gyümijoghurt...) ezeket elfogadja na meg sok vizet.

Nálunk is az üres joghurtos poharak, múanyagdobozok a kedvenc játékok. Most a bepakolás a menő, mindent belepakol egymásba. Képes 10 percet!!! ülni és rakosgatni. Nálunk ez nagy szó :-D

Egy pillanatra sem téveszthetem szem elől, feláll -felmászik és röhög :cry: Szerencsére nem volt baleset, de görcsben a gyomrom emiatt...

Tegnap át kellett csengetnem a szomszédba, van egy kis korcs kutyájuk. Kijött a tulaj, kedveskedett a fiammal, mire a kutyi morogni kezdett. Csajok! Ábelt így nem hallottam még felordítani, mint akkor. :evil: :evil: :evil: Nagyon megijedt . Éjjel is felsírt, ugyanazzal a sírással. Ujraálmodta a napot. Annyira sajnálom :( :( :(

A bölcsi miatt megértelek! Én még nem gondolkodtam ezen, jó lenne tesó.

Úgy tűnik mi is megyünk nyaralni a nyár végén. Remélem sikerül.

JÓ PIHENÉST NEKETEK!!!

Kép MENYASZONYKÁNKTÓL KAPOTT KALAPBAN

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! ugyanilyen elökét kaptunk most :lol: De jó étvágya van Ábelnek, csak remélem Orsi is fog igy enni, nálunk ilyen foto nem volt egysem.

Tündi! Köszi. Akkor lehet marad a Rókusi ott nincs elbeszélgetés sem, Orsival még felkészitöre is jártam de most kihagyom. Fizetni nem kell ingyenes minden szentség utánajártam. De lehet hogy van ahol illik adni a papnak (tesom esküvöjén pl. tartotta a markát szépen)
Melyik bölcsibe irattad? mert nekem itt mondták (tudod febr. felvették Orsit ugy volt áthozom) hogy nemigen van foglalkozás, fejlesztés. A gondozónöje mondta azért maradt a régi bölcsiben, ott minden napos program hogy rajzolnak, ragasztanak, festenek, énekelnek stb.

Mi kinlodunk ebben a melegben. Fene hogy a héten 4x megyek kocsival Szegedre beleülni rémes ugy felmelegszik

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!Elmentünk nyaralni Montenegróba egy hét múlva talizunk.Puszi mindenkinek
heno
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: