Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy
El tudom képzelni milyen rossz lehet!Ennyire bunkók!?Pedig az anyja tudja a legjobban megnyugtatni a gyereket ha sír, meg hát nekik is könnyebb lenne!Nem?

Melinda
Én sajn os nem értek ezekhez a dolgokhoz, mikor mit kell nézni!
De laptető, ez biztos jelent valamit! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan Melindának! LH tesztet én is csináltam, nekem mindig rendesen mutitta a pé-t. Sőt én csináltam azzal jósló tesztet is, az elöbb mutitta Ronikát :) Leo-tól rendeled?
Viszont, Ágicának is adtam belőle, de neki nem mutitta. Biztos egyén függő is.

Bocsika most szaladok. Majd jövök, puszika

madiani
 
 


Laaaaaaaaaaaapppppppttttttttttttteeeeeeeeeeettttttttttttttttőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő! :D :D :D :D :D
Ez remélem jót jelent!

Ani,
te honnan szerezted be a tesztet?Én itt rendeltem a babaneten egy csajtól, 150Ft-ért adja darabját! :roll:

Melinda
fomiaae
 
 

 
 

Nibcsike!
akkor már ügyeskedik Gergő is :D dobhatnál majd képet Róla:D
Melinda!
Egy ismimnek is kimutatta pé-t! :D
Szorítok,hogy mihamarabb babás légy :D
Az autót,egyik barátunk ismijétől vesszük,98-as,nagyon kevesset mentek vele,mert ilyen sofőrös autó volt,47 000km van csak benne,szervo,elektromos ablak,központizár,riasztó is van!
Motorikusan kitünő állapotban van,átnézettem egy autószerelővel :D
Ja,és 600 000 ft-ért adják :D
Chrissyy!
Gratula Martinkának,nagyon ügyes kiscsávó :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz,
szerintem egy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Ezek az autók nagyon jók!
És ennyiért,szinte ajándék.Mi nagyon meg vagyunk elégedve a mienkkel! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Nati, nagyon jók a képek! Csodálatos Bence baba és milyen nagy már.

Ildi, az 5 óra, már reggel, gratulálok! :) Sajna nálunk az az este csak kivételes volt. :( Roni eszi már a babakajcikat, de még csak a gyümiket. Nagyon szereti őket. Általába szopizás után (120 ml körül eszik, de nem mérem most csak azért mert kérdezted) 1 órával adok neki gyümit, a 190ml üveg felét simán benyomja. Mostanába kezdem majd a zöldésgeket is. Szopizni 5-6-szor szokott egy nap, csak nagy ritkán marad ki egy evés (ha mondjuk tejpépet eszik, az eléggé elnyomja a pociját).

Alíz, persze jöhettek. Natiék is akörül kezdték. Ha tudsz már gyertek csütörtökön, igaz Natiék nem lesznek, de mi Ronival ott leszünk! Jó lenne ha jönnétek. :) Gratulálok a jó éjszakához!!!

Enikő, huuu nagyon sajnálom. Sajna segíteni nem tudok. A védőnőd nem tud valamit? Vagy próbáld meg a www.lll.hu-n.

Orsi, dehogy írtál sokat, mindig írj ha tudsz. Jó nagyot csavarogtatok.

Andesz, huha akkor most már állandóan Bencust kell figyelned. Ezt a pépes dolgot nem értem...sztem nem is tudják mit írnak fel a gyereknek. Lehet mi is kapunk mert csak 300g körül hízott Roni ebbe a hónapba és a védőnő szerint 450 g a minimum. Na de majd holnap kiderül mit mond a dokker. Nagyon szuper a járgány, biztos élvezni fogod a vezetést.

Tündikém, Nati van otthon a homeópátiás szerekben.

Melinda, én az LH teszteteket a babatervezok.otthona.net - ről Leotól rendeltem (közbe megnéztem nála már drágább mint amennyiért te vetted) Köszi a segítséget, Apácska beszélt egy jogásszal aki elmondta neki ha ő mond fel és nem közös megegyezéssel akkor 3 hónapig nem kap semmit. :( Most még nem mondott fel. Asszem a kari miatt várni akar kicsit.

Ibi, sajnálom hogy nem talizunk. Gergő és Roni most egy súlycsoportba vannak. :) Forgolódás: Roni se fordult még meg kivéve zat az egy alkalmat de akkor segített neki az ágy. A doki is és a védőnő is azt mondta hogy nem kell még neki. Minden baba más és más. Nem kell aggódnod, lehet hogy pont holnap fog megfórdulni, de lehet hogy 1 hónap múlva.

Chrissy, örülök hogy jöttél. :)

Ne hari, de kicsifiam nyüglődik már, jövök még ha tudok.

Minden kedves elveszett bárányka!!! Gyertek ha tudtok hiányoztok! Tényleg Szilvivel mizú? Hiányoznak a gombolyagjai :)

Vikkantyom, nagyon sokat gondolok Rátok, de főleg Andrisra hogy bujjon már ki. ;)

madiani
 
 


Ani!
Most olvastam...ANGYALKA LETT A KICSI BOTI :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 



freeblogon van egy csajszi,vörösbegy a neve!
Ott rá tudsz keresni,meg van egy csomó komment is :( :( :(

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


sziasztok,
nagyon elfáradtam ma és ingerült is vagyok :cry: :cry: Apát is többször "helyre raktam" :cry: :cry: a lábam is baromira fáj :cry:
Délelőtt indultunk Budakalászra, előszőr volt babamasszázs, Bencus négyszer pisilt (pelus nélkül volt :wink: ), végig gagyarászott, aztán kádaztunk, de csak rövid ideig mert lejárt az idő. Azt is élvezte, de ott már eltörött a végén a mécses. Aztán szopizott, eljöttünk haza, itt ismét szopi majd indultunk a védőbe: 6450 g, 60 cm, megkapta a 3 hós szurit, egy hangja se volt, aztán itthon már nyügizett, szopizott és most durmol. Nem tudom meddig alszik, de úgy döntöttem, hogy most nem keltem fel, ha időben felébre lesz fürcsi, ha nem akkor csak szopizik...
és még Botika is... :cry: :cry: :cry: Jaj, Istenem, hát ez nem lendített a hangulatomon...

Tündi,
Farkas Orsolya a homeopata, hétköznap lehet hívni 9-4ig, 0670-37-60-604
De tényleg próbálj meg megnyugodni, ügyes Anyuci vagy te!!!!!

Alíz,
szerintem is tarts egy kis szünetet a bogyókban, mert ezeknek al ényege, hogy beindítsa, aztán a szervezet már működik magától, vagy ha nem újra lehet kezdeni.
De anno Ani írta, hogy 3 napig 3*5-öt, majd 3 napig 2*5-öt, majd 3 napig 1*5-öt kell szedni az utricából, aztán szünet.

Ibi,
de ügyes már Gergő!!!!! olyan jó lehet látni, hogy már tudatosan nyúl a játékokért, fogja őket, játszik velük!!! No és hogy fel akar ülni!!! szuper!!!
Jó, hgy nem lett semmi gond az oltásnál!!!

Ani,
ügyi Ronid van!!! Úgy szeretnék már talizni veletek!!!

Alíz, gyere tornázni, jó a csapat!!!

Ildi,
tényleg klassz, hogy ennyire tudatosan foglalkozol Bencével!!! Én is próbálkozok, de mindig zsákutcába futok :cry:

Tényleg, Ringató nincs valahol? Nem tudtok róla??

Melinda,
teszt??????? milyen beosztásban szoktál dolgozni? mindig éjszaka, vagy hogy van ez? kipróbáltátok a hintát????

Andesz,
szuper a járgány, majd magadat is fotózd le, ahogy vezeted!!!! hamarosan eljön az az idő is!!!
El is felejtettem, hogy te pedikűrös is vagy!!! Bár ehhez érzéstelenító nélkül senki sem nyúl hozzá, az tuti, mert sikítok :roll: Én is kaptam kenőcsöt, azzal kenegetem, s remélhetőleg holnapra jobb lesz, akkor nyúlnak csak hozzá :shock:

Kriszti,
édes lehet Martinka!!! jÓ tanulást, kitartás hozzá!!!

Alexa,
hogy van Martinka? Már nem is beteg, igaz?

Bessy, Vicuska, Judy, Kata - merre jártok??? MIndenn rendben?

Enikő,
jobb már a helyzet? TUdott valaki segíteni?

Gabi,
jó volt a tegnapi nap!!!! Édes kis lurkód van, az egyszer biztos!!!!! Remélem a fogacska is átbújik hamarosan!!!!
Vendég
 


Megvolt a fürcsi, és cicizett is, de éreztem hogy nem sokat, és eltolt. :( (lehet rossz íze van a tejcinek) Csináltam neki tejpépet, úgy befalta hogy kellet még egy adagot készítenem. Azt is mind megette, most itt nyűglődik, apja prbálja altatni.

Nati, ringató több helyen is van. Meg kell kérdezzem a Vikikét mert a védőnőnek adtam a papírt és nem emlékszem pontossan mikor van, de az tuti hogy pénteken de. a lánykoleszba és 700 Ft fél óra (nagyon druva). Van máskor is de azt nem tudom mikor és hol. Ma mondta egy csaj hogy az öreghegyi művházba is van és hogy az nagyon jó (400 Ft). Az ott van az xs-hez közel, majd csütörtökön beugrok és megkérdezem mikor van és mennyi idő. Különben mi is akarunk menni, oda is mehetnénk együtt :D

madiani
 
 


Én is olvastam a kis Boti történetét! :( Szegénykém!Megsírattam! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Hát lányok,kegyetlen az élet :cry:
Ani!
Nekem is ezt csinálta Bencus ennyi idősen :? nem akart cicizni!
Iszod a laktoherbet?Mert nálunk az is felmerült,hogy esetleg megváltoztatta a tejcim ízét!
Nah,megyek csicsikázni,mert Bencém iszonyatossan leszívta az enerdzsim,hihetetlen aktív,egyfolytában sétálni kell vele,és már úgy,hogy csak egyik kezét fogom :D
Reggel bekukkantok,aztán megyek vezetni 10-12ig!
Na jó éjt minden Babának,és Mamának,Andriska Te meg bújjjj ki :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sok energiát küldök Botika szüleinek.
Valahogy nem tudom felfogni az ilyen dolgokat? Tényleg kegyetlen az élet. Az ember ismeretlenül is is drukkol, és sajnos hiába.

Ani! Köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad, miket falatozik Roni baba, aki 27.-én már fél éves lesz!!!!!! Hohetetlen.
Ott állsz előttem a CSNK-ba a kismamatorna termében azzal a pici törékeny csaodaszép kisfúval, most meg már fél éves lesz.
Úgy szeretem nézni még mindig a képeket Róla/tok. Tessék ám mostmár 5 hós képeket is feltenni!

Nati! Rengeteget gondoltam a lábujjadra :lol: :shock: . Olyan jó lenne, ha nem kéne hozzányulni, mert azt mondaná a doki, hogy hű, ez egész szépen javulgat.
Sajnálom a tegnapi nagy kifáradást. Vannak ilyen napok.
(-ben írom, én is kivoltam. Nem tudom mi volt Bencével, de csak a kezemben volt el, aztán 3kor beszunyált. Addig fenn kukorékolt.)

Andesz! Neked sikerült kialudni a tegnapi energiaveszteséget?
Neked nem kell fogyni, mert jól nézel ki, de látod ha kéne, Bencus csinálna Neked ingyen fogyókúrát. Ennyit jönni-menni-futni méga suliban sem kellett tornaórán mi?
Én már várom, hogy rohangálhassak Benc után, legalább lemenne a 15kg plusszom.
Jó vezetést mára! Ügyes legyél!

Bessy!, Vicuska merre vagytok kismamik?

Vikike! Andriskának szólj, hogy mostmár sokan várjuk idekinn, bújjon ki! Levi meggyógyult teljesen?

Lányok! Szerintetek az mitől van, hogy amikor elkezd szopizni Bence, az első pár szívásnál nagyon fáj a mellbimbóm? Lehet, hogy mert kicsi, Bence meg erősen szívja?
Amúgy azt megfigyletem, hogy pár napja Bence azt csinálja, hogy amig ömlik a szájába a tej, addig nyugodt, de mikor már dolgozni kell többet érte, akkor ficánkol, jár a keze-lába, meg néha ellöki a cicit, és elkezd nyávogni. Sírásnak nem nevezném, ez olyan hiszti féle. Ez mitől lehet???? Aki tudja kérem szépen, hogy írja meg!
Nagyon köszönöm.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Andriska, ma kéne jönnöd!!!!!!

Andesz, laktoherbet nem iszok, sőt semmit nem változtattam az elmúlt hónapokba se az étkezésemen (eszek mindent) se az ivászaton. Éjszaka 2x kelt, evett rendesen. Lehet az volt csak a gond hogy nyügös volt. Fene tudja.
Elhiszem hogy Bencus lefárasztott :) Járássegítőt kérünk karira a keresztanycitól, remélem Ronikám azzal is megelékszik majd, ha sétálgatni kell :) . Minjár vezetsz, ügyes legyél ám (de ezt fölösleges is írnom)

Ildi, nagyon jól esnek soraid. Raktam fel friss képeket. :) Nekem is volt egy időszak hogy úgy égett a bimbóm amikor elkezdte szívni. Be is paráztam hogy bizti gombás fertőzés, de persze nem az volt. Megnyugtatott a védőnő hogy csak attól van hogy kezd sebesedni. Egyből elkezdtem kezelni: ez nálam azt jelenti hogy szabadon hagytam és tejcivel kenegettem. Pár nap alatt elmúlt. Igazándiból sok mindentől lehet, rossz cicirehelyezés vagy erősen szív, játszik vele stb.
:) :) :) Nem nevetlek ám ki, de eljött nálatok is az az időszak hogy biza játszik evés közbe. Ronikám már egy bő hónapja úgy eszik hogy közbe szórakozik. Rámröhög, huzza a bimbót, kapálózik keze lába, elfordúl ha szól a rádió vagy a tv. Sőt teljesen csöndbe kell lenni mert ha megszólal a háttérbe apácska vagy a mami vagy bárki akkor ő is oda akar nézni. Nálunk ez a helyzet, lehet ti is elértétek azt a kórt hogy nagyon figyel mindenre (ez normális). Nyávogás: Pruntyink folyton nyávog, már mondtam is ha ezt így folytattja lánynak fogják nézni. Nem sír, inkább olyan hiszti féle, de nem hiszem hogy ilyen korba lenne már hiszti. Inkább csak az hogy foglalkozzak már vele. Bár nálatok ha ez szopi közbe van akkor lehet más az ok. Ezt inkább passzolnám

madiani
 
 


Jaj de jó volt, visszanéztem a régi képeket most hogy feltöltöttem az újakat.

Megyünk ma dokihoz, megkapja a rota vírus elleni oltóanyagot. Babakocsival mennénk, szerintetek ha két jégakú közé rakom az oltóanyagot akkor nem lesz baja, míg odaérünk? Hűtőben kell tárolni.

Nemsokára ideér a védőnéni is, kivi vagyok mit mond arra hogy már adok neki gyümit. Kicsit fosok.... :oops:

madiani
 
 


hűűűű, egy csomó rémálmom volt éjszaka, folyton Bencushoz rohangáltam, hogy rendben van-e?
38 lett a láza, de először fél háromkor ébredt, még jó, hogy nem keltettük fel!!!! elég nyűgös és még mindig lázas, de most éppen alszik.

Ildi,
nekem is volt ilyen, én azt h ittem, hogy a cumisüvegtől... aztán mai napig nem tudom, hogy mitől volt, egyszerűen nem volt hajlandó cicizni egy idő után. Ma már azt csinálom, ha ilyen van, hogy felállok, megnyugtatom, akkor utána általában elfogadja. Vagy más helyzetben szopiztatom (a legbrutálisabb az állva szopiztatás volt :shock: én álltam, ő függőlegesen és úgy szopott :shock: :shock: ) aztán szerencsére ez egyre kevesebbet fordul elő (kopp-kopp-kopp). Amit én furcsállotta, hogy akkor is "csak" 40-60 pótlást kért, tehát nem többet, amit én gondoltam volna.
Kitartás, reméljük nálatok is csak időszakos ez!!!

Ani,
köszi, hogy így utánajársz!!!! anno itt is volt csákváron, de hamar megszűnt... :cry:
mivel Bencus lázas, lemondtam a ma esti lábvagdosást :lol: , ha holnap jobb a helyzet megyünk tornára :P . már nagyon hiányzik!!!! Max nem csinálok minden feladatot, csak amit tudok!!! meg ma már nem is fáj annyira :wink: a szike gondolatára egyből jobban leszek :lol: :lol:

Andesz,
hát, lehet, hogy ezek a Bencusok ilyenek???? az én Bencém is írtó kis aktív :shock: nekünk ezért kell "nyugtatni" - ezért van a masszázs (napi kétszer :shock: ) és a kádazás. aztán majd meglátjuk hogy alakul...

Anna,
hogy vagytok??? már régen jöttél!!!

Lányok, akinek megvan Anna száma nem írna neki egy sms-t hogy mi van Pannácskával meg Szofikával?? Remélem jól vannak!!!

Vikie,
Andriskának üzenem, hogy tessék most már kibújni, még a napocska is süt!!!

Orsi,
olyan jó, hogy ennyit írtál!!! Tényleg!!! Ügyes Luca babád van, hogy ilyen jól elvolt!!! Hogy etteted? Vittél kész tápit és azt adtad neki? Nekem mindig ez a gondom, hogy a kiegészítést mikor és hogy melegítem fel Bencusnak :shock:

No megyek, rendbe rakom egy kicsit a lakást, míg alszik a kis prüntyi.
szép napot nektek!!!
Vendég
 


Ani, semmi baja nem lesz a rotának ennyi idő alatt. Mi ki is vettettük előtte, hogy ne legyen nagyon hideg :oops:

szerintem semmit se fog mondani a védőnéni!!! Max elmondja, mit adhatsz még neki. hisz ez mindig az anyuka döntése!!! Ne parázz!!!

Ildi,
most hogy olvastam Anit, nekem is eszembe jutott, hogy a bal bimbim fájt egy darabig. Irtam is Gabinak, hogy van vele valami... én is sokat hagytam szabadon és amikor tudtam körömvirággal kenegettem, egy-két nap alatt rendbe jött!!

S bizony már nálunk is megy a gurgula, a gagyarászás, nézelődés szopi közben :P :P de olyan jó, hogy így kinyíllott a világ felé :P

Ágica,
én is kérhetek rajzfilm listát priviben? Köszönöm előre is!
Vendég
 


Ani,
annyira édes Roni az új képeken!!!!!! s hogy vigyorog!!!! de azért látom, már nálatok sem mindennaposak a fényképezések...
Vendég
 


Szia Nati :)
Volt a védőnő, nem bántott ........huuuh...sőt kedves volt, azt mondta semmi gond és szívesen segít hogy mit lehet és mit nem. Nagyon ari volt. Ő is azt mondta hogy semmi baja nem lesz az oltóanyagnak míg odamegyünk. Tehát sétálunk.... Megdícsérte Ronit hogy milyen szép nagy és azt mondta hogy nem látszik hogy csak 300g-ot hízott. Ő is azt ajánlotta hogy ha kell pótlás ne tápi legyen (most hogy már ilyen nagy) hanem inkább az az antiallergén tejpép amit Andesz Bencusa is kap. Na de majd a doktorbácsi megmondja mi legyen. :)

Nati, de jó lenne ha jönnétek holnap :) Remélem Bencének hamar lemegy a láza és nem lesz nagyon nyügi. Jól látod sajna mi se fotózunk már minden nap, bánom is nagyon, hisz itt a digitális világba ez nem kerül semmibe.

madiani
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok énis! :)

Ani,
remélem kicsi Roni jól viselte a rotát! :cry:

Melinda
fomiaae
 
 


sziasztok

Visszaolvasni nem tudtam :( És bocsi,hogy megint ezzel jövök.

Botikát nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Szörnyű ez a dolog.

Hétfőn Natiéknál voltunk,busszal mentünk,nagyon jól éreztük magunkat.Este néztem Noel fogát és már az egyik kint van,de képzeljétek pont az ami később kezdett el jönni neki.

Ezer dolgom van.Magjöttek a bútorok és most takarítok meg pakolászok,aztán jön a barátnőm és még a boltba is el kell mennem.
Amint tudok dobok képet a bútorról,de most szalad a ház.

Bele-bele kukkantottam amit írtatok,de nem olvastam el mindent.Arra esélyt se látok hogy az előző oldalakat visszaolvassam.

Csajok a tej íze sokmindentől változhat és nálunk arra gyanakodtunk,hogy akkor kellett volna a mensimnek megjönni amikor Noel nem akarta elfogadni a cicit.szerencsére csak egyszer csinálta (3 hónapos lehetett) kb 3-4 napig de szinte minden szoptatás kűzdelem volt,kivéve akkor amikor már nagyon fáradt volt.Szószerint kitekerte magát a kezemből,a fejét folyton elkapta a cicimtől.
Ja állítólag a fokhagyma íze is nagyon átmegy a tejcsibe.Kitartás lányok!

Most mennem kel.

Puszi
Vendég
 


Ne haragudjatok , hogy nem jöttem, kivagyok teljesen .... :oops: most is sirhatnékom van, Dorka napok óta nem akar aludni délután, kijelenti, hogy nem alszik, tele van energiával :-) és mikor mondom az elvonásokat, hogy pld nem nézhet mesét, az sem hatja meg :-( most igy a terhesség vége felé ez nem is olyan könnyű már nekem, belefáradtam állandóan vitázni vele, kényszerből állandóan azzal piszkáll, hogy pisilnie kell (persze nem)
Vagy ha el is alszik akkor mint most fél 4fele, csúszik az egész napunk emiatt!!!! :-( Ahhoz még nagyon picurka, hogy ne aludjon, meg hát az idegrendszere akkor pihen :-( Egyszerűen nem értem!
Segitsetek vagy ötletetek van valami??????? :cry:

Kép

Kép

11.07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Ani! Egyszerűen imádom nézni Roni babátokat! Ha nem bírsz vele valamikor kölcsönadhatnád, nagyon megszeretgetném. Bár félnék, hogy megzabálom, olyan édes.
A harisnyát hol vetted? Nagyon teccik. Meg a kiscipő is. Az nem nagy rá? És azt hol vetted?
Köszönöm a választ. A cicim már kevésbé fájt ma. Nem tudom mitől, pedig nem csináltam vele semmit. De örülök neki. Bence ma ia játszadozott a cicimmel szopi közbe, na meg magát is szórakoztatja.
Rota Ronikában van? Remélem ügyes volt.
Mi majd jövő héten váltjuk ki, itthon a recept. És mi majd visszaigényeljük az AXA-n keresztül. :)

Nati! Remélem már rendbe is jött Bence. Én is félek a szuritól már jó előre, mert a múltkor mi is belázasodtunk. Lehet a Bencék nemcsak csibészek, aktívak, de a szuritól kivannak. :)
Más: gondolj sokat a szikére, aztán lehet holnapra egy bibi nélküli ujjad lesz! Sorítok!

Ágica! Bizony kellena Dorkának az alvás. Nem tudom mitől lehet ez. Lehet érez valamit. Nincs feszültég otthon, vagy valamit nem változtattatok egy eddigi megszokott dolgon?

Gabi! Várjuk a képeket, a pakolással meg óvatosan!

Csajszik! Bence tegnap 6410gramm volt. Jó sok. Szerintem így 2,5hósan.
Puszika!

ENIKŐ! A mellgyulladásról van egy cikk a novemberi KISMAMA újságban. Ha gondolod olvasd el! Remélem segít!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


GAbi,
várjuk a képeket!!! Voltatok fül-orr gégészénél? mit mondott???

Ildi,
ti hogy hogy minden szurit egyben kaptok? és ez már a második pneumo lesz?
hát, jó súlyban van Bencusod, még szerencse hogy tornáztatod :wink: de a láényeg, hogy egészséges, meg hogy szépen eszik!!!

Ágica,
lehet, hogy már ő is nagyon készül a kistesóra. Vagy már most kiköveteli magának az extra figyelmet és nem mer elaludni, mert akkor esetlegn nem figyeltek rá???? bevallom, csak találgatok, fogalmam sincs sajna, de biztos, hogy nem könnyű!!!!!!!! Kitartás!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek Ronim nagyon ügyes volt a doktorbácsinál. Kereken 7 kg, sajna hosszt nem mértünk. :( Nem hízott 1 hónap allatt annyit ami a minimum, de a doki szerint gyönyörű kiegyensúlyozott nem kell neki pótlás. Azt mondta hogy kezdjük a hozzátáplálást és akkor rendben lesz minden. Szépen benyelte a rota ellenit (kb 4 korty volt = 18.000 Ft :shock: :? ) Egy hónap múlva kapja a következőt és 7 hónapossan a "kókuszos" marhaságot. Minden hónapra jut valami, dehát úgyis kéne mennünk az orvoshoz. Sajna mi nem tudjuk visszaigényelni az oltóanyag árát.

Gabi, nagyon várjuk a képeket a bútorról. :)

Ágicám, huuu sajna semmi tippem, azért remélem hamar javul a helyzet.

Ildi, köszike :) Tud ám nagyon kis hisztis is lenni a mazsola, akkor biztos nem szeretnéd ;) Az első képeken lévő harisnyát a Park Centerbe a KIK-be vettem, aztán van egy kép középtájt azt a harisnyát meg a Dédi vette az InterSparba. A kiscipőt kaptuk, de már kezdi kinőni. Nagyon sok cipője van, több mint nekem :roll:

madiani
 
 


Sziasztok

Most csak feldobom a képet a bútorról.Fáradt vagyok hív az ágy.
Holnap megyünk fényképezkedni Noellal,karácsonyi képeket csinálnak az oviban.Remélem holnap már tudok nektek írni.



Kép



Mindenkinek nyugodt éjszakát és szép álmokat kívánok!!!
Vendég
 


Ma reggel is én vagyok az első! :)Mosolygós szép jó reggelt kívánunk mindenkinek Bence babával. Kép

Gabi! Nagyon szép ez a bútor. Tecci a hintapaci is! Remélem jól aludtál, és kipihented magad!

Nati! Lábujjad hogy van? Bencéd remélem láztalan és teljesen jól van.
Mi igen, most kapjuk a 2. pneumót is. Hogy miért egyszerre? Passz.Legalább előbb letudjuk.
most majd anyummal megyünk szurira, mert apácska 16.-án megy Németo.ba egy hétre. Egyedül leszek. Meg dec. elején is, de akkor "csak" 4 napra.

Ani! Örülök, hogy Ronid ilyen ügyes volt. Szép súlya van, és a lényeg, hogy kiegyensúlyozott baba. Maradjon is mindig ilyen.
Harisnyát majd én is szeretnék, mert nekünk nincs még.
Meg cipőcskénk is cak kettő. Azt hol szoktál venni?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is, csak Ronci fél7-kor felkelt mostanra meg már ugye elfáradt, most szunyál még kicsit, aztán megyünk tornára.

Gabi, nagyon szupi a szekrény és hogy mennyi játéka van Noelnak. :shock:

Ildi, hááát fantasztikus ez a kép, nagyon jól elkapott pilanat. Az igazság az hogy kiscipőt mi csak 1-et vettünk (a kis adidast) azt pedig a babyoutletbe Pesten amikor vettük neki a babakocsiját. 3 cipőt Vikikéktől kaptunk kölcsön, 2-öt kapott ajándékba (azt is ami a képen van), 1-et meg örököltünk. :) Jah és kaptunk egy szandit is, bár a srác nem igazán ért a babákhoz mert a legkisebb méretet vette és hát úgye most tél van vagy lesz vagy mi a szösz.

madiani
 
 


Le akartam zuhizni....nincs melegvíz. Oh tényleg írták is a faliújságon hogy ma se melegvíz se fűtés nem lesz, még jó hogy nincs -15 fok. Megmosakodtam, kiscica módjára, talán estig kibírom.

madiani
 
 


valahová eltünt amit írtam
Szóval Balázsom tegnap elindult Hollandiába...... 4 h hét múlva jön csak haza.
most már talán többet tudok majd jönni
Gabi tök jó a bútor
Bence baba nagyon tüni müni
ma megyünk szemészetre végre átmossák neki a szemét
azt viszont nem tudom hova kell mennünk. A gyerek szemészetre????

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


sziasztok,

elveszett bárányka jelentkezik.

Csuszka,
Az én Balázsom is készülődik ki külföldre. Ő is Hollandiába akart menni, mert ott már dolgozott régebben, de úgy néz kis, hogy januártól Németországban lesz helye. Megkérdezhetem, hogy a te párod mit dolgozik kint???
Gabi,
Nagyon szép a bútor, jó kis birodalma van Noelnek. :lol: :lol:
Ani,
Jó tornázást mára. Szuperek a képek Roniról. Nagyon édi kis ruhái vannak. Nagyon tetszik az a kis cipőcske. :lol: :lol:
Vikike,
Látom Andris baba nagyon jól érzi magát a pocakban. :lol: :lol:
Mi a helyzet??? Egyben vagy még??
Ildi,
De édes ez a kép Bencéről. :lol: :lol: Micsoda kis fülecskéi vannak.
:lol: :lol:
Nati,
Remélem Bencus már jól van, és a te lábujjad is rend bejött már.
Az én körmöm is állandóan benő a bőrbe, majd be pisilek amikor kivágom. :shock: :shock:
Enikő,
Sajna a mellgyulladásra nincs ötletem, nekem egyszer volt ilyen Bazsival, de sima maszírozással rendbe jött.
Remélem nem fogsz tőle sokáig szenvedni. :oops: :oops:
Ágica,
Kitartás, már nincs sok hátra. :lol: :lol:
Andesz,
Szuper az autó, nagyon jól néz ki.
Nekünk is kellene egy nagyobb, de nem úgy néz ki, hogy mostanában lesz rá pénzünk. Ez a hülye lakáshitelünk felment 8 000ft-al köszönhetően ennek az idióta válságnak. :evil: :evil: :evil: :evil:
Melinda,
Láttam a laptetőt, remélem hamar meghozza az eredményét. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én használtam LH tesztet és nálam működött. Én a DM-es Corax-ot vettem. Nem olcsó, de nagyon jó, 5 db van 1 dobozban. Én mindig a 10. napon kezdtem el a tesztelést, minden nap csináltam egyet, mindig ugyanabban az időben (a délutánt ajánlják)és előtte legalább 4 órával ne igyál és ne pisilj.
Chrissy,
Most aztán már nincs megállás. Rohangálhatsz Martinka után, hogy éppen mit csinál. :lol: :lol: :lol:
Suli hogy megy?????

Most ezt gyorsan elküldöm mielőtt elszállna.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép napot mindenkinek!
Nem akarom elkiabálni, de kezd javulni a helyzet! :D
Csak futólag olvastam bele egy-két üzibe. Sajna nem világos nekem, hogy ki is az a Boti baba, de az már annál inkább, hogy mi történt vele. :( Így ismeretlenül is nagyon sajnálom. Leírnátok egy-két mondatban, hogy őt honnan "ismerjük" és pontosan mi baja volt?

Ildi, egy tünemény a Bence babád.

Mindenkinek köszi a drukkokat!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja, és még azt akartam kérdezni, hogy az normális, hogy még mindig vérzek???? Már majdnem elmúlott, örültem is neki, erre szombaton meg felerősödött (na azért nem olyan vészesen) és most mintha "friss" vér jönne belőlelem, nem ez a barnás. Ugye ez még nem az első mensi????????????? :?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Rólunk,

Múlt héten őszi szünet volt, srácok is itthon voltak. Rendesen lefárasztottak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem könnyű 3 gyerekkel. :lol: :lol:

Barbikának már 6 foga van, most hogy ezek kibújtak sokkal nyugodtabbak az éjszakáink is. Tuti ezért kelt fel szegénykém olyan sokszor és aludt nyugtalanul.
Állandóan jön utánam, hallom ahogy csattog a kis keze. Most már nagyon profin feláll mindenhol, és már vagánykodik is, hogy elengedi a kezét és nélküle áll meg pár másodpercig. Aztán popsira huppanás és kacagás. Nagyon édes. :lol: :lol:
Egy dolog van ami nagyon nem tetszik, hogy állandóan megharapja a cicimet és nagyon fáj. Ha felszisszenek, akkor azt hiszi, hogy vicces olt amit csinál és megint csinálja, majd vigyorog. Nem tudom mit tegyek, de komolyan kezd már a szopi fájdalmas lenni. Elválasztani meg nem akarom, mert minden csepp anyatej számít és még mindig bőven van.
Ha van ötletetek szívesen fogadnám.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Sógornőm csinálta: amikor megharapta, ráütött kicsit a szájára. Rögtön harapás után, hogy tudja, miért kapta. (úgy látszik, ez ugyanúgy működik, mint a kutyáknál...). Egy-két nap alatt abbahagyták a gyerkőcök a harapdálást és nagyon ügyesen szopiztak kinőtt fogakkal is.
Próbáld ki, hátha beválik.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő,
Én szülés után 4 hétig barnáztam, majd kb másfél hét múlva friss vér jött előlem, ami 7 napig tartott és elég fájdalmas volt.
Aztán azóta semmi.
Szerintem nincs gond ne aggódj, ha esetleg a friss érzés még 1 hét után is megvan akkor szólj a dokidnak.

Botikát személyesen nem ismerjük, az anyukája blogot ír azt szoktam én is olvasgatni addig amíg nyilvános volt.
Szegényke leukémiás volt és agyérzést is kapott. Nagyon küzdött, de sajnos angyalka lett belőle és onnan vigyáz most már a szüleire. :cry: :cry: :cry: :cry:
Borzasztó. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szegény Boti baba! :( És mennyi idős volt?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő,

Szájbavágás???? :shock: :shock: :shock: Nem túl drasztikus????

Boti ha jól tudom 9 hónapos volt.

Azt nem is mondtam, hogy ha énekelem a süti süti pogácsát Barbikának akkor tapsol, és ha mondom hogy pá-pá, akkor integet. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikike
Andris baba még nem akar kibujni?Nagyon drukkolok!!!

Judy
Barbika nagyon ügyes!!! :) A nővéremnél volt ilyen probléma szopizás közben, de elég volt csak a csunya nézés meg az ejnye-bejnye.Minden baba más, de azért próbáld ki.

Enikő
A vérzésben nemtudok tanácsot adni, mert nekem szülés óta nincs mensim.De szerintem kérdezz rá a dokidnál ha pár nap múlva nem múllik el.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nati
Hogy van a kis Bencéd?

Tündike
Hogy vagytok?A szopizással, hogy álltok?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tegnap elintéztük a gyedet, 20perc alatt végeztünk az oep-nél!Meglepő!Igaz, hogy negyed 4-kor mentünk oda. :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Hello csajok, bejelentkezek én is. :wink:

Vikike, egyben mééééég?? Mikor fog Andriskátok kibújni??? Izgi.... :lol: Bírod még?? Nem fáj a derekad nagyon???? :roll:

Vicuska kismami?????? Jelentkezzzzzzzzz :)

Nati, most, hogy Judy is írta, nekem szülés után(tól kezdve) sokszor begyűlt a lábujjam. Lehet, hogy összefüggésben van a szüléssel??? :shock: :roll: Régebben, ha előfordult ilyen, mindig tettem rá egy darab paradicsomot, ráragasztottam, és egy éjszaka alatt az levitte a gyulladást. Lehet, hogy megér egy próbát....

Judy, nem semmi, már 6 foga van Barbikának.... :P Édes lehet, ahogy kacag, amikor lehuppan a popsijára. A harapásra a sógornőm azt csinálta, hogy amikor harapott, egy picit meghúzta a haját. Ez azért annyira nem fáj, de észreveszi, hogy ezt nem lehet. És pár alkalom után már nem csinálta. (ja, én még mindig nem mensizek....)vagy lehet, hogy tényleg terhes vagyok?? :roll: Néha lyan érzésem van... :shock: )

Alíz, talán te írtad, hogy a mellbimbód fáj. Ahogy Ani is írta, kend be pici anyatejjel, hagyd rászáradni. Nekem emellett a Bepanthen-nel való bekenés is segített, a következő szopiig meg is "nyugodott" a cickóm. Persze szopi előtt lemostam.



Rólunk: Geri pár perce kapta meg a pneumo oltáss első adagját. Valaki írta, hogy inkább később oltatja be, hogy ne kelljen annyit megbökni. Viszont akkor későbbtől lesz védett. Ezért csináltuk mi is így.

Foga még nincs, éjszaka 3-4x kel még mindig, de nem baj. Amikor ilyen szomorú dolgokat hall az ember, mint szegény Botika, akkor mindig átértékeli az ember az életét.... Ilyenkor jövök rá, hogy nem baj, ha hisztizik, vagy felkel többször éjjel, vagy rossz, mint az ördög, de egészséges, és él.... És sok minden nem probléma az életben, ha egészség van. A férjemnek is szoktam néha mondani, amikor valamire kiakad, hogy fogja fel, ez nem gond... A gondok máshol kezdődnek...

Emellett mászik, ül, áll, meg sem áll egész nap. :lol: Kajál mindent, és ma mondta a dr.néni, hogy kezdjem el adni neki a savanyított tejtermékeket, mint natúr joghurt, majd bele gyümi, kefír, majd túró. Figyelni kell, nem lesz-e tőle kiütése, vagy szárazabb bőre, vagy piros a popsija. És innentől lassan együtt kajálunk... :wink: Mármint nem kel majd neki külön csinálni kaját, hanem szi a mienket. ár most kinézi a szánkból a kaját :lol: , szívem szerint adnék neki, de majd szép lassan.... Pirospaprika, meg fűszerek okozhatnak allergiás reakciót, olyat még nem ehet. Bocs, hogy ilyen részletes voltam, de hátha többeket is érdekel....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Halihó! :lol:

egy elveszett bárány.... :oops:

Gabesz!
nagyon szép a szoba 8)

Ágica!
kitartás Dorkához!énekelj neki altatót :)

Kata, Ani!
ügyesek vagytok az oltásokkal :)

Judy!
harap????jujj :shock: de h milyen nagyjány már :D

Ildi!
nagyon édes a kép Bencéről! :D

azt tudtátok, hogy a leggyakoribb név most a babáknál a Bence meg az Anna? :roll:
nem is olyan egyszerű nevet választani.... :roll:

tegnap voltam uhun, szégyenlős volt, szóval még bármi lehet :lol:
(bár mondtam RL-nek, h nehogy azt mondja h fiú, mert akkor apa elválik tőlem :D ), szóval lehet ő látta amit látott, csak .... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

tegnap du.kettő császár is volt a kórházban....csak nem Vikike volt? :roll:
Vendég
 


Nati
Te otthon vagy a hómeopátiában ha jól emlékszem!?Nemtudsz valamit hajhullásra esetleg?Vagy valami telefonszámot ahol megkérdezhetném! :oops:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ibi,
Ha jól olvastam Gergő baba is nagyon ügyeskedik már. :lol: :lol:
Sajnálom ezt a hajhullás dolgot. Hála istenek én már ezen túl vagyok, szépen kinőtt újra és elég volt egy kis terhesvitamin.
Kata,
Hát igen, én is mindig azt mondom, hogy az egészségnél nincs fontosabb dolog a világon. Minden más problémát meg lehet oldani.
Jó hogy írtad ezt a joghurtos dolgot, én is elkezdem neki adni, mert a védőnőnk nem tudom mikor jön. :lol: :lol: :lol:
A hajhúzást meg ki fogom próbálni, kiváncsi leszek mit szól hozzá. :lol: :lol:
Vicuska,
De édes kis babócád van. :lol: :lol: :lol: Jók lettek a képek. Drukkook a kislányhoz, nehogy apa elváljon. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: R.L. mit szólt hozzá amikor mondtad???
Remélem nem Vikikét császározták. Tud róla valaki valamit????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

De jó hogy ennyi bárányka jelentkezett. :)

Csak gyorsan írom hogy Vikike még egyben van. Szük egy ujjnyira van nyitva, tiszta a magzatvíz minden rendben. Most már minden nap kell mennie. Esténként vanak jóslói, de mindig elmúlik, napközbe meg sokat keményedik.

Na majd jövök, most anycámnál vagyunk.

madiani
 
 


Képzeljétek, reggel mikor írtam, utánna kelt fel Bence, és egészen egy óráig sírt. Én meg vele, mert nem tudom mi baja. Enni evett(egy ciciből 160-at, és még kifejtem 40-et :shock: ), pelus tiszta, kaki volt, gőzöm nincs mi baja lehet. Ezt már tegnap is csinálta. Lehet fáj valamije? most ha dokihoz elviszem, és megkérdezi mi baja, mondom neki, hogy sír, kinevet. Hogy lehet kideríteni, mi baja(volt)?

Judy! De jó, hogy jöttél! Szerintem is próbáld ki ezt a hajhúzást, hátha. Irigyellek, hogy még ennyi tejcikéd van. Barbikának meg milyen sok foga. Kész nagylány már.
Van fogkefétek is? Hogy zajlik a fogmosás, megkérdezhetem?
Édes lehet ahogy tapsol, meg énekel. Nemcsak nagylány, hanem ügyes nagylány.

Vikike! Drukk-drukk!

Vicuska! Édes a pocaklakód. Egyik képen mintha mosolyogna. Remélem apácska csak viccelődött!

Ibi! A terhesvitamin sem használ? Nekem is rettentően hullik a hajam. Főleg hajmosáskor, na meg reggel a fésülködésnél.
De ma kicsesztem a hajcimmal. Nem fésülködtem. :)
Lehet Bencének nem tetszettem, azért vol nyügi? Jó lenne.

Kata! Tökéletesen egyetértek veled. Amikor ordított Bence már több órája, mindig a szavaidra gondoltam, hogy egészséges, a többi más mellékes.
Te egyébként nem vagy fáradt?
Éjszaka eszik is Gergő, vagy csak felébred?
Pelust cserélsz Neki?
Mert mi ha felkelünk, kicserélem neki azt is. Nehogy az legyen, hogy amikor visszaalszik, akkor csak rövid időre, mert pelusgondja van. Egyébként Bence eszik, és nem hazudok 5 percen belül elalszik a kezembe, és már tezsm is az ágyába. De ez csak éjszaka. Nappal rigathatom a popsiját sokáig.

Enikő! Vérzés ügyben én sem tudok tanácsot adni. Szerencsére nekem sem jött még meg. Ne is jöjjön.

Ani! Már egy ideje szerettem volna kérdezni, hogy nálatok esetleg nem bújik fogacska? 6 hósan már jöhet bármikor, sőt..
Bár a te gyönyörűséged ügyes lesz, meg sem érzi.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ez Melindáé ez a laptető, csak a szerver rosszalkodott...
:lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Bocsánat a helyesírási hibákért.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: