Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most láttam, "Gigának" megszületett a babája! Olyan furcsa,nem ismerem őket, mégis örömhír. :)
Uxi, a Szilágyi utca nincs rajta a térképünkön :o , elképzeltem, hol lehet :) Széchényi utcáig már sokszor lesétáltam a Hunyadi vonalában, onnan még messze vagytok? Mi is szeptemberben költöztünk ide, előtte Pest, s azelőtt mi is az ország "keleti részén" éltünk, konkrétan debreceniek vagyunk.
Mi nem mertünk ma (sem) kimenni, annyira fújt a szél, egyébként eddig ma egy mákszemnyit sem aludt a manóka, valahogy így élünk, egy nap szunya, egy nap nyügi.
Hál' istennek túl vagyunk a sokkoló orvososdin, (jól ránk ijesztettek a hasi ultrahangon), nyugodtabb napok jönnek, remélem, mostmár tényleg sétálhatunk majd erre-arra, csak rugalmasan kell intézni az ügyeket.
Úgyhogy várom majd a felvetéseket, mielőtt begubóznék.
Andi, Anikó, jól vagytok? Hát persze! :lol:
Viszlát mindenkinek!
igna
 
 


Sziasztok :)

Gigát én is olvastam, és örülök nekik :lol:
Megvagyunk, de nyűgös hétvégén vagyunk túl, anyuéknál voltunk, de jó volt hazaérni, hulla vagyok :?
Mit mondtak, hogy Rád ijesztettek?

Jövés-menésben benne vagyok :lol: Holnap megyünk mázsálásra :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Mit mutatott a mázsa?? :) Volt előtte rottyantás?
Perc időm sincs már kicsi potykámtól...
Majd kontaktáljunk!
igna
 
 

 
 

Mázsa jót mutatott, 6720 gramm (3250 grammal született) :lol: Fél éves korig szoktak súlyt duplázni ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Igna, pedig még a busz is jár a Szilágyin.
A Hunyadihoz képest lejjebb van a Tóváros fele, talán a 3-4. utca lehet, nem tudom pontosan.

Hú, nekünk is kéne már mázsálni, ebben a hónapban még nem mértük, pedig itt a mérleg a szobájában... :shock: :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szerencsére nekünk nincs mérlegünk :)
Vendég
 


Andi, gratula Zsófikának, nagyon szép a súlya és jól áll neki! :) Azt hiszem, ma csinálunk kettesben mókuskával egy próba sétát a déli órákban, s ha holnap csatlakozhatunk 1 körül (úgy emlékszem, az a másik verziód..), mehetnénk együtt!
Uxi, tudtam, hogy le vagyok épülve szellemileg (pelenka-szopcsi gondolatkör), de hogy ennyire! Szilágyi utca itt van tőlünk egy köpésre, sétáltam is ott még pocakkal!! :shock:
Minden jót! Hív uram-parancsolóm :P
igna
 
 


Sziasztok!
Hát mi is nyűgösködünk babóval...úgylátszik ez egy ilyen hét... :lol:
Tegnap szegényke hányt,és ma is úgyhogy egy kicsit be vagyunk "tojva",de állítólag ez előfordul szopcsis babóknál...
Mi a hétvégén mértünk,kereken 5 kilót... :wink:
Kitartást Nektek!
Valamikor szervezhetnénk egy sétát!
t. anikó
 
 


Sziasztok :)

Angi, a mai nap nekem sajnos nem jó, de egyik nap összehozhatjuk!

Anikó, jobbulást Majának!
Vendég
 


Szegény csöpp Maja! :( Jobbulást nektek! Láttam, hogy "el vagy tűnve".
Az én kis hebrencsem meg olyan változó étvágyú és magaviseletű.. (mint az anyja :) )
Oké, Andi, akkor tovább gyakoroljuk a sétát manócskával, tegnap úgyis beégetett az egész falu előtt :shock: Úgy üvöltött a drága egész hazafelé vezető úton, mint akit kínoznak. Igaz, kicsit kicentiztem az időt kaja előtt. :oops: Jelezz, ha majd lesz kedved sétához, hátha addig fejlődünk :roll:
igna
 
 


Sziasztok!

Aki hallja adja tovább plíz. Laughing
http://kovacs-telekes.org/hu -> enyh Razz
minden érintettnek és érintetlennek. Köszi!

Nagyon kellenek az 1 %-ok is, de pl. személy szerint én ilyeneken is törpölök, hogy adománygyűjtő kóruskoncert. Kíváncsi vagyok, lenne-e rá igény.

Előzmények: paprikás

tjuca
 
 


Sziasztok!

Angi: bocs, hogy utána már nem jelentkeztem, de hulla vagyok ma, gázos volt az éjszakánk :(

Holnap délelőtt egy tali? Angi, Anikó, uxi?
Vendég
 


SziasztoK!

Én benne vagyok, nekünk kb fél 11-től délig van sétaidő.
S most szólóban, csak Beni van itthon, Emi a nagynénémnél "nyaral". :wink: Úgyhogy beleillünk a társaságba, én is csak kisbabával leszek. :wink:
Na megérkezett az emlegettet egyed, folyton bemászik az asztal alá és bontaná a kábeleket... :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Panndi, most nézem, korban hozzánk illő a leányzód :wink: .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Elvileg az az időpont nekünk is jó :)
Hihi, tényleg ;)
Vendég
 


Csajok, azt javaslom, ti egyeztessetek, s ha tudok, csatlakozok, esetleg gyertek erre mifelénk. Egyszerűen a mai nap alapján semmit de semmit nem tudok garantálni..
Éjszaka átaludt hat és fél órát, s én azóta is iszom a levét. -egyfolytában eszik, rottyant és üvölt (amikor nem a másik kettőt csinálja)
Úgyhogy újra órát kell húzni éjszakai evéshez, mert ez terror.. Már nem is egy óra egy kaja, néha másfélra nyúlt ma..
No nem szaporítom a szót, mobilom be lesz kapcsolva, jelezzetek, merre vagytok, örülnék! üdv Nektek a viszontlátás reményében...
igna
 
 


Akkor megnyugodtam picit (bocs Angi), hogy ez egy ilyen nap, Zsófi hajnali háromkor szólított, 40 percen keresztül bámultuk az ablakon át a kihalt utcát (ugye ő már nem eszik éjjel, szóval ez volt a program), aztán elaludt, de egy óra múlva megint igényt tartott rám. Délelőtt tudtam kicsit aludni, de egész nap nyűgös volt, mindenen elsírta magát :( Este Apa is ráért volna játszani vele, de Zsófi csak sírt, pedig előtte tök jól eljátszott velem. Na mindegy, nem tudom mi van ezekkel a tökmagokkal, de remélem, éjjel megszállja őket a jótét lélek, és holnap megkímélnek minket :lol:
Meglátjuk, holnap mi lesz, uxi, Neked ment a számom priviben, ha gondolod, szólj, ha mentek sétálni, és ha tudunk, megyünk mi is :)
Vendég
 


Hú, nekem minden napom ilyen.:oops: Beni minimum kétszer, de inkább háromszor eszik még éjszaka. Általában éjfél körül, 3 körül, majd 5-fél 6. Ha szerencsém van még 7-ig visszaalszik. Várom már, hogy egyen valami kanalasat, hátha jobbanalszik, de még nem fogad el egy kiskanálnyinál többet naponta.

Viszont nap közben sem tudok pihenni, mert Emi meg már nem alszik délután. (Csrébe este fél 8-tól reggel fél 8-fél 9-ig szunyál).

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok :)

Merre vagytok? :)

Én kicsit beteg vagyok, de ha a hét közepére összekapom magam, összehozhatnánk egy talit, naaaaa? Már jó sokan vagyunk hozzá ;)
Vendég
 


Sziasztok!
Hát jól eltűntem.... :( a múlt hetünk elég szörnyű volt nekünk is,majdnem minden nap hulla voltam,ezért nem is írtam...de az utóbbi 3 éjszaka...képzeljétek,elaludtunk este 11kor és reggel 6ra keltünk fel...furi volt hogy nem kellett éjszaka felkelni,és ez már a 3.éjszakánk volt így :lol:
Gyönyörű időnk van mostanában :P
Tegnap 4órán keresztül sétáltunk.Szívesen jönnénk mi is sétálni,szóljatok,mikor!
Szerencsére a hányásunk elmúlt,azt mondták,hogy ez előfordul szopis babáknál....de az a két nap szörnyű volt!
Andi gyógyulj meg!
Tegnap vettünk kengurut,annyira tetszik babónak! :wink:
Uxi!Neked mi a keresztneved?(ha már írtad,bocsi)
Angi kitartást!
t. anikó
 
 


Köszi, szükségem is lesz rá.. :shock:
Anikó, örülök, hogy már okék vagytok, minden irigységem az éjszakátokért
Andi, mi a baj? Már jobb a helyzet?
Közben tegnap séta közben kiderült, nekünk is tropa lett a szuper brendonos babakocsink felfújható frankó csoda kereke, teljesen kiakadtam. Végre tök jó idő van, ennyi differencia lenne a napunkban és kész! Mi nem is visszük inkább vissza, Pisti egy bicikli szervízbe megy vele, így talán gyorsabb lesz.
A kicsit nem győzöm kajával, éjjel három, hajnalban még egy szopcsi, és ma is ..ar passzban van. Mindig ez van, egy jó nap, egy rossz. Amikor az apja is láthja: minta gyerek...
Mától jönnek anyósék, lehet, hogy azért még legalább én elmegyek veletek sétálni, a kicsit meg kiteszem majd a mózesében. Szóval azért küldjetek egy sms-t vagy valamit, ha mentek. :?
Csók, hív zsarnokom :o
igna
 
 


Sziasztok :)

Gyönyörű idő van, nagyon jó :lol:
Két órát sétáltunk ma, Angiék szembejöttek az utcán :lol: Örülök, hogy összefutottunk :)
Azt hiszem a náthámnak is jót tett a meleg :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hétvégén anyóséknál voltunk... azóta emg séta helyett játszóterezünk, Emi rájött, hogy mégis szeret oda menni.
De valamikor szívesen csatlakozunk majd megint. Beni jobban alszik, ha tolva vana feneke. :wink:


PAnndi, ezt Zsófinak küldjük, hogy lássa Benit ébren is. :wink:
Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: :lol: Gyönyörű :lol: Alvás közben is szép volt, de ezek a szemek :) Zsófinak is tetszik ;)
Vendég
 


Sziasztok!
Na,ennyit akkor a felfújható kerekűs babakocsikról... :?
Egyébként mi még mindig a cserebabakocsival járunk.... :evil:
Andi meggyógyultál?
Uxi nagyon édes Beni!
Hétfőn megyünk tanácsadásra a szuriért...már előre félek tőle...
Andi!Zsófi nagyon belázasodott mikor megkapta a 2hónapos szuriját?
t. anikó
 
 


Anikó, alakulok, köszi :)
Azt mondták, adjak neki kúpot, amikor hazaérünk. Hát én nem adtam, és nem lázasodott be. Oltás után pár órával volt egy 20 perces sírás, és ennyi, semmi más tünet nem volt. A többi oltásnál meg abszolút semmi, oltás után sétáltunk egyet, aztán evett, és ment a napja szépen tovább :) Az utolsó oltásnál már vigyorgott :lol:
Vendég
 


Beni úr köszöni :wink: .

Anikó, Beninek sem lett semmi baja az oltásoktól. Még a Meningitectől sem.

Emi még a régi rendszerben kezdte, 3 nappal csúsztunk le az újról, na azoktól lett. Lázas volt 2 napig. Az 5 hós oltásnál már új fajtát kapott, mintha nem is oltották volna be. (A régi rend szerint volt 5 hós is).

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, melyik játszótérre jártok? Kíváncsiak vagyunk Zsófi sógornőjére is ;) :lol:
Vendég
 


A Szent Imre templom kertjébe.(a körforgalomnál)
Szerintem tőletek egy köpésre van. :wink:
Most ott aludt Beni pár kortársával. A nagytesók meg játszanak. Egész sok hasonló felállású család lakhat erre, legalábbis a játszón vagyunk egy páran picivel+kicsivel.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Dobsz egy SMS-t, ha mentek holnap? Itthon várom a futárt, vettünk babakocsit, de hátha tudunk csatlakozni :) Kb öt perc tőlünk ;)
Vendég
 


Sziasztok! Elmentek a vendégek! Pont tegnap jártunk ezen a játszótéren egy barátnőmmel, aki a nagy Budapestről "kijött" hozzánk. Jó kis hely, főleg az egyik hinta tetszett, az a fekvős, nagyobb bébikékkel jót lehet benne ringatózni :)
Nekem is dobhatnátok egy sms-t, ha arra jártok, én 7 perc alatt ott termek, feltéve, ha Tamáska is jönni akar...
Képzeld, Uxi, valamelyik nap elsétáltam egészen a földútig, s a Szilágyi utcán jöttem vissza a "city" felé. Jó kis nyugis rész, tetszett.
Anikó, mi vissza sem vittük a kocsit, egy bicikliszervízben azonnal megjavították. Ti végül mit csináltatok?
Andi, milyen az új kocsitok?
igna
 
 


Hűha, Panndi, most olvasom, amit tegnapelőtt írtál :oops: :oops: :oops: . Ne haragudj, nem jártam erre, nem láttam.
Jövő héten dobok sms-t, ha megyünk.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Igna :D .Igen, jó nyugis ez a rész, bár mi még sajnos közel vagyunk a Szécheniy utcához, ha erősebb a forgalom, behallatszik a kertbe. :?
A földútnűál lévő részen szeretk sétálni (ha épp tolható rajta a kocsi...) jó a kilátás, látszanak a hegyek. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


:D :D :D

Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok :)

Új kocsit vissza is küldtük... :(
uxi: ez a nagyfiú már áll? :lol: Nem semmi ;)
Angi: túlélhető volt a családi vendégség?

Mi wellnesshétvéheztünk, tök jó volt, nemrég értünk haza :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Meglehetősen pang ez a fórum.. :wink:
Andi, úgy látom nem nagyon "jövünk össze", lehet, hogy csak az az első verzió volt a jó, hogy idejöttök, ha tudunk menni, tudunk, ha nem, vártok egy kicsit itt ránk, ha nem gond..
Anikó, nagyon eltűntél, remélem, jól vagytok. Mennyit nyom már Maja?

Más:

1, Tud-e valaki jó pékséget, friss rétesest, ilyesmit? Mi még egyet sem láttunk, hiányoljuk.
2, Ti szülés után fogytatok? Mert én eddig egy dekát sem, sőt :( Pedig annyira hangoztatták, hogy a szoptatás karcsúsít, hát engem nem! Tudom, ez hiúskodás, de kezd zavarni.. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon kell kajálni, hogy bírja az ember ezt a szopcsi tempót!
3, A harmadik kérdésre nem emlékszem.. :?

Várom a befutó tippeket :D "Végre itt a tavasz!" jeligére
igna
 
 


Angi, ma amikor írtál, pont akkor kezdett el enni Zsófi, aztán meg nekem rohangálós napom volt. Meg most Apa vitte sétálni, szombaton vizsgázom a fősulin, és ilyenkor így besegít :)

Pékség: a Matchnál nyílt egy pékség, Kossuth Lajos és Fóti út kereszteződésénél. Egyszer vettem ott kakaóscsigát, nekem ízlett :)

Kilók: nekem a szüléssel hat kiló ment le a felszedett kilencből, aztán az első itthoni héten még négy, aztán a hathetes kontrollig még kettő, aztán azóta még egy. Aztán ki tudja, most ez stagnál egy ideje. Mondjuk én nem eszem többet vagy máshogy, mint a terhesség előtt/alatt, de nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne legyen itthon édesség, mert ha van, akkor elfogy :lol: Szóval az inkább nincs ;)

Amúgy mi megvagyunk, Zsófi szépen nő, és egyik nap uxival is összefutottunk véletlenül egy séta során, és Emit is láttam végre :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ritkán jutok ide, Beni kész életveszély. :shock:
Feláll és nem tud leereszkedni, akkorákat esik, hogy hihetetlen. 3 nagy piros púp van a fején már. :shock:

Igna, én szülés óta nem fogytam. SZopi alatt nem tudok, Emivel sem ment, csak szopi végeztével, akkor viszont mindenféle erőlködés nélkül.
Sajnos vannak ilyenek is, nem mindenkit karcsúsít a szoptatás.
Rajtam 17 kiló maradt :oops: :oops: :oops: .

Réteses van Szilágyi utcában is, egész jók a rétesei, valahol a Mátyás király u. és a Kossuth u. közötti szakaszon, ha a Kossuth fele megyünk, akkora jobb oldalban.

Pékség van még a Hunyadi utcában a piros ovinál, az is jó.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Már volt szó régebben a Delikát játszótér programjáról. Most akkor ha nem veszitek tolakodásnak, összefognám a dolgokat.

Kérek szépen minden kedves ittlakót, h ha teheti, gyűjtse a Delikát vonalkódokat, vagy az egész csomagolást!!!

(itt lehet többet olvasni a dologról http://www.delikat.hu/tippek.php )

A cseribe és a gyógyszertárba, megbeszélem a gyűjtőládák kihelyezését (előre is bocs, de valószínű, vmi egszerű cipősdobozt fogok erre bevetni, jobb nincs). Kérlek figyeljétek és dobjatok be minél többet. Szóljatok rokonoknak, ismerősöknek, szomszédoknak stb!!!!!.

Köszi!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Hát jól eltűntem...ez a hülye szél keresztbetett nekünk és megrongállta a csrepeket,úgyhogy Fóton voltunk egy hétig... :cry:
Angi!Hát az első kétdésre nemtudok sajna válaszolni...2.:én kb.73kg-ra híztam fel,és most vagyok 64,úgyhogy nem valami sok ment le,de azt mondták egy csomóan,hogy ez tök jó.Kb.1,5 hónap után kezdtem fogyni.
Mi a helyzet babóval?Jólvagytok?
És Ti lányok?
Hétfőn kaptuk meg az oltást,nagyon ügyesek voltunk,nem is sírtunk csak egy kicsit és lázunk sem volt! :wink:
Olyan jó Nektek,hogy ilyen közel vagytok gymáshoz.... :roll:
t. anikó
 
 


Anikó, örömmel hallom, hogy okés volt az oltás, 17-én nekünk is esedékes.. Fú, bébikénk nagyon beindult súlyilag, tegnap volt 8 hetes és 4,76! Az is igaz, hogy csütörtök óta nem rottyantott..:? Hát, látod, közel lakunk egymáshoz, mégsem jön össze soha semmi!! :o Jó sok kár ér titeket mostanában! :shock:
Andi, hogy sikerült a vizsga? Mit tanulsz? Nem is mondtad, hogy még erre is van energiád! :wink:
A lehetséges és reménybeli viszonlátásra! :P
igna
 
 


Jól sikerült, köszi :)
Közgázt tanulok, de ősztől bejön a képber még egy suli ;)
17-én hányra mentek? Mi is megyünk, csatlakoznánk ;)
Vendég
 


Én pénteken mértem le Zsófit ruhában egy barátnőmnél, 7,5 kg volt :lol: Nem semmik ezek a kölkök :lol:
Vendég
 


Andi, gondolom, 17-én minél korábban megyünk, hogy túl legyünk rajta, de nem a legalkalmasabb esemény szerintem találkára, főleg mivel nagyon ideges vagyok, ha a kicsit orvoshoz visszük :oops:
Inkább egy sétát javaslok, amikor lesz időd és kordinátáink találkoznak :)
igna
 
 


Ahogy gondolod, de nem kizárt, hogy ott összefutunk.
Vendég
 


Sziasztok!
Hát, szépen összeszedtétek magatokat Angi! :wink:
Mi most 6 kilot nyomunk...érzem is... :lol:
Már nagyon aktívak vagyunk!Ha fent van mindig gajdászik,vigyorog,és most gy pár napja arra is rájött,hogy tud visítani és ez nagyon tetszik neki.
Godolok rátok 17-én...énis utálom babót dokioz vinni...
Andi! Zsófi Neked is elkezdett nyálzani 2 hónapos kora körül?Mert mi kb.1hete kezdtük és néha már azt hiszem,hogy a foga jön,úgy össze nyálaz mindent(kissé korai lenne).....bár lehet hogy az is közre játszik,hogy megtalálta a kezét és azt szopizza...?
Hova jártok dokihoz?
Jöhetne már egy kis jóidő....
t. anikó
 
 


Igen, ő is kis nyálgép volt már akkor, azóta is az, foga még nincs :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bevallom, én az esőben is nyomulok a babakocsival, kis lelkifurdalással, de hát van esővédő és jól be van öltöztetve a kicsi. Pont azt nézem, ma meg ragyogó napsütés van, de brutálisan fúj a szél...
Tamás is sokat nevet mostmár, tele szájjal, kurjongat és magyaráz. Imádja a társaságot, a poénjaimat rendkívül viccesnek találja, de ha más is van nálunk, az az igazi! Ennek egyébként nagyon örülök, szeretném, ha kis társasági gyermek válna belőle, nem kis visszahúzódó..
Andi, meddig vizsgázgatsz? Sok van még belőle? Kitartás..
A dokit illetően elhatároztam, laza és nyugodt leszek, így a kicsi is jobban fogadja majd a szitukat. Most már oda kell figyelni az ilyesmire is.
Egyébként egyre jobb társaság már bébike, egészen szórakoztató, totál bele vagyok zúgva! :lol:
Nos, üdvözlet minden kicsinek és nagynak!
Akkor hétfőn lehet, hogy összefutunk a váróteremben..
Tényleg, most meg Uxi tűnt el, velük még nem is volt szerencsém találkozni. Uxi, jól vagytok? Jelentkezz.. Merre sétáltok mostanság?
igna
 
 


Sok van hátra, még kb 11 vizsga, egy szakdolgozatírás, egy államvizsga, aztán kezdődik a másik sulim :) Vagyis nem aztán, hanem közben :lol:

Nekem azt mondták az első oltás után, hogy adjak neki kúpot, mert különben jajjjjmileszvele. Hát én nem adtam, és egy 20-30 perces nyűgösség jelentkezett utóhatásként össz-vissz.

Amúgy lehet, hogy én vagyok túl érzéketlen vagy túl laza, de én úgy vagyok vele, hogy nem azért viszem orvoshoz, mert beteg, nincs min aggódni. Szerencsére jól van, egészséges, az oltás meg jár, mindenki átesik rajta. Zsófi meg szereti nézni a váróteremben a nagyobb fiúkat és lányokat, teljesen le van nyűgőzve mindig :lol:
Mi is szoktunk esőben sétálni, hóban is, mit nekünk az időjárás viszontagságai :)

Zsófi épp kúszni-mászni tanul, a lábmunka már tökéletes, csak szegénykém még nem tudja, hogy a kezével mit kéne csinálnia, és mindig dühbe gurul, imádom :lol: Közben néz, és magyaráz felháborodottan :lol:
Vendég
 


Tök jó! :P
Akkora öröm, ahogy cseperednek!
Fú, ez tényleg rengeteg vizsga, utolsó éves vagy ezek szerint.. Mit készülsz még tanulni?
igna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: