Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Rég nem jártam itt a babnet-en és most is csak véletlenül tévedtem ide..de örömmel látom, hogy van egy élő Heves megyei topik! Hurrá!! :D
Lányok, lehetne csatlakozni Hozzátok?
Rólunk dióhéjban: apcon lakunk, pár hónapja költöztünk vissza a szüleimhez Bpről. Barnabásunk 15 hónapos, igazi kislegény. Egy hónapja indult el, azóta önállóan dönt mindenben, mikor mit és hogyan csináljunk, hová menjünk, stb. szóval nem unatkozunk mellette. :)

Szép estét Nektek,
o.heni
 
 


Szia Heni!

Én is Heni vagyok :lol:
Csatlakozhatsz nyugodtan, ha tudsz jönni szerdán a talira akkor gyere!
Miért költöztetek vissza? Pesten csak több lehetöség van minden téren.

Már én is várom a talit :lol: Receptet remélem nem felejtem el.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Nekem is jó,persze.Mi is összevissza alszunk,remélem nem leszünk nyűgösek.Most megyek,mert leves még sehol....(amúgy nem csak levest tudok csinálni...) :lol: De második mindig van.
Nem vagyok az Iwiwen????????Mindjárt utánanézek!!
Vendég
 

 
 

Tényleg nem vagyok!!!!Asztazeget!!! :lol:
Fülöpné Szántó Melinda.....na úgy nézzétek!Úgy ott vagyok,ragyogok!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!Megtaláltalak nagy nehezen! :lol:
Be is jelöltelek!Néztem a képeket.Nagyon cépek vagytok! :D
Akkor Titeket is várunk holnap!

Heni! Üdv köztünk!
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap találka! Remélem, Emma úgy alszik majd, hogy időben odaérünk, de lehet, hogy késünk egy picit.

Régiancsi: Sensi azért nem tud írni mert még nincsen bekötve az internetük. Ő sajnos nem tud jönni mert oltásra viszi Annát.

De azt mondta, legközelebb szívesen eljön.

Legyen szép napotok!

puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Heni! Üdv köztünk! :)
Melinda, Ancsi, Hettie! Én jetöltelek be benneteket! :wink:
A többieket még keresem! :D

Amúgy ez az iwiw nem normális néha!!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Szia Beus!

Az én nvem:Nyuzó Szilvia,Gyöngyös.Azt hiszem csak egyedül vagyok Gyöngyösön ezen a néven.
Én is próbáltalak Téged keresni,de hiába.Sok Beáta van Gyöngyösön. :lol:
sziszkó29
 
 


Köszi Sziszkó! Megtaláltalak! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Ó Lányok, már tiszta lázba vagyok, úgy izgulok, mint aki randira megy :oops:
Végülis az...vagy 8 nővel :lol: :lol:
Az iwiw az tényleg gány néha,ha keresek valakit azt írja ki,szűkítsem a feltételeket....Végülis konkrétan beírok mindent,de túl nagy az eredményhalmaz... :lol:
Lehet én is kések,mert busszal megyek.Na megyek,csinálok egy kis lángost apának(magamnak persze,mert én enném meg,de ezt nem mondom) :lol:
Vendég
 


Lányok,raktam fel az iwiwre magamról régebbi képeket!Akit érdekel nézze meg!Teljesen más voltam 1-2 éve! :lol:
sziszkó29
 
 


Melinda!
Lángos :!: :!: :!: Hmmm... Holnap hozzál belőle ám! :wink:
sziszkó29
 
 


Csak vicceltem!Ne hozz!Edd meg mindet!Már amit az urad,hagy Neked! :lol:
Én is régóta akarok csinálni,csak lusta vagyok hozzá.Pedig már kaptam jó kis lángos receptet. :lol:
sziszkó29
 
 


Lángos....na ezt kár volt :lol: Lehet megyek én is csinálok, nyami :lol:
Pedig ma már tortát is csináltam tesomnak.

Holnap akkor tali :D

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziszkó!

A recept:

Pulykamell Wellington-módra

Hozzávalók:
1,4 kg pulykamellfilé egyben, só, bors, 10 dkg füstölt szalonna (bacon),4 gerezd fokhagyma, 1 dl száraz fehér bor, 2 fej hagyma, 3 ek. olaj, 30 dkg gomba, egy csapott kk. szárított kakukkfű, 2 ek. paradicsompüré, 1 púpos ek. liszt, 1 tojás+ 1 tojás sárgája, 400 g mélyhűtött leveles tészta.

Elkészítése:
A húst besózzuk, megtűzdeljük a fokhagymával, betakarjuk a szeletelt bacon szalonnával, hozzáadjuk a bort, az egyik felkarikázott hagymát, és sütőben, fólia alatt puhára pároljuk, (sütjük), majd teljesen hagyjuk kihűlni.
A másik fej reszelt hagymát megfonnyasztjuk az olajban. Rádobjuk az apróra vágott gombát, a paradicsompürét, a kakukkfüvet, sózzuk, borsozzuk, és fedő alatt 10 percig pároljuk. Teljesen kihűtjük, majd összekeverjük a liszttel, és a tojással.
A felengedett leveles tésztáttéglalap alakúra nyújtjuk, egy 3 cm-es csíkot levágunk, kis csillagokat szúrunk ki belőle.
A gombapép 1/4 részét a tésztalap közepére kenjük, ráfektetjük a húst, és megkenjük a maradék péppel. Ráhajtogatjuk a tésztát, a két végét lenyomkodjuk, a tetejét megkenjük a tojássárgájával, és kirakjuk a csillagocskákkal, azokat is megkenjük. Előmelegített sütőben, 180 fokon 25 percig sütjük.
10 percig pihentetjük, nem túl vékony szeletekre vágjuk.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Folyt.

Mi ehhez gombamártást is szoktunk csinálni, mert úgy az igazán finom.

Hozzávalók: 1 nagy fej hagyma, 1 doboz gomba, 3 dl. tejszín, bors, ételízesítő, 1 ek. liszt.

Elkészítése:

A hagymát megfonnyasztjuk, hozzáadjuk a gombát (szeletelt) és megdinszteljük, fűszerezzük. A tejszínt össze keverjük a liszttel (habverővel) és hozzáöntjük. Az egészet összeforraljuk és kész is.

Köretnek petrezselymes burgonyát vagy krumplipürét szoktunk hozzá csinálni.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de részletesen akartam leírni, mert én is így szeretem :lol: :lol:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok lányok :)

aztamindenit, úgy pörög a topic, mint még soha :lol:

Melinda,
na, akkor ezen a néven kereslek, remélem most már megleszel :)
Én se randiztam még egyszerre 8 nővel :oops: :lol: meg sok aprósággal :)
De izgi :)

Cinix,
már csorog is a nyálam, fincsi lehet ez a pulyka :)

Beus,
beszéltél Zsu-val? Tudnak jönni?

Hettie,
mmm....biztos jól sikerült a torta! Az ünneplés is megvolt?

Sziszkó,
mindjárt megkukkantom a régi énedet!

Ha addig nem jönnék,
akkor holnap találkozunk!!!!

pusszantás mindenkinek :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok! Aha,megyek hát....de hová is??? Melyik sarok??? Én nem ismerem Gyöngyöst, a Piactérnél csak a Húsboltot tudom hol van. Ott a Rétesesnél..az a sarok????
Jahhh,az én lángosomról azt kell tudni, hogy vagy elfogy 20 percen belül, vagy beszakad a fejed tőle :oops: :oops:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek :)

Melinda,
annyira jófej vagy....beszakad a fejed a lángostól...hihi... :lol: :lol:

Egyébként a teaházról én is annyit tudok Henitől, hogy a piacnál a siesta felett van, meg valaki mondta, hogy a régi Tropical nevű szórakozóhely helyén található.

Remélem megtalálom én is :)

Hettie,
említettem neked a színjátszó találkozót, nov. 21-22-23. lesz, az adácsiak szombaton este lépnek fel, kb. 19:30-kor.
De előtte már a gyöngyösi és az egri csoport is szerepel, mindig jók szoktak lenni.
Egészen péntek du. 3-tól lehet nézni az előadásokat, ingyen és bérmentve!
Ajánlom mindenkinek, akit érdekel!!!
Szuper kis színházi kikapcsolódás!

Egyébként valaki tervezi, hogy megnézi Gyöngyösön a Nóra c. darabot?
Én rábeszéltem apát, nézzük meg. :)
A József Attila Színház társulata adja elő most pénteken.

Na, ez mind a reklám helykihasználása volt.
(a reklámdíjat a bankszámlámra kérem :lol: )


pusszantás,

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Cinix! Köszi a receptet!
Melinda,Ancsi! Igen,az egyik sarkon a húsbolt van,de nem ott,hanem egyel arébbi sarkon.Na ezt jól megfogalmaztam.De én ma reggel már voltam a piacon és megkukkantottam,ki is van írva,hogy GOLOTA TEAHÁZ.Szerintem megtaláljátok.De ha mégsem,akkor csörögjetek rám. :wink:
Na most rohanok a konyhába,mert rakott karfiolt csinálok ebédre.
sziszkó29
 
 


Ok! Majd csörgök. Képzeljétek! Van levesem, csak másodikom nincs. :cry: De nem is lesz...
A miskolci OEP elhagyta az anyakönyvi kivonatot...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mehetek Egerbe újat csináltatni!
Na én leszek az első a talihely előtt,mert 12 40-kor megy a buszom és 25 perc alatt bent vagyok....Valaki jön egy kicsit korábban???
Vendég
 


Oké Melinda,majd igyekszem,hogy ne legyél sokáig egyedül! :lol:
sziszkó29
 
 


Remélem nem fog esni az eső,mert azt nagyon nem szeretem :!: :!: :evil:
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a fogadtatást. :)
Hettie, köszi a mai invitálást, tényleg jó lenne kicsit kimozdulni anyukák közé, de sajnos nincs autóm, a buszozást meg még nem próbáltunk Barnussal. De talán legközelebb bevállaljuk…lehet élvezné is a kis manó. De gondolok Rátok - így látatlanban is – biztos klassz lesz!
Egyébként vidék mellett a gyerkőc és a nagyszülők közelsége miatt döntöttünk. Persze programok, lehetőségek tekintetében a legjobb hely Bp, amíg ott laktunk mi is kipróbáltunk mindent, ami elérhető volt: babamasszázs, ringató, állatkerti-városligeti séták, játszóházak..nem unatkoztunk. De nem gondolom, h a vidéki élet annyival rosszabb, itt vannak állatok, kert, traktor, stb. sokkal érdekesebb, tágabb és színesebb világ egy kisgyerek számára. Nem gondolkodunk hosszú távon itt, csak amíg pici a gyerek(ek).

Melinda,
Hogy sikerült a lángos? Én is nagyon szeretem – bár még én sosem csináltam.. :oops: , viszont ha Gyöngyösön járok sokszor elcsábulok egy fincsi foghagymás sajtos tejfölösre..nyam-nyam.

Ancsi,
Szerencséd van a férjeddel, h rávehető a színházra! Én is sokszor fűzöm apát, h menjünk, de mi sose jutunk el... :roll:

Most rohanok, a fiam alszik és ezt a nyugalmi időt még ki akarom használni..

Kellemes napot, találkozást, teázást Nektek! :)
o.heni
 
 


HELLÓ!!!
Hazaértem és még a gyereket se hagytam el sehol... :lol: :lol:
Jól éreztem magam...majd küldöm a képet valakinek,pl annak akinek az iwiwen rajta van az e-mail címe.... :lol:
Megismételhetjük majd ezt a talit....
Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!
Melinda! Az oké,hogy a gyerkőcöt nem hagytad el sehol,de szegénynek a kis kulcsos játékát otthagytad.A Cininél lesz.
Az én email címem:nyszilvia@citromail.hu Nyugodtan küldheted nekem is a képeket.Bár én csak egyen vagyok rajta.De legközelebb én is viszek gépet.Jó ötlet volt. :lol:

Én is jól éreztem magam.Nagyon aranyosak a gyerkőceitek!
De jó lenne,ha jövő ilyenkorra már nekem is lenne! :)
A párommal azon leszünk! :wink:

Puszi
sziszkó29
 
 


Jahhh,tényleg! Fel se tűnt! Még jó, hogy nem a lakáskulcsot hagytam el.... :lol:
Na,küldöm a képeket!!
Vendég
 


Jó volt a tali, szervezhetjük is a következőt :lol:

Valaki otthagyta a cumiját, egyszerü, sárga szinü, nálam van, szóljon majd hogy kié!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Látom jól sikerült a találkozás, néhány tárgy gazdát is cserélt.. :D remélem legközelebb én is tudok csatlakozni Hozzátok.

Ja, a foghagyma az fokhagyma akart volna lenni :oops:

Szép estét.
Üdv,
o.heni
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szuper volt a találka, jó volt veletek, csak rövid volt az idő, már Bálint így is előbbre várt. :roll:

Bizony, néhány tárgy gazdát cserélt, de csak a következő taliig :lol:

Mikor is lesz??? :wink: :lol:

Hettie,
amikor leértem a lépcsőn, akkor vettem észre, hogy Artúr kisautója van Barni kezében!
Holnap, ha jöttök a babaklubba, visszacseréljük, jó? :)

Sziszkó,
remélem, hamarosan együtt számolgatjuk a heteket, és végre pici babát foghatunk:)

Melinda,
én is várom a képeket, ha nem találtad volna meg, címem:
kovacsp.aniko@gmail.com

Heni,
a következő találkára téged is várunk BArnabással együtt :)

Megyek, mert apa őrzi a fiúkat a kádban, és már nagy a pancsolás :roll:

pusszantás,
jó pihenést :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Szerintetek kié a cumi???????????????????? :oops: :oops: :oops:
No comment.....hát én ilyen "szétszórokmindent" vagyok!!Hát még tényleg jó,hogy Pistikét nem hagytam ott :lol:
Vendég
 


Szép napot :)

Melinda,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó,
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK, ENNEK ÖRÖMÉRE: Kép

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Melinda! Azért azt csak észrevennéd! :D:D

Sziszkó! Boldog névnapot!

Marci tegnap különösen nyűgös volt. Itthon is egy csomó ideig még nyűglődött, de aztán csak elaludt. Biztos nagyon új volt neki a sok gyerkőc. :)

Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a találkozón.

Mindenki nagyon aranyos!!! :P :P

Beus: Először is, köszönöm, a jelölést az iwiw-en, nagyon szép családod van. Másodszor, hagy kérjek még egyszer elnézést a lányom viselkedése miatt. Nagyon sajnálom...
Már azt hittem, meg haragudtál ránk.

Melinda: :lol: :lol: Tényleg elég szétszórt vagy! De tetszik! Én is csinálok hülyeségeket, a figyelmetlenségem miatt (és a nem alvás miatt). A múltkorában olajat öntöttem a mosogatószivacsra, a hűtőbe meg rendszeresen bepakolok olyasmit ami nem oda való (pl. Emma játékait). A címem: cinix2@freemail.hu, várom én is a képeket.

Sziszkó: Boldog névnapot kívánok én is!!! Nagyon szimpi csaj vagy, és szorítok ezerrel nektek!!!

Hetti: Hogy Artúr mennyit eszik!! :shock: :shock: Tökre elképedtem rajta! Hová fér belé az a sok kaja?? Ha Emma csak fele annyit enne, boldog lennék.

Régiancsi: Tök jó, hogy nálatok van a kisautó, Hettivel össze-vissza kerestük, mert azt hittem Emma tüntette el.

o.heni: Én is üdvözöllek itt közöttünk! Kár, hogy nem tudtatok jönni, de majd legközelebb.

Szomorúan konstatáltam, hogy csak nekem van lyukas babám
:lol: :lol: , mindenkinek fia van. Persze Emma kitesz 3-om fiút :lol: :lol: .
Ha Sensiék is csatlakoznak majd hozzánk, akkor két lány lesz a csapatban.

Sok puszi mindenkinek, és örülök, hogy megismerhettelek titeket!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Hát persze, hogy észrevettem volna....átaludtam volna az éjszakát :lol: :lol: :lol:
A hülyeségekről annyit, hogy a múltkor bundáskenyeret csináltam....mondom valami olyan furcsa rajta....jahhh, hát elfelejtettem a tojásba megmártani.. :lol:
Küldöm ma a képeket,csak apa letömöríti,vagy mi a búbánatot csinál vele,mert azt mondta így 5 év,mire átküldöm....na annyi időm meg nincs,mert a Gyed/gyes csak 3 év....
SZISZKÓ! Boldog névnapot! Hát igazából csak a többiek írásából tudom,mert nincs a budiba naptár, én ott nézegettem eddig mindig... :lol:
Cini!Hát te nem vagy rajta egyik képen se....ez hogy lehet???Elbújtál...
Mi mindig olyan nyűgösek vagyunk Beus,mint most ti...na de mondtam ám apának,hogy nem mi voltunk a "legnyűgösebbek" és,hogy hangunk se volt...rá se ismert a fiára... :lol:
Na most ballagok innen,mert anyum is gépezne....sziasztok!!
Vendég
 


Sziszkó

Boldog Névnapot!

Melinda

Akkor majd nálam lesz a cumi, mikor adjam vissza?
Bundáskenyér :lol: Én is sok hülyeséget csinálok mióta itthon vagyok, teljesen leépíti az ember agyát....

Na ma mi történt? Voltunk baba klubban Ancsival. Már indultunk volna manóval Gy-re, Betettem mindent a kocsiba beleértve a kulcsokat is! Na mit csinált Arti :?: Lezárta a központi zárat :!: pótkulcs lett volna otthon, de az itthoni kulcs is bennmaradt. Mondtuk manónak nyomja meg a gombot,de pont azt nem nyomta ami kinyitja az ajtót, a zárat meg nem bírta felhúzni.... férjemnek kellett hazajönnie a munkából, de addig ott fagytunk össze. Szoval a kulcs zsebbe mindenkinek!

Cini

Igen, Arti kis bélpoklos.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Az emailcímemre jöhetnek a képek nekem is
hettie@freemail.hu

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Cini! Ne aggódj, nem haragszunk! Csak Marci is nagyon megijedt meg én is. De persze ezen kívül semmi baja nem lett. :) Emma nagyon eleven, tényleg kitesz 3 fiút. :D

Egyébként nekünk az időpont sem volt túl jó. Marci még alszik ebéd előtt fél 11-től délig, meg utána is kb fél 3-tól 4-ig. Aztán uzsonna után már nem, csak vacsi után kb 8-tól reggelig. Szóval nekünk ez a 2 óra nem volt ideális. Lehet a következő máskor?:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Melinda: Köszi a képeket!
Legközelebb én is viszek gépet.

Mindenki jól van?

Én most altatom Emmát, de nem igazán akar aludni. Az éjszakánk is szörnyű volt. Remélem, hamarosan kinövi ezt a nem alvós időszakát.

Beus: Nektek melyik időpont lenne jó?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is,köszönöm mindenkinek a köszöntést!
Arik vagytok! :lol:


Beus!
Máskor akkor vagy délelőttre szervezzük a talit vagy később délutánra!Szerintem ezt mindenki megérti!

Hettie!
A receptet elfelejtetted elhozni,de nekem is csak a tali után jutott eszembe! :oops: Majd legközelebb! :lol:
A kulcsos sztorival tényleg megjártál! :wink:

Képzeljétek,hogy jártam ma!
Ugye ma kellett volna találkoznom a doktornőmmel.reggel bementem a kórházba,pont orvosi megbeszélés volt,hát vártam.De én hülye,olyan helyre ültem le,ahol nem láttam a dokikat,mikor jöttek ki.Utána átmentem az Sztk-ba,pont a mai nap a nőgyógyászaton az én doktornőm rendelt.Mikor kijött az asszisztens,mondtam neki,hogy miért vagyok ott,erre azt mondta,hogy még 2 hete időpontot kellett volna kérnem,mert így időpont nélkül úgyse kerülök már sorra,mert kb 15-en voltak előttem.Úgyhogy otthagytam a francba az egészet,olyan ideges lettem.Még hétfőn reggel bemegyek a kórházba,hátha eltudom csípni valahol,ha nem akkor kedden este mehetek a magánrendelésére.

Tegnap meg azért nem jelentkeztem,mert anyukáméknál voltam Vámosgyörkön.Délután meg a barátnőm látogatott meg.

Ma délelőtt pedig a kórházas történet után mérgemben elmentem vásárolni.Hamár tegnap úgyis névnapom volt! :wink:
A szüleimtől pénzt kaptam.És abból vásároltam.Vettem egy farmernacit,egy övet,és jó meleg zoknikat,meg egy harisnyát a téli napokra.
Kicsit jobban is érzem magam tőle! :oops: :wink:
sziszkó29
 
 


Melinda!
Nekem csak egy képet küldtélel,amin a Hettie van az Artúrral,meg a távolban az Ancsi a Barnival.
Küldesz még képet vagy valakitől kérjem el,akinek elküldted :?:
sziszkó29
 
 


Akkor az a gond...jött valam MAILER DAEMON vagy mi a búbánat,és a te e-mail címed volt rajta,biztos az akart lenni,hogy nem jó...hát most kezdek rájönni hogy a német tudásommal nem sokra megyek...de a tegnapelőttit is erre küldtem,ahová a mait....nem értem....
Vendég
 


Bocsi!Már tudom mi a gond!Tele van a postafiókom! :oops: :oops:
Sorry!Mindjárt törlök ki belőle!
Mégegyszer,bocsi :!: :!: :!:
sziszkó29
 
 


Az volt a baj,hoyg sorra kaptam nagy kiterjedelmű fájlokat,emaileket és ezért volt megtelve a postafiókom.De már kitöröltem a háromnegyedét :!: :!: :!: :wink:
sziszkó29
 
 


Az volt a baj,hoyg sorra kaptam nagy kiterjedelmű fájlokat,emaileket és ezért volt megtelve a postafiókom.De már kitöröltem a háromnegyedét :!: :!: :!: :wink:
sziszkó29
 
 


Nagyon ügyi vagyok!Most elküldtem ugyanazt az üzenetet,amit egy órával ezelőtt.Gratulálok magamhoz :!: :oops: :wink:
Lányok,hol vagytok :?: :?: :?:
sziszkó29
 
 


Én itt....mindjárt küldöm a képet...csak xaraxik....
Vendég
 


Itt vagyok, csak hosszú volt a nap.

Sziszkó
Jajj tényleg elfelejtettem, megkeresem és esetleg leirom itt.
Nem semmi hogy ennyit kell várni, én annakidején a magánrendelésen voltam nála, amott nem is brobálkoztam meg valahogy nincs is hozzá kedvem a kórházba menni.

Holnap bulizunk! Milyen rég voltam, és csak barátok lesznek. Holnap délután egyre kell ott lenni és csak vasárnap jövünk haza.

Jó hétvégét mindenkinek! 8) :P

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Jó szórakozást holnapra!Hol lesz a buli?

Melinda!
Még nem kaptam meg a képeket! :oops:
De ha nem bírod elküldeni őket,hagyd a fenébe,majd valamelyik csajszitól elkérem!

Kellemes hétvégét mindenkinek!
sziszkó29
 
 


Sziszkó
Köszi.
Pazsagon lesz, fogalmam sincs hol van, valahol Eger környéke.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: