Új privát üzeneted érkezett!

Nem bírom elküldeni...valaki küldje már el Sziszinek,légyszi...
Vendég
 


Sziszkó

Elküldtem a képeket :)

Na most megyek mert lassan indulunk. 8)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szép hétvégét csajócák :)

Tegnap nem jöttem, suliban csücsültem, este meg ugye készültünk a színházba, el is lógtam a suliból, ahogy illik :oops:
A zurammal Gy-n találkoztunk (2 óra hosszáig jött a busz a pályán, 2 baleset, meg pénteki dugó :x ) aztán kiderült, hogy a főszereplő betegsége miatt az előadás elmarad.... :cry: :cry: :cry:
brühühü...
Olyan ritkán tudunk színházba menni....

Na, mindegy, majd legközelebb.

Melinda,
még én sem kaptam képeekt, melyik címre küldted?

Hettie,
gondolom már csak akkor olvasod, ha hazaértél a buli-7végéről :)
Milyen volt?? :lol:

Sziszkó,
háát ez a várakozás az sztk-ban.... :twisted: :twisted:
még ha időpontra megy az ember, akkor is előfordul, hogy órákat várakozik. :twisted: :twisted:
Sajna jobb, ha magánrendelésre megyünk.
(talán ezt akarják elérni??? :roll: )
Egészségedre a névnapi bevásárlást!!!! :lol:
Az ilyesmi olyan jól tud esni, nekem mindig felpiszkálja egy kicsit a lesüllyedt egómat... :oops:

Beus,
szegény Marcika tényleg nyűgös volt, de nem hittem volna, hogy odakinn a levegőn nem alszik el hazafelé.
Egy jobb időpontot kell kitalálnunk :)

cinix,
sajna, vannak ilyen időszakok, amikor nem alszanak, persze nekünk attól nem lesz kevesebb a tennivalónk.
Én nem kínlódtam sose altatással, mert akkor valami szörnyűséges élmény az alvás, aztán, ha látja, kezdődik a ceremónia, nem is akar aludni.
Inkább, ha láttam, hogy álmosodik, gyorsan be az ágyba :wink:
Aztán kialakult a rutin, tejcsi a kézbe, redőny le, és már alszik is a bébi :wink:

szépen süt a nap, motorozunk egyet a fiúkkal ebéd előtt, hátha jobban esik nekik a hamizás :)
Az én fiaim sajna nem bélpoklosok, hanem lassan vegák.
Bálint a húst szinte egyáltalán nem eszi, mert azt mondja, mesehősöket nem szabad megenni :roll:

megyek, Barni szomjas,

pusszantás,
szép napot!

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 

 
 

Halihó Csajok!

Még a Hettitől küldött képeket se kaptam meg.Nem tudom,mi lehet a gond.Pedig,már van hely a postafiókomban.
Esetleg próbáljátok már meg a másikra:nyszilvia@vipmail.hu

Ancsi!
Sajnállak a színház miatt,pedig úgy vártad! :(
Melyik mesehősre gondol a Bálint? :lol:
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hetti: Milyen volt a buli?? Mesélj!

Régiancsi: Sajnálom, hogy nem jött össze a színház :( . Én is szeretnék járni, de a párom nem olyan színházba járós. Legközelebb biztos sikerül, majd nektek!

Az a baj Emmával, hogy én nem látom,rajta, hogy álmos lenne :( . Ő képes rá, hogy egész nap ébren legyen. Pl. ha lázas beteg akkor sincs letörve, sőt van hogy jobban pörög.

Voltam tegnap suliban, és azt mondta az egyik osztály társam (aki már volt egyszer nálunk tanulni, így látta Emmát), hogy beszéltek a párjával Emmáról, hogy milyen eleven, és arra jutottak, hogy akkor inkább ne legyen lányuk.

Olyan rosszul esett ez nekem :( :( :( . Mert hát tényleg eleven, de nagyon szeretni való, okos ügyes kislány. És bárhogy is van én imádom Őt. Meg megverni úgysem verhetem meg akármit csinál nem?

Melinda: Akkor Ti már élesben próbálkoztok a kistesón, vagy én értettem félre?

Beus: Jársz suliba? Hogy megy? Miért nem vizsgáztál? Ez nem lesz baj?Biztos, lehet később is, de nem kell duplán kifizetned a vizsga díjat?


Sziszkó: Sajnálom, hogy így jártál az SZTK-ban. Nekem is felszokott menni a pumpa, ha így megvárakoztatnak. És ráadásul emberszámba sem veszik a pácienseket.

Na lépek, gyerek ébred!

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Ancsi! Így van ez...egyszer akar az ember elmenni színházba és akkor sem tud...:( Hányszor volt már nálunk ilyen...

Sziszkó! Én már nem is megyek SZTKba. Eljutottam oda, hogy inkább fizetek a magánrendelésért, de nekem nincs türelmem várakozni órákat. Meg kicsit emberségesebbek. :)

Cini! Nem tudtam Marcit kire hagyni, meg nem is tanultam sokat. Amúgy előre lebeszéltem Marcsival és nem is fizettem vizsgadíjat. Így járhatok tanfolyamra, csak eggyel le vagyok maradva. Majd februárban pótolhatom.
A csoporttársad meg akarja választani a gyereke nemét? Mekkora hülyeség! Én kislányt szerettem volna, de Marci lett. :) Most már nem is bánkódom. Egyébként meg, hogy lehet általánosítani egy kislány alapján??? Marci is rosszcsont, de én nem bánom! Próbáljuk fokozatosan kicsit visszafogni és úgy néz ki sikerül is. A másik topicba írtam, hogy mennyit hisztizett esténként, na azok csökkentek. Ez is haladás! :)

Na, írom a lényeget mert kisrégény már így is!
Marci ma megtette az első lépéseket önállóan. Elment a kanapétól a tvig, ami kb 2 méter! :)
"Randi" ügyben nekünk a 4 után lenne a legjobb. :)

Szép napot lányok!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!

Gratulálok Marcinak!!!!

Nagyon ügyes! Ilyen hamar??? Minden elismerésem!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Hú,a színház akkor tényleg nagyon jó lehetett....
Beus :gratula , remélem mi is megyünk nemsokára...
Cinix:Hát a próbálkozás menne lassan,csak nem tudunk...tesóm (5éves) itt kezdte az ovit,mert anyumék jönnek ide lakni...úgy volt,hogy csak 2-3 hétről lenne szó...persze, hogy jöhetett,én is élveztem,belekóstoltam milyen 2 gyerek "anyukája" lenni,viszem minden reggel oviba,megyek is érte...szóval itt marad még anyuék intézik a házvásárlást...már több,mint a felét kifizettük,egy minimális kis kölcsönt akart anyu felvenni,na ekkor bedőlt a gazdaság,a bank visszalépett,a kiváltott papírok lejártak....na akkor most másik bank,stb,de itt igazából nem fér el,csak tesóm,mert még nincs kész a szoba...ja és nem mellékes,hogy apum (elváltak) mozgáskorlátozott,menn alig tud,annyira.Ő meg Kövesden van anyumnál,szóval ha elférne se tudna jönne,mert az apám elég gáz,már csak a cefre élteti...na ide meg nem engedem,nekem elég volt egy ilyen alkoholistával élni,a gyerekemet nem teszem ki ennek...ide nem jöhet,csak látogatóba.
Neki is itt veszünk házat Szücsibe,de az is csúszik időbe...kimosok,megfőzök rá,de nem fog velünk lakni....
na szóval tesóm itt van,és otthon nem egyedül alszik,itt pedig igen,és gyakran átjön éjszaka...és én így nem tudok...hogy akármikor benyithat...úgyhogy marad a villámgyors napközbeni....persze jó ritkán...úgyhogy még nem fog összejönni szerintem....jahh,most jött meg a múltkor,és azóta se,nem tudjuk így,mikor kellene próbálkozni....na ez egy kisregény lett.....megyek,sziasztok
Vendég
 


Sziasztok,

Sziszkó! Utólag nagyon Boldog Névnapot kívánok!

Hettie! Hogy sikerült a szombati buli?

Beus, Gratulálok az első önálló lépésekhez! Nagyon ügyes Marci! :D
Barnabásom 14 hónaposan tette meg az első lépéseket, azóta ő dönti el mikor merre menjünk, és ha esetleg megpróbálom terelgetni, hogy ne arra, hanem amarra menjünk, akkor nagy hisztibe kezd..így általában arra megy amerre akar. :shock:

Látom nem csak én gyötröm magam sulival (péntek-szombat előadásokon ültem) Régiancsi, Cinix hova jártok?

A fiam ma délután nem volt hajlandó megenni a neki szánt uzsonnát, inkább az ebédből repetázott (rizs+husi volt) viszont azt meg mindenáron kézzel akarta megenni. 8) Így kicsit hosszúra sikeredett a kajálás, mire végzett a rizzsel…aztán meg én a takarítással.. :roll:

Régiancsi, Cinix! Ugye szerintetek sem lesz semmi probléma abból, ha a 15 hónapos oltást később kapjuk meg? Mi 5-én töltöttük a 15. hónapot, de akkor pont volt egy kis hasmenése a fiamnak, így nem akartam egészséges gyerekek közé vinni, viszont a héten derült ki, hogy 24-ig nem is lesz doktornő…szóval már majdnem 16 lesz Barna mire megkapja.

Szép estét!
(Nem akartok ide is feltenni pár képet a szerdai találkozóról? :wink: )
o.heni
 
 


Kép Teaházas találka Kép Kép Kép Kép Kép [/img]

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szép napot leányzók :)

Cini,
köszönjük a képeket! Legalább mi is láthatjuk, akik nem kapták meg :wink:
Barnikám úgy látom, tud illedelmesen orrot piszkálni, ha fotózzák :lol: :lol:
Csoporttársad tényleg, hogy gondolta, hogy nem akar kislányt???
Nálunk pl a két fiú is teljesen más temperamentum. Pedig testvérek...

Hettie,
jól sikerült a meglepi parti? :)

o.heni,
Szerintem nem lesz gond, ha nem pontosan kapja meg a védőoltást, csak az a lényeg, hogy ne legyen semmilyen betegsége, mert akkor üthet ki balul a dolog.
Ha náthás, vagy hasmenése van, úgy tudom, be se adják, csak ha meggyógyul.

Húú, a rizses ebéd jó lehetett... :lol:

Kérdezted a sulit...
Én a Kodolányi JÁnos fősulira járok Bp-re, idegenforgalmi szakmenedzser szakra, az utolsó évemet taposom :)
Kicsit kemény így két gyerkőc mellett, vizsgaidőszakban kénytelen vagyok anyukámnak "kölcsönadni" Barnit :oops: :roll:
Ráadásul most földrajzból szigorlatozni is fogunk :?
Meg 10 db vizsgánk lesz ebben a félévben....

Nem beszélve arról, hogy a júniusi záróvizsgáig még egy szakmai középfokú nyelvvizsga bizit is le kell tennem az asztalra... :roll:

Te hová jársz, mit tanulsz?

Beus,
gratula Marcinak az első lépésekhez!!!!
Láttam én rajta, hogy indulásra kész! :wink: :lol:

Melinda,
zajlik nálatok az élet.... :roll:
Tesód 5 éves??
És most mi lesz velük, tudnak házat venni anyukádék?

Sziszkó,
Bálint úgy általában nem eszi meg a mesehősöket....pl. csirkecomb, halacska, pulykahús....ha állatnévvel kezdődik a kajanév, máris forog a szeme. :roll:
Nem érti, hogy pl mi hogyan tudjuk őket megenni, mikor előtte róluk olvastam a könyvben.
Hááát, ilyenek a mai gyerekek.. :lol:

Mindjárt mennem kell az uszodába. (öltözködni, törölközni segítek)Bálint és csoportja járnak az uszodába oviból.
Nagyon jónak tartom, legalább ismerkednek a vízzel.
Suliban meg lehet menni úszótanfolyamra :)

pusszantás mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Az előbb csak arra volt időm, hogy feldobjam a képeket. (Le kellett kicsinyíteni őket.)

O.Heni: Én a Károly Róbert-be járok, pénzügy és számvitelt tanulok. Te hová jársz? Szerintem sem lesz semmi baj, ha később kapja meg az oltást. Mi is később kaptuk, mert a mi dokink sem volt akkoriban.

Ancsi: Hú de sokat kell tanulnod! Majd szorítok.
Tök jó, hogy uszodába is járnak Bálinték. Szereti?

Melinda: Hát akkor nem lehet könnyű megoldani az együttlétet.
A tesód bemászik közétek az ágyba? :lol:
Biztos nehezebb így két gyerekkel, remélem hamarosan megoldódik anyukádék lakás problémája.

Sziszkó: Mi jót csinálsz? Hol vagy?

Hetti: Írj már, hogy milyen volt a buli! Már nagyon kíváncsiak vagyunk!

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok Csajszik!

Melinda,Cinix! Akárhogy nézem,Ti nem vagytok egyik képen se! :cry:
Köszi Cinix,hogy felraktad ide,legalább már én is látom őket.
Én meg csak vigyorgok a képen,mint a tejbetök. :wink:

Beus! Gratula a Marcihoz!Nagyon ügyi! :lol:

O.Heni! Köszi a köszöntést!
Te hány éves vagy?

Ancsi! Nem irigyellek a középfokú nyelvvizsga miatt.
Sajna én arra nem tudom rávenni magamat,hogy angolozzak.Pedig nagyon jó lenne.Olyankor mikor nyaralni megyünk külföldre,úgy szégyenlem magam,hogy nem igazán tudok megszólalni se.
Középsuliba tanultam angolt,de hát,ha az ember nem gyakorolja,kiesik belőle. :cry:

Hát igen.Igazatok van a kórházzal kapcsolatban.Kénytelen leszek holnap este elmenni a magánrendelésre.
De legalább ott sorrakerülök és meghallgat.
sziszkó29
 
 


Jaj de jó, h raktatok fel képeket! Nagyon helyesek vagytok! És nagyon szépek a gyerekek!! :) A teaház is kellemes, barátságos helynek tűnik a fotók alapján. Mikorra tervezitek a következő találkát? Vagy korai ezt kérdezni? :oops:

Olyan bolond szeles idő volt ma, h nem is merészkedtünk ki, így Barnusom az egész napját evéssel töltötte. Egyfolytában majszolt vmit, v ha nem evett éppen semmit akkor két cumisüveggel járt-kelt, hol az egyikből szürcsölt, hol pedig a másikból. :roll:

Suli: a Pszf-re járok, vmikor ott végeztem, most meg visszamentem, van egy két éves egyetemi képzés ez az utolsó évem. Eléggé nehezemre esik összehangolni a napjaimat a tanulással, így általában vizsgák előtt kapkodok. Már előre félek, mert e hónap végétől hetente jönnek a vizsgák..brr Szerencsére nálunk is a nagyszülők sokat segítenek, főleg, mert a férjem is suliba jár.

Mennem kell, Barnabás rajtam lóg (ülök az ágyon ő pedig kukucskál a hátam mögül), azt hiszem itt az ideje mondókázni meg zenét hallgatni. :D

Sziasztok,
Heni
o.heni
 
 


Sziasztok itt vagyok!

A buli nagyon jol sikerült, folyton azt hallgattuk Tibikétől, hogy jol átb@sztatok :lol: Mivel neki lett szervezve a titkos buli, rajta kivül mindenki tudott róla. Ugy lett beadva neki hogy babalátogatóba mennek, ami meg is történt. Utána pedig mentek volna a szállásra, de hát nem oda vitték ki , hanem a buli helyszínére. Ott is aludtunk, 4-ig buliztunk :lol: Ugyhogy nagyon meglepődött és jol esett neki, hogy gondoltunk rá. Volt torta is 3 is, meg kaja, pia... Mi meg elmentünk férjemmel a szobába, errefel a legjobbkor jött volna be az egyik barátunk, de végülis észrevette, ugyhogy ki is ment :lol:

Beus
Gratula Marcinak, nagyon ügyes! Nekem manó pont szenteste kezdett el járni :) 14 hónaposan.

Jó is suliba járni, azok voltak a szép idők még az egyetemen :D Még tervezem hogy majd a doktorit meg kellene csinálni, lehet jövöre bele is kezdek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Heni: Köszi a bókokat a többiek nevében is. Barnabás szereti ha mondókáztok? Tök ari lehet. Emma is szereti, de csak rövid ideig :lol: .
Dobj már Barnabásról még képet! Olyan jó lenne látni.

Hetti: Ejnye-bejnye! Szülinapi bulin etyepetyézni :lol: :lol: :lol: !

Örülök, hogy jót buliztatok! A hétvégén mi is megyünk, vendégeink jönnek és velük.
Remélem nekünk is ilyen fergeteges lesz.

Sziszkó: Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál!

Puszi nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Halihó Csajok!

Most jöttem haza a nőgyógyászomtól.Megvizsgált.De a szövettannak az eredménye csak a kórházban van meg,úgyhogy holnap 10 kor találkozok vele,és akkor megmondja,hogy mi volt a baj.
Sajnos azt mondta,hogy nőgyógyászatilag nem tud táppénzen tartani.Azt mondta,hogy a háziorvosomnak mondjam,hogy lelkileg nem vagyok túl rajta,és így ki kell,hogy írjon.Hát remélem így lesz. :wink:

Hettie!Te kis hamis!!Egy buliba?Hát nem bírtok magatokkal :?: :?: :lol:
Bár úgy a legizgibb,ha az ember tudja,akármikor rajtakaphatják :!: :oops:

Cinix!Ti hova mentek a hétvégén buliba?

Lányok,úgy irigyellek Titeket,hogy még van kedvetek meg energiátok suliba járni!Nekem már nincs ehhez türelmem. :cry:

Na jók legyetek! :lol:
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Majd írj Sziszi, hogy mi volt a dokinál.
Napok óta nem jól alszunk,nem tudom mi az oka pedig már az 5. foga is kibújt.Nálatok mi a helyzet??
Vendég
 


Sziasztok!

Sziszkó:Szerintem a tanulással úgy van az ember, hogy ha rákap az ízére nem tudja abbahagyni. Én is tervezek még a következő 5 évre tanulást. Azt még nem tudom, hogy hová megyünk bulizni. Lehet, hogy Mátrafüredre.

Ti nem tudtok valami jó helyet a környéken?

Melinda: Sorstársak vagyunk. Mi sem alszunk már hetek óta.
Szerintem megszokják ezek a kölykök az éjszakai kelést és ennyi.
Csak tudnám, hogy szoktassam le róla...

Beus: Marci élvezi az új közlekedési módot?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Most csak annyi hogy van egy db 400 ft-os tescos utalványom liberora meg egy dm-es szintén liberora, ha kell vkinek szóljon mert odaadom, nekem nem kell, mert nem jött be a libero.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy csak most írok,de egész nap a párom itthon volt.Vele kellett "foglalkoznom"! :oops: :wink :oops:

A szövettan eredménye:Szóval az volt a baj,hogy a méhlepény nem volt jó (megfelelő) helyen és ezért nem tudott jól megtapadni.Ez okozta a baba elhalását.
De nem látom negatívan a dolgokat,lelkileg készítem magamat az újabb terhességre.A párommal úgy beszéltük meg,hogy februárban elkezdünk próbálkozni.Az mégse 6 hónap,az már 3-4 hónap.
Abban maradtam a doktornőmmel,hogy majd jelentkezem nála a jövő év elején.És akkor elküld mindenféle vizsgálatra,hogy tudjuk hogy egészséges legyek,mire újból teherbe esek.

Szép jó éjt mindenkinek :!: :D
sziszkó29
 
 


Lányok!

Hol vagytok?Mindenki babázik :?: :?: :?:
Igaz,én takarítás kellős közepén vagyok,csak gondoltam bekukkantok.
sziszkó29
 
 


Na itt vagyok!
Az jutott eszembe, hogy volt egy oszt.társam, mi csak "2 hetente abortusz"-nak hívtuk,nagyon gyakran járt,és milyen igazságtalan az élet ő elhajingálta,másnak kézzel-lábbal kellene,oda meg nem ad az Isten...
Na de Sziszkó azt akartam írni,hogy egy másik oszt.társam is elvetette,rá 3 hónapra ismét lett neki egy,azt már megtartotta...azt mondta ha ennyire meg akar születni akkor szülessen...ma már 3 éves a kisfiú,egészséges.Ezt csak a 3 hónap miatt írtam le,hogy ennyi idő is elég lehet.....
Takarítás???Ha végeztél szívesen látlak... :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Én is vagyok. A fiatalember elaludt, én meg elhatároztam, h elkezdem a tanulást…aztán itt kötöttem ki.. :)

Sziszkó, a háziorvos miatt ne aggódj, biztos megértő lesz és meghosszabbítja a táppénzt. Nagyon pozitív, h így álltok a babához! A három hónap szünet pedig pont elég lesz ahhoz, h megerősödj. Nagyon drukkolunk Nektek!!! :wink:

Cinix, eldöntöttétek végül hol lesz a buli?
Édes lehet Emma, a fiam is imádja a mondókákat, meg a dalokat. Ha bekapcsolom a számítógépet rögtön itt terem és felmászik az ölembe. Ilyenkor vagy a British Council féle gyerekdalokat nézzük, vagy a Bartos Erika mondókáit. Jaj nagyon tudja élvezi!!

Melinda, hogy van Pistike? Alvás dolog megoldódott?

Hettie, úgy tűnik nagyon jól sikerült a hétvégi bulitok. :lol:

Barnusom tegnap elég későn aludt el, picit örültem is, mert azt feltételeztem, h akkor majd reggel később ébred..hát tévedtem. Fél 7kor már nyekergett, vagyis ugatott a kiságyában. 8) Most ez a legújabb, irtóra élvezi, h utánozhatja a kutyát és állandóan! ezt gyakorolja. (Persze mi meg provokáljuk is) Van egy vizslánk, aki egyébként egy szabadulóművész - és ahogy hallottam ma ismét meglógott - szóval Zénó kutya a favorit: ha meglátja rögtön sikítozik.

Többiek?

Megyek ebédelni, de előtte még rakok fel képet Barna kapitányról (aki egyébként vörös :D )

Puszi.
o.heni
 
 


Kép Barna
o.heni
 
 


Sziasztok!

Melinda!Végeztem a takarítással!Repülök hozzád,de majd időbe nyisd ki az ajtótokat,nehogy a seprűmmel betörjem :!: :oops: :wink:
Szóval akkor Nálatok nemsokára kezdődik az újabb babaprojekt!
Hát nem lacafacáztok!De igazatok van! :wink:
Majd mi is belehúzunk és hátha sikerül egyszerre terhesnek lennünk :!: :lol:

O.Heni!Nagyon cuki a kis Barni! :D
Köszi a drukkot!Arik vagytok!

Ancsi,Beus mizu Veletek?Már régen írtatok :!:
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, csak nem vagyunk jól. Ez a hidegfront nem kímél minket. :( Három napja csak szenvedünk. Marci megvacsizik és alszik kb. 8-tól egy órát, aztán felébred és bohóckodik. Tegnap fél 11-kor aludt el újra. És persze reggel kel már 7-kor. Kivagyok!!! Amúgy meg megy mint a veszedelem. Elindul és sikítozik, hogy lássuk mennyire ügyes. :)

Cini! Holnap jössz suliba? Én csak fél 11-remegyek. Bulival kapcsolatban Füreden a Remetét mondják jónak, mag Rédén is van valami Öreghegyi...

Sziszkó! Örülök én is, hogy jobban vagy. Szerintem is maradj még otthon, ha tudsz. Ismerősöm mondta, hogy a Boschból mindenkit kirúgnak, aki két éven belül ment oda dolgozni. Én a helyedben már nem mennék az idén. :wink:

Heni! Azt milyen vörös haja van a fiadnak, nagyon cuki! :)

Ancsi hol vagy?:)

Szép napot lányok!

Kép
Kép
beus.
 
 


Cini
Jó hely még a plázában a Karma is mi voltunk már, akkor jó zenék voltak.

Beus

Mi is általában fennvagyunk 10-11-ig ha alszik délután, ha nem akkor van mikor már 6-7 kor elalszik. De hát délután mge csak kell az alvás.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok még, csak nagyon sűrű napom van ma. Idáig főztem, aztán fodrász, fekhely készítés a vendégeknek, vasalás stb...
Nagyon finom kaját csináltam(tejfölös sonka leves és póréhagymás sajtos-bacon-ös csirkemell), de rájöttünk, hogy nem lesz elég, így rendelünk holnap az Arany Pincéből is.

Képzeljétek! Emma tegnap végig aludta az éjszakát!!!!!

Heni: Barna nagyon édes kis cukipofi! Majd megnézem a neten én is a mit Ti szoktatok.

Beus: Marci tök aranyos lehet, ahogy elindul és várja, hogy dicsérjétek.
Persze, hogy megyek suliba, ki nem hagynám. Tök jó a társaság is, meg a tanár is.
Kösz a buli-hely tippeket. Még nem tudjuk hová megyünk, de majd elválik.
Te hogy szoktál tanulni? Mikor van rá időd? Vagy csak vizsga előtt tanulsz?

Ancsi: Hol vagy??????

Hetti: köszi, neked is a tippet.

Sziszkó: Takarítani jöhetsz hozzánk is :lol:

Tényleg csajok! Szilveszterre mit terveztek?

Na puszi nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melinda: Te kimaradtál az előbb. Mi van veletek? Azért nem írsz mert xaraxik a gép?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix

Mi a baráti társasággal megyünk, valami hasonlóra mint ami most volt.
Ti?

Ancsi nincs elveszve csak most van itt Adácson a falusi színjátszó talákozó aztán tegnap ott láttam segíteni. Gondolom ott lesz elfoglalva vasárnapig.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ma majd megütött a guta. Elmentünk az esőben, persze autóval a Tescoba, aztán még hust vettem a plázában. Na ott a boltban mano végigsöpörte a padlót, hisztizett végig a boltban. Egyik kezemmel a gyereket huztam a földön, másikban a kosár, táska. míg a hust kértem akkor is a földön feküdt. De ugy tettem mint aki nem veszi észre. Aztán mire mentem volna fizetni levett 2 db drága csokimikut. Végülis csak az egyiket vettük meg amit rögtön meg is evett. Ezt ugy hogy előtte már 2 oriásrudit is megevett a tescoban. Na a hab a tortán még most jön, Megyünk az auto felé, valamibe belerúgok, nézek le, hát mi van a földön? a csirkecomb, a lábam alatt meg a többi a földön az ut kellős közepén. Evil or Very Mad Odajött egy nő segiteni összeszedni, a zacskóba ami megmaradt belőle, ilyen selejtes szarba belerakni, szétfoszlott az egész. Ja persze figyelni arra is hogy manot nehogy elüsse valami, de szerencsére nem jött semmi arra. Ugyhogy moshatom majd le jol a combokat. Kész őrület Twisted Evil

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Beus!Hát már nem is akarok idén visszamenni melózni.Ma voltam a háziorvosnál és adott egy beutalót az ideggyógyászatra.Jövőhéten megyek.Majd jó előadom magam,hogy milyen idegbeteg vagyok! :lol:
Tényleg ezt hallottad a Bosch-ról?Ez durva.Én március 1.-én leszek ott 3 éve.Remélem így kimaradok a szórásból.
Bár tegnap beszéltem a műszakvezetőmmel.Nagyon rendes volt.Mondta,hogy csak akkor menjek vissza,ha már tényleg jól érzem magam.De az idén már ne,úgyis csak 3 hetet dolgoznak még.Meg megnyugtatott,hogy a mi sorunkról nem lesznek elküldések.Megvan a megfelelő mennyiségű megrendelésünk.

Cinix!Ha nem diszkóba akartok menni,hanem egy mulatósabb helyre,tudom ajánlani a Kóborlót Mátrafüreden. :lol:
Mi holnap megyünk egy kicsit bulizgatni.A barátok már nyúznak,hogy én is menjek ki Tomival,ne poshadjak itthon a négy fal között.A Sörakadémiára megyünk.Nem valami színvonalas hely,de az egyik barátunk ott kidobó,így a társaság mindíg oda orientálódik.Ha nem ismernétek a helyet,ez egy söröző-diszkó féle.Ott van a Skála áruház mellett.

Mi házibult csinálunk a baráti társasággal Szilveszterkor.De még,hogy kinél,hol azt nem tudjuk.

Mindenkinek kellemes hétvégét! :D
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Régiancsi! :)
Olvasva az utasítást, itt jelentkezem! :lol:
Bocsi, hogy csak most, de nagyon sűrű események voltak nálunk, így örültem, ha a gyereket elláttam, meg a háztartást. Még a Fősulit is hanyagoltam idáig, bár tegnap elmentem vizsgázni, igazából csak azért, hogy ne essek ki a feelingből, mert tanulni nem igazán tudtam. :x

Örömmel látom, hogy sok új tag van, akiknek persze én vagyok új. Remélem hamar összebarátkozunk! Van köztük olyan, akit személyesen is ismerek, de nem árulom el, hátha rám ismer ő is.
Örömmel olvasom, hogy vannak fősulis társaim is. Ti I. vagy II. évf-ra jártok? Én II. évf. távos vagyok a KRF- PSZ szakán. Ismerhetjük esetleg egymást, ha máshogy nem látásból?

Kicsit irígykedem, hogy már topiktali is volt, én meg lemaradtam róla, sajnos a másik topikban nem sikerült összehozni.
Remélem a következőre már mi is el tudunk menni.

Elnézést kérek mindenkitől, de annyit kellett visszaolvasnom, hogy nem tudok még neveket és történeteket összepárosítani, de remélem hamarosan letisztul minden a fejemben. :oops:

Rólam annyit, hogy sok-sok év várakozás után, idén aug-ban megszületett a lányunk Lili, akit már nagyon vártunk. Gyöngyösön a Ringsted úton laktunk egészen júliusig, most pedig az Észak-Kálvárián lakunk. Aki szeretné tudni a történetemet bővebben, az elolvashatja a másik topikban, a régieket már nem untatnám vele még egyszer.

A leányzó már kész nagylány: 59 cm és 5300 g. Ez a születési paramétereihez képest óriási gyarapodás. Sajnos a tejcsi mennyisége nem gyarapodott a leányzóval, így most már szopi után még tápszerezünk is pluszban. Nagyon sajnálom, de annak örülök, hogy az a kis tejcsi még van. :roll:
Próbálok majd képet is feltenni, és többször jönni!

Bocsi, hogy sokat dumáltam, majd legközelebb visszafogom magam.

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép Lili 3 hónapos

Á.
Vendég
 


SZia üdv köztünk! Majd irj valami nevet is hogy szólitsunk, vagy a nők-et irjam, az nekem kicsit valahogy fura.
Aranyos a kislányod, majd megkeresem a történetet amit irtál.
Remélem hamarosan lesz a következő tali, és akkor találkozunk.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Ágota! Gyönyörű a kislányod! :) És már 3 hónapos? Komolyan nem tudom követni kinek a gyerkőce hol tart...csak a vonalzókkal. :roll:
Ja, üdv újra itt! :D

Cini! Milyen volt a buli? Hol voltatok?

Hettie! Én már előre félek ezektől a bevásárlásoktól. A férjem azt mondta, hogy csak olyan helyre megyünk, ahol nincs játék meg csoki meg ilyesmi. Tehát minden bolt kilőve! :D :D

Szilveszter??? Hol van még??? Amúgy mi sehová nem megyünk szerintem.

Szép napot! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok!

Ágota!Hát persze,hogy Rád ismertem! :D Már a kislányod fotójából,nevéből sejtettem,hogy Te vagy.De mikor olvastam,hogy a Ringsteden laktatok,akkor már biztos voltam benne! :lol:
Remélem jól vagytok!
Igen,volt már egy talink a lányokkal.Bár én még nem vagyok babás,de hívtak engem is a csajok én meg szívesen elmentem. Legalább gyűjtök egy kis tapasztalatot a gyerkőcökkel kapcsolatban. :wink:
Azt nem is tudtam,hogy fősulira jársz!Őszíntén csodállak,hogy van még erőd tanulni!

Ja,csak hogy a többiek is tudják,az Autópályán voltunk Ágotával kollégák. :lol:
sziszkó29
 
 


Szia Hettie! :)
Már biztosan olvastad, de azért leírom, Ágota a becsületes nevem.
Köszi a lányom nevében is a bókot. A következő talin igyekszünk majd ott lenni, mert mindenkit szeretnék személyesen is megismerni.

Beus! :)
Köszi neked is a bókot! Igen, az idő gyorsan telik. Dehát a Te gyönyörű nagyfiad is 10 hónapos már, sőt lassan 11!
És amiket olvastam róla! Nagyon ügyes! :D
Szilveszterezni mi sem megyünk sehová, bár ez már évek óta így van. Őszintén megvallva nem is vágyom rá, és az árak is elképesztőek. Mivel a baráti körünkben csak nekünk nem volt gyerekünk, ezért az utóbbi években mindig nálunk gyűlt össze a csapat, és jókat beszélgettünk, játszottunk a gyerekekkel, tévéztünk, esetleg activity-ztünk. És ez is nagyon jó volt. Valószínűleg az idén is ez lesz, ha nem, akkor pedig itthon leszünk hármasban. De az is nagyon jó lesz, mert már azt is hárman tesszük!

Szia Szilvi! :)
Gondoltam, hogy felismersz majd. Örülök, hogy jobban vagy. Az pedig csak átmeneti állapot, hogy nem vagy babás. Hamarosan az leszel Te is. :wink:

Lányok!
Mit szóltok ehhez a bolond időjáráshoz? Az embernek nincs kedve kimenni az utcára. Amikor tegnap reggel felkeltem, és láttam a havas tájat, egy picit jobb kedvre derültem, de sajnos ez a pici hó nagyon hamar elolvadt. Remélem azért a télen lesz több hó is, és manónak is megmutathatjuk majd, még akkor is, ha ő ezt még nem értékeli.

Szép napot mindnekinek!

Á.
Vendég
 


Szép napot mindenkinek! :)

Újra itt vagyok :) :)

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok. Köszönöm.

Hettie,
neked külön köszönöm, hogy leírtad, nem vesztem el, csak átalakultam :lol:
Tényleg ott voltam a színjátszón csütörtöktől vasárnap délutánig. :roll:
Közben persze suliban is voltam szombaton, egy kis szellemi fárasztás után jöhetett a főzőcske a színjátszóknak.
Hááát, nem mondom, hogy nem fáradtam el....egészen leamortizálódtam, megégettem a kisujjamat fasírozottsütés közben, még egy réteg bőrt is veszítettem. Még mindig alig bírom mozdítani, úgy fáj.

Jaj, Hettie, bocsánat a csütörtöki "tali" miatt, egy mondatot se tudtunk váltani :oops: , csak beköszöntünk Barnival a klubba, aztán irány, amikor jöttetek kifelé, meg épp telefonáltam.
De majd legközelebb :)
Hát a tesco-s vásárlás nem lehetett semmi :roll: , de úgy látom nem borultál ki nagyon, nyugodtan viselted a helyzetet! :)

ÁGOTA!!!
Örülök, hogy jelentkeztél!!! :)
Gyönyörű kis hercegnő Lilibaba!
És nem kell ám visszafogni magad a mesélést illetően! Úgyis rég hallottam rólatok!
Hogy telnek a napok a Kálvárián? Tetszik a hely?
szoktatok sétálni Lilivel?

mennem kell, mindjárt folytatom a sorokat a többieknek is :roll:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is,csak nem mindig jutok géphez....
Emma végigaludta az éjszakát????????Hát óriási gratuláció!!!
Remélem már nekünk se kell sok!!!
Ti mit vesztek a gyerkőcöknek karácsonyra????Én szánkóra gondoltam,de nem látok olyat,aminek lenne támlája.....Mikulásra vettem egy nagy csoki-mikut (bár az ablakba lesz csak,mert nem eszik még ilyet) meg egy bundazsákot.....
Na már lépek is!!!Jók legyetek!
Vendég
 


ANcsi

Ok, semmi baj, majd legközelebb beszélgetünk. Hát igen, én is csak röhögtem miközben leirtam a bevásárlós sztorit, mert ilyen nincs csak a vígjátékokban...

Na megjött a hó, olyan szép :D Csak 1 hónap mulva is igy essen :!:
Mi manónak 3 kerekű biciklit tervezünk karácsonyra.
De mikulásra annyi selejtes rossz masszából készült mikulást kap mindig hogy csak ki van dobva. Lehet megmondom ne vegyenek olyat, hanem normális csokisat. Mert borzalom az az olcsó nyavaja.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szép napot mindenkinek!

A hóesést én is nagyon élveztem tegnap este! Ma reggel viszont a lapátolást már nem annyira. Jó volt újra fizikai munkát végezni, mert ugye a 2. emeleten eddig nem sok mindent csináltam, de mire eltakarítottam a bejárat előll, ill. a kb. 40 m hosszú járdánkról a havat, eléggé elfáradtam. :oops:
Úgy sajnálom, hogy már olvad is. Bár minket most bezárt a házba ez az idő, mert babakocsival a hóban nem szívesen közlekednék, azért szép volt este látni a nagy pelyheket! :)

Mikulásra nem veszünk a gyereknek semmit, hiszen ő még kicsi ehhez. Karácsonyra még nem tudom mit kap, de valami apróságot biztosan fogunk neki venni. Megpróbáljuk a családot is meggyőzni, hogy csak értelmes dolgokat vásároljanak, majd meglátjuk mi lesz a vége.

A csokimikut nagyon jól lehet hasznosítani forró csokihoz, tapasztalatból tudom. És olyan jól tud esni egy csésze forró csoki ilyen időben, mint pl. a mostani. :P

Remélem a többiek is jönnek majd!

Megyek kihasználom, hogy a csajszi elaludt. Ilyenkor tudok csinálni valamit.

Minden jót!

Á.
Vendég
 


Sziasztok Lánykák!

Itt vagyok,nem vesztem el!Csak tegnap vendégségben voltam az egyik barátnőméknél és ott is aludtam.Már nagyon régóta ígértem neki,hogy lemegyek hozzájuk.Amúgy ők (a párjával együtt) kollégáim is.
És este kimentünk a teraszukra és néztük milyen szépen esik a hó! :lol:


Szülinapomra (majd csak decemberben lesz) a páromtól kaptam egy pataki mázas tálat.Nektek van ilyen?A barátnőmnek igen,és vannak neki kimondottan pataki tál-as receptjei is.Költsön is adta őket.Azt mondja,sokkal finomabb a kaja,ha abba süti meg.Sőt olvastam,hogy a töltött káposztát is meg lehet benne főzni.

Jók legyetek,vigyázzatok magatokra!
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Van Pataki tálam,de én úgy látom, hogy el van repedve....(nászajándékba kaptuk) tésztákat tárolok benne,annak sem utolsó!!!! :lol:
Szerintem széttörne ha betenném sütőbe....
Most virslis kiflit csinálok,szerintem tudjátok milyen(mert itt csak én vagyok kezdő háziasszony),sajt van a tetején...most sül az első adag....kíváncsi vagyok el bírtam-e rontani.... :lol:
Vendég
 


Ma én is havat lapátoltam meg a tujákat kötöztem össze. Manó közben jól összekente magát, meg megszökött, igy mehettem utána.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

Ágota üdv itt! Nagyon édes a kis Lili, gyönyörű leányzó! :)

Beus! Marci nagyon helyes lehet, ahogy sikítozva rohangál! :D
Szilveszter: nekem különösen nagy kedvem nincs buliba menni, talán pár baráttal összejövünk, de az is lehet, h úgy mint tavaly családi körben ünneplünk, vagyis inkább eszünk-iszunk meg eszünk és eszünk... 8) Általában ez a nagy program ilyenkor. Utána meg jöhetnek az újévi fogadalmak, amiket már gondolatban sem merek önmagamnak megfogadni, mert sosem tartom be. :roll:

Cinix! Gratula Emmának! Reméljük ilyen jó alvó marad!

Ancsi! Lehet, h már írtad vhol, de nem emlékszem, mi közöd is van a színjátszókhoz? Tagja vagy, vagy talán Bálintod? Na majd megpróbálok alaposabban visszaolvasni. :roll:
Ja, már akartam írni Neked, h nővérem kisfiát Bálintnak hívják, aki az én Barnusommal pont egyidős. :D

A havazás nálunk is nagy sikert aratott, Barnabás először élvezhette ácsorogva a hóesést és érezhette a kezével, h milyen is a hó. Főleg a pocsolyás részeken volt nagy szenzáció rohangálni.

Mi 6-án télapóünnepségre visszük Manócit, találkozhat Mikibácsival, talán kap majd csomagot is (reméljük nem lesz nagy ijedezés-ordítozás)
Karácsonyra sem lesz nagy ajándékozás, szerintem a legnagyobb meglepetés úgyis a feldíszített fenyő lesz (tavaly még nem nagyon értékelte). De persze kerül a fa alá pár meglepetés: mesekönyv, építőkocka, kisautó (ezek a kedvencei).

Szép estét!
o.heni
 
 


Sziasztok!

Jajj nagyon szép volt tegnap este a hóesés. Sajna elég sok elolvadt mára. :( Holnap megyünk fel a Mátrába, hátha tud Marci "szaladgálni" egy kicsit. Úgy sajnállak benneteket lányok...nekem itt a 3-on nincs mit lapátolni! :D :lol:

Hettie! Arti nagyon eleven kisfiú. Pedig a talin milyen csendes és nyugodt volt. Gondolom melletted kitombolja magát. :)

Mi karácsonyra gondoltuk a triciklit (a másik topikba írtam), de én már elbizonytalanodtam. Most nézelődünk, mit lenne érdemes megvenni. Egymásnak a férjemmel nem is veszünk semmit, most a legnagyobb ajándék, hogy már hármasban lehetünk. :)

Szép álmokat!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok leányzók :)
...............
folytatom a sorokat :)

Ez a hóesés nagyon jó volt, a fiúk tomboltak a hóban, reggel az oviba gyalog mentünk, kb másfél órát vett igénybe :roll: :lol:

Barninak elázott a kesztyűje (ja, ezt úgy mondja: KECÓ :lol: ), aztán csupasz kézzel akart belenyúlni és meghökkent. NÉzett rám, mondta, hogy "hideg!"

Délután ugyancsak gyalog mentem BArnival az oviba Bálintért, reggel megígértem neki, hogy addig lehozom a szánkót a padlásról. Hát, alig néztek h*lyének, hogy az olvadó hóban húzom a gyerkőcöket :oops: de hát ígéret szép szó :lol:

Persze besötétedett, mire hazacsúszkáltunk.

Na, ennyit rólunk, meg a nem-mindennapi havas élményekről. :roll:

o.heni,
nem biztos, hogy találtál írásokat a színjátszóhoz való kötődésemről, Hettie-nek beszéltem róla, hogy lesz, de nem is mondtam, hogy valaha én is kötődtem hozzá, nemcsak főzésügyileg.
Néhány darabban én is játszottam, amíg a fiúk nem voltak még. Kisgyerekekkel nehéz összeegyeztetni a próbákat, fellépéseket, így néhány éve már nem játszok.
Talán, ha Barni nagyobb lesz és bátran hagyhatom, hogy éjfélig szaladozzon, amíg mi próbálunk.
De ez a jövő zenéje. :)

cini,
nagy nap volt az egész éjszakás alvás! Remélem rászokott Emma és azóta is alucikál rendesen! :)

Sziszkó,
a Kóborló tényleg jó hely, egy a baj, vagy a hely túl kicsi, vagy túl sok az ember :lol: de a zene jó és ha a társaság is bulis, jó kis este kerekedhet ki :D

A Sörakadémiát nem "ismerem", de tudom hol van :oops:
Az igazság az, hogy a bulikból is kinőttem már :?

Melinda,na, sikerült elrontani azt a virslis kiflit?? :wink: :lol:

Csokimikuhoz annyit szólnék, hogy a fiúk imádják a csokit - ez az örökség anyukájuktól :oops: - úgyhogy csokimiki biztos lesz a csizmácskában :) Ha meg nem birkóznának meg velük, akkor segítenék benne....még forrócsoki állapot előtt :lol:
Vagyis a télapó hozza :wink: az egyik ismerősünk szokott télapó lenni, sorrajárja a barátok gyerekeit, már Bálint 2 éves kora óta jön. Én is mindig úgy izgulok, ahogy várjuk :lol:

Véget vetek szómenésemnek, még vár egy-két megírandó dolgozat. Teletömtem magam kávéval, remélem bírom hajnalig :shock:

cuppantás

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Heni

Hol lesz a mikulásünnepség?

Ancsi
Holnap nem, tudunk menni a babaklubba, mert holnap kezdik el a fűtést csinálni. Mi lesz itt :shock: :roll:
Nagyon jó ötlet ez hogy egy barát a miku, nemtudom majd manónak hogy oldjuk meg, de ez olyan szép emlék, meg élmény lesz majd neki is. Én emlékszem rá mikor reggelre mindig ott volt a csizmámban a csomag. Nagymamám képes volt felkelni éjszaka és belecsempészni a csomagot. :D Karácsonykor meg az ablakba hozta mindig a Jézuska az ajándékot. Mi is voltunk vasárnap szánkózni a kékesen, de manó félt tőle, a hógolyózás annál jobban tetszett. :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


NEM KELL SENKINEK A 2 PELUSUTALVÁNY????

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: