Új privát üzeneted érkezett!


Én merek! :D

Utálom, hogy esik! Nem tudunk kimenni sétálni. Pedig Zsófi olyan jókat tud kint aludni. Meg Marci is nagyon ügyesen jön mellettünk. Szerencsére nem szaladgál el.

Ágota! Mit vettél végül?

Anett! Bence is mindjárt egy éves lesz! Nagyon rohan az idő! :)

Reggel mértem Zsófit, pucéran 4170 gramm! Kis pufi! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Peppisimo!
Én is mertem volna! :wink:


Beus!
Még nincs döntés, a másik "lány"/szervező társam is ötletelt. Azt tudjuk hogy teniszezik, túrázik, és a kézilabda is érdekli (anno ő volt az edzőm 4 évig!). De azok az ajándékok amiket találtam szerintem nem valók osztálytalálkozóra.
Egyenlőre az dőlt el, hogy kap egy szál virágot (valami különlegeset), és csináltatok rá egy ballagási szalagot (1990-2010. 20 éves osztálytalálkozó emlékére) felirattal. Kap egy emlékkönyvszerű sima lapos könyvecskét, amibe majd mindenki ír egy pár sort, és megkérjük, hogy hozza magával a következőre is (ha lesz még), és majd akkor is írunk bele.
És jelen állás szerint úgy néz ki, hogy kap egy emlékplakettet vagy vmi hasonlót, amin rajta lesz kb. ez a szöveg: .......... részére 20. osztálytalálkozó emlékére.
Az osztálytársam serleget akart adni, sikerült róla lebeszélnem. Szombaton megyünk együtt a boltba véglegesíteni, én eddig csak felderítettem a lehetőségeket.

Tegnap jól sikerült az ebéd? Engem apa megdicsért, most csináltam először ilyen csirkét. De mindenkinek ízlett! :)

Ezt az esős időt én is utálom! Nem bánom ha hideg van, csak süssön a nap! Hallottátok, hogy tegnap esett a hó a Mátrában? Mit szóltok?

Zsófi tényleg nagyon édes! Lili azóta is emlegeti, hogy a baba nem sírt a dr. néninél, nagyon ügyes volt!
Oltóanyagot nem lehet kapni, hiánycikk. Nem értem, hogy később meg miért panaszkodnak majd, hogy kevés az átoltottság, ha most meg nincs oltóanyag. :?
És azt sem értem, miért nem előre gondolkoznak az emberek, majd mindenki akkor kapkod, amikor már itt lesz a járvány!

Egyébként közületek van valaki aki beoltatja a gyerkőcöt influenza ellen? Ha valakit érdekel, 3 év alatt 2x kell oltatni. Fél ampullányi kell 1x-re. Én szívesen felajánlom a másik felét a miénknek, ha valakit érdekel. Költséget takaríthatunk meg.

Na befejezem, mert már túl hosszú vagyok!

Sziasztok!
Á.
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

:D örülök, hogy írtatok!

Bizony Bencém mindjárt 1 éves, jövő héten szombaton tartjuk a családi bulit! Hihetetlen, úgy elment az idő!
Mostanában mikor esténként összebújunk, szopizik akkor sokat nosztalgiázok a születéséről! Olyan jó volt!!!

20 éves osztálytalálkozóra teljesen jók ezek az ajándékok! Jó ötletek tényleg!

Beus! Zsófinak teljesen jó az a súly!!!

Mi nem oltatunk influenza ellen.

peppisimo
 
 


Ágota!
Jó lett az ebéd, el is fogyott mind. :)
Lili is nagyon ügyes volt!
A Vigantol is hiánycikk... mi vettük meg az utolsót a városban. :D Na jó, nem biztos, de jó pár gyógyszertárat végigjártunk érte.

Többiek? Nem nagyon írtok! :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen irtam nektek, szégyenlem is magam!

Remélem mindenki jól van!

Szülinaposaknak így utólag szeretnék nagyon boldog szülinapot kívánni!

Jó volna már találkozni veletek, biztos jó nagyra nőltek már a gyerekek!


Képzeljétek Nóri ma elindult! Olyan ügyes és kis huncut, folyton valami rosszaságon töri a fejét!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Anett!
Bencének nagyon boldog első szülinapot kívánunk! :)

Picurka!
Nagyon ügyes Nóri! Akkor most már neked sincs pihenő! :)

Kép
Kép
beus.
 
 



Sziasztok!!

Hogy vagytok?

Rég nem jártam erre,de már csak keveset tudok gép előtt ülni.
De nemsoká én is csatlakozom a boldog anyukák táborához,és biztos lesz mit mesélnem bőven ha a kis csaj végre kibújik!

Picurka
Gratula,nagyon ügyi a kis csaj!


Sziasztok!!

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok!

Én is már vagy 1 hónapja nem voltam erre! :cry:

Zizike!
Ti még mindíg 2in 1-ben vagytok????? AZt hittem,hogy már rég megszületett a jánykád! :lol: Kitartás Nektek!Már tényleg nincs sok hátra!Látom,elvileg 10 napod van még!Martin pont 10 nappal hamarabb született meg annó! :D

Picurka!
Gratula Nórinak! :lol: Martin is 10 és fél hósan kezdett el járni! :)

ANett!
Bence babának nagyon sok boldog 1 szülinapot kívánok!!!!!

Lányok!
Van valaki,aki Milupa Milumil Ha Start Optima tápszert eszik????? Nekünk van,de Martin már nem eszik tápszert és eladnám a boti ártól olcsóbban.A gyógyszertárban 2250 ft egy dobozzal,odaadom 1800 ft-ért dobozát! Jelenleg 6 dobozzal van.Nincs semmi baja,originált,bontatlan.


Voltunk ez 1 éves státuszon. 11 és fél kiló és 83 cm. Jelenleg 8 fogunk van.
AMúgy szeptember végén már 12 kiló volt,de a múlt héten benyelt egy vírust és azért fogyott.Napokig semmit se evett.39,1 volt a láza,hányt,ment a hasa.A kórházba is bevittük,de nem tartottak bennt minket.Már jól van.Kajaügyileg pótolgatja az elmaradottakat! :lol:

Ágota!
Mikor lesz az osztálytalitok?És hol,tudjátok már?Úgy értem melyik étterembe mentek?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszter, de ügyes Nóri. mi még nem járunk önállóan csak kapaszkodva, bár a napokban már kezdett menni egy két lépést, de aztán mindig meggondolta magát és 4kézláb folytatta. :)

Anett, boldog szülinapot Bencének!!
remélem jól vagytok.

Beus, milyen a két gyerekes lét? :) hogy bírod egyedül?

Zizike, hajrá hajrá. mindjárt neked is meglesz a picikéd.
snooopy
 
 


Orsi!
Egyenlőre bírom. :)
Marci csak néha akaszt ki, de akkor nagyon. Majd megpróbálom a hónap végén vinni oviba. Hátha ott kifárad estére és akkor könnyebb lesz vele.
Ti hogy vagytok? Kolos jár már oviba?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok !

Ne haragudjatok, hogy így Rátok török, de tudtok valamit Csépány doktornőről? Állítólag ebben az évben nem rendel, nekem pedig műtétre lenne szükségem és most nem tudom mit tegyek!:cry:

Aki tud valamit az feltétlen írjon!

Nagyon szépen köszönöm
gumama
Ecséd
 
 


Sziasztok!

Gumama!
Én tavaly októberben Adriennél szültem és idén júliusban voltam a magánrendelésén rákszűrésen.Hogy azóta rendel e,nem tudom. Szerintem mindenképp hívd fel a számot,ahol be lehet hozzá jelentkezni a magánrendelésére,aztán majd meglátod! A számát tudod vagy elküldjem priviben?
(Hallottam olyat,hogy talán terhes volt,de elvetélt.Nem tudom mi igaz belőle.)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Sziszkó!

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!

Azt a számát hívtam, amit megad minden betegének (a 30-as mobilt) és ott az asszisztensnő mondta, hogy nem tud róla semmit, táppénzen van és lehet, hogy ebben az évben már vissza se jön dolgozni... Az asszisztensnő megadta a férjének a telefonszámát, hogy menjek hozzá nyugodtan... Mint utólag kiderült, a hatvani Dr Lövey (?) telefonszámát kaptam meg, de hozzá nem szívesen megyek a róla keringő rémhírek fényében... :(
Akkor lehet abban valami, amit mondtál! :( :( :(
Szegény Doktornő...
Én egy régi méhszájsebese vagyok, de majd én is nála szeretnék szülni! :) Csak jókat tapasztaltam eddig Vele kapcsolatban!

Megkérdezhetem, hogy milyen volt a szülésed?
Elégedett voltál mindennel/mindenkivel?
Minden ment simán?
Milyen lehetőségek vannak a gyöngyösi szülőszobán?

Bocsi hogy így lebombáztalak kérdésekkel, csak rettenetmód kíváncsi természet vagyok!
:oops:

További szép napot és kellemes hétvégét kívánok!

Gumama :)
gumama
Ecséd
 
 


Sziasztok!
Úgy látom az előző hsz-om elveszett az éterben. :? :x

Sziszi!
Jövő héten (11.13.) szombaton lesz az osztálytalálkozó Solymoson, és a vacsora is ott lesz a Solymos Borozóban.
Örülök, hogy Martin meggyógyult, Lili mostanában hála Istennek nem volt beteg.

Gumama!
Most nagyon megleptél! Én is hozzá járok, sajnos semmilyen információm nincs róla. Az hogy idén nem rendel, azt jelenti, hogy jövőre már újra fog? Bocsi, hogy értetlenkedem, csak én is hozzá mennék vissza, ha úgy alakul. Én is nála szültem, és meg voltam vele elégedve. Én júniusban voltam nála, akkor még rendelt.
Egyébként érdekes, amit az asszisztense mondott, mert az anyukája az asszisztense. De lehet, már az is változott?
Egyébként én ritkán találkozom vele, mert nem messze lakunk egymástól, és felénk szokott futni. Ha legközelebb összefutok vele, majd rákérdezek mi van vele.

Lányok!
Hallottatok róla, hogy 11.20-án lesz felnőtt ruhabörze az MMk-ban? Nem csak ruhaneműt lehet árulni, olyan bolhapiac féle lesz. Én megyek árulni. Valaki még?
Vendég
 


Sziasztok!

Gumama!
Az tényleg igaz,hogy Lövey doki a párja,de én azt hittem,hogy csak együttélnek.Na mindegy.AZ asszisztensnője pedig tényleg az anyukája volt,ahogyan Ágota (nők) is írta.Én november 1-én láttam a doktornőt az anyukájával a temetőben voltak.De messze voltunk egymástól,nem is látott.
Nem baj a sok kérdés,szívesen válaszolok.
Én teljesen meg voltam Vele elégedve.Szülés előtt és után is nagyon korrekt volt.A szülésem kicsit hosszú és bonyolult volt.DA magzatvizem elfolyt,akkor mentünk be a kórházba,de fájásaim nem voltak.AZtán kaptam oxitocint,hogy legyenek fályások,majd amikor hajnali 3-kor hívták az Adriennt,fél óra múlva bennt volt.Akkor kb 2-3 perces fájásaim voltak.Háromszor megvizsgált fél 7ig,de csak nem akart kibújni Martin.AZtán mondta,hogy megcsászároz.De már én is kértem volna,mert akkor már nagyon a végemet jártam.Kiderült,jó ötlet volt a császár,mert a nyakán és a vállán volt a köldökzsinór,ezért nem tudott kibújni. :cry:
Pénzt rögtön nem fogadta el,csak a varratszedéskor.Szülés után minden nap bejött,megkérdezni,hogy vagyunk.Readásul én nagyon sokat sírtam akkor,mert Martin dongalábbal született.Tőlem örökölte.Nekem annó mútötték mindkét lábamat.És ezért nagyon el voltam keseredve.Adrienn meg nemegyszer vigazstalt,mikor látta,hogy sírok.Szal nagyon rendi volt velem.Sőt,szülés után 4-5 héttel hívott a magántelefonján.Megkérdezte,hogy hogy vagyunk és,hogy Martin lába hogy javul.Tervezzük a kistesót,és megint csak Nála szeretnék szülni.
Ja,szülőszoba!Apás szülést terveztünk és a párom ott is volt végig,amíg ki nem derült,hogy császár lesz.A dokidat akkor hívják be,ha már 2-3 perces fájásaid vannak.A szülésznő nagyon sokat segített.Lehet szülésznőt is fogadni,de én nem fogadtam.ÍGy is meg voltam Vele is elégedve.Van a szülőszobán nagy labda,ha úgy kényelmesebb,rá lehet ülni.Nekem nagyon jó volt,használtam.

Remélem segítettem! :lol: ÍRja magadról valamit! Gyöngyösön laktok?Mikor szeretnétek babát?

Ágota!
Igen,olvastam az Ingyen piacban,hogy lesz felnőtt ruhabörze.
A nem használt ruháinkat a Tesz-Veszen szoktuk eladni.Kisebb-nagyobb sikerrel.És Te mit fogsz árulni?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Ágota és Sziszkó!

Nagyon szépen köszönöm az információt...
Akkor minden bizonnyal én is a doktornő anyukájával beszélhettem, mert az asszisztense ugyanaz, mint aki 3 évvel ezelőtt is volt... Gondolom nem akarta a betegei orrára kötni a lánya dolgait, de nekem azt mondta h semmit nem tud róla és hogy táppénzen van és idén már talán nem is fog dolgozni. Szó ami szó, elég remegő hanggal mondta, ez egyből feltűnt, és furcsálltam is, de nem tudtam, hogy az anyukája... Így már stimm, gondolom nem kis krízis lehet most... Azon teljesen ledöbbentem, hogy Dr. Lövey a Doktornő férje... Olyan Anyukámmal egy korosztály lehet (55-56 éves) és... Inkább nem is írok ide többet! :oops:

Én is nagyon remélem, hogy Doktornő mihamarabb vissza jön rendelni, mert úgy döntöttem, a méhszájsebemet nem fogom másra bízni! Már 3 éve Ő kezel és nála jobban senki se tudja, hogy mire reagálok jól, kevésbé jól és hogy mi lenne ezek fényében a helyes megoldás! Ezen felül most szeretném a Tesómat is elvinni hozzá egy rákszűrésre és egy kis kivizsgálásra (31 éves, most lett neki sok-sok-sok év után komoly kapcsolata), hogy minden rendben van :)

Én Gyöngyöstől nem messze, Ecséden lakom, jelenleg szociális asszisztensnek tanulok és decemberben kezdem el a dúlaképzőt is! Hallottatok már a dúlákról? :)

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, még mindketten fiatalok vagyunk, de Ő még nálam is, 4 évvel :D :oops:
Babát tudatosan még nem tervezünk, de természetesen ha mégis kismama lennék, annak nagyon nagyon nagyon örülnénk! Vannak konkrét terveim a szülés lefolyásával kapcsolatban, de majd azt úgy is a JóIStenke dönti el, hogy valójában hogyan alakul az egész! Egyelőre jelenleg még rendezgetjük az egzisztenciánkat és az összeköltözést tervezgetjük, ami remélem egy éven belül sikerülni is fog :)

sziszkó:
Rooming-in-es szobában voltál a kisfiaddal császár után?
Voltatok 4D-s UH-on? A gyöngyösi 4D mennyire lehet jó?
A kisfiad milyen baba? Energikus, nyugodt?

Örülök neki, hogy írtatok :)

Üdvözlettel:

Gumama:)
[color=darkblue]
[/color]
gumama
Ecséd
 
 


Sziasztok!

Zizike írt!
"Dóri megérkezett, 8-án éjjel fél 1-kor. 2900 gramm és 50 cm. Mindketten jól vagyunk!"

Isten hozott kicsilány! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Gumama!
A barátnőm most 6 hónapos terhes és Adriennhez jár. Nem mondott olyat, hogy átadná másnak vagy nem vállalná.
De a rákszűrés ne halogassátok, főleg ha régen volt a tesód! Menni kell félévente!!!

Ágota!
Megyek én is a börzére, de csak vásárlóként. Most szombaton babaruhás volt, ott is szétnéztem. Fel tudtam volna vásárolni mindent. :D De türtőztettem magam és csak azt vettem, amiért mentem.

Kép
Kép
beus.
 
 


Gratulálok a kis Dóri születéshez!

Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Gratulálok a kis Dóri születéséhez!!!! :-)))

Börzén ott leszünk a barátnőmmel mi is, árulni fogunk.

peppisimo
 
 


Bababörzére is szoktam menni, jó dolgok vannak, de most nem voltam, mert most ünnepeltük Bence szülinapját a családdal.

peppisimo
 
 


Köszönjük szépen a szülinapi jókívánságokat!!!

Bence 76cm és 9650 gramm volt az 1éves tanácsadáson.
Nagyon fura, hogy mennyivel könnyebb, mint Pepe volt.
Ö 12 kg volt 1 évesen.
Már eszik mindent, ehet is, kivéve tejet és tojást.
Kis huncut, minden érdekli, játékok nem annyira, használati tárgyak, műszaki cikkek igen...már elég sok mindent próbál mondani, szótagokat stb...
Mindenhova felmászik, legújabb a kanapé.

Orsi,
tudtad, hogy a védőnénink babát vár? Beszéltél vele
?Már nem is dolgozik.
Múlt héten voltunk nála, utoljára elbúcsúzni.. Februárra várja, kisfiú lesz.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok az új kis jövevényhez! Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok! :)

Beus: Megpróbáljuk felkeresni később, hátha hamarosan jobban lesz Doktornő... Próbáltam én is meggyőzni a tesómat a rákszűrés fontosságáról, de elég egy rossz élmény és... Onnantól kezdve folyamatosan csak húzza-húzza az ember, mint a rétestésztát! Én sose hagyok ki egy évet se!
gumama
Ecséd
 
 


Sziasztok!

Drága Dóri! Isten hozott ebben a számodra új világban! :lol: Egészséget és sok tejcsit kívánok Neked és az Anyukádnak!

Orsi!
Kolosnak nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!!!


ANett!
Miért nem ehet bence tejet és tojást? 1 éves kortól már ezeket is ehetik tudtommal.Legalábbis nekünk a doktornénink ezt mondta. Bár a tejet még húzom-haalsztom.AZt még nem adtam neki.De tojást már igen.
Hát elhiszem,hogy sokkal könnyebb Bence!AZ a 2-3 kiló nagyon sokat számít! Martin is 11 és 12 kiló között van,és írtó nehéz.Sokat is fáj a derekam.

Gumama!
Szülést követően 1 nappal raktak be a rooming-in-es szobába. Tehát szülés napján (reggel 7.28-kor lett meg Martin) csak párszor hozták be,hogy szoptassam.Az már ás kérdés,hogy az Istennek se akart szopni.Ezért nem is volt sok tejem. :roll:
Szülést követő 3.-ik nap hazaengednek,ha nincs semmilyen komplikáció.
A gyöngyösi 4D-ről végül is jókat hallottam,de mi Pesten voltunk kétszer is.Először 15 hetesen,akkor megmondták,hogy kisfiú lesz.Utána 27 hetesen,akkor már sokkal jobban lehetett látni a kezeit,lábait.
Hogy milyen martin?Általában energikus,sokat izgő-mozgó kiskrapek. :lol: Csak egy példa.Ma aludt 2 órát 11-13ig,aztán egész délután úgy fel volt pörögve,mint a Duracell nyuszi. :lol:
És majd csajszit vagy kissrácot szeretnél inkább? Én először kislányt szerettem volna,de amikor megtudtam,hogy kisfiú,akkor ezt könyveltem el,és el nem cserélném 1000 lányra sem! :lol: 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Most, hogy Sziszi írta a névnapot, megnéztem a naptárat, mert én a Zsomborra emlékeztem!
Szóval Orsi, boldog névnapot mindkét kisfiadnak! :)

Tényleg, akinek két neve van mindkettőt ünnepli?

Még egy kérdés lányos anyukáknak: hol fúrattátok ki a kicsi fülét, már ha ki van fúratva. Tapasztalt bababarát kozmetikushoz szeretném vinni Zsófit. :)

Picurka!
Nekem nagy sokára leesett, hogy a bababoltnál a Ti kocsitokat néztem meg! :D Bocs, de nagyon bamba voltam! Amúgy vettünk mi is újat. Málna színű pingvines Chipolino. Annyi volt, mint a boltban a használt. Apa nagyon örül, hogy a hercegnője csajos kocsiban utazik. :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok,

köszönjük a köszöntést, bevallok azt sem tudtam h ma van a névnapjuk. mert ugye Noelnek a 2. neve a zsombor, és Kolosnak júni 6án tartjuk a keresztény naptár szerint a névnapját.
azért kedves tőletek!!

isten hozta a kis Dórit. remélem jól vannak mindketten.

Gumama téged is köszöntelek.

Anett, igen tudtam, csak azt nem, h fiú mert múl thónapban még nem tudták. akkor a lánya "el lehet" keseredve mert ő kislányt szeretett volna. (ha jól emlékszem)

Sziszi, Noel is jó nehz már, majd 10,5kg.

mi jól vagyunk, csak ez az óraátállítás nagyon megzavarta a fikat. korán kelnek, f5-f6 között. :cry: :evil:
snooopy
 
 


Sziszi!
Főleg használt ruhát, de viszek könyvet, cipőt, gyapjú ágyneműt, hátmasszírozót, IKEA-s kis széket (ezek teljesen újak), hátha valaki megveszi, jó karácsonyi ajándék lehet. :)

Zizike!
Én is gratulálok!

Beus!
Barátnőm is árult a börzén, mindig ott van. Ez volt az első, amit kihagytunk. Persze biztosan tudtam volna válogatni én is! :)
Lili fülét egy háziorvos melletti asszisztens lőtte ki, a doktornő ajánlotta. Ha gondolod PÜ-ben elküldöm a nevét és a számát.

Gumama!
A szomszédunk itt volt 4D UH-on Gyöngyösön, és meg volt elégedve. Pedig ő aztán igazi maximalista, az első gyereknél ők is Pesten voltak. Ő kérte viszont a külön szobát (ez most egy új szolgáltatás a kórházban), és meg volt azzal is elégedve. Így a nagyobb lánya is szinte egész nap ott lehetett vele. Ez fontos volt számukra.

Peppissimo!
Azt hiszem nem ismerjük egymást, de lehet majd a börzén megismerkedünk. Nekem majd a nővérem fog segíteni árulni. Egy kérdés: Ilyenkor hol szoktatok megállni amíg kipakoltok? Nem szeretnék fél napig a parkolásért fizetni, ezért csak addig állnék meg a Műv. ház előtt amíg kipakolunk. Azt megengedik?
Vendég
 


Sziszi,
azt mondta a dokink és én Pepével is így csináltam, hogy nagy mennyiségű tehéntejet még ne, mivel ő anyatejes, meg főleg.
Főzelékben ilyenekben már mehet, tojással meg a fehérjével kell vigyázni a legjobban allergizál!
Tojássárgáját már eszik, illetve már azért kóstolgatjuk a tojásfehérjét és tegnap 1 kanál tehéntejet is megkóstolt. Nagyon ízlett neki és semmi baj nem lett, nincsen probléma!
Bence még szopizik és junior italt iszik. Ez bejött neki és nincsen tápszer íze!

Ágota,
én is viszek ruhát, cipőt. Mi is most megyünk először, nem tudom hogy lesz még. Reggel 9-től kezdődik a börze és 1/2 8-tól lehet menni pakolni. ennyit tudok, a barátnőm intézte!

Gumama,
mi mind kétszer Gyöngyösön voltunk 4D-s UH-on és nagyon szuper volt! Teljesen meg voltam elégedve!!!
Egyébként én is gondolkozok a dúla képzésen...

Orsi,
igen, szomorú volt a Lili, a védőnéni lánya, de már megszokta a gondolatot. A kisfia meg örült!

peppisimo
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm szépen az információkat a gyöngyösi 4D-ről! Hát ha oda kerül majd a sor akkor igénybe veszem :)

Sziszkó: Válaszoltam a prividre! :) Nekem majd ha lesz kisbabám mindegy, hogy kisfiú, vagy kislány, a lényeg, hogy egészséges legyen és hasonlítson az Apukájára, mert akkor nagyon szép lesz! :) Ha Anyára fog hasonlítani, akkor 12 éves koráig ronda lesz... :D Martin kire hasonlít jobban? Hááát, ha másodjára születik kislány, akkor neki jobb dolga lesz, mert lesz egy erős és okos bátyja, aki megvédi és "rendezi a sorsát!" ;)

peppi: Most lesz a dúlaképzés december 2-5ig, de tavasszal is fog indulni! Nagyon örülnék neki, ha lennének dúlák Heves megyében és ha együtt összefognánk, akkor csinálhatnánk egy nagy-nagy reformálást akár a szülészeti-, akár a tanácsadási és felvilágosítási rendszerben is! A következő képzés tavasszal lesz, ha gondolod, akkor folyamatosan informálni foglak! :) Majd elmesélem, hogy milyen volt, miket tanultunk, hogy zajlott az egész! :) De lényeg a lényeg, már másodjára álmodok rémeket az egésszel kapcsolatban! :( De remélem, minden rendben lesz! :)

snoopy: Köszönöm szépen köszöntésed! :)

Szép napot kívánok mindannyiótoknak! :)

Gumama :)
gumama
Ecséd
 
 


Gumama,

köszi, ha informálsz, az szuper lesz! Igen, tudom, hogy dec. 2-5-ig lesz, erre most sajnos nem tudok menni, de mindenképpen a tavaszi lenne jó!
Érdekel a reformálás is Heves megyében, jó lenne ha össze tudnánk hozni!
Priviben megadom az email címem és oda nyugodtan írjál, ha gondolod, ne untassuk itt a többieket!

peppisimo
 
 


Gumama!
Én is itt voltam 4D-n és én is meg voltam elégedve. Nagyon alapos volt Ildikó.

Képzeljétek! Marci bilizik!!! :) Olyan büszke vagyok! Csak eljött az ideje (bár nem hittem benne)!

Voltunk ma a lámpásos felvonuláson. Marci leendő ovis társai meg ovija csinálta. Nagyon klassz volt.

Zsófikám ma 4530g és 56 cm.

Ez a dúla dolog nagyon jó, bár sok tapasztalatom nincs, csak olvastam róla. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus,
gratulálok Marcinak! Hát persze, hogy eljön az ideje! Látod... még hogy nem hittél benne... még, jó, hogy a gyerek nem látja, mit írtál, hogy az anyukája nem bízott benne... :-)))
Zsófika is szépen gyarapszik!!!!
Biztosan klassz volt a lámpás felvonulás!

Ezért kellene jobban hirdetni ezt a dúla dolgot, mert sokan ezt tudják, hogy jó, jó de mégis hogy meg mire???

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Először is mindenkinek köszi a jókívánságokat!
Mi jól vagyunk,szerdán már haza is jöttünk.Jó már itthon,csak még ülni nem tudok,pedig mielőtt kiengedtek a varratot is kiszedték.Dóri jó baba,sokat alszik,keveset sír.Tejcsim nem sok van,de a semmitől több,pótoljuk,de remélem lesz még több.Szedem az urticat,úgy néz ki beválik.

Na megyek.

Sziasztok!!

Kép
m.né zizike
 
 


Zizikém!

Próbáld ki az alkoholmentes sört abból lehet napi 1 üveg (nekem ez jött be), vagy alkoholosból napi 1-2 dl. :)
Urticától nálunk hasfájás volt...

Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Csajok!

Elnézést az eltűnésemért, de épp házi dolgozatot írok és eléggé bele vagyok merülve!
Peppi: Tényleg nagyon örülnék, ha Te is dúla lennél! Már csak azért is, mert fontolgatok egy egyesületet,aminek a tervét épp most írom le dolgozatban, és ha érdekel a dolog, nagyon szívesen átpostázom Neked e-mailbe, amint kész lesz! Azt hiszem azzal sok mindent el tudnánk érni, ha szépen és okosan munkálkodunk! Természetesen számíthatsz az információimra és köszönöm, hogy adtál elérhetőséget priviben! :)

zizike: Isten hozott Benneteket itthon! :)
Hogy telt az első hét otthon Dórival?
Első kisbaba?
Remélem mihamarabb csillapodik a sebfájdalmad... Jegelni próbáltad már? Állítólag jót tesz rá...

beus: Köszi az infót a 4D-ről!
Milyen volt az a lámpás felvonulás?
Én még ilyenről nem hallottam, illetve... az itteni oviban ilyenek sajnos nincsenek! :( De biztos nagyon szép lehetett! :)
Én már nagyon várom hogy dúlaként tevékenykedhessek sokad magammal a megyében! Ha esetleg terveztek kis tesót, és érdekel, akkor szívesen állok majd rendelkezésedre! ;)

sziszkó: Visszaigazoltalak! ;)

Hű, hirtelen most ennyi jutott eszembe, amint tudok jövök és írok még!

További szép és kellemes hétvégét kívánok!

Gumama
gumama
Ecséd
 
 


Sziasztok!!

Beus

Próbálkozom a sörrel,remélem beválik.Amúgy hogy vagytok?

Gumama

Egész jól telnek a napok,az 1.éjszaka volt csak nehéz.Akkor végig sírta az éjszakát,de azóta szépen alszik,minket is hagy pihenni,2-3 óránként kel.De apa nagyon sokat segít,altat,büfiztet,pelenkáz,stb.A sebem már alig fáj,szépen gyógyul,de az ülés még nem igazán megy.De minden fejben dől el,úgyhogy én eldöntöttem hamar rendbe jövök.

Sziasztok

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok,

beus, szép súlya van Zsófinak. örürlök ,h Marci bilizik. és magától jött rá, vagy hogy volt? és a kaki is abba megy? Kolos ha kell hozza a pelust, h csak abban... bár 2x már kakilt bilibe és 1x wc-be de többet nem hajlandó. :(

Zizike, more milk plus kapszula. azt monják ez is a tejcsire, de elég drága. képet kapunk majd Dóriról?

ez a dúlaság érdekes lehet. engem nem zavar h itt beszélgettek róla.
snooopy
 
 


Gumama!
Én már biztos nem tervezek több gyerkőcöt, de attól még érdekel a dúla téma. Szóval engem sem zavar, ha itt írtok róla. Amúgy a fél családom ecsédi! :)

Zizike!
Jól vagyunk köszi!
Remélem, ti is! :) Bevált a sör?

Orsi!
Az én gyerekemet meg kellett vesztegetni a bilizésért, de megérte! Ez van...máshogy nem ment. Pisi, kaki bilibe. A következő lépés a wc lenne, majd veszünk szűkítőt. Aztán meg, hogy tudjunk pelus nélkül sétálni, mert az még nem megy.

Várom a tippeket a tapasztalt anyukáktól! :)

Teszek fel képeket fészbukra, mert iwiw-re nem megy. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok, Szép Reggelt Kívánok!
:)

Örülök neki, ha a dúlaságra, mint témára nyitottak vagytok és köszönöm, hogy beszélhetek/beszélhetünk róla itt, ebben a topikban :)
Tegnap adtam le az ezzel kapcsolatos dolgozatomat. 2 órán keresztül védtem, a kérdések záporoztak, majd kitörő taps fogadott, az osztálytársaimnak nagyon tetszett! Annyira boldog voltam, ez egy hatalmas löketet adott nekem a megvalósításhoz! :D

zizike: Örülök neki, hogy Dóri ilyen nyugodt, jó kislány. Olyan szerencséd van, hogy a párod így besegít! Sajnos találkoztam már olyan párral, ahol ez egyáltalán nem így volt! :( Bent volt Veled a párod is a szülésnél?
A tejcsihez sajnos (még) nem tudok konkrétumokat, de nekem azt mondták, hogy a laktoherb tea jó, csak nem tudom mennyire intenzív lehet a hatása!...

beus: Tényleeeeeg? Mifene:) Akkor lehet, hogy szegről-végről még ismerlek is! ;) Leírod privibe, hogy kik ecsédiek a családodból? Hát a világ kerek, de sosem elég kicsi! :)

Tényleg, készültök már az ünnepekre? ;)
Ki mit fog sütni/főzni?

Szép napot, vigyázzatok magatokra/egymásra!

Üdvözlettel:

Gumama :)
gumama
Ecséd
 
 


Zizike,

Elvileg ezeket hallottam tejtermelés fokozására:

Karamalz maláta ital, 50%-os őszilé, barna sör: ezek nekem beváltak!!!
Laktoherb, Fitolac tea.
Laktot még mindig iszom, nekem ez is bevált!

More milk-et tényleg több barátnőm is dicsérte! Ezt nem próbáltam!
És még a homeos bogyók is segítettek a barátnőmnek.

peppisimo
 
 


Sziasztok!!

Köszi a sok jó tanácsot a tejcsihez,de sajna úgy néz ki semmi nem használ,kezd még az a kicsi is elapadni.Képet ide nem sikerült feltennem,de facebookon vannak.
Dóri baba szépen növöget,vissza hízta a születési súlyát.
Majd még jövök!

Sziasztok!!

Kép
m.né zizike
 
 


Zizike,
Ne legyél elkeseredve, a mai tápszerek nagyon-nagyon jók és amikor eteted ugyanúgy lehet olyan kötelék, kapocs köztetek. Ki lehet alakítani!

Holnap akkor börze!
Remélem sikerül árulnunk a barátnőmmel!

Puszi Nektek!

peppisimo
 
 


Zizike,
még az jutott eszembe, hogy vesztek anyatejet, vagy kaptok?
Nem írt fel a dokitok??

peppisimo
 
 


Karamalz...hmmm isteni íze van! :)

Zizike!
Írtam fészbukon!

Holnap én is benézek a börzére, hátha találok valami hasznosat.
Hétfőn pedig viszem a nagyfiamat oviba 1 óra hosszára. Hát, kicsit para van. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Akkor egy cipőben járunk! Mi is hétfőn kezdünk a bölcsiben. Én is parázok kicsit, de nem a beszoktatástól, mert amikor beiratkoztunk haza sem akart jönni, hanem hogy mi lesz akkor, amikor reggel majd nem megyek be vele a csoportszobába.

Füllyukasztás megvolt már? Sikerült elérned akit én ajánlottam?

Láttam a babakocsitokat, sétáltatok, csak én autóban ültem, így nem tudtam gratulálni hozzá. Tényleg igazi csajos kocsi! :)

Holnapi napra kérek egy kis energiát! Szeretnék minél több dologtól megszabadulni! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Tápszerezünk,de jó az.Vannak képek itt a galériában,Mayer Dórát keressetek!

Sziasztok!!

Kép
m.né zizike
 
 


Megvolt az első nap az oviban. Haza sem akart jönni. De nem kiabálom el! :)
Holnap már délig marad. Majd meglátjuk mi lesz.

Ágota!
Nektek hogy ment az első nap?
Kihagytam a börzét. :( Ezer más dolgom lett. Milyen volt? Tudtatok sokat árulni?

Zizike!
Gyönyörű kislány Dóri! :)

Holnap két hónapos tanácsadásra (meg oltásra) megyünk. El sem hiszem!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Zizike!
Én is megnéztem a kislányodat, nagyon édes, és szép!

Beus!
Sírás nálunk is volt, ő sem akart hazajönni. Ma kb. 15 percre hagytam ott, nem volt semmi gond. Holnap megpróbálom 1 órára ott hagyni. Ma megint nem akart eljönni, már kért inni, és el is fogadta a gondozónőjétől, sőt amikor a többieknek kicserélte a pelusát, ő is odament, és megengedte, hogy neki is kicseréljék. :)

A börzén nem volt nagy tolongás, kb. 9-10:30-ig voltak sokan, előtte és utána csak lézengtek az emberek. Ennek ellenére én meg voltam elégedve, szerintem magasan én árultam a legtöbbet. Mondjuk nálam márkás ruhák voltak: Puma, Adidas stb.

Peppi!
Ti voltatok? Nektek hogy sikerült?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: