Új privát üzeneted érkezett!

ja, nem szeretnénk annyira,kint venni.én még a laksival is megelégednék de apa nem akar :)

Levi
már el is felejtette a műtétet.

na a képek:)
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


szia



3éve ilyenkor,ebben az órában imádkoztam(nem szoktam),hogy a pocakomba lévő pici emberecske éljen.félórán át keresték az akkor 20hetes pocilakó szivecskéjét.nem Uh-val,hanem azzal a szivhang készülékkel. feküdtem fent az ágyon és a dokik keresték.én néztem kifele és folytak a könnyeim(most is a v issza gondolás során).a dokik kérdezgettek,hogy mozgot e ma meg ilyeneket.igen mozgot még reggel de nagyon kicsit.

a doktorúrnak megcsörrent a telefonja.lerakta a doplert(azt hiszem ez a neve) beszélt telefonon és utána ahogy vissza rekta a doplert meghallottuk 20perc után a szivverést.én elkezdtem sirni.



akkor azért mentünk be a kórházba mert reggelre véreztem.kaptam egy szobát ami utána 2hétig az otthonom volt.csak wc-re és zuhizni kellhettem fel. még aznap este(amelyik nap bementünk) 9kor meg Uh-ztak,hogy vajon miért vérzek.a méhlepényem a méhszáj mellett volt pont. reggel mentünk be és csak este Uhztak meg addig rettegtem,hogy mi lehet.



akkor derült ki az is,hogy kisfiú van a pocakomba. ma már 2,5éves nagyfiú.de azt a napot és az utána következő heteket senkinek nem kivánom.szigorú fekvés volt otthon is majd a 30.hétig.utána már mozoghattam,sétálhattam de csaK SZülés után nyugodtunk meg. a doki előszőr azt mondta,hogy 28.hétig birjuk ki,majd kibirtuk akkor a 32.hetet mondta ,36.hetet és végül is a 38.héten született meg.





bocsi,hogy leirtam,de ki kellett magamból irni most.
Vendég
 


Szia!
Furcsa, még nem olvastam a hozzászólásodat, s az jutott eszembe, hogy nem fogunk együtt tornázni. Merthogy neked nem kell!

Nem semmi, min mentél keresztül Levivel! Én végig ilyesmitől tartottam (Barnus lombikbaba, elsőre sikerült). Hihetetlen erő kellett mindennap vidáman gondolni a babádra, s nem arra, mikor veszítheted el... Gratulálok! Ebből is látszik, milyen erősek vagytok. Te is, Levi is.

"bocsi,hogy leirtam,de ki kellett magamból irni most." :roll: viccelsz???? még szép, hogy leírhatod, sőt megtiszteltél vele...

Ismét nagyon jók a képek! Nagyon ügyesen áll Kristóf!!!!
Viszont bajban vagyok, az ágyban, a cumis kép Levi vagy Kristóf? Nekem még nagyon hasonlítanak... :oops:

Úgy néz ki, most szombaton el tudunk menni a zenebölcsibe. Jöttök???? :roll: lécccciiii................

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

 
 

szió

ugynéz ki holnap eljutunk a zenebölcsibe.igaz csak Kristófót viszem :) igy könnyebb nekem is :) :) még ma megérdeklődöm hánykor is van pontosan és megirom.a számod véletlenül kitöröltem :(

az ágyban alvós cumis fiú:Levi aki nagy cumi dugó de csak itthon.ha megyünk valahova akkor nem kell :wink: :wink: :wink:

ja a képen bevan húzva a hasam mert bizony van még ott felesleg :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


na fél 10kor kezdődik a bölcsi :)
Vendég
 


Köszi!
Igyekszünk!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió
hogy vagytok?
tök jó volt talizni :)
14én remélem megyünk nem leszünk betegek.
de nem tudom milyen jelmezt kéne a fiuknak csinálni :roll: :roll: na meg magunknak :lol: :lol:
Vendég
 


szia!!!

én is örülök, hogy végre személysen is láthattalak benneteket (ha Levit nem is). Kristóf még nyűgösen is tündéri!!!

Én már kitaláltam, de még titok... Te is beöltözöl?

Lenne egy kérdésem: Nem tudsz véletlenül egy jó nődokit? Lehetőleg a környéken, Pest déli oldala is jó
Lehetőleg legyen uh-ja, ne kelljen azért külön kórházba menni, és lehetőleg ne lágyan méregdrága. Ja, és persze a legfontosabb, hogy figyeljen is oda, ne futószalag legyen!

Köszi addig is!!!
Szia

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió

hát az én nődokim nagyon jó:)
a Moszkvatérnél van rendelője.ha jól tudom 8000ft egy vizsgálat.Uh-val talán több.de nagyon jó orvos.azért nem tudom biztosra a tarifát mert engem még ingyen vagy ha adtunk adtunk ha nem nem alapon végig vitt.akkor még nem volt magándoki.


miért?csak nem? :wink: :wink: :wink: :wink:

hát gondolkoztam hogy beőltőzök :) :) de minek?:)
Vendég
 


Szia!
Nem! :( még...
Régen voltam (1.5 éve ) szűrővizsgálaton, + szülés óta a 6hetes kontrollon voltam (Dabason az SZTK-ban), de semmi uh. Ki tudja, mi van bent???? :wink: :lol: :lol: :lol:
Köszi a dokit!

Közben megkérdztem a láncot, a nővérem 2.500 Ft-ért vette, de ez a több színű, hosszú. Van egyszerűbb és olcsóbb is (az is hatásos). Nézd meg a neten, s ha úgy döntesz, hogy kell, szólok, hogy kérjen. (Nem rögtön van, a csaj is rendeli, s akkor megkérdezi, változott-e az ár, de szerintem nem). + kb 1 hét mire megkapom, mert Tapolcán lakik a nővérem. Szóval, írd be a keresőbe: borostyánlánc, s nézegesd!

Én is beöltöznék, de ezzel a testalkattal úgyis tudja rögtön mindenki, hogy én vagyok... :wink: :lol:

Szia!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock:

Szia!
Csak nem eltűntél?

Teszek pár képet a hétvégéről, ha nem baj...
Kép
Kép Kép

További szép napot!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


SOK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT BARNUSNAK :)
Vendég
 


vagyok cak kicsit magam alatt :( :( a hiteleink már az egekben :cry: :cry: :cry:

nagyon jók a képek látszik Barnus örült az ajándékoknak :) :)
milyen torta volt?

14én megprobálunk menni remélem sikerül
Vendég
 


:roll: na most jó helyen vagyok????
sziasztok! :lol:

KépKép

Viki
viki23
 
 


igen jó helyen jársz :)
Szili bemutatom neked Vikit, Viki bemutatom neked Szilit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
Szia Viki!
Csak nem csatlakozol??? Merre laksz? (Persze Bugyin belül. Vagy kívül? :wink: :lol: )
Mit lehet tudni rólad? Gratulálok! Látom, július végére várod a picurt! Ha érdekel, tudok küldeni hasznos olvasnivalót...

Lekri!
Köszi a köszöntést!
Igazándiból az utolsó kép január végén készült, az régebbi ajándék (egy része karácsony, más része még régebbi). :oops: :roll:
Az asztal pl. mostani ajándék a székekkel, amelyiknél ül (gyerekeknek való, majd teszek róla képet), csak az nem látszik.

A torta házi készítésű, Barnus "kis"testvére készítette. (Neki is van 2 lánya...) Marcipán torta, egy autót ábrázol, nagyon jó lett! Barnusnak nagyon tetszett! (hát még nekem!) :lol:
Majd előkeresem, régebben is csinált, istenien néznek ki a torták, s ráadásul finom is!
Ha érdekel, szobaképeket is rakok (az övéké), gyönyörűen kifestette). Csak ha nem baj, ma már nem...
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szia Szili!
De csatlakozom! Reni mutatta meg ezt az oldalt és nagyon tetszik :lol:
Bugyin belül :D lakunk , egy éve költöztünk ide. Előtte gyáli voltam, majd mikor megismertem a párom beköltöztünk csepelre albérletbe. Addig amig nem tudtunk biztos helyett biztosítani a babánknak várattuk. Bár ezis meglepetés volt , hogy most jött, mert pont most nem is számítottunk rá... majd egy éve kineveztek a melohelyemen és minden időmet lefoglalta a ház, és a melo...
De december 1én mikor megcsináltam a tesztett, rögtön ő lett az első :lol:
Nagyon örülönk neki!
Egyáltalán nem félek. sőt a terhességet se úgy kezelem mint a bnőm, hogy még a napra se mer kimenni..
Rosszullétem is mindössze egyszer volt :o
Röviden azt hiszem ennyi :P

KépKép

Viki
viki23
 
 


Szia Viki!
Nahát, akkor én régebbi bugyisi vagyok???? :roll:

Örülök, hogy így állsz a dolgokhoz. Ez nagyon sokat jelent majd a picurnak, is meglátod!

Hasonlóan álltam én is hozzá, bár az elején nagyon óvtam. (Első lombik sikerült, 8 vet vártunk Barnusra. :oops: :lol: )
Rosszullétem1x volt, 14 hetes voltam, hánytam egy óriásit, s akkor mozdult meg. Azóta sem lehet egy szavam sem. Nagyon jó fiú! Amikor eljön az idő, felviszem a szobába, lefektetem, otthagyom, s elalszik magától. (Gina Ford: Kiegyensúlyozott babák, nyugodt mamák kézikönyve alapján állítottam be a napirendjét, igaz, már 3 hónapos volt, mert az elején úgy gondoltam, nem kell. De kellett. :roll: )
Tuod már, hogy fiú vagy lány lesz? Ki az orvosod? Vagy Dabasra jársz SZTK-ba? Tudod már, hol fogsz szülni?
Tudom, nagyon kiváncsi vagyok... :oops: :roll:

Lekri!!!
(Megnéztem a blogodat, s akkor jöttem rá, honnan a neved... :oops: :roll: )
Ez nem ér!!! Azt gondolod, hogy hozol valakit, s rögtön lelécelhetsz??? :twisted: :wink:
Vagy ennyire kibuktál a hitelek miatt? Sajnos nagyon sokan járnak ebben a cipőben mostanság...
Szombaton jöttök?
Mi újság veletek? Kristóf elindult már? :wink:


Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!
Még nem tudni, hogy fiú lesz e vagy lány. Még nem is kérdeztem mert megvárom amig tutira megtudják mondani!
Bár mi nagyon lány pártiak (páromnak már van 3fia) vagyunk, de persze a fiunak is nagyon fogunk örülni, csak én is és a párom is nagyon lányos babás szülök szeretnénk lenni!
A lényeg hogy egészséges legyen! A többi meg úgyis már rég el van döntve!
Hát remélem határozott, és fain anya leszek :lol:

Reni sztem ma "apázik" , azért nem jött fel!

Szió!

KépKép

Viki
viki23
 
 


sziasztok

nemtüntem el csak ..............

Szili
igen a hitel miatt vagyok elkenődve nagyon de probálok pozitivan hozzáállni.most szombaton szerintem nem megyünk,vagyis biztos de 14én szeretnék menni,remélem apa nem dolgozik.

A torta házi készítésű, Barnus "kis"testvére készítette.
ezzen gondolkodtam egy darabig de aztán rájöttem :lol: :lol: :lol:
tegnap voltunk a Corába vettünk Levinek ülést az ővét megörökölte Tofi.annyi jó gyerek cucc volt és tök olcsón.

Vikiéknek fiúk lesz,már ha csak a Tibire nézek el se tudom képzelni egy törékeny kislánnyal a kezébe :wink: :wink: :wink: meghát én fiút érzek nekik :) :)

Kristóf még nem indult el de kapaszkodva,oldalazva már szinte szalad.végre megtanult állásból leülni igy nem esik annyit.

Barnus kommandózik még? :wink: :wink:
Vendég
 


Na mesélj! Csak nem Banya vagy?

Emlékszel a cd-re, amit adtam? Van rajta egy könyv, hogyan kívánjunk... Vagy valami ilyesmi a címe. Ajánlom a figyelmedbe!

Most olvastam a blogodban Kristóf papír-históriáját.... Nem semmi! Szerencse, hogy nem történt semmi baj!

Tibi és a törékenykislány: mi nagyon meg voltunk győződve róla, mikor már sikerült a baba, hogy lányunk lesz...nem is volt fiú nevünk. El sem tudtam volna képzelni a páromat fiúval... :oops: )
A genetika uh-t nagyon elapkodták Dabason, így elmentünk 4D-re. Nagyon ajánlom! Hihetetlen élmény! Ott derült ki, hogy fiú!!! És IMÁDJUK! a lenne következő, s az is fiú lenne, azt sem bánnánk...

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!
Köszi Reni ezt elmondtam ám a Tibinek :lol:

KépKép

Viki
viki23
 
 


na akkor nekem végem :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Szili
én megnéztem azt a cd-t akartam is irni,de csak könyv boritok jönnek be :oops: :oops:
bele lehet valahogy menni?

lenne egy kérdésem:a Barnus "kistestvére" csak Barnusnak csinál tortát?ha kifizetném a cuccokat meg amennyit kér akkor nem csináln aa fiaimnak egyet szülinapjukra?nem haragszom meg ha nem:)
a blogomba kérek szépen kommenteket is:)
Vendég
 


sziasztok!
Hát Reni lehet , hogy igazad van, és a Tibi lesikítja a hajad... :P
(Főleg ha igazad lesz!)
De mostanában már annyian mondják hogy én is kezdem elhinni...
Bár az egyik ism végig kislányt mondtak az uh. aztán az utolsó uh. közölték hogy jajj kisfiú....
:roll:

KépKép

Viki
viki23
 
 


tudod ugyis az a lényeg,hogy egészséges legyen :) :) még ha a Tibinek a 4.fia is lesz :) :)

mikor jösz hozzánk?csinálok fini megy levest:) :)
Szili
ha tudsz te is eljöhetnél erre Barnussal :) :)
Vendég
 


Reni!
Hétfőn , kedden itthon vagyok lehet hétfő délután vagy kedden átmegyek!
De előtte majd felhívlak!
Imádom a megylevest :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki ma várunk :) :) tegnap csináltam gyümilevest de az el is fogyot.ma is csinálok :)

Szili
eltüntél???????????????????? :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak....
szombaton nem tudtunk menni zenebölcsibe, mert éjjel fent volt Barnus, én meg hulla voltam. (Peduóig az apja rázta a seggét. :oops: )
Szombat reggelre és vasárnap reggelre is kijött 1-1 foga BArnusnak. Még 3 majdhogynem kint van, kicsit nyűgösebb (másnál alapból nyűgösebbek, csak nem vagyok hozzászokva :oops: ).
Tök fura!
Alul kint volt 3 foga, s a hiányzó 4. felett jött a szemfoga!!!! :roll: :roll: (Így még harapni sme lehet). Bár másnapra kijött alul a 4.

De jó nektek! Remélem, jól éreztétek magatokat!
Köszi a meghívást, mi is szívesen elmennénk egy nap, majd megbeszéljük. Nektek délelőtt vagy délután a jobb???
Elküldenéd priviben a telefonszámodat? Szerintem könnyebb lesz megbeszélni. (Ráaadáusl el is tévedhetek Lacházán... :wink: :roll: )

Még jövök!!

Ja! Igen, még kommandózik Barnus, bár most jobban tetszik nki, hogy minden mellett áll, + a lépcső a kedvenc!

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió

végül is nem tudtunk talizi Vikivel mert nem jött el :(
kórházba vitték a Kristóffal egyidős Mónikát VAGY bOGIT :oops:
aki vIKI férjének a testvérének a kislánya.na ezt jól megaszontam :oops: :oops:
de jövhéten a Viki valamelyik nap jön .aszem csüt vagy péntek.ha gondolod megbeszéljük és jöhettek együt?

nkem mindegy mert végül is a fiúk fél12 és fél2-2között alszanak de az se gond ha kihagyák :)

szombaton lehet megyünk de Tofit nem öltöztetem be.van egy tigrisecsikos ruhája azt adom rá.Levit még passz :oops: :oops:

azért alakul Barnus fogai.Tofinak 2van és kész :lol: :lol:

küldöm s zámom:)
Vendég
 


a blogba még több van,mai képek:)
Kép
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


apa dolgozik igy ma nem tudunk menni :( :(
jó farsangolást ha ti mentek
Vendég
 


Egyszer volt, hol nem volt, egy gyermek megszületni készült.
Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:
-Azt beszélik, holnap leküldesz a Földre, de hogy fogok ott
élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?
Isten azt válaszolta:
- A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog
téged, vigyázni fog rád.
- De – mondta a gyermek- itt a Mennyországban nem csinálok
mást csak énekelek és mosolygok.
Isten így szólt:
- Az angyalod minden nap énekelni fog neked, és érezni
fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel.
-És –mondta a gyermek- hogyan fogom megérteni az embereket,
ha nem értem a nyelvüket?
-Az könnyű lesz. Az angyalod meg fogja tanítani neked a
legszebb, legédesebb szavakat amiket valaha is hallani
fogsz. Az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog
tanítani beszélni.
A gyermek felnézett az Úrra és így szólt:
-Mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?
Isten rámosolygott a gyermekre és így szólt:
-Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít
imádkozni.
A gyermek erre azt mondta:
-Úgy hallottam a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem
megvédeni?
Az Úr megölelte a gyermeket:
-Az angyalod óvni fog téged, akkor is ha ez élete
kockáztatásával jár.
A gyermek szomorúan nézett:
-De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged.
-Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja
mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én
mindig melletted leszek!
Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani
lehetett a földi hangokat.
A gyermek sietve megkérdezte:
-Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az
angyalom nevét!
Az Úr erre így válaszolt:
-Az angyalod neve nem fontos… Egyszerűen csak így fogod
hívni: ANYA!


hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó,merre vagy Szili?
Vendég
 


Szia!
Nagyon tetszenek a képek!
Bekukkantottam a blogodba, nagyon jó!
Nekünk nincs szánkók :oops: :( , nem is hittem, hogy ennyi hó lesz! Majd jövőre! Addig is marad a séta a hóban...

Nem tűntem el, csak alig van időm géphez jutni... :roll:
A farsangon voltunk, de úgy döntöttünk, nem öltözik be Barnus, még kicsi, ne tudná igazán értékelni... Készítettem pár perces videót, hogy lásd... Videózás közben, miközben Barnus játszott, észrevettem, hogy nagyon csúnyán köhög egy gyerek. :evil: :evil: Nem szerettem volna, ha még egy betegség is tetőzi az "aligeszemvalamit" fázisunkat, így gyors telefon apának, aki száguldott értünk. De a fánkból még kaptunk.
Nem hiszem el, hogy ennyire felelőtlen emberek vannak, vagy ha az én gyerekem beteg, nem érdekel, ha a többi elkapja???? :twisted: Hihetetlen!

Közben már 6 fogunk van! (Felül a 2 középső hiányzik, vámpírosan!!! :P )

Megkérdeztem a tortát, küldök telefonszámot, s megbeszélhetitek!
(Ráadásul ő ráckevei...)
Ha kicsittöbb időm lesz, teszek képet még tortáról és a szobáról, csak cd-re már kimentettem... MI pedig most csináljuk a babaszobát. (eddig 1 szobában aludtunk), s kicsit lefoglal bennünket.

Tetszett az előző beírásod! Már hallottam, de még mindig tetszik!

Vikiről mi újság? Nagyon eltűnt!

Ja, a telefonszámodat nem kaptam meg! :roll:
Most hirtelen ennyi, + teszek pár újabb képet.. (február elején volt)
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia

tök jók a képek:)

Viki dolgozik azért jár ritkán erre de majd letolom,hogy azért néha irhatna:)

ma voltunk mérésen
Kristóf 9,33kg és 74,5cm.tök sokat hizott edig annyira keveseket eszik.csak lestem a mérlegelés eredményét :shock:

hát azt én se értem,hogy beteg,köhögő gyereket mért kell vinni ilyen helyre :shock: :?
sokan oviba is elviszik igy a gyerkőcőt

majd a babaszobáról is tegyél képet :)

a meghivásom áll ám még csak egyeztessünk időpontot majd:)
Vendég
 


hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia!!!!!!! :oops: :roll:
Pont most néztem be, mi újság....
Nagyon zajlik az élet, alig tudok géphez ülni. De igyekszem!
Volt végül Viki? Nagyon eltűnt...

Írni akartam: pont meg akartalak keresni az iwiwen, mikor láttam, hogy üzenetem van...2 perccel előtte jelöltél be!!!! :P

Még jövök, csak gyorsan bekukkantottam...
Szia!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!
Már alig várom a jövöhetet, hát ha megtudják mondani a baba nemét:D
Folyton ezen filozom és kérdezgetek, mindenkit, hogy neki milyen volt a terhessége és milye lett... :D
ez már beteges.... :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


hali:)

brékó-brékó itt a Föld! mi élünk virulunk,taknyolunk:(remélem nem lesz beteg Tofi mert most éppen ő taknyol.
Levi ma reggel 4kor kelt és ment munkába apával.nemsokára jönnek haza :)

Viki
nem beteges hidd el. :) tök jó érzés kismamának lenni.főleg ha majd kirugja a ház oldalát:)

Szili
volt Viki:)
alig akartuk haza engedni.sőt Levi el akart vele menni de Viki nem vitte el :)
olvasok a gondolataidban:)
megkaptad a könyvet az email cimedre?

Tofi üzeni nektek:
ff t67gh
Vendég
 


Sziasztok!
Hú, de régen voltam erre! :oops:

Viki! Kiderült????

Lekri!
Köszi a könyvet! Igen, megkaptam. (Bár olvasni még nem volt időm) Örülök, hogyjól vagytok. Remélem, már a taknyolás is elmúlt.
Képzeld! Múlt héten mentem zenebölcsibe... Nem kellett volna, elmaradt. Most viszont nem tudok menni. (pedig még a bugysi újságba is bekerültünk! :wink: :P )
Olvastam, hogy nemsokára mentek pihenni. Jó szórakozást!

Addig is pár újabb kép:
Már nagy fiú vagyok...
Kép
Vámpír-fogak:
Kép
Szép álmokat!
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


hali

milen nagyfiú az első képen :shock: :lol:
hol haja????????? vagy csak nem jól látom?
annyira jóképű kispasi :) :)

igen hétvégén kicsit kikapcsolodunk bár már most totál lelkiismeretfurdalásom van :(

irj magatokról?hogy vagytok? mi ugynézki mégse kltözünk.de bármikor válak szeretettel Barnussal együtt
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!
Nem tűntünk ám el, csak nyaralni voltunk... nővéreméknél.
Hogy telt a kikapcsolódás????
Jól látod, levágtam Barnus haját... Sőt, azóta (pénteken) még jobban levágta a fodrász, majd tezsek fel képet! Olyan mint Kristófnak!!! :P :lol: Pont most néztem... Nagyon tetszik!
Még jövök, s mostanában ám :oops: , csak most gyorsan benéztem, ma volt az unokám szülinapja, s csak tegnap jöttünk haza...
Addig írjatok sokat, hogy lgyen amit olvasnom!!! :wink: :lol:
Sziaztok!
Ja! Köszi a meghívást, élünk is vele, csak még nem tudom, mikor. Úgyis egyeztetünk előtte!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
mizu,hogy vagytok?
mi kicsit betegeskedünk,fiúk is és én is :(amugy semmi izgi nem történik velünk.
majd tegyél képet barnus hajáról,kiváncsi vagyok :)
szalad már? :)
irjál te is ahogy látom 2en maradtunk.bár mostmár szerintem Viki is fog irni 1étől nem melózik:)
elarulom,hogy kisfiú lakik a pocakjában(én megmondtam) :lol: :lol:
majd szólók neki,hogy hozzon képet na meg irjon ide is:)

puszi
Vendég
 


:oops: 8) :oops:
Hűha... azt hiszem, nagyon lemaradtam... bocsi..
Szóval: sziasztok!

Igen még élünk, s nem szabadultok tőlünk!
Most kicsit beteges Barni, benyelt valami vírust. Szegénykém ordított fél napot, pedig ő nem szokott.. Amikor végre elaludt (addig 2x voltunk dokinál, azt mondta, ha hány, menjünk vissza. még haza sem értünk...), kb 40 percig még hüppögött. De most már jobban van.

És veletek mi újság? Meggyógyultatok már?
Állítólag zenebölcsi helyett baba-mama klub lesz. Tudsz róla valamit?
Lassan össz is kellene már futnunk...
Addig is pár kép...

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


3 torta kép a kezembe került...

Kép
Kép
Kép
Az utolsóban igazi baba van...
Jó éjszakát!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
remélem Barni már meggyógyult?
a képeken nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!
igen hallottam a babamama klubról de csak ennyit.te tudsz valami újjat?

mi szinte mindig uton vagyunk vagy az udvaron.szeretjük a jóidőt nagyon.
én 2napja kezdtem el fogyózni :wink: nem is igazán fogyókura csak este 6után nem eszek és napi pár percet tornázok esténéként.el kéne tüntetni az úszógumimat mert mióta szedem a fog.gátlót feljött 2-3kiló a derekamra:(((((((((((((((((((

pár kép:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szia!!!
Először is:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
Igaz, már régebben volt, de csak most jutott el hozzám a hír.. Tudod, tanyán lakom... :wink: :lol:
Tudom, miről beszélsz, mi is állandóan kint vagyunk. Ma már nem volt annyira jó idő, így elmaradt...

Nagyon jók a képek! Az utolsón el is esett Tofi?
Bevallom: időnként olvasgatom a blogodat.. Nekünk is sokáig Botond volt az elképzelés. Aztán csak lány nevünk volt, míg ki nem derült, hogy kisfiú. Így lett Barna. De nem bánom, nem tudom elképzelni Botondnak...


Tegnap azt mondta a doki, hogy meggyógyult Barnus. Ezért sem akartam menni baba-mama klubba, mert nem szerettem volna vírusterjesztő lenni... De jövő hét szerdán remélem összejön. Nem jöttök?
De irigyellek! 2-3 kg!!!! :oops: Én januártól fogytam 4-5 kilót. A nővérem sokkal többet, annyi az egész, teljesen mellőzni kell a cukrot és a fehér lisztet.
Szorítok, hogy gyorsan menjen le!
Azért időnként jelentkezhetnél, mi újság...
Vikiről tudsz valamit?

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szia
Köszönöm a köszöntést :)


Viki jővőhét szombaton megy férjhez és én az első sorba n fogok tapsolni :) :)
ma megyünk fiúkkal Bugyira és elsétálunk feléjük is.meg megnézzük a búcsúsokat.holnap jöttök a búcsúba?hátha találkozunk:)
gratula a gyógyult Barnusnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az a baj,hogy hétköznap nem nagyon tudunk lemenni pedig mennék :(
most tegnapi sétánk folyamán 2anyuka megállitott,hogy itt Lacházán is van pénteken 10től fél12ig baba klub.mondták,hogy menjünk el.igy lehet jőv.héten elnézünk arra:)

blogot nyugodtan olvassd.sőt irhatsz is bele kommentet:)

nézd milyen nagy már Tofi:
Kép
:)

ja nem esett le Tofi az autóról :)
Vendég
 


merre jársz??? :)
mizu felétek?
mi éldegélünk.fiúk jól vannak.Tofi nem megy még egyedül.nagyon fél még egyedül.tegnap volt Vikiék esküvője :)
mi volt a baba klubba?
teszek pár képet
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: