Új privát üzeneted érkezett!

Kismotorunk nekünk is van eladó, egyelőre 1 db a készletből :lol: , olyan közepes méret, sötétzöld. Majd csinálok képet, meg lemérem. Írjon, akit érdekel.

Ikea Antilop etetőszékünk is van eladó (tálcával együtt), ebből 2 db van. csatolok képet, idegen gyerekkel, meg Dórival is. :lol:
Kép Kép Kép Kép

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Szia Norus!
Mennyiért adod a motort?

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Cseppek! Motort ma megvették, bocsi de irtam telon keressetek. Elutaztam, de amugy sem tudok itthon sem minden nap babanetezni. Remélem találsz másutt.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Cseppek! még egy motor van eladó, de ez 4 kerekű, enduró. Alacsonyabb, mint a szürke amit hirdettem. Ma hoztam haza igy még fotom nincs. Ja az ülése felhajtható, imádtak oda belepakolni.
Ha valakit érdekel szoljon majd küldök képet, hétvégén ezt is felteszem árverésre is.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Keresek karácsonyi menünek való házi KACSÁT. Felpucolva, max. 800-1000 Ft/kilós áron.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Ha kijöttök Sándorfalvára a csongrádi úton, az Aqua Plusz előtt (nagykanyar, Rákóczi utca) befordultok és elmentek az angol turiig (baloldalt a 3.sarok), ott ki volt irva egy hete kb, hogy van eladó.

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Szilcsi!
2500Ft/db és ha jól emlékszem 2,5-3kg.

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Pampers Sleep and Play pelenka továbbra is van eladó!
2290Ft/ csomag Kép

Kép
mné zsuzsi
 
 


karmen írta:Cseppek! még egy motor van eladó, de ez 4 kerekű, enduró. Alacsonyabb, mint a szürke amit hirdettem. Ma hoztam haza igy még fotom nincs. Ja az ülése felhajtható, imádtak oda belepakolni.
Ha valakit érdekel szoljon majd küldök képet, hétvégén ezt is felteszem árverésre is.


Tudnál feltenni róla képet? :)

Linda
Kép
Kép
lindimindi
 
 


Lindi! bocsi, de irtam nem sürün nézek be mostanság. Persze van kép, a motort használt, a matricák kopottabbak. Egyéb baja nincs, jól kormányozható és a kerekei is rendben vannak (kopás persze van azon is). Alacsony változat. 1500ft Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Egy ismerős kisfiú részére keresek 12-es kisbiciklit.
Nem baj az sem, ha lányos, vagy kopott , otthoni használatra kell, h megtanuljon biciklizni.

Köszönöm!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu, Petinek van egy, lilás színű. Arra használtuk mi is, hogy tanuljon, de a mankókerekünk már nincs meg.
3,5 e Ft-ért elvihető, ha kell kép, leghamarabb pénteken tudok feltenni, mert van ugyan, de azon inkább Peti látszik, mint a bicaj. :D

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ági!

Nagyon köszi. Továbbítottam az infót az ismerősnek. Sajna nekik nincs internetjük. Ha teszel képet az jó! Köszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


karmen írta:Lindi! bocsi, de irtam nem sürün nézek be mostanság. Persze van kép, a motort használt, a matricák kopottabbak. Egyéb baja nincs, jól kormányozható és a kerekei is rendben vannak (kopás persze van azon is). Alacsony változat. 1500ft Kép Kép


Tettszik!
A matricákat szerinted le tudnám róla szedni valahogy?(esetleg vizes dörzsiszivaccsal?) :) Egy egy évesnek szerinted megfelelő a magassága?
Az e-mail címemre is írhatsz: skulteti.linda@gmail.com.

Linda
Kép
Kép
lindimindi
 
 


Zsuzsu, meglesz a kép hamarosan, ne haragudj, de nagyon el voltunk havazva.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Én is tettem fel a teszveszre egy pár dolgot:
http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=4739143
Minden átvehető személyesen Szegeden. :)

Linda
Kép
Kép
lindimindi
 
 


lindimindi: ilyen motorunk nekünk is volt, amit Karmen feletett, ez a legalacsonyabb változat, szerették a csajok is, kezdő motorozóknak kiváló! :lol:

cseppek: bocs, hogy csak most válaszolok, én is ritkán járok erre mostanság... 1000 Ft-ra gondoltam. (Gőzöm sincs, mennyiért kelnek el, megnéztem a teszveszen :) )

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Kép

Zsuzsu, ez lenne az.
Üdv.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Van egy csomó eladó baba-mama holmink!

Devics Józsefné: Csecsemők szakácskönyve
üveg almareszelő
pihenőszék
kisméretű vállfák babaruhához
Sunshine Kids ülésvédő autósülésbe, babakocsiba
előkék, nyálfogók
Nivea baby lapos törlőkendős doboz (20x13 cm, 3.5 cm magas)
5 db hosszú nyelű, színes kanál kezdő falatozóknak (új, bontatlan csomagolásában)
Tetra kifogó (vagyis fürdőlepedő pelenka-anyagból, új, eredeti csomagolásában)
Avent Via tárolópoharak tetővel,
Avent és MAM cumisüvegek,
Medela itatópohár,
Avent tejgyűjtő kagylók (új és használt),
cumisüveg/bébiétel melegítő
orvosságadagolók (új, bontatlan),
babylove fésű, hajkefe
csőrös itatópoharak (Nuby, NUK, MAM)
[/b]

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Exi!

Bocsi, közben lebetegdtem. Szóval beszéltem az ismerősünkkel és azt mondta: kipróbáltak egy 12-es bicajt, de kicsi és inkább nagyobb méretet vesznek.

Nagyon köszi, amúgy szuper a bicaj!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu, semmi gond, remélem, már jobban vagy.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Nekünk is van eladó négykerekű kismotorunk, ugyanolyan, mint Karmenéknak, csak ez csajos rózsaszín! :D
1500 Ft-ért odaadom.

Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Keresek:
86-is kisfiús vastag, víz- és szélálló overallt, kapucnival. Pici hibája nem baj ha van (folt, szakadás, ilyesmi).
jbg
Szeged
 
 


továbbá van egy eladó decathlonos overallunk, profi, teljesen víz- és szélálló, de a legkisebbemre picit nagy, jövőre pedig már kicsi lesz, van rajta egy kis folt, ami nem jön ki, amúgy hibátlan állapotú. színe világoskék, sötétkék (hátul sötét)
mérete bő 86-os, de 92-esre simán jó. dupla zip záros, egészen a bokájáig szét lehet nyitni, nagyon könnyű beletenni a babát.

teljes hossz: 70cm
mell: 38 cm
ujj: 37 cm
belső szár: 30cm

ára: 5e Ft

érdeklődni itt :) Kép
jbg
Szeged
 
 


Van egy bontatlan (300g-os) Milupa Junior 2+ tápszerünk. 800Ft

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ja a tápszer lejárata: 2012.05.21.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


és egy kislány overál 62/68-as. Nagyon jó állapotban van!
A cipzár elől 2 oldalt van és előre lehajtható, így könnyű belebújni és levenni. Kesztyűje is van és alul lábvédője. Belső lábhossz 26 cm.Ujja 28cm, hossza 61cm. Ár 1600Ft Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dei-tex márkájú meleg csizma, bakancs. Jótállás még 2011.09.29-ig érvényes! Beleírt méret 30-as, de mi 28-as lábra használtuk. Belső hossza 19,5cm.
Egy szezont használt, jó állapotú. Hibát annyi találtam, hogy a tépőzár alatt (fotóztam) a műbőr réteg egy pici helyen felkopott (alatta nem szakadt a pánt), bekapcsolva a cipőt nem látszik. Szerintem jótállásban javíttatható is. Belebújós, elől tépőzárral szűkíthető Felső rész kívül műbőr és textil, belül szőrmés (polyester) textil. Elől kopásálló betét. 2600 Ft
Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


a fenti overall elkelt, de még mindig keresek!
jbg
Szeged
 
 


Eladó adventi koszorú gyöngyből fűzött kellékekkel (toboz,narancskarika,mikulásvirág, levelek, fenyőágak). Az alapja szalmakoszorú alap. Örök darab és nagyon mutatós.
Átm.: 20 cm
Ár.: 2500 Ft

Érdeklődni privát üzenetben, mert ritkán jövök ide fel. Kép Adventi koszorú

Kép
skoperdane
 
 


Sziasztok!

Autós gyerekülést keresek 3 éves kislányomnak.
bevimaci
 
 


Keresek orkános, ötujjas kesztyűt a csajok méretében (3-4 év/98-104, és 5-6 év/110-116).

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Orkános kesztyű engem is érdekelne!
Nóra! Ha közben találsz valahol, írd meg légyszi!!
Köszi

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Csajok!
A Lidl-ben meg az Aldiban szokott lenni orkán kesztyű, tök jó és olcsó is!
Meg a Cserepes sori piacon is!
Érdemes megnézni! :wink:

Kép
Kép
zituska28
 
 


Lidl-ben én is vettem már kesztyűt nekik, nagyon jó minőség!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszi szépen az ötleteket!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

Foglalkoztatók 5-7 éves korig.
Szinek és formák
Számok mennyiségek
Kitartás és koncentráció
Memória és megfigyelőképesség
Gyakorlófeladatok íráshoz (íráselőkészítő)

32.o 660Ft
Változatos, humoros, jó minőségű.
Rendeljetek.Megéri!

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Van pár holmim eladó:

- Párszor használt kenguru újszülött fej-szűkítővel, deréktámasszal... Kép
Kép
Kép

1.000 Ft,

- Elalvást segítő maci az anyaméh hangjával
Ismert nevén Prince Lionheart Slumber Bear Tummy Sleep maci.A legújabb modell a Brendon-ban 11ezer körül kapható.
Az anyaméh hangja megnyugtatja a babát, így könnyebben elalszik. A maci pocakjában van egy ceruza elemmel működő "hangdoboz". A hátán lévő zsebecske rejti a kapcsoló és hangerőszabályozó gombot. Beépített időkapcsolója 5 perc után automatikusan kikapcsolja a hangot, de ha hangot érzékel ismét bekapcsol. Az elektromos részt ki lehet venni belőle, így akár ki is lehet mosni.
Kép

2.000 Ft,

- Vodafone sim kártya, még nem volt használva, 500 Ft lebeszélhetőséggel, aktiválatlan

[u]1.000 Ft,

Valamint van rengeteg kisfiú ruhám 0-6 hós korig, emailben tudok képeket küldeni, 50 Ft-tól...

Ha valami érdekel akkor priviben várom az üzeneteket...


Zita[/u]

Kép
Kép
zita79
 
 


0-1 1/2 éves korig kislány ruhák eladók!
Body,nadrág harisnya,púlóver,felső,nyári ruha,kiscipők!!!
Nézzétek meg termékeim a Vaterán Bedczooo néven megtaláljátok az összes termékem!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Big Nose macit keresek (Mol pontokért lehetett korábban beváltani), leginkább a 25 cm-es érdekelne.
Kisfiam csak ezzel alszik el és kellene tartalék belőle.
Ha esetleg van valakinek otthon és megválna tőle, légyszi írjatok.

Köszönöm előre is!

Edit
ebird
 
 



Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Rózsaszín-piros-narancssárga csajos kismotort keresek 1 évesnek Szegeden. Vagy bármilyen neki való járművet.
Köszi: Andi

Kép
indababa
 
 


Sziasztok!
Nézzeetek szét a termékeim között!
Tettem fel nagyon sok újat!
http://www.vatera.hu/uj_ov_ezust_szinu_1440113063.html

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi!

A kis kék Kickers táska meg van még?
Engem érdekelne!!

Kép
bibi226
 
 


Polócsomag 116-os (főleg Cherokee) szép állapotban. 2500 ft Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Nézzétek meg a vaterán hzsuzso85 éd Bedczooo termékeit!
Ha érdekel valami irjatok

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

En hasznalt, nagyon jo allapotban levo, megkimelt esernyore csukhato babakocsit keresek 1 eves csajszinak. (11 kilo mar :D uhogy a terhelhetoseg 20 kiloig lenne jo :wink: )
Minden lehetoseg erdekel, marc. 29-tol tudnam atvenni Szegeden. Kerlek irjatok privit.

Koszonom szepen.
aranyeso2
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: