Új privát üzeneted érkezett!

haho Csajok
Szonce, Lady: jobbulást!!!
Lady: sajnálom ami történt, de akkor végre egyenesbe lesztek h tudod mi lesz...
kivánom Nektek a legjobbakat :wink:
velünk semmi extra nincs koppkopp meggyogyultunk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

jobbulást mindenkinek!!!!

Lady, nagyon durva! :o Végül mikor ment haza?

Ha tudunk segíteni szóljál! Férjemnek puttonyos autója van :wink:

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

kusi:este 10re ért haza :evil: :evil:

Jobbulást minden náthásnak :)

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

én is itt vagyok, csak mostanában csak az olvasásig jutok el.
Lady: sajnálom ami kettőtökkel van, főleg, hogy még ez a munkaprobléma is jön... :( :( :( :( :( :( :(
szonce: remélem nincs nagy bajod, nátha kapott el, ami itt békáson van az emberekkel?? :? :? :? :? :? :? :? :?
majdnem mindenki átesett rajta, vagy éppen benne van. minket is elkapott, a Nellike is náthás még, meg köhécsel, de a közérzete az jó, meg nem is lázas. de az egészet még az is tetőzi, hogy mikor a nátha kellős közepén volt, még bújt is az egyik rágó foga.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
babusok: ma jöttök akkor békásra??

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:06-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Sikerült mindent megbeszélnünk,hétfőn költözünk is.
Békében le tudtuk zárni a házasságot,felnőtt ember módjára :) :) :)
Csak egy kérése van,hogy sose akadályozzam a láthatásban
Úgy hogy most nyugi van :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok lányok!
Jobbulást mindenkinek!
Nem volt netem nagyon sokáig.Vivike jol van semi baja.Itt voltak anyumék 2 hétig,mi is voltunk börzén,figyelgetem hátha talizok valakivel,szombaton is átnézek békásra.
Lady. nagyon sajnálom,volt részem nekem is belöle,nem az ivászat hanem nök.Én is a fiamat egyedül neveltem és borzasztó dolgokon menntem keresztül.De a mostani páromal se volt fényes a helyzett,mostanra már alakulgat.Csak a gyerek a fontos,és ha idegesketsz,meg rosz a kedved,a gyerek érzi.és ha gond van munkahely felöl szoljatok,lehet tudok segiteni.

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok csajok!

Búcsúzunk,holnap reggel költözünk,és nem tudom,mikor lesz gépem

Mesike:milyen munkalehetőség?
tudnál nekem írni smst?ha nem probléma?

Budakalászra megyünk,így közelebb leszünk hozzátok :D :D :D :D


puszi mindenkinek

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: jó költözést :wink: naaa ne nagyon bucsuzkodj azért, nem ér eltünni :wink: Vigyázzatok magatokra! puszik
Mesike: de jo h jöttél :wink: na akkor volt nagy nagyizás biztosan :lol:
Szonce, Gombocka: remélem már jobban vagytok :wink: legközelebb remélem tudunk talizni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Lady.hát nem tudom hogy mit szeretne dolgozni,vagy mit dolgozik?
mi már rég nem Budakalászon lakunk,csak ott laktunk,de sokat járok oda.

KépKép
mesike78
 
 


Sziasztok!

ezer meg egy éve nem jártam erre, de örülök hogy még élek :S
Fefe ól van. A szteroidos kezelést abbahagytuk, volt 24 órás eeg miszerint nincsenek rohamjelenségek ami jó viszont így nem tudjuk mitől görcsöl. Jön majd gasztro aztán meglátjuk.

Lady: a korai fejlesztő ingyenes, így a felmérésnek is annak kell lennie. Nekünk az volt. Mi kaptunk 2x45 perces fejlesztést. Értelmi fejlesztést meg Te is tudsz csinálni vele. A Pető nem jó, mert ott a mozgást tudnák javítani, oda mi sem megyünk. A Gézengúzba 1x érdemes elmenni, vagy egy fejlesztőhöz aki megmutat otthon végezhető gyakorlatokat, de a lényeg hogy forgasd, mászasd, pörgesd, hintáztasd, és ami a legfontosabb hogy szeresd :) Ami még nekünk bevált az a Dévény, ezt nem hagyom abba. Még Ti is annyira az elején jártok mindennek, most kell elkapni :)

Többiek hogy vagytok?

Kép
pandrea
 
 


Pandrea: na de jo hirek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

én most csak kicsit vagyok itt, meg nem is merem sokat működtetni a gépet, mert ki kellett venni belőle kicsit a ventilátort, és így felmelegedhet. Most a hétvégén nem leszünk, kicsit betáblázódtunk, de sebaj.

olvastátok, hogy bizonyos gyártási számú vigantol olajakat kivonnak a forgalomból? ha olyanotok van akkor nem kell a gyereknek adni.

-----------------------

Vigantol olaj kivonták a forgalomból!!!!!! http://www.ogyi.hu/kivonasok_2010/
Mindenki nézze meg,hogy neki milyen gyártásszámú van ha ezek közül bármelyik ne használja.

6619301 6531802 6531901 6548902 6549001 6565002 65 66003 6566101 6595802 6600902
6633502 6633601 6635502 6636601 109793 109795 111323

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:07-kor.
szonce82
 
 


DM-ben okt 11-nov 3 fényképes NAPTÁRAK FÉLÁRON
aszem nem kell sokat gondolkoznom a kariajándékokon :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok:

Boldog születésnapot kívánok! :lol: :D :wink:

Hogyan ünnepeltek?

:)

KépKép
charlott
 
 


Babusok BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép
szonce82
 
 


Jujj de egy kicsit megkésve így este Kívánok Neked Nagyon Sok Boldog Születésnapot!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Babusok: Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!

Nálunk változnak az események. Orvost cseréltünk mert a régi szerint a gyereknek nincsenek rohamai, ami folyamatosan sír. Már a pocit is kivizsgáltattuk de semmi baja. Aztán pénteken elmentünk az új neurológushoz, sajnos kb 4 hete kértünk időpontot, megnézte a videókat meg a gyerek is éppen akkor kezdett bele mire adott neki egy kúpot és beállított egy új bogyót mert ez epilepszia. Nem a súlyos fajta, de ettől csak szenved, de hála az agya nem roncsolódik. Nincs eszméletvesztés, van kapcsolat a külvilággal, de ez nem jó neki. Most péntek óta szinte alszik egész nap, de ha ébren van akkor sincsenek görcsök és ez a legfontosabb. Most szokjuk az új szert. Király.

Ladyékről tudtok valamit?

Hogy vagytok?

Kép
pandrea
 
 


köszönöm :wink:
Pandrea: jaj de jo a végén csak kiderült h vmi nem stimmel :( remélem teljesen beválik az uj gyogyszer :wink
nem tudok semmit, remélem sikerült a költözés és jol vannak
mi jol vagyunk készülünk Csajok szülinapjára :lol: még tortát kell szereznem, mert tavaly fotrol rendeltünk 2 minitortát nagyon szupi volt, de az most annyira nincs közel, bár lehet megéri a beváltnál maradni :) még kigondolom, meg megnézem erre a cukikat, van pár de nem tudom mennyire jok-nemjok-drágák...
Képzeljétek szülinapomra elmentünk Apával kettesben vásárolni, sétálni, kajcsizni, nagyik birták a strapát szerencsére lehet bevezetjük :lol: Furi volt ennyit nélkülük lenni de jol esett :oops: persze vettünk Nekik overált szülinapra a decathlonban nagyon szépséges, eladtam a tavalyiakat meg az ajtorácsunkat igy ugymond csak 1et kellett venni :lol: ja és Csajok tánciznak ezerrel tök cukik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: azt a mindenit, már 2 évesek a kiscsajok!!!
TE, nem tudom mikor jön majd össze egyszer a találkozás, mert most meg úgy tűnik, hogy bárányhimlősök vagyunk. Be vagyunk oltva ellene, így is elkaphatja, de persze nem jön ki rajta annyira az oltás miatt.

akartam kérdezni, hogy minket is érdekelne a fotós naptár, csak az a bajom vele, hogy nincsenek benne névnapok...

ladyéket én sem tudom,c sak azt hogy elköltöztek.

pandrea: a doktorcsere nagyon jó dolog. szerintem ez még akkor is lehetséges ha jó a dokid előtte, mert mindig az ember a legjobbat akarja a saját gyerkőcének!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: na nem mondod honnan kaptátok el??? remélem akkor gyorsan lemegy és megusszátok kevés pötyivel :wink:
na jo legkésöbb Karácsonyig kaptok haladékot a talira :lol: :lol: amugy most nekünk is zsufis hétvégék lesznek :lol:
nekem jo lesz a naptár szerencsére nagyszülöknél még mindig sláger a fotos bármi :lol: :lol: ennyi pénzért meg egyszerüen tökéletes :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Csajok hol vagytok????

KépKép
kusi
 
 


hát ez az :wink: tessék előbujni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi is lassan az 1 éves szülinapra készülünk. Valószínű túrótorta lesz, de igazából szerintem teljesen mindegy mert Manó max 1-2 falatot eszik úgy is. Na még megálmodom :)
Fényképes naptár nagyon jó ötlet, de nálunk nem lesz hisz Törpiről olyan jó képek nincsenek. Na majd jövőre.
Amúgy minden oké, csak hideg van kinn :(

További szép hétvégét mindenkinek!

Kép
pandrea
 
 


Pandrea: juj Ti is mindjárt szülinapoztok de jo :lol: nekünk répatorta volt ami sk sütés, anyum, idén sztem nálunk is turos-gyümis de rendelem :oops: :lol:
ezek szerint jol vagytok, ugye? :wink:
ajándék? lesz nagy buli rokonokkal vagy 3asban?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

Nincs kedvetek tornázni? Unokatesóm tart órákat Csillaghegyen, Andit már "rábeszéltem" :D :D :D hihi, csinik leszünk :lol: :lol: :lol:


Nálunk is közeledik a szülinap, nagyon izgatott vagyok már :D
Rendelek is meg tesóm is süt Beninek, én majd gabonapehelyre rakok joghurtot és gyümit. szerintem nálunk már a csokin kívül minden mehet, hétvégén meggyes pitét tömött magába törpi :? :)

Babusok, nálatok nagy buli lesz?

KépKép
kusi
 
 


Kusi: na de kár h csak most lett ez a torna :( nekem mindig az volt a bajom, h egyedül nem mentem ugye :oops: :? most meg már messze vagytok :(
kedden 4esben ünnepelünk aztán hétvégén majd jönnek nagyszülök ennyi :lol:
kinéztem egy turos-gyümis tortát azaz 2 kicsit de még meg kell rendelnem (jaj el ne felejtsem :lol: :lol: ) gondolom nagyik majd sütnek vmit hétvégére akkor már én nem készülök tortával

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:07-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Szonce: hu most néztem csak rá a vonalzodra hihetetlen már 30 hetesek vagytok :lol: :wink: Ügyi vagy h odafigyelsz kajcsira :wink: Ha van ujabb foto Zalánrol oszd meg ám Velünk :wink:
kell venni uj dolgokat vagy megvan minden Ádámtol? sikerült szittert találni végül?
TÖBBIEK TESSÉK BEJELENTKEZNI :wink:
képzeljétek Csajok odavannak Postásbácsiért mármint a meséért Postman Pat :lol: felülnek a kanapéra és onnan nézik közben megeszik a maradék tápit mindig, de a többi mese nem érdekes csak ez vmiért :lol: lehet a cica miatt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok lányok? Boldog szülinapot! KIcsit késve is.
Vivikének nem akkartak jönni a fogai,de mostanra egymásután jönek,meg egyszere.puszi

KépKép
mesike78
 
 


Tamara és Laura Boldog születésnapot!


Kép
szonce82
 
 


köszönjük :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nagyon boldog szülinapot a csajoknak!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Senki sehol?
Nagyon sok boldog szülinapot kivánunk Laurának és Tamarának.

KépKép
mesike78
 
 


köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Fefének Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánunk!!!
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tényleg nagy a csend :( Remélem Mindenki jol van :wink:
mi jol vagyunk, nincsen semmi különös, kiskonyházunk meg szeletelünk egész nap, nagyon bejöttek az uj játékok Csajoknak :lol: ja meg táncizunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Fefének nagyon noldog 1. születésnapot!

Kép
szonce82
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Csajok HEEEEELP
van vkinek még ötlete kakigondra? nem tudom miért de szenvednek Csajok föleg Tami :(
aszaltszilva, buzakorpa, lekvár, joghurt mennek...inni isznak sztem eleget

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:08-kor.
szonce82
 
 


babusok, Laevolak nálunk bevált hashajtónak! glicerines kúp meg fellazítja...
tornáztasd meg kicsit őket, lábukat told fel-le, 10 biciklizés majd erősen feltolod a térdüket pocihoz 10mp-r, ismételd párszor. aztán tenyereddel simogasd körbe-körbe pocakjukat.
drukk!!!

KépKép
kusi
 
 


jaj köszi Csajok Tamikám ma már sirt is meg mondta h fáj teljesen kivagyok h nem tudok segiteni köszi tipeket mindent kiprobálok tornát már bevetettük kuprol azt hallottam hozzá lehet szokni
most parafinolaj meg mira babaviz a köv proba meg veszek ilyen teljeskiörlésü lisztet is gyümit nem nagyon akarnak enni pár falatot pedig szépen feldarabolom banánrol le vannak tiltva pedig az a kedvenc :( aszaltszilvát legalább megeszik :) lekvárba beleraktam buzakorpát azt ették :)
jaj remélem jobb lesz a helyzet :( délután csinálok sütötököt azt szeretik :)
TI JOL VAGYTOK???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ha csak egyszer egyszer adsz kúpot nem szokik hozzá. esetleg tedd bele a tápiba/tejcibe a szilvát :wink:

mi jól vagyunk, Beni kétfogú :D :D :D Készülünk már a szülinapra és a karácsonyra :D :D :D

Többiek? Ladyékről tudtok valamit?

KépKép
kusi
 
 


Kusi: mesélj ajándékok már alakulnak? mit kap Beni? hogy készültök???
na aztaa beindulnak itt a fogacskák :wink:
nem tudok semmit Ladyről :(
hihetetlenek amugy Csajok mert az édes szilvát sem eszik nagyon csak az aszaltat hát igy azt kapnak :lol:
délután elmegyünk gyogyszertárba veszek ilyen parafinolajat meg mira vizet remélem hazsnál...
lehet akkor kupot legvégsö esetre bevetjük

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok.
Babusok. barack az is jó,vagy rosstos

KépKép
mesike78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: