Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anyapoc

Köszi az ötletet. Erről még nem hallottam, és nagyon örülök, hogy van ilyen lehetőség. Délután szerintem el is megyünk. Először egy rövidebb időre.Most teljesen feldobódtam. Hol van ez pontosan? Haszkovó melyik részén? Nem igazán szoktam arra járni.

Anka: nekem is válaszolsz?

Pussz: Nita
anita78
 
 


Szia Nika!
Én simán csak Anita vagyok. A Kiscica történetét majd egyszer elmesélem személyesen. Pontosan hol laksz? Én az Endrődin. Azt nem értem, hogy pontosan hol van ez a klub. Mi az 1-es iskolába szoktunk járni a baba-mama klubba, de lehet róla szó, hogy elnézzünk más klubba is. Még egy kérdés! Neked van MSN-ed?
üdv! Kiscica

Láttátok? Fentebb volt még egy Anita. Varga Anita. Kép)
kiscica03
 
 


Szia kiscica

Hát, elvileg van msn, de fogalmam sincs hogy működik. Dél körül hazaér a férjem és akkor majd megmutatja, mert ő szokott vele "szórakozni".
De jó h az endrődin laksz. Én itt lakom alatta. A dózsa gy útról megy lefele egy macskaköves utca a katolikus iskola felé. Én ott lakom. Tehát tök közel. Kép Az a klub, amiről írtam, az szerintem ugyanaz amiről te beszélsz. Az egyes iskola udvarában van a családsegítő épületében.
De a dózsavárosban a gyerekorvosi rendelőnél is van egy. Én még nem voltam egyikben sem. De már nagyon szívesen mennék.

Feljebb a Varga Anita az én vagyok. Akkor még terhes voltam amikor azt írtam, s utána jó sokáig nem léptem be, s elfelejtettem azt a jelszavamat. Ezért vagyok most új néven. Kép

Hát, akkor én megvárom apát és meegmutatja az msn-t. De szívesen megadom az emailcímem is.

Puszi: Nita
anita78
 
 

 
 

kiscica:

te voltál már ebben a vackor bölcsiben amit anyapoc ír? elmehetnénk együtt. neked mikor alszik a kisfiad? alvás után kéne menni. bocsi a csupa kisbetűért, de egyik kezenben attika van. Kép

puszi
anita78
 
 


Sziasztok!

Anita-Nita

Szt inkább délelőtt próbáljatok menni,mert van,hogy du már nem jelentkezik be senki,akkor nem biztos,hogy ott vannak.
Pontos címét nem tudom,de a Jutasi úti rendelővel van szemben.Azt tudod,hogy a Munkácsynál hol van a körforgalom.Azon bemész a Munkácsyra és az első utca balra,mész lefelé és meg fogod látni a bölcsit.Kép.Közelebbit mondok,ahol a SÉF van,így talán tudjátok.KépSétáljatok el arra,nézzetek be,aztán hátha du is ott vannak még.Ha nem,akkor holnap délelőtt biztosan.Egyébként az önkormányzat tartja fenn,szt nagyon jó ötlet.Könnyebb azokat a gyerkeket oviba,bölcsibe szoktatni,akik járnak rendszeresen közösségbe,még ha a szülővel együtt isKép.
Nálunk volt,hogy Apa vitte és "trécselt" a csajokkal,akik imádták,mert végre egy férfi nézőpontját is megtudhatták a gyermeknevelés miértjeiről,vagy a pelenkákrólKép!
Szóval jó barátnőket is lehet ott szerezni,Ti sem lesztek legalább egyedül!
A családsegítős klubba én is jártam tavaly,meg tavaly előtt,de idén már nem volt rá időm.Tavasl Te is jártál?


Kiscica

Te is jártál tavaly a családsegítős klubba?

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok

Elaludt a kisfiam, úgyhogy gondoltam benézek, hátha bővült a kismamák tábora... Kép

kismaszat: már van msn, csak apa szerint még regisztrálni kell. Most megint elment a dolgára, de egy-két óra múlva hazaér és folytatja a dolgot nekem.

pussz: Nita
anita78
 
 


kiscica: bocsi, kiscicát akartam írni, csak a kisfiamat kismaszatnak szoktam hívni, és véletlenül ide is azt írtam
anita78
 
 


Jó reggeltKép)
aanita
 
 


Szia Anka!
Nem vagy bekapcsolva az MSN-en,így ide írok. Délelött elmegyünk barkát szedni.Nem fogsz megtalálni itt. Jók legyetek! Majd jelentkezem!
Pusziiiii! Kép)
kiscica03
 
 


Csáó !

Ennyi idő alatt az egész erdőt kivághatodKép)
Vagy mész a piacraKép
Na jó ha megjötték jelentkezz
csáó:Anka
aanita
 
 


Szia Anyapoc!
Én csak tavaly év végén kezdtem járni abba a klubba, így nem hiszem, hogy találkoztunk, meg néztem is a képeiteket, és nem vagy ismerős. Majd egyszer elnézünk a Vackorba. Köszi az ötletet!
hali!
kiscica03
 
 


:-D
aanita
 
 


Szép jó reggelt , Anita és Levi !!

Még tesem vagy bekapcsolvaKép Mi újság majd ird meg .
Megyek ki a konyhába majd benézekKép


csáó
aanita
 
 


Sziasztok!

Én is veszprémi kismama vagyok, illetve kádártai. Ugyan még csak négy hónapos a kislányom, de a baba-mama klubokról már szeretnék tájékozódni. Szerintetek érdemes már most csatlakozni, vagy még várjak? És az mindegy, hogy Vp. melyik részén lakom? Egy teljesen máshol lévő baba-mama klub is "befogad"?
Melyiket javasoljátok?

Üdv:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Hello kiscica!!


MEgjöttünkKép
majd kereslekKép
üdv anka
aanita
 
 


Szia Hardik!!

ÉN csak annyit tudok mondani a babaklubrol,hogy mi is most voltunk elöször ,és voltak ott kicsi babával is szerintem mindegy hogy honnan vagy mert tölünk se kérdezték .
És szerintem bárhová mész biztos örömmel befogadnak Kép sok sikert:Anka
aanita
 
 


NA soha sehol senki?
aanita
 
 


Sziasztok

Anyapoc: köszi az ötletet a vackor játszóházról. Már kétszer volzunk és nagyon tetszik. Először csak körülnézni akartunk, de akkor is ott ragadtunk egy órára. Az első alkalom ingyenes volt.
Másodszor már ott is ebédeltünk. Nagyon fincsii kaja volt. Ráadásul a hús is olyan apróra volt vágva, hogy még az én egy éves kisfiam is meg tudta enni. A hangulat is jó, sok okos játék van, és itt tényleg hasonló korú játszótársakra lehet találni. Mindenkinek ajánlom, akinek bölcsis korú gyereke van.

Hardik: A kossuth iskola udvarában van az a babaklub, amiről én írtam. Legközelebbi foglalkozás április 7-én, csütörtökön 4-től 6-ig lesz. Mi megnézzük. Még soha nem voltam, de azt mondták, hogy már pár hónapos kortól lehet vinni a babákat. Most lesz ott egy táplálkozással foglalkozó valaki, és hozzátáplálásról, allergiakról fog beszélni röviden, aztán tőle lehet kérdezni mindenfélét. Szóval mi elmegyünk, gyertek ti is.

kiscica: már van msn-em is. jársz még erre?

Puszi mindenkinek: Nita
anita78
 
 


NitaKép

Örülök,hogy segíthettem,csak járjatok szorgalmasan!Nyáron ki lehet menni az udvarra is,és ott szoktak az árnyékban festeni is,az nagyon jóKép!
És ami a lényeg,hogy a szocializáció így sokkal tökéletesebb lesz és ha végre eljön az igazi közössg ideje,sokkal egyszerűbben élitek megKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok?
Szkrisz
 


Sziasztok!

Köszönöm a baba-mama klubos javaslatokat! Most még egy kicsit várok, mert az utóbbi időben a babóm elég sokat nyűgösködik nap közben és a babakocsit is elkezdte utálni. Így meg elég nehéz kimozdulni itthonról. Remélem, hogy normalizálódni fog a helyzet...

Mivel új vagyok itt, megkérdezném, hogy kinek mekkora a gyerkőce, és merre felé laktok Veszprémben?

Üdv:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok! Mi a Dugovics u-ban lakunk. Három lányom van, 7, 3 és 1/2 évesek. A pici itt ül az ölemben és nézi, hogy füstölnek a billentyűk.

Üdv. mindenkinek.
Szkrisz
 


Szia Szkrisz!

A Dugovics utca ugye a Stadion útról nyílik?
Gratulálok a három leányzóhoz!!! A nagyok már ovisok igaz? Melyik óvodába jártok?
Nekem egy ötéves Ákosom és egy 4 hónapos Enikőm van. Mi kint lakunk Kádártán.

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Kriszta!
Nem tudom mi van, de a tegnapi levelemet nem tudtam elküldeni. Most újra regisztráltam.

A Dugovics u. az Egyetem u. folytatása.

Az Egry u-i oviba járnak a csajok, ill. a középső most kezdi majd. Ápr.14-én tölti be a hármat. Aztán megpróbáljuk, hogy mit szól, ha minden nap ott kell maradnia. Egyenlőre nagyon szeretne menni. A tesóval lesz egy csoportba.

Gratulálok a gyerekekhez. Ti melyik oviba jártok, ha jártok?

Üdv: Kriszti
szkriszti
 
 


Szia Kriszti!

Ákos is jár oviba, a Sün Balázsba (Mikszáth Kálmán utca). Sajnos szeptembertől megszűnik ez az óvoda Kép . Az öt csoportot ketté választják. Három megy a Cholnokyba, kettő meg a Csillag utcaiba. Mi a Cholnokyba kerülünk, hála Isten óvónőkkel, kispajtásokkal együtt! Itt Kádártán is van egy elég jó ovi, de Ákos is és én is annyira szeretjük a Sün Balázsos óvónőket! Ráadásul már egy kialakult baráti kör is megvan, nem szívesen szakítanám ki belőle. Pedig így gyed mellett jobb lenne a helyi ovi. A férjem szerencsére be tud segíteni a hurcolásba.

Az Egry ovi is nagyon jó hírben áll, annak idején (akkor még Felsőörsön laktunk, én Vp-ben dolgoztam) én is gondolkodtam rajta, de ott nem volt ismerősöm, aki óvónőt tudott volna ajánlani.

A kicsid szeptemberi? És hogy hívják a gyerkőcöket?

Megyek, mert ma kapta meg Enikő a 4 hós oltásait, és elég nyűgös lett! Remélem nem lesz láz estére!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok Krisztik Kép
Eddig Anita-özön volt, most a Krisztik sokasodnak Kép
Hát, az ovikhoz én még nem tudok hozzászólni. Csak egy gyerekem van és ő is pici még. De legalább lesz kitől tanácsit kérnem ha arra kerül a sor. Az én kisfiamat Attilának hívják és múlt héten volt 1 éves. Mi a vár alatti részen lakunk, a Bem utcában.
Remélem Enikő megúszta a lázat. Atti kicsit megfázott, úgyhogy valószínű, hogy mi sem megyünk csütörtökön a baba-mama klubba. Igaz, csak folyik az orra meg szörcsög, de nem szeretném megfertőzni a többi gyereket.

Puszi mindenkinek
Nita
anita78
 
 


Sziasztok!

Enikő jól van?
A picikénk a jövő héten kapja az 5 hónapos oltást, elcsúsztunk 1 hónappal, mert sokat volt beteg az év elején, és nem kaphatta meg az oltást.

A gyerekek : 1. Gyöngyi
2. Tündi
3. Veronika
A kicsi egyébként októberi.

Nekünk elég jól bevált az Egry ovi, igaz ez nem az első csoportunk, de muszály volt váltani. Itt 1000x jobban érzi magát a Gyöngyi.
Aztán ősztől suli. Kíváncsian várom mi lesz:-)))

Nita: hova jártok baba-klubba?

sziasztok
szkriszti
 
 


Sziasztok!

Attinak jobbulást kívánok!!! Sajnos elég alattomos ez a mostani időjárás. Én még nem is merem a gyerkőcöket (magamat sem) nagyon nekivetkőztetni. A bacik ilyenkor érzik igazán jól magukat, ilyenkor a legkönnyebb megfázni. Képzeljétek, egy játszótéren már láttam olyan kisgyereket (2-3 éves lehetett), aki pólóban, rövidnadrágban volt. Kép Ez azért egy kicsit túlzás...

Enikő estére nagyon nyűgös lett a szuriktól. A lázat nem vártam meg, kapott egy kúpot, és édesdeden elaludt. Holnap meg majd meglátjuk, lesz-e még hatás.

Kriszti! Melyik suliba mentek?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Anita!

A múlt hónapban a Vercsike is megkínlódott az oltással. Több mint egy hétig sírt utánna minden nap. Borzalmas volt, ráadásul még a láza is több napig megmaradt. Most már félek az 5 hónapos oltástól is, hogy mi lesz.

A Simonyiba iratkoztunk fel. A "sport" tagozatra.

A Gyöngyivel is minden nap megy a veszekedés, hogy mibe menjen, legszívesebben rövid naciban, és pólóban járna már most.

szia-mia Kriszti
szkriszti
 
 


Szia Kriszta!

Bocsi, hogy Anitának hívtalak az előbb.

Üdv.
szkriszti
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, mára nem maradt hatása a szuriknak, legalábbis délelőtt nagyon vidám volt Enikő, ebéd után pedig minden gond nélkül elaludt. De azért az estétől tartok egy kicsit, mert a nyafik általában akkor jönnek elő!

A sport tagozat jó, mi is gondolkodunk Ákosnál ezen, mert hatalmas energiái vannak, és elég ügyes mozgású is. Régebben jártunk úszni, de mióta megszületett Enikő, nem tudom megoldani a hurcolást. A férjem meg sokat dolgozik, bizonytalan időbeosztásban. Most, hogy már könnyebben ki lehet a kicsivel is mozdulni, elkezdünk járni valahová. Nem ugyanoda, mert a régi oktató elment, az új meg nem szimpatikus Ákosnak, hozzá nem akar menni.
Gyöngyi mit sportol?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


SzKriszti!
Itt vagy? Hogy megismertél innen!! Én nem kapcsoltam, hogy Te vagy az. Voltunk tegnap a Stadion melletti nagy játszótéren. Ha esetleg ti is szoktatok menni, akkor ott is összefuthatnánk. Ja, és majd mondom az e-mail címemet! Puszi: Anita
kiscica03
 
 


SzKriszti!
Szoktál itt chatelni is? Ott is tudnánk majd beszélgetni, ha gondolod.
Szió! Anita
kiscica03
 
 


Sziasztok!

A Gyöngyi úszik, ovis kereten belül, és a stadionba jár atlétikázni. Szeret(ne) lovagolni, egy darabig jártunk, de amikor terhes lettem abba maradt, talán most visszatérünk majd.

Anita: mi is szoktunk oda járni játszóterezni.
A chatelést még nem próbáltam, csak pár napja, hogy rátok találtam. Az nlc-n szoktam fórumozni még. Ott vannak fent képek is a csajokról.

sziasztok
szkriszti
 
 


Helló Kiscica! Megtaláltam a chatet, ok dumcsizhatunk majd ott is.
pusszantás
szkriszti
 
 


Sziasztok

SzKriszti: A Kossuth Iskola mellett, a családsegítőnél van az a baba-mama klub, ahová szerettünk volna elmenni. De sajna most sem mentünk, mert Atti még nem gyógyult meg teljesen. Biztops nem örülnének ha megfertőznénk minden gyereket. Sajna egy hónapban csak egyszer van, de eddig még egyszer sem sikerült eljutnunk. Egyébként pont ma volt "összejövetel". (amiről lemaradtunk) Eddig csak a vackor játszóházban voltunk 1-2szer. Az nagyon tetszett nekem is és Attinak is.
Most olvastam, hogy a stadionhoz jártok játszóterezni. Az tőlünk sincs messze. Jó játszótér? Mert akkor mi is megnéznénk. Hol van pontosan?

kiscica: nem válaszoltál nekem. Közben lett msn-em is.

Egyébként a nátha múlóban van. Csak az nem hagy nyugodni, hogy fogalmam sincs hogy mikor fázhatott meg. Nem igazán vetkőztünk neki még mi sem. Csak azt tudom elképzelni, hogy túlságosan felöltöztettem, kiizzadt és attól fázott meg. Már beszereztem egy hátizsákot is. Mindig annyi réteg ruhát cipelek (minden eshetőségre felkészülve), plusz az innivaló, pelenka, popsitőrlő, némi kaja (hátha megéhezik). Szóval lassan már bőrönddel kell menni mindenhová. Kép Gondolom ez nektek is ismerős.

Ja, egy kérdés: a Rózsa úti iskoláról mi a véleményetek? A férjemnek az a mániája, hogy oda kell hogy járjon majd Atti, mert ott figyelnek a kfeativitás fejlesztésére. Persze nem biztos, hogy ami 20 éve jó volt az még most is az. Hallottatok róla valamit? Negatívat, vagy pozitívat? Bár még nagyon messze van az iskolás időszak, de épp tegnap beszélgettünk erről és kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Puszi mindenkinek: Nita
anita78
 
 


Szia Nita!

A stadiont tudod, hogy hol van? Vagy esetleg a Simonyi iskolát? Egyiktől sincsen messze, 2 perc távolság midkettőtől. Sztem egész jó, nincsen túl sok játék, de van csúszda, hinta, homokozó, rugós játékok (2 db). Azért szimpatikus, mert körbe van véve házakkal és igy nem jöhet autó. Vannak padok is a fáradt anyukáknak.

A ruha cipekedésben van már gyakorlatom, ne is mond:-( Habár a Gyöngyi viszi a magáét, neki nem is kell már olyan sok cucc.

Én jókat hallottam a Rózsa u-i iskoláról, de ha oda juttok, akkor el kell menni a nyílt napra és a tanár néniket megnézni. Nem egyszerű dolog, majd meg tudod. Mi a férjemmel a Botev iskolán veszekedtünk. Ő oda járt, szerinte szuper, elit iskola. Amikor oda járt akkor még az volt, de most már nem jobb, mint a többi.Most már belenyugodott a Simonyiba.

Na jó hosszúra sikeredett az irományom.
szkriszti
 
 


Sziasztok!

Hát mi még messze vagyunk a játszóterezéstől! Pedig én is szívesen találkoznék veletek!
Kiscica! Szerintem a chat-en mi már beszélgettünk egyszer-kétszer!

A Rózsa úti iskoláról én azt tudom, hogy taposómalom. Eléggé leterhelik a gyerekeket és teljesítményközpontú a szemlélet. Persze lehet, hogy az illetőnek, akitől hallottam, ez a véleménye... Emellett viszont tényleg fontosnak tartják a kreativitás fejlesztését, a sport megszerettetését és nagyon jók a tárgyi feltételek is. Amit még negatívumként mondott az ismerős: sok "gazdag" gyerkőc jár, akik mindent megkapnak, divatot diktálnak, amiből sok konfliktus származik mind a diákok közt, mind pedig a pedagógusok és szülők közt.
Hát nehéz menet lesz, én már előre félek ettől az iskolaválasztástól! Azt viszont elhatároztam, hogy nem iskolát, hanem pedagógust fogok választani!

Én is jó bő lére eresztettem! Kép Bocsi!

Üdv, Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Kriszta!
Igazad van. Nekem is az volt a első számú szempont,hogy a tanár néni milyen. Azért is választottuk a tornás osztályt. Szép a hangja is a Gyöngyinek, de azt tudja külön is művelni, ha akarja. Azt mindenesetre elhatároztam, hogy nem fogok semmit eröltetni.

Ha majd nagyobb lesz a babucid és Vp-ben jártok, összejöhetünk találkozóra.

Na jó éjt! Szép álmokat:-))!!
szkriszti
 
 


Sziasztok!!!



LÁtom mindenki a stadioni játszótérre pályázikKép)
Mi is oda járunk.És valóban jó hely.


Üdv mindenkinek: Anka
aanita
 
 


Szia SzKriszti!

Milyen néven futsz a chaten? Csak hogy tudjam, hogy mit keressek. Kép
Ma mentek a játszóra? Mi úgy tervezzük, bár elég fura az idő. Hanem fog esni, akkor az ebéd utáni alvás után megyünk oda. Remélem hamarosan össze tudunk futni! Puszi! Anita

Hardik! Igen, beszéltünk mi már a chaten. Megismertelek. Kép
kiscica03
 
 


Hali kiscica!!



Nem is mondtam ,hogy készülsz a játszóra :-)
aanita
 
 


Hali kiscica!!



Nem is mondtam ,hogy készülsz a játszóra :-)
aanita
 
 


Sziasztok!

Kérdés: nektek is 2 naponta regisztrálni kell, hogy levelezhessetek itt a babaneten? Vagy én rontottam el valamit?

Az előbb is megírtam a szöveget és nem küldte el, mérges lettem hirtelen.:-(

Na szóval, ma nem megyünk a játszóra, mert nagyon fúj a szél. Reggel oviba menet annyira telefújta porral a szemem, hogy még most is roszog.

Aanita: akkor lehet, hogy már láttuk is egymást. Mikor szoktatok járni?

A chaten is ue. a nevem.

sziasztok.
szkriszti
 
 


Szkriszti! Én is úgy jártam, hogy nem engedett be, és újra kellett regisztrálnom. Ez tényleg nagyon nem jó így!
Mi sem mentünk aznap a játszóra a szél miatt, csak az udvarunkon voltunk. Remélem azért összejön egy tali! Kép Már jó lenne egy nagyot dumálni. A másik Anitával(Aanita)szoktunk oda menni, csak nekem egy kicsit meszebb van. Megírtam neked sms-ben az e-mail címemet. Majd légyszi írj nekem valamit, hogy tudjam a tiédet. Jó? Köszi!
Bízom benne, hogy többet nem kell újra regisztrálnom. A chatre mikor szoktál beugrani álltalában?
Hali! Anita
kiscica03
 
 


Szia Anita!

A jövő héten talán lesz olyan idő, hogy tudjunk menni a játszóra. A chaten még nem írtam csak olvasgattam. Kerestelek téged:-))
Már írtam e-mailt neked, ezekszerint nem érkezett meg. Megpróbálom mégegyszer.
Puszika
szkriszti
 
 


Szia Szkriszti!!



Lehetséges ,hogy már találkoztunk a játszón,én a kisfiammal Kevinnel szoktam kimenniKép
Ha eddig nem is ,de remélem eztán találkozunk majd ott .Mi ma délután is készülünk kimenni oda
kicsit legalább ott tud futkozni.


Addig is a legjobbakat Üdv :Aanita
aanita
 
 


Sziasztok!

Látom nagyon népszerű a játszótér, ahová jártok! Hol van pontosan?

Amúgy mi újság? Hogy vagytok? Lurkók jól vannak? Mit csinálnak mostanság?

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!
Veszprém megyébe költöztünk nemrég és szeretnénk babát. Vicces, de egyelőre azért várok vele, mert Pesten van nőgyógyászom. Már 8 éve járok hozzá. Viszont azt nem merném megtenni, hogy Pestre autózzak állandóan a terhesség alatt - másfél óra. Arról nem beszélve, hogy szülés esetén valószínüleg a Balaton parton fogok vajudni (második terhesség lenne, ha összejön), mert szerintem kizárt, hogy felérjünk Pestre (Murphy...). Tudtok egy megbízható, kérdéseimre készségesen válaszoló, nem elsősorban pénzéhes szülész-nőgyógyászt ajánlani Veszprém megyébe? A közeli városok: Ajka, Keszthely, Veszprém, Tapolca. 38 éves vagyok. Az lányomat 20 éves koromban szültem. Azóta nem szültem. Kellően be vagyok tojva az összes eddig elolvasott komplikációtól, rendellenességtől, betegsétől - 36 feletti nők esetében.
Segítsen valaki, ha tud. Ha a korom miatti félelmek miatt van türelmetek biztatni, annak nagyon örülnék...

Köszönöm!
rifu
 
 


Üdvözlök mindenkit!

Mindenkiben előbb-utóbb megfogalmazódik az a gondolat, hogy valamilyen módon védeni szeretné értékeit, szeretteit.
Én biztonságtechnikai mérnökként tanácsadással, tervezéssel és telepítéssel segíthetem Önöket, titeket ebben az elhatározodásban.
Lehet szó lakásról, családi házról, nyaralóról, üzletről, gyárról, csarnokról, egyszólván minden védeni kívánt objektumról a riasztótól a tűzjelzőig, beléptetőtől a videós megfigyelő rendszerig bármiről, ami a biztonságtechnikába beletartozik.
Ingyenes felméréssel-árajánlattal támogathatom döntésüket.
Amennyiben korszerű, olcsó és nem utolsó sorban megbízható, a Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) által is jóváhagyott rendszert szeretne szakértőtől, úgy kérem keressen meg. (Vállalási területem Veszprém és 40km-es körzete.)

Üdvözlettel,

Áron

E-mail: tajfun@smartsector.hu
aanita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: