Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zitus!
A párom azért lehet ismerös, mert ö eredetileg is dunaújvárosi és nem olyan nagy a város, biztos láttad régebben. Mindenképpen jelentkezni fogok, ha megszületik Gellért. Én a Kókány doktornöt tudom javasolni (ha esetleg váltani szeretnétek), úgy hallottam, hogy ö nagyon jó.

Riseliö!
Gellért az elsö babám, a páromnak a második (neki már van egy kisfia, ö (is) Dunaújvárosban lakik (sajnos az anyukája úgymond nem túl jó fej (teljesen tönkretette a páromat mind idegileg, mind anyagilag) sajnálom is szegény gyereket...)

Ma vagyok 37+0. 2 Napja érzem, hogy mintha sokkal lejjebb lenne a hasam és keményebb, kisebb?. A kis Mazsolám mindnesetre nagyon jól ellehet, mert tegnap is annyit mozgott, hogy csak néztem, hogy hogy a francba van még mindig helye. Nagyon fáradékony vagyok és néha fáj is a hasam alsó fele, de szerintem ezek max. jósló fájások lehetnek.

Szombaton éjszaka meghalt egy barátom, aki mentös volt Dunaújvárosban és pont szolgálatban volt abban a nagy hóban. Másokat ment menteni és öket is baleset érte a 6-oson. Eléggé kiakadtam, hogy milyen az élet. Sajnos most még a temetésére sem tudok most elmenni. Kép
maya29
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy írtatok! Andi: nemsokára költöztök, biztos nagyon izgulsz, remélem addigra újra felmelegszik egy kicsit az idő. Olyan jó volt ez a hétfői kis jóidő, sétáltunk egyet, bár a gyerkőcöt leginkább a pocsolyák érdekelték. Albérletben lesztek? És szeretnétek majd lakást vagy még várakozóállásponton vagytok a párod munkáját illetően?

Maya: Hűha lassan akkor itt a nagy nap! Vigyázz nagyon magatokra, és pihizz, mert szerintem kicsit nehéz aztán hozzászokni a 3-4 óránkénti ébredéshez és az állandó nyuszimódra alvásnak.
Nagyon sajnálom, ami a barátoddal történt, hallottuk mi is a tragádiát, de persze ha érintve van az ember a dologban, akkor még megrázóbb ez az értelmetlen halál.

Minden jót mindenkinek, jelentkezzetek és nagyon szorítunk értetek, Maya!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Maya!
Jó, hogy megvagy. Ezek valóban jóslófájások lehetnek, pihenj sokat, és álljatok készenlétben. Azért látod kisebbnek mert ilyenkor/születés előtt/ bentebb húzódnak a babók.
A barátod miatt részvétem.

Zita!
Hát nem a legjobb idő lesz ránk a költözéskor, eléggé félek is tőle. A csomagolás is elég nehezen ment segítség nélkül, egy örökmozgó Ricsivel. Egyelőre albiban leszünk, mert ilyen gyorsan nem bírtuk eladni a lakásunkat, csak kiadni. A párom munkája biztos, mert cégen belüli előléptetésről van szó. Azért izgulunk minden miatt.

Legyetek jók, Maya vigyázz magatokra, Zita, Matyinak puszi.

Sziasztok: Andi.
riseliö
 
 

 
 

Szia Andi!

Remélem sikerül ügyesen és jég- meg hómentesen megoldanotok a költözést. Itt is lesz netetek? Remélem, mert akkor tudjuk majd tartani a kapcsolatot és ha mennél sétálni, persze majd ha összeszedtétek itt magatokat egy kicsit, szívesen kalauzollak! Meg a védőnőkhöz is elviszlek, ha van rá igényed.(?)

De ha nem lesz netetek, megadhatom az itthoni számot is, persze priviben Kép

Puszi Ricsinek, Zita
zitus
 
 


Szia Andi!
Sokszor bajban vagyok amikor valamelyik topikba írok, mert van úgy hogy elfelejtem merre jártam elözőleg.
Mi bent lakunk a Rómain (34/b), nem egy álom hely de most erre jutott. 2003.10.10-én született Alex a SOTE II-es klinikán.
Én idén leszek 27.Most próbálgatjuk a játszóházat a x. bölcsiben, jó lenne ha más gyerekekk is tudna barátkozni ne mindig csak ketten legyünk. Szia, ha tudsz írj bővebben mennyire tetszik neked az itteni élet.Kép
szabó_helga
 
 


Sziasztok!
Bocsi mindenkitől, hogy ismeretlenül ide írok, de úgy megörültem Neked, Helga! Várunk ám! Szegény Zitus már azt hitte, hogy elijesztett valamivel, azért nem írsz, de akkor ezek szerint szó sincs ilyenrőlKépKép
Alex csuda helyes kispasi!
Ja, és én is 10.10- én születtem (10 órakor!)Kép
Puszi,
Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Zita!
Nagyon szépen köszönöm a kedves felajánlást, élni fogok vele. Az a baj, hogy a privi címem csak ma él, utána nem tudom megnézni, mert ezt a netet nem tudjuk áthelyeztetni, de lesz netünk, és majd jelentkezem. Meglestem Matyit, nagyon édes nagyfiú, kész kis férfi, biztos aranyos kis csibész.

Szia Helga!
A te Alex fiad is helyes nagyfiú. Majd írok mindenképpen, hogy hogyan tetszik ott az élet.

Holnap költözünk, már nagyon izgulok, szeretnénk már túl lenni rajta. Remélem netünk minél hamarabb lesz és írhatok ide. Azért lesz pasi konkurenciája a fiamnak, szép kiscsajok reszkessetek ennya jó hapsikától!
Legyetek jók, a fiúknak puszi, majd jelentkezem,
üdv mindenkinek: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszönjük a dicsérete, az biztos, hogy elég nagy gazember az én fiam.
Jó lenne találkozót összehozni, mert őszintén mondom néha már kezdek befordulni az állandó itthon léttől. A párom pedig reggel 7-től du.4-ig dolgozik. Az Alex nem igazán hajlandó megmaradni a babakocsiban éppen ezért már száműztük a mamához Venyimre. Csak itt a környéken tudunk bóklászni, mert hosszú távon nem kényelmes cipelni.Mivel az ember társas lény én is szeretnék barátkozni más csajokkal is.Jó lenne Alex is hozzá szokna más babákhoz is. Lehetnének új barátai. Most még alszik, gondoltam benézek mi a helyzet ide bennt. Csajok Ti is tegyetek fel képet a Kispasitokról, vagy a csajszikról.
Most megyek, késöbb még visszanézek.
Helga
szabó_helga
 
 


Szia Zita!
Ha minden igaz pénteken láttalak a Spárnál. Nem vagyok benne biztos csak talán!? Csak egy pillanat volt de nem vagyok biztos a dolgomban.
Üdv: Helga
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Gondolom Andi sikerült átköltöznötök, szerencsére szép időt fogtatok ki! Jó pakolást és ha lesz időd írj majd, nagyon várom aa híreket felőletek! Ricsinek és nektek is gyors megszokást, beilleszkedést és sok boldogságot az új helyen!

Helga: valószínű, hogy én lehettem, ha este 6 után láttál. Mivek nem láttam rólad még képet, ezért nem is vehettelek észre Kép Ha úgy gondolod és az időjárás is, szívesen találkoznék veletek, hisz fiaink majdnem egyidősek.

Maya: hogy vagytok? Írj magatokról, mi van veletek, hogy érzed magad a finisben?

További jó hétvégét, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy én is csatlakozom,de ugy láttom itt vannak a 10.10-én született babák,az én lányom is 10.10-én 10 előtt 10 percel született,de 2002-ben.Zitussal már ismerjük egymást ha még nem is személyesen.Van még egy 5 és fél hónapos fiam.
Üdv.Ildi
dildi
 
 


Sziasztok Csajok!
Párszor már próbáltam írni de amikor küldeni akartam mindig küldeni akartam azt írta ki, hogy az oldal frissítés alatt van. Remélem most sikerülni fog?!
A gépünk sem igazán volt működő képes.
Az alvással az a helyzet, ha már elég fáradt nem hisztizik ha lerakom aludni. Lehet majd csinálok egy próbát aztán majd meglátjuk.
Készültök lassan a húsvétra? Csináltok díszeket? A praktika mostani számában láttam jó ötleteket.Remélem ti is nem sokára bekukkantotok ide, és lesz mit olvasni
Sziasztok! Helga
szabó_helga
 
 


Sziasztok lányok!
Én is megvagyok ám, kb. 1 órája van végre valahára netünk, nem kapkodták el a beszerelést.
Átvészeltük a költözést nagy nehezen, elég rossz, hogy nincs egy szál ismerősünk sem, remélem ti azért majd akartok velünk találkozni! Ricsikénk elég nehezen viselte a változást, elég nyügi volt pár napig, meg mi is bőgtünk egy kicsit, hogy milyen egyedül lettünk a nagy ismeretlenben.

Zita!
remélem még áll az ajánlatod a kalauzolással kapcsolatban, és tényleg talizunk.

Helga!
Én nem készülök, mert a kisfiam még cici és anya függő, igényli a társaságomat szinte egész nap, és így nincs túl sok szabadidőm.

Maya!
Mi újság veletek? Csak nem hárman vagytok már? Ha tudsz írj feltétlen.

Ildi!
Örülök, hogy másnak is van pici babója, mert a többiek komoly férfiakkal dicsekedhetnek. Az én Ricsim 2004.10.30.-án született.

Na sziasztok, írjatok minél hamarabb.
Üdv: Andi.Kép
riseliö
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy van netetek, remélem sikerül majd taliznunk is. Természetsen áll az ajánlat, amikor úgy gondolod, szívesen lebeszélem a védőnőkkel, hogy mikor kell menned. zita72@invitel.hu -ra írhatsz, vagy megadom a telcsiszámom, ha gondolod.

GYÖNYÖRŰ A KISFIAD! BÜSZKÉK LEHETTEK RÁ!!!!

Maya: néha idevetődöm olvasni, de nagyon eltűntél! Anniyszor eszembe jutsz, gondolom már megvan a pici Gellért!

Helga: merre is laktok? Neked is él ám a címem, ha van kedved talizni ott megadom a számom, vagy írd meg a tied. Kérdeztél odaát az üvegfestésről. Órát lehet hobbiboltban kapni, és azt megfesteni speciális festékkel. Én csináltam egyet, de nem lett túl szép, így nem is dicsekszem vele. Viszont sok-sok állatot festek Matyinak a fürdőszobába és nagyon szereti őket, meg a gyerekszoba ablakát is megfestegettem.
ÉS A TE ALEXED IS CSUDAHELYES! Ja és akartam kérdezni, hogy milyen jászóházba jártok, csak mindig elfeledem!

Megyek, mert még van egy adósságom írni és aztán végre alszom!

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Húsvét: még nem készülődünk, én a karácsonyt jobban szeretem, meg hála a locsolók sem jönnek felénk! Kép

Majd azért valamit kreálok, ezt a praktikát majd megnézem az újságosnál!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok Csajok.

Andi: látom jó husiban van Ricsike, sajna nálunk az Alex elég rossz evő. Hétvégén volt itt az öcsém(16 éves), és elfelejtette közölni, hogy meg van fázva. Alex így tiszta takony, szó szerint.Éjszaka együtt aludtam vele a szobájában, és bizony mindig füleltem tud- e levegő venni rendesen. Hiába porszívóztuk ki lefekvés elött az orrát egész éjjel szörcsögött. Így most még annyit sem eszik mint szokott.Örülök, hogy végre túl vagytok a költözködésen, reméljük nem lesz túl nehéz megszokni.

Zita:Elöszőr a Napfény bölcsiben voltunk, de másodszor mire mentünk volna megszünt a játszóház, mivel bezárják a bölcsit.Akartunk menni a békébe a Makmarci bölcsibe(X. bölcsi) csak elkezdődött a járvány korszak. 1 óra 200ft, 2 óra után 150 ft. Reggel 8.30-tól lehet menni (neked is ott kell vele lenni), 11.30-ig. Azt nem mondta a bölcsi vezető, hogy lehet-e ebédet is kérni.
Mi a Rómain lakunk a tapétabolt felett.34/b
Késöbb visszajövök (remélem lesz rá még alkalmam) lehet a gyermek már fent van, és jó lenne ebédelne valamit. Ébredéskor nem szokott sírni, de nagyjából kitapasztaltam mennyit alszik.2-3 óra közötti táv.
Sziasztok
szabó_helga
 
 


Sziasztok!
Mi Nagyvenyimen lakunk, van két fiam, egy 2,5 éves és egy 11 hónapos.
A Makmarci bölcsibe mi is sokat jártunk, lehet ott ebédelni is, nagyon jó hely. Csak most a két picivel még nem tudtam elmenni. Remélem, most elmegy az levelem, mert eddig sosem sikerült.
rozsda
 
 


Sziasztok csajok!

Zita!
Köszönjük a dícséretet, büszkék vagyunk Ricsikére, szerintünk is gyönyörű és nem is vagyunk ám elfogultak áááááááá!

Helga!
Ricsi tényleg jó húsban van, szereti is a pocakját rendesen. Csak anyatejet szopizik. Amúgy 2800g és 49cm volt születésekor, 3 hónaposan 6000g és 60cm volt, és most már elmúlt 4 hónapos, csak még nem mérték mert a költözés miatt nem voltunk még tanácsadáson.
Sajnálom Alex betegségét, remélem nagyon gyorsan meggyógyul. Gyógypuszi neki.

Szia Rozsda!
Üdv itt. Jó kicsi a korkülömbség a fiaid között, nem nagyon nehéz két picurral? Írj kicsit bővebben is.

Úgy néz ki itt nagyon fiús a felhozatal, csak Ildinek van egy nagylánya, az összes többi gyerkőc fiú! Mi lesz így a fiainkkal? Hol vannak acsajok?

Kis dicsekvés: ma megfordult a Picurkám a hátáról a hasára, kétszer is,mi meg majd elájultunk a büszkeségtől! Bibibi!!!!!!!!
Legyen jó mindenki, és senki ne kapja el az influenzát!!!!!!!!

Sziasztok: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!
Hát még egyszer örülök, hogy itt lehetek köztetek. Bocs a rövid bemutatkozásért, de a héten legalább húszszor írtam meg a levelet, és nem akart elmenni. Tisztára bedühödtem a rendszerre. Erre amikor a legkevesebbet írom, akkor végre működött.
Szóval a nagyobbik fiam Kristóf, 2002. szept.18-án született, a kisebbik 2004.ápr.16-án. 4 éve lakunk Venyimen, addig a városban laktunk. Én városi voltam mindig, a férjem venyimi.
Hát néha elég nehéz a picikkel, pláne, hogy a kicsi is mászik már mindenhova, ráadásul elkezdett gyakorolni felállni. Akkor persze elesik, sír, én meg nem tudom, hogy a Tof gyepálta meg, vagy nem. Mert hogy ilyen is van. A férjem meg reggel 8-kor elmegy dolgozni és csak este 6-kor jön haza. De azért nagyon élvezem, jól elvagyunk. Még nem sikerült a leveleket elolvasnom, de majd megismerek mindenkit, remélem.
rozsda
rozsda
 
 


Még azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet a képeket megnézni, illetve szoktatok már találkozni. Én is szívesen találkoznék veletek, mert néha elég rossz mindig csak a két gyerekkel lenni. A nagyobbiknak is hiányoznak a társak, mert régebben sokszor mentünk a bölcsibe.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!


Üdv Rozsda közöttünk! Gratulálok én is a két fiadhoz, a kisebbiknek mi a neve? Nem maradtál le semiről, mert mi is csak nemrég jöttünk itt össze, olyannyira, hogy Andiék most költöztek Dunaújba. Még nem taliztunk, de ami késik az még megvalósul!
Venyimen merre laktok? Osztálytársam volt 3-ig Erős Anita, gondolom ismered. Ha nektek is vannak képeitek, tegyél fel: itt a melléklet feltöltésénél lehet a saját gépről de előbb le kell kicsinyíteni!

Andi: gratula a forgáshoz,tehát beindultatok, nemsokára felköthetitek a gatyót majd annyit kell rohangálni utánuk!

Helga: hogy van Alex? Mi is a rómain laktunk egy darabig, azaz a Vácin, de hála istennek( no nem a lépcsőházbelieteknek Kép ) el tudtunk onnan költözni. Köszi a bölcsis infókat, jó lenne egyszer megpróbálni legalbb, de ebben a fura, influenzás időben nem merem.

Lányok összehozhatnánk valami talit! Csak jönne már a jó idő! De ha a jövő héten ilyen lenne mint ma, akkor üzenek és találkozhatunk!

Zita

Ja és egy kép Rozsda kedvéért.
Ő a kisfiam Mátyás, március 29-én lesz 1,5 éves!
Kép
zitus
 
 


Helló!

Bocsi, hogy idegenként jövök, csak Zitusnak üzenem, hogy Mayának 02.26-án megszületett a kisfia Gellért! Itt is gratula nekik!
Ő is a XV. kerületben lakik, mint mi, innen az info. Ugye milyen kicsi a világ Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!

Nagy gratula Mayának!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó egészséget és sok boldogságot Gellértnek!!!!!!!!!!

A tali az nagyon jó lenne én nagyon benne vagyok!

Zita!
mi aztán elég közel lakunk egymáshoz. Matyi nagyon édes, látom Shrek rajongó.

Helga!
Remélem Alex nincs nagyon rosszul, és nem ezért nem jössz!

Rozsda!
Elhiszem, hogy nem unatkozol két eleven fiú mellett, nekem két öcsém van, ők is folyton verekedtek.

Jaj, a párom rakott fel képet a profilunkba, úgyhogy meg tudjátok nézni a mi kis családunkat. Persze a szöveget is ő írta! Reméljük, hogy jövő héten jó lesz az idő és talizunk. addig is jó éjt mindenkinek!
Sziasztok:Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!
Köszi a kedves fogadtatást. A kisebbik fiamat Dánielnek hívják. Most vagyunk túl egy általános náthán és remélem, most már megússzuk a telet.
Zita! Az Erős Anitát olyannyira ismerem, hogy a szüleivel telek szomszédok vagyunk. Annak idején az anyósoméktól vették meg a házat, ők meg mellé építettek egy másikat, ami most a miénk. Kicsi a világ.
Megpróbálok küldeni képet. Most már kezdek jóban lenni ezzel a programmal. Kép
rozsda
 
 


Sziasztok!

Rozsda!
Nagyon szépek a fiaid, gratula hozzájuk!

Mostanában nem túl nagy itt a forgalom, de remélem azért mindenkinél rendben van minden, és a gyerekek is egészségesek!

JÖJJÖN MÁR A TAVASZ ÉS LEGYEN JÓ IDŐ!
Mindenkinek jó és szép napot kívánok: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok Csajok!
Még mindig nem válaszoltatok, hogyan tudok a profilomba képet tenni?!Lehet, hogy másik topikban kérdeztem?
Szerencsére semmi komoly gond nincsen velünk, az kívűl, hogy Alex is beg van fázva.Hála a 16 éves öcsémnek aki másfél hete szombaton megfászva jött fel. Kezdünk helyre jönni. Az első 2 éjszaka elég nehéz volt, mert szegény gyerek nem igazán tudott levegőt venni az orrán.
Örülök, hogy bővül a társaság, tényleg lehetne már tavasz, hogy a gyerekek is megismejék egymást, mert biztosan nekik is unalmas állandóan a felnöttekkel.Mi is az infulenza miatt nem megyünk a Makmarciba, pedig biztosan élvezné a gyerekem a társaságot!

Andi: elég sokat változott a kisfiad kb másfél hónap alatt.

Zita: Matyi neked is keveset eszik, vagy alkazilag ilyen? A képen Ő sem látszik pufókának. A mi familiánk apái ágon ilyen alacsony mint én, és vékony csontozatúak vagyunk.

Hétvégén készülünk Üllőre (Pest mellett 25 km), ott laknak a nővéremék. Van kettő fia neki is hátha kicsit ki tudnánk mozdulni?!
Már én is jártam nem is egyszer úgy, hogy elég hosszú szöveget bepötyögtem a masinába, és nem sikerült elküldeni, mert "frissítés alatt volt az oldal" Aztán tele lett ami ilyenkor szokott, és úgy gondoltam akkor le van sz....! Azt hiszem pár napig nem is próbálkoztam ,mert csak fel idesítem magamat ezzel a masinával.

Addig is kitartás mindenkinek, nem sokára jön: Sándor, József, Benedek
Nagy csokor jó kedv mindenkinek!
Sokszor rám is rámférne!! Szóljatok ha valamiről megfeledkeztem válaszolni?!
Üdv: Alex-HelgaKép
szabó_helga
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek gyönyörű kisfia van, de hol vannak a lányok? Kiket fognak így szédíteni a fiúk?
Pont azt beszélgettük ma a férjemmel, ha így alakul az idő, akkor a hó alá dughatjuk a nyuszitojásokat.
Na de fel a fejjel! Gyógyuljon meg mindenki, aztán irány a szabad levegő!
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok csajok!
Mindenki ilyen elfoglalt, vagy elfeledkeztetek erről az oldalról?
Szörnyű ez az idő, de hétvégére már javulást mondtak.
Azért remélem nem a hó alá kell a tojást dugni!

Zita!
A kedves segítségednek hála, ma már volt is itt a védőnénink, nagyon szimpatikus és segítőkész volt. Mégegyszer ezer hála és köszönet. Csütörtökön mennünk kell tanácsadásra, mert szurit kapunk /4 hós-t/. El tudnál-e jönni velünk, hogy biztos odataláljunk? A védőnéni elmagyarázta az utat, de szeretnék biztosra menni. Matyival mi újság, hogy van?

Ricsikém mostanába egy angyal, sokat dumál,kacarászik, csak akkor nyügizik ha éhes vagy álmos. Nagyon imádom a kölyköcskémet, annyira zabálni való!!!!!!!!! Mondjuk ezzel minden anyuka így van.

Helga!
Gyorsan múljon Alex taknyossága! Én nem tudok segíteni profil ügyben, mert műszaki analfabéta vagyk, az enyémet a párom csinálta, ha lesz ideje vele majd esetleg leíratom.

Rozsda!
Hajrá tavasz! én is akiscsajokat hiányoltam, szegény fiaink még "pártában" maradnak. A te fiaid hogy bírják a bezártságot, főleg Kristóf, ő biztos nagyon menne.

Na jó hosszú lettem, remélem azért ti is jöttök, mindenkinek szép napot, jobbulást, és nyügimentes időt kíván: Andi.

Remélem nem szóltam el magam és Ricsi nem fog elromlani!!!!!!!!!!
riseliö
 
 


Sziasztok!

Jól elmaradtam, de egyszerűen képtelen vagyok a feladataimat ellátni, mióta vannak ilyen jóidők is és elmegyünk sétálgatni!

Ma tanácsadáson voltunk, a dokinak meg akartam mutatni a kukit, mert még a múltkor mondta, hogy vigyem majd vissza hozzá, de végül még egy félévben kiegyeztünk, hátha magától is enged!

Rozsda: mekkorák a fiaid, és nagyon helyes fiúk, azok a nagy szemek! Akkor most már tudom merre laktok, mert néha voltam Anitáék szüleinél nyáron, talán 4-5x.(ja még középiskolás koromban)

Helga: Matyi nem egy nagy evő! Néha úgy kellett beleimádkozni vagy játékkal elterelni, hogy egyen már. Amúgy anyja elég kövér, apja meg jó magas, így talán ő majd arányos lesz Kép
Jobbulást Alexnak!

Hallottátok, hogy nyílik egy új játszóházszerű, inkább készségfejtlesztő foglalkozás a technikum városrészben. 4 év alatt 500/ alkalom, ha jól olvastam. Majd érdeklődöm!

Andi: nem tudom, hogy alakul a csütörtök, mert szerettelek volna elkísérni benneteket, de jó előre leegyeztettem ezt a pesti utat, Matyival megyünk ... És csak akkor nem, ha havazik! De talán nem lesz olyan bonyolúlt odatalálni. Majd készítek neked egy jó kis ábrát!

Most mennem kell, mert ebéd megmelegedett. Matyi talán még alszik, és akkor én is nyugisan megebédelek.
Zita
zitus
 
 


Szaisztok Csajok!
Zita nem az alkatodra akartam utalni, csak arra voltam kiváncsi vajon van-e olyan gyerkőc akival ennyit kell szenvedni mint Alexal?! Most nem tapsolok örömömben ,mert sajna én is úgy vagyok ha már jobban eszik akkor tisztára boldolg tudok lenni.Mi a helyzet Matyi kukacával? Kellett vele dokihoz menni? Tudjátok az a helyzet, hogy ez a dolog ami engem nagyon aggaszt Alexal kapcsolatban, mert mi ebből a szempontból a bajosak közé tartozunk.Ha tudtok segíteni szívesen fogadom. Más topikban ugyan már olvastam, de hátha kicsit még okosabb leszek ez ügyben?! Képet próbáltam tenni, de csökkenteni kell a pixelemet, mert a masina nem engedi feltenni.

A hó már szerencsére kezd olvadni, valószínű nem kell alá dugni a tojásokat.
Most gyorsan kikapcsolom a gépet, mert mindjárt jön az emberem, és kaja kell neki, no meg szerintem Alex is ébredezik.
Sziasztok, igyekszem visszajönni!Kép
szabó_helga
 
 


Sziasztok!
Kristóf 2,5 éves, Dani 11 hónapos. Mi tulajdonképpen jól elvagyunk ebben az időben,ha nincs sár. Kristóf már egyedül is kint lehet az udvaron, sokszor egész délelőtt kint is van. Viszont délután menni kell, mert a Dani nem marad meg a kocsiban, csak akkor, ha toljuk. Ha már jó idő lesz, akkor ki tudom tenni egy járókában.
Ma bent voltunk a városban. Ilyenkor anyuéknál van a két gyerek, én meg rohanok a listámat elintézni. Hetente egyszer apu elmegy a Kristóffal délelőtt uszodába. Ezt nagyon élvezik mind a ketten. Legalább egy kicsit kikapcsolódnak, én meg nyudodtan tudok vásárolni.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!
Ugyan én nem vagyok dunaújvárosi, 4 éve költöztünk Pestre. Én Nagyvenyimen laktam, a férjem meg Dunaújvárosban. Most várjuk a második babát, és Dunaújba fogok szülni, ezért sokat járunk mostanában arrafelé.
Ja és még valami, itt egy lány a csapatba!
Kép
anik
 
 


Szia Anik!
Na, ez is ritkaság, hogy valaki Pestről jöjjön ide szülni. Szabad tudni, mi az oka?
Mi is Venyimen lakunk, nekem a férjem venyimi. Ha elárulod a teljes neved, megkérdezem, hogy ismer-e.
És szerintem szívesen látunk majd itt. Most valamiért lusták az anyukák.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert rettenetesen fáradt vagyok.

Anik üdv itt, írj magatokról, a leány és ti is befogadva, nagyon aranyos ebben a jelmezben! Én is kiváncsi vagyok, miért itt szülsz?

Andi: remélem sikerült a mai nap odatalálni, és Ricsi is átvészelte az oltást! Majd írd már meg mi van veletek, ma nagyon sokat gondoltam rátok!

Rozsda: Na azért magácska is lustácska, mert nemigen tetszett írni! Hogy vannak a fiúk? Hogy telnek a napjaitok? Milyen időközönként szoktatok a városba jönni?

Helga: Alex hogy van? Miért nem írsz? Matyi kukacával semmi komoly, a doki szerint várjunk még, nincs elkésve semmi. Majd fél év múlva újra próbáljuk, mert ha akkor is le lesz tapadva, akkor elküld urológushoz. Én hallottam már olyat is, ahol 3 évesen szépen sikerült felhúzni a bőrt, hát meglátjuk!

Megyek mert leesek a székről! Zita
zitus
 
 


Sziasztok Csajok.
Tudom nem valami sűrűn írok de elég nehéz beosztani ezt a kevés időt ami gyerek mentes.Ez kb 2-3 óra.Ilyenkor alszik.Ha a párom itthon van akkor nem szeretek a gép elé ülni, mert nem tudja v.nem akarja lefoglalni a gyereket annyira hogy nyugodtan tudjak pötyögni.Általában Alex nyávog,ha látja hogy be van kapcsolva a gép, mert a gépért meg van őrülve.Pedig ha igazán szeretnék írogatni minden oldalra ahová belépkedtem akkor eltudnék tölteni egy teljes napot elötte.
Ma pl.sógyurmáztunk délelött.Azon kívül, hogy szanaszét hajigált mindent a tészta formázása nem kötötte le. Annyira, hogy a kész műveimet lelökte a radiátorról. Remélem nem hiába vettem meg hozzá a tapáta ragasztót?! És jó lesz a végeredmény???

Alex már jól van, na nem mintha látszott volna rajta, hogy meg volt kehélve. Az első 2-3 nap az tényleg rémes volt.

Anik: én is kíváncsi vagyok miért itt szeretnél szülni? Szerintem aki teheti az menekül innen.

Zita: Több csaj írta ezt a fitymaszűkületes oldalon, hogy az orvosuk azt javasolja, hogy várjanak amig a gyerkőc 3 éves lesz. Az ismerősöm szerint az már késő. Azt már tudom, 90%-os tutisággal, hogy a Heim Pálba fogunk menni ezzel a gonddal. De ha ti elöbb kerültök az itteni ur.amb.-ra és jó a tapasztalatod akkor át gondolom.A másik gondunk, hogy Alexnak fehérköpeny fobiája van. Az teljesen mindegy, hogy doki vagy patikus. Még jó, hogy a védőnő civilben jön.
Most távozok, mert kb pár perce, hogy Alex alszik, és tegnap kaptam egy filmet: Álmatlanság amit szeretnék megnézni amig alszik. Főznöm ma szerencsére nem kell, úgy is mindig azzal megy el az időm.
Sziasztok
szabó_helga
 
 


Sziasztok lányok!

Anik!
Nagyon szép a leányzó, és a jelmeze is nagyon szuper! Várja-e a nagylány a kicsit? Én eddig csak negatívumokat olvastam az itteni kórházról, így én is csodálkoztam, hogy Pestről hogy-hogy ide jársz?! Mikorra várod a második gyerkőcöt?

Rozsda!
Azért te sem írsz túl sűrűn, remélem nem a fiúk betegek! Én nagyon féltem picúromat az influenzától. Sajnos én nem merem kivinni mostanában babót ezekben a rossz időkben, bár mi még picik vagyunk én meg parázós mami vaayok.

Helga!
Jó hogy Alex könnyen vette a betegséget. Jó lehetett a sógyurmázás, már várom amikor már mi is játszhatunk ilyeneket. Lehet, hogy azért dobálózott, mert nem volt megelégedve a teljesítményeddel /csak vicc, nehogy megbántódj/.

Zita!
Köszönöm az érdeklődést. Odatalálni nem volt nehéz, bár először rossz felé mentünk, de direkt jó időben elindultunk, hogy biztos ne késsünk, mert 10 órára rendelt oda a védőnéni. Sajnos ezt az oltást is nehezen viselte, mint a három hóst. Nagyon sírt mikor megkapta, de gyorsan megnyugodott, hazafelé elaludt, de miután felkelt kezdődött a nyűglődés. Szegénykém csak nyöszörgött a kezemben is, sokat sírt, nem nagyon bírt aludni egész nap, szerencsére az éjszakája már jó volt. Meg az én csupa vigyor kisfiam, tegnap csak este 5-kor mosolyodott el először, ez volt a legszörnyűbb! Ja és persze még ma is lázas volt még ma is kapott 2 kúpot. De az a lényeg, hogy túl van rajta szegénykém. Na nem is panaszkodok többet. Azért ma már úgy néz ki, vissza kapom a vigyori babócámat.
Azért Matyi kuki problémája nagyon rossz leht, de majdcsak rendeződik magától is. Én is félek tőle, mert Ricsi apájának voltak baba korában ilyen problémája.

Na sziasztok, mindenkinek minden jót, és HURRÁ jövő héten itt a tavasz!!!!!!!!!!!!!!
Üdv mindenkinek: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!
Már megint elszállt, amit írtam. Szóval, nálunk minden rendben. Időm mostanában tényleg kevés, mert a héten már háromszor voltam a városban, és a hétvégén is ott leszek. Reggel be, este ki. A férjem az apjával penészteleníti a házat. Felütötte a penész egy-két helyen magát, ők meg eltüntetik. De ez olyan büdös, hogy mi inkább bent leszünk addig a városban. Amúgy elég sűrűn vagyunk ott. Hetente egyszer-kétszer szinte minden héten. Ilyenkor szoktam nagybevásárolni, meg a barátnőimmel találkozni.
Dani már folyamatosan ácsorog, a bátyja meg piszkálja. Csak úgy "véletlenül" fellöki. Ő meg persze hisztizik. Nem tudom, miért, de valahogy mostanában estére már teljesen lemerülök tőlük. 1-2 hete a kicsinek is úgy kinyílt a csipája, hogy alig bírok vele. Eldobja magát a szőnyegen, és vergődik, mint egy hal. Pedig minden délután kint vagyok velük, mert másképp nem lehet létezni.
De most már állítólag jön a jó idő, és akkor tényleg sokat lehetünk kint.
Itt Venyimen annyian betegek, hogy ma reggel még az utcán is vártak a dokira. Remélhetőleg nem kapjuk el.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás, mert Matyi épp apájával árvízi hajóst játszik a fürdőszobában!

Andi: remélem Ricsi az oltást már el is feledte és újabb fordulásokkal képráztatott el benneteket!
Holnap lesz vásár a piactéren, meg van valahol Expo is, az ha jól tudom hétfőig tart. Csak azért írom hátha van kedvetek kimozdulni. Mi holnap hármasban valószínű kinézünk a vásárba, aztán meg megyünk Józsefet köszönteni ebédre a nővéremékhez, így hát a vasárnapi ebédfőzést megúsztam.

Rozsda: A nagyobik fiad féltékeny a kisebbre? Vagy csak csupa testvéri szeretet a piszkálgatás? Mi hárman vagyunk lányok testvérek, de szerintem elég sokat nyüstöltük egymást annak idején. most is vannak összeszólalkozások, de veszekedésig sosem fajul. Nem is tudnám milyen lenne, ha ők nem lennének. Nagyon sokat segítenek. Épp ezért majd ha nagyobbak lesznek a fiaid, akkor meglásd hogy megvédik egymást!

Helga: jó utat, ha hazaértél majd jelentkezz és mesélj!

Maya: remélem nemsoká írsz!

Anik: gyere te is, és mesélj magatokról! Mikorra várod a babád?

Kellemes hétvégét, Zita
zitus
 
 


Sziasztok Mindenki!

Azt kérdeztétek, hogy miért ott fogok szülni. Hát Dorinával nagyon rossz tapasztalataim vannak a Pesti kórházakról. Őt a Schöpf-Mérei Kórházban szültem császármetszéssel, a választott orvosom be sem jött, mert azt mondta, hogy ő este 10 órakor nem hajlandó sehova sem menni.
A babóm 3 héttel előbb született, ezért a koraszülött osztályra került, nem láthattam csak a 3. napon. Nem járhattam szoptatni, mert inkubátorban volt. Csupa-csupa szörnyű dolog történt.
Másfél éves korában elkapott egy nagyon csúnya vírust, hányt, hasmenése volt. A Szent László Kórházba utalták, ahol (nem túlzok) kishíján kiszáradt. A babával nem csináltak semmit, azt mondták majd elmúlik. 1 nap után saját felelősségre hazavittem, elvittek a dunaújvárosi kórházba, ahol rögtön be kellett feküdnie, és infúziót kapott, már annyira kivolt szegénykém.
Nagyvonalakban ennyi, teljesen kiábrándultam az itteni orvosokból, kórházakból. Semmi jó tapasztalatom nincs.
Nem utolsó sorban én is a kórházban dolgoztam, és ismerem az orvosomat nagyon jól. Teljesen megbízom benne, és szerintem ez a legfontosabb.
Engem tulajdonképpen minden odaköt, az én szüleim, a férjem szülei. Itt Pesten nincs senkink.
Hát remélem most már értitek miért is fogok ott szülni.
Ja egyébként augusztus 21-re vagyok kiírva a babócával.

Riseliö: nagyon-nagyon várja már Dorina a kistesót, szinte folyamatosan arról beszél, hogy majd mi lesz, hogyan lesz.
"Játszani fogunk Anya, meg pelenkázni, meg puszilgatni, meg szeretgetni!" Egyelőre ilyeneket mond, aztán majd meglátjuk, biztos lesz féltékenység, én tudom milyen (3-an vagyunk testvérek)!
Majd még írok!

Sok-sok pihenést nektek, Anikó
anik
 
 


Sziasztok!

Végre végeztek a fiúk a házzal, délután már itthon lehettünk. Most megint szép fehér minden. Persze van még mit rámolni, de majd holnap befejezzük.
Olyan jó volt, hogy ma ilyen szép idő volt. Apukám egész délelőtt kint volt a gyerekekkel. Délután, mikor pakoltam az autóba a fiúkat, nagyon sok anyukát láttam babakocsival. Egyből az jutott az eszembe, hogy vajon van-e köztük olyan, akivel esetleg itt levelezek. Ha bejön a jó idő, tényleg jó lenne megismerni egymást. Mit gondoltok róla? És ki hogy áll a náthával, járvánnyal? Azt mondják, a városban is rengeteg a beteg.
A fiúk nagyon szeretik egymást. A Dani állandóan mászik a Kristófhoz, aki hol jól tűri, hol rosszul. Mivel a Daninak most megint jön a foga, néha jól megharapja szegény bátyját, akinek persze ez nem tetszik. De ha a pici sír, rögtön visz neki játékot, de azt nem szereti, ha lenyúlják az ő játékait. Néha egy kicsit irigynek tűnik. Persze szerintem ez abból is fakad, hogy nem érti, ami eddig csak az övé volt, azon most miért kell osztóznia.
Aztán van olyan is, hogy mióta látja, hogy a Danit etetem, megint őt is etetni kell. Ezt nem nagyon díjazom, mert így dupla idő az evés. Eddig, amíg etettem, a Tof is megette az ebédje egy részét. Szerencsére másban még nem fejlődött "vissza". Azt mondták annak idején, hogy ilyenekre számíthatok.
És büszke egygyermekes anyukák. Mikor jönnek a tesók?
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok lányok!

De jó, hogy végre itt az igazi tavasz, csak a szél foghatná már vissza magát. Remélem most már hamarosan találkozhatunk!

Zita!
Köszi a programajánlót! Jó szórakozást a hétvégétekhez! Ricsinek még péntek este is 38.6 volt a láza, de már jól van.Az az új mániája, hogy nem hajlandó feküdni, csak ülni szeretne, amit persze még nem tud, így elvárná, hogy egész nap fogjuk. A kis Békabakancs! Szerencsére az autósülésében jól el van. Már azóta is megfordult párszor. Hogy éreztétek magatokat Pesten? Matyi hogy bírta az utazást? Kocsival mentetek? Matyinak a hozzátáplálás óta rossz az étvágya, vagy sosem volt nagy evő? Jó hármasban levést!

Anikó!
Szörnyű lehetett amit Dorinával átéltetek, így már megértelek! Nagyon jó érzés lehet, hogy ilyen lelkesen várja a kistesót! Dorina hány éves? Biztos imádni fogja a kicsit. Mi is hárman vagyunk tesók, és milyen jó hogy vannak.

Rozsda!
Jó hogy végeztetek, és vége a macerának. Biztos megoldjuk a talit. Mi még decemberben voltunk korházban, Babónak vírusos tüdőgyulladása volt, ezért is vagyok még aggódósabb anyuka.Kristóf nagyon aranyos lehet ahogy pátyolgatja Danit. Igazi jó testvérek lehetnek, ez neked is biztos nagy megnyugvást jelent. Én még testvérkérdésről nem nagyon tudok nyilatkozni, mert Bébibumm még csak 4.5 hós, és a szülést meg a kezdeti nehézségeket elég rosszul vettem. A párom mindenképpen szeretne tesót.

Helga!
Leléptél a térképről? Jó utat nektek! Hová mentetek? Csak nem telelni?

Maya!
Sok-sok puszi a kis Gellértnek! Remélem azért még visszatérsz közénk!

Azért még egy kis dicsekvés belefér, üdv mindenkinek:Andi! És Íme Ő:
Kép
riseliö
 
 


Sziasztok!
Ma annak örömére, hogy tiszta a ház, gyerekszobát rendeztünk. Eddig egymás mögött volt a két ágy, és pár napja esténként hatalmas bulit rendezett a két fiú. Annak az lett az eredménye, hogy Dani alig bírt elaludni. Én meg meguntam. A férjem meg lassan engem fog, ha még kitalálok valamit.
Andi, gyönyörű a picikéd. Kezded már megszokni a várost? Tavasszal meg ősszel szerintem csuda szép a Duna part. Mikor a városban laktunk, minden nap oda mentem a kutyával, mert nekem nagyon tetszett. Ez hiányzik is itt Venyimen.
Anikkó, remélem, akkor itt Dunaújvárosban jobb élményeid lesznek. Orvosból szerintem is van itt jó néhány. Nekem annak idején nem az orvosokkal volt a bajom, hanem a háttérrel. Féltem attól, hogy ha valami történik szülés közben vagy utána, nem lesz meg a megfelelő eszköz. És mivel a családban volt ilyen probléma, én inkább a "biztosra" mentem. Szerencsére nem kellett vele élnem.
Zita, jó hallani, hogy máshol is úszik a fürdőszoba. Én, mióta már ketten együtt fürdenek a fiúk, sokszor be sem megyek. Nálunk apa feladata a fürdetés.
És mindenki más is remélem, jól van. A hétre már 20 fokot is mondtak Kép.
rozsda
rozsda
 
 


Szia Rozsda!

KRISTÓFNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK:
Andi,András és Ricsi!Kép
riseliö
 
 


Sziasztok!

Kristófnak nagyon boldog névnapot kívánunk, Matyi és Zita

Kép

Hogy vagytok? Mit csináltok e napsütéses, szép márciusi napon?

Andi: Ricsi nagyon nagy fiú, olyan édes azzal a macival!

Mi nemsokára megyünk sétálni, mert Matyi ma egész nap nem bír magával, most is it ül az asztalon és belkontárkodik a szövegbe!

Megyek is, további szép napot!
Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Most csak egy pár sorra van időm, de jövök amint tudok. Azért figyellek titeket!
Kristófnak boldog névnapot!
AnikóKép
anik
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat! Nagyon aranyosak vagytok!
Ma egész nap buli volt nálunk. Mivel a férjemet Zoltánnak hívják, így együtt tartjuk a névnapjukat.
Már reggel megérkeztek a nagyszülők. Anyu segített a főzésben, anyósom hozta a sütiket. Délelőtt megköszöntöttük a fiúkat, hogy legyen idő játszani. Tof kapott egy kinti foci kaput, meg egy szerelő autót. Kapott még néhány ruhát is, de az neki nem volt még akkora élmény, mint a játék. Azt sem tudta, melyikkel játszon. Délelőtt aztán bent voltunk, akkor játszott az autóval. Ebéd után szerencsére sikerült elaludnia. Délután meg, mivel ilyen jó idő volt, kimentünk, felállították a kaput, és este 6-ig ment a meccs. Nem tudom, ki élvezte jobban. A Kristóf vagy a két nagyapja. Mi meg többiek elmentünk egyet sétálni, mert a Dani viszont nem tudott jól aludni. A babakocsiban aztán szundított egy óriásit.
De minden nagyon jól sikerült, jól éreztük magunkat. Volt szép tortájuk is. Bár most a férjem névnapja egy kicsit eltörpül, azért így is nagyon jó volt.
Vasárnap meg jönnek a nővéremék köszönteni. Ők Siófokon laknak. Utána meg húsvét, úgy hogy mostanában nem unatkozom. De a hétre gyönyörű időt mond, biztos kint is leszünk sokat.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Rozsda: Örülök, hogy ilyen jól sikerült a névnap és a hétvégétek. Nagy kertetek van? Az jó lehet, mert akkor ki tudod a fiúkat magukban is engedni. Jó ötlet ez a focikapu, ha összenőnek jobban a fiúk ki tudják majd rendesen használni. Nem beszélve apukáról és nagypapákról!

Andi: Igaz, hogy rövidre sikerült a bemutatkozás, de nagyon örülök, hogy összefutottunk. Nagyon aranyosak vagytok! Mikor utólártünk benneteket elkezdett motoszkálni bennem a kisördög, hogy nem ti vagytok-e, aztán ahogy visszanéztem rájöttem, hogy de igen! Bocsi, hogy gyorsan tovább kellett volna állnom, de Matyival nem lehetett tegnap egész nap bírni, ha nem az volt amit ő akart, rögtön sikított, de fülsiketítően. Hogy kitől ltta ezt, nem tudom?

Anik: A szülésre visszatérve, természetesen nem biztos, hogy minden pesti kórház jó, de ott legalább van választék. Nagyon jó dolgokat hallottam a MÁV kórházról, és a Nyírő, ahol én csak a választott dokim miatt szültem is egész jó volt. Én meg erről a kórházról hallottam olyanokat, hogy nem jöttem volna ide, főleg, hogy nem az első babánk volt Matyi. De persze ha van egy megbízható választott dokid, szerintem az a legfontosabb, illetve (bár ezt én nem tudom, mert császáros voltam) a jó szülésznő is fontos. Az egyik barátnőm itt szült és bár volt saját orvosa, választott szülésznőt is és azt mondta ezt az egy dolgot nagyon jól csinálta!

Helga: hazajöttetek már?? Hol voltatok? Mesélj!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Rozsda: Nagyon szuper lehet egész nap kint az udvaron. Úgy irigyellek! Amikor az anyuéknál vagyunk Venyimen Dorina is szinte egész nap az udvaron játszik. Nagypapi csinált neki homokozót, hintát. Már nagyon várta (bevallom én is), hogy ilyen jó idő legyen, és lehessen menni hozzájuk.

Zita: Én is császárral szültem, de az előtte eltelt órákban, nagyon nagy segítség volt a szülésznő (talán ő volt a legkedvesebb). Az biztos, hogy itt Pesten is vannak nagyon jó kórházak, de olyan nehéz a választás, és tudod, mindenkinek más a megfelelő. Remélem én jól választottam.

Andi: Gyönyörű a babócád! Gratulálok hozzá! Dorinám 3.5 éves, igazi kis tündér!


Anikó
anik
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönjük a bókokat Babócám nevében is. Szerintem is édes, bár mostanában inkább egy kis ördöghöz hasonlatos. Nem lehet vele bírni, nem jó neki semmi, lehet hogy már a foga kínozza!? Na nem panaszkodom tovább.

Rozsda!
Ez a névnapozás szuperül hangzik, jó lehet a gyerkőcöknek is, hogy a szabadban lehetnek. Anyukámék is kertes házban laknak, és néha bizony nekem is jó lenne csak úgy kimenni, sebaj majd nyáron. A várost kezdem megszokni, bár nem tudunk túl sok helyre eljutni, mert Bébikém sztrájkol a babakocsiban.

Anikó!
Azért nektek is legalább a nagyiéknál van kert, az is több a semminél. Dorina már igazi nagylány, biztos sokat fog sürgölődni a Picúr körül. Irigy-irigy a tündér lányért, remélem a fiacskám is eléri hamarosan a tündér pozíciót.

Zita!
Tényleg jó volt összefutni, legközelebb remélem Matyi is tud ránk egy kis időt szakítani, nagyon kis édes volt ahogy a taxijával ment amerre épp jónak látta. Ti is szimpatikusak voltatok, örülök, hogy ez kölcsönös benyomás volt. Az én Kicsikém már most sikítozik, de irtózatos hangerővel, ha valami nem úgy van ahogy Ő kitalálta. Néha nem egyszerű a Drágám.

Minden jót mindenkinek, ilyen gyönyörű napsütést és egészséget, üdv:Andi!

Ui.:szerintetek baj-e ha Ricsit ültetem a kocsijában, mert fekve nem szeret lenni, itthon is szivesebben üldögél az ölünkben. Előre is köszönöm a tanácsokat.
riseliö
 
 


Sziasztok!

Hát szó, mi szó, tényleg nagyon jó a kert. Amíg nem voltak a gyerekek, főleg csak nyűg volt, mert egész nap a városban voltunk, itthon alig. Aztán mikor este hazaértünk, vagy hétvégén mást sem csináltunk, csak a kertet rendeztük. Akkor nem sok szépet láttam benne. De most szuper. Ha valaki erre jár, szívesen látom.
Anikó, merre laknak a szüleid? Mi a Táncsics utcában lakunk. Ha kint vagytok, jöhetsz lágogatóba. Annak idején, ha Kristóf lány lett volna, ő is Dorina lett volna. Nekünk is nagyon tetszett ez a név. Dani meg Kinga lett volna.
Andi, ha lehet a babakocsit egy kicsit dönteni, akkor szerintem nyugodtan próbáld ki. Ha nem kényelmes neki, úgyis jelez. Dani sem bírja a fekvést a kocsiban.
Na, most alszanak a töripéim, én is lepihenek egy kicsit, aztán munkára fel!
Élvezzétek a jó időt, ki tudja, meddig lesz ilyen.
rozsda
rozsda
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: