Új privát üzeneted érkezett!

Káposztásmegyer I-en keresek délutáni sétálótársat, az én kislányom most múlt 5 hónapos, ha van vkinek kedve akkor írjon.

Vica
vica1
 
 


Szia Pocok!

Mi meg a Nádasdy K. u.-ban lakunk a Sógor Vendéglő felett. Hol tudom megnézni a babáidat?

Szia
Vica
vica1
 
 


Pocok már megtaláltam.
vica1
 
 

 
 

Lányok !
Elnézést, hogy ismeretlenül írok ide, de esetleg érdekel valakit délelőtti nyelvoktatás gyerekvigyázással? Angol, Upper-Intermediate szint, szeptembertől, 12.800 Ft/hó (3 hónap egy szint, heti 2*1,5 óra), a káposztásmegyeri Zabhegyező Játszóházban. Hárman vagyunk, kellene egy negyedik (vagy akár ötödik, hatodik) anyuka. Gyerekeink 2003.április-szeptember között születtek. Bővebben a tanfolyamról a www.dramateka.hu lapon olvashattok és ha valakit érdekel, akkor szabone.rozsa.edit@axelero.hu címen veheti fel velem a kapcsolatot.

Üdv: Redit
redit
 
 


Sziasztok!

Káposztásmegyeri anyukák, nincs kedvetek kicsit lendíteni ezen a topic-on? Beszélgető társak jelentkezzetek!

Mi Káposztásmegyer I-gyel szemben lakunk a patak másik partján. Egy 7,5 hónapos kislányom van Viki.

Jelentkezzetek! Beszélgessünk! Sétálótárs is kerestetik káposztáson.

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Én a Bőröndös utcában lakom, mi játszótérre járunk séta helyett mert kisfiam már 22 hónapos. De azért néha van időm beszélgetniKép

Hintaló
hintaló
 
 


Sziasztok!

Hintaló:
Üdv. itt! Azért csak jár erre más is rajtam kívül...
Hová jártok játszótérre és mikor? Egy-egy séta alkalmával arra is kerülhetünk. Mi még a sétánál tartunk, mert Vikó még kicsi a játszótérhez, de ami késik nem múlik. Ideje a jó játszótereket is feltérképezni és talán Vikó is engedélyez némi beszélgetést.

Üdv.
Marycus
marycus
 
 


A Tulipánkert mögött lévő templom játszóterére szoktunk járni. Kb. 10-11 körül szoktunk kimenni délelőtt, pontosan nem tudom megmondani mert elég rapszodikusan kel a kisfiam. Délután általában 18:00 után.

Sajnos most lábalunk ki a náthából, legközelebb talán csütörtökön megyünk kiKép

Hintaló
hintaló
 
 


Sziasztok!

Hintaló:
Remélem már jobban vagytok!

Most a nagy melegre való tekintettel valószínűleg minimálisra csökkentjük a sétát. Vikó se és én se nagyon bírjuk ezt a meleget.

Ez a templom játszótér a templom kertjében lévő vagy a most épülő épülettel szemben lévő nagy térnél (ahol a mobil vidámpark szokott lenni) van?

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Tanacsra lenne szuksegem. Oktober elejere varjuk a babankat, nemreg koltoztunk Kaposztasmegyerre es nem ismerek kisgyerekes csaladokat a kornyeken. Tudnatok ajanlani gyerekorvost, szeretnek megismerkedni vele meg mielott a babocankat jon megnezni.
Koszi a segitseget

Ildi
szildi
 
 


Sziasztok!

Marycus, ez a templom a Nádasdy Kálmán utca sarkán van, ma is ott voltunk. Vallástól függetlenül be lehet menni, csak kulturált viselkedést várnak el cserébe (nem szemetelni, játékokat nap végén vagy délben kicsit összerakni, a ládákba bedobálni, kaput mindig retesszel zárni stb).

Szildi!

Mi a Galopp utcába járunk Medgyes doktor nénihez, ő nagyon kedves, aranyos nő. Egy másik drnőhöz tartoztunk, de annyian mondták, hogy a Medgyes dr néni milyen kedves, hogy végül átkértem magam hozzá (más okokból is, de ez sem volt mellékes). Bármikor kijön hozzád, ha 8:30-ig jelzed, hogy valami nincs rendben még ha csak egy megfázásról is van szó. Sőt most mondta valaki, hogy oltani is kimegy, ha kérik. Ezenkívül persze nagyon alapos is.

Hintaló
hintaló
 
 


Hintalo!

Koszi szepen az infot, meg fogom keresni. Ugye azt jol gondolom, hogy ha KapII-n lakunk akkor is lehet ot valasztani?

Remelem meggyogyultatok

Udv
Ildi
szildi
 
 


Szia Szildi!

Biztos, hogy lehet, mert a házunkból meg KápII-re jár egy anyuka Csiszár drnőhöz. Róla jót is rosszat is mondanak és azt kell tudni róla, hogy homeopátiával is foglalkozik.

Hintaló
hintaló
 
 


Sziasztok!

Üdv. mindenkinek!

Hintaló:
Bocsi, hogy nem jelentkeztem. Csak időközben eltörtem a térdkalácsomat, így kényszerpihire kerültem. Remélem Ti jól vagytok.
A sárga templomról beszéltél? Sajna utcanevek nem sokat mondanak, meg kell néznem térképen.


Szildi:
Szerintem bárhol választhatsz dokit. Bár nem mellékes, hogyha közel van, ha Te viszed be a csemetét.
Amit Hintaló mondott azzal teljesen egyetértek, nem mindegy, hogy hajlandó-e kijönni, kedves-e és alapos-e?

Mi az Erdősor utcába járunk. Oda tartoztam védőnőhöz és mikor Vikó született akkor jött egy fiatal doki néni a körzetbe és hozzá mentünk. Dr. Péter Ágnesnek hívják. Aznap délután kijött hozzánk, mikor Vikóval hazajöttünk, pedig délután szóltunk neki. Mi amilyen viharosan kerültünk kórházba, olyan viharosan jöttünk haza is. 9-kor szóltak, hogy 10-kor mehetünk haza...
Amúgy kedves, és szerintem kijön, ha hívjuk, bár nekünk még nem volt szükségünk rá...
Hátrány, hogy kicsit fiatal még, és kicsit könyvszagú a tudása, de ez lehet előny is, főleg, ha a modern felfogás híve vagy.
Mi járunk vissza a kórházba, Vikó 1 hónappal előbb született, így koragondozásra kell járnunk. Ott egy idős doki bácsi van és ég és föld a két doki felfogása. Nekünk mondjuk a doki bácsi meggyőzőbb. Valahogy életszerűbbek a tanácsai, jobban betarthatók.

Remélem segítettem.
Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!
Még ide nem írta, de olvasni szoktalak.
Ma szerdán és holnap csütörtökön, az elmaradt Dunakeszi börze szomoruságára, nagy turit tendezek nállam Sződön, az ebédlőben. Kb. 10-15 zsák ruci vár gazdára nagyon sokat 100-200- forintért sok-sok kabátot 500 ft-ért adok, cipőimet is kiszórnám áron álul.
Ha valakit érdekel, akkor ne itt hanem telefonon: 27/388257 vagy
06-20-363-0202 kérdezzetek. Igyekszek úgy időpontot mondani, hogy ne legyünk sokan.
Köszönöm, hogy olvastatok, bocs a betolakoádért, de szerintem mindenki örül egy-egy olcsón szerzett cuccnak itt a telet várva,
gretapetra
 
 


Sziasztok!
Mi KápI-en lakunk az AMK-val szemben. Mi is Medgyes drnőhöz járunk, hááát... Sztem vegyes...
Melyik dokinéni foglalkozik homeopátiával is? Ő is a Galopp u-ban rendel?

Üdv: Pele
pelcsi
 
 


Kedves Anyukák!
Figyelmetekbe ajánlanék egy kifejezetten Káposztásmegyernek készült (és folyamatosan fejlődő) oldalt,
ahol szeretettel várunk benneteket!

http://www.kaposztasmegyer-info.hu
piccard
 
 


Sziasztok Anyukák!

Kicsit felhozom ezt a topicot, csak most találtam meg, hátha valaki olvassa.
Mi már elég régóta itt lakunk Káp I-en, az OTP-nél. Van egy majdnem 4 éves kisfiam a Lakkozó oviba jár és októberre várjuk a kistesóját.

Üdv
Benianyu

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Halihóóóó anyukák!!!

Keltsük élete ezt a topicot. Mi a szabolcsi Betne Téren lakun Káp I-en.Van egy tíz hónapos kislányom Kirának hívják.

Mi a Csiszár doktornénihez tartozunk. Õ az aki homeopátiával gyógyit. Kirus télen elég sokszor volt megfázva. Elöszőr mindig homeopátiával gyógyít majd ha az nem segít utána csak az antibiotikum. De eddig hál istennek a homeopátia mindig meggyógyította.

Szóval akad itt beszélgető társ???

ÜdvZsófi
kira
 
 


Sziasztok!
Én ugyan már nem vagyok Káposztásmegyeri anyuka, de egy darabig az voltam. Két kisfiam van, Botond 3 és fél éves, Bánk pedig 7 hónapos. Kriszti! Ugye emlékszel rám a játszóról? Tudjátok már, hogy fiú vagy lány lesz-e a kistesó? Beni mit szól hozzá?
Zsófi! Mi is Csiszár doktor néni páciensei voltunk, de én nem voltam vele igazán megelégedve, szerintem túl sok betege van és nem tud rendesen odafigyelni rájuk. Ezért amikor novemberben elköltöztünk Káposztásról őt is "lecseréltük". A mostani doktor nénink egy tündér, nagyon jól ért a homeopátiához és a fiúk minden problémájáról feljegyzést vezet.
Persze ez nem azt jelenti, hogy Csiszár doktornő nem jó, csak nekünk nem felelt meg.

Fagyi
fagyi
 
 


Szia

merre költöztetek el?Néha nekem is furi a doktornéni. De eddig mindig meggyógyitotta Kirust. Tényleg sok betege van.Szóval olyan nayg bajom nincs vele.

Zsófi
kira
 
 


SZIASZTOK!

Én káp.II. lakom mi is abba a rendelőbe járunk csak mi a Nagy Judit doktor nénihez nyolc éve tartozunk hozá egy tündér!!!!!!!!!!
Nekem van egy nyolc éves kisfiam és egy 20hónapos kislányom.

Na feléleszük a topikot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Szia!!!

Nekem apukámék és az anyósomék is Káp II- ön laknak.Az én kislányom most lesz 11 hónapos.Most nyáron nekem is volt szerencsém hozzá mert a mi doktornénink szabin volt.Tényleg nagyon aranyos.
melyik suliba jár a fiad?

Na élesszünk Kép))
kira
 
 


Szia!


A Börfestőbe járunk ,
mi a Székpatakban lakunk a legutolsó nyolc emeletes tömben.

Topik társakat keresünk!!!!!!!!!!!!!!!
szuszoka
 
 


Szia


Az nincs messze az apukáméktól, sőt. Bölcsibe is jártatok. ga igen melyikbe. Sajna úgy néz ki , hogy Kirussal már csak egy évig tudunk itton marandi és hát ugye akkor bölcsi.
kira
 
 


Szia!

Mi most nem járunk bölcsibe, de annak idején Ricsit
másfél évesen iratam be rá vitt a kényszer ő nagyon szeretett járni .Akkor még létezett a Börfestő bölcsi és oda jártunk.
Hova jártok játszó tére?

Rólunk van egy pár kép a profilomba és ti rólatok?
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Zsófi, mi a Nagyváradi-liget lakóparkba költöztünk. Ez kb. ott van ahol a temetó, csak a Megyeri út másik oldalán a kertesházak mögött. Szoktunk visszajárni Káposztásra a református templomnál levő játszóra.
fagyi
 
 


Sziadztok írtam egy csomót de elszállt.

Szóval mi a Plus melleti játszótérre járunk itt Káp I-en.

szuszóka!!

Én az ÁMK bölcsivel szemezek Ide jár az öcsém is 10 éves. sokszor apuék sokáig dolgoznak és akkor mindig én megyek érte.Így legalább egy helyre tudnék menni értük. Eddig csak jókat hallotam róla. Persze biztos vannak negatívumok is de ezek még nem jutottak el hozzám.
Kiráról a babaszobai almumtárban vannak képek Kira album név alatt.

Hétvégén mentek tűzijátékot nézni??Annyir jó lenne deKirus még olyan pici ehhez.

Így mi szombaton anyukámhoz megyünk Gödre ott lesz ilyen családi öszzeröffenés

Na most megyek mert hiszti van

Pusz
kira
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Mi már elköltöztünk Káposztásmegyerről (itt nőttünk fel), de gyakran visszajárunk, mert a nagyszülők itt laknak.

A mi babánk még picurka, mert csak 4 hónapos, de jövőre már mi is felbukkanunk majd az itteni játszótereken.

Mi mindketten az ÁMK-ba jártunk, nagyon jó véleménnyel vagyunk róla. Állítólag, most nagyon felhozták és ezért mi azt tervezzük, hogy a gyereke(ke)t is majd ide iratjuk be, de hát az még messze van!

Sajnos ritkán jutok géphez, mert az új helyünkön nincs internet, de majd figyelemmel kisérlek benneteket!

Üdv.
hinci
 
 


Sziasztok.

Újpesten az UGYIH-ban szeptember 8-án csütörtökön újra indul a zenebölcsi!

Minden csüt. 10 órától várom az 1-3 éves gyerekeket egy 30 perces éneklős-mondókás-bábozós-hangszerezős-mozgásos foglalkozásra, ahol az anyukák is aktívan részt vesznek a játékokban. Érdeklődni lehet emilben, vagy a 20 398 1931-es számon.

Cili
foltvarró_cili
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


Sziasztok!

Annyi ideig "aludt" ez a topic, hogy vissza sem néztem eddig. Csak most, valami megérzés folytán ide klikkeltem.

Fagyi,
Persze, hogy emlékszem rátok! Már 7 hónapos a kisfiad? Hihetetlen.
Nekünk is fiú lesz a második baba is. Elvileg holnapra vagyok kiírva, aztán majd meglátjuk....
Beni ovis már második éve, a Lakkozóba jár, kezdi újra megkedvelni, de jobban szerette a nyári nomád életet, amikor ovi szünet volt.

Mi is a Plus és a templon közötti játszóra szoktunk járni. Kép

Üdv mindenkinek
Benianyu

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN KÁPOSZTÁSMEGYERI ANYUKÁNAK!

ZSUZSI
szuszoka
 
 


Sziasztok!
Mi ugyan a Szilas patak másik oldalán lakunk,de ha nem baj benéztem ide is. Sokszor járunk Káp.on és a lányom 3.os az ÁMKban.
Kira!
Az öcséd hanyadikos? Lehet hogy osztálytársunk?

Kép
flocika
 
 


Sziaztok!
Mi tavasszal fogunk Káp.II-te költözni, de már most elkezdtem gyűjteni az infókat.
Az én babám 5 hónapos. Érdekelne minden a védőnőkkel és a gyerekorvosokkal kapcsolatban.

Köszi

Nóra
noncsi77
 
 


Szia Noncsi!
SAjnos ebben nem tudok segíteni,nem ismerem az ottani dokikat,de majd érdeklődök neked.
Floci

Kép
flocika
 
 


Sziaszok!

Noncsi77 mi is káp II. lakunk ti merre fogtok költözni.

Mi a Nagy Judit doktornénihez tartozunk de én még ismerem a Csiszár Katalint is mind a kettö nagyon aranyos és lelkiismeretes doktornéni.
Védönénik közül pedg a Vargáné Zolna Marina-hoz tartozunk aki szintén egy tündér .

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Szia Zsuzsi!

Végre valaki, már azt hittem, megint "befagy" ez a topic.

A Székpatak utcába fogunk költözni.
Ti merre laktok?

A Csiszár dokinéniről már hallottam jót, de Nagy Juditról sajnos rosszat. Nehéz dönteni. Azt sem tudom, hogy a mi utcánk elvileg hova tartozna.

A felnőtt orvosokról is tudnál tájékoztatást adni?

Nóra
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi!
Igértem,hogy utánna érdeklődök neked.
Csiszár dokinénit nagyon dicsérik,sok betege is van. Sajnos túl sok is ezért gyakran sokat kell rá várni. Homeopátiás szereket is szivesen alkalmaz.
Nagy dokinéniről nekem is inkább rosszakat meséltek,pl.hogy felületes és a homeopátiától teljesen elzárkozik.
Floci

Kép
flocika
 
 


Szia Nóra!

Mi is a Székpatak utcába lakunk mi tízemeletesbe ez a ház a külsö szilágyira nyílik.
Felnőtt orvosokat nem ismerem én Újpestre járok.

Flocika,
mi is a Nagy Judithoz tartozunk már lassan kilenc éve én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.De ezek annnyia ember függö dolgok szerintem mindenkinek más válik be.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Szuszoka

megnéztem a profilod és láttam a gyerekeidet. Nagy szépek.
Láttam, hogy az újpesti szülőotthonban szültél. Tudnál róla mesélni egy kicsit? Ellátottság, orvosok, stb.

Mi a Székpatak 13-ba fogunk költözni.
A ti házatok aljában van közért? Mert amikor megyünk a lakásba, ott kanyarodunk le, és mindig látom a közértet és filózok, hogy vajon milyen lehet, meddig van nyitva, milyenek az árak, stb. De még megnézni nem volt időm.

Nóra
noncsi77
 
 


Szia Nóra!

Igen a mi házunk a sarki ahogy befordutok igazából a ház aljába nálunk rögtön egy kocsma van utána egy szépségszalon és azt követöen egy kis közért ez lényegében a háromemeletes házakkal szemben van erre a kis boltra gondolsz egyébként.Ez a mazsola elnevezésü kisközért a tulajt már megboldogult lánykorom otta ismerem ő azota üzemelteti itt ezt a közértett.Nagyon aranyos készséges árak kisközértiek igazábol én csak kenyeret tejet szoktam itt venni vagy ha valami hirtelen elfogy egyébként nagyon jó az üzlet áruválasztéka.
Tök közel fogunk egymásho lakni és mikor költöztök van már pontos dátum?
Köszönöm szépen a gyerekekről a dicséretett dagad a májam Kép.

Szülőotthon nekem már 10éve van ott egy dokim teljese meg vagyok vele elégedve .A kórház sajnos az anyagi keretek miatt elégé lepusztult viszont a nővérek és az orvosok nagyon segitőkészek rendesek.

Rólatok esetleg láthatnák valahol képeket?

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok! Nóra!
Ma de. a Közösségi Házban voltam a baba-mama klubban. A szoptatós témák között felmerültek a dokik is. Ott megint a Csiszár dokinénit dicsérték nagyon. Szerintem egyszer ess be hozzá és nézd meg.

Kép
flocika
 
 


Szuszoka
Valamikor tavasszal fogunk költözni, de hogy március vagy április, azt nem tudom.

Képet láthatsz rólunk, ha rákattintasz a nevemre (Noncsi77).

Lehet, hogy majd érdekelne a dokid neve, mert és a Margitban szültem, de hogy most elköltözünk, már nem lesz túl közel. Van magánrendelése is? Árakról tudsz valamit mondani?


Nóra
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Mi most költöztünk karácsony elött Káposztásmegyerre. Ma egy éves a kislányom. A Ványoló utcában lakunk 4 emeletesben. Örülök, hogy találtam egy ilyen fórumot, ahol megismerhetlek benneteket.
Boldog új évet mindenkinek.

Üdv.
ebukiki
 
 


Szia Edit!
Örülünk minden új mamának és babának. Remélem gyakran benézel majd ide. Mesélj egy kicsit magadról és a kisasszonyról.Hol szültél,merre laktatok eddig?
Én ugyan a patak másik oldalán lakom,de sokszor megfordulok Káposztáson.A lányom oda jár az ÁMK-ba.
Nyösszög a pici,mennem kell. Jó hétvégét.
Floci

Kép
flocika
 
 


Szia Edit!

Üdvözöllek körünkben. Biztos olvastad már, hogy mi csak tavasszal fogunk Káposztásra költözni, de örülök, hogy bővül a kismamák köre, és majd tavasszal tudunk találkozni.

Flocika
Lehet, hogy ciki a kérdés, de mi az az ÁMK?
noncsi77
 
 


Flocika
Most néztem meg a profilod, tündériek a gyerekek!!! Az én lányomat is Briginek hívják...
noncsi77
 
 


Noncsi!
KFÁMK =Karinthy Frigyes Általános Művelődési Központ
Működik benne: bölcsi,suli,ovi és rengeteg szakkőr,tanfolyam.Mindenféle jó kis rendezvényeket szerveznek.Pl decemberben volt mikulás és Lucanapkor boszorkány szombat.Van honlapjuk,nézd meg. www.karinthyamk.sulinet.hu
A te Brigid is tündéri kis csaj!! Mikor született?Andrisom 2005.08.11 -én. Nemsoká jót játszhatnak együtt.

Kép
flocika
 
 


Flocika
Brigi 2005.07.05-én született. Most volt fél éves.
Majd megnézem a honlapot, ideje már tájékozódnom egy kicsit.
Melyik utcában van ez a Művelődési központ?
noncsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: