Új privát üzeneted érkezett!

Szia Floci,

nem tudjuk még a pontos dátumot, függ az asztalostól, aki a konyhabútort csinálja.
MOst szombaton is kiugrok Káposztásra, otthon vagytok, mert megnéznék egy-két rucitKép

Köszi a "felajánlást", majd meglátjuk, hogy alakul a költözködés.
noncsi77
 
 


Szombaton kb 1 után leszünk itthon,mert Tominak a szüli,azaz névnapját tarjuk a kölyökparkban.Szegény amikor nyáron van a buli senki nem tud jönni,mert szana szét nyaralnak a barátai.Oviból is ez az utolsó éve,ezért gondoltuk,hogy most a névnapján csinálunk nagy bulit.
A csomag -ha minden igaz- holnap visszakerül,mert ma Ürömön volt vele az Andi börzézni.Remélem hagyott szép dolgokat.Majd írok még addig,nehogy potyára gyere.

Kép
flocika
 
 


Tegnap voltam Ürömön... Kép
Ott hol van börze? Ott lakik a barátnőm hasonló korú kicsivel, és biztos, hogy nem tudja, hogy van Ürömön börze...

Szombat 1 óra nekem már sajnos későn van, addig nem leszek Káposztáson. Kép
Majd talán máskor...
noncsi77
 
 

 
 

Nóri!
Sajnálom,vasárnap?
Ürömön a művelődési házban voltak.

Kép
flocika
 
 


Floci,
hát lehet, hogy ebből a zsákból most kimaradok... Kép
De hamarosan ott lakunk és majd nem fog problémát jelenteni, hogy átugorjak!!!
noncsi77
 
 


Noncsi!
Már alig várom!! Kép
Jövő héten nem jársz erre?

Kép
flocika
 
 


Nem hiszem, hogy felétek járok, de majd meglátom. Az a baj, hogy a párom fél 5 körül ér haza, és akkor már nem indulunk el Budakalászról Káposztásra. Kép
noncsi77
 
 


Szuszóka! Edit!
Jaj lányok,elfelejtettem a talit és közben bejelentkeztek hozzám látogatóba. Kép Tök kellemetlen azt mondani,hogy mégse jöjjenek.
Ha át tudom rakatni kicsit késöbbre akkor ott vagyok 10-re a közházban.Max nem tudunk maradni csak egy órát.
Reggel még megírom,mit intéztem.

Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi biztosan nem leszünk ott.Merita visszaesett ebbe a garatgyuliba.Kép
Én nem tudom egy olyan erős kiscsaj és most egyszerűen két napig egészséges,aztán folytatjuk. Azt mondják, hogy emiatt a hülye idő miatt van.
Teljesen ki vagyok már, annyira sajnálom szegényt. Lassan odaragasztom az orrára a pórszívót.

Na pá csajok.
ebukiki
 
 


Edit!
Gyógyuljatok!
Akkor én sem szervezkedem,majd talizunk máskor.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál és azt mondta visszaesett Merita a torokgyusziba, most már kapott antibiotikumot is, mert a hülye idő miatt és a folyamatos náthák miatt legyengült a kis szervezete.

Sziasztok
ebukiki
 
 


sziasztok!

Bocsi lányok bennem meg az volt teljesen ,hogy írtam ,hogy
nem tudunk menni ugyan is mi kedd délelőttönként tücsökzenére járunk.
De ezek szerint nem írtam sőt el is maradt a tali Kép.

Edit,
pici csöppségednek jobbulást mielőbbi javulást kívánok!

Egyébként ezzel az idővel meg már a hócipőm teli van.
Hála a jó istenek mi elég jól megúsztuk a betegségeket viszont nem is nagyon merek kimozdulni a Fannival pont ezért mert ilyen ramaty idő van .Pedig már úgy szeretnék jó nagyokat sétálgatni.
Annyira jó lett volna holnap is elmenni egy jót kirándulni.
szuszoka
 
 


sziasztok!

Bocsi lányok bennem meg az volt teljesen ,hogy írtam ,hogy
nem tudunk menni ugyan is mi kedd délelőttönként tücsökzenére járunk.
De ezek szerint nem írtam sőt el is maradt a tali Kép.

Edit,
pici csöppségednek jobbulást mielőbbi javulást kívánok!

Egyébként ezzel az idővel meg már a hócipőm teli van.
Hála a jó istenek mi elég jól megúsztuk a betegségeket viszont nem is nagyon merek kimozdulni a Fannival pont ezért mert ilyen ramaty idő van .Pedig már úgy szeretnék jó nagyokat sétálgatni.
Annyira jó lett volna holnap is elmenni egy jót kirándulni.
szuszoka
 
 


Edit!
Sajnálom ami Meritával történik.Olyan kis elesettek tudnak ilyenkor lenni.Adjál neki bifiduszos joghurtot vagy kaukázusi kefírt.Az antibiotukum nagyon ki tudja készíteni a pocakot.

Szuszoka!
Hova jártok tücsökzenére és milyen?

Mi végül is eljutottunk a közházba.Jókat dumáltunk megint,addig a lányom a könyvtárban kiolvasott egy fél könyvet.A másik feléves szerintem ma végez.

Velünk minden renben,szerencsére mostanában elkerülnek a betegségek.Andris szombaton volt 7hónapos.7900g és 70cm.Sokat közlekedik a szobában,de még nem mászik.Foga nincs,nem is kell,anélkül is tud harapni.Nagyon édes,vigyorgós gyerek.
A nagyok szintén jól vannak.Kicsit izgulok,Tomi kedden megy az ÁMK-ba felvételizni,remélem sikerül.Nem szeretném kétfelé suliba hordani őket.

Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Tele van a t...m ezzel a babanet társalgóval!!!
Nem elég, hogy néha perceket várok, hogy bejöjjenek a topicok, és hiába, ráadásul tegnap írtam nektek, és most látom, hogy nincs itt!!!!!!! Kép

Szóval, megpróbálok visszaemlékezni, mit is írtam tegnap.

Edit, jobbulást a pindurnak!!!!!!!

Floci, az Andris még mindig zabálni való. A Brigi is 70 cm, csak éppen 8750 gramm!! Hát, nem mindegy. Azt hiszem, egy pár hurkával több van a lányomnak... Kép

Ja, még a bölcsit is írtam nektek, hogy akinek van már tapasztalata, az ossza meg velem, mert "lassan" aktuális lenne...
Hol van bölcsi, milyen, ajánljátok vagy sem, stb.
noncsi77
 
 


Szia Nóri!
Ne haragudj a babanetre....
Kép

Bölcsi ügyben sajna nem tudok segíteni,nekem csak a lányom járt a Leinningen útra,de az is már nagyon régen volt.Majd megpróbálok körbe érdeklődni,de ha jól tudom az ÁMK ebben is jó.Csak neked egy kicsit messze lenne.

Hurkák most nem számítanak,majd nyáron leszaladgálja.Amikor Andris megkergeti Kép Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Én is Kápmegyeren lakom, I-en.
Két kisfiam van, Gergő 5 éves, Bazsi 2 lesz májusban.
Azt szeretném kérdezni, nem tudnátok-e egy jó gyermek fogorvost ajánlani(magánorvosra gondolok) a közelben, mert a rendelő-beli nem vált be.
Köszönöm.
Sziasztok!
atiz
 
 


Szia Atiz!
A környéken nem tudok fogorvost.A mi fogdokink most a Váci u.-ban rendel.Én hozzá viszem már évek óta a nagyobbakat és magamat.Nagyon ügyes és mindent megtesz egy fogért.A húzás a végső eset nála.Ha érdekel írj a privimre és elküldöm a nevét és telszámát
Gergő hova jár oviba?ÛMesélj még magatokról.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok, szia Flocika!
Köszönöm a segítséget, előbb még érdeklődöm más topikban is újpesti anyukáknál, hátha valaki közelebbi dokit ajánl. Nem vagyunk elég "mobilok" mert (egyelőre) nincs jogsim. DE most tavasszal elmegyek vezetni :-))
Gergő a Bőrfestő oviba jár, a 2-es csoportba. Szeretjük ezt az ovit, Bazsi is ide fog járni, remélem ugyanazokhoz az óvónénikhez. Iskola-ügyben az ÁMK-ra gondolok, az tűnik a legjobbank, bár a többi káp-i suliról nem sokat tudok. A Te kislányod már iskolás ugye? Õ hova jár?
atiz
 
 


Sziasztok lányok!

Atiz!
Az én lányom az ÁMKba jár,már 3.os. Épp ma du viszem a fiam is felvételizni. Remélem sikerül neki is,nem szeretném kétfelé hordani őket. Nektek még van két évetek.
A börfestő ovit nem ismerem,mi a Dalosba járunk. Itt vegyes korcsoportok vannak és mindkét gyereknek uaz volt az ovonénije. Jártak egy évet egyszerre is. Na,az volt igazán jó.
Most,hogy jön a jó idő melyik játszóra jártok majd?Merre felé laktok?

Kép
flocika
 
 


NÓRI??????

SZUSZÓKA??????

EDIT??????

HAHÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!

Kép
flocika
 
 


Vagyok, csak...
Á, nem is magyarázkodom.

Engem továbbra is a bölcsi dolog érdekelne.

Ma milyen jó idő volt!!!
Sajnáltam is hogy nem Káposztáson lakom, mert sétálhattunk volna egy jót.
Így egymagamban tologattam a kisasszonyt. Kép
noncsi77
 
 


Sziasztok!

1000 bocsi, hogy ennyire eltűntem, de velem mindég történik valami.

Köszönöm a jobbulás kívánásokat.
Merita 2 napig szedte az antibiotikumot, hasmenése lett és nem akartunk a doktornővel kockáztatni. Közben rájöttem, hogy igazából az én pici lányom benyelte a hasmenéses vírust is, addig amíg a torkával az orvosnál voltunk. (nagyon utálok orvoshoz menni, tök veszélyes. Az ember csak betegebb lesz.) Kapott rá bélflóra helyreállító ampullákat, ami egy tök jó dolog, mert akár az antibiotikum akár a vírus okozza a hasmenést, kitisztítja a pocit és rendetrak.

Már jobban van Merita, most az Apukája szenved nagyon, mert sikerült megfertőzni, meg én egy picit. Tömöm a mézet mindannyiunkba.
Sajnos ráadásul meghalt a férjem nagybátyja, ami rossz, mert nagyon szerettük.

Na, de hogy jókat is írjak.
Most hogy ilyen gyönyörű volt az idő, voltunk a nagy játszótéren tegnap is és ma is délelőtt és délután is. Ti??? Merita élvezte és ma amikor már messziről meglátta, puszikat dobott a játszótér felé. Imádja. Homokozott is.

Bölcsihez már most jobb ha mész intézkedni Noncsi, mert nincs hely. Mi is jövő januárra iratkoztunk be és 30-ból 47-ikek vagyunk.

Na most már ti is szóljatok.

Sziasztok.
ebukiki
 
 


Egyszerre voltunk bennt most Noncsi.
ebukiki
 
 


Sziasztok!

Én még nem jártam itt (de Flocika itt is szervusz! Kép ), úgyhogy bemutatkoznék.

Mi Újpesten lakunk, kislányom 6 hónapos. Párom amerikai, magyarul csak korlátozottan tud, ezért nemrég doki nénit váltottunk, és Dr. Péter Ágneshez jelentkeztünk át, mert ő tud angolul.

Viszont az őszi babás topikba, ahova tartozom, egy anyuka nagyon rossz tapasztalatokat írt ezzel a doki nénivel kapcsolatban, ezért szeretném más véleményét is kikérni, hátha közületek ismeri valaki!!!

Előre is köszönöm!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Edit
melyik bölcsibe jelentkeztetek?

Most dilemmában vagyok, mert jövő szeptembertől szeretném beadni a lányom bölcsibe, de ha közben jön a kistesó, akkor be sem veszik, nem?
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Flocika:
Végre itt a tavasz,HURRÁ! De sajnos itt vannak a vírusok is, Gergő már kilábalt a megfázásból, és ment oviba, de Bali tegnap éjjel kezdte egy kiadós hányással, hőemelkedéssel (ő "hányós típus", attól is öklendezik/hányni szokott ha tele az orra). Ezért most nem játszóterezünk. Egyébként az OTP közelében lakunk, és az ottani bekerített nagyjátszóra járunk (épülő templom mellett). És ti merre laktok?
ÁMK: írtad h kisfiad tegnap felvételizett. És sikerült? Mikor fog ez kiderülni? Hogy néz ki egy ilyen felvételi? Te is bent lehettél? Ki/hány tanár kérdezgeti a gyereket? És miről? Úgy tudom nem is helyes ekkora gyerekeknél a felvételiztetés, bár tény h egy kéttannyelvű sulihoz meg kell felelni biz. követelményeknek... A felvételit leszámítva ez a suli azért nem az a típusú, ahol belerokkannak a gyerekek a tanulásba, ugye?
Rokica:
Sajnos nem ismerem a dr.-nőt.
Noncsi:
Bölcsi-téma: Merre laktok? Káposztás I-en a Lakkozót dícsérik az anyukák, Újpest központban pedig az Aradiról és a Pozsonyiról is jókat hallottam.
atiz
 
 


Atiz
Káp. II-ön lakunk. Ott is hallottál valamit a bölcsikről?
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Noncsi: mi az ÁMK bölibe jelentkeztünk és ott vagyunk 47-ikek. A lakkozó böli közelebb van hozzánk, de oda csak nyáron lehet beiratkozni és szeptembertől lehet lezdeni, én meg januártól szeretném. Azt mondta a vezetőnő, hogy nem sok esély van rá, hogy évközben legyen hely. Egyébként meg az ÁMK böliből alig tudtam a lányomat hazarángatni, sírt, hogy eljövünk. A lakkozóban meg nem tudta lerakni, annyira félt. Õ csak tudja mi jó neki, így nagyon szurkolok, hogy bejussunk az ÁMk-ba. Ja az ÁMk-ba beveszik kistesó mellett is, pont a korkülönbség miatt, hogy könnyebb legyen a Mamának otthon a picivel.
Mikor költöztök????

Atiz: jobbulást nektek.

Flocika: hol vagy? Mikor szoktatok lemenni a játszóra? Mindig figyellek.

Pusza csajok, jó éjszakát.
Floci vezeti az archivumot. Kép
ebukiki
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap nem tudtam jönni,kicsit rumlis napunk volt.
Tomi túl van a felvételin.Egy teremben két tannéni várta a lurkókat és 5 ilyen terem volt.Mi nagy szerencsétlenségünkre egy olyanba lettünk szólítva,ahol még látásból sem ismertem a tanárnőket..A protekció minden lehetősége elszállt.Akkor már gombóc volt a gyomromban,de próbáltam nem mutatni a gyerek elött.Aztán a fél óra leteltével egymás után jöttek ki a gyerekek,hogy milyen jókat játszottak és milyen érdekes volt.Erre az én fiam majdnem sírva: Kettőt elrontottam,anya ! Na gondolhatjátok.A víz kiver azóta is. Kb 180-190 gyerek megy a héten felvételizni és csak két osztályt indítanak.(52-56 fő)Eredményt kb egy,másfél hét múlva tudjuk meg.
Miket kellett csinálni?Ritmust viszzatapsolni, bemutatkozni, logikai sort folytatni, egy hosszú összetett mondatot szó szerint visszamondani, képeket időrendi sorba tenni, hang azonosságot és különbséget felismerni pl doboz-toboz,méz-kéz, ének, vers mondás,azonos db számú állatokat összepárosítani,

Ma a lépcsőn cipekedve úgy emeltem meg a babakocsit,hogy bekattant a derekam .Alig tudok itt ülni.Van valakinek egy jó gyógymasszőre?

Arhív: Tényleg Kép ,látszik,hogy fellendült a topik. Kép

Edit!
Melyik játszón figyelsz minket? Kép
Jobbulást apának.

Nóri!
Csak nem...?
Kép

Atíz!
Ti is gyógyuljatok!!
Kép

Kép
flocika
 
 


Floci
Neeeem, de gondolok a közeljövőre is... Kép
Honnan szeded ezeket a jópofa képeket? Persze csak ha nem titkos.

Költözés??
Hát már nagyon várom.
Nem tudjátok mikor szokott lenni a fűtésszezon vége? Április vagy május?
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Floci: szúrkolunk, hogy felvegyék a fiad. Nyugodja meg. Jobbulást a derekadnak. A képek engem is érdekelnek. A nagy játszón nézlek, ami le van kerítve.

Noncsi: költözzetek már!!!!!!!A kutya fáját, már várunk titeket.

Na sziasztok.
Tali a játszótéren.
ebukiki
 
 


Sziasztok lányok!

Edit!
Édes vagy,de melyik utcánál figyelsz? Én a saját házunk elötti térre járok a nagyokkal, az Erdősor és Ugró közötti placcra. Szerintem te nem erre gondoltál,igaz?
Drukkot köszönjük,ha tudok vmit írom.

Nóri!
A fütésszezonról nem tudok nyilatkozni,mert a mi házunk egyedileg fűt,ahogy mi kérjük.Tudod ez itt még nem Káp és nem távhős.
Talán Edit tudja.

A képeket innen a topikokból szoktam leszedegetni.Egy netes képeknek kinevezett mappában gyüjtöm és ha úgy adódik feltöltöm.

Na most megyek mert vár a Kép

Kép
flocika
 
 


Atiz!
Meggyógyult már Bali?

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Még mindig nincs teljesen jól Balázs, de nem is igazán beteg. Onnan tudom h nem oké valami, h nagyon anyás. Ha eltűnök a látóteréből, már nyafizik és keres. SZegénykém remélem rendbejön végre. Egyébként mi is betegek lettünk, apa, anya, bátyus... folyik az orrunk, köhögünk. Hülye tavasz, pedig már hogy vártam! Kép
Mikor derül ki h sikerült-e a felvételi? Egész komoly volt ahogy írtad!
Tök jó Nektek h el tudtok járni kikapcsolódni! Mi nagyon magunk vagyunk itt Pesten, a nagyszülők Pécsen ill. Győrben élnek, ezért nem tudom a picit hosszabb időre/este/éjszakára a mamákra hagyni, mert nincsenek olyan kapcsolatban, nem olyan , minta naponta együtt lennének.. VAgy lehet h túlzottan parázok? Attól félek h csak sírna-sírna utánam (meg a cici után...) és ilyen áron nem akarok szórakozni.MI a véleményetek?
atiz
 
 


Atiz!
Én is úgy mentem el,hogy megfürdettem,megetettem és utánna léptünk le.Tudom,hogy kb 2-3 ig alszik.Akkortályt szoktunk hazajönni.Most azért szórakoztatta a mamát éjfélkor Kép
Ha már neked is van egy rendszered szerintem néha ott hagyhatod másra.Két évesen már el kell hogy legyen cici nélkül is.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, de sza...kodott valami és nem ment el a hosszú szöveg amit írtam nektek. Bocsi, ha elírom a dolgokat, de ittam egy sört és nem olyan könnyű így írni.

Szóval:

Atiz: Meritával ugyanez a helyzet és én nem is tudnám másra bízni még (Õ 14 hónapos), mert nem tudnék nyugodtan szórakozni. Állandóan itt járna az agyam.

Flocika: jól van, akkor nem nézlek a nagy játszón. Kép ez tényleg jó pofa.
Mi újság? Izgat a felvételitek.

Noncsi: Csak nem költözöl, hogy nem jelentkezel?

Na puszó.
ebukiki
 
 


Sziasztok!

Nem, még sajnos nem költözünk, csak voltam egy 2 napos tanfolyamon, a regisztrált mérlegképes könyvelőknek évente kötelező.
De hál istennek ma voltam utoljára.

Na megyek, mert éhes a kislány... Kép
noncsi77
 
 


Jó reggelt!
Végre megint süt a nap,csak ez a szél....

Lányok!
A jövő héten nálam lesz megint az extra angol gyerekruci csomag.Ha érdekel valakit,gyertek nézzetek szét. Ápr 7.-én pénteken 15-17,30 között a Dalos ovi aulájában csinálok vásárt.
Talán marad vmi péntekre is Kép

Andris ma reggel teljesen érthetően azt mondta: Anya Kép
Szerintem ez 7,5 hónaposan nem tudatos,(sajnos) csak a hangsort utánozta,de haladás...
És nagyon jól esett.KépKép

Kép
flocika
 
 


FLoci

Hát nekem ilyen élményem nincs, csak a férjemnek: tegnap éjszaka üvöltés közben a Brigi érthetően mondta, hogy APA!!! De szerintünk sem volt tudatos. Kép
Írtam a mailedre.
noncsi77
 
 


Ma este teleraktam az albumunkat.Ha van kedvetek nézzétek meg.Kicsit elszöttyögtem az időt vele,holnap majd válaszolgatok.
Jó éjt!

http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=7157&page=1

Kép
flocika
 
 


Bocsi az előző rossz.
Itt próbáljátok:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=7157

Kép
flocika
 
 


Floci
még mindig szépek a gyermekeid.

Április 21-én költözünk!!!
végre.
noncsi77
 
 


Nóri!
Hurrá!!!
Már nagyon várunk!!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Mi van Anyukák, itt a jó idő már nem is írunk annyit?
Flocika:te ráérsz, hogy ennyi képet feltettél. Kép
Noncsi:én is örülök,hogy végre...
ebukiki
 
 


Sziasztok!
Ujpesten lakom, de ma káposztáson jártunk.
Hazafelé menet, a buszmegállóban (gyerek imádja a buzokat és vadul integet minden sofőrnek) az egyik 124-es busz vezetője megállt és kiadott nekünk egy gyerekjátékot. A buszon találta, gondolom, régebben, gazdája nem jelentkezett, igy ugy gondolta, nekünk ajándékozza.
Kicsit fáj a szivem az igazi kisgazdiért, lehet, a kedvenc játéka volt és sir utána, szal ha tudtok valakiről, aki keresi a buszon hagyott játékát, jelentkezzen nálam. (zelia@fw.hu)
(nem tudtam eldönteni, melyik topikba irjak, a bkv szerint a 124 káposztásmegyeri járat, de a buszra erdőkertes volt kiirva, viszont az már nem is pest...)
ispiláng
 
 


Ispiláng!
De kedves tőled! Ha hallok valakiről eszembe fogsz jutni.
A lakhely szerinti újpesti topik hulla,mert a Újpesti Kórház Szülészet topikba irogatnak a mamák még ha nem is ott szűltek.Gyere várunk téged is.

Edit!
Nem most tettem fel az összeset,csak a 4.oldalt. Kép

Nóri!
Mondanám hogy segítek,de épp aznap van a nagy börze a BNVn. Bocsi

Kép
flocika
 
 


Ispiláng
nagyon szép tőled, hogy ezt megtetted...

Felteszek egy pár friss képet a Brigiről.
Kép
noncsi77
 
 


Kép
noncsi77
 
 


Lányok, ti mennyire hisztek a homeopátiában?
noncsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: