Új privát üzeneted érkezett!

Floci, nem tudod, hol lehet a profilomban módosítani?
Most, hgy megváltozott a honlap, teljesen káosz van nálam... :oops:
noncsi77
 
 


Szerintem kattints rá a profil feliratra :lol:

Kép
flocika
 
 


flocika írta:Szerintem kattints rá a profil feliratra :lol:


Bocsi azt nem mondtam hol. Fent a segédletek címszót legördíted és ott.

Kép
flocika
 
 

 
 

Szia Floci,

köszi a segítséget. A régi képet már sikerült kitörölni, de újat még nem tudtam feltölteni...

Végül elmentél a Kikába?
Nem válaszoltál a privi üzenetemre a tartozásommal kapcsolatban.
Lassan nem lesz aktuális... :lol:
noncsi77
 
 


Nem,nem jutottam el.A hétvégén családosan körbenézünk.
Privire válaszoltam,vártalak is.Amilyen pocsék idő van ma is itthon leszünk. Most is épp Kép csak bekukkantottam. :)

Kép
flocika
 
 


Nem kaptam meg a privit... :cry:
noncsi77
 
 


Mi van már csajok??? Kirakták a Kép táblát???

Kép
flocika
 
 


UNATKOZOM ITT EGYEDŰL!!!

Kép
flocika
 
 


Szia Floci,

gratula az Andrisnak a 10 hós "szülinapjára'!

Úgy látszik mindenki elment nyaralni, csak mi penészedünk itthon...


Képet azóta sem sikerült felrakni a profilomba...
Már nem tudom hova kicsinyíteni, de hiába. :(
Ötlet?
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Bocsi ,hogy megint így eltűntem!!!

Pedig még nem nyaralunk majd csak egy hónap múlva megyünk Horvátországba Rab szigetre keresztlányomékkal húgomékkal unokabátyámékkal 8 felnőtt 4 gyerek igazából úgy lehet egyszerűen megfogalmazni "szeleburdi család" féle vakáció lesz de én már nagyon várom.


Képzeljétek kicsi fiam betöltötte a kilencedik élet évét olyan hihetetlen ,hogy ekkora már.
A hétvégén bulit tartottunk neki a kölyökparkba 18 gyerek volt rajta három órán keresztül megállás nélkül rohangásztak kb. 10 percet ültek mg az ajándékokat át adták tortát se nagyon ettek .
Fanni is jól bírta a három órát végig rohangálta föl le a csuszdán ,ugráló várba ugrált .
Ricsi egy csomó ajándékot kapott ami persze mind focival kapcsolatos .

Fanni már tök ügyi dumálgat egész sokat fejlődött!!!
Szobatisztasággal még mindig hadilábon állunk sajna
Ja és képzeljétek nekünk sincs már kiságyunk szét szedtük és idáig nagyon szépen működik a lefekvés alvás dolog.

Noncsi,Floci
tök édi a két csöppségről a kép

egy talit már tényleg össze szervezhetnénk ha már itt a nyár lassan!!!

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Szívesen találkoznék már veletek, együtt.

Csak kérdés hogy hol? Valakinél, vagy valahol? Én mondjuk szívesen látlak titeket, csak kérdés, hogy jó-e mindenkinek?
Vagy valamelyik köztes helyen találkozzunk?

Ja, és mikor???
Fogadjunk, hogy mindegyik gyerek máskor alszik... :lol:
noncsi77
 
 


Hát sziasztok!

Bizony itt a jó idő és az is ritka, hogy itthon vagyunk, nem hogy géphez üljek. Megcsinálták mellettünk és lekeríteték a játszót. Levittem Meritának a medencét és akkorákat pancsizik, hogy csuda.
Ha van kedvetek egy közös pancsihoz lehet róla szó.

Hogy bírjátok a hőséget?

Na búcsúzom.
Sziasztok.

[/img]
ebukiki
 
 


Edit,
te most merre is laksz?
Lassan csak összeáll a kép... :lol:
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Ha érdekel vkit angol elvileg használt, gyakorlatilag új extra minőségű, gyerekruha írjatok PÜ-t.
Jövő héten személyesen is lehet mazsolázgatni az Izzó ltp.-en.

Referencia a gyerekeimen :lol:

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

A Ványoló utca 6-ban lakom. A Járműtelep utcából illetve a Bőröndös felöl lehet megtalálni.

Mentek nyaralni? Mi 17-től megyünk Agárdra egy hétre, nagyon várom. Merita biztosan imádni fogja.

Na sziasztok
ebukiki
 
 


sziasztok,

mi nem megyünk az idén nyaralni, a költözés és a felújítás sokba került... :(

Tudom melyik a Ványoló utca, korábban ott is néztünk lakást.
Szerintem már sétáltam is arra.
noncsi77
 
 


Sziasztok!
Mostanában mi is sokat vagyunk itthon,összefuthatnánk.
Talizunk,csajok?

Kép
flocika
 
 


Hát igen, most már tényleg össze kellene hozni valamit...

Nem válaszoltatok a hol kérdésre, én felajánlottam, hogy esetleg nálunk...

Nóra
noncsi77
 
 


Nóra!
Nekem jó,ha nálatok talizunk.A jövő héten mikor jó?
Kép Andris mostanában 2-4 között alszik,kb 5 re tudnánk ott lenni. Majd írd meg a pontos címet PÜben

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Ez nem a mi évünk. :(
Hétfőn elutaztunk a Velencei tóhoz, hogy vasárnapig itt leszünk. Ma reggel kaptunk egy hívást, hogy meghalt az Apósom. Szegény férjem idén már eltemette az Anyját, a Nagybátyját és most az Apját is. Ez bórzasztó. :cry:

Remélem most már vége ennek.

Ami a nyaralást illeti élveztük nagyon azt a 3 napot, ami. Merita kirágta az úszógumiját. Szóval igyekeztünk élvezni a pihit. :)

Na nem akarok nektek is rossz kedvet, majd jelentkezem.

Sziasztok.
ebukiki
 
 


Edit!
Ez iszonyatos! Részvétem. Hogy,hogy ilyen hirtelen?
Majd,ha rendeződnek a dolgok jelentkezz.

Kép
flocika
 
 


Ákom – Bákom Gyermekruha Börze!!
Itt az új őszi ruci csomag!!!

Márkás mosott angol, olasz, svájci új és alighasznált ruhák 0 – 128-as méretig

adams, GAP, George, Ladybird, MARKS & SPENCER, NEXT,

L.O.G.G., REBEL, Benetton, MEXX, stb

2006. 08. 23.-30. között nálam
Előzetes időpont egyeztetése után szeretettel várok mindenkit.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Előszőr is köszönöm a résztvétet. Várható volt már, mert beteg volt.
Meritát ma megcsípte egy darázs, amikor lementünk a játszótérre. Szegény nagyon sírt, hál égnek úgy nézz ki, nem allergiás. Veletek mi újs?

Merita szeptember 25-től kezdi a bölcsit. Én meg megyek Fősulira. 4 év múlva szülhettek már nálam. :)

Dolgozni is megyek, de csak decembertől.

Na sziasztok.
ebukiki
 
 


Sziasztok!

Előszőr is köszönöm a résztvétet. Várható volt már, mert beteg volt.
Meritát ma megcsípte egy darázs, amikor lementünk a játszótérre. Szegény nagyon sírt, hál égnek úgy nézz ki, nem allergiás. Veletek mi újs?

Merita szeptember 25-től kezdi a bölcsit. Én meg megyek Fősulira. 4 év múlva szülhettek már nálam. :)

Dolgozni is megyek, de csak decembertől.

Na sziasztok.
ebukiki
 
 


Sziasztok csajok!

Csak egy pillanatra jöttem,hogy eldicsekedjek. :wink: Andris szerdán elindult!! :P Már egy hete próbálkozott elengedni a bútorokat és most ment 4-5 lépést egyedül.

Edit!
Jó hallani felőled. Darázs ügyben nem akarlak elkeseríteni,de csak a második,harmadik csípésnél derül ki ha allargiás.
Bölcsi elött még tervezz be egy talit!!! Szeretnénk már titeket személyesen is megismerni!!
Sajna a nálad való szülésről lemaradtam, a 4-eskét már nem vállalom :lol:

Szép hétvégét mindenkinek.!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Floci, úgy látom mégis haragszol rám, hogy múltkor nem tudtam menni, mert a pü-re még mindig nem válaszoltál... :(
Gratula Andrisnak, látom már ebben is előrébb jár a Briginél. A Brigi még csak 1-2 lépést tesz, aztán beleborul az ölembe...

Ja, és boldog szülinapot a fiatalembernek!!!!

Edit
hol fogsz dolgozni?

Nóra
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Nóri,dehogy haragszom,csak most mind itthon vannak és levegőt venni alig van időm.Jövő héten téged is várlak ruha ügyben - 7.-én írtam! - és akkor dumálunk is.
Szülinapi köszöntést köszönjük!

Kép
flocika
 
 


Flocika!
Micsoda meglepetés!!!:)
Szerintem nem tévedek és tényleg te vagy az!!!
Stimmel a ruhabörze,meg hogy Andriska egy éves!!!
Edit vagyok,akinek a Hanna nevű 2 és fél éves lánya van Szegedről,és az Ugró Gy. 15-ben vagyunk a nagymamánál...:)
Képzeld még itt vagyunk,és lehet,hogy megnézném vmikor a rucikat.Sikerül asztalt szerezni,vagy egyenesen hozzátok lehet menni?
Gratulálok Andriska lépéseihez!!!Nagyon ügyi!Sógornőm kisfia is egy éves múlt,ő is most lépett a napokban néhányat.Most tőlük írok egyébként.
Végre internet,és végre káposztási internetező anyuka!!!!Van más is egyébként aki arra a játszóra jár és netezik?

:wink: :)
Üdv.:Edit
szilde
Szeged
 
 
 


Flocika!
Isten éltesse Andriskát!!!
Teszel föl képeket a szülinapról?
Milyen torta volt?:):)
E.
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
Én mindig mondom,hogy kicsi a világ :lol:
Természetesen feljöhetsz rucinézőbe,bár ha lesz segítségem aki bevállalja Andrist akkor leviszem szerdán 4-6 között.A kettő egyszerre nem megy,nem is értem miért. :wink:
Köszönjü a köszöntést.Tortáról képet a 2005 nyári babák topikban találsz. Küld oda a sógornődet is, szivesen látjuk.
A térről babanetes anyukát csak 1et tudok,de ő nagyon ritkán ír. Sokan neteznek,de nem itt.

Csajok!
Hol vagytok???

Kép
flocika
 
 


Szia Floci,

én is benéznék valamikor ruha ügyben. Szerdától lehet?

Nóra
noncsi77
 
 


Flocika!
Bocsi,de haza kellett utaznom Szegedre.Nem megyek ruhát nézni.Mamára nem bíznám.Sajnos volt több éve egy agyérgörcse és a fél oldala lebénult.Mostmár sokkal jobban van.Beszél,jár,és a kezét is egyre jobban mozgatja,de a kifejezőkészsége,és a memóriája nem az igazi.Nem is szeret a lakásból kimozdulni.
Igaz az angol cuccok mindig szépek:)Mégis jobb szeretek én vásárolni.
Köszi az infót amúgy.Talán majd jövőre venni is tudok rucit tőled.Úgy látszik mi úgyis minden évben kb. ugyanakkor vagyunk ott.:):)
Egyenlőre nem költözünk.Nekem kezdődik a suli,Hannának meg a bölcsi.:)Pesten semmi sem jött össze időre,egyenlőre.
Majd a sokadik nekifutásra csak sikerül felköltözni.:):):)Mondjuk én még szívesebben vagyok itt Szegeden.

Na szia!Minden jót!Jó pihenést!
ui:Mindjárt itt a suli.Képzelem,hogy várják a gyerekek...:)
Szia.
Edit(szilde)
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
Sajnálom,hogy nem jutottál fel,majd legközelebb.Azért látogass itt minket,mesélj Hannáról.
Az enyimek a sulit inkább elfelejtenék. Pedig Tomnak még nincs is tapasztalata,hiszen most kezdi.A könyveket kedden átvettük,de még ki se nyitotta egyiket se.Úgy van ahogy hazahoztuk. :(
Lesz bajom vele rendesen :?

Nóri!
Kérek ide képet a Brigiról a csini új gatyójában!! Kell a referencia :wink:

Kép
flocika
 
 


Flocika!
A nagyfiú még most kezdi a sulit?Ezer bocs én azt hittem már iskolás.Olyan szép magas.:)

Hanna mostanában kezdi teljesen levetkőzni a babás vonásokat.A mozgása is teljesen más.Gyönyörűen,választékosan beszél,csak néha túl sokat,hogy az embernek már zúg a feje. :oops:
Amúgy nagyon várja már a bölcsit.Remélem minden renben lesz majd.
Nem szeretném ,ha sokat lenne beteg.Kellene neki vmi jó kis immunerősítő.
Annál is inkább mert a suliból az elején nem lehet hiányozni.Apa,mama dolgozik,úgyhogy nincs akire számítsak,v. csak alig.Egyenlőre még az is kérdés,ki viszi majd bölcsibe,ha én 8-ra megyek,és neki is 8-ra kell odaérni. Hátha vihetem 7-re...
Amúgy nagyon aranyos a kicsilányom,csak eleven.Minden pillnatban a nyomában kell lenni.Mostanában kezd mérséklődni a helyzet.Végre.
Biztos te is tudnál mesélni.
Milyenek voltak kicsinek a gyerkőceid...
:wink: ?

Üdv.:Edit
szilde
Szeged
 
 
 


Floci,

majd lefotózom a Birgit.

Ízlett az Andrisnak a tejpép?
noncsi77
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/

Kép
falfestolanyok
 
 


Miért nincs itt a múltkori levelem??? :twisted:

Bocsi,ti meg csak várjátok az üzimet.Sajna most nem tudom újra leírni azt a kisregényt.Röviden:

Noncsi!
A tejpépet köszönjük,nagyon finom,már meg is ettük.Most a kakaós változatot teszteljük.

Szilde!

Neked írtam a kisregényt ami elszállt. :evil:
A gyerekeimről,akik ránzésre egyformák,de mindhárom más egyéniség. A kiscsaj nyugis ,magának való, Tom nyüzsis eleven..Szegény Ada meg belecsöppent ebbe a zizegős családba,már most látszik,hogy ő is egy örökmozgó. Semmiről nem akar lemaradni.
Immunerősítőnek mi a Sunrider cég Alfa20C kapszuláját esszük. Ez már több éve bevállt. Ha érdekel,tudok még róla mesélni.

Most mennem kell, jövő héten végre suli,remélem lesz időm netezni. :lol:

Kép
flocika
 
 


Flocika!
Sajnálom,hogy elszállt a kisregény.:(
Azért köszi,hogy írtál,így is érdekes amit olvastam.
Mi ez a kapszula pontosan?Hány éves kortól lehet adni?...stb..
Várom válaszod.
Üdv:Edit
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak szokásosan elúsztam mndennel...
Ma bementem a bölcsibe és kértem, hogy hamarabb kezdhessük a bölcsit, így Merita 18-án már megy. Amikor kijöttem, erősen kellett küzdenem a könnyeimmel. Borzasztóan fájt a tudat, hogy hamarosan véget ér a mindenapi együttlétünk. Hiányozni fáj minden másodperc, amit a kislányommal tölthetnék. Persze mindn nap együtt leszünk délutántól, de mégis. :(

Muszály vagyok visszamenni dolgozni. Arany nagykerben dolgozom és a nővérem helyére megyek, aki jelenleg 31 hetes terhes, ráadásul veszélyeztetet. Ha rajta múlna már most sem dolgozna, csak miattam húzza még. Közben a suli is kezdődik, okt 9-től lenne. 1 héten át reggel 8-tól este 6-ig. Ez minden hónapban így van, nem tudom hogy fogom összehozni.

Lehet nem jelentkezem most majd megint egy ideig, mert rengeteg dolgom van, pedig már így is borzasztóan fáradt vagyok.

Most búcsúzom.Sziasztok.
ebukiki
 
 


Szilde!
Találtam egy oldalt ami tök jól megismerteti a Sunridert. Olvasd figyelmesen végig. Persze ha tettszik és még van kérdésed,ne azt a pacákot hívd,hanem engem :lol: :wink: http://privatefranchise.net/index.html

Edit!
Szép munka lehet arany között dolgozni. Ha van jó árban arany delfines fülbevaló gondolj rám. :wink:
Azért majd írj magatokról. Sajnálom,hogy eltelt a nyár és nem futottunk össze,pedig elég sokat jártam a Sógor felé.Na majd legközelebb.
Ha a nővérednek vagy neked kell szép babaruha szólj!!

Nóri!
Várom a referencia fényképet! :shock: :lol: :wink:

Kép
flocika
 
 


Edit,

együttérzek veled a bölcsi kapcsán, egyrészt, mert jövőre a Brigi is megy, másrészt a munka miatt, nekem is vissza kell mennem...
Majd írd meg, hogy tetszett a Leányzónak a bölcsi.

Floci,
még meleg van a nacihoz, de amint rajta lesz, fotózom.
Gondolom most már nyugodtabbak a napjaid, hiszen a nagyoknak megkezdődött a suli...
noncsi77
 
 


Lányok!!!!!!!!!

Pedig már azt sem lehet mondani, hogy nyaraltok...
Merre jártok?
noncsi77
 
 


Itt vagyok!!!

Köszönöm hogy hiányoltatok Apa rengeteget dolgozik a gépen, és közelharc megy

A múlt héten dolgoztam is, babaruháztam megint.A maradékot egyben elvitte egy kereskedő lány akit a nyáriaknál ismertem meg.

Tominak suli megy, jönnek a pirospontok nyomdák és matricák.
Hiányjelünk szerencsére csak egy van ami egy hiányos lecke miatt csúszott be.Nem rajzolt házikót a drágám a feladathoz és nem tudta, hogy azt is itthon kell megycsinálni.Ja, és az egyik kisfiú Rómeónak hívja Vajon miért??
Évnyitós kép az albumban:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10387

Andris még mindig nem akar aludni, éjszaka 2-3 szor ébred és csak cicin hajlandó viszaaludni.Próbáltam,hogy vizet adok neki, simogatom mire 50perces hiszti lett az eredmény, aztán ő nyert Szerintem már a szomszéd is a pokolba kívánt, nem volt ehez hozzászokva, mert az első piszre felvettem, hogy ne keltse fel a nagyokat. De bevallom elfáradtam. Több mint egy éve nem alszom folyamatosan kb 3 óránál többet. Olyan nagy kívánság ez?
Amúgy nagyon édes pasi, már nem is megy hanem szalad. Alig tudom követni. Most kezdődik a fogyi :wink:

Veletek mi újság?

Kép
flocika
 
 


Szia Floci,

hát a Brigi nem hogy nem fut, de nem is megy... :(
Viszont 4kézláb száguldozik.
Most beteg, már megint a hurutos köhögés. Amióta megszületett, ez visszatérő betegsége.
1 hétig a homeopátival próbálkoztunk, de semmi, úgyhogy most már az antibiotikum kell. :?

Mindjárt nézem az évnyitós képet.
noncsi77
 
 


Nóri!
Jobbulást Briginek, remélem hamar jobban lesztek és mehetünk vmi közös sétára amíg jó idő van.
Kép

Kép
flocika
 
 


Szia Floci,

közben sikerült meggyógyulnia a Briginek, csak 2 hétbe telt. De ha eszik, akkor még mindig hörög...

Nem tudsz valami zenés foglalkozást a piciknek? Te nem szoktál ilyenekre járni az Andrissal?
noncsi77
 
 


Ja, kellett venni a Briginek egy orvosi táskát, mert a doktor néninél rendre hisztizett, ha meglátta a sztetoszkópot.
Na, most már teljesen megbarátkozott vele, már ő hozza nekem, hogy vizsgálja meg.
Kép
noncsi77
 
 


Nóri!
Örülök, hogy jobban van a kisasszony.
Mi péntekenként a közösségi házba járunk Ringatóra. Van honlapjuk nézd meg.
Kedden 10-12 között megint ott leszünk, mert szopis csopitalálkozó van. Gyertek ti is!!

Kép
flocika
 
 


BRIGI!


Kép

Kép
flocika
 
 


Floci,

ha tudod, küldd el a privimre a szerdán készült fotókat!!

Köszi

Képzeld, ma a Brigi végigaludta a hazafelé utat!!
noncsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: