Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Légyszi, légyszi segítsetek!

Mostanság kerültem Egerbe, és az összeköltözés örömére baba a láthatáron (első, és még csak otthoni teszt, de nagy az izgalom :-)). Nem ismerek itt egy nődokit se, nagyon jól jönne, ha tudnátok segíteni: kit ajánlotok? Kit nem? Milyen tapasztalataitok voltak? Mire számítsak a vizsgálatokon, a szülészeten, meg egyáltalán? Nagyon köszi, mindenkinek, aki válaszol! Privi is jöhet: kiscsirip@citromail.hu. Szió: Csirip

Sziasztok!
szívesen mennék én is!

Borsolyka!
Nagyon szeretnék Veled beszélni!
Dobsz egy sms-t a számomra? Számom itt www.mazsolamuzsika.uw.hu

k

Sziasztok!
A szolnokis topikból kukkantottam át hozzátok. Július elején megyünk Egerbe két napra. Nem tudtok valahol ajánlani baba-mamás szállást?? Előre is köszönöm a segítséget.

Sziasztok, nem tudom jár-e erre vki mostanság! :)
Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehetséges az, hogy bár már 24. hétes terhes vagyok, a 16. hetes AFP eredményemet még mindig nem kaptam meg!!!!!! Hol akadhat el???? :cry: Vagy akinél elakad neki mindegy úgyis nekem kell megszülnöm ha vmi gond van???? Egyszer már rákérdeztem telefonon, nekem még válaszolni sem akartak, csak amikor a védőnőm kérdezett rá. Ezt is nagyon furcsának tartottam, neki azt mondták ok, majd postázzák, de már ez is 4 hete. Ésha csak elnézték???? :twisted:

Maris

Maris

Nekem is hetekig kallódott valahol. Végül postázták nekem is meg a védőnőnek is...
easy105
Eger

Sziasztok!
Látom,hogy nagyon régóta nincs itt senki :cry: Ha mégis felnézne ide valaki,akkor légyszi segítsetek!
Egri szülész-nőgyógy.-t keresek,de senkit nem ismerek :cry:
Ti már rutinosak vagytok ilyen témában,ezért szeretném ha ajánlanátok nekem valakit!Előre is köszönöm!!

Sziasztok!

Én még nem voltam az egri kórházban sosem, de csak rosszat hallottam róla.
Én júliusban fogok szülni Gyöngyösön, nekem nagyon tetszik!
Az biztos , hogy én Egerbe nem mennék, amilyen durva dolgokat hallottam. :shock:

Martha

Sziasztok

Én egerben születtem és ott is éltem sokáig, a hugom Dr. Nagy Péter főorvosnál szülte mind a három gyerekét és nagyon meg volt vele elégedve.

Én Gyöngyösön szültem 2 éve ott jobban ismerem az orvosokat, ha valakinek segítség kell irjon ide de jobb ha privit és segítek ha tudok

Andi

Kép

Kép