Új privát üzeneted érkezett!

Biztos tudják a dokik, hoyg mit csinálnak.Kép
A pathológián azt mondták, már mindegy mikor jön, mert érett, egészséges a baba.

sziasztok!
Ezer éve nem írtam már,bocsi,gép közelében sem voltam,söt úgy néz ki okt.11-ig nem is leszek,mert megyek Vépre helyettesíteni mától
Moni,
a Benczúr oviba kezdtünk ma járni,nagyon helyes volt a Kiscsillagom,nem sírt,rátapadt az óvónénire,és rendezgették a késQbb jövö gyerekek cuccait!
Ti is ma kezdtetek,v. szerdán?Melyikbe mentek?
Vixen,
még egyben vagy?

Sziasztok!!!!
Augusztus 31-én 6:25-kor megszületett Dani.Kép
3200 gramm és 49 centi.Kép
Holnap hozhatjuk haza, ha minden jól megy a koraszülöttről. Besárgult, de nagyon.Kép De már jól van.Kép

Sziasztok!

Jövőre tervezzük, hogy Szombathelyre költözünk, és szeretnék ismerkedni, beszélgetni, levelezni Szombathelyi anyukákkal.
Két kislányom van, egy 5 éves és egy 7,5 hónapos.
Nagyon szeretem Szombathelyt, már nagyon várom, hogy ott lakjunk, de sajnos még senkit sem ismerek
Ha van kedvetek, írjatok nekem a Fabyen@freemail.hu címre!
Vixen! Gratulálok a picihez, minden jót kívánok!

Tegnap rosszul adtam meg az e-mail címemet. Bocsi!
A helyes cím:
fabyen19@freemail.hu

Fabyen: öreg hiba.Kép))) Akkor megy erre a címre egy mél.Kép

Vixen!
Nagy-nagy gratula Danihoz!
Mi újság veletek? hogy telnek a napjaitok?
Nincs kedved átjönni az indexre? Sokan vagyunk már ott Sz.helyiek!
Moni

Szia Moni!! indexre?? Ott még nem jártam.Kép Megpróbálom belesni.Kép))
A napjaink egész jól telnek. Már sétáltunk 10 percet, amikor nem volt olyan nagy szél, meg hüvös.Kép
Dani sokat elszik. Kicsit el van már márig kényeztetve.Kép Éjszaka kb. 4-5 óránként kel fel. Akkor viszotn nehéz visszaaltatni. olyankor szeret kettőnk között elaludni.
Kezdi megszokni, hogy kicsit sír, és máris kézben van.Kép De hát ki bírja megállni, hogy ne vegye fel a síró gyereket??Kép
Most is éppen evett és sírdogált. Az apja nem bírta sokáig hallgatni. Most éppen az apja hasán pihenget.Kép Így kell elrontani egy gyereket. De hogyan lehet erről leszoktatni?Kép
puszi

Pontosan hol van az index? a gyalogló?? avgy merre keressem?