Új privát üzeneted érkezett!

Szia Móni!

De jó,hogy itthon leszel,akkor tudunk talizni mindenképpen.Én vasárnap késő délutántól ráérek teljesen(előtte párom apukájáéknál leszünk),és hát a suli miatt hétfőn-kedden sem erőltetem magam.Kép
Hát,én is hallottam,hogy nem sietnek a hitelekkel,de legalább van időtök megtervezni a dolgokat és szép új lakásotok lesz!
Szombat este elkezdtem vérezni,gondolhatod,milyen sokkot kaptam.Szerencsére semmi baj,valami fertőzés,de teljesen zárt a méhszájam.

Puszi,Kinga

Szia Rita!

Láttam,hogy még nincs babóca,azért majd értesíts minket!
Leírom a babó mostani(24+5)méreteit,ha esetleg lesz időd megnézni:
BPD 62mm
FOD 76mm
THQ 58mm
Fl 45mm
Nemtom,de mintha a dokimnak nem tetszett volna,de lehet,hogy csak parázok.

Szorítok értetek!

Puszi,Kinga

Szia Kinga!

Nekem a hétfő délután valamikor 2 után lenne a legjobb, majd írd meg, hogy mikor nincs órád és hol talizzunk.
Sajna az adatokhoz nem tudok hozzászólni, de ha a Papp doki nem mondott semmi rosszat, akkor ne idegeskedj, biztosan szólt volna, ha baj lenne.
Pihenj sokat!

Puszi, Móni

Kép

Kinga!!!

Már nem is jársz erre? Vagy nincs kedved találkozni? Én még holnap reggel megtudom nézni a netet, de utána utazom haza és otthonról nem megy! Ha van kedved talizni légyszi írj!
Különben olvastam a fejleményeket a 2004 nyári babás topicban, egész jól haladsz a vásárlással. Az én számításaim szerint 240E-ből minden kezdő dolgot meg lehet venni, ja és persze jó minőségben.

Puszi, Móni

Kép

Szia Móni!

Ne haragudj az eltűnésemért,olyan torokgyulladásom lett,hogy ha nézted,a nyári babás topikba sem írtam.Főleg,mivel kötőhártyagyulladásom is lett és nem tudtam kinyitni a szemem.Így a holnapi Zh-m eredményét is borítékolom előre.Kép Mindegy,nem érdekelne,csak a babócát féltem,kicsit sok gyógyszert kell már szednem.

Vásárlás jövő héten lesz,mindent megveszek,kivéve pelenkát,babakozmetikumokat,ilyesmit.De a babakocsi olyan szép és annyi funkciója van,hogy én rá sem jöttem,csak a húgom,miután egész nap azzal játszott.Felöltöztette a BabyBorn-t Kisbence első pici bodyjába,belecsücsültette a kocsiba meg a hordozóba,aztán azzal rohangált a házban.Nem engedtem kivinni a gyönyörű kocsimatKép

Veled mi történt azóta?Írjál magadról is,mert csak rólam szól ez a topik,aztán unalmas leszek.

Most megyek aludni,annyira fáj a fejem,meg még a szemem sem bírja a monitort.

Puszi,Kinga

Ja,és megrendeltük a bútorokat!

Kinga

Szia Kinga!

Jó hogy te már vásárolgatsz, én még csak reménykedve járom a bababoltokat.
Na és hogy mi van velem. Még mindig szedem a gyógyszert, úgyhogy addig nem próbálkozhatunk, 13-án kell visszamennem a dokihoz, akkor derül ki, hogy a cisztácskáim meggondolták-e magukat és újra nekiláthatunk a babaprogramnak. Közben elkezdtem a hőmérőzős módszert, minden reggel írom, így tudni fogom melyik a legjobb pillanat a fogantatáshoz. Remélem minden rendben lesz. Beszélgettem a nagymamámmal és anyukámmal és mindkettőjüknek szinte elsőre sikerült a baba, úgyhogy ez nagy erőt adott nekem.
Te meg pihenj sokat, hogy minél előbb meggyógyulj és a vigyázz magatokra! Ha van új uh képed az szívesen megnézném!

Puszi, Móni

Kép

Szia Kinga!

Most megyek haza húsvétra. Kellemes ünnepeket kívánok neked és sok locsolót!
Minél előbb gyógyulj meg!

Puszi, Móni

Kép

Sziasztok!

Nincs itt senki Keszthelyről? Jó lenne, ha írnátok, mert lenne kérdésem.

Móni23

Kép