Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Katus, igen, nagyon jó, csak már otthon lennénk!!!!! Családi ház, kert.....hmmmm, nagggyon várom már!!! Majd teszek fel képeket is!!!

jutiboszi
 
 



Sziasztok!! pusy mindenkinek!!

Kép kis manókám

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 

 
 

Sziasztok CSAJOK!!!

Mar ezer eve nem jartam itt. Remelem mindenki jol van, csak az utolso oldalt futottam vegig.
Mi jol vagyunk, a csajok imadjak egymast. Lena mar 7110 g es 66 cm!! :shock: :D
Az ejszakak is egesz jok, reggel 6-ig alszik aztan szoptatas es alszik tovabb 8-8.30-ig!
Teszek fel roluk egy kepet!
Puszi Mindenkinek!!
R Kép

Kép
Kép
reni76
 
 


szia reni

láttam iwiwen is ezt a képet, nagyon helyesek!!!!!!!!
lena kicsit jobban hasolít rád, mint lara, nem? vagy csak nekem tűnik úgy... :)
ha van időd, írj ám, van amikor beindul itt is az írás, aztán semmi. mint most is.
én főzök, csajok, gulyáslevest muffinnal. :D


KépKép
viol81
 
 


sziasztok!!

Reni gyönyörüek a lányaid!!Nagyo szép szemük van!!

Rik!!ha vagy írj!!

sziasztok, Kép mink

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok!

Viol!

Igen, azt mondjak, hogy Lena inkabb a mi csaladunkra hasonlit. De en tenyleg nem tudom. Valahogy mas gyerekeröl könnyebben megmondom, de az enyeimröl nem tudom.

Vanda!

Köszönöm. A Te fiad is nagyon edes, nagyon jok a kepek amiket csinalsz.

Szep Napot!
R

Kép
Kép
reni76
 
 


Sziasztok!

Reni, tényleg gyönyörűek a csajok :D :!:
A magaméiban én is nehezen látom meg az ősöket :lol: , bár a mieink ráadásul nem is nagyon hasonlítanak egymáshoz :lol: :lol: :lol:

Gabó, Viol, Zsanett, Gyöngyi,
írtam privit. :shock:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Reni!

De jó, hogy írtál, a csajok szuperek, gyönyörűek, a szemüktől el vagyok ájulva...

Hát nem tudom, nekem mindkettő rád is hasonlít nagyon, de hát egy képről nehéz megmondani....

Én sem tudom a fiúkról megmondani,kire hasonlítanak, de sokak szerint rám ,de Jocó szerint ő volt ilyen :lol: :lol: :lol: ...persze :lol:

Juti!

Ha olvasol, légyszi írd meg hogy lehet egy zárt topikot indítani, jó lenne ha ez is az lehetne....köszi

katus78
 
 


juti, zília,
ment nektek is.

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!!

Köszi Reni!!Ezek szerkeztett képek!!

Az én kisfima,mikor megszületett állandóan az apukáját láttam benne,a kis szája tiszta olyan volt a kis orra!!De mióta felcseperedett,már más,sokszot magamat vélem benne látni sokszor meg az apukáját!! De örülök mikor azt mondják hogy rám hasonlit!!De az a fő hogy mind 2tönkből valami van bent!!

Sziasztok!!

Ti már beadattátok a védőoltást (vakcinát) ??

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Köszi Andi, válaszoltam.

Idő és kedv hiányában ritkán jövök, de azért mindenkinek jó gyerekezést :lol:

ÁBEL ÉS LÉNA
Kép

Kép

Kép
ábibaba
 
 


Katus,
Gábor mindig azt mondja, amikor látja Máté fényképét, hogy tiszta te vagy. :lol:

Zsanett!!!!
Te jó ég, mekkora lett már Léna! :shock: :P Nagyon szépek a tesók!! :)

Vanda,
milyen oltásra gondolsz?

KépKép
viol81
 
 


Sziasztok!!!!

Na, ha érdekel mindenkit egy zárt topik, akkor tudok segíteni!!!!!!!! És akkor végre újra beindulhat az élet itt köztünk is, mert akkor csakis kizárólag azok tudják olvasni a fórumot, akik tagok. Szóval intézkedjek??????

jutiboszi
 
 



Én szeretném, ha zárt lenne, mit kell tenni?

katus78
 
 


Én is benne vagyok, Juti csináld! Csak szólj, hogy mit csináljak.

Anikó

Kép[/url]
quito
 
 


Majd küldöm az instrukciókat, ha kapok visszajelzést, mert most arra kell várnom, hogy létrehozzák nekünk a rejtett topikot, és akkor megírom, hogy hogyan tovább!!!

jutiboszi
 
 


viol81!!A "pneumococus" két év alatt ingyenes védöloltást!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 



Juti,
honnan tudsz te ilyet? Én elvileg egyszer már írtam egy (a) moderátornak/szerkesztőnek, de naon sokáig nem jött válasz, régóta meg már meg sem néztem. :shock: :roll:

KépKép
viol81
 
 


Viol! Katus! Amica!...néhány embernek küldtem privit, legyetek szívesek másoljátok át, és küldjétek tovább a többieknek!!! Mindenkinek!!!!!!!! Kivétel nélkül!!! :):):)

Köszi

Pusziii

jutiboszi
 
 


Okés, küldöm......

Én regisztráltam...... :lol:

katus78
 
 


Sziasztok

En is regisztraltam!!!!!!

Kép
Kép
reni76
 
 


Sziasztok !

A zárt topik engem is érdekel.Várom én is Juti az instrukciókat.

Zília

Kép
kertész ákosné
 
 


Sziasztok

engem kihagytatok,nem kaptam privit a "zártságról"!!Akkor én irogatok itt..
Vendég
 


Erika,
te lüttyő, lehet, hogy még neked épp nem ért oda. Én is még csak most nyitom meg! :D
Csak nem gondolod, hogy téged kihagyunk?? :shock: :evil:

KépKép
viol81
 
 


hello

Küldtem priviket, aki nem kapott és szeretne csatlakozni írjon és küldöm....ha van olyan olvasó aki akar így zártan "beszélgetni" írjon....

katus78
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam errefelé. Alig érek rá.
Most azért írnék mert van egy gyönyörű többfunkciós mély babakocsim, amit szeretnék eladni.
Világoskék Mikrus Viking babakocsi. Újszerű és hibátlan állapotú. A teljes huzatát átmostam!
35000ft-ot szeretnék érte kapni. (jelenleg a bolti ára újként 60-65 ezer forint)
Nincs esetleg valaki közületek akit érdekel?
Képeket tudok készíteni!

Puszi!

Nicika

u.i.: Üdv Viol81! Emlékszel még rám? Látom te az óta is hűségek topic lakó vagy itt. :)

KépKép
nicika
 
 


Gyorsan végigszaladtam a topicon. Látom több ismerős név is van még itt. Mindenkit üdvözlök! Újakat és régieket is!
Látom zárt topicot fogtok nyitni. Pedig olyan jó látni a fotókat hogy nőnek a gyerkőcök. Lehet csatlakozni? Vagy én itt ismeretlennek számítok a mostani jelenlevők között?

Nicika

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!
Mielőtt valaki rendelne dekoracio-Orsitól, nézzétek meg a művét a szegedi adok-veszek topikban! :( :evil:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

Karazma Farshid vagy Berkes Sándor nőgyógyászati magánrendelését keresem. Tud valaki segíteni?
85gabi
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Szia Gabi!

Berkes Sándor magánrendelése a Várfal utában van, a piacnál. Hétfőn és csütörtökön volt régen (kb. 3 éve voltam ott), délután 4-től.

Többiek, nem jöttök vissza? Úgy elveszítettük egymást, hiányoztok! Rik, Katus, Andi, Zsani, Viol, Reni, Juti, Zília...mi van veletek?

Zsani, ha olvasod, írj egy privit nekem, kérlek.

Anikó

Kép[/url]
quito
 
 


Sziasztok! :D

Nekem is hiányoztok! :wink: :D
Mi jól vagyunk, Máté ovis, folyékonyan beszél, de mennyit..... :D :D :D
Márton meg már másfél éves, és hihetetlen egy ördög fióka.
Nagyon jó fej kis krapek mindkettő, volt kire ütni :lol: :lol: :lol:

Anikó!

Veletek mizujs????

Többiek, lehet már nem is olvassák...én sem olvastam már hónapok óta......hátha fellendül, jó lenne

katus78
 
 


DÚLAKÉPZŐ GYŐRBEN!

RÉSZLETEK: www.eletjelegyesulet.shp.hu
ráhel
 
 


Sziasztok,

én is benéztem, jó lenne, ha másnak is eszébe jutna.

Biztos mindenkinek jó nagyot nőttek a gyerekei.
Léna is olyan nagy már, egész nap beszél és hisztizik.
Képzeljétek már kb. 2 hónapja kimondja az "r" betüt.
Ábel meg iskolás nagyfiú. Lelkes és szorgalmas, remélem így is marad.

Katus,
Máté bepótolja a nem beszélős hónapokat :D

Anikó, írtam :D

Kép

Kép
ábibaba
 
 


sziasztok!
én is itt vagyok vizmatibeus:)
már rég jártam erre,jo lenne ha ujra menne a topic:)
Katus mekkorák már a gyerköceid.biztosan gyönyörüek!
puszi
beusvivimáté
Hegykő
 
 


Sziasztok!

Tegnap vettem át a diplomámat Bp-en :lol: Nagyon szép diplomaosztót csináltak nekünk.
Dolgozom, Kincsem elmúlt 3 éves, nagy lány már :lol: Dumás-hisztis-akaratos-cicás-hízelgős, imádnivaló!!!

Katus-ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy mennyit aggódtunk, hogy nem beszélnek :roll: , most meg be nem áll a szájuk. Még járunk beszédfejlesztésre.

Rik-tisztára elvesztem, bocs. :? Vagy sok a munkám, vagy rosszul osztom be, vagy rosszul adom ki :twisted: :twisted: , de csak úszom az árral...

Zsanett-írtam :lol:

Megyek, egy rakat dolgozat vár...Vége a kényelmes világomnak, mikor Nyuszi este hétkor elaludt. Nem bírok ezzel az este nyolccal kibékülni, olyan késő van már, mire neki tudok állni dolgoknak.

Anikó

Kép[/url]
quito
 
 


Kép

szia,

- eleged van a sok kérdésből (fiú? kislány? hogy hívják?) :?:
- nem tudod megkülönböztetni az ikreket :?:
- nincs névnapi/szülinapi ajándék ötleted :?:

Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárban...

Mind ráirathatod egy body-ra, 2490 Ft-ért bodyval együtt! 8)

comingsoon.baby@gmail.com
eszterlánc12
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy írtatok, egy ideje megint elfelejtettem benézni, erre most örömmel látom, hogy írtatok :D :D :D :D

Olyan jó egy kicsit hallani Rólatok!

Zsani!

Nagyon ügyes Léna :D Olyan jó mikor már ilyen kicsi gyerekek beszélnek :D Reménykedem benne, hogy Márton előbb fog, mint Máté....

És milyen a suli, végül melyik mellett döntöttetek?

Beus!

írj Te is kicsit többet a magatokról.....
Olyan jó lenne kicsit fellendülne a topik....

Anikó!

Azért ez már olyan jó nem???? :D :D :D Gondolom tudod mire gondolok.
Hát nem irigylek senkit aki dolgozik, el sem tudom képzelni hogy fog az menni nekem....most is hulla vagyok estére...

Most mennem kell fürdés......

sziasztok

katus78
 
 


Sziasztok!

Elnézést az off-ért.

Szakdolgozatomhoz 1 kérdőív kitöltését várnám Tőletek. Élelmiszerallergia témakrében írom a dolgozatot.
Kb. 3-4 perc alatt kitölthető, de Nekem ezzal nagyot sokat segítenál.
Ha vállakozol rá, természetesen név nélkül akkor lcci töltsd le a doc file-t és priviben visszaküldheted.
Köszönöm előre is és még egyszer elnézést...

Gabi 1256152404.4197.doc

a href="http://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hahó Csajok, látom októberben még írtatok!!!!!!!

Katus, Anikó!!!

Kép

Kép
ggviol81
 
 


Visszatérve még... Ha esetleg visszataláltok, meglátjuk beindulna-e újra szépen lassan, és lehetne szólni az "öreg motorosoknak" is! :lol: Már most jutottak eszembe nevek, akiknek nem írtam iwiw-en... :oops:
Én most már teszek rá, hogy zárt vagy nem, oan nygyon sosem zavart, hogy nyilvános. Nem kell, hogy anyós, vagy hálószoba-problémákat beszéljünk meg pont itt... :D

Kép

Kép
ggviol81
 
 


És igen, már sokadszorra más a felhasználónevem, mindig elfelejtem vagy a felh.nevet, vagy a jelszót :oops: :lol: , vagy e-mail címet nem fogadja el, vagy mittomén. Most ez a ggviol81 van - gondolom mindenki tudja ki vagyok :) - de ennek sem igazán tudnám a jelszavát. Ahogy látom vmikor novemberben regisztráltam újra, és most hogy bele akartam pillantani, feljöttem az oldalra és már be voltam jelentkezve... :shock:

Kép

Kép
ggviol81
 
 


Szia ggviol81! (milyen fiatal) :D

Ki is vagy? :lol:
Én itt vagyok, és szívesen jövök, ha tudok és írok, engem sem zavar....
Nagyon gratulálok a kukacoshoz :D :D :D !

Nekem most nagyon jó dolgom van, itt van az anyósom....gyerek mentesítve vagyok :D
Fiúk már nagyon nagyok, hihetetlen gyorsan elment ez a pár év.

Viol!

Pontosan mikorra vagy kiírva, azt látom hány hetes vagy, de nincs kedvem számolgatni. Pocifotok most is vannak?
Dolgozol még?

pusz
katus78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: