Új privát üzeneted érkezett!

Na ez elment pedig még írtam volna vmit hozzá...
Nincs kedvetek holnap mondjuk délelött egy játszóházhoz?
Akár Sugár,akár megnézhetjük a Telepes u ban azt a játszóklubot is vagy valami,mert már nagyon sajnálom szegény Amit,( meg magunkat is) hogy nem tud mit kezdeni a fölös energiáival...
zsamin
 
 


Sziasztok!
Bocs, mi is eltűntünk :oops: Anyuék, anyósék, keresztelő stb....
DE most már itt vagyunk. Csajok, jár valaki babauszira, tudtok valami jó helyet?

Kép
vigicica
 
 


Mi ide jártunk:
www.babauszi.hu
IMÁDTUK!!!!!
zsamin
 
 

 
 

Zsuzsi!
Mit tudnak ezek 4 ezer forintért??? :shock:
Valaki, valami occsóbbat?

Kép
vigicica
 
 


Jesszusmaris!!! Nem mondod hogy már ennyi lett???????!!!! :shock: :shock: :shock:
Az igen!!!
Tény hogy nagyon profik,még Üllőről meg Maglódról is jártak hozzájuk,na de ennyiért...
Mikor mi jártunk még "csak" 2700.- volt... akkor úgy tűnik a felújítást be kell hozni valamiből! :roll: :?
Én még ezt néztem, ez barátinak tünik ahhoz képest :
http://www.uszodak16.hu/szentmihalyi/me ... mama_n.jpg

de nekünk már jó a "rendes" uszi is,főleg hogy a kis vizibolhám már olyan ügyin ,tök egyedül karúszóval olyan szépen elvan!

Kép
zsamin
 
 


Ja bocsi,az meg lemaradt hogy ez a baba-mama úszás,az Aligátor úszóiskolában,a szentmihályi uszodában van!
zsamin
 
 


Hát nem jár erre senki????
Holnap megyünk babauszira, remélem jó lesz.
Többiek, mi van veletek, mindenki nyaral??? :shock: :o

Kép
vigicica
 
 


Én vagyok ,de eddig csak magamat olvastam... :(
Hova mentek úszni?
Kiváncsi leszek,hogy fog tetszeni Andinak!
Nekem azóta is vízmániás a kisasszony,bár valószinű,hogy ezt örökölhette is... :wink:
Nekünk nyaralás még csak tervben van,uticél pénztárca függő... :?
Meg eddig az idő is inkább őszi volt,nem nagyon mertünk volna sehova sem elindulni.....
zsamin
 
 


Végül mégis csak a 16kerületi babauszi.husra mentünk el, de nem bántam meg! Andi nagyon élvezte, egyáltalán nem sirt, amikor locsolták, egyszerűen nagyon jó volt!!!
Mi július közepén megyünk 1 hétre Balatonra, szerencsére egy barátunk nyaralójába, így olcsón usszuk meg :D
Na jó, akkor megyek tovább farmvillezni 8)

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak miután senki nem jár erre, én sem írtam, mi most Blanussal orvostól orvosig jártunk az ekcéma miatt, sokkal szebb a bőre, úgyhogy abba hagyom azt az egészet, majd leírom legközelbb, hogy hol jártunk, és miket csináltunk, de most az nagyon hosszú lenne.
Jó, hogy tetszett az uszi Andinak, nálunk ez kimaradt mind2 gyereknél, mert mire vittem volna addigra hideg lett, és így elmaradt, de azt hiszem most kifogják pancsolni magukat majd itthon a kertben.
Nyaralás? Hát ez jó kérdés, ha minden jól megy 1 hét Balcsi lesz aug-ban, aztán ha kész lesz a telek akkor oda is megyünk. Igazából én már repcsire ülnék és mennék, de ez még mindig nem az én évem. DE ami késik nem múlik, jövőre már nem engedek, és gyerek ide- vagy oda megyek.

Egyenlőre ennyi, vár engem is farmville! Tényleg vigicica megkereslek, nem ártana még 1-2 szomszéd!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Képzeljétek, kibújt az első fogunk! :shock: :D

Kép
vigicica
 
 


Gratula Andi babának!!!!
Mi bő egy hónapot ráhúztunk,8 hónapos elmúlt mikor kijött az első foga!
És hogy tetszik az uszi? Jártok rendszeresen? Merültök már? :wink:

Nyaralás nekünk augusztusban lesz,repülővel megyünk,kiváncsi leszek mit fog hozzá szólni a lányzó! :wink: A repülős múzeum nagyon tetszett neki, meg mióta megmondtuk,azóta mindig pilóta bácsizik,meg mondták ,hogy tanítsam meg rágózni,nehogy beduguljon a füle! Van kb másfél hónapunk megtanulni.... :lol:
zsamin
 
 


Az uszi baromi jó, élvezzük mind a ketten :lol: így most szerdánként rendszeresen járunk, merülni csak 4-5 alkalom után fogunk, nagyon kíváncsi leszek rá :shock:

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Én is gratula Andi babának!
Nálunk Kittinek 10 hónaposan jött ki az első foga, Blanusnak 6, gyorsan kijött 6 db aztán most várunk, de tiszta fehér az ínye már egy jó ideje!

Voltunk szülőin az oviban. Hát csajok... el sem hiszem, hogy szülőire kell járnom, elég furi érzés. Kiváncsi leszek hogy fogja venni az akadályokat a kisasszony, most ezerrel próbálom a pelust levenni róla, reméelm 2.5 hónap elég lesz neki. Pisil ő a wc-be, de az istennek nem akar szólni, sőt... nem akarok pisilni, aztán ha ráültettem mindig sikerül. Na de a kakival mit fogok kezdeni, elmegy, elbújik, és addig elő sem jön, képtelen vagyok olyankor wc közelébe csalogatni... :cry:

Na ennyit rólunk!

tn_Zsuzsi! Mi újság van? Kisasszony? Tesó? Gondolom nem sok időd van!

Brigi! Felőled is rég hallottunk, nálatok is most kezdődik majd lassan az igazi élet, ha beindul a leányzó!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Én az első úszás alkalmával úgy víz alá nyomtam Aminát,mint a huzat! :oops:
Mindenki csinálta a feladatokat, a nagy "MERÜLÉS"-re pedig ..zsutty...levittem a víz alá! Csak nézett a Vivi,hogy oké,de nektek még nem kellett volna! :wink:
Aztán a második alkalommal kezdtük rendesen,az elejétől,fej levizezve,lespriccel és mi is a 4-5 alkalom után merültünk - rendesen! :wink: :oops: :lol:
De szerencsére nem volt semmi baj, nem sírt,nem is ijedt meg,csak pislogott rám a pici baba szemeivel,,hogy most mi van? Cuki volt!! Annyira sajnáltam ,de "tetszett" is hogy ilyen jól bírja... (szegénynek,most így utólag belegondolva,nem sok más választása volt.... :lol: :lol: :lol: )
zsamin
 
 


Sziasztok! mi is vagyunk...utolsó hét a bölcsiben aztán csak szeptemberben megyünk....szóval jobban tudunk majd találkozni ha van kedvetek. Egyenlőre nincs féltékenység, az éjszakáink is jobbak ugyhogy csak remélem hogy így marad.

Dolgom az van bőven, férjemnek is kell segíteni, nem unatkozom.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Képet-képet-képet...... :wink: :lol: :lol: :lol: ...plííííííííííz!!! :wink:
Örülök,hogy minden oké,külön gratulálok ,hogy egy ilyen kis tündérkéd van,aki alszik,mikor aludnia kell....
Bencus mit szólt a hugihoz?
Nekünk abszolút jó szinte az egész nyár,bár unokatesómék is bejelentkeztek,jönnek a tesóm gyerekei is,úgyhogy nem hiszem hogy kettesben "nyaralunk" itthon!
Program lesz dögivel- csak az idő is kegyes legyen!:wink:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül rátok török, csak szeretnék tőletek tanácsot kérni: segítsetek, Deuter Kid típusu hátihórdozót keresek olyan 15000 forint értékben. A babanet-en volt eladó ennyiért csak lekéstem két nappal ami eléggé bosszant. Ha tud valamelyikőtök kérlek segítsen! Üdv Ildi
iko5
 
 


SZIASZTOK!


Nagyon nagyon

BOLDOG SZÜLINAPOT

kívánunk az érintetteknek!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
puszi nektek/nekik!!!!
zsamin
 
 


Kittinek nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mi is! :D

Kép
vigicica
 
 


Köszönjük az "ikerlányok " nevében! Majd rakok fel képeket ahogy birtokba vették a Házukat!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Várunk szeretettel 2010. július 1-én csütörtökön 18 órai kezdettel

az INTERAKTÍV FÓRUMRA.

Témák:
1. 21. századi civilizációs betegségek
2. Biyovis Holding 21. századi megoldások a rohanó életmód okozta problémákra
3. Mindent a C vitamintól
4. Vas gyors teszt -Szeretnél egy 2 hónapos önteszt résztvevője lenni?
5. Vas-réz- C-vitamin triumvirátusa
6. Stressz, Kezeljük természetesen! Stressz okai, Stressz gyorsteszt
7. Lúgosítás
8. Tapasztalatok megosztása


Témához kapcsolódó apró, de hasznos ajándékkal is kedveskedünk.

Visszajelzést kérnék szépen, aki tud jönni.

Időpont: 2010.Július 1-e csütörtök 18 óra

Helyszín: Biyovis Budapesti Képző Központ

XIV. kerület, Budapest, Bolgárkertész u. 25. (Örs Vezér térnél)


Üdvözlettel:

Lucza Csilla
+3630/231-2023
lucsia
 
 


Sziasztok!

Orsi,

egy kis késéssel, de én is
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK a csajoknak!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki! Nyaraltok?
Kicsit szélsőséges nyarunk van, egyszer 35 fok, másnap már 15, nem teljesen normális.

Nálunk nagyon gyorsan telik az idő, lassan már az ovira készülünk, Kitti minden nap úgy kel fel, hogy akkor megyünk az oviba, kiváncsi leszek, mennyire marad meg majd akkor ez a lelkesedés.

Blanival szenvedek, még mindig 3 óránként kelünk, ez már megszokás, de nem tudom mit csináljak, ha nem akarom, hogy az egész család felkeljen. Rossz mint a bűn a kisasszony, én már néha a hajamat tépem, ill. kaptam már nyugibogyókat is, mert tényleg tiszta depi vagyok.

Kata! Ti a Tihany téri bölcsibe jártok, ugye? Milyen? Milyenek a dadusok?
Nagyon gondolkozok, hogy be fogom íratni a Blanust, mert már nem bírom sokáig! A Jerneybe nem akarom, elég volt amit Zsuzsi mesélt róla, a többiről meg semmit nem tudok.

Zsuzsi? Ti hogy vagytok? Sára baba? És hogy bírja Bence?

Többiek?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!
Új vagyok a topicban, a gyerekparadicsom Mandala kertben vagyunk, mindenkit üdvözlök! A gyerkőc most két hónapos, és örülök, hogy ráakadtam a topicra!

Kezdesnek rögtön segítséget kérnék - tudtok segíteni gyerekorvos témában Zuglóban? Egyáltalán lehet szabadon választani gyerekdokit? A mi doktornénink nem az igazi, hogy finoman fogalmazzak, és a mai teljesítménye után nem szeretnék többet hozzá menni. A kérdés akkor, hogy kihez...
Bármilyen észrevétel és tapasztalat nagy segítség, előre is köszönom!

Mindenkinek napsütéses délutánt kívánok!
Nogo
nogo
 
 


Sziasztok !



Már nagyon régen jelentkeztem....annak idején talán 2008.ban
Fiam Kolos júliusban volt 4 éves és a második baba most alakul a pocakomban(13 hetes kb)

Mivel mától nem dolgozom gondoltam innentől kezdve lesz időm arra, hogy bejelentkezzem és ....

Mindenkit üdvözlők!!!

Zuglóban a Szatmár u.ban lakunk B.

Kép
beataa
 
 


ui : aktuális lesz egy képcsere ez 2006.os bocsi :oops:

Kép
beataa
 
 


Sziasztok!

Hát jó rég jártam errefelé én is.... :oops: :oops: :oops:
Üdv az újaknak és a "régi" újaknak is! :wink:
Nogo: A Mandala kert az van ott a posta jármű telep mellett? Az Egressy elején? Gyerek paradicsom? de jóóó....
Gratula a picurhoz!! Kisfiu,kislány?
Doki ügyben sajna nem tudok segíteni,mi most meg vagyunk elégedve,igaz nem is voltunk idén még csak asszem 2szer,a kötelezőn....Megkérdezhetem hogy mi történt,mi miatt váltanál?
Bár én is akkor akartam váltani,mikor "baj" volt.... :cry: ... de sajna,amiket hallok,nem is tudom kire váltanék ....
De lehet szabadon választani,mi sem a körzeteshez járunk!

Bea(taa): gratulálok neked is a pocihoz!Már nem dolgozol? Vagy szabin vagy? Uzsokiban fogsz szülni? Nagyon pöpec az új rész , már amennyit láttam belőle... :wink:

Mi meg jöttünk a nyaralásból,repültünk egyet,nagyon élvezte a lujzi,bár oda felé leszállásnál volt egy kis "anya, fáj a torkom..." meg kapkodta a levegőt,de hál istennek sikerült elterelnem a figyelmét a közeledő roka rudirol... :wink: :lol:
Visszafelé,meg már nagyon vagány volt,meg sem érezte!

Most készülünk az ovira,azt nem mondom hogy ezerrel,mert sztem még mindig nem jutott el az agyamig,hogy ő már oviba megy, de hát próbálkozom! :wink: :oops: :roll:
Nagyon kiváncsi leszek,hogy milyen lesz!
Na meg a másik fő közeledő problémám,a meló! Fogalmam sincs még mindig,hogy hogyan tovább,egyelőre még ott tartunk hogy tel-on sem érem el a fönökömet..szoval nagy reményeket nem füzök hozzá.... :cry:
zsamin
 
 


Sziasztok! Végre mi is már otthon vagyunk :) elég hosszúra sikerült a nyaralásunk, de legalább a nagyszülők kiunokázták magukat én meg pihentem :lol:
Zsamin, elvileg mindenképp vissza kell vegyenek, sőt azzal kezdik, hogy kiadják a felgyülemlett szabit, sőt ha a távollétedben volt fizuemelés, azzal automatikusan kell korrigálniuk a fizetésedet.
Ne hagyd magad!!!
Üdv az új és a régi újoncoknak!
Többiek?

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!



Annyit sikerült elérnem a munkahelyemen,,hogy majd valamikor felhív és megbeszéljük hogyan tovább,mik a terve(in)k... :?

Most csak gyorsban ennyi!

Ja! És beteszem ide is...hátha !:wink: :wink:



S.O.S. !!!!! Kell a hely!!! :lol:

Eladó a képen látható baba etetőszék.

Magassága több fokozatban állítható, háttámlája dönthető, a tálca levehető.

3 pontos biztonsági övvel lehet becsatolni a gyerkőcöt.

Kerekeken mozdítható, az első kerek fixálhatóak.

Nagyon stabil, praktikus darab,3 éves korig tudtuk használni.

Hibája annyi ,hogy az ülőrésznél a müanyag borítás kiszakadt és a szivacs sincs már benne,(lásd :fotó) de ezt akár egy párnával is lehet orvosolni! Illetve a háttámlán a maci díszités egyik fele elvált.


Méretei:tálca magassága: 63-85 cm,szél:58 cm,mélység 70 cm.

Személyes átvétellel adom,ami a XIV, vagy XXIII. ker-ben megoldható!

Kép

Kép

Kép

Kép


Ára: 7000.-
zsamin
 
 


Sziasztok !



Amikor én a Kolossal visszamentem dolgozni automatikusan megvolt a helyem mert kötelesek visszavenni (elvileg ha van lehetőség az adott munkakörbe vagy hasonló helyre )és automatikusan jár a fizuemelés ha volt a cégnél és nem személyre szabott volt.Kicsit nehéz azt kiszámítani mennyi szabid van még+ mikor kezdődik az óvoda bölcsi stb..

Kolos holnap kezdi az új óvodát mert eddig az Emma utcába jártunk 1 évig(habár körzetileg nem oda tartoztunk de helyhiány miatt nem vették fel a Kerékgyártóba).Most jó mert oda járunk ahol lakunk és ez igy közel van nem kell bkv.val utazni stb..Igaz a héten még csak 1/2 nap de ez is jobb mint a semmi.Most jelenleg tápon vagyok 1 hete mert adódtak kisebb nagyobb bajok a babával a pocakomban és pihennem kell egy kicsit de remélem nem lesz ez igy februárig.


Nagy a dilemánk a férjemmel mert kicsi a gyerek szoba és jó lenne emeletes ágy ami alá betehetem majd a kiságyat a picivel DE Kolos olyan rosszul alszik éjjel (nem ébred fel de forgolódik felül álmában stb)van valakinek tapasztalata 4 éve gyerek esetében az emeletes ágyról, nem fordul elő h leesik a gyerek vagy félelmei támadnak esetleg a magasság miatt?


Nem árul valaki esetleg bölcsőt?

Valaki kezdi a Kerékgyártóban az ovis időszakot?

Jó napot mindenkinek :B.









Valaki kezdi a Kerékgyártóban az ovis időszakot holnap?

Kép
beataa
 
 


Szia Bea!

Igaz nem vagyok már Zuglói, bánom is, mert ott jobb volt, vissza vágyom néha, sok barát miatt, munka is közelebb volt stb.

Jó lenne összefutni újból beszélgetni kicsit, csak egy hónap van köztünk.

Márciusra várjuk második babánkat, és Zuglóban dolgozok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, a régi újaknak, és a többieknek!

Ma voltunk ismerkedős du-n az oviban, hát Kitti hozta a formáját, nem akart haza jönni. csak nehogy fordítva legyen majd 1 hét múlva!

Kiváncsi leszek, hogy fog menni, és hogy fogok bírni a Blanival is, mert biztos megérzi majd, hogy egyedül van, de neki is meg van a helye, ha Kitti beszokik, őt is viszem 2-3 délelőttre, kicsit szabadulok tőlük

:D :D , na ez így durva, de ez az igazság. :oops:


Gyerekorvost én sem tudok sajna, miis most kezdtünk ebben az évben, most jött ide, úgyhogy nem tudok még véleményt mondani. Azt tudom, hogy Blanussal feleslegesen jártunk orvosról orvosra az ekcéma miatt, szerencsére mindenféle tejterméket eszik, a tejet még kivéve, és kutya baja, ( vagy kinőtte) , viszont egyszer adtam neki egy vaníliás tejopépet,és úgy kiütötte, hogy ca-t kellett adnom neki :cry: , na azóta se kapoptt ilyet, azt eszi amit mi, és nem jön ki rajta semmi.


Többiek? Brigi? Zsuzsi?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!
Már régóta nézegetünk lakásokat Zuglóban, de nem találtuk még meg az igazit. Beleszerettem az Újvidék tér környékébe. Mi a véleményetek Zuglónak erről a részéről? Két babám van: Eszter 20 hónapos, Andris 3 hónapos.
Nekem nagyon bababarát környéknek tűnik.
Köszi a segítséget!
ktkriszta
 
 


Sziasztok!


Goofyka:hali már vmikor összefuthatunk csak most picit pihengetek amíg így fájdogál a pocakom meg egyebek
Kár h elköltöztetek...képzeld Kolos a multkor 7 órán keresztül bírta a kiképzést a vidámparkban.. én hamarabb kidőltem!


Orvos választás: Mi a Román dr.hoz járunk a pataknál lévő rendelőbe és maximálisan megvagyok vele elégedve(Ráskai )

ktkrisztina:Kolos fiam oda járt 1 évig az Emma utcai ovódába(iker óvoda a másik az Ujvidéken van)teljes jó volt de a környéket nem ismerem annyira.Óvoda és iskola szempontból jó szerintem

Mindenkinek szép napot!

Ja és ne felejtsétek 18.án bababörze lesz

B.

Kép
beataa
 
 


Kriszta: Én az Újvidék téren nőttem fel, onnan már elköltöztem kétszer is, azaz zuglóból, kár...mert vissza vágyom, de most ott dolgozom. Szerintem jó környék, bár már nagyon sok társasház épül oda igy annyira elvesziti a kertvárosi szépségét. De van játszótér, sok anyuka, sok baba, magánbölcsi-ovóda, állami ovóda stb. Biztos találnátok barátokat.

Bea: na mit történt hogy fáj a pocid? Szeded a magnéziumot?

Én most nagyon gondolkozom a bababörzén, a mulkorin annyira rossz volt a felhozatal, szinte nem tudtam semmit sem venni Tündinek. Most megint fizessek ki majdnem 1000Ft-ot plusz parkolás, és ha megint nem lesz semmi?
Ha tudnám ki van bent a povakomba, azaz fiu vagy lány, akkor fiu esetében elmennék, mert nincs fiu ruhánk, de még azt nem tudom meg egy darabig. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Jut eszembe? valami tornát vagy kismama uszást nem tudtok Zuglóban esetleg Örs környékén? Elmennék valahova mostmár....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Kismama torna a Nagy Lajoson a BBGo-ban, ill. mindenféle tornák még a manóknak is. Szerintem jó a terhestornájuk, ha nem olyan punnyadt "felemelemalábamfújokkettőt" típusost keresel. Én még Kittivel jártam ehhez a lányhoz, akkor még brendonban volt, aztán Kittivel manótornára, meg zenére. Most majd Blanussal járunk, főleg, hogy a nagylány elkezdte az ovit. Eddig még jó, ki tudja holnap reggel akar-e majd menni :lol:

Bababörzével kapcsolatban, "szoktunk" csinálni magán börzét, összeszedi mindenki ami már nem kell neki, és áttúrjuk egymástól. Igaz, én még csajosból csak 68-ig tudok adni, de a sóginőmnek egész picitől van tele fiúruhákkal, és még van itthon egy zsák nagyobbaknak szóló fiú-lány ruhám is. ( 128-140-152, valahogy eddig) Ha gondoljátok megint csinálhatunk egy ilyet.

Persze ez nem ua. mint egy rendes börze, de legalább kikapcsolunk egy kicsit.

És egy nem idevágó, de hátha, ha vkinek van kozmetikus ismerőse, eladó 2 db kozmetikai-testkezelő gép, kezelőágy, gyantázóágy, bútorok,és egyebek, bezárt a régi helyem teljesen, és eladnak mindent.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok !


Orsica !:szupi lenne a magán börze dolog, én szept 22.én tudom meg ha minden igaz, hogy fiú vagy lány lesz(persze csak ha megmutatja magát)Amikor a Kolos megszületett 35 fokos meleg volt és semmi meleg rugi hosszú ujjú cuccok nem voltak szükségesek.Most a pici februári lesz igy mindenképpen kell egy két ruhát beszerezni akár fiú lesz akár lány. Csak ha lány akkor kellenek csajos cuccok is mert az abszolut eddig kimaradt.
Kolossal is veszélyeztetett terhes voltam és végigfeküdtem szedek elevitet magne b6 és most folsavat is a védönő javaslatára.Remélem hamarosan már jobban tudok mászkálni és haverkodni.

bababörze: nálunk a férjem mindig tutti cuccokat fog ki a gyereknek mindig + jövünk haza egy csomó jó dologgal!


B.

Kép
beataa
 
 


Sziasztok!



Egy kis ovis élménybeszámoló! :lol:
Tök szupin megy eddig minden,már alig bírja kivárni hogy átöltözzünk,folyton kérdezi,anya mehetek már,mehetek már???
Tegnap hazafelé megkérdezte hogy miért nem aludhatott az oviban! :lol: Szóval kicsit jobban vágok bele én is,mint a bölcsinek!!! Csak így is maradjon!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Beaata: jobbulást,vigyázz magadra /magatokra,pihengess amennyit csak bírsz! Nekem is fájt a hasam a legelején ,orvostól orvosig mentem ,mígnem csináltam egy tesztet és kiderült hogy terhes vagyok! :wink: Bravó magyar eü!!! :lol:

A nagy bababörzéről nekem sincsenek tul jo tapasztalataim,árusként is ,és vásárlóként is! :cry:
De ha már itt tartunk okt.16-án lesz a X.ker.Pataki müv.házba,én ott eddig mindig egy halom cuccal lettem rövidebb (na jó a másik halommal meg több!!! :wink: :lol: :lol: :lol: )

Úgyhogy ha gondoljátok gyertek ki oda -is- ingyenes ,nincs belépő,és van itt is minden! Játék,ruha hegyek,könyvek, cipők...

Most lelépek picit,megyek a leányzóért az oviba,majd du-n folytatom.....

:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsamin 2011.01.14 23:49-kor.
zsamin
 
 


Sziasztok !


Zsamin: nekünk akkor eddig mázlink volt mert kb 5alkalommal voltunk és mindig megelégedve jöttünk haza a börzéről
Megjegyzem az októberi börzét is akkor.

Ma megyek AFP eredményért az Örs rendelőbe, tartok tőle h nem lesz jó mert nemtudták levenni a véremet és jelezte a nővérke h szerinte nem lesz jó az Afp.hez..Tehát teljes ideg vagyok!


Kolosnak nagyon tetszik az óvoda nincs baj az ebéd utáni alvással és ebéddel stb.. Persze minden csoda 3 napig tart majd 2 hét mulva rádöbben h ez is csak egy kötelező dolog és nem csak játék hanem tanulás is van= tehát majd jön a dac korszak "én nem megyek óvodába " felkiáltással!!

Munka ügyben én meg most azért drukkolok h visszahozzák a 3 éves otthon maradás lehetőségét ősszel mert ugyebár Kolos akkor lesz 7 éves és jó lenne a sulikezdésnél még otthon maradni meg egyébként is.Nem hiszem h lesz még több gyerekem!


Na majd du jelzem mi lett az AFP eredmény :?

Sziasztok B.

Kép
beataa
 
 


Mi is megyünk a börzére, majd beszámolok 8)

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok !


:cry: kicsit levagyok törve mert az afp alacsony lett 0,75 korrigált értéke 0.9 ami már határértéken belül van,Tegnap minden borzalmat összeolvastam a net.en és végig bögtem a délutánt.
A 13 hetes uh okés lett és a nyakiredő+ kombinált teszt is a dr azt mondta ne aggódjak ..csak itt nálunk használják az afp.t más országokban már nem mert nem valós adatokat tartalmaz pl ha 3 nappal hamarabb van levéve a vér

Na viszem a gyereket oviba majd utána irok ! B.

Kép
beataa
 
 


Beata!
Csak az internetet hagyd ki! Attól a sok hülyeségtől csak depis lesz az ember :evil: Ha a doki azt mondta, hogy minden ok, akkor úgy is lesz! ŰA lényeg a pozitív gondolkodás :)

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Na vissza értem.... :oops:
Kicsit ez az ovi dolog besegít pár dologban,jövök megyek egész héten,ma van egy kis pihi megint.... :wink:

Beataa: nekem is azt mondta anno a védőnő,hogy ez az AFP csak itt van,vagyis itt veszik ennyire "szigorúan", sztem is ha a doki azt mondta minden oké,akkor az tuti!!!
Asszem Orsinak is volt vmi ,nem jol vették le,vagy nem tudom,aztán mégis minden a legnagyobb rendben!!! De majd jön és elmeséli.

Amúgy az otthoni utána olvasás nem a legjobb ,azt már tudom én is! Mikor Amina kórházba került én is mindenfélét olvasgattam a neten,aztán persze a legrosszabbakat vetítettem rá,hogy mi baja lehet.... :cry:

Tegnap volt az első sírós napunk az oviban! :cry:
De csak ebéd elött,meg utána,hogy nem akar ott aludni,haza akar jönni,anyát akarja...de mire mentem érte már semmi nem volt,vidáman mesélte hogy mit csináltak,mit játszott,ma mondták reggel,hogy tegnap volt egy jo nagy sirás!!! :cry:
Ma elhozom ebéd után,hétvégén ugyis együtt leszünk,remélem ennyi volt! Elmult a ujdonság varázsa,meg nem is volt a kis barátosnéja sem...elvolt szegény anyátlanodva....
De olyan nagy baj nem lehetett ,mert ma jókedvüen ment be!

Orsi: a privát börzében én benne vagyok tudod..... :wink:
Olyan mennyiségű ruhát pakolgatok már lassan 3 éve ide-oda,hogy csak na!
De gondolom ismerős a szitu!!! :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat!Tisztában vagyok azzal h SOHA nem szabad a net.en rákeresné a bajokra mert csak rossz és pánik lesz belőle.
A szülész megnyugtatott + a védőnő de akkor is a para marad!Egészen addig amig a baba meg nem születik és azt nem mondják h apfgar (miképpen kell írni?) min 10/9.es és minden okés!

Már nagyon várom a 22.ei uh eredményét!

KOLOS AZ ÓVODÁT SZERETI MA SEM AKART HAZAJÖNNI(MINTHA OTTHON OLYAN SANYARÚ SORSA LENNE...)

Zsamin és a többiek!!!privát börze szupi főleg ha lányom lesz mert akkor lesz igény a bevásárlásra :lol:



Ma a zuhogó esőben a csúszós faleveleken a fiam megmutatta h tud egyedül bicajozni!!!és nem fogtam hátul az odaszerelt biztonsági fogantyút!(kb 2 hete próbáljuk a pótkerék nélküli bicajozást!)már csak akkor van baleset ha elakar indulni meg ha elkalandozik a tekintette!


Jó hétvégét mindenkinek B.

Kép
beataa
 
 


Sziasztok!

AMINÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Beataa! Tényleg nyugi, semmi nem lesz, nekem is alacsony volt az AFP-m , és elküldött a Barossba genetikai uh-ra, ott kb fél perc alatt megnézték, és minden ok volt. És tényleg nagyon jó ez az internet, de amilyen pánikba lehet esni tőle.... Anyukámra mostanában nagyon rájár a rúd, műtötték, és még fogják is, közben alapból beteg, na de amit össze tud hordani, hogy most azt olvasta, hogy...., meg nekem biztos ez és ez van. Mondtam neki, hogy letiltom a netet nála.
1-2 babás fórumban meg tényleg úgy fel tudják cukkolni egymást, hogy csak na. Kittinél voltam így én is, összeolvastam ám olyanokat..., Blanusnál már nem volt időm erre, ott az elején voltam frászban, hogy mit művelt spirál mellett :wink:

na egyenlőre nnyi, majd holnap folytatom!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Mi is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Aminának!

Kép
vigicica
 
 


Bea: fel a fejjel remélem, nem lesz semmi gond, és már a dokid is megnyugtatott azóta.

Egyre többen irjátok a börzét, igy már ugy kimennék én is, most biztos jó lesz és most hagyom ki, jajaj. De semmiképpen nem tudok menni, nem leszünk itthon azon a hétvégén, miért nem később van egy héttel.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Bea nézd csak mit találtam, hátha fel tudlak kicsit viditani vele:

Kép

Most nem aranyosak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: