Új privát üzeneted érkezett!

Már annyi topicban nézelödtem, de még nem találkoztam félegyházi anyukával ill. babaprojekt elött állóval. Szeretném, ha itt megbeszélhetnénk örömünket, problémáinkat, stb. Ki hol és kinél szül, mi a meglátása a kórházról, növérekröl? Kinek mennyi idö alatt jött össze a baba, volt-e segítség (gyógyszeres, vagy egyéb orvosi) és milyen eredménnyel. Várlak benneteket Félegyháziak.
marica
 


Kedves kiskunfélegyházi anyuka!
Gyermekfoglalkozások megtartásához avagy szervezéséhez keresünk szervezni szerető anyukákat avagy óvodapedagógusokat! Ismersz ilyet? Te???
70-559-83-89
S.o.S
kriszta13
 
 


Szia Marica!

Csak most vettem észre a topikot.
De csak kicsit tartozom ide, mert én már pont annyi ideje lakom Bp.-en, mint amennyit Félegyházán. 14 éves koromig laktam ott, anyukámék még mindig ott laknak.

Van még egy-két anyuka ismerősöm Félegyházán, de sajnos őket nem tudom rávenni a netezésre.
Azért remélem, hogy előbb-utóbb idetalálnak ők is!

De te azért mesélhetsz, engem érdekel. Kép

Menta
menta
 
 

 
 

Proba!
marica69
 
 


Sziasztok!
Két napja képtelen vagyok üzenni, mivel nem áll szóba velem a gép! Egyszerüen nem küldi el a leveleim.
Szóval, kedves Menta!
Nagyon ürülök, hogy Te már csatlakoztál hozzám, remélem, hogy többen is leszünk.
Nekem már van egy 12 éves lányom (én 34 vagyok), de a párommal szeretnénk még egy babát! Igaz, még várat magára, de bizakodó vagyok.
Te is írhatnál magadról egy pár sort, van-e már babád, ha igen mekkora(k)?
Próbáld meg rábeszélni félegyház ismeröseidet, hogy irjanak ök is, többen több mindenröl tudunk társalogni.
Szia!
Marica
marica69
 
 


Sziasztok!Kriszta13 ajánlotta figyelmembe ezt a topicot.(Engem is érdekel a Mazsola Muzsika.)21 évig éltem Félegyházán,most Kisteleken lakom.Óvónő vagyok,van egy 5 éves és egy 15 hónapos kislányom.32 éves vagyok.
edita
 
 


Sziasztok!

Edit-a!
Már vártam a jelentkezésed, Kriszta13 nekem is mondta, hogy meg fogsz keresni. Te lépéselönnyel kezded a M.M. szervezését, óvónöt már nem kell keresned! Hol tartasz a szervezésben? Vagy már meg volt az elsö? A pici lányod engedi, hogy tevékenykedj? Biztos neki is tetszeni fog a program! A nagyobbik középsös?
Merre laktál Félegyházán és hova jártál általánosba. Félegyházán jártál középiskolába? Vagy létezik óvónöképzö szakközép is? Régebben volt Csongrádon, vagy ezt nem jól tudom? Èrdekelne, mert a lányom szeretne óvónéni lenni, bár a tanulmányi eredménye nem valami szuper.

Menta!
Hova tüntél? Várjuk a Te hozzászólásodat is, mesélj magadról!

Irjatok!
Marica
marica69
 
 


Marica!

Nekem van egy mindjárt 25 hónapos kislányom és még 7-8 hetem a kisfiam megszületéséig.
Én a Móra Ált. iskolába jártam, de úgy tudom, hogy talán már nem is úgy hívják. Gimibe már Bp-re jártam.

Menta
menta
 
 


Szia Menta!

Gratulálok a babáidhoz! Nem lehet túl könnyü (majd) egy picivel és egy kicsive. Èpp erröl olvastam egy cikket a márciusi Kismamában. Nekem ilyen gondom nem lesz, mert ha minden jól megy és nekünk is összejön végre a baba, akkorra Dorina már majd` 13 éves lesz mire megszületik.
A kislányod várja már a tesót? Hogy hívják? Ès a kisfiúnak mi lesz a neve, eldöntöttétek már?
Igen, a Mòra már "Miasszonyunkról nevezett Kalocsai Iskolanövérek Társulata". Szóval egy vallásos suli + ovi. (Az a másik utcában van)
Èn a Közgébe jártam, mikor Te a Mòrába, ùgyhogy szinte egy suliba jártunk. Kép) (Tekintsünk el attól a kb. 6 évtöl)

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!
Én még nem kezdtem el szervezkedni, várom a tájékoztató anyagukat. Azt kiteszem pár helyre,s ha lesz érdeklődő, akkor kezdek hozzá. Nem tudom, hogy megy ennek az adózási része? Arra is gondoltam, hogy a félegyházi részt csinálhatnánk ketten is, hátha úgy könnyebb.S akkor nem kell óvónőt keresni.:-)Mivel nekem pici a lányom, én ebben inkább a társaságba járás lehetőségét látom, mint a pénzkeresését.
Én is a Mórába jártam általánosba, aminek a fenntartója most a Kalocsai Iskolanővérek, de nem ez a neve,hanem:Constantínum Móra Ferenc Ált.Isk:Lehet Menta, hogy ismerjük is egymást? Aztán a Móra Gímibe jártam, majd Bajára. Először az óvónői szakot végeztem el, aztán a tanítóit, majd egy mozgásfejlesztői szakkal bővítettem.
Menta! Boldog várandóságot és könnyű szülést kívánok!:-)
Marica!Nagyon készülsz már a babára, ha kismamáknak szóló újságot olvasol, és a Babaneten fórumozol. Hajrá!:-)
edita
 
 


Sziasztok!
Edit!
A tájékoztató anyag még nekem se ért ide, pedig már nagyon várom. Találtam egy óvónöt is, meg úgy néz ki, hogy termet is (Korona patika fölött, a müv.házhoz tartozik), csak az a baj, hogy egy másik teremben ugyanakkor van aerobik. Most megyek majd meghallgatni a zajszintet!Kép
Ha zavaró, akkor sajnos új helyet kell keresni. De Te, mint mozgásfejlesztö pedagógus még egy kisbaba-mama tornát is szervezhetnél itt! Meg jó lenne egy kismama-klub. Ez persze ingyenes, beszélgetös lenne. Ötletcsere, esetleg kinött ruhák adás-vétele. Vagy ez manapság nem divat?
Valóban nagyon készülök, csak a bébi nem készülödik még bennem! Pedig már 1 éve "igyekszünk". Te hova jártál orvoshoz, anno?
Az anyagi hátteret nem tudom, a Kriszta férje azt mondta, hogy most hozzák létre az alapitványt, erre még támogatást is kaphatnának. Arra gondoltam, hogy (eleinte) "alkalmazottként" csinálnám, mert nyúl vagyok kockázatot vállalni. Jelenleg van 8 órás állásom, így ez mellett csak ennyiben gondolkodtam. Ha van építö ötleted, akkor szívesen veszem!
További jó babázást!
A hétvégén nem leszek, mert csak a mh-en jutok nethez.
Marica
marica69
 
 


Marica!

A kislányom neve Helena, a kisfiúnké pedig Győző lesz a férjem után.

Vicces, hogy szinte egy suliba jártunk! Kép És előtte melyik ált. iskolába jártál?

Edit! Én 1976-os vagyok. És te?

Menta
menta
 
 


Szióka!Szerintem valamilyen formában akkor is kell adót fizetni.Elsinkófálni én sem merem,mert őket biztos ellenőrzi az APEH,így hozzánk is eljutnak.Mással is foglalkozom,ott megbízásos jogviszonyban vagyok.(Tupperware).Majd rákérdezek.Akkor nem lesz semmi a közös munkánkból…(Találtál óvónőt)Ott lehetne babaúszást is tartani az usziban.Habár a víz tisztasága hagy némi kívánnivalót maga után…Azt mondta Kriszta,hogy tornás és angolos foglalkozások is szerepelnek a terveik között.Ügyesek,ezt jól kitalálták!Olvastam a miskolciak topicját is,sok támadás is érte őket.Szíveen megnéznék egy videót egy foglalkozásról.///Dorkát Félegyházán szültem Rigónál,Pankát már Szegeden.Mivel foglalkozol?
edita
 
 


72-es.Nem voltam az örsvezetőd?:-)Ki volt az osztályfőnököd?Nekem Kapusné.Most ment nyugdíjba.Dolgoztam ott egy évig,furcsa volt azok között a tanárok között,akik engem is tanítottak.Te mivel foglalkozol?
edita
 
 


Sziasztok!

Menta!
Batthyány-s voltam!
Jó neveket találtatok! Biztos rítkán fordul elö, hogy valaki ezt mondja nekik: Jé, téged is így hívnak?
Föleg ha gyakor vezetéknevük van.

Edit!
Igazad van,lehe, hogy nem csak nekik kell adózni, hanem nekem is! (?) Erre igazán nem vágyom. Látod, még kezdö vagyok ilyen téren.
Vámügyintézö vagyok itt Félegyházán, egy ipari cégnél. Május 1 után nem tudom mi lesz, hacsak nem a statisztikát viszem majd!
De szívem szerint egész mással foglalkoznék már! (Pl: babáznék!Kép)

Jó hétvégét!
Marica
marica69
 
 


Edit! Nekem Branyickiné volt az ofőm.
Jézusom, már arra sem emlékszem, hogy milyen örsben voltam. Talán fecske? Kép

Marica! Igen gyakori a keresztnevük!
Hajrá babaprojekt! Kép

Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Hát, én sem vagyok már félegyházi, Mentához hasonlóan. Sőt hozzá hasonlóan 14 éves koromtól nemigen lakom otthon, sőt még tovább hozzá hasonlóan 1976-os évjárat. Nekem anyukám-apukám, nagyszüleim élnek Félegyházán, de már rég nem voltam odahaza, elvégre egy három hónapos Petipockot még nem vonatoztat az ember csak úgy Kép.
Én a József Attilába jártam, hogy színesítsük a palettát Kép
Sajnos ritkán jutok nethez, de majd benézek mindig, ígérem!
Jó babásodást és babázást addig is!

Mugi
mugi
 
 


Sziasztok!

Mugi
Üdvözöllek a fedélzeten! Gratulálok a babádhoz! Remélem azért majd nyáron jöttök Félegyházára, és az addig (talán - remélem) beinduló Mazsola-Muzsikát is meglátogatjátok.

Edit!
Lányaidnak mi az anyakönyvezett neve? Nekem is van Dorkám, de csak ritkán hivom így, ö hivatalosan Dorina. Szegeden kinél és hol szültél? Klinika vagy kórház? Oda járok a klinikára, ha ott szültél mesélhetnél róla ezt-azt. Mennyire bababarát pl.? Ha minden jól megy és összejönne a babánk, akkor ott szeretnék szülni (mint 12 éve), ez a korom miatt is indokolt lehet. Kép Dorina születése óta nagyot fordult a világ, hátha már más ott is a szemlélet.
Pénteken megnéztem a termet a Müv.Házban, örült zajos volt. A pasi, aki beengedett ajánlott egy földszinti szobát is, ami tökéletesen megfelel a célnak. Most már csak néhány anyukát (+bébit) kell begyüjteni és kezdödhet a muzsika. Remélem Te is eljössz!! Ugy tervezem (Isten végez), hogy kb. 2 hét múlva meg is lehetne tartani az elsöt. Addig megejtünk egy személyes megbeszélést is Krisztáékkal. (Pénzügyek) Ha jársz erre, akkor jó lenne idöpontot egyeztetni, és közösen beszélni velük.

Menta
Az örsöm nevére én még emlékszem (Olimpia), de arra már én sem, hogy kiknél voltam örsvezetö. Azt tudom, hogy Volentér Éva volt a helyettesem. Milyen jók voltak azok az idök! Nekem hiányzik ez a szervezettség!


Marica
marica69
 
 


Szia Marica!
Kaptál már tájékoztató anyagot,vagy beszéltél azóta velük?Milyen időpontra tervezed?Ki lesz az óvónő?Így,hogy nem én tartanám,nem szükséges,hogy én is ott legyek a megbeszélésen,majd lejönnek Kistelekre is.Vagy Mazsola Tornában is gondolkodsz?Nekem még mindig nem küldtek semmit,addig nem is lépek az ügyben.
Szegeden a Klinikán szültem,Borthaiser Zoltánnál.Egy orvos barátnőm ajánlotta,ő mindkét gyerekét nála szülte.Meg is voltam vele elégedve,meg nem is.Ha apás szülés lesz,akkor külön szobát kaptok,ha nem akkor “kutricát.”(Függönnyel elválasztott kis lyuk.)Mennyire bababarát?Én 3 ágyas szobában voltam,kinn lehettek a babák,már amelyik nem volt besárgulva.Most hirtelen ennyi jut eszembe.
A lányok neve Dóra és Anna,de Dorkának és Pankának hívjuk őket,ez úgy összepasszol.
Volentér Évit én is ismerem,szponzoraim az elektronikus kereskedelmi üzletünkben a férjével.Elég jól megy nekik,ügyesek.
Ezeket a kis sárga fejecskéket hogy kell idevarázsolni?
edita
 
 


Sziasztok!

Edit!
Ma remélhetöleg kapok faxon 3 oldalt, mivel fél 5-kor lesz talim az óvónövel. Biztosan ismered, Faltumné Gyöngyi. A nevelési tanácsadóban dolgozik, szerintem elég "gyerekbarát". Szóval nem bánnám, ha tudnék neki mondani 1-2 értelmes dolgot is!
Kép Ezt úgy kell idetenni, hogy egy : és egy ) szóköz nélkül.
Majd holnap írok, bár egyenlöre nem tudom miröl fogunk beszélgetni Gyöngyivel.
Marica
marica69
 
 


Szia Marica!Kaptál anyagot?Milyen volt a találkozó?Edit
edita
 
 


Sziasztok!
Edit
Kaptam 3 oldalt, amiböl fél oldal egy szükebb leírása a programnak. A másik kettö egy forma a "plakáthoz".
Változott egy kicsit a helyzet, mert Gyöngyi meggondolta magát, mivel ö már nagyon rég nem dolgozott oviban, de egyböl ajánlott is egy fiatal lányt (kb. 23 éves), Boginak hivják és most végez a tanítóképzöben. Nagyon szép hangja van, zenekarban is játszik (nem tudom milyen hangszeren) és nagyon kedvesnek találtam. Most majd megpróbálok összehozni egy személyes találkozást Budáékkal, mert így ez egy kicsit macerás. Nekem az sem volt egyértelmü (csak a küldött papirról tudtam meg), hogy ez nem egy "végtelen" klub, hanem 11 hetes tanfolyam! Szóval van még sok tisztázni való!

Menta, Mugi!
Hova tüntetek??

Marica
marica69
 
 


Szia Marica! Én még mindíg várok...Lehet,hogy meggondolták magukat,és túl kicsi nekik Kistelek?Én alaposan kikérdeztem őket a telefonban,de olvashatsz véleményeket a "Miskolciak"topicban is.
Köszi a segítséget a fejecskéhez.KépS a többifélét hogy kell?Pl.a pillangót?Le van ez írva valahol?Edit
edita
 
 


Szia Edit!

Szerintem nincs leírva Kép sehol, hogy kell késziteni ezeket, az iménti pl. igy: : és utána (. (szomorú száj) Pillangót még nem is láttam!
Az idöpont március 24 lenne, 17 óra. Te, mint gyakorló anyuka, megfelelönek tartod ezt a kései idöpontot? A délutáni alvásból már eszmélnek, túl vannak az uzsin, de az esti fürdetés még odébb van! Igy gondolkodtam (meg hogy én 4-ig dolgozom) Kép

Marica
marica69
 
 


Én délelőttre szervezném,ha lenne mit...Szerintem ezt első alkalommal egyeztetheted az anyukákkal.
Én láttam már koccintó emberkéket,vigyorgókat,forgókat,de legjobban a repkedő szárnyú rózsaszín pillangó tetszett.(Nekem most ilyen a cursorom,de azt nem tudom ide hogy kell ezekeket feltenni.)
edita
 
 


Sziasztok!
Edit!
Lehet, hogy a délelött lenne a legjobb, de én dolgozom, és jó lenne, ha ott lehetnék, igy csak a du. 5 marad. De majd ha én is kismama leszek!!!...
Amilyen itt a fönökömék, legszívesebben már a legelején elmennék táppénzre! Persze ez nem biztos, hogy igy lesz, de annyira jól esne kitolni velük! Egy rohadt új monitort sajnáltak tölem (23 e Ft), mivel a mostani nagyon kicsi, és az új program betüi is aprók. Néha már összefolynak a szemem elött az adatok. (meg netezni is jobb lenne) Kép
Nem tudom, ha szemüveget csináltatnék, azt kifizetnék-e? A törvény szerint ki kellene az alapot! De hát németek, magyarázd meg nekik a magyar törvényt!
Na, kidühöngtem magam!
Majd írok késöbb!
Marica
marica69
 
 


Szia Marica!Alig találtam meg ezt topicot.De látom Te sem jártál ma erre.Ja,a szemüvegre kérdezz rá.hátha...Edit
edita
 
 


Szia Edit!

Ugy látom ketten maradtunk!
Pénteken nehéz napom volt, nekem olyankor van a legtöbb munkám. Ezért nem voltam itt.
A szemüveges dolgot a törvény oldaláról kell elöször megvizsgálnom, de öket legtöbbször ez sem érdekli! Csak a saját fejük után mennek!
Hétfön de. szabin voltam, du. meg dolgozgattam egy kicsit, de nagyon hétvégi hangulatom volt. Szegeden voltam, igy átutaztam Kisteleken is. Eszembe voltál! Nálatok nem volt akkora hó, mint itt, igaz Szegeden szinte egyéltalán nem volt.
A Krisztáék "eltüntek". Még múlt hét közepén mondtam, hogy adjanak egy idöpontot, amikor le tudnak jönni megbeszélni a részleteket. Azóta semmi hír felölük. Tök jó, hogy lefoglaltam a helyet, meg beszéltem az óvónénivel! Még én járatom le magam helyettük, ha nem jön össze.

Marica
marica69
 
 


Szia!Lehet,hogy fordítva kellett volna a sorrendet:először beszélni velük élőben,s aztán szervezni a dolgokat.Hívd fel őket telefonon,vagy írj nekik e-mailt.Nekem is azután válaszoltak (küldték az ismertetőt),hogy írtam nekik.Elfelejtkeztek rólam...Meg mostmár van egy segítőtársuk,akik intézi a levelezésüket.Sokfelé hirdették magukat,s gondolom mostmár nem győzik.Ha egy üzlet beindul!Kép
Próbálok pozitívan hozzáállni a hókérdéshez,de nem nagyon megy.Ma is kellene mennem egy előadásra 5-re,de nincs kedvem.Szalad a lakás,alig várom,hogy a férjem hazajöjjön,s lefoglalja a gyerekeket,én meg haladjak a dolgommal.Most is írogatás helyett dolgoznom kellene.
A lányod melyik suliba jár?S melyik oviba járt?
edita
 
 


Szia Edit!

Dorina a Bercsényi oviba járt, suliba a Batthyány-ba jár. Nagyon jó, erös kezü osztfö-t kaptak ötödikben (most 6-os), ö tanítja a matekot is. Rádiné Petróczi Márta a neve. Ismered? Az ötödiket úgy kezdte a lányom, hogy : ajajj, alig kettes matekból. Èv végére stabil 3-as lett (a 2. félévben már 4-es volt Kép ), most 6-ban tiszta négyes! Ez a Màrti érdeme elsösorban (meg persze néha gyakorlunk is, de ö szerettette meg vele a matekot)! Az alsós tantónénink (Kiriné Kép) közölte, hogy ilyen szar osztálya még nem volt! 17 gyerekkel nem bírt!! Na, suliról ennyit.
A Krisztáékról még semmi hir, nagy ívbe letojnak! Most már eréjesebb (vagy ly-os?) leszekKép !

Marica
marica69
 
 


Szia Marica!

Mi újság felétek?
Edit
edita
 
 


Jó reggelt Marica!Remélem benézel ide,s elmeséled milyen volt a tegnapi megbeszélés.Mikor 7-kor idetelefonáltak,hogy fél óra múlva itt lesznek Kistelken a férjem már nem engedett sehová.Ő is előtte 5 perccel ért haza a munkából,fáradt volt már a szintén fáradt, nyűgös gyerekek pesztrálásához.Sajnálom,hogy nem jött össze a randi,s mérgesítő is,mert átszerveztem miatta a napomat,s Apukámat sem engedtem egész délután elmenni otthonról,hogy kéznél legyen,ha vigyázni kell a gyerekekre.Majd legközelebb.Üdv.Edit
edita
 
 


Szia Edit!

Nagyon korán felserkentél! Kép
Sajnálom, hogy Nálatok nem jött össze, de sajnos hozzánk is késve érkeztek, nem miattunk mentek késön! Gondolom nem is könnyü megszervezni egy több-állomásos kiruccanást! Kb. másfél órát beszélgettünk, de biztosan sok kérdés felmerül majd, ha elkezdödik ez a egész! Ott volt az "óvónéni" is, öt Boginak hívják. Fiatal, most diplomázik! Remélem lelkesen fogja tartani a foglalkozásokat Kép, hogy minél többen érdeklödjenek iránta! Most egyenlöre csak abban bízom, hogy összejön az egy csoporthoz szükséges 10-15 fö! Boginak adtak egy lemezt az elsö foglalkozás tartalmáról, azt mondta, hogy nagyon jó a felépítése, csak igy elsö ránézésre soknak tünt neki (azt hiszem 10 éneket mondott). De ez majd ott fog úgyis eldölni.
Dióhéjban ennyi!
Nálatok csak egyedül Te találkoztál volna velük, vagy van segítséged is?

Marica
marica69
 
 


Szia Marica!

Rég nem jártam erre,de mentségemre szóljon,hogy csak miattad szoktam idejönni.Én a Nők Lapja Caféban szoktam „beszélgetni”,sokkal változatosabbak a témák.
Tegnap végre sikerült Krisztáékkal talákozni.Szimpatikus fiatal pár.Bár még csak 4 jelentkező van,azt javasolták,hogy jövő héten itt is induljunk be.Van bennem drukk,egyrészt,hogy lesz-e elég jelentkező,másrészt eddig csak 2,5 éves kortól 8 évesig tartottam ének foglalkozásokat…Nálatok hol tart a tervezés?Szóltam Félegyházán pár ismerősömnek a Mazsola Muzsikáról.
Sikerült már szemüveget beszerezned a számítógéphez?Hogy haladsz a tavaszi nagytakarítással?Én nagyon el vagyok maradva,nem is tudom rend lesz-e Húsvétra.(Most sem irogatnom kellene.)Na ,szia. Edit
edita
 
 


Szia Edit!

Mi belevágtunk a közepébe, az elsö foglalkozás 12-én kedden lesz. Illetve, hogy lesz-e kinek tartani, azt még nem tudom, meg a megkeresettek még nem adtak konkrét visszajelzést. Kép Szóval egy kicsit el is vagyok keseredve ez miatt. Akivel beszéltem, az azt mondta, hogy tök jó ötlet, érdekli. Aztán ennyi. Néhány helyre tettem ki "plakátot" is, B. Csabánál már érdeklödtek, de engem még nem értesített a Csaba, hogy most mi lett a "nóta vége"? Már beszéltem egy gyerekruha butikossal (a volt sógornöm Kép ) is, ö a bérleteseknek adna 5 % kedvezményt vásárláskor! Csak hát én is most azon kesergek, hogy nem lesz senki, akit érdekel! A Te félegyházi ismeröseidnek tetszett az ötlet? Nem akarnak jelentkezni? Szórólapot találnak a Timea butikban, azon rajta van a mobilszámom. ( a 20-as)
A húsvéti takarítással én is gyengén állok, meg nem is nagyon tartózkodunk majd otthon (csak kb. reggel 10-ig), igy annyira nem is zavar. Az ablakpucolás megvár a jövö héten is, ha véletlenül nem férne be Húsvétig. A hétvégén is elutazunk (szomb-vas.), igy nem annyira készülödöm!
Neked további jó takarítást, és ha ráérsz, azért irj! Jó pihenést az ünnepekre! Ja, és sok locsolkodót Kép !

Marica
marica69
 
 


Jó reggelt!
Na akkor nálatok is beindult a gépezet!Azóta nem beszéltem az ismerőseimmel akiknek ajánlottam a Mazsola Muzsikát Félegyházán.Majd SMS-ben rákérdezek.
Most szaladok,mert még ki akarok menni a piacra is.Kellemes pihenést kívánok az ünnepekre,jó beszélgetéseket és finom ételeket!Kép
edita
 
 


Szia!Mesélj,milyen volt a tegnapi nap?!Edit
edita
 
 


Szia Marica!A Mazsola Muzsikáról nem akarsz beszélgetni,vagy csak velem nem?KépLátom kisbabát vársz!Gratulálok!KépEdit
edita
 
 


Sziasztok. Kisfiamnak ki kell venni az orrmanduláját, és erre szept. 6-án kerül sor a félegyházi kórházban Hauk dr-nál.
Szeretnék információkat kérni a kórházról és a fül-orr gégészetről, minden gyakorlati útmutatás érdekel pl. milyenek és hány ágyasak a szobák, ha a szülő bentmarad a gyermekkel akkor kap-e külön ágyat vagy csak „megtűrt személy” lehet, milyen a tisztaság, mit vigyünk magunkkal (étel, ital, egyéb felszerelés).
Tapasztalatok is érdekelnek az orrmandula műtéttel kapcsolatban.
Köszönöm. Kati (Kecskemét)
ckatalin
 
 


Sziasztok!
Él még itt vki!
Most költöztünk ide KKFHázára és jó lenne néhány infó az itteni lehetőségekről.
Ha tudsz írj nekem! Remélem életre kel ez az oldal!
prikkii
 
 


Szia Prikkii!

Hát eléggé haldoklik ez a topic sajnos.Kép

Honnan költöztetek?Mekkorák a gyerekek?mesélj magadról! (Én már fentebb meséltem Kép )

Üdv.Edit
edita
 
 


Szia Edit!
Köszi hogy válaszoltál.

Egyébként Kecskemétről költöztünk ide, mert a férjem itt dolgozik. Most született novemberben az első babánk. Nagyon hiányzik Kecskemét meg az ottani barátaim. Kicsit most minden új. Új lakás, egy új személy az életünkben és új "munka", az anyaság. Szóval igyekszem hozzászokni. A te/ti helyi tapasztalatotok azért sokat segítene.

Láttam te voltál itt Maricával a legaktívabb. Nekünk nemrég kötötték be a net-et így most kezdem használgatni.

Ilyenekre lennék kíváncsi van-e itt baba-mama klub v. hasonló v. inkább sétálás közben verődtök össze dumálni.
Van-e itt biobolt? Mert azt még nem fedeztem fel.
Ti hol vásároltok a piciknek pl. ruhát ami nem túl drága, de azért igényes és természetes anyagból készült?
Előre is köszi!

Prikki
prikkii
 
 


Sziasztok!
Én Tündy vagyok és Kaposvárról költöztem ide 4 évvel ezelött. A férjem után jöttem el ide a világ végére.Én szeretnék elköltözni, de a férjem nem, mert szeret itt lakni.

TÜNDY
tündyke
 


Szia Tündy!

Akkor hasonló cipőben járunk, csak én úgy tekintek a helyzetre, mint ami nem tart örökké.
Az én férjem is szeret itt lakni, hiszen itt született és itt él a családja, de a házasságunkat az én szülővárosomban Kecskeméten kezdtük. Ő is eljött velem én is jöttem vele.

Mostanában kezdem felfedezni a várost, mit hol lehet kapni. Nem túl nagy rejtvény ez a város, de egy ideig még lesz vele gondom, hogy felfedezzek mindent.

Tündy, egyébként merre laktok? Írj magatokról egy kicsit, ha ez nem tolakodás.
Prikki
prikkii
 
 


Sziasztok! Kép

Erre jártok még?Bocs,hogy nem írtam,de majd pótolom-ha van még kinek.Kép

Üdv.Edit

Kép
edita
 
 


HURRÁ!!!!!!!!
SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!!!
Annyira örülök nektek. szeretnék egy kis infót a kiskunfélegyházi szülészettel kapcsolatosan.Ha van valaki aki segítene, és elmondaná személyes tapasztalatit , nagyon hálás lennék érte.
Előre is köszönöm: egy 25 hetes, másodszor kismama.
meenta
 
 


Sziasztok!
Meenta!
Sajnos én nem vagyok ismerős itt Félegyházán, így a szülészeten sem, de nagyon örülök, hogy kezd feltámadni ez a topic. Szóval jó lenne többet dumálni az erre járókkal, mert így biztosan választ kapnál te is a kérdéseidre meg talán én is.
Szóval tapasztalt Félegyházi mamák segítsetek!
Engem az érdekelne, melyik gyerekorvoshoz érdemes iratkozni. Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata és véleménye kérem írja meg.
Prikki
prikkii
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, ez a topic meghalt. Jó lenne dumcsizni a hideg téli napokon második babavárásom alatt. Bár a kisfiam túl sok szabadidőt nem hagy nekem.
Tudtok véleményt mondani a félegyházi szülészetről? A másodiknál rászántam magam kishazánk kórházára.

Kedves Prikkii! Gyerekorvost tudnék ajánlani, de szerintem már megoldódott a problémád a dátumból ítélve.

egy új netező (Edit)

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Most láttam meg ezt a félegyházi topikot, de azt hiszem későn, mert már nem ír ide senki...Kép
Pedig nagyon megörültem neki, én Félegyházn fogok szülni, pedig Pesten lakom. (Félegyházáról származom.)
Azért visszanézegetek még, hátha jelentkezik valaki. Én egyébként a 2006. nyári babák topikba szoktam írni.

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Már ketten vagyunk, akik szívesen feltámasztanánk a topikot, addig csak mailben beszélgetünk. De ha akadnak jelentkezők, nagyon szívesen írunk ide is! Tehát várjuk a félegyháziak jelentkezését! Kép

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: