Új privát üzeneted érkezett!

Hűha,ez a leves nagyon fincsi lehet :P Az a legkisebb baj,ha sótlan,hiszen beletenni még lehet,de kivenni már nem tudsz belőle :D Én néha elsózni szoktam az ételt.Hát ez sokkal rosszabb :D :D Igen, azóta lakom Pesten.Miért kérded?
Palacsinta :D :D :D Imádom :P :P :P

KépKép
anita.kalota
 
 


A babanet is szórakozik.Azt irja,hogy nics új hozzászólás a témába.Nállad is van ilyen?Ma mértem Nolit fürcsi előtt 8.05kiló.
Megnézem az órarendet ahól van a spinning és holnap de. leirom.Jó?Neked mikor lenne jó úgy értem hány óra körül?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Azt hiszem már megint egyszerre írtunk :wink: Hát sajnos nekem elég kevés időpont jó :( A férjem általában 16 óráig dolgozik,utána elvileg bármikor :P Majd ha tudjuk az órarendet összehozzuk valahogy :P Te mikor szoktál menni?

KépKép
anita.kalota
 
 

 
 

Azért kérdeztem mert akkor biztosan úgy fözől mint Anyúkád.Olyan izesítéssel.vVidéken az emberek sokkal jobban és finomabban főznek.Nekem szerencsére vannak/voltak rokonaim vidéken.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Az Én Apucim csak 6kór jön haza.De utána bármikor jó nekem is.Ti mikor szoktatok pancsizni?Ha elmegyünk férjed szívesen vigyáz Fannira?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Amúgy a babanet itt is sokat szórakozik és néha olyan lassú,mint a csiga!A férjem szerint jól főzök,nem úgy,mint az anyukám!Ő nem igazán tud jóízű ételeket készíteni,s nem is szeret főzni!Érdekes dolog,mert a nagymamám nagyon jól főz.Én sok mindent az anyósomtól tanultam.Ő is vidéki volt,még férjhez nem ment :!: :!: :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Hét óra és fél 8 között szoktunk fürcsizni!Már megbeszéltem a férjemmel,s beleegyezett,hogy elmenjek :P Ő is látja,hogy rámfér egy kis mozgás :P

KépKép
anita.kalota
 
 


Érdekes.Szabolcs megyébe valósi Anyu és Apu.Ott szrettem mindig lenni húsvétkor megilyen ünnepeken.Micsoda kajcsik voltak!Mondjuk Én szerintem nem vagyok olyan Pesti csajszi mert tyúk kopasztástól kezdve mindent tudok.Nekem Anyu hll Istennek nagyon fincsin főz.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P Ezt miért irod?Hány kiló vagy?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


57 kiló vagyok,de azt tudni kell,hogy amikor a férjemet megismertem 45 kiló voltam :!:
Küldtem Neked képeket,remélem megkaptad!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hát ez tök jó! Én is 57 körül vagyok?Magasságod?Nekem163-164.Apa meg188.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Most néztem meg.Nagyon aranyos gratula.Milyen nagy lába van Nolihoz képest...
Mennem kell,holnap Én is küldök.Ébredezik a drága.
Holnap kereslek remélem a vonalzómmal.Jó éjt Nektek :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Ez tényleg klassz,még a magasságunk is egyezik :D Énis 164 cm vagyok :!:
Remélem,sikerül a vonalzód,szorítok Neked :P

Jó éjszakát!

KépKép
anita.kalota
 
 


SZiasztok!

köszi, így előre is, amúgy Ildikó lennék. A tárkonyos csirkeraguleves a kedvencem, apa miatt ritkán van.
AZ autósülés részben súlyfüggő. Én akkor cseréltem le amikor már nagyon nyűglödött a hordozóban.
Hát csajok, gratula a súlyotokhoz, én vagyok a "nehézbombázó". Na majd tavasszal letekerem! Addig szerzünk egy gyerekülést a bringára.

Ígértem az esküvői sztorit, íme: mindkettőnk szülei elváltak, fő ok az alkohol volt. Apjuknál normális emberek módjára, nálunk "véresen". Én apás voltam/vagyok, de apám minden volt, csak ember nem. Szóval amikor Zita pocakban volt, gondoltam, egyesítem a családot (mégis csak egy unoka) Bár esküvőt nem akartam, illetve nem így, a papírok miatt lett. Anyám külföldön, húgom közölte, ha apu jön, rá ne számítsak. Szép, mi? Azt gondoltam, ha a családot ki lehetne hagyni, akkor boldog móka lenne 8 hónaposan nagypocakkal esküdni. De apjuk családja ragaszkodott a jelenlétükhöz. Kreáltunk egy félórás polgári ceremóniát, tanúink a férfikarom volt, velük buliztunk a hivatalos proce után. Képeket találtok az aláírás alatt a www-n a gyerekről és az "Előzményekről". Nagyon hiányoztak az igazi barátaim, de nem volt képem erre citálni őket. Majd tartunk egy kerek lagzit, ahol Zita lesz a koszorúslány.

Jó éjt!

csoni
hellani
 
 


Na még egy kis anekdota (apa kidőlt )
Szóval úgy 1 hónapja bekerültem az iwiwbe. Nehezen ugyan, de rátaláltam az ízére, 3 napig csüngtem a gépen a mail előtt.
Addig csak apa volt a gép rabja, onnantól erős beosztással működtünk. Mostanra ő is kapott meghívót, szépen halad!
Szóval nem nehéz babanetfüggővé sem válni!
Én már csináltam a kedvenc fórumaimnak külön mappát, és rájöttem, a délutáni alvásidő kevés hozzá. Marad az este, ha a kedvem is jó, vagy ha a gyereknek apás napja van. Na meg persze ha apa is ideenged a gép elé.

Nyugodalmas jó éjszakát!

csoni
hellani
 
 


Sikerült!!!Megpróbálom a babafalvásat is...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia!

Huráááááááááááááááááááááááááááá :P :P :P Nagyon örülök,hogy sikerült!Ügyi vagy :D
Klassz lett a vonalzód!

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Hellani!

Hű a mindenit,nem semmi az esküvői sztorid!Nagyon sajnálom,hogy így alakult :( :( :( Meglátod,lesz még egy gyönyörű lagzitok,az igaz barátaiddal,s a gyönyörű kislányoddal!
Nekem szerencsére olyan esküvőm volt,amilyenről álmodtam!Én nagyon szívesen megnézném a képeket,de az az igazság,hogy nem tudom,hol keressem :oops: Segíts!
Néha mi is harcolunk a "géphezüléssel",de mindig sikerül megegyeznünk,úgy,hogy mindkettönknek jó legyen :D :P
Gyere gyakran!

Szió!

KépKép
anita.kalota
 
 


Csilla!Írtam ám Neked is!!!!!

Itt vagy most?

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok :!:
Gondolom megint elkerültúk egymást.Nagyon nagyon köszi a vanalzó segítséget :!: Egyszer csak összefutunk napközbe....

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!
Ma vendégeket hívtunk estére és még itt vannak.Valószínű,hogy ma nem jövök.Kellemes estét Mindenkinek :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia!
Nektek is kellemes estét,s jó éjszakát.Majd holnap beszélünk :P

KépKép
anita.kalota
 
 


www.csaladom.dox.hu

a vonalzó / aláírás alatti link.

csoni
hellani
 
 


Szép napot!
Most kezdtem a romhalmazokat rendberakni.Noli szerencsére alszik.Kinek milyen napja volt tegnap.Annyi mosatlan lett,hogy 2gépet kell indítanom.Még szerencse,hogy nem kézzel kell mosogatnom. :oops: Anita vagy mikor leszel?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Hellani!
Nagyon édi a lánykád megnéztem a képeket gratula.Az esküvői sztorit elolvastam...Én is igy vagyok.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P Lányok!!!!
Szerintetek az nagyon durva ha a főziébe bele keverek frutapurás gyümit?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P hahóóóóóóóóóóóóóó :P Van itt valaki?Anita?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni,mert délután el kellett mennünk Budakeszire.Itt van a Supy cipő műhelye,s Fanninak ilyen lábbelire van szüksége,de mivel elég pici a lába,el kellett készíteni,s ma lett készen :D Egybekötöttük a kellemest a hasznossal,s vásárolgattunk is egy kicsit :P

Hellani!
Nagyon szuperek a képek,tündéri kislányod van :D

Csilla!
Hát igen, a mosogatógép egy fantasztikus találmány :D :D :D Én is imádom :P Szerintem egyáltalán nem durva a főzi+fruttapura.Fanni is mindent csak édesen evett meg,ezért mindenbe banánt kevertem :P Ha így szereti,hát egye így :P
Most leszel?

KépKép
anita.kalota
 
 


Helló!Miért kell Fanninak olyan cipő?Azért kérdeztem a főziset mert eddig nem nagyon ette,tudod már meséltem.Igy megevett 140grammot.Tökre örűltem ja ami még szupi 6kor adtam Neki tejpépet (eddig azt meg rámköpte...) és abból 70grammot fogyasztott el.Nézted a hireket?Ennyi lejárt élelmiszer...Szörnyű.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Itt vagyok,gondolom már megint egyszerre írtunk :P Kérdeztem valamit az előbb,s meg is kaptam a választ mielőtt elküldtem volna az üzit :D
Még Fanni nem alszik,úgyhogy még egy kicsi türelmet kérek!Sietek!!!

KépKép
anita.kalota
 
 


:P Ma nem volt időm leirni a fitnesz órarendjét holnap igérem leirom.Másmilyen órák is érdekelnek?
:twisted: Egész nap takarítottam,már a végén tökre beleuntam.Vasalnom kellett volna még ma de azt valahogy midig elodázom?Már annyi van csak na.Vannak Nektek háziállatotok?Fanni szokot teázni?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Most apa játszik a picimmel,úgyhogy gyorsan válaszolok.
Szóval azért kell ez a spéci cipő,mert nagyon jól tartja a bokát,s így könnyebben megtanul szépen járni.Eddig azt hittem,hogy a Siesta cipők a legjobbak,de a gyógytornászunk mondta,hogy inkább Supy-t vegyünk.A kicsiknek az első időkben nagyon fontos a jó minőségű cipő :P Remélem beválik :!: :!: :!: Most megyek megpróbálom elaltatni Fancsit,aztán jövök!Addig írj jó sokat,s majd válaszolok :P

KépKép
anita.kalota
 
 


Na addig irogatok egy kicsit.Nem meséltem még el Neked,hogy amikor szültem teljesen rendben volt minden.Szülés után még 1héttel is büdösnek éreztem magam de nem fájt semmim.Azt hittam,hogy ez a szülés utáni tisztulás.3hét után is büdi voltam igy elmentem a nődokihoz akinél szültem.Képzeld el bennem hagyott egy tampont és egy nem tudom mit.Azért voltam büdi mert már bomlott.Jó mi?A doki elnézést kért meg ilyesmik...de mondta,hogy jó,hogy elmentem mert kezdett beágyazodni.Privát orvos volt.Tök jó.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Kézben altatod?Mi sajna igen,igy szoktattuk.Drága az ilyen cipő?hányas lába van Fanninak.Ja igen kérdezni akkartam már ,hogy mit mondott a dokid ,hogy Fanni hamarabb jött?Dohányoztál?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Na ma belenéztem a tükörbe és rájöttem,hogy renoválásra kell mennem.Mióta itthon vagyok kicsit elhanyagoltam magam.Eddig havonta mentem fodrászhoz most akkor voltam amikor Noli 3hós volt ennek lassan 4hója.Ez van.Mindjárt ettetem Nolit de utána ha még leszel vissajövök.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sikerült elaltatnom Fannit :P :P :P
Rendben,akkor várom az órarendet.Egyenlőre csak a spinning érdekel,aztán majd meglátom :D
Vasalás:én annyira el vagyok maradva ezen a téren,hogy egy szekrény vasalnivalóm van.Mindig kivasalom,amit éppen felveszünk,s a többi csak gyűlik :D Már nekem is rá kéne szánnom magam!Fanni imádja a teát,szinte csak azt iszik :P Mármint,csak a Hippes csecsemőteát adom neki :!: Háziállatunk még egyenlőre nincs,de majd szeretnénk,ha a kislány nagyobb lesz.
Ez a doki normális :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Benned maradt egy tampon :?: :?: :?: Ez felháborító :!: :!: Sajnos úgy látom, nem csak én választottam rossz nőgyógyászt :(
Mindent megadnék,ha találhatnék egy megbízható jó orvost!Még az sem érdekelne,ha horror árat kér egy vizsgálatért :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Anita Ti meddig sterilizáltatok Fanninak?Én minden etetés után sterilizálok.Azt hallotam,hogy 6hósig elég mert kell valamennyi bacinak bele kell menni a szervezetébe mert annál ellenálóbb lesz.Nem tudom igy is egész nap mászik a földön ott bizti felszed annyi bacit.Na most ettetek majd jövök addig te is irj sokat. :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Most jön a többi válasz:Kisebb korában mindig kézben altattam,s most már csak akkor teszem ezt,ha nagyon nem akar elbóbiskolni.Általában már magától alszik el.A mai nap kivétel volt :!: A cipő 8000 Ft,de nekünk szerencsénk volt,mert elég sokat kellett rá várni,így csak 5000 Ft-ot fizettünk :P Amúgy még a
8000-t sem sajnáltam volna érte,ha hasznos,s remélem az lesz :P
Fanninak 17-es a lába,s ezek a cipők általában 18-tól kezdődnek.
Soha életemben nem dohányoztam,nem iszom alkoholt,s kávét sem.A terhességem alatt odafigyeltem az étkezésre is,s mégis ez lett a vége :( Hogy mit mondott a dokim?Látom még nem írtam le Neked a szüléstörimet :( Ha kíváncsi vagy rá elmesélem,s akkor megtudod,mit szólt a dokim /azóta a volt dokim/
Fodrászat,kozmetika? Nálam is ugyanez a helyzet :( :( :( :(

KépKép
anita.kalota
 
 


Én olyan 9 hónapos koráig sterilizáltam.Azt hiszem,sikerült minden kérdésre válaszolnom,igaz több üzenetben :D :D :D
Ti mit szoktatok egész nap csinálni?Egyedül eljátszik Noli,vagy ott kell lenned vele?Jártok valamilyen közösségbe?Játszóház,zenebölcsi vagy hasonló?

KépKép
anita.kalota
 
 


Nem járunk közösségbe,sajna.Vele eég nehéz elmenni utál öltözködni.Olyan hisztit vág le ,hogy a seggét veri a földhöz.Az unokatesomékhoz szoktunk néha 1-2 hetente átmenni vagy ők jönnek.Ezért nagyon várom a tavaszt mert akkor valószinű könnyebb lesz.Játszóház,zenebölcsin még nem is gondolkodtam.félek,hogy azokat a manókat is elviszik aki betegek,taknyosak.Hallotam már ilyet.Noli néha eljátszik egyedül de ritkán hamar megun mindent ha nem vagyok ott.Neked Fanni?Ti szoktatok valahova menni?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


A fényképen sokkal nagyobbnak gondoltam Fanni lábát.Nem drága egyáltalán a 8ezer érte szerintem a Siesták sokkal drágábbak.Majd mesélj,hogy bevált-e.Szerintem tutira jó lesz.Nekünk vannak állataink.2kutya(boxer,rotveller)1macska(csincsilla perzsa)1ékszerteknős.Ja+Gábor táplálja az utca madarait.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Fannit egyáltalán nem lehet egyedül hagyni.Mindig foglalkozni kell vele.Sajnos mi sem járunk nagyon közösségbe,pedig szükség lenne rá!Péntekenként járunk a Gekkoba.Ez egy képességfejlesztőjátszóház.Hallottál már róla?Gondoltam,itt majd játszhat más gyerekekkel,de itt inkább foglalkozások vannak.
Mindegy,majd megoldódik ez a probléma is!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hol tart most Noel a fejlődésben?Miket csinál már?Hozzátok rendszeresen jár a védőnő?

KépKép
anita.kalota
 
 


Teszek fel pár darab régi képet.A kutyásnál Anyu fogja. Kép
Kép

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


na a kutyusos nem sikerült.Védönő :?: Kérdezhetném,hogy az ki,mi?Összesen a majdnem7hó alatt 3×volt.
Noli amit tud:-hisztizni(de piszkosul)
-hasról-hátra majd vissza(ezt már régóta)
-hason mászni(úgy 2 hete)
-próbálkozik a térden való mászással kisebb nagyobb sikerrel.
-ül
-brümmög,da-da ilyeneket mond teljes hangerővel
Fanni miket csinál?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Klasszak a képek :P Nem látom a kutyás képet :roll: Még most teszed fel?

KépKép
anita.kalota
 
 


Mennem kell.Bocsika.Jó éjt.Holnap kereslek.Sziasztok :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Fanni már szinte mindent csinál,csak még nem tud segítség nélkül járni.Kapaszkodva már megy,bár elég instabilan :(
Hisztizni ő is tud ám,de rettentően :!: :!: :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Jó éjszakát :P

KépKép
anita.kalota
 
 


Még ezt leirom nem tudom a kutyusos képet tenni.Nyugi plüsskutya.még nincs érintkezés az igaziakkal.Na jó éjt :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: