Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anita!!!
Küldtem levelet mert nem tudtam ide a képet feltenni.Úgye a kutyusos ment át?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Hellóka :P

Nem kaptam meg a levelet :( :( :( :( :( :( :( :( Hová küldted?

KépKép
anita.kalota
 
 


Megpróbáltam azt a videót is.Ird le ,hogy meg tudtad-e nézni.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

 
 

Semmit sem kaptam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

KépKép
anita.kalota
 
 


Most kaptam meg a fényképet!Annyira édes :D Nagyon aranyos kisfiad van :P :P :P Mondtam már? :P A videót viszont nem kaptam meg :(Lehet,hogy rosszalkodik a gépünk :?:
Most mennem kell,mert Fanni mindjárt ebédel.

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Belátom, nem nekem való ez a kommunikáció...
Teljes gőzzel összefog a család a holnapi nyitásra, ha este még nem az étlapot írom, jövök!

Édesek a képek!

csoni
hellani
 
 


Hello!

Bocsi az eltünésért, sok minden történt.... Gabi allegiás, ill. ez rossz szó csak nem találok mást, szóval sokmindenre érzékeny, így spec. kell kajcsiznia, meg vitaminhiánya van, de semmi borzalmasan komoly, csak a hisztijei miatt kivizsgáltattam, azt ez lett belőle :oops: ... majd leírom részletesebben, a lényeg, hogy ezért nem tudtam jönni, mert minden időmet elvette a szervezkedés, a vizsgálatok, a suli, stb...

Üdv az újaknak!!!!! :wink:

Vikiéknek nincs netük. :cry: ... egyenlőre...

Kép
dianab
 
 


Sziasztok! :P
Este nem bizti,hogy jövök,mert Apa magyarázott valamit.Rrmélem valami meglepire készül.....De azért próbálkozok.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok :P

Nincs sok időm,csak gyorsan bekukkantottam :P

Hellani!
Sok sikert kívánok a holnapi nyitáshoz :D

Dia!
Jó,hogy jelentkeztél,már azt hittem elhagytál minket :!: :!: :!: Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi történt Veletek :shock: Ha lesz egy kis időd,számolj be róla :!:
Sajnálom Vikiéket :(

Csilla!
Én sajnos nem tudok ma jönni,mert még nem fejeztem be a könyvelést,s hétfőre készen kell lennem :( :( :(
Most kihasználom,hogy Fanni alszik,s dolgozom egy kicsit :!: :!: :!:
Valami meglepi :roll: Hű,de izgi :P :P :P Majd meséld el,mi volt az.Nagyon kíváncsi vagyok :oops:
Holnap jövök!!!

Kellemes estét és jó éjszakát Mindenkinek :P

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Addig is, amíg lekicsinyítem a képeket, jó nézelődést!

www.cukorfalat.dox.hu

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!
Én a 17. kerületben lakom, és most próbálom beindítani a vállalkozásomat.
Egyenlőre itthon vagyok a kisfiammal, Bencével, aki 2 hét múlva lesz 2 éves. Majd szeptembertől szeretném bölcsibe iratni. Van egy 4 éves fiam is, Levente, ő már oviba jár.
Ha van hozzá kedvetek nézzétek meg a honlapomat, most készül!
www.falfestolany.fw.hu
Köszi,
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!
Bdkriszta szia szépek a képek.Engem nem érdekel a fiam szobáját mi festettűk majd rajzoltuk ki.szerintem gyönyörű lett micimackós.
ANITA!!!!!!!!!!
Merre vagy :?:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!
Bdkriszta szia szépek a képek.Engem nem érdekel a fiam szobáját mi festettűk majd rajzoltuk ki.szerintem gyönyörű lett micimackós.
ANITA!!!!!!!!!!
Merre vagy :?:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia Anita!Remélem nincs semmi baj,hogy nem jelentkezel!!!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia Csilla!

Semmi baj nincs :P Mindjárt leírom mi történt.

KépKép
anita.kalota
 
 


Bocsi,egy kicsit eltüntem :oops:
A hétvégén vendégek voltak nálunk,úgyhogy sütöttem-főztem ezerrel,aztán pedig a romeltakarítást végeztem :( Hétfőre Fanni beteg lett,s olyan nyűgös volt,hogy nem tudtam géphez jutni Tőle.Szerencsére csak egy kis megfázás. Remélem, hamar elmúlik.Éjszaka is felsír elég gyakran.A játszóházban megismerkedtünk egy kislánnyal,s ma voltak nálunk.Fanni nagyon boldog volt,hogy végre nem csak anyával játszhat :P :P
Nálatok mi a helyzet?Hogy vagytok?
Napközben sokat sétálunk,mert olyan szép idő van :D :D :D Egyszerűen imádjuk!!!!

KépKép
anita.kalota
 
 


Hellóka!
Mi is sétáltunk.Elmentünk a 82-es vonalában egy erdőbe 2.5órát voltunk ott.szupi volt.Noellal nem lehet birni .....tegnap azthittem van valami baja olyan keservesen sírt.Éjszaka 2 óránként fent van...ma rájöttem mi a bibi :a fogacska.megnéztem kanállal és koccant .valószínű,hogy tegnap nyomta át az innyét.Szörnyű,hogy milyen ingerlékeny síros mostanában.Mesélj milyen volt a játszóház.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Milyen kajcsikat csináltál?Végeztél a könyveléssel?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Legutóbb nagyon klassz volt :P Fanni egyre ügyesebben csinálja a gyakorlatokat,s már nem is sír annyit :P Szegény Noel :( Sajnálom,hogy fáj Neki,de hamar megbírkózik vele.Majd meglátod!
2.5 órát voltatok kint :?: Hűha ez nem semmi :P Mi kb 1 órát szoktunk sétálni,mert utána már egy kicsit unom magam :!: Ma jó volt,mert jöttek velünk Fanni játszótársa és az anyukája!

KépKép
anita.kalota
 
 


Kint hamar elrepül az idő.holnap megyünk a saláta utcába.Ha aátmegyünk a vasutátjárónál és elfordulunk balra a harmadik házba.tudod merre van?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Milyen gyakorlatokat kell csinálni a játszóházba?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


a billentyűm megint sza__kodik

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


A könyveléssel még nem végeztem,sikerült egy kis halasztást kérnem.Az utolsó határidő a jövő hét hétfő,úgyhogy igyekeznem kell!Ilyen szép időben,kinek van kedve a lakásban ülni,s papírmunkát csinálni :roll:
Tejszínes csirkemell + burgonyapüré,sajttal baconnal töltött pulykamell+ sült krumpli volt a kajcsi,s sütöttem csokis-banános muffint.Sajnos más sütire nem volt időm :( Nektek jól telt a hétvége?

KépKép
anita.kalota
 
 


Hú ez jól hangzik.hétvégén elmentünk Apának cipőt venni.ő csinálta a reggelit bundáskenyér sajtal-sonkával.Ebbe nagyon profi.Ja voltunk még üléseket nézni a brendonba de ami tetszet pont nem volt ...Ti voltatok valahol?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Tudom merre van,mi is arra lakunk.Megkérdezhetem,hogy kihez mentek?Valami ismerősötök lakik itt?
Alagúton,magas párnákon kell átmászni,meg kell találni az eldugott tárgyakat,labdán hintázni.Sokféle gyakorlat van az egyensúlyozás segítésére is.Nagyjából ezeket csináljuk.

KépKép
anita.kalota
 
 


már nem sokáig tudok maradni .Noel nyüglődik vettem neki homeos golyókat várom az eredményt.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Ott van a szabászat.Ők még nem látták a bandítát.Ha látsz egy opel astra bordó kombit akkor ott vagyunk.Remélem holnap is ilyen idő lesz.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Remélem,beválnak a golyócskák :!: :!: :!: Szurkolok :P
Képzeld az előbb megint egyszerre írtunk :P Ez vicces :P
Sírásmentes estét kívánok Nektek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Mennem kell végkép felkelt.holnap jösz?Jó éjszakát.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Ha erre jártok,minket nem akartok meglátogatni ?

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok Csajok :)

Ne haragudjatok, hogy így ilyen hírtelen eltűntem... de egyik pillanatról a másikra elvették a netünket... ez egy elég hosszú sztori lenne, ezért nem is mélyülök bele... a lényeg, hogy most már van, és remélem már marad is! :)
Viszont örömmel láttam, hogy bővült a kis csapatunk :) ezért üdvözlök mindenkit :)
most viszont sajna mennem kell... most fürdeti apa a Nikit, és még rendet kell raknom a szobában... és utána jön az öltöztetés... amit mostanában nem szeret a Niki... csupaszon szaladgál a lakásban :)
na, jó éjt mindenkinek!
Puszi

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Ma nem tudok jönni :(

Viki!
Örülök,hogy újra itt vagy :P :P :P Remélem,most már minden rendben lesz,s sokszor tudsz közénk jönni :D

Jó éjszakát Mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Anita: igen, remélem, hogy most már minden oké lesz :) mert nagyon hiányzott a net... szinte elvonási tüneteim voltak :) az az igazság, hogy nekem a sulihoz nélkülözhetetlen... :( így most egy hónapi elmaradásom van... :( és most több lesz... mert már nincs két hét és utazunk!!!!!!!!!!!!!!!!! két hét napsütés :) már alig várom!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Nem ér ilyen kajákat főzni, úszik a klaviatúra...na megyek is a konyhába, úgy kedvet kaptam!

csoni
hellani
 
 


Sziasztok! :P
Csak egy pár sort irok.
:oops: Nolinak fent is jön a foga ezért még plusz az alsók miatt is nyüglődik.Alul kettő(már látszik)fölül kettő...A kanalat csak úgy csikorgatja pedig müanyag szörnyű a hangja.....
Na más .Kinnt voltam a börzén hát nekem ritka sz_r volt.Semmit sem kaptam amit akkartam.Liberót viszont vettem az megérte.
Szia Anita!!!!!! :P
Remélem jól tellik a hétvégéd.Nem voltam csötörtrökön a salátába mert nőnap volt és nem akkartam pont akkor menni.Majd jövöhéten.Ha benne vagy találkozhatunk..
Na ennyi voltam mára, Mindenkinnek kellemes pihenést kívánok.
Sziasztok!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint eltüntem, de a költözés teljesen lefárasztott!
Már egy hete, hogy átköltöztünk, és hát nagyon szuper. A lakás is meg minden. Olyan jó, hogy a fiúkat ki tudom engedni az udvarra én meg nyugodtan tudok takarítani, főzni :lol: Ők meg tök jól elbogarásznak kint :lol:
Szeretnék kérni egy kis útbaigazítást. Merre van itt játszótér? Egész hétre napos időt jósolnak gondoltam jó lenne játszóterezni is, csak nem tudom merre induljak el :roll:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok Lányok!

Mostanában annyi dolgom van,s alig marad energiám a géphez ülni :( Egyszer csak megoldódik minden,s akkor sűrűbben tudok jönni :P
Viki!
Hű,de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Nektek :P :P :P Én is szívesen elutaznék egy kicsit :!: Remélem,hogy nagyon jól fogjátok érezni magatokat.Majd várom az élménybeszámolót :P

Csilla!
Nem lehet egyszerű most Nektek :( Sajnálom szegény kisfiadat :( Jól megkínozzák ezek a fogacskák :!:
Én el is felejtettem a börzét,de ezek szerint nem is baj,hogy nem mentem ki.Semmi jóról nem maradtam le.
Sajnos nem telt a legjobban a hétvégém :( Tegnap olyan rosszul voltam.Annyira fájt a hátam,hogy alig tudtam felkelni az ágyból.Nem értem,hogy mi történt,ugyanis nem szokott ilyen előfordulni :!: Ma már sokkal jobban vagyok,de azért még nem az igazi.
Naná,hogy benne vagyok a találkozásban :P :P :P Szólj,ha jöttök felénk :!:
Hogy van a kis Noel?Enyhültek már a panaszok?

Brigi!
Örülök,hogy már Ti is XVIII.kerületi lakosok vagytok :D Még én sem ismerem igazán a környéket,de egy játszóteret sikerült találnom.A Nemes úton van a gyógyszertár mellett,majdnem a Plus áruházzal szemben.Remélem,valamennyit tudtam segíteni.Közelebbit sajnos még nem találtam :( ,de ha tudok valamit,majd szólok!
Hogy vagytok?Lehet már tudni a baba nemét?Olyan kíváncsi vagyok :oops:
Ha lesz egy kis időd írj!!!

Dia merre vagy?

Szép estét Mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Üdv!

Mi is jártunk a börzén, nagy csalódás! De pár bájos ruhácskát sikerült beszereznem e közelgő tavaszra. Már gyúrok a Kismama börzéjére, ott legutóbb nagyon jó áron volt pelenka, mosószer, szóval reménykedem!
Hát igen, ezért jó a kertes kuckó! Lassan mi is átbútorozunk a dédihez... :wink: addig meg vad motoros lesz a csajból!

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon jó idő van ma is úgy örülök neki.Hellani mikor lesz a kismama börze?Én még oda kimegyek ha az sem lesz jó többet nem megyek.900 volt a belépő erre még a parkolás ami 800ft volt ha kiszámolom nem tudom,hogy megéri-e.Semmi ruhát nem vettem nem láttam fiúnak értelmeseket.
Brigi73 nem tudom merre felé laksz ha az utcát leirod talán segíthetek.Amit Anita írt(Nemes) az jó játszó és tiszta.Ami a uszodánál van az iskolánál az tömve van általában iskolásokkal...
Anita irok levelet és irok tel.számot is és akkor megbeszélhetjük.
Sziasztok szép verőfényes napocskát kívánok Mindenkinek!!! :P :P :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Napsütéses szép reggelt!

Anita: köszi! Meg fogjuk nézni a játszót, végülis nincs olyan nagyon messze :lol: Én is nagyon kiváncsi vagyok ki lakik a pocimban, de még nem mutatta meg magát!

Csilla: kitartás a fogacskákhoz. Szegény kisfiad nagyon megsazenved velük, nagyon sajnálom :cry: A szélső utca végében épülő lakóparkban lakunk már 2. hete :lol:

Most megyek adok valami reggelit a kölkeimnek :lol:
További szép napot Mindenkinek!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Csillagfényes szép éjszakát!

Május 20, vasárnap a Kismamabörze. Én a múltkorinak a végét elnéztem, du.2-re értem ki, nem kellett belépőt fizetnem... :lol:
Remélem, lesz most is olyan ismerős előfizető jóbarát, aki átpasszolja a kuponját (50%). Ruhát akkor én sem találtam, de a pelenka kárpótolt, mostanáig kitartott. Addig bababónuszolunk.
Zitának a rágói jönnek, a bal oldala teljesen puha, a jobb már karcos.
Csajok, engem kiszívott a Nap, megyek pancsikálni utána pedig hrrrr-hrrrr....

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem,de van rá indokom :P A hosszú hétvégén itt voltak anyukámék,s úgy eltelt az idő,hogy nem tudtam jönni közétek :oops: Bár úgy látom Ti sem írtatok sokat :(

Csilla!
Megkaptam a levelet,s hívlak amikor ráérünk :P :P :P Mi újság felétek?Fogacskák?Hogy telt a hosszú szabadság?Voltatok valahol?
Mesélj :!: :!: :!:

Brigi!
Valamelyik nap sétáltunk felétek.Nagyon klasszul néz ki a lakópark :D Voltatok a játszótéren?Milyen szégyenlős kis pocaklakód van :P :P :P A kis ravasz,biztosan tudja,hogy mennyire kíváncsiak vagyunk rá,s épp ezért bújik el :D Mindegy, a lényeg,hogy egészséges :!: :!: :!:

Merre vagytok lányok :?: :?: :?: Nagyon kihalt a topic :( :( :(


Sziasztok!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok! :)

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem... de tudjátok az út előtti készülődés :) végre kaptam új nyári ruhákat... mert ugye mi pár nap múlva megyünk a nyárba :) így be kellett vásárolnunk :) + még csomagolni... meg szervezni, hogy ki tud segíteni a csomagok cipelésében :( mert ugye a repülőbe személyenként csak 20 kilót tudunk felvinni :( de a párom a nővérének egy számítógépet visz ajándékba... így hármunknak maradtam én egyedül... így viszont nem tudok minden cuccost felvinni, ezért a barátaink segítenek :) Már alig várom... remélem szép barnán jövök haza :)
na most megyek, fürdetjük a Nikit :)
Jó éjt mindenkinek!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!
Volt egy hosszú hétvége .Apa itthon volt csütörtöktől tök jó volt minden nap mentünk valahova.
Anita gondoltam,hogy valami ilyesmi lehet de Én arra tippeltem volna ,hogy Ti mentek.Van iwiwem ja láttad bejelőltelek és meglestelek.Úgy nézel ki amilyennek gondoltalak.Először a Fanni babát vettem észre azt a lábacskás képet.Lényeget most irom teljesen fel vagyok dobodva:lesz osztálytalim.Általános szupi.
Na lányok meséljetek ki mit csinált a napokban....

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


:P Lányoooook!!!!
Hol vagytok :?:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Nekünk is elég jól telt ez a hosszú hétvége... igaz mi édesanyámnál lakunk... így nagyon elkülönülni nem tudunk :( de azért nagy klassz volt, hogy itthon volt apu is velünk :) Mi is szinte minden nap mászkáltunk... ezért a Niki jól el is fáradt (kiszívta a levegőt), így végre nyugodtan tudtunk apuval.. hisz tudjátok :)
Egyébként én is fent vagyok az iwiwen :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok csajok!

Most csak elköszönni jöttem fel az oldalra :) holnap utazunk :) így két hétig távol leszek tőletek! Addig is, mindenkinek jó csevegést, jó fogzást, és minden mást :)
Puszi!

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

A hosszú hétvégén kint henyéltünk a szabadban, élveztük a napsütést hol a huginál, hol a dédinél. Anyukám 2 hónapra landolt nálunk, némileg felszabadít, de az okoskodásával le is fáraszt. Szóval ha kicsit negatív lennék, tudjátok be ennek.
Jövök ki egy jó kis arcüreggyulladásból, most kaptam egy friss herpeszt :cry:
Az iwiwen jó hírt kaptam, lehet, új távlatok nyílnak a hivatásomban. Jövő héten regélek, addig nem akarom elkiabálni.
Ma végre kibújt Zita 2.alsó rágófoga, elég rázós volt, láz, nyöszörgés. Ha már írtam volna, bocsi, szóval a Kismama fotópályázatán újra nyert a kisasszony egy mandarinos képpel, majd noszogatom apát, hogy frissítse a honlapot, jó nagy a lemaradás.
üdv

csoni
hellani
 
 


Sziasztok :P

Viki!
Tudom,hogy már elkéstem egy kicsit,de hát jobb később,mint soha :P Naggggggggggggggggggggggggyon kellemes pihenést kívánok Nektek,s remélem,hogy fantasztikusan jól fogjátok érezni magatokat :D :D :D

Hellani!
Gyógyulj meg gyorsan,s remélem minden úgy alakul,ahogy szeretnéd!Kíváncsi vagyok mi az a jó hír :oops: Jövő héten várom a beszámolót :!:

Csilla!
Hová tüntél?Csak nem lettél iwiw függő :roll: Amúgy tettem fel esküvői képeket is magunkról,ha gondolod nézd meg.Mi újság Nálatok?Mikor jöttök felénk?Talán már vége van a pörgős időszaknak,úgyhogy valamikor talizhatunk,persze csak ha van kedved :P Fannival alig lehet bírni mostanában.Olyan hisztis :( :( :( :( Nem tudom mit tegyek :roll: Borzasztóan rosszul viselem :( Remélem,hamarosan minden a régi lesz,s végetér ez az időszak :!:


Szép estét Mindenkinek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!
Lekéstem Én is jó utat és vigyázzatok magatokra.
Helló Anita!
Igen megnéztem tök szupi...nagyon jó a kép.
Bár mikor felhívhatsz,hogy ráérsz örülni fogok ám Neki,és akkor talizhatunk.az iwiw jó a legjobb,hogy lesz általános osztálytalim vagy már irtam?Már tiszta hü__e vagyok.Na mindegy leszel ma :?:
Hellani jobbulást és mihamarabb meséld el nekünk a jó hirt.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: