Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

De persze lesz fotó!!!!
Kimgus:Jővő héten megyek,az angol bemutató órára és akkor majd megírom milyen volt.
Ági:el is felejtettem kérdezni,hogy mi volt a multkori lustiságodnak az oka?Téli fáradság?
Megyek ma az Auchanba,vásárolni,és egyedül.Anya vigyáz majd Lilire.Már egy pár karácsonyi ajándék ötletem is van.Nektek nem telt el nagyon hamar ez az év?
Anita:Érdeklődtél a babaclubb miatt?Várható leszel?
Sziasztok:E
 


Anita, most látom, hogy a te fiad is júni 23-án született. Bálint is, csak ő 2003-ban. Kép
Teszek fel én is képet.
Ági, köszi a kérdést, Bálint már jól van. Ez a betegség legalább arra jó volt, hogy Bálint megtanulta kifújni az orrát. Annyira utálta már az orrpumpát, hogy gyorsan megtanulta a kifújást. Én csak örülök neki.
Viszont a bilire egyáltalán nem akar rászokni. Pedig próbálkozunk, meg beszélgetünk róla, meg ülünk rajta, meg pelus nélkül van itthon néha. De annyira kényelmes a drágám, hogy mindig közli: Anya, jobb nekem a pelusba!!
 
 


Sziasztok!
Erika,még nem érdeklődtem,mert még nincsen autóm.Anélkül meg macerás.

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok.
Engem elborzaszt,hogy mindjárt itt a karácsony.Szerencsére a fiúk és a sogornőm kislányának az ajándékát már tudjuk,de a felnőtekkel még bajban vagyok.Kép
Hihetetlen dumájuk van a kicsiknek.Néha Levi is olyan dolgokat tud mondani amit nem is gondolnánk róla.Ráadásul állandóan lerendszabályozza a nagyokat.De persze ő csinálhat hülyeséget.
Gyorsan szervezzük meg a talit,mert egyre hidegebb lesz.Kép
Erika.Akkor voltam mélyponton.Vannak ilyen időszakaim,amikor megcsinálom amit kell,de máshoz nincs kedvem.Ez ilyen időszak volt.De vége.Kép


Lányok sziasztok.

Nagyon nagy a csend.Mindenki élvezi a hétvégét?


Sziasztok!
Nekünk nagyon húzós volt a hétvége, két napja nem jutottam gép elé. Teljesen megviselt a dolog. Kép
Hogy vagytok?
 
 


Sziasztok!
Na ,mi ez a csend.Valaki jelentkezzen be.Halálra unom magamat.Ki se nagyon tudunk menni.Nimród nem akar kint lenni,úgylátszik anyja fia:D

Kép

Kép
 
 


Hellóka!

Mi is nyüglődünk Lilivel.Õ sem nagyon akar kint lenni.Én is legszivesebben egész nap aludnék.De sajna ugye egy anyukának nem lehet...Bezzeg apukának...Szóval mérges vagyok apára,mert most rám férne egy kis segítség,de nem veszi a lapot!!
Amúgy megvagyunk.Ma megvettem,a Mikulás csomagokat,mind a 8 családban lévő gyerkőcnek,ugyhogy feladat letudva.Idén nem hagytam utoljra mert tavaly már csak tök bénákat kaptam December 2.án.
Hello:E.
 


Sziasztok.

Hát úgy látom csak az én gyerekeimet nem zavarja a hideg és a sötét.KépHabár letudjuk a levegőzést amig Dani focizik egy héten háromszor.Mire hazaérünk addigra tök sötét van,azért nincs már kedvem kinnt maradni.De a gyerekeim még bírnák.Kép
Nagyon rendes vagy Erika.Én szerintem megint utolsó pillanatra hagyom a Mikulás csomagot.
Most az autóval vagyunk elfoglalva.Októberben elvittük a szerelőhöz,hogy nézze át,csinálja meg,mert Novemberben vizsga.Most kiderült,hogy van még mit csinálni rajta,addig nem vizsgáztatják le.
Talán holnap készen lesz,utána tudunk menni nézelődni.Olyan 90.000 Ft-ból meg is lesz.Kép
Ja,és jövőhónapban van az utlsó törlesztésünk.Várhatott volna még egy kicsit a vizsga.Kép
Na én voltam így a multkor mint most te Erika.Ezért nem írtam.
Lányok!Mi lesz a talival?Majd hógolyózni megyünk a játszóra? Kép


Sziasztok!
Húú, Ági, ez tényleg nem semmi összeg a kocsira. Bár szerintem egy ekkora kiadás sosem jöhet jókor.... Nekem most csak zöldkártya volt, de ez sem jött jókor.
Bálintot a hideg nem zavarja, engem annál inkább. Úgyhogy kinkább kiengedem a kiskertbe, ami a konyhaablak alatt van, onnan szemmel tudom tartani. ... A jó meleg konyhából. Kép Õ meg kint jön-megy, autózik, vakondtúrást ás, keresi a Kisvakondot. De legalább már magától bejön, ha fázik. A múltkor is közölte, hogy fáj a keze. (teljesen lefagyott neki, pedig még csak november eleje van, mi lesz itt mondjuk januárban???)
MIkulást még én se vettem meg, mivel általában Bálinttal együtt jutok el boltba. Azt meg azért nem akarom, hogy az orra előtt vásároljak be. Azért remélem, lesz lehetőségem négyszemközt beszélnem a Mikulással. Kép Jaa, egyébként Bálint már leadta a rendelését. Közölte, hogy ő szerete trombitát a kis cipőjébe a Mikulástól. Mondtam neki, hogy ahhoz nagyon jónak kell ám lenni. Ez tegnap volt.... Azóta jó. Kép
 
 


Hello.

Kimgus.Nekem már a nagynál nem jön be a zsarolás,a kicsi meg még nem érti,hogy miről van szó.Kép
A trombita tök jó ötlet.Majd hallgathatjátok.Kép
A sógornőm akart egyszer Daninak dobot venni,mondtam,hogy kivágom vele eggyütt.
Kérdezhetek? Téged ugye Kingának hívnak.?!Bocs de sehol nem találtam meg.Kép
Hurrá!Kész az autónk.Habár nem volt egyszerű menet.A szerelőnk kitalálta 3 év után,hogy valami el van írva a forgalmiban,és amíg az nincs kijavítva,addig nem írják be a műszakit.Délelött irány az Okmányiroda.Autóval kapcsolatos dolgokhoz Nov. 1-től csak interneten lehet időpontot kérni,de csak 3 hét múlvára van időpont.(15 napig mehetünk az autóval ilyen papírral.)Kivertük a balhét,megcsinálták,de ez marha nagy szivesség volt ám tőlük.Kép
Tényleg nem lesz tali?Senki nem akar nyilatkozni.Kép


Igen, Kinga vagyok. Kép Kép Hát dobunk már van, de még az halkabb, mint azok a fémdobozok, amiket Bálint önkényesen kisajátított, és dobnak nevezett ki. El tudod, képzelni, milyen hangja van, amikor fémdobozt ütnek teljes erőből fakanállal?.... Ezek után a trombita már lágy zeneszó... Kép
Hát tali részünkről tényleg okés, de még nem látom a jövő hetemet, úgyhogy inkább hétfőn beszéljünk róla. Azt tudom, hogy hétfőn és csütörtökön tanítok, a többire meg most egyáltalán nem emlékszem, és a naptáram meg jó messze van. Kép Én meg jó lusta vagyok. De valamennyire tudok ám alkalmazkodni, úgyhogy nyilatkozzatk többiek!
 
 


Hellóka!

Ki hogy smint?
Nekem a tali,a hétre kilőve mert nincs a héten kocsim.
E.
 


Köszi jó vagyunk. Tegnap este uszodában voltunk Bálinttal, aki nagyon élvezte. Háromszor szaunázott, csomót úszott, szóval elemében volt. Viszont úgy kiütötte magát, hogy még most (1/2 10) is durmol. Kép
 
 


Kimgus,hova jártok usziba,ahova beengedika manót is?

Kép

Kép
 
 


Helló!
Az uszi,engem is érdekelne!
Hogy vagytok?
Nekem Lili változatlanul nem élvezi,a hideget.Talán ha lesz majd hó,az érdekelni fogja!
Ti mit csináltok kint? Csak séta?Az én csajomnak az uncsi.Mindig valamit ki kel találnom.
Hello:E
 


Sziasztok!
Mi bandázunk kint az utcánKépNimródot most annyira leköti motorozás,hogy be kellett hoznom ebbe a falat lakásba is a motorját.Sokat megyünk vonatot nézni meg autókat,ja én nem lusta módjára összekötöm a sétákat a bevásárlással.Persze nálunk apa jár vásárolni mióta megvan a manó,de sejthetitek,hogy hogy vásárol beKépMost hogy már ilyen hamar sötét van elég rossz,tenap is már a töksötétba mentünk ki,nem is nagyon tudom elengedni a kezét ,mert nem látom,hogy hova megy.Már arra is gonsoltam,hogy akasztok valami világítós kütyüt a nyakábaKép
Na pussz:Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Olyan rosz hogy hamar sötétedik.Hosszú lesz ez a tél...Nálunk,már minden napos téma,a Télapó és a Jézuska.Ezzel most lehet hatni a gyerekre.Ma egész nap takarítottam.Amolyan nagy takarítás féla,butorok elhuzigálása stb,szóval ki vagyok nyúlva.De igy,hogy már megvagyok örülök,hogy reggel rávettem magam.Lilinek is nyugott napja volt,szóval eléggé jó tudtam haladni.
Hogy vagytok?
pusz:E
 


Sziasztok!
Az uszi Pestlőrincen van a Bókay kertben. (Margó Tivadar utca). Egy medencéje van, ott van egy sáv, ahol nem úsznak, és Bálintott szokott őrjöngeni. Felveszi a karúszót, aztán usgyi a mélyvíz. És közben háromszor bemegy szaunázni az apjával. Bent ül vagy 10 percet. Aztán vissza a vízbe. Szóval jól eltöltjük az időt.
Sötétet én is elég rosszul viselem, valahogy úgy érzem, mintha sokkal hamarabb lenne vége a napnak, és soha nem jut időm semmire. Tegnap én is takarítottam, mert ma nálunk általános iskolai osztálytalákozó lesz. Ma már csak sütök, és kész. Remélem, Bálint nem fog keresztbe tenni nekem. Most Lolka-Bolkát néz nagyon rendesen.
Mikulás nálunk is téma. Én már találkoztam is vele, átadtam neki Bálint üzenetét az ajándékokkal kapcsolatban. Ha jól látom, már meg is érkezett a cucc a garázsba. Kép Kép
 
 


Hello!

Megjött,a várva várt Hó.Hurrá.
Ki hogy van?
E
 


Sziasztok!
Tényleg hógólyózni megyünk a játszóraKép
Kíváncsi leszek Nimród mit fog hozzászólni.Bár még alszik.
Erika,mi jól vagyunk,csak sokat vagyunk bent és így elég uncsi a tél.Ti hogy vagytok?
Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Kinga!Hogy sikerült az osztálytalálkozó?Sokan voltatok?

Bocsi,hogy megint nem jöttem egy darabig,de el vagyok havazva.(Szó szerint is! Kép)
Én hü.... elvállaltam az oviban az SZMK-t,és hát most a Mikulás miatt káosz volt.Pénzbeszedés,vásárlás.De készen vagyunk.Még kedden majd megcsináljuk a csomagokat,és pénteken mehet a Mikulás.Kép
Tegnap délután tök jót hógolyóztak a fiúk .Nimród sajna átaludta a hócsatát,úgyhogy ők nem jöttek ki,de majd legközelebb kap egy-két hógolyót.Kép
Végre a gyerekek ajándékán túl vagyok.(Az összes gyerekén a családban.)Már csak a sógorom és az öcsém ajándékát kell kitalálni.De ez a legnehezebb feladat.Kép
Jó nektek,hogy a nagytakarításon túl vagytok.Nekem még apuéknál meg kell majd csinálnom.Kép
A nagyobbik fiam kiment ma este a nagymamájáékhoz aludni,majd vasárnap hozzuk haza,így talán holnap nekiállok ott is takarítani szép lassan.


Sziasztok!
Nálunk konyha felújítás van. Õőőőrület! Hűtő a nappaliban a mikró mellett, főzni nem tudok, a por száll be az ajtó résein. Naponta takarítok, de még így is minden este olyan koszos ruhát szedek le Bálintról, hogy csak na. Ma egész nap festettük a konyhát, Bálint nagyon jó fiú volt, csak egyszer jött be, és fogdosta meg a frissen festett falat.
Ajándékok? Karácsony? Mikulás? Még belegondolni se merek. Pedig legalább egy adventi koszorút nem ártana rittyenteni. Csak hát az a baj, hogy ki se tudunk mozdulni itthonról, mert nem hagyom itt a munkásokat magukra.
 
 


Osztálytalálkozó egyébként nagyon jó volt. Már csomó helyen több gyerkőc is van, mindenki nagyon jó fej. Csomót beszélgettünk, Bálint is előadta a teljes repertoárját. Kép
 
 


Sziasztok!

Kimgus:Hát nem irigyellek,a felújítás miatt.Mikorra fejeződik be?
Ági:Akkor te jó ügyi vagy,hogy már minden ajándékot lerendeztél.A takarítás,Meg majd meglesz.Ki milyen meglepit vesz a férjének,ha vesz????Idén,tényleg semmi ötletem nincs,pedig ilyen még nem volt,a hét év alatt.S.O.S.!!!!
Sziasztok:E
 


Sziasztok Lányok.

Nagyon eltűnt mindenki.
Kivel mi újság van????
Üdv:E
 


Sziasztok!
Én éppen haldokom,nagyon meg vagyok fázva.Közben csinálom az üvegfestéseket,meg próbálom a karácsonyi menüt összeállítani.
Én idén melegítőnadrágot varrok a páromnak.Most névnapjára festettem neki egy képet.Tök klassz lett.Nagyszülőknek naptárat sinálunk a gyerek képeivel,kicsi faépítőkockát kap,így már csak az öcsém meg a keresztlányom marad akinek vásárolni kell majd.
Anita

Kép

Kép
 
 


Hahó Lányok! Bocs, nagyon eltűntem, de ez a konyha csak nem akar elkészülni. Két hete a nappaliban élünk, nem tudok főzni, kicsit már elegem van... Az asztalosok meg ígérgetnek, én meg itt állok a 3/4-ig beépített bútorral, és addig nem akarok kitakarítani, amíg a fúrást-faragást nem fejezik be. Addig minek?? Dehát így meg akkora kosz van mindenhol, vigyáznom kell, hogy Bálint maradjon a szobában. Dehát ez elég nehéz ügy. Mára is 9-re ígérték, hogy jönnek... még nincsenek itt. Kép
Nálunk a karácsony idén nagyon szerény lesz, megbeszéltük, hogy egymásnak nem veszünk semmit, mert ingünk-gatyánk rámegy a felújításra. Szóval idén ez lesz az ajándék. (Azért valami pici apróságot szeretnék neki, de azt még nem tudom, hogy mit.) Bálint kap egy gitárt, az már biztos, mert hogy eléggé zene-mániás. Aztán gondolom ruhákat is, meg egy nyomdakészletet, meg meg vonatot. Család apróságokat, Anyósékat meg elvisszük 3 napra kiruccanni a két ünnep között. Annyit segítenek Bálint körül, hogy asszem ez a minimum.
Egyébként még nem nagyon foglalkoztam a karácsonnyal, annyi minden van mostanában, hogy csak lesek, hogy már megint eggyel több gyertyát kell meggyújtani az adventi koszorún. NAgyon gyorsan megy az idő.
 
 


Sziasztok.

Bocsi,hogy megint eltüntem,de ez a karácsony elötti időszak.....
Erika.Az ajándékok nagy része megvan.Még apunak kéne elmenni megvenni azt amit kitaláltunk az öcsémmel közösen.Ja meg az öcsém!...Neki adtam pénzt,mondtam hogy költse el és utána adja ide amit vett,hogy becsomagolhassam.(Neki nem egyszerű vásárolni.Mindene megvan,és nem is ismerem annyira az ízlését.Kép)
Mi mielött a kicsi született épitettünk egy szobát a házhoz.Az sem volt egyszerű menet,de tudom milyen felújítani,úgyhogy kitartás Kinga.
Azthiszem most ennyi,mert a Levi beteg,és ilyenkor nem hajlandó egyedül elaludi.Kép


Sziasztok csajok!

Nálunk is döglődik,az egész család.Mindenki náthás,és torokfájással küzd.Remélem,az ünnepekre,csak összeszedjük magunkat.Ti javulgattok már?Tegnap megvettük,a fenyőfát,ez is le van tudva.Beiglit nem sütök,hanem rendeltem a cukiból.Ez a hét is gyorsan elmegy majd.
Sziasztok:E.
 


Sziasztok Lányok!!

Szeretnék,mindenkinek NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNNI!!
Mert gondolom igy az utolsó napokban mindenki ugy van mint én,hogy azt sem tudja,hogy hol áll a feje.Szóval mindenkinek szép ÜNNEPET.
E.
 


Én is hasonló jókat kívánok mindekinek, remélem, azért a jövő évben sikerül már végre személyesen is összeismerkedni. Kép
NÁlunk a hadiállapotok nagyjából megszűntek, a konyha - fogjuk rá - elkészült. Már cska néhány simítás van hátra, de azt majd január elején fogják megcsinálni. Nem baj, mert szép és használható, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Bálintnak is tetszik, már kihordta oda az összes autóját, úgyhogy elég macerás egy parkolóban tenni-venni, remélem, nem fogom összetaposni a játékait. Ma megtalálta a vízspriccelőt, amivel a virágokat szoktuk zuhanyozni, és ő is segített. Persze nem a virágokat, hanem a falat, DVD lejátszót, tv-t, stb....
Na szaladok, elkezdem a karácsonyi ebédet (12 embert várok 25-én), és amit tudok, lefagyasztom. És még a fát is meg kéne vennem.... Hát nem unatkozunk. Kép
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon boldog békés karácsonyt kívánok nektek!

Már majdnem kész vagyok,most sütöm a bejglit,mézeskalács már pihenget a dobozbanKép Még sütök egy piskóta házikót és kész majdnem minden.Az ajándékoknál van egy kis technikai hiba ,ami mára teljesen elvette a kedvem mindentől.De én voltam a hülye hogy az utolsó napra hagytamKép Most el kell még mennem 4 embernek vásárolni.De mindegy,holnap piheenőnapot tartok,semmit nem fogok csinálniKép

Sziasztok:Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

Kinél hogy telt a karácsony?
Mindenki sikeresen átvészelte?
Ha tudtok jelentkezzetek.
E.
 


Sziasztok.

23.-a óta nem volt internetünk.Ezer egy bocsi,És utólag is kellemes ünnepeket. KépMár gondolkodtam,hogy átmegyek az Anitáékhoz,hogy legalább ennyit írjak,de az is lemaradt a nagy rohanásban.
Hát végre eltelt a karácsony.A gyerekek nagyon élvezték,(én már nem annyira.)tök aranyosak voltak ahogy csomagolták kifelé az ajándékokat.Kép
Sajna most beteg mind a két fiú.Dani annyira nem vészes,ő csak köhög,de Levinek jön három foga egyszerre és a dokinéni szerint az ő kis megfázásából lett egy kis tüdőgyulladás.Két napig csak ordított mindenen.Ma már talán valamivel jobb a helyzet.
Mit kaptatok karácsonyra?
Apunak akartunk venni egy dohányzóasztalt az új ülőgarniturájához,de elfogyott.Megrendeltük,februárban lesz belőle asztal.Kivágtam egy képet az újságból,és azt adtuk neki oda.Nézett ránk hülyén,hogy mi ez.És persze nem nagyon hiszi el hogy egyszer lesz asztala.Kép


Lányok!!

Mindenkinek BÚÉK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Erika
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok (kívánunk)mindenkinek.
Remélem jövőre összejön a tali.
Puszi.
Ági,Dani,Levi,Péter.


Sziasztok!
Boldog új évet!!
Anita és kis családja

Ági!

Gyógyuljatok meg,mert már nem bírok a kicsivel,bár most ő is elég beteg.

Kép

Kép
 
 


Helló csajok!!

Reméllem hogy jól kezdődik mindenkinek az új év.
Kinek hogy telt a szilveszter?
Mi egy jó kis házibuliban voltunk,fél 5 kor értünk haza,másnap ittam is a levét,mert Lili igen aktív volt.Szóval még most is alváshiányban szenvedek.Megyek is aludni,hátha Lili is csak reggel felé ébred!!Ha tudtok irjatok.
E.
 


Sziasztok! Boldog új évet mindenkinek!
Nálunk a karácsony nagyon-nagyon jól telt. Volt jövés-menés, volt családozás sok, meg el is utaztunk a két ünnep között kicsit pihenni Mezőkövesdre. A szilveszter elég érdekesen telt, mert a párom úgy indított, hogy 31-én összetörte magát szánkózás közben. összevarrták az orrát és a száját. Nála ez elég gáz, mivel zenetanár, és furulyát tanít.... Ezért a szilveszteri buliból, ahova nemtünk volna, nem lett semmi. Viszont a társaság, akikkel szánkózott, megjelentek este 10 körül, úgyhogy végülis nagyot buliztunk itthon. Aztán Bálint felborította a karácsonyfát. Aztán a barátnőm beszakadt a Velencei tóba, és alig tudták kihúzni. Szóval jól indult az év, nagyon remélem, hogy most gyorsan letudtunk mindent, ami erre az évre kijárt nekünk.
 
 


Egyébként a pörgésnek még nincs vége, mert (mint mondtam felújítottuk a konyhát) jönnek a barátok folyamatosan konyha-nézőbe. Ma este is vendégség lesz, úgyhogy még sütni-főzni is kell vmit. Ja, és persze felavattam a konyhát is. Karácsonykor kicsit szétrobbant a kukta, miközben főztem az ünnepi ebédet. Kép Szóval a lényeg, hogy elég mozgalmasan teltek az ünnepek.
 
 


Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok!
Új netező vagyok, itt lakok Soroksáron. Nagyon örültem, hogy megtaláltam ezt a topokot. Csatlakozhatok hozzátok? 15 éve férjezett kétgyermekes Anya vagyok. A nagyfiam 10 éves Tamás, a kicsivel most vagyok itthon Õ 22 hónapos Andris. A Haraszti útnál a focipálya magasságában lakunk 4 éve.
 


Szia Hortokati!

Légy üdvözölve,a csapatban.Nem volt furcsa ujból egy kisgyerek?
E.
 


Sziasztok.

Szia Kati.
Üdv a mi kis csapatunkban.
Nekem egy 5 éves nagyfiam van,Dani.És egy szintén 22 hónapos kisfiam,Levi.

El sem hiszem,de meggyógyultunk.Végre Dani is jár megint oviba.Már az utolsó napokban itthon kezdett az agyára menni az unalom.Kép

Kinga.Vége a jövés-menésnek?Párod hogy van?
De akkor így egy kicsit legalább a pihenő meghosszabbodott,vagy nem?

Tegnap este a Dani meg a kis barátnnője kitalálta,hogy átjön hozzánk aludni a kislány.Tök aranyosak voltak,jól eljátszottak,de tíz óra volt mire eltudtuk altatni őket.Reggel kikönyörögték,hogy hagy aludjon itt ma is.Zengett tőlük az egész ház.(De jó volt nézni őket,hogy milyen kis gyagyák tudnak lenni.Kép)Most kezdenek álomba szenderülni.Végül is még csak negyed tizenegy van.KépKép

Erika.Sosem látunk már fényképet Liliről?
A többiek is csatlakozhatnának fényképpel.


Sziasztok!
Furcsa volt újból a kicsi, ettől féltem is. A nagy önálló már ,és jöttek a kötöttségek. Talán jó is volt abból a szempontból, hogy a nagy (Tamás) sok mindent megértett, nem volt féltékeny nagyon várta, szereti. És most már mióta a kicsi tud játszani megy a bunyó stb.. Andrisnak az szentírás amit a Tamás mond, tesz. Azt hiszem az is jó volt, hogy újból itthon lehetek. Tamás tanulását is követhetem. Vele most azzal küzdünk, hogy megtanuljon önállóan tanulni.
Ági!
Láttam, hogy egyidős fiaink vannak. Szoptatod még? Mi éjjel nappal szopizunk. Már túlzásba viszi, nem tudom mikor akar elszakadni. Sok tejcsi nem lehet, nem tudom mennyi van.
 


Sziasztok.

Én sajna egyiket sem szoptattam.(Barátnőm kisebbik lánya 3 évesen hagyta el a cicit.Kép)Daninál 2 hónapig szenvedtünk,másfél óra alatt 15 gramm,és persze utána a pótlás mert ordított,hogy éhes.
Levi is olyan másfél hónapig küzdött a nagy semmiért.Aztán feladtam.(Mielött Levi megszületett,anyukám egy hónappal elötte meghalt.Nem voltam én sem a toppon,valószinüleg nála ez is közbeszolt.Kép)
Irigyeltem azt aki szoptat,mert macera volt a tápszer.Viszont ettöl is felnöttek.Kép
Honnan költöztetek ide?Melyik suliba jár Tamás?És mit dolgoztál GYED elött?
Bocsi a sok kérdésért.KépKép


Szia Kati! Én is üdvözöllek itt. Kép Nekem egy két és fél éves Bálintom van. Aki dobos lesz, ha nagy lesz. és éppen most nem akar aludni..... Irgum-burgum.
 
 


Sziasztok!
Én szeretek szoptatni, örültem is hogy Andris szereti a cicit. Néha próbáltam a tápszert adni amikor úgy gondoltam, hogy ki kéne pótolni, de nem fogadta el. Tamás után aki 5 hónaposan eltolta magától a cicit, jó érzés volt, és persze könnyebb is a kicsivel. Csak ez most is tart. Ha fáradt, ha nyűgös, ha rossz kedve van, ha untkozik stb...szóval mindig. E mellett viszont keveset eszik mást.
Erzsébetről költöztünk ide, előtte mindketten kollégisták voltunk a férjemmel. Vidékiek vagyunk. Én Nyíregyházi, férjem Székesfehérvári.
Tamás a Grassalkovics iskolába jár negyedikes.
Mérnöktanárként dolgoztam egy szakközépiskolában.
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
 


Csajok!

Ki hogy van?Gyerkőcök jól vannak?
Eri.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: