Új privát üzeneted érkezett!

Juli,
majdcsak összejön, mármint a vadiúj lakásotok rendbetétele...ne hagyd magad, mindig annak van igaza, aki erõsen cirkuszol.
én szurkolok,
a
orbananna
 
 


Szia Anna!

Vasárnapig a Sidney Ap. Hotel vendégei vagyunk, úgyhogy nemigen leszek net-közelben. Zolival megbeszéltük, hogy kifosztjuk a minibárt és csak integetni fogunk távozáskor. Ma voltunk a parkban, egész sokan voltak, holnapot még nem tudom. Remélem, jövõ hét elejére visszakapjuk a "kulcsrakész 5csillagos luxuslakásunkat."

Dóri!

Amint fentebb olvashatod, káosz van nálunk, de majd jelentkezem.
rjuli
 
 


Juli,
Hevingoljátok a fant! A minibárral vigyázz kismama, oda az egyetem....
orbananna
 
 

 
 

Szia Anna!

Vasárnap délben hazajöttünk, pedig még maradtam volna. Tök jó szálloda volt, 2 szoba, konyha mindennel felszerelve, uszoda, jacuzzi, szóval nem panaszkodhattunk. Itthon beton van a padlólap helyett az elõszobában, de ez csak esztétikai probléma, amúgy teljesen lakható a lakás, nem tudom, mikor fejezik be a munkát.
A minibárt nem feszeggtük, pedig nem kell mindeninek diplomát szereznie. Valakinek a 2kezi munkát is el kell végeznie.
Csütörtökön afp, utána az is kiderül, legalább elvi esélyünk van-e a diplomára.
Jártok parkba mostanában?
rjuli
 
 


Julika, Welcome back
Mi ez a világvége hangulat??? Van a hasadban egy tökéletes bébi, akinek a legnagyobb hibája az lehet, hogy kukija van, de azt is túl lehet élni valahogy. A parkot erõsen hanyagolom, nem is tudom viszem e egyáltalán valahova ezeket a kölköket....ja az Állatkertbe járunk ismét.
Randizhatnánk ám, ha vóna kedved, akár az Állatkertben, akár máshol, és át is gyühetnétek, tiszta játszóház hangulat van itt, már csak ha a gyerekek számát nézzük..ez nem udvariaskodás, tényleg szivesen vagytok látva.
pápá
oa
orbananna
 
 


Norci,
Megvagyunk? Ismerjük mi egymást? Én voltam a VT-val mádrich Szarvason 1x, 2x, szóval akár találkozhattunk is, ja meg tanítottam egykét mûintézményben is, és a tesóm is nagy aktivista volt, szóval bármi lehetséges.
anna
orbananna
 
 


Király kis topic, tecc Kép
rjuli, a Forrai férjhez is ment, vagy csak a gyerek jön?
gratula a másodikhoz, szerintem örülj neki, egy idõ után lefoglalja majd egymást a két gyerek és lesz idõd szusszanni egy kicsit, az se hátrány Kép

tzalay
kamilláné
 
 


No, ez most meghaladta az értelmi képességeimet!
kamilláné= tzalay, most akkor ki is vagy?
amúgy a Forraiéknak nov. végén lesz az esküvõjük és jan.-ban fog szülni.
Amúgy mire a két gyerek lefoglalja egymást, ha éppen nem ölik majd egymást, az is kb. 3 év. Végülis csak türelem kérdése. Kép

Anna!
A meghívásodat elfogadtuk köszönettel, csak aztán nehogy szavadon fogjalak.
Jövõ utáni hét már kicsit light-osabb, mint mostanában. Majd itt megbeszéljük.

Juli
rjuli
 
 


Beleolvastam a sanyarú... topicba, és így már összeállt a kép, mégsem kell korrepetálni ki-kicsoda témakörben. Kép
rjuli
 
 


Juli,
Fogjál a szavamon.Gyertek nyugodtan, most éppen mindenki jól van. Figyelj, tényleg tök jó lesz, ha meglesz a ketteske, és ha az elsõ évben a Zsozsó nem teszi el láb alól, akkor akár még el is lehetnek, úgy tíz percig, amig össze nem verekszenek, de végül is az is program, ugyebár, ne legyünk nagyigényüek. Állitólag csak az elsõ 15 év kritikus. Nálunk már a Benõt is verik....mivel elkezdett mászni a szerencsétlen, feláll itt-ott, lerombol ezt-azt, szóval irritálja a nagyokat, leginkább is Ábelkét, aki amúgy is orrol rá a kicsipozició elvesztése miatt. Ha rám hallgatsz éklvezd ki az egy-gyerekkel-mobil-az-élet szindrómát, van még öt hónapotok. Ettõl függetlenül nincs rosszabb, mint egy testvér-utáni beteljesületlen vágy, mégis csak a legközelebbi rokona, már genetikalag.Ez kissé zagyva lett, de az egész tesókérdés is az, minden résztvevõ számára.
adadad/mondta Benõke/
oa
orbananna
 
 


OAnna!

Megvagytok, már párszor írtam is ide. RJulira emlékszem is, de õ rám nem, csak a chatrõl. No mindegy, csak a kisebbek emlékeznek a nagyobbakra.
Szarvason csak egyszer voltam, inkább H. D. - ba jártam egy idõben.

RJuli!
Engem viszont korrpetálni kell ki kicsodából.
Lehet, hogy Kamilláékat is ismerem?

Norci
norci
 
 


Norci!

egészen biztos, hogy kamillánét ismered. õ a férj, és alá is írta "lánykori" nevén, csak próbáld meg simán kiolvasni. ha engedélyt ad kiléte felfedésére, akkor kiírom a nevét, ha nagy nyilvánosság elõtt nem, akkor egy mail-címen. Amúgy lelkes H.D.-madrich volt.

Juli
rjuli
 
 


RJuli!

Mi az barkóbázunk, ha õ a férj akkor van egy tippem. Mail cím a profilomban. (Ja ott fénykép is an most, no az nem hasonlít az egykori lennon keretes szemüveges, torzomborz fejemhez,de hátha én is beugrok)

Norci
norci
 
 


Juli,
Kimentek ma valahova?
oa
orbananna
 
 


Norci,

süti nickkel gyorsabb lett volna az azonosítás, de így is ment a fotó meg a mailcím alapjánKép

tzalay
kamilláné
 
 


norci, mail ment.
kamilláné
 
 


Kamilláné!

Válasz mail is ment. A nick szándékosan nem az volt, babanet elõtt csak unokahúgom hívott Norcinak és hát én a megint megjöttben kezdtem.

Norci
norci
 
 


Szia Juli! Mi volt az AFP-n? Erdemény mikor lesz?????
tóthrita
 
 


Szia Rita!

Köszi az érdeklõdést, jövõ hétfõre lesz eredmény, akkor megyek uh-ra is. Legalább megint találkozhatunk tesóval egy pár percre.
Ti jól vagytok?

Anna!
Teljesen eltûntetek, pedig igazán barátságos a park mostanában. Jár az Áron oviba?
rjuli
 
 


Juli
mennék én, de mindig van valami, most éppen a baba a soros, az Áron járogat oviba, az is bekavar, szóval, van itt minden, mint a búcsuba.
Na mi van, kezdõdnek a hormonális változások, most már "tesó", és találkozunk, meg ilyenek?????
Látod, látod, nekem is így lett 3!
gyertek, látogassatok meg minket, senki nem beteg, az ekcéma meg ugye nem fertõz.
tátá
a
orbananna
 
 


Anna!

eddig is "tesó" volt a neve, az érzéseim nem változtak, továbbra is nagy dillemában vagyok, nem mintha volna bármiféle választásom. "Azt esszük majd, amit fõztünk."
3 azért biztos nem lesz. Ránk nem hatott ilyen meggyõzõen Viktor.
Jövõ héten beváltjuk a fenyegetõzést, majd tisztázzuk a részleteket.

Juli
rjuli
 
 


Hát, a Viktor nálunk sem tervezett családot, sõt, ha valamiért elgondolkoztam a harmadiknál, az pont õ volt...
Állitólag jövõ hétre elmúlik a novemberi kánikula, és jön a tél, szóval aktuálissá válik a benti program,
addig még talán kitalálunk a parkba.
oa
orbananna
 
 


Juli,
milyen volt a buli?
orbananna
 
 


Mi jól éreztük magunkat, egész sok ismerõssel találkoztunk, a programról nem sokat tudok mondani, mert nem figyeltem, egyedül a Király Lindára emlékszem, hát nekem konkrétan nem jött be. Ma voltunk a B. téren, de nem jött össze a gyerekprogramok szervezése. Nem az volt, és nem akkor, amikor ígérték, nem volt elég lufi, ettõl sok gyerek kiborult, úgyhogy sajnáltuk, hogy nem a Bálint házba mentünk. Csütörtökön megyünk a Nyugatihoz az utolsó gyertya meggyújtására, akkor is lesz gyerekeknek valami.
rjuli
 
 


Hát , remélem nem akkor voltatok, amikor mások is arrafelé buliztak.....
Mizujs Veletek? Megszült a Zsuzsa, Olivér, 3.5 kg, 56 cm, és negyedóra alatt megvolt, hiába, gyakorlat teszi a mestert!
Mi az a B tér?
És mi van a beigért meglátogatással???
Nem viccötem, dehát hun van még a Karácsony, és a tél is hosszú...
orbananna
 
 


Szia Anna!

Végül nem voltunk kint a Nyugatinál, mert az uram letiltott minket, pontosan az egyéb arrafelé bulizó egyének miatt. A B. tér a Keleti mögötti játszóteres templom, és nem a virágnyelv kedvéért írtam így, hanem mert fogalmam sincs, hogy írják helyesen.
A látogatásról pillanatnyilag nem tudok nyilatkozni, Zsófi úgy csinál, mintha legalábbis bölcsibe járna, 3 hónapja ki-be mászik mindenféle felsõ légúti fertõzésbe, múlt héten gyógyult ki az arcüreg-gyulladásból, de tegnap már megint köhögni kezdett, nem akárhogy, láz, nátha, minden, ami kell. Volt is kint a Kádár, mert nem akartam bevinni 600 másik beteg gyerek közé. Persze szerinte semmi komoly, de legalább nem rázott le.
Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha beíratom v.mi csoportba, ha most ilyen beteges. Pedig nem óvjuk a széltõl is, járunk levegõre, aztán mégis ez megy.
Szóval, ha egyszer sikerül szünetet tartanunk a betegségek közt, és a tieid is épp jól vannak, akkor megbeszéljük.
rjuli
 
 


Szia Dóri!

Rég nem láttalak sem itt, sem élõben. Hihetetlen módon múlt hét óta kész a lakás teljesen, úgyhogy már csak a Zsozsó betegsége áll a látogatásod útjában. Gondolom, a karácsony nálatok is húzósabb az üzletben, de utána mindenképp várunk.

Juli
rjuli
 
 


szia juli,
miksa is itthon van dec eleje ota, o rajta is keresztulment az osszes felsoleguti gyotrelem! szivesen megyek lakast nezni. te mondd majd hogy mikor (nalunk nincs semmi felhajtas most). zsofinak jobbulast!
d
idras (idras)
 


haho,
mi lepattanunk Zalakarosra, 27után újra
pusszantás és jobbulást, mindenkinek
Juli,
ez most a mégcsakhaggyán, jövõre majd duplán szívhatsz orrot, adhatsz gyógyszert, mérhetsz lázat, szóval legyünk optimisták, nálunk hárman fertõzik egymást körbe, oda-vissza.
A bölcsit ne feszegesd, majd szeptembertõl, ráértek nagyon.
csók a csapatnak
anna
orbananna
 
 


Kamilla ma délután 5-kor szült. Minden rendben és gyorsan zajlott, 11-kor mentünk be a kórházba. A baba 49 cm, 2850 gramm és 9/10 az apgarja. Mindketten jól vannak.
kamilláné
 
 


Gratulálok!

Kívánok nektek mindent, amit ilyenkor szokás!

Juli
rjuli
 
 


Gratulálunk, hogy hívják a bébit?
oanna
orbananna
 
 


köszi mindkettõtõknek, [url=http://www.tar.hu/haszene/sara" TARGET="_top]Sára[/url] a neve.
kamilláné
 
 


gyere látogass el a gyerekruha.hu-ra...
köszönöm
anna
orbananna
 
 


gigi,
ez ti csináljátok? lehet rátenni is ruhát? (szóval, hogy ha én el akarok adni?)
bécsben mikor kezdõdik? /kezdõdött a leértékelés?
dori
idras (idras)
 


szia Dóri,
a leértékelés gyakorlatilag zajlik, csak semmi nincs, mert többen rájöttek, hogy érdemes kimenni vásárolni, ígyhát bébicuccon kívül totál lefosztás. 3 hm-ben volt a barátnõm, 1db 98-as kabátot keresvén, és nem talált, viszont skálametróhangulat vegyült a centrumhétfõvel./néémmá, ez tökolcsó!!!vigyé a gizinek is!/
egyébként dec. 15.-tõl kiárusít a hm, és már tavaszi is van kint.
a gyerekruha.hu a Nóra, és az én "gyerekem", fejlesztjük, csak fényképezni kéne megtanulnom.
ha van használt cuccod, feltehetjük, csak el kéne hozzám juttatni,
pusz
látom regisztráltál, köszike
g
orbananna
 
 


Sziasztok,
én is Újlipótvárosi friss anyuka vagyok, a fiam 5 hónapos. Csatlakoznék a csapathoz, ha nem bánjátok + igénybe venném valamikor a gyerekruha.hu offline változatát is nagyon, ha lehet :-)))).Lehet?
mindenkinek szép napot,
Matska
matska
 
 


Dóri!

Tegnap írtam sms-t, de ma visszajelzett, hogy "sikertelen". Új számod van, vagy nem vagy itthon? Amúgy azt akartam kérdezni, hogy van- e nálatok üvegfesték, és ha igen, mennyiért?
rjuli
 
 


szia juli!
kepzeld elloptak a telefonomat! uj szamom: 06 70 50 70698
persze az osszes benne levo telefonszmot is elveszettem Kép legalabb van e-mail!
egyebkent uvegfestek nincs nalunk, csak konyvek, hogy mit hogyan kell festeni! alapanyagot talan lehet itt kapni a Csanady utcaban a Visegradi es a Kresz kozott nyilt egy bolt, valami hobbi, kezmuves stb bolt.! ott mintha lattam volna!
kiderult misrol hogy tojas erzekeny :-( ezert van ez az allando takonyossaga is!
szia
d
idras (idras)
 


Szia Matska,
Én vagyok az offline, emilem megvan?
orban.anna@axelero.hu, ismerjük egymást a játszóról? Hogy hívják a bébit?

Dóri,
Nálam az összes tojásérzékeny, de heti össz 2 nem gáz, persze erõsen higított formában, mondjuk palacsinta, vagy süti. Áronka pöttyös lesz, és totál beteg. Vakarózik is a Misu?

Szia Juli,
nem dumcsizunk? csak engem utálsz? nem jöttetek vendibe, pedig mi komolyan gondoltuk.....
a
orbananna
 
 


szia gigi,
nem tudtam hogy nalatok is tojas erzekenyseg van! misu nem viszket, hanem takoynsag robban be, es ha egyszer elindul a hasa akkor hatekig nem tudom megallitani:-(
nekunk most ket honap szigorut irtak elo, probalom megtartani, bolcsiben irto rendesek, mindenben segitenek, kulon keszitik misu etelet:-)
egyszeruen nem jutok ki becsbe, pedig annyira szerettem volna nehany dolgot...
mi pl holnap is ha ikyen szep az ido, megyunk a parkba!
sziasztok
d
idras (idras)
 


Szia Anna (vagy a Gigit jobban szereted?),
nem, nem hiszem hogy ismernénk egymást, a fiam (Tamás)még nem preferálja a játszóteret, a Parkba leviszem idõnként (lévén itt a ház elõtt van :-)), de szemmel láthatóan unja a fákat, azonnal elalszik, bezzeg, ha az utcán kószálunk, ahol vannak szép házak, meg autók...:-))).
Jó hétvégét az Újlipótvárosi mamáknak, Matska

P.S.: Titeket is megmérgeztek már a Vanilin cukrászdában, vagy csak én vagyok túl érzékeny gyomrú?
matska
 
 


Szia Anna!

Igen, csak téged utállakKép
Nem mentünk,mert Zsófinak elõször arcüreg, utána pedig középfül-gyulladása volt, utána Galyatetõn voltunk ,úgyhogy nem lett volna mikor.
Parkot mostanában hanyagoljuk, másfelé járkálunk. Február elején kezdjük a Mikkamakka minicsoportot. Én nagyon elszánt vagyok, elsõre Zsófinak is tetszett, de nem tudom, milyen lesz hosszú távon.

Dóri!

Nagy pech egy ilyen telefon-vesztés, nekem bent van a szám.gépben az összes szám. Neked is ajánlom. Az enyémet elküldöm mailben.
rjuli
 
 


Juli, szia
ha viszed a Zsófit, én is viszem az Ábelkét, hadd legyen jó társaságbanKép)
egész helyes az ovónéni, és ki is viszik õket mindennap.
Hasad hogy van? Névügyben mi helyzet?
a
orbananna
 
 


Szia Matska,
ez a gigi-dolog kizárólag a 25évnél régebbi ismerettségek sajátja...akkor még helyes kislány voltam, édike becenévvel, sajnos mostanra már sokminden megváltozott, úgymint az édi, és fõleg a kis...szóval maradjunk a felnõttes Annánál, köszike.
Nálunk is bejött mindhárom fiammal a levélnézés, valahogy relaxál , /tudod: "vörös fényt, az nyugtatja..."/ levélhullás után a kopárfaágnézés is tökéletes.
A Vanilin melyik? A Budai N. A: utcai szalmonellabár, vagy amelyik szemben van a parkkal? Az elõbbi nagyon gáz, anyukám is ráfaragott valami krémes cuccra, a parki meg csak drága, de általában finom, a pogi legalábbis.
jóéjt, fentebb nem akartam undok lenni, bocs, ha mégis sikerült
a
orbananna
 
 


Szia Anna, (ez nekem is jobban tetszik mint a Gigike:-)), nem, nem voltál undok. A Vanilin igen, a B.N.A sarkán van, ezek szerint jõl sejtettem, hogy sittes...:-(. Na, kipróbálom a parkit.

A mikkamakkás minicsoport hány évess kortól van?

Üdv mindenkinek, jópofa, ha sétálunk a fiammal, lehet hogy éppen valamelyikõtök jön szembe :-))).

matska
matska
 
 


juli,
tojas erzekenyseget verbol lehet megallapitani (gasztroenterologus utal be)
anna,
nem jon be a gyerekruha.hu miert?
tojasmentessegre meg terjunk vissza!!
valami purimi otlet? sutunk egymasnak slachmonest??(tojas nelkulit [:])
sziasztok
d
idras (idras)
 


Anna!

Hasam nem kicsi, fõleg a Zsófihoz képest, szenvedek is rendesen, pedig még a neheze elõttem van. Közös nevek nincsenek, külön lista a Zolinak, külön nekem, de nincs átfedés. Még van idõnk.

Matska!

Nézd meg a neten: www.mikkamakka.hu, azon belül megtalálod a minicsoportot. Persze nem minden úgy van, ahogy írják, de elsõre szimpatikusnak tûnik.

Dóri!

Idén már nem volt Channuka a Pagonyban. Farsang-
Purim-ra sem gondoltatok? Pl. aki jelmezben jön, az vásárolhat Kép
rjuli
 
 


a gyerekruha szerverével gebasz van, agyam eldurrant kétszer, Purim party jó ötlet, hámán-füle finom....sütögessünk, mennyjünk a Pagonyba, és vásároljunk a kölkeknek könyvet, zárt körben, és híjjunk egy lufisbácsit, és öltöztessük be a törpöket
Na?
Ha 15 gyerek van az már létszám, én garantálok 8at
g
orbananna
 
 


Juli,
mik a variációk? Tuti nem ÁronKép?
Zsófi-Zsuzsi?
fosós hányós cuccot nem kapta el senki? Mikkamakkát elkerülte egyenlõre, de helyenként egész járvány van.
szólj ha kezdtek járni, hadd menjenek egyszerre
pusz
Matska,
a Vanilin nyaranta az utcán parkoltatja a sütiket, a 40 fokban, mert nyitás elõtt egy órával már ott a cucc, szóval semmit nem hagynak a véletlenre. Európa cuki? Az fincsike..
jóéjt Nektek
Anna
orbananna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: