Új privát üzeneted érkezett!

Képakkor még küldök!Kép

Kép
vio
 
 


Még etetőszéket is kaptunk a pincértől...Kép

Kép
vio
 
 


Halihó!
Megvagyunk ám mi is... Annyi levéllel maradtam le, hogy már nem is bírok mindent visszanézni.

Lara! Örülök, hogy Ti is újra előkerültetek és sajnálom Andor mizériáit Kép - De talán most tényleg megoldódni látszik a bukása. Én mindenesetre csendben szorítok! Kép A műtéttel kapcsolatban van újabb fejlemény?

Vió! Szörnyűűűű, amit a vérvétel ügyében művelnek Veletek! Egyszerűen vérlázító - csodálom, hogy nem mentél még asztalt borogatni a laborba.
A képek nagyon édesek. Jó buli lehetet.

Ha még aktuális a hópehely kivágás: Négyzet alakú papírlapot kell félbe, amjd megint félbe hajtani az átlók mentén (minél többször, annál díszesebb, szebb lesz) és úgy vágni bele mintát. Nézd meg ezt az oldalt, itt vannak konkrét példák: http://www.tomlitoo.com/noel/calendrier/?flocons=1

Vikta! Üdv a csapatban és minden elismerésem a gyerkőcökhöz... Hogy bírod a strapát? Van valami jól bevált technikád a túlélésre? Kép Kép Kép Persze (gondolom) a dupla fáradtság mellé, dupla örömöt is jelentenek az ikrek. Sikerült már dokit találnod?

Mi egyébként aránylag jól vagyunk. A hétvégén először hagytam magára apát Rékával, ugyanis kétnapos fejtágítás volt a sulival Nagykovácsiban. Azt mondták minden rendben ment, bár a kisasszony erősen próbálkozik mostanában, hogy meddig lehet húzni az idegeinket.
PocakKitti a 29. héten jár, holnap megyek megint UH-ra. Már nagyon bálnának érzem magam Kép Rékával 105 cm-s "derékbőséggel" már szülni mentem, most 102-nél járok és még majdnem 3 hónap van hátra...

Mindenkinek kitartás továbbra is! És jó "Télapózást" kívánok:
Móna
mmóna
 
 

 
 

Hellllllllllllló!!! Mindenki elvan, látom!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Vió,
nagyon helyesek vagytok a Miki ünnepen Kép
Tök jó, hogy megúsztátok doki nélkül a fülfájást!
Rizskrém: bio gazdaságban termelt rizsből készült pehely + B1 vitamin. Vízzel vagy tejjel kell kikeverni és kása lesz belőle. Aztán később lehet hozzá gyümit, zöldséget keverni. Andornak nagyon ízlik Kép De csak 40ml-t adok neki minden kaja előtt, mert amíg van tejci, szopizzon csak.

Inimma,
dokinénink nagyon hozzátápi ellenes 6 hó alatt. És végül is ez hozzátáplálás. Így is bukik, de nem olyan sokat, sőt van olyan is, hogy 2 kaja között már nem. És nem utolsó érv az sem, hogy röhögve cuppogja és követeli a kanalat.
Jan. 3-án lesz Andor műtétje, úgyhogy kb. 1 hónap lesz a 2 kispasi szervízelése között. Ti is, mi is hamar túl leszünk rajta. Aztán el is felejthetjük az egészet, remélem.

Mmóna,
Andor holnap marad itthon apával jó pár órát, mert mostanában azt találta ki, hogy ha lát engem, akkor mástól nem fogadja el a kaját. Ez meg nem járja, hiszen februártól már nem lesz tgyás, úgyhogy többet kell gályázzak. Kíváncsi leszek, hogy gyűrik le majd egymást Kép

Itt pedig mi vagyunk Mikulás-napon:
Kép

És Andor első három hónapja:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14315

Pusza:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


sziasztok !

nálunk is rossz volt a gép , meg betegek is voltunk !
Lara , Vio nagyon édesek a képek én is rakok fel Annáról egyet !

Inimma ti hogy vagytok ?

üdv hope Kép
hope04
 
 


lanyok,
latom mindenkihez jott a Telapo!!!! Kép
Nagyon jok a kepek,szepek a bebik,mindenkie!!!! Kép Kép Kép
Most nezem,hogy 10 napja irtam,ejhaaaaa!
Nalunk most szerencsere mindenki jol van,de nem akarom elkiabalni,hisz vasarnap reggel utazunk a nagyszulokhoz,nem szeretnem ,ha valami betegseg kozbeszolna. Januar 3-an jovunk haza,5-en kezdjuk Csanival a vizsgalatokat.
Csonginak a 15 hos oltastol nem lett semmi baja.
Penteken megyunk apaval ceges karacsonyi partira a Savoya parkba.
Holnap meglatogatom a majtranszplantacion atesett baratnomet. Jol van,de nagyon szeretnem latni.
31 eves lettem,el se tudom hinni,szornyu.... Kép
Hat ennyi erdekesseg tortent velunk. Nem tengunk tul a tortenesekben. Kép

Vio,
en is Beres Activalt ,eddig nekem is bejott.
Tok jo,hogy a ferjed munkahelye ilyen csaladcentrikus. Az en ferjeme egyszer gondol a gyerekekre eletukben,mondjuk az jo nagyon,Csongi szuletesekor kaptunk 100ezer plusz penzt. Kép

Mona,
birod meg a tempot?
Mennyi van meg a sulibol?
Aniekkal mi van?

Lara,
hogy vagytok?
Bukas? Bejott a rizspep?
Milyen volt Andornak apajaval kettesben?
En is nagyon remelem,hogy hamar tulleszunk mindenen.Marmint a mutetre gondolok,bar szerintem a megelozo vizsgalatok is ki fogjak kesziteni a fiamat. Kép
A kepeiteket meg nem neztem meg,de mihelyt ezt elkuldom,megteszem.

Hope,
mi ujsag alvasugyileg a Telkisasszonynal? Kép
Oltast megkapta mar?

Nicol,
veletek mi van?

Inimma
inimma
 
 


Hope,
nagyon helyes a kis Télanyó is Kép

Inimma,
jól bírták egymást, nem volt gond. Tényleg csak engem ugráltat Andor, ha ott vagyok, senkitől sem fogadja el az üveget. Ha elmegyek és tudja, hogy nem is vagyok a közelben, akkor vígan eszik anyukámmal, apájával. De azt is tudja, hogy csak akkor megyek el otthonról, ha öltözöm. Tehát elbújni nem lehet, mert akkor is óbégat, addig amíg elő nem kerülök. De ha felöltözöm, elköszönök tőle, akkor érti, hogy most elmentem. Csak az esti kaját nem fogadja el mástól. Így a lefekvést nem hagyhatom még ki egy darabig, de ez kevésbé gáz, mintha nem tudnék elszabadulni mellőle.
Rizspép jó, kevesebbet bukik. Attól is függ, mennyit eszik.
Nagyon drukkolok nektek, hogy átvészeljétek a vizsgálatokat és a műtétet is!

Puszi

Lara

KépKép
lara77
 
 


InimmaKép

köszönöm a doktornőtKép. voltunk már nála. és nekem nagyon szimpatikus.

kaját pedig sikerült találnom, a KOndorosi étteremből hozatok. olcsó és jó.

és hogy bírom?
erre csak azt tudom mondani, h bírom. a gyerekek nagyon jók, többet nem is kívánhatnék.
de nehéz és szép feladat velük lenni.
kicsit aszalt szilvára emlékeztető, sovány most az arcom. de a helyzet egyre javulKép

aztán ide (is) ritkán tudok majd jönni sajna az ikres topikra sincs időm.

mégehyszer köszönök minden tanácsot!!!

pusz: Vikta
3+hóKépKép és 1,5évesKép
vikta
 
 


Vikta,
orulok,hogy tudtam segiteni!!! Kép
Mi nagyon szeretjuk a doktornot,remelem Ti is meg lesztek vele elegedve!

Hova koltoztetek pontosan? Mi is arrafele laktunk regebben,a mai napig hianyzik es nem erzem jol magam itt. Kép

Hogy hivjak a gyerkoceidet? Irj magatokrol bovebben,legyszi!

Nem tudom,eszrevetted-e mar,hogy van egy szuper jatszoter a regi piacnal. Bar csak tavasszal lesz aktualis es egyelore csak a nagyobbikodnak. Kép

Azert irj,ha van idod!

Inimma
inimma
 
 


Csajok,
elore is nagyon boldog Karacsonyt kivanok minden babanak,mamanak es papanak es minden elkepzelheto jot az uj evre!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Holnap reggel elutazunk,legkozelebb januarban irok.
Sziasztok.

Inimma
inimma
 
 


Inimma,
jó utat, érezzétek jól magatokat! És nektek is nagyon békés karácsonyt, boldog új évet kívánok!

Pusza:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


sziasztok !

Boldog áldott vidám karácsonyt és szép lelkiekben gazdag új évet kívánunk mi is nektek

hope és Anna Kép
hope04
 
 


Mi is kívánunk mindenkinek szép karácsonyt és egy sokkal-SOKKAL boldogabb új évet!!! Szeretettel: Mónáék
mmóna
 
 


Hahóóóóóó!!! Mindenki eltűnt?
Hol vagytok? Hogy vagytok? Műtétek? Fülek? Náthák? ...Mi szerencsére az ünnepeket megúsztuk, most kicsit taknyos a csaj, de nem vészes a helyzet.

Viszont öregszik... 2-án lett két éves. Így telt a szülinap: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15188

Millió pussz! ÍRJATOK!!!!!!!
Móna
mmóna
 
 


Sziasztok,
ezentul ritkan leszek,mert nincs netunk,majd lesz,de az sem vmi gyors es stabil. Kép

Mona,
gondoltam ratok,jol emlekeztem,hogy Rekanak mostanaban volt a szulinapja. Utolag is sok-sok puszi neki!!!!! Kép Kép Kép
Mi szerencsere jol vagyunk,nagyszuloknel jol telt a Karacsony,leszamitva,hogy Csongi ugy elesett mar a masodik nap,hogy ossze kellett varrni a homlokat. Kép Kép
Aztan a varratszedes utan,meg aznap,ujra elesett es felszakadt a seb. szornyu volt,total kiborultam,o jol viselte. Most mar oke minden.
kepeket mindjart megnezem. Kép
Kisteso hogy van? Kép

Lara,
til vagytok a muteten? ha lesz egy kis idod,legyszi ird meg,mi volt,hogy viseltetek.

Majd jovok meg,ha tudok,puszi addig is mindenkinek.

Inimma
inimma
 
 


Halihó!!! Végre jelentkezett valaki Kép
Nagyon sajnálom, ami Csongival történt. Mindkettőtöknek borzasztó lehetett Kép Remélem hamar elfelejtitek.
Mi a baj a nettel? Csak nem költöztök és azért?

Köszönjük a jókívánságokat és a gratulációt.
Kistesó jól van... rendesen dörömböl és már nagyon nehéz cipelni. Alaposan elfáradok. Plusz mostanában ide-oda adogatjuk egymásnak a bacikat itthon Kép Egyikünk sem lázas szerencsére, csak takony, torokfájás... ez is épp elég kellemetlen.

Nálatok mikor lesz a műtét? Nagy drukkkk hozzá, és azért számolj majd be, hogy mi volt!
Pussz addig is: Móna
mmóna
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Mona,
nem ,sajnos nem koltozunk. Kép
Csanad mutete febr.2-an lesz a Budaiban, nagy a para,ha eszembe jut ejszaka,nem tudok elaludni. Kép

Nagyon halodik ez a topic,sajnalom,hogy Lara nem jeletkezik,tenyleg erdekelne,mi van Andorral.
Meg persze Vio is irhatna!!!
En a net nem-lete miatt nem irok gyakran,most is lenn vagyok a kavezoban.
Novogessen az a kisbaba!!! mikorra is vagy kiirva?

Megyek,iszonyat kenyelmetlen ez a szek!
azert irj,2 naponta lejivok,ha tudok!

Inimma
inimma
 
 


Szió!
Majd mi izgulunk helyetted is 2-án!!! Te ne aggódj - MINDEN RENDBEN LESZ - Csani profi nagylegény már! Kép
Mi jól vagyunk. Ha minden igaz holnap kész lesz Réka új ágya, már nagyon várja. (Apa csinálja, már csak a korlát hiányzik róla.) Lassacskán mosom, vasalom a babarucikat... pakolhatom a kórházi motyót... a 36. héten járok, szóval még egy bő hónapom van.

Hogy telnek mostanság a napjaitok? Van kedvetek valamikor erre járni?

Sajnálom, hogy a többiek így eltűntek Kép Először azt hittem, hogy az ünnepek miatt, de annak már jócskán vége. Azért remélem mindeki jól van.
Pussssz Nektek: Móna
mmóna
 
 


Mona,
jaj,azert az a bo egy honap nagyon rovid!! Kép Kép Nagyon jo,hogy nemsokara magadhoz olelheted Kittit! Annyira mas erzes a masodikat eloszor kezbevenni,mintha mar ezer eve ismertem volna Csongit! Es o is engem. Biztos erezte,hogy hott nyugis anyuka vagyok. Kép
Az uj agy nagyon nagy dolog! Csani iszonyu komolyan vette az uj agyat,egy pillanatra se lett volna hajlando a kisagyba menni utana. Kép
Tenyleg,mar meg is kapta Reka,hogy tetszett neki? ha tudsz,teszel fel kepet?

Csani mutetjet elhalasztottak a drno utazasa miatt 12-ere,az vasarnap raadasul. Eleg pipa voltam/vagyok miatta,ma voltunk vervetelen,szegenykem majdnem elajult. A majmok szolhattak volna,hogy ne menjunk,mert az eredmeny 2 hetig jo csak,valszeg az altatos nem fogja elfogadni,igy meg kell ismetelni. Kép Raadasul az altatosra 2 oreat vartunk es nem tudott jonni,vissza kell menni hetfon. Csekely masfel orat utaztunk ma is oda,ugyanennyit vissza. Mar most elegem van beloluk.
Hat... nagyon remelm,hogy minden rendben lesz,nagyon felek,tenyleg szorits!
En is sajnalim,hogy a tobbiek nem jonnek ide,bar szoktak irni mas topicokba. Ha raklikkelsz baloldalt a nevukre,kijon a profil,benne a legutolso belepessel. Kép
Szivesen talalkoznank,mar epp gondoltam ,hogy jo lenne egy tali,amig egyben vagy,de ilyen beteges idoben,mutet es szules elott inkabb ne. Tavasszal,ha mar jo az ido es Kitti se tul pici,akkor viszont jatszoter!!!!!! Kép
Aniek jol vannak?
En nem tudok tul gyakran jonni,megszunt a kavezos net,legalabbis az ingyenes resze. Kép

Puszi nektek is,vigyazzatok magatokra,jo pakolaszast!

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de nem volt egyszerű az élet.
Andor műtétje sikerült, túléltük az 1 hetes kórházi tartózkodást is. Aztán hazajöttünk, de nem volt jó a gyógyszer, amit kapott, úgyhogy pár nap múlva vesemedence gyulladással mehettünk vissza. Mostanáig minden nap be kellett vinnem antibiotikumra, de tegnap óta már újból itthon adagolom a gyógyszert neki. Intézem a gyedet is, emelt csp-ot, közgyógyot és melózom is. Szóval jó sok minden van.

Inimma,
akkor még nem volt meg a műtét? Pedig gondoltam rátok sokat. Így szurkolok akkor tovább.

Móna,
mikorra vagy kiírva?

Pusza:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara,
szegeny Ti! Kép
Andornak fajdalmas lehetett a mutet utan?
Meddig kell meg gyogyszert szednie?
Azert az a lenyeg,hogy sikerult a mutet!!!! Kép
Gondolom,kivoltatok teljesen.
Csani mutetje majd 12-en . Talan. Mar nem merek biztosra gondolni.
ha van idod,azert irogass.
Puszi Andornak,gyogyuljon meg nagyon hamar!!!!!

Inimma
inimma
 
 


Inimma,
hát biztos fájt neki, műtét után tuti. És a rohadékok 9 órán keresztül nem adtak neki semmit, hiába könyörögtünk. Az éjszakás nővér hívta fel a dokinkat, hogy mi legyen. Õ meg mondta, hogy azonnal adjanak fájdalomcsillapítót és nyugtatót. Szóval szörnyű az egész, remélem nem kell sokáig bent maradnotok.
Gyógyszert még min. fél évig kell kapnia, ha akkor jól sikerül az izotópos vizsgálat, akkor abbahagyhatjuk. 15-én kell mennünk kontroll uh-ra.
Hát akkor még várhattok, bár az lenne a legjobb, ha nem is kellene a műtét. De titeket jobban meg fog viselni, mint Csanit. Andoron sem látszik semmi a megpróbáltatásokból, én meg még mindig nem szedtem össze magam.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok!

Lara! Örülök, hogy jól sikerült a műtét, bár elég szomorú, hogy még utána is ilyen gondjaitok voltak Kép A lényeg, hogy most már otthon lehettek és remélem ezek után minden rendben lesz!!! Mi nagyon szorítunk ezért!

Küldök egy képet Rékáról. Itt aludt először az új helyén. És képzeljétek, mióta a nagy ágy van, este is egyedül alszik el. (Délben már régóta.) Első pár nap volt 10 perc, aztán 2-3perc sírás, de ennyi. De akkor sem jött ki az ágyból - amitől pedig nagyon tartottam.

Tesóval elméletileg március 1-re vagyok kiírva, de lehet, hogy nem vár addig... Ja, és a 36. heti UH szerint mégsem Kitti lesz Kép Azt mondták, hogy 100%, hogy fiú - pedig eddig mindig kislánynak látták. Szóval majd meglátjuk.

Inimma! Nektek is megy a drukkkkkk tovább!!!
Pussz mindenkinek: Móna
mmóna
 
 


Valami miatt nem engedi a képet felrakni Kép - Akkor majd legközelebb.
Móna
mmóna
 
 


Lara,
jajjjj,ez nagyon rosszul hangzik! Kép iszonyu lehetett,amit ateltetek. Kép
Melyik korhazban voltatok?
En mar most ki vagyok akadva a Budaira es az eljarasikra. eddig egyedul az altatos doktorno volt rendes es kedves,a tobbiek nem ,foleg a fonover egy taho,ugy kellett minden infot kihuzni belole. Kép
Raadasul az ejjel nagyon rossz almom volt,le se merem irni,mi... Kép Kép Most mar total para vagyok,legszivesebben visszalepnek a mutettol.
Ja a vervetelt persze meg kell ismetelni,mar miert is ne... De annyit kiharcoltam,hogy itt csinaljak a Fehervari uton,ne kelljen ezert megint orakat utazni.
Andornak van etvagya? Jo hangulatban van? Remeljuk,a nehezen mar tenyleg tul vagytok. Kép

Mona,
latod,mennyit tesz egy nagylanyos agy! Kép
kar,hogy nem sikerult feltenni a kepet.
Szoval akkor fiu???? Kép Talan??? No,ez izgalmas lesz.... Kép
legyszi,ha kisteso kibujt,szolj Aninak,hogy irja meg,jo?

Puszi mindenkinek,

Inimma
inimma
 
 


Halihó!
Ugye jól emlékszem, hogy 12-én kell drukkolni Csaninak a műtétre, és 15-én Andornak a kontrollon?
Mindekinek kitartás és a LEHETÕ LEGJOBBAKAT kívánom - aztán írjatok ám, hogy mi újság!!!
Pussssz: Móna
mmóna
 
 


Mona,
13-an lesz a drukknap,en irtam rosszul.
Csongor reggel megy a nagyszulokhoz 10 napra. Hat...mar most bele vagyok betegedve a gondolatba. Azert 10,mert csak hetvegen tudja apja hazahozni,egyebkent mi mar kedden itthon leszunk elvileg.

Lara,
Andor miatt is izgulunk majd.

Viorol tudtok vmit?

Inimma
inimma
 
 


Inimma!!! Hogy vagytok? Mi a helyzet? Várom a híreket.

Lara! Remélem Nálatok is mindent rendben találnak szerdán.

Aztán drukkoljatok nekünk... Már nagyon nem bánnám, ha Kistesó minél előbb megszületne Kép

Pussssz: Móna
mmóna
 
 


Mona es Lara,
ma delutan hazajottunk a korhazbol. Rendben ment minden,Csani igazan nagyfiusan viselkedett. A mutet elott es utan nem is sirt egyaltalan,csak este,amikor mar nagyon ehes volt e csak igazan gusztustalan krumlipuret kapott,amit nem akart megvenni. Nagyon fajt a hasa az ehsegtol,hajnalban ketszer hanyt,ugyhogy nem johettunk reggel haza,mert infuziot kapott orakig. Kozben meg falt minden ehetot. Kép Azota is! Ma kb 8 alkalommal evett. Kép
Koszonjuk a drukkolast,latjatok,hasznalt!!!!! Kép
Mar csak Csongor hianyzik haza.

Lara.
Nektek is szoritunk nagyon!

Puszi:
Inimma es orrmandula-nelkuli Csani Kép

Ja,azt mondta a muto drni,hogy a fulei fele hatalmas es szeles volt az orrmandulaja,ugyhogy szerinte javulni fog a ful-helyzet. Kép
inimma
 
 


Bocsi,
termeszetesen esze agaban se lett volna megVenni azt a krumplipuret. Kép Meg megEnni se. Kép

I
inimma
 
 


Sziasztok!!!!! Ezer éve nem jártam erre.....
Nagyjából visszaolvasgattam felületesen, műtétek tömkelege, stb. Remélem, mindenki jól van. Inimma, hallom ki vagy a Budaira??? Nahát, nem is csodálom. Képzeljétek, még most sem kezelik a fiamat, de már nem is érdekel, ugyanis elkezdett nőni.
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Nocsak, nocsak! Előbb-utóbb mindenki előkerül Kép

Örülök, hogy mindenki túl van a nehezén és a körülménykehez képest jól van. Csanádnak nagy-nagy gratula, hogy ilyen ügyes fiú volt. Reméljük itthon már éheznie sem kell Kép ,és hamarosan el is felejthetitek az egészet!!! Meddig tart a lábadozás? Oviba mikor mehettek? Csongi hogy van?

Vió! Szóhoz sem jutok, hogy még mindig nem történt semmi Áron ügyében Kép Ez vérlázító... de úgy látszik ő inkább megmutatja nekik, hogy nincs is rájuk szükség. Nagyon ügyes!!!
Kira hogy van? Mekkora már? Miket csinál? Áron most akkor rendesen jár oviba?

Lara! Mit mondtak a kontrollon?

Kíváncsian várom a híreket mindekiről!
Én még mindig egyben - bár napról napra egyre fáradtabb és fáradtabb vagyok. SZÜLNI AKAROK MÁR!!! Kép Kép Kép
Móna
mmóna
 
 


Mona,
amikor
tegnap irtad,hogy szulni akarsz mar,akkor esett le,hogy marc.1. MINDJART itt van!!!! Kép Kép
Para van???? Kép Kép
Ja es akkor meg azt sem tudjatok biztosra,hogy kit kaptok,Kittit vagy egy kisfiut,akinek a neve....?
Hat ez nagyon izgalmas!!! Lehet,hogy jo,ha az ember nem tudja elore? Te hogy erzed?
Szoritunk,hogy" megszabadulj "mar a kis manotol es magadhoz olelhesd!Kép Kép Kép
Ma voltunk Csanival kontrollon,minden oke!
Mona,a tanacsodat szeretnem kerni.
Ket kerdes:
Nem tudod,hol van a legkozelebbi bolcsode? A Tetenyi utit tudom,a Varoskozpontnal. Annal kozelebb?
Szerinted (mint sorstars-azaz pedagogus) ha allast szeretnek talalni,hol kezdjem? Marmint van valami forum,ahol lehet talalni palyazat-kiirasokat vagy hivjak fel minden szimpatikus iskolat? Kép

Sajnos idoszeruve valt a kerdes ido elott.
Szerettunk volna venni egy hazat,de nem adnak a bankok hitelt egy fizetesre,ha m,eg adnak,akkor olyan magas a torlesztoreszlet,hogy nem tudjuk kifizetni.
Muszaj Csongit bolcsibe iratni,bar a szivem szakad meg. KépDe kell egy sajat lakas mar vegre,igy nem lehet elni.Kép Szoval dolgoznom kell.
Koszi elore is.

Inimma
inimma
 
 


Vio,
azert az nagyon jo hir,hogy Aron no!!! Kép
Mit mondanak a dokik,nincs is szuksege kezelesre mar? Es egyebkent miert nem kezdtek el?
Hat igen ,a dupla vervetel miatt nagyon kiakadtam,de egyebkent azota semmi rosszat nem mondhatok a korhazra es a gegeszet szemelyzetere foleg nem. Nagyon rendes es kedves volt mindenki,odafigyeltek,tajekoztattak es nagyon jo volt,hogy nem engedtek haza Csanit hanyosan ,rossz kozerzettel,hanem helyreraktak se perc alatt. (na jo,az infuzio 5 ora alatt ment le. Kép )
Remelem,nem kell tobbet mennetek!!!
Kira mar igazi nagylany,ugye??? Kep?
Puszilunk titeket es gyere gyakrabban,irj sokat.

Lara,
minden rendben?

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!
Bocsi már rég voltam itt.
Inimma!
Ha bölcsibe akarod íratni Csongit akkor előbb a Tétényi út.46-48-ba(tel.:204-6681) kell menned ez az Egyesített Bölcsődei Intézmény itt kell jelentkezni segítenek neked kiválasztani a nektek legmegfelelőbbet.Hétfőn 9-12 ig szerdán pedig délután ezt sajna nem tudom mettől meddig. Amúgy a kerületben 9 van.
Napsugár Bölcsőde 1118 Csíki-hegyek u.9.
Kuckó Bölcsőde 1117 Bogdánfy Ö. u.4/a
Pöttöm Bölcsőde 1118 Ménesi út 41.
Mogyoróskert Bölcsőde 1115 Fraknó u. 13-15
Katica Bölcsőde+Játszóház 1118 Törökugrató u.11
Dudoló Bölcsőde 1112 Menyecske u 2
Bóbita Bölcsőde 1116 Fonyód u. 3-5
Mesevár Bölcsőde 1118 Zólyomi út.20-22
Módszertani Bölcsőde+Játszóház 1119 Tétényi út.46-48
Házi Gondozási Szolgálat+Játszóház 1116Fonyód u.3-5
Mi is most írattuk be a Brigit minket a Bogdánfyba vettek fel szeptembertől.
Na egyenlőre ennyi jók legyetek!
tanni
 
 


A Dúdoló az Õrmezőn van! Oda járt Áron, a Mogyoróskerti meg a mellettünk levő utcában.
Még jövök, csak most utó-valentin napi buliba megyünk.
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Megszületett a legkisebb Móna baba!
Kisfiú, Balázs 3520g és 54cm
Majd még jövök!
tanni
 
 


Tanni,
jo hogy itt vagy ujra!
Koszi az infokat a bolcsikrol! sokat segitettel!
Mar most kell jelentkezni,ha szeptembertol jarna Csonguz?
Szoval siessek? Gyereket is vigyem magammal?
Mi jelent az,h a legmegfelelobb bolcsi? Te hogy viszed Brigit majd,messze van? (megnezem terkepen) Es az fontos,h mar legyen munkam? Mert jelenleg van allasom,csakhogy fel fogok mondani es keresnem kell ujat.
Legyszi valaszolj ezekre ,ha tudsz.Koszi.

Ahhha,szoval csak kisfiu lett a kislany!!! Kép Kép
akkor most van orom Monaeknal!!! Add at nekik gratulacionkat es ezer puszit mellekelunk!!! Kép

Inimma
inimma
 
 


Inimma!

Nekem azt mondták minél előbb annál jobb.Csak azért mert a Ménesi úti bölcsibe már most 2007 szeptemberéig nincs hely. Én nem vittem a Brigit de ha akarod elviheted. Azt jelenti ,hogy útba essen mindekinek ne kelljen kerülni vagy a hozzátok legközelebbi és onnan az oviba kerülés is. A miénk nincs is messze meg a munkahelyem felé van és a rokonoknak ha menni kell akkor csak egy buszra kell szállni. Nem kell már most munkádnak lenni gondolom majd akkortól ha megy.

Átadom a gratulát.

Sziasztok!
Ani
tanni
 
 


Ani,
beirattam Csonguzt,ot is a Bogdanfy-ba vettek fel.
Az ovis szuloktol nem sok jot hallottam errol a bolcsirol.Allitolag nem teszik tisztaba a gyerekeket(bar remelem ilyen gondunk mar nem lesz szeptemberre). Az egyik anyuka azt mondta,hogy o is varta az ertesitest a nyilt naprol tavaly augusztusban es nem szoltak neki.
Hat nem tudom...azert remenykedem,hogy megsem kell Jarni Csonginak,ha nem kapnek munkat. Kép

Monaek hogy vannak? Reka mit szol a kisocsihez? Mona birja?

ha vegre jo ido lesz,talalkozhatnank a jatszon!

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok!
Mint azt már tudjátok 18-án megszületett BALÁZS 3520 grammal és 54 cm-rel. CTG-re indultam aznap... 4-kor burkot repesztettek és fél 6-ra meg is lett a legényke Kép
Sajnos nem indult minden baj nélkül. Nem volt elég nagy lyuk a popsiján ezért már második nap átszállították az I. sz. Gyermekklinikára, ahol háromnaposan meg is műtötték. Ezért ő csak 27-én jöhetett haza, de szerencsére azóta már el is felejthetjük a viszontagságokat. Rengeteg tejcsim van, szóval van mit ennie, és kakil is rendesen Kép

Réka meglepően jól viselte a tesó körül kialakult mizériát. Tudta, hogy a doktorbácsik majd meggyógyítják és csak utána jöhet haza, hogy anya viszi neki a gyógyítós tejecskét... -Amiből egyébként ő is minden nap kér egy kicsit. Azt hiszem jobb, mint bármelyik immunerősítő Kép

Én, köszönöm, megvagyok. Az első 10 nap volt nagyon nehéz, hisz én is a szülés utáni második naptól kezdve járkáltam a szülészet és a gyermekklinika közt. Ez a sebemnek nme tett igazán jót, de mióta itthon vagyunk, már én is jobban érzem magam. Réka továbbra is nagyon rendes nagytesó Kép Nézegeti a babát, ha sír, szól, hogy adjuk vissza a cumiját, énekel, mesél neki... és mindig ő veszi elő a tiszta pelust Kép

Hát dióhéjban ennyit rólunk. Az első néhány nap képeit itt tudjátok megnézni: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=16265

Mindenkinek millió pusssz: Móna
mmóna
 
 


Mona
ugy orulok,hogy irtal!!!! Kép Kép
Es annak is ,hogy megszuletett Balazs es hogy mindannyian jol vagytok!!!! Kép Kép Kép Kép
Vigyazzatok magatokra nagyon!
Reka aranyos lehet,ahogy kistesot patyolgat! Kép Kép
majd irj meg,ha van egy kis idod!
a jatszoteri tali Ratok is vonatkozik am! Persze nem most,par het mulva,jo?
Puszi Nektek,kivanom,hogy nagyon sok boldogsagot lelj a gyerekeidben! Kép Kép

Inimma
inimma
 
 


Szia Mindenki!

Hol jártok??? Hogy vagytok?
Nálunk minden rendben...Balázs még most is hétszer eszik naponta, de már kezdenek egyre kiszámíthatóbbak lenni a napjai. Aludni egyelőre én nem sokat tudok egyhuzamban, ezért minden kicsi időt kihasználok, hogy legalább pihenjek Kép

Mostanság már egyre gyakrabban előfordulunk a tónál és a játszótéren... szóval akár ösze is futhatnánk!!!
Mindenkit puszilunk: Móna

Ui: Igazán írhatnátok néha!!!
mmóna
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok a kerületben és most született a kislányom. Szeretném megkérdezni, hogy nem e jár valamelyikőtök a Benei dr. gyerekorvoshoz. Szeretném tudni milyen orvos. Elvileg most őt választottuk.
Köszi
favorite
 
 


Szió!
Gratula a kislányodhoz!!! Mit jelent az, hogy most születetett? Első babád? Az én Balázsom 18-án volt 1 hónapos; a nővére januárban volt 2 éves.
Benei doktort ugyan nem ismerem, de ha van kedved megosztani a gondjaid és örömeid hasonló korú babák szüleivel - szívesen látunk a csapatban.
Móna
mmóna
 
 


Mona,
ha nem esik penteken,kimegyunk a jatszora a tohoz. Ha tudtok,gyertek Ti is,jo?

Inimma
inimma
 
 


Mona,
delelott-ez lemaradt.

I
inimma
 
 


Halihó!
Bocsi... péntek du. fél kettő van. Most néztem meg a leveleket, és látom, hogy talizhattunk volna. Kép Nem mertem elindulni a két gyerkőccel délelőtt, azt hittem esni fog. Meg fáradt is vagyok eléggé, tegnap sűrű napunk volt.
De, ha szép az idő általában délelőtt is, délután is előfordulunk a játszótéren. Pontos időt nem tudok mondani, mert Balázs még mindig rendszertelenül eszik. Azért remélem a közeljövőben sikerül összefutnunk.

Egyébként jól vagytok? Ovi? És hol vannak a többiek???

Pusssz: Móna
mmóna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: