Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy,
akkor DRUKKHEGYEK mennek!! :) :D
házüggyel sehogy nem állunk, nem jött azota senki megnézni... most Érddel is szemezünk, az is szoba jöhet, ha Diosdot nem tudjuk megfizetni...

Tündér,
köszi kérdésed, nagyjábol meggyogyult Bálint, popoja már nem piros (Sudocreme rulez :D ), de még napi 4-5 kaki a minimum. Szerencsére már nem az a folyékony, zöld, hanem rendes szinü és állagu. Bocs a tulzott részletekért :oops: :lol:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Pocsék éjszakánk volt! Noncsi benáthásodott (pedig kb. pont a nyaralás végére jött helyre - szóval kb. 4 napig volt egészséges), úgyhogy éjszaka 20 percenként keltünk hozzá egészen éjjel 1/2 3-ig. Utána vmi csoda folytán aludt majdnem 1/2 7-ig. Én folyamatosan émelyegtem, még éjjel 3-kor a plafont néztem, szóval ha mégis terhes lennék, legalább ez egy fogyókúrás terhesség lesz az elején, az tuti :P Ma elmegyek a gyógyszertárba, veszek legalább két tesztet és megcsinálom. De semmit sem merek még kijelenteni az UH-ig, mert a múlt hónapom elég érdekes volt, mintha pozitív lett volna akkor is a teszt, aztán mégis megjött. Szóval az UH-ig tényleg csak drukkokat lécci, persze, utána is. :wink:

Fibi, én szeretem ÉRdet. Sztem vannak ott is normális helyek. Mi anno oda szerettünk volna költözni, de aztán jött Tárnok, ami bizonyos szempontból sokkal jobb helyzetben van, mint Érd. Aszfaltozott utcák, csatorna, nagyon tipp-topp kis település. Van ám velünk szemben is eladó ház, sőt, most a velünk szemben levő területet parcellázták és sorra húzzák fel a házakat + van eladó telek is, ami nagy szó, mert eddig nem volt. Na jó, nem fényezem itt tovább, tudom, hogy messze van nektek, bár Tárnokot és Érdet csak egy út választja el, azt annyi. :lol:

A Sudocream ténylet nagyon jó! Eleinte mi Bepanthent használtunk, aztán tértünk rá a Sudocream-re, sokkal jobb. Hú, szegényke, azért sok a napi 4-5 kaki, de napról napra egyre jobban lesztek, ez a lényeg!

TEgnap este rádöbbentem, hogy nyakamon az államvizsga... lennék már egy hónappal idősebb! :shock:

Szép napot mindenkinek!

pusszantás:Ch.

(Fibi, hogyan van neked ilyen szép aláírásod???)
chrissy
 
 


Chrissy,
nyugodtan fényezd csak Tárnokot, mert még nyitottak vagyunk mindenre :) és mennyi ott egy háziko? és van bölcsi/ovi, stb? :)

Te mit tanulsz? én összel kezdem majd a sulit, kiváncsi leszek, hogy birom majd :roll:
És Noncsinak jobbulást! elmult a láza végülis?

Aláirás: a profilodban lehet beállitani, beikszeled, és odairod, mi legyen :)

KépKép
fibi
 
 

 
 

Fibi, bocsi előre is a szűk válaszért, de ma délután óta lelkileg tényleg paff vagyok. A tegnapi és a mai pozitív teszt ellenére "megjött", hányingerem viszont még mindig van, gondolom, lassan ürülnek ki a hormonok. Ha csak egy "sima" menzire kéne gondolnom, annyira nem viselne meg, de úgy, hogy láttam a két csíkot a teszten, másképp, mélyebben érintett meg a dolog. Mert TUDOM, hogy terhes voltam...

Tárnok: néz körül esetleg a www.ingatlan.com oldalon a Pest megyei ingatlanok között, van fent jópár tárnoki ház is. :) Egyébként eléggé változóak az itteni árak, környékfüggő (van-e csatorna stb.)
A mi részünkön - új építésű - kb. 27-től felfele indulnak a házak (900 nm-es telek).
De vannak szép, pár éves házak akár 22-ért is.
3 ovi van, bölcsi tervben.

Suli: most tudtam meg, június 28-án van az államvizsgám. Addig talán összeszedem magam... (EU integrációs szakirányon vagyok, vállalkozásszervező az alapszak.) Csak a diplomához kéne egy angol nyelvvizsga is... :roll:

Most csak ennyi, bocsi...

pusza
chrissy
 
 


Chrissy,
teljesen megértelek, én is keresztülmentem hasonlon néhány hete :( probálj pihenni, lazitani, bár tudom, hogy könnyü mondani...
és köszi a tippeket, meg az infot.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi, azért bizonyos szempontból jó tudni, hogy nem csak velem fordult elő... Hanyadik hétben voltál? Én 5 múltam...
Kedden reggel megyek hajnali 6-ra vérvételre, megcsináltatom a hormonvizsgálatot, cukrot, mindent. És amint megvan az eredmény, rohanok a dokihoz, hogy mondjon valami okosat.

Most igyekszem a sulira koncentrálni. Meg holnap Balázs szülinapja van, hétfőn meg Noncsié. 3 éves lesz a nagylány.

(Még mindig nem dobtam ki a pozitív teszteket... egyelőre nem visz rá a lélek. Ott vannak az éjjeliszekrényemen...)

Ch.
chrissy
 
 


Chrissy,
Noncsinak boldog szülinapot! :)

Én nagyon az elején voltam (kb 3-4 hét). Sztem Te még ne add fel, olyanrol is hallottam, hogy néha elöfordul terhesség alatt is a menzesz.

KépKép
fibi
 
 


Fibi, nagyon szépen köszönjük! Nagyon aranyos vagy! :lol:

A terhességgel kapcsolatban: biztos vagyok benne, hogy sajnos elment a baba, de igyekszem pozitívan állni a dologhoz. Holnap reggel megyek vérvételre, már 6-ra ott kell lennem, jó fáradt leszek sztem egész nap. Vhogy nem bírom a korai keléseket.

Ma visszanéztük a Noncsi-videókat, jaj, olyan kis édes volt picinek is! Imádom a csajszim, nagyon! :D

Két napja visszajött a torokfájásom. :( Mi a búbánattól?! Nem értem...

Na megyek, készülök a szerdai próbavédésemre.

Szép napot!

(olyan ideges vagyok vmi miatt, nem tudom... az a megmagyarázhatatlan gyomorgörcs vagy mi, bárcsak tudnám, miért! :? )

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, Fibi, hogy lehet színesre csinálni az aláírásomat?

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Chrissy,
Noncsinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! :D
Chrissykém, ne add fel! Én Ilanggal 4 hónapig menszeszeltem, szinte napra pontosan. Jó másmilyen volt, azért volt gyanús, hogy lehet ott vmi...Mi volt ma a dokinál? Mit mond az UH?
Nem tudom mit érezhetsz, nem voltam még ilyen helyzetben, de nagyon együttérzek veled, ha mégis meggondolta magát a babóka!
Próbavédésedhez drukkolok!

Fibi,
szegénykém, sajnálom, hogy te (is) átestél egy ilyenen :cry:
Hogy álltok ház ügyben?

Bea,
Fotók a teraszról? Mi van veletek?

Tegnap este jöttünk haza Rabról, jó volt, de azért a 2 napnyi borát kihagytuk volna. Vasárnap fürödtünk egy pöttyet de azért nem ez volt az igazi lubickolás. :? Ilang sokkal ügyesebben viselkedett mint tavaly, de azért volt hiszti, meg gigamennyiségű nyávogás :roll: (konkrét példa, Nagykanizsától, Tárnokig balhézott, nyávizott a cumiért... :roll: :evil: )

Jövőhéten vizsgázom (ez az uccsó), aztán melóznom kell mert június végi határidőim vannak, nem is kevés.
Elhatároztam, hogy körülnézek Diósdon meló ügyben, majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Megyek, mert Ilang itt bömböl mellettem, vmi nagyon "fontos" dolog miatt... :shock:

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Chrissy,
az elmaradt, hogy Balázsnak is boldog szülétésnapot kívánunk!

Pussz

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Írok pár sort, aztán megyek a hálóba, elolvasgatom a prezentációmat + szakdogám odavágó részét, prezentálok egyet magamban aztán alvás. 1/2 6-kor keltem ma, volt ugye vérvétel, aztán mentünk Noncsival a zenebölcsibe, majd itthon tettünk-vettünk. Holnap 1/2 8-ra már bent leszek a suliban (terveim szerint), oda kell érnem hamarabb a parkolás miatt. Utána jó lenne végre a fodrászhoz is eljutnom, mert pénteken megyek állásinterjúra, szeretnék kultúráltan kinézni. 8)

Tündér, sejtettem, hogy Rabon voltatok. Nem emlékszem most pontosan, társasággal mentetek, vagy hármasban?
Noncsi is nyávogott Horvátországban rendesen, szóval sejtem, milyen lehetett nektek. :) Oviról van vmi híretek? Mi pénteken megyünk a budapestibe szülőire, a tárnoki felvételről még mindig nincsen hír. :?
Milyen álláslehetőséget keresel? A vállalkozásotok megvan még, nem?

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket. :) Nagylány élvezte a tortázást meg minden. Olyan drága volt, ma este vmi szeretethullám jött rá, mert belefeküdt az ölembe és mondta, hogy "nagyon szeretlek". Én meg majdnem elbőgtem magam, hogy én is mennyire imádom a Macámat. :lol:

Kedden megyek a dokihoz, vszínű már holnap megjönnek ide Tárnokra az eredményeim, nagyon kíváncsi vagyok rájuk. Aztán majd meglátjuk, hogyan tovább...

Na mentem, pusza nektek!

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok,
hu, ma jol elfáradtunk, bent voltunk egész nap Bp-en, volt babás találkozo is Budán.

Chrissy,
látod, Tündér is irta, hogy van ilyen (menzesz terhesség alatt) :) Ugyhogy továbbra is szurkolunk, és ird meg, ha megérkezik az eredmény Tárnokra! :)

Aláirás szinesitése: volt egy formázos oldal, mielött felujitották a babanetet, ott találtam. Most is kerestem Neked, de eltünt, ill. ebben az uj rendszerben nem találtam :(

Tündér,
köszi az együttérzést. azt hiszem, ez igy sokkal jobb volt, mint pl 3-4 honaposan, valahogy kevésbé viseli meg az embert. És én bevallom, jobban is örülnék a 2,5-3 év korkülönbségnek majd :) Tényleg, Ilang mennyi idös? és nem szeret kocsikázni talán? :lol:
Most mit melozol, aminek határideje van? És mit szeretnél dolgozni Diosdon?

Én meg elhatároztam, hogy összel elkezdem a sulit. 8)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Tudom hogy ennek nem itt a helye, de megkérdezlek titeket hátha tudtok segíteni. Pár hetes kóra óta átalussza az éjszakát Viki, de három hete éjjel 2 és 3 között felébred, rugdósódik, forgolódik, sír, felül, de olyan mintha álmában csinálná, nincs is teljesen magánál. Van hogy kicsit simogatom a fejecskéjét és visszaalszik, van hogy egy órán át nézelődik, van hogy egy órán át sír. :(
Mostmár nem is csak egyszer, hanem még kétszer felkel, és eljátszuk ugyanezt. Van valami tippetek mi lehet? Eleinte azt hittem a foga,(most jön neki az ötödik),de látszik rajta hogy nem fájós sírás. Nappal jó baba, semmi gond nincs vele, játszik szépen, nincsenek rossz élményei, leszámítva egy két borulást, ami a mászás és a járni tanulás eredménye.10 hónapos.
Próbáltuk a Panadol babyt, Viburcolt, Chamomilla 15 ch-t, semmi nem használ.
Ha valaki tud tanácsot adni, légyszi tegye meg!
Üdv: Anna
vikianyuja
 
 


Sziasztok,

Chrissy,
írd meg, hogy mi lett az eredménye a vérvételnek! UH-d nem volt? Aranyos lehetett Noncsi, Ilangnak is vannak ilyenjei, elég sürün :) Két rosszalkodás között :) A kérdésedre válaszolva, megvan a cégünk, de úgy gondoljuk, hogy nem árt, ha körülnézek, megnézem mit érek a piacon. Sztem azért annak van veszélye ha egy helyen dolgozunk. Már ezt egyszer megjártuk, nem akarunk megint ebbe a cipőbe lépni. Soha nem lehet tudni. Együttdolgozni nagyon jól tudunk, az már működött eddig is, nem erre gondolok.
Oviról privibe inkább :wink:
Hogy sikerült a próbavédésed???

Fibi,
Ilang 3 éves lesz augusztus 20-án. Így ősztől nekem is kezdenem kell magammal vmit. Ami nehezítő tényező, hogy novemberben lesz az államvizsgám, szeptembertől ovis beszoktatás, betegségek szal vannak buktatók. :? A cégünkben dolgozom amúgy és ott vannak negyedéves határidők. Azokat csinálom.
Tesóterveink vannak nekünk is, de nálunk már a 4 év korkülönbség van megcélozva :) Ilang amúgy nagyon jól bírja az utazást, pár hetes kora óta utazunk vele, nem ez volt a gond. Annyi, hogy kimaradt az alvás, felébredt útközben, (fél órát aludt). Amúgy egy nyikk nélkül végigült 5és fél órát ( :shock: ), ami azért nem semmi.
Konkrét diósdi tervem nincs munka szempontjából, írok egy univerzális cv-t aztán meglátjuk.

Anna, (Vikianyuja)
sztem a picilányodnál semmi komoly gond nem lehet, ilyesmi nálunk is volt anno, egyszerűen túl kell élni. Vannak szeparációs szorongásos időszakok. Viki nem ragaszkodik hozzád jobban napközben mint máskor? El van mással is, vagy ragaszkodóbb mostanában? Lehet, hogy éppen egy növekedési ugrása van, nem eszik/szopizik többet? Vagy egyszerűen az idióta időjárásra reagál így. A lányom aki 2 hónap múlva lesz 3 éves, ha szeles az idő, tisztára megkergül. Korábban, sírósabb nyűgősebb volt, ők nagyon érzékenyek a frontokra. A családi konlfiktusokra, bizonytalanságra is reagálhat így. A fogzást írtad, most hirtelen több dolog nem jut az eszembe. Sztem ha huzamosabb ideig fennáll ez a "probléma", akkor kérdezd meg a védőnőt, gyermekorvost hátha tudnak vmi megnyugtatót mondani. De sztem semmi kóros nincs ebben, persze én nem vagyok sem orvos, sem pszihológus.
Írd meg, hogy van-e fejlemény!

Megyek dógozni!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér,
hát, bevallom, én régen nagyobb korkülönbséget szerettem volna, minimum 4-et, max. 6-7-et. Közben változott a hozzáállásom, de ha 3,5-4 év lenne köztük, akkor pont be tudnám fejezni a sulit (az csak 2 év). Szoval még nem tudom...
És le a kalappal elöttetek: munka, suli, gyerek... hogy csináljátok, van aki segit?

KépKép
fibi
 
 


Szia Tündér!

Köszi hogy észrevettél, nem árt a megnyugtató szó, mert már beképzelek minden rosszat. Most hogy írod tényleg ragaszkodóbb, mindig a lábam alatt van, ahova megyek mászik utánam. :lol:
Mondjuk el van mással is, apjával, keresztszüleivel, de ha ketten vagyunk mindig rajtam lóg.
Enni nem eszik többet,így is sokat eszik. Bár mostanában a főtt étel nem nagyon smafu, de uzsira annál több kenyeret eszik. 10 hós és simán megeszik egy rendes szelet kenyeret. Persze héja nélkül. Szerintem az sok,nem?
Caládi konfliktus, ilyesmi nincs, minden rendben, hál istennek nagyon szupi párom van. :roll:
Múlt éjjelünk elég türhető volt negyed 1-től, 1-ig voltunk fennt, aztán hétkor kelt. Ennek már örülök, van hogy 3-4-szer nyügi.
Majd hó elején megyünk tanácsadásra, ha addig így marad a helyzet, szólók a dokinéninek.
Nálatok meddig tartott ez az időszak?


Chrissy én is szorítok neked!! :oops:

Üdv nektek: Anna
vikianyuja
 
 


Vikianyuja,
ez az éjszakázás nagyon gyerekfüggö sztem. Van aki hamar végigalussza, van aki 2 éves koráig sokszor kel fel éjjel. Én nem tartozom a szerencsések közé, kisfiam a 17 honap alatt egyetlen egyszer :!: aludta csak át az éjszakát, ami azt jelentette, hogy 5-kor kelt. Ennek én néha nagyon tudnék örülni, mert a mai napig 4-5-ször felsir, és nem tudom mi az oka. Vagy rosszat álmodik, vagy egyszerüen csak ennyire rossz alvo (mint az anyja :( ), passz. Rengeteget agyaltam rajta, de ha vacsira sokat evett, vagy jol lefáradt aznap, akkor sem volt jobb éjszakánk, tehát fizikai oka nem lehet ennek nálunk. Ezt csak azért irtam le, hogy ilyen is létezik. Remélem, Nálatok kiderül, hogy csak a foga jön, vagy ez a szeparácios szorongás az oka, és hamarosan elmulik.

Chrissy,
eredmény?? :?:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok csajok!
Atya ég milyen régen jelenkeztem. Alig találtam meg az utolsó beírásomat.
De most mindent visszaolvastam.
Jó sok minden történt mindenkivel.
Ch,
valamiért nekem az nem jött át, hogy tavasszal mentek a tengerre.
Vérzik a szívem amikor az Adriáról valaki kritikát mond, de az az igazság ,hogy az igazi házigazdákba, akik valóban dalmát emberek, még soha sem csalódtunk.
És az is igazság, hogy a nyaraló tulajdonosok nem = a dalmát emberekkel. Rengeteg máshonnan jött ember van már ott a szezonban.
Egyébként még egy észrevétel, szerintem az apartmanok, szobák és a városok sem úgymond bababarátok az Adrián. Nekem eddig ez nem is hiányzott és nem is gondoltam ebbe így bele.
De valahogy nem is hiányzott a játszótér a....
hisz ott volt a tenger, a part ,a kikötő mind olyan dolgok amiket csak ott művelhet az ember, meg a lánya:)
Hidd el legközelebb már jobb lesz....

...és képzeld nekünk mindhárom gyerekünk úgy jött össze, hogy előtte egy két hónapja valamilyen klimaváltozásba volt részünk. vagy az Adrián voltunk vagy Németországba:). Ez mindkettőtökre serkentőleg hat, hidd el....
Én nem terhellek a saját így jártammal...de valóban menstruálhatsz terhesség alatt is.

Vikianyuja,
Én simán betudnám ennek a hülye időjárásnak....de még szóba jöhet az is amit Én is magunknál megfigyeltem, hogy Katus baba korában sokkal nyugtalanabb volt(enyhe kifejezés) holdtöltekor mind egyébként. Ez hónapokig rendszeresen megismétlődött. Fura de így van.

Tündér,
Kitartás Ilanggal kapcsolatban. Majdcsak meglesz már keresztelve és a kisördöge elillan:) meglásd.

Mi jól vagyunk. Lassan vége a sulinak, elég jól zár mindenki:)
Készülünk a nyárra, a táborokra, a pihenésre.

p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok,

de jó ez a pezsgés a topikban! :)

Chrissy,
jelentkezz, hogy mi van! Itt izgulunk! Eredményed, próbavédés?
Ha még aktuális menj el mielőbb a hormontükörre, mert most beszéltem a dokimmal és azt mondta, hogy minél előbb menjek el, mert fizetős lesz a hormonvizsgálat (60 ezer), nem fogja a TB támogatni. A jövőhéten megyek gyorsan túlesek rajta.

Fibi,
a párom anyuja szokott segíteni amikor vizsgázom, bár idén a 13 vizsgából, 5-nél tudott segíteni. A többi esetben este/éjjel, meg az alvásidőben tudtam tanulni. A munkát mindig alvásidőre rakom, nincs energiám este 10-kor még nekiülni, pedig volt már rá többször is példa. :? Vhogy ez a június még ilyen zizi lesz aztán "csak" a szakdolimat kell megírnom augusztus végéig. Augusztus végén megyünk Stockholmba 1 hétre, aztán kezdődik valszeg az ovi (beszoktatás), meg a lakásfelújító projekt, + munka. Ha ez meglesz, jön az államvizsga, évvége zárás, üzleti tervezés, ja és lesz karácsony is.... A jövő évemet ha lesz tesó, neki szeretném szentelni, csak semmi tanulás, munka, háztartás, bla-bla-bla. Bár magamat ismerve, ez bizti nem így lesz 8)

Bea,
én is imádom az Adriát! Ez az ördög elillamás nagyon tetszett!!!! :lol: :lol:

Anna,
igaza lehet a Beának, hogy az időjárás is okozhat átmeneti alvászavart. Amit Fibi írt az is igaz, vannak jó, jobb és rosszul alvó gyerekek. Az utóbbi babák lesznek azok, akik majd korán elhagy(hat)ják a délutáni alvást, ez teljesen normális kisebb az alvásigényük. De mint írtad lassú javulás van, ennek örülök! :)
Amúgy nálunk a legzizibb időszak 2 hós koráig volt, kb 10x ébredt éjjelente és nappal sem aludt, max ha sétáltam vele, vagy autóztunk. Aztán ez egyik napról a másikra beállt. Este 10-től reggel hatig aludt. Majd olyan 12-14 hós korától átszokott a nappali 2 alvásról, a napi egyre. Na az volt egy kicsit rázós, mert aludni nem akart délelőtt, bár fáradt volt, du. nehezen aludt el, olykor későig aludt, akkor meg este volt macerás. Na de kitapasztaltuk, ez ilyenkor pár hét 2-3 zizit jelentett. Ilyenkor, meg esetleg betegségkor van/volt éjszakai ébredés, amúgy nem.
2 éves kora körül elkezdődött, hogy fél a sötétben, éjjel többször felriadt, nem lehetett sötét a szobájában. Mindig van éjjeli fénye, így béke van :)

Ma voltunk a Madarászban a sérvjével kontrollon. A műtött oldal okés, csak a másik oldalt kell figyelni, mert "gyanús", van egy kis sérve. Remélem nem változik a helyzet mert akkor operálni kell azt is és azt nagyon nem szeretném, mert az elég horror időszak volt. :cry: :cry: Augusztusban vissza kell menni.

Ilangot holnap viszem Anyuékhoz, ott lesz a hétvégén, vasárnap megyünk érte, amikor is jön a másik mama, mert nekem tanulnom kell az egész jövőhéten, pénteken lesz az utolsó, nagyon kemény vizsgám. Remélem sikerülni fog! :wink:

Na megyek, mert a munkámat még nme fejeztem be...

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Ja az még lemaradt,

Fibi,
köszi a névdícséretet :wink: Nekem mindkét név tetszik amit írtál, és megy is a vezetéknévhez. Jó lehetett a berekfürdői kikapcsolódás :)

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bea, nem szerettem volna, ha az adriai élményeket magadra veszed. :( Ez sajnos így alakult, pech, túl kell lépni rajta. Az apartmann nagyon szép volt (egyébként magyar tulaj), tavaly építették, tehát azzal nem volt gond, pedig tudjátok, hogy én mennyire "finnyás" vagyok a szállásra. Tényleg az zavart, hogy a tengerpart tele volt szeméttel. Sziklás részhez nem nagyon mehettünk ugye Noncsival, ami meg aprókavicsos volt, üvegszilánktól kezdve mindennel tele volt és sajnos nem csak egy ilyen hellyel találkoztunk, hanem 4-ből 4 ilyen volt. :( De, ettől függetlenül nem írom le őket. Más, ha az ember társasággal megy, de Noncsi tényleg unta magát, hiába próbáltuk elszórakoztatni. És őszintén mondom, a legjobban tényleg az zavart, hogy a határátkelőnél egy fikarcnyi magyar mondat sem volt leírva, annyi se, hogy "Üdvözöljük, vagy Viszlát". És ez nagyon elszomorító szerintem. :cry:

Megvolt a hormonvizsgálat - Tündér, nem is tudtam, hogy fizetős lesz! - ma kapom meg a hiányzó adatokat, úgy tudom. Cukor okés, de az egyik hormonszintem nem jó, de kedden majd kielemzi a dokim.
Megvolt tegnap a próbavédésem, egész jól sikerült, csak sajnos hosszú, úgyhogy le kell rövidítenem.
Tegnap átvettem a szakdolgozati bírálatomat, hát... teljesen kibuktam rajta. Az egyik bíráló -attól függetlenül, hogy az elején azt írta, hogy jónak tartja - egy oldalon keresztül végigkritizálta!!! Belekötött abba, hogy van benne saját véleményem is. :?: Mivel a foglalkoztatáspolitikáról+szociálpolitikáról írtam, elkerülhetetlen volt, hogy írjak a pártok elképzelésiről is... igyekeztem végig tárgyilagos maradni, nem mutatni, hogy melyik pártot preferálom, de úgy látszik, nem sikerült teljesen... - sztem ezért kötött bele mindenbe. Amin totál kiakadtam, az az volt, hogy azt mondta, régiek az adatok. A legrégebbi az 2005 augusztusi volt! :evil: A másik bíráló viszont kevesebb kritikával élt és ő neki pl. nagyon tetszettek a saját gondolataim. Sajnos észrevett egy batár nagy hibát, elismerem, hogy hülyeséget írtam, jobban utána kellett volna néznem, de órai anyagból szedtem, az egyik tanár anyagában volt benne. De a belső konzulensem miért nem szólt miatta?! Ebből látszik, hogy el sem olvasta... Na, ez van... :?

Voltam ma fodrásznál, nagyon vagány lett a hajam! :)

Vikianyuja,
az alvással kapcsolatban: Noncsinak is volt időszaka, hogy rosszabbul aludt. Akkor olvastam vmi olyasmiről is, hogy az idegrendszeri fejlődés során vannak olyan periódusok, amikor az alvási ritmus felborul. Ez is csak egy ötlet...
Ég a szobájában esetleg egy kis lámpa (pl. konnektorban kis fény)? Sok esetben segítehet... Ágya nincs esetleg közel a konnektorokhoz?
MEg az is igaz, hogy a Hold állása is befolyásolhat sokmindent. Az időjárásról már nem is szólva... sztem várjatok még ki 1-2 hetet, hátha rendeződik.
Egy szobában aludtok? Ha igen, zavaró lehet akár neki a párod szuszogása, esetleges horkolása stb.

Tündér, remélem, nem fog kijönni a másik oldalon is a sérv! :( Autóddal mi a helyzet?
Szóval akkor fel van véve Ilang az oviba? :)

Én holnap megyek állásinterjúra, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz...

Fibi, milyen sulit tervezel elkezdeni? :)
Egyébként ami ötleteket írtam Vikianyunak, esetleg olvasd át Te is, hátha találsz vmi hasznosat... :lol:

Bea, nagyon szépek voltak a természetfotók, amiket küldtél! :) Köszönöm szépen. :)
És nem semmi lesz a teraszotok is! Majd ha készen lesz, küldjél róla fotót lécci.

Teszek fel egy vagány frizus képet :lol: Kép

Legyetek jók!

puszi

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Fibi, lemaradt:

nálam a segítségem a párom, tanulni én is akkor tudok csak, amikor Noncsi alszik... És mindjárt itt az államvizsga. :(

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy,
állat a séród! mennyit fogytál te csaj??? Nagyon jól nézel ki!!!
Biztos nyerő leszel a holnapi interjún! :D ( novemberben a szülinapodon találkoztunk, azóta sokat fogytál nem?)
Bírálat: azért ez tényleg meglepő, és nem túl szép. AZ biztos, hogy a politikai megnyilatkozásokat nem szeretik, bár biztos vagyok benne, hogy te nem hajlottál semmere, csak leírtad a tényeket. A tények viszont makacs dolgok, biztos nem tetszett neki... de ezt nem verheti le rajtad!
Na nem is húzom fel magam, mert felébredt Ilang..
Ovi dolgot leírom privibe inkább, jó?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Chrissy,
küldtem neked privit!

Tündér
tündér
 
 


Chrissy,
milyen állásinterjun voltál ma? és hogy sikerült? :) Hajad nagyon cool 8)

Suli: Szakirányu továbbképzésre mennék (ha elindul, mert min 20 fö kellene...), a Montessori pedagogiát tanulnám meg. (amugy angol tanári diplomám van).

Tündér,
akkor Te is egy jo kis pörgös csajszi vagy :D ennyi mindent bevállalni :) De ha találnál Diosdon vmi állást, akkor csak max 1 évig tudnád csinálni, mert tervezitek a kistesot, nem? vagy rosszul számolom? :?
Stockholm nagyon szép város, mi is voltunk már, barátaink laknak Svédországban (magyar házaspár, csak ösztöndijjal mentek ki).

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este esküvőn voltunk, tökre jó volt! :) De rég is volt a mien, te jó ég! :shock:

Az állásinterjú nagyon jól sikerült, a pasi már rögtön alkalmazni is akart volna, de kissé lehűtöttem a kedélyeket, amikor mondtam, hogy nekem csak szeptembertől jó. A pénzre még nem mondtam áment, mert a jelenlegi fizetésemnél kb. br. 50e-rel kevesebb, bár tény, hogy egyéb érdekes juttatások is vannak hozzá, szóval simán egálban lennék, talán több is kijönne belőle, mint a mostani, de még nem tudom. Majd jövő héten beszélünk újra.
Hazafelé bementünk a tárnoki oviba, megismerkedtünk az óvónénikkel, megnéztük a Szivárvány csoportot (ide fog járni Noncsi) - mindez azért kellett, hogy végre lássuk, mi közül is fogunk választani. Ami döntött: a jó vidéki levegő a budapestivel szemben + az ovi közelsége hozzánk. A gondozónők mind a két helyen ugyanolyan kedvesek voltak, szóval nem az számított. Mondjuk, még talán az is a tárnoki ovi felé billentette a mérleg nyelvét, hogy nagyon szép, óvoda, nagy kerttel, szép játékokkal stb. Úgyhogy hazafeléjövet megbeszéltük, hogy felhívjuk a budapesti ovi igazgatónőjét, hogy megköszönjük neki a segítségét és elmondjuk neki, hogy döntöttünk, de már nem volt bent és kiderült, hogy én hülye, elnéztem az időpontot és csütörtökön volt a beiratkozás. Ekkora hülye hogy lehetek?! Hétfőn jó lesz még ezt is megmagyarázni...
:?

Este elmentünk az esküvőre, nagyon jó volt, nagyon szépen meg volt szervezve, aranyosak voltak. Noncsi a templomban végig a Zorán és a Hegyi Barbara kislányával kokettált (tényleg, ti tudtátok, hogy ők együtt vannak? Nekem nagy meglepi volt. Élőben egyébként nem is tűnik olyan öregnek a Zorán, inkább "kortalan"). Aztán a ceremónia alatt Noncsi bezuhant a pad és a lábtartó köző, na, onnantól folyamatos röhögőgörcs kerülgetett, már nagyon vártam, hogy vége legyen, mert alig bírtam türtőztetni magam.
A vacsi is jó volt, szép helyen (Normafa), meglepi nívós cigányzenekarral. Noncsi nagyon táncolt a táncparketten (egyedül volt az egész placcon), nagyon élvezte. 11 után jöttünk el, mert Manó már menni akart nagyon. Még szívesen maradtunk volna, dehát ez van, így is nagyon jó volt.

Köszi szépen a hajdícséreteket, nekem is meglepően tetszik. :) Itt voltam Érden egy fodrásznál. Előtte Gödöllőre jártunk, csak aztán amikor múltkor egy óra alatt Tárnokról még csak a Lágymányosi hídig sikerült eljutnunk, rájöttünk, hogy jó, szép dolog, hogy az ember hűséges a fodrászához, de azért nem akarok minden egyes úttal szerezni +20 ősz hajszálat az ideg miatt, mert akkora dugó van mindenhol és folyamatosan csak rohanunk. :(

Fibi, de izgi dolgot fogsz tanulni! :lol: Az angol miatt irigyellek, nekem nagyon fel kell kötnöm a nacimat miatta, mert van két évem, hogy letegyem a szakmai középfokút. Államvizsga után bele is akarom vetni magam a nyelvtanulásba, sokat felejtettem sajnos. :(

Tündér, köszi szépen, azért még messze nem vagyok a versenysúlyomnál, bár pár kilócska lement, de sztem biztosan visszajött most +1kg a tegnapi esküvő miatt. Sebaj, majd újra leadom. :D
Stockholmba ismerőshöz mentek? Ilang megy veletek? Tényleg, olyankor ki vigyáz a két kutyusra?

Na jól van, mostmár megyek, csinálom a sulis dolgaimat. Délelőtt kidzsuváztam a lakást, most ragyog végre. Csak vasalni nem vasal ki helyettem senki sem. :x

puszi

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Hű Ch, tényleg a képen úgynézzel ki mint aki eszméletlen sokat leadott legalább 8-10 kilót. ne szerénykedj látszik hogy eredménnyel fogyóztál.
Ja meg ha belegondolok jó sokat idegeskedtél is az elmúlt pár hónapban az is tud a kilóknak ártani:)

Tündér,
nem örülök a másik oldali sérvnek, de inkább most műtsék mint felnőttként a sok probléma. Pont ugye a női dolgok körül van a sérv, jobb azt rendbetenni

Képzeljétek amilyen káoszosnak indult a Júniusunk már a harmadik hétvégét töltjük itthon köszönve a hülye időjárásnak meg egyebeknek.
Nem bánjuk, hogy nem mi mászkálunk, persze azért nem unatkozunk mert mindig jön hozzánk valaki, de most már kezd a fenekembe a motor dolgozni. mehetnékem van:)

Kérdés:
Nektek a gyerekek párnán alszanak?
Mi adtunk Katának egy párnát, mert anyukáméknál egy pihe-puha toll párnán nagyon jókat alszik, de most itthon ez valahogy nem jön be neki. Igaz nem toll de kiszedtem a töltelék felét hogy puha legyen:)

Még a Tamás is adott neki egy "vérszegény" párnát ( alig van benne már toll, még az Én párnám volt) mint egy örökségként de az is ágyon kívül végzi reggelre....

megyek elültem magam
Jó éjt
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, azért annyi sajna nem ment le, sztem csak ritka jó fotó rólam :P

Időjárás, ne is mondd... szombaton pl. megint bekapcsoltam a fűtést, mert majd' lefagytam. Eszméletlen... :?

Kispárna: Noncsi "babapárnán" alszik, nem rendes kispárnán. Napközben mondjuk ugye a mi hálónkban alszik (ez már így alakult, ettől függetlenül nincs gond, hogy éjszaka hol aludjon), ott pl. ugye a mi kicsiközepes (IKEA-s) párnánkon alszik - szóval mind a kettő bejön neki, bár az is igaz, hogy éjszakára én még nem adtam neki nagyobb párnát.

Tegnap elkezdtem tanulni az államvizsgámra. Ú, de jó lenne már túl lenni rajta! Ma itthon leszünk egész nap, kimegyek Noncsival a kertbe, remélem, ellesz a homokozóban stb., mert akkor én tudnék tanulni.
Holnap meg megyek este nődokihoz a leleteimmel. :shock:

Szép napot mindenkinek, tessék SOKAT írni, mert szeretnék SOKAT visszaolvasni. :D

puszi

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok! Én új vagyok itt a neten. Diósdon lakom, a kisfiam most volt /5.-én/ 2 hónapos. Mostanában alig alszik napközben, csak 1 órákat legfeljebb. Ez normális? Szerencsére éjszaka viszont alszik rendesen,csak egyszer kel fel kajálni. Most már mennem kell, megint felébredt /háromnegyed óra volt/. Sziasztok!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Ch,
most az van párnaügyileg hogy nem kell neki:) még jó hogy vettünk egyett.

Vége van a sulinak hál az égnek...Én már nagyon vártam kell egy kis pihi minanyiunknak.
Mostantól viszont még ennyitt se ülhetek gép előtt mert állandóan foglalt lesz. De lehet csinálok órarendet ki mikor ülhet itt:)))

Tündér szerintem tanul ezerrel holnap vagy így valahogy fog vizsgázni...majd utána megjelenik.

Katus mint kiderült egy hete együtt játszott egy kislánnyal, aki azóta bárányhimlős lett...nem nagyon hiányzik most hogy szobafogságra ítéljem a pöttyök miatt,úgyhogy remélem nem fogja elkapni.

megyek főzök jönnek mindjárt a nagyok
puszi mindenkinek
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Csajok!!

Ugy látszik lassan kilábalunk ebből a nyügis korszakból. :P Három napig csak egy kis simi és visszaaludt, aztán egy éjszaka fél órás sírás, és múlt éjjel egyszer sem ébredt fel! Örök rejtély marad mi volt ez a nyüg. Ráadásul meg is fázott és arra is ébredt hogy nem kap levegőt az orrán.Gondolom nem kell ecsetelnem hogy az orrszívás milyen üvöltéssel jár. :( De úgy látom javulófélben vagyunk. Tegnap viszont nappal volt tiszta hiszti, de ma egy angyalka.

Chrissy tényleg vagány a séród! Dögös! :wink: Bár nem tudom milyen volt elötte! :P

Üdv Dagi! Miért vagy dagi? Én Tárnoki vagyok de itt sokkal aribbak a csajok mint a mi tropikunkban. Ott is arik csak itt sűrűbben szólnak hozzám!! Szóval az én pici lánykám is keveset aludt nappal, de az éjszakát nagyon hamar végig aludta. Szerintem már nem olyanok a babók mint régen hogy egész nap aludtak, ne kérdezd miért! Szerintem nincs ezzel semmi gond! Már ha nem azért kel fel, mert baja van. Azt nem írtad hogy sír-e, vagy csak nézelődik. Szerintem normális, szerintem! 8)

El kéne indulnom a keresztelést intézni, mindjárt 1 éves a lánykám. Akkor szeretném és itt Tárnokon be kell jelentkezni egy hónappal előbb. Remélem simán megy, állítólag nem kell hozzá semmi. Mi elég komplikált eset vagyunk, mert nem vagyunk házasok sem, ráadásul és katolikus vagyok, párom meg református. Valaki adja meg a kezdő lökést. :shock:

Na jók legyetek, puszi mindenkinek, és kellemes hétvégét!!
Anna
vikianyuja
 
 


Itt nem lehet javítani, mint a régibe?

Szóval nem tropik hanem topik! Asszem!

Puszka. Anna
vikianyuja
 
 


Sziasztok lyányok!

Majd jövök, de a hétvégéig meg kell tanulnom a kitűzött tételmennyiséget, addig nem szabad leülnöm a gép elég. Elvonási tünetek már jelentkeztek... :)

Pusszantás mindenkinek!

(Anna, az én leányzómat is meg kéne már keresztelni. :) Azt hallottam, az itteni papbácsi - új - nagyon aranyos. Szóval, ha van vmi infód majd a kereszteléssel kapcsolatban, oszd meg velem is. :) Én sztem július után kezdek csak foglalkozni a témával. 28-án államvizsga... ááá....)

Dagi, írjál magatokról bővebben! :)

szia-szia

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Még annyit:

Dagi, majd írok neked szép litániát hétfőn, addig csak annyit: KITARTÁS! :)

Anna, köszi szépen a frizu-dícséretet, sajna azóta már párszor hajat mostam, én nem tudom így beszárítani. :(

Bea, hogy van Kata-baba???
Bizik milyenek lettek?

Tündér, vizsgád?

Na,mostmár tényleg pá! :)

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Fibi, merre vagy??? Rég jelentkezét! :(

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy,
itt vagyok, elolvasom mindig amit irtok, csak nem mindig marad idöm irni is :? :P tudod, emilekre is valaszolni, meg minden :wink:
Kitartás Neked a tanuláshoz!! lehet hogy jövö nyáron nekem is ez lesz az egyik legföbb "problémám"? :lol:

Mi jövünk-megyünk állandoan, a Szent Imrés csapattal (abban a H-ban szültem) minden héten van találkozo, bemegyünk sokat Bp-re, meg elkezdtünk jogara jarni a ferjemmel minden csüt-ön. nagyon jooo :) :D Jövö héten még itthon leszünk, bár sürü a program, és utána megint eltününk Gárdonyba anyosékhoz, meg lemegyünk a szüleimhez is Bajára, lesz a halászléfözö verseny :)

Dagi,
sajnos ez természetes, az en fiam 8 hos koráig össze-vissza aludt, hol kevesebbet, hol többet. És kb 1 éves kora ota van viszonylag fix napirendje, hogy mikor alszik el. Az éjszakáknak vizsont nagyon örülj!!! mert nálunk azok még mindig borzaszto nehezek, másfél éves Bálint és még mindig minima 4szer felsir, és cicit kér...

Anna,
kereszteléshez nem tudok hozzászolni, mert mi nem kereszteljük meg a fiunkat. Ugy vagyunk vele, hogy majd ö eldönti, melyik valláshoz akar (ha akar!) majd tartozni. Engem eröltetett apukám, hogy elsöáldozás, bérmálkozás kell, stb, én azota nem szeretek templomba menni.

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Viki megint átalussza az éjszakát, egy szisszenés nélkül! Juppi! :D
Ő is sokkal jobb kedvű reggel, hátmég én!

Chrissy, ez általában így szokott lenni a hajjal. Én kb 3-szor próbáltam a hosszú hajat, de mindig kudarcba fulladt a próbálkozásom. Baromi egyenes szálú és ha hosszú nem lehet formázni. Úgyhogy nekem rövid, így le van a gond. Reggel egy kis zselé, beletúrok azt pá. Bár azt mondják ha egy nő levágatja a haját rövidre az annak a jele hogy öregszik. :cry: Ezt cáfolom mert elöször kb 13 évesen vágattam le. Na jó tény hogy nem vagyok egy olyan fajta aki reggel órákat tölt azzal hogy beállítsa a sérót, meg egy kis sminket tegyen fel. Ha nem áll egyből úgy ahogy én akarom, akkor már idegbeteg vagyok. Jajj nem az, a hajam! :P :P
Keresztelős témát megírom ha tudok valamit. Én is úgy hallottam hogy aranyos az új papszi.

Fibi, mi is sokat gondolkodtunk mi legyen. Az egyik érv az hogy tesóm gyerekeinek én vagyok a keri, így illik fordítva is. A másik az hogy ha majd egyszer soká férjhez akar menni, és templomi esküvőt is szeretne, akkor ne akkor kelljen megkeresztelkednie, és szídnia a szüleit hogy miért nem tették meg kiskorában. Én is jártam hittanra de bérmálkozás elött abbahagytam. Nem szerettem én sem, meg fárasztó is volt. Hétköznap suli, szombaton hittan, vasárnap meg mise. Hála égnek rájöttek anyuék hogy felesleges. Hiszünk Istenben, de nem járunk templomba. Szerintem ez belefér hogy megkereszteljük.

Másik téma: szülés óta néha-néha volt ilyen sötét vérzésem, vagy mi. Nem rendszeresen csak itt-ott egy-két napig. Cerazettet szedek, de már egy hónapja nem szoptatok, és még nem jött meg rendesen. Para van, mert sokakról hallottam akik így maradtak terhesek. Már a tüneteket is bebeszélem magamnak, ügyesen. Hányinger, stb. Lehet veszek egy tesztet hogy megnyugodjak.Szeretnénk tesót de majd csak két év múlva, most ide az építkezés közepébe nem kellene. Persze ha az lennék nem veteném el. Szóval, volt valaki hasonló helyzetben? Mikor jön meg rendesen? El kéne mennem a nődokihoz is hogy irjon fel valami normális gyogyót most már. Kocsis Éva a dokim, ismeritek?

Na jók legyetek, jó idő van, irány a víz!!
Puszka: Anna
vikianyuja
 
 


Anna,
Kocsis Éva, akkor Te is szemtimrés vagy?? :D :D nekem BS az orvosom, nagyon szeretem :)
nekem ilyen tünet nem volt, menzeszem Bálint 10 hos korában tért vissza, és én gyogyot sem szedek. teszt jo ötlet, majd értesits minket az eredményröl :wink: :lol:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok Csajok!

Napokig nem engedte, hogy hozzászóljak, folyton hibaüzit küldött.

na de mostmár itt vagyok :)
Megvolt pénteken a vizsgám, majd jövőhéten hétfőre lesz meg az eredmény. Bele kell húznom, mert augusztus végéig a szakdolimat le kell adjam... :roll: :roll:

Chrissy,
te akkor most tanulsz ezerrel? Voltál végül dokinál?
Melyik nap szurkoljak neked nagyon??? Légyszi azért írjál ha túl vagy rajta, okés??

Dagi,
üdv itt! Én is Diósdon lakom a volt üdülőterületi részen. Te merre? A picúrod nem alvása teljesen normális, ezen mindneki átesik. Lásd most legutóbb Annáék esetét. Tényleg miért is Dagi a nicked?

Anna,
örülök, hogy alszik újra Viki! Keresztelő nekünk pont most lesz vasárnap. Egyáltalán nem vagytok lemaradva semmiről, a mi kislányunk augusztusban lesz 3 éves :oops: :oops:
A vérzésem nekem kereken Ilang fél éves korában jött meg először, és fél évig nem is volt gondom vele. De lassan 2 éve küzdök mindenféle menszi gonddal. Sajna nekem erősebb lett mint korábban volt, tovább is tart és premenstruációs tünetek is brutálisak lettek :cry: :cry: Pedig azt mondják, hogy szülés után ez sokkal jobb lesz...háááát?

Fibi,
egyetértek veled abban, hogy a gyerek eldönthesse ha nagy lesz, hogy akarja-e a vallást, stb. ÉN is jártam hittanra, voltam elsőáldozó is, de a bérmálást már kihagytuk. Nem erőszakolták, szerencsére. Azt viszont már felnőttként döntöttem el, hogy református esküvőnk lesz (a párom az) és át is térek erre a vallásra. Nem kellett semmi fakszni, teljesen rugalmas, emberi megközelítése a vallásnak, ahogy a reformátusoknál van. Hozzám ez áll közel. Ilang is értelemszerüleg református lesz. Nem a vallást nyomnánk neki, hanem a szemléletet az értékeket. Persze ez vallás nélkül is megvan, de nekünk ez fontos volt.

Bea,
örülök, hogy jönnek a gyerekek is végül a keresztelőre! Nem mennek végül a táborba? Elkészült a terasz? Hétvégén találkszunk!
Erzsivel lebeszéltem a kaját, köszi a tippet!

Lányok megyek, mert dolog van!

Puszika, írjatok!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok! Rossz volt a számitógépünk, azért nem irtam.

Azért vagyok (voltam) Dagi, mert a férjem igy hivott mikor terhes voltam. Amúgy Szilvi vagyok.

Chrissy Én a Gyár utcában lakom, tősgyökeres diósdi vagyok,születésem óta itt élek (28 vagyok), a férjemmel is ide épitkeztünk.

Vikianyuja hol tartotok az épitkezéssel? Mi még kivülről vakolunk ősszel.

Szép estét mindenkinek!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, most nem fogok senkinek sem válaszolni, pedig szeretnék, de ma még egy tételt meg kell tanulnom, ha belekergülök akkoris!
Aztán holnapra már "csak" 3 tétel van a szakirányos tételekből és szombaton kezdem az általános tételeket. Ki sem mozdulok a házból szerda reggelig (28-án reggel 8-tól van az államvizsgám).
Nagyon-nagyon remélem, hogy megtáltosodok és sikerül mindent megtanulnom és jövő héten ilyenkor már lógathatom a lábam. Hjaj, de jó lenne! :wink:

Szóval legyetek jók meg minden, írjatok nagyon sokat, mert szeretnék majd sokat visszaolvasni.

puszi

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szisztok csajok!
Kezdek kilógni a sorból a nem Diósd és környéke lakóhelyemmel:)
De már megszoktam hogy soha nem oda tartozom ahová való lennék:)
Ch, nem irigyellek. nem tudnék ebben a kánikulában tanulni....a munkám oroszlán részét is megcsináltam ,mindent elintéztem az alapítványok körül, most jöhet egy jó hónap pihenés.

Ezerrel Katázom meg hát a nagyoknak is szünetjük van, ugyan nem sokat látom őket hol haverok,hol buli,hol strand a program de azért vannak:)
Tündér,
mennek a táborba is ,csak hétfő reggelre módosult az indulás ,így tudnak jönni a keresztelőre.

Vettünk az udvara katának egy két dolgot a Lidl-be volt két sátor meg egy alagút 6000 meg egy nagy medencét is vettünk így most gyerekparadicsom az udvarunk. Mindenki élvezi:) Mi meg döglünk a teraszon:))))

Keresztelővel kapcsolatban csak annyi, hogy szerintem attól, hogy megkeresztelem a gyerekem felnőtként ő még bármit választhat majd magának.
Én nem nagyon hiszek Istenben, de talán ez így nem is igaz inkább csak a vallásban nem hiszek. Mégis járnak a gyerekeim hittanra. Sokat tudnak a bibliáról a vallásról és egy nagyon jó kis közösségnek a tagjai. Hitoktatók tanítják őket és próbálják nekik az élet értékeit megmutatni. Ehhez mi is partnerek vagyunk.

Egyébként engem az vezetett a hittanhoz hogy attól féltem majd valamilyen szekta beszipantja őket ha ilyen téren tudatlanok maradnak. Most hogy már értik a lényegét a hitnek,a valásnak nem nagyon lehet majd őket félrevezetni.
persze ezzel is lehet vitatkozni ,de nekem felnőtként volt egykét nagyon szomorú élményem és nem szeretném ha a gyerekeimet félrevezetve irányítaná akárki is.

Hát nem egyszerű dolog de most volt időm így leírtam

Dagi,
aranyos a nicked azthiszem én is elnevezhetném a legkisebbemet így. egyre nagyobb a hasa:)

és képzeljétek 1,5 éves és mondatokban beszél, jó csak néha:) de nagyon aranyos
megyek olvasok még alszik
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok csajok!!!

Fibi, igen én is Szent Imrés vagyok, nekem nagyon tetszik az a kórház, vagyis a szülészete, és a dokim is jó. Vagyis ott szerintem mindenki jó, akármelyik dokival, szülésznővel taliztam a folyósón mindenkinek volt hozzám pár jó szava. Egy dolog nem jó, de az szerintem sehol: a kaja. :x Igaz nem nagyon volt étvágyam a nagy melegben, a levest megettem, de hát az ilyen kapormártásos húscafatokhoz nem volt gusztusom. Mondjuk kapor íze sem volt, csak liszt. De amúgy minden szupi,én csak ajánlani tudom!

Tündér, nálatok lesz valami buli a keresztelő után? Én úgy tervezem hogy itthon egy ebéd, nem lesz nagy cécó. De lehet hogy összevonjuk a szülinappal. Mind a hárman júliusiak vagyunk. Párom 8, én 17, Viki 31-én született. Igaz már nem rajtunk van a hangsúly hanem az ifjúságon. Azért szeretnék páromnak valami meglepit, most lesz 30! Tényleg van valami jó tippetek, valami hülyeségre? Formatorta lesz cici, vagy nem tudom mi, de valami más tipp?

Dagi, mi még nagyon az elején tartunk, most kezdtünk falazni! Itt lakunk helyben, ugyhogy nem sietős, majd csak jó 2 év múlva kell hogy kész legyen, ha jön a tesó. Úgy gondoljuk hogy inkább mi csinálunk mindent, hál istennek párom mindenhez ért, falaz, vizet szerel, villanyszerelő a szakmája, minthogy kifizessünk milliókat munkadíjra, és még akkor sem biztos hogy normálisan megcsinálják. Az uncsitesóm meg ács, úgyhogy tető is lesz olcsón! :lol: Olcsón relatív a faanyag is 1 milla. De gondolom nektek nem kell mondanom, ti már ezeken túl vagytok!


Chrissy, azért bele ne kergülj itt a sok tanulásba!!! :wink: Nagyon szurkolok hogy sikerüljön, jó? :idea: :!: :D

Szbea, én sem Diósdi vagyok hanem Tárnoki de itt érzem jól magam. Csak nem dobnak ki a lányok minket, igaz lányok?? :roll: Amúgy te hol laksz??

Na mindenkinek szép napot!!!!
Üdv: Anna
vikianyuja
 
 


Bea,
én sem vagyok diosdi, söööt, sztem a legmesszebb lakom töletek, egyelöre... :wink: :)

Chrissy,
kitartás a tanuláshoz!!!

Anna,
én is nagyon szeretem a Szent Imrét, következöt is természetesen ott szeretném szülni majd :D

KépKép
fibi
 
 


Hello-bello!

Tényleg csak pár sor, mert Macacsaj úgy néz ki, alszik, úgyhogy én vetődök ki a teraszra, 2in1-feeling: tanulás+napozás :D

Köszi szépen mindenkinek a drukkokat, jajaj, kezd néha olyan gyomorgörcsöm lenni, hogy ihaj! Szerdán tuti, hogy 6-kor el fogok már indulni itthonról, hogy tuti ami tuti alapon odaérjek a sulihoz (Móricz Zsiga környékén van).

Anna, ács-unokatesódat nem Gábornak hívják véletlenül? :)
Merre laktok egyébként?

Kórház: majd én is kérdezek még ezzel kapcsolatban, bár nekünk vszínű egy ideig tárgytalan marad, mert szeptembertől megyek vissza dolgozni. Brühühü...

Na, majd jövök még vmikor, bővebben pedig csak egy sikeres (remélem!) államvizsga után.

pusza

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Anna,
hát Én Szegedi vagyok. Tündért ismerem így kerültem ide, majd sokáig Chrissyvel hármasban csevegtünk itt a Diósd-i fórumon.

Mi is megyünk a keresztelőre Tündérékhez....már nagyon várjuk:)
majd Én is beszámolok róla:)

30-as szülinaphoz nekem nincs tippem. Mi egymást meglepetés bulival leptük meg.Mindkettő nagyon jól sikerült:)
De Én személy szerint utazást szeretek a legjobban ajándékozni.( ha megtehetem)
Főleg ha a páromnak adom ,mert akkor rendszerint Én is megyek:)
Persze nem mindig ,az extrém túrákat eddig még kihagytam.
De a cicis torta se lehet rossz:)

Megyek alszom egy jót. Itt most jól lehült a levegő, végre lehet aludni.

Jó hétvégét mindenkinek
üdv
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Chrissy nagyon drukkolok neked. Egy kalappal.

Nálunk valószinüleg nem lesz keresztelő, én nem akarom, én se vagyok megkeresztelve, és egyáltalán nem vagyok vallásos. A férjem akarja, majd még kialakul.
Majd irjatok róla milyen volt, én még sose voltam keresztelőn.

Amúgy jól vagyunk. KisMiki imád pancsolni a kis medencébe. Jól kifárasztom, de igy se alszik többet. Nem baj, már egész hozzászoktam a fél-és egy órás alvásaihoz. Legalább este alszik.

Majd próbálok képet küldeni.

Jó éjt!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan beköszönök, és szolok, hogy 2 hétig ne keressetek, mert elutazunk nagyszülökhöz a Velencei tohoz, aztán Bajára a halászléfözö versenyre :)
Majd jelentkezem julius közepe táján :)
Mindenkinek szép nyári napokat! :D

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Chrissy,
na hogy sikerült?????? Túl vagy rajta? Jelentkezz, hogy mi volt!!

Fibi,
nektek jó pihenést!

Bea,
gyerekek táboroznak? Majd ha lesznek képek küldök, de majd küldjetek ti is jó?
Pihentek amúgy? Vagy készülsz a nyaralásra?

Anna,
nálunk a keresztelő után volt egy ebéd étteremben. Sztem tök jól sikerült, nagyon meleg volt, maximum az volt eg ypicit zavaró. Szülinapra a párodnak annyi ötletem van, ha van kertetek, lehet neki venni vmi szép fát, bokrot, ami egy életen át elkíséri. Ez mondjuk csak egy tipp. Az én párom július 16-i:-))

Dagi,
veletek mi van? Láttátok már az új játszóteret Diósdon?

Írjatok lányok azért ha fél percetek!

Meg van az uccsó vizsgám is 4-es lett.

Pussz
Tündér
tündér
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: