Új privát üzeneted érkezett!

hahó,

Bobárka elment ma Szegedre, máris úgy hiányzik! Tanulgattam, de olyan sok van, nem is tudom mi lesz. Na mindegy, csak meglesz vhogy!Kép

Ma egész nap markolóztak 2 szomszáddal arrébb, elég idegtépő hangja volt...

Na megyek mert még tanulást terveztemKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy csak így "betörök", de diósdi vagyok én is és Avon termékeket forgalmazok. Ha esetleg valakit érdekelne, kérem keressen meg! 06-70-297-54-50 Hámori Eszter vagy email: hamorieszter@freemail.hu ; eszti25@citromail.hu Köszönöm.
eszti25
 
 


Sziasztok!

Miért nem ír senki?KépKép

Én is csak bekukk, mert holnap-holnapután vizsgázom és még nem sokat tanultam, csak a jószerencsében bízhatok..
Tegnap voltam nőgyogyinál, sikerült vmi nyavalyát beújítani, na meg a hormontükröt is meg kell csinálni végreKép Ilang baby Szegedel, élvezi nagyon, nekünk meg úúúúúúgy hiányzik!

Na megyek is mert vár a bankszámvitel, brrr!

Írjatok csajok!

Ch., milyen volt a Mandala? Hogy van a gerinced? Szakdolod hogy áll?

Bea, akkor jöttök szombaton? Mi megyünk, ott leszünk! Már tanulgatok olaszul, várom a Római vakációt baromira!Kép Tamásnak hogy sikerült a felvételije?

Na tényleg leléptem!

Pussz
Tündér
tündér
 
 

 
 

Jaj azt még akartam kérdezni Chrissy, hogy mi volt Anyósodékkal? Ennyire nem jöttök ki?
Merre laknak, gyakran találkoztok?

Na tényleg leléptem..

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, ne hari, de azért se néztem be nagyon a héten, mert írtad még vasárnap, hogy nem hiszed, hogy fogsz tudni jönni netezni, én meg non-stop a szakdogám írom, amint van egy kis időm... vasárnapig még meg kéne írnom legalább tíz oldalt. Nem tűnik soknak, de mégis az, mert nagyon sokat kell mellé olvasni és így eléggé lassú a dolog... főleg ugye úgy, hogy szinte csak este van rá időm. Már dög fáradt vagyok...

A Mandala persze csúcs volt, el tudtam volna lébecolni ott egy fél napot is. Kép Bár igaz, hogy a szaunázás után rosszul lettem, de nem volt vészes, csak majndem elájultam a zuhany alatt... le kellett feküdnöm egy kicsit, utána már jól voltam.
A gerincemmel járok gyógytornára, meg szedem még a porcvisszaépítőt, meg hordom ugye a talpbetétet. De megvagyok. Kép
(Anyósomékról meg itt nem szívesen írnék. Ugye megérted? Kép )
Holnapra, holnaputánra DRUKK!!!! Biztos meglesz, nagyon ügyes vagy! Kép Utána lesz egy kis pihi?

De fura lehet, hogy ilyen sokáig nem vagytok Ilanggal! Én sztem már egy nap után rohannék le Noncsiért, bár én más vagyok, szóval tudom, hogy ebben a kérdésben nem vagyok mérvadó.
Nőgyogyihoz már nekem is el kéne jutnom. Mondjuk fél éve voltam, de azért szeretnék én is csináltatni egy vizsgálatot.

Bea, nagyon köszi a farsangi képeket. Honnan szereztetek parókát? Kép
Tényleg, felvételi hogy sikerült?
Sikerült eljutnod neked is dokihoz a gerinceddel?

Na, én most még folytatom tovább a szakdogám, legalább még ezt az egy oldalt be kéne fejeznem.Az előbb kínlódtam vagy fél órát egy grafikonnal, brrr... Kép

Legyetek jók!
pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok lányok!
Ch,
a paróka egy régi darab már látszik is rajta, pont ilyen események végett őrizgettem.
Amúgy holnap megyek a dokihoz ha lesz aki a katára vigyázzon abban az időben a röntgen eredményekkel. eddig movalist szedetett velem de amikor elfelejtettem bevenni jobb volt mint amikor szedtem úgyhogy most nem szedem(tudom szélhámos beteg vagyok) a többit majd holnap megtudom,hogy mi látszik a hátamon.
Minden esetre egy sholl,vagy dr, Betz cipőt Én is veszek, főleg a Római gyaloglás végett meg talán abban nem fog a lábam fájni...
A felvételiről még nincs hír, amit a gyerek elmondott az jó csak végül itthon az ellenőrzésnél kiderült hogy 6 példából kettő nem jó neki így kérdés a végkifejlett. Én még bízom benne de egyik barátnőm mondta hogy elsőben is oka volt annak hogy nem vették fel az egyik elit suliba hát ha ez nem sikerül neki annak is oka lesz,csak lehet majd pár év múlva jövünk rá.
Egyébként se biztos hogy elmenne ha felvennék se. Á bonyolult majd pár hét múlva kiderül.
Most szlovákiában sielnek a nagyok

Kata szegény még mindig beteg. 5 napja alig eszik így ereje semmi kedve nulla és mi is kivagyunk a látványtól. ma kihívtam egy másik dokit is hozzá többszem többet lát alapon,remélem ő is ugyan azt fogja látni mint a saját dokink.
Szerencse hogy iszik,picit eszik, tápot is eszik 2szer legalább úgyhogy kórházba csak nem fogunk kerülni.

Tegnap anyukám vigyázott rá mert úgy tünk javul és Én felmentem pestre egy kicsit dolgozni a táborral kapcsolatban,de mire megjöttem már megint visszaesett. Volt is lelkiismeretfurdalásom rendesen.
megyek pihenek egy picit
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, Noncsi is beteg... megint krupp. Kép De már - úgy tűnik - kifele jövünk belőle. Kop-kop-kop. Persze ez a betegség is péntek este kezdődött,mikor máskor. Kép De legalább Balázs itthon volt a hétvége miatt, így együtt könnyebb volt. Noncsit nagyon megviselte, egy kilót fogyott a három nap alatt. Enni még mindig szinte alig eszik, inni is csak minimálisat.
Az én torkom is elkezdett fájni, de ez most nem érdekel, csak Noncsi gyógyuljon meg!
Kata hogy van? Doki mit mondott? Tegnap egyébként mi is neccesek voltunk ivás szempontjából. Csak délután kezdett el inni Noémi, úgyhogy addig idegek voltunk. És ma sem vitte túlzásba eddig a folyadékbevitelt, pedig már ezerféle üdítőt + vizet persze kínáltunk neki.
Megjött Balázs, most megyek.

(Felvételi: egyetértek, mindennek megvan az oka. Ha most még nem is látjuk, akkoris...)

puszi: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér, vizsgáid hogy sikerültek?

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hali lányok!

A vizsgáim, 4-es, 3-as. Eddig a jó hírekKép

A rosszak: Ilang is hasmarsol, hasfáj, étvágytalan, azaz betegKép A kocsim beszart el sem indulKép Inkasszált az Apeh jogcím nélkül, elvitte az összes iaprüzési adóra félretett pénzemet. Ordítani volna kedvem, a sírásig jutottam. Pedig tegnap még olyan szép volt minden!

Na mindegy, biztos minden megoldódik, de ez pár óra leforgása alatt kicsit sok(k) volt.

Sajnálom, hogy betegek a gyerekek, (Kata, Noncsi), kívánom hogy mielöbb gyógyuljanak meg már ezek a kismanók!

Ennyire futja, most nem vagyok annyira jó passzban..

Pusszantás
Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Pedig nem is voltam nálatok hogy átadjam a vírust

Kata jobban van már szedi szét a házat ismét.
Mérleg vége hogy a másik doki szájpenész és végig az emésztési utakon nyelőcső,gyomor,belek gombát állapított meg ami ugye a punciján is kijött és utóbb már ezért nem evett.
Gyógyszertől jobban lett azóta zabagép.
De le se merem írni hogy a szűk 9,5 kilóból most 8 maradt rajta. lesz mit bepótolni


Tündér!

Apeh sz...r ügy. Valahogy csak túl lehet járni az agyukon,majd Róma felé féluton kitaláljuk a módszert isKép fel a fejjelKép
Neked milyen Rómás könyved van nekem spirálos van meg az indexen a Róma szenvedély fórumot szoktam bújni.

Ch,
Noncsinak jobbulást.
Képzeld a neurológus most ortopédhoz küldött mert ferde a gerincem és azt már csak ő tudja orvosolni. Torna vagy akármi speckó úszás ilyenek. majd csak két hét múlva kaptam időpontott, addigra utána nézek mire kérjek beutalót ha magától nem adna.
megyek mert a lány nem akar aludni viszek neki kaját
20180827120929
 
 


Halihó!

Sajna az internet hiány miatt nem igen tudok jönni, de most éppen van ezért írok nektek!

Bea,
örülök, hogy Katus jobban van, szerencsére Ilangon 1 nap alatt átment a nyavaja, kopp-kopp!
Rómát nagyon várom már, mostmár csak az van bennem, hogy milyen ruhát kell majd oda vinni?
Törülközöt kell csomizni? Melyik szállás mellett maradtunk? vegyünk itthon térképet, vagy majd ott veszünk? Remélem azért helyrejön a gerinced, mert a városnézéshez igencsak szükséged lesz ráKép
Tényleg a nagyok kivel lesznek addig, na meg a Katus?

Chrissy,
na hogy állsz a szakdolival? Én csak vázlatomat kezdtem el megkomponálni, mivel ezért még egy aláírást be kell szedni. Jövőhéten mégegy vizsga aztán Róma!Kép
Noncsi helyrejött? Mitöl jöhetett neki ki ez a krupp-fene? Tényleg a tesód talált állást?

Én még küzdhetek az Apeh-hal. Most kell mennem intézni az Iparüzési adót, jó, hogy megszünik majd pár év múlva. Képzeljétek írtam mailt az önkormányzatnak októberben, hogy az utcánk végén nincs zebra, amin át tudnánk kelni a 70-es másik oldalára, és jűrda sincs a 70-es mellett, hogy legalább biztonságban elmehess a zebráig, ahol éppen van. Ma válaszoltak ajánlott levélben, hogy zebra nem lesz, mert kicsi forgalmú az utcánk (no comment), meg amúgy 250 méteren belül van egy másik zebra, ezért használjuk azt. A járdán már gondolkodnak, így ne legyek teljesen elkeseredve... Ez van. De legalább válaszoltak 5 hónap után. Ezek után melegen ajánlom nekik, hogy épüljön járda, mert újabb levelekkel fogom őket bombázni!Kép

Na megyek mert a dolgom az így nem fog elfogyni...Kép

Tündér
tündér
 
 


Hahó,

Ilangnak tegnap este óta 39-39,5 között mozog a láza a lácsillapítástól függetlenül.Kép

24 órája nem evett, inni iszik, de teljesen legyengült..Kép

Üldözöm a drnénit akit ajánlottak, remélem ki tud jönni délután!

Bocs, hogy csak ezért jöttem, de nagyon aggódom, mert semmi más tünete nincs!

Pusz, Tündér

Remélem ti jól vagytok!
tündér
 
 


Sziasztok!
Köszönjük mi kezdünk jobban lenni.
Tegnap apánk nyert két mozijegyet és mivel véletlen apukám is itt volt ki is tudtuk használni. Nagyon jó esett mindkettőnknek.
Tündr,
Rómás mailt küldtem, már n is lázban égek.
Képzeld anyukáméknak is vettünk repjegyet(októberre) Rómába és 19000Ft volt kettőjüknek a jegy. BagóKép

Ch,
remélem jobban vagytok már

Nekünk is volt egy mély depresszív egy hónapunk mostanság.
Meg is beszéltük hogy innen már csak felfelé lehet haladni. Így is lett...már sokkal jobb kedvvel készülünk Rómába.

Tamásnak még nincs felvételi eredménye, de az írásbelije 50% lett ami valszeg nem lesz elég. De még 10 nap és kiderül az is.
Most megbeszéltük vele hogy eredménytől függetlenül elkezd németet különórában is tanulni. Mivel nem tagozatos így nem tanul olyan sokat meg és jó lenne egy középfok 8-ik végére. Márcsak azért is mert angol és spanyol nyelveket is szeretne tanulni azt meg csak úgy lehet ha az első nyelvből nyelvizsgát szerez azt nem tanulja tovább. Akkor felvehet két újabb nyelvet.
ennyi nyelv melett lehet hogy nem is matekra kéne járnia?
Mi neveltük sokoldalúvá csak hát mostár az erőss oldalt is meg kéne találniKép


Kata egyenlőre magyarul tanul ugyan nem mindig értjük de legalább a nem az magyarul szólKép
Nagyon aranyos..épp ma beszéltük hogy négyen neveljük eredménytelenül és négyen kényesztetjük eredményesen....
p
Bea
20180827120929
 
 


Hahó,

Bea, megkaptam a Rómás mailt, köszi. Mozi jó lehetett. Várjuk mi is, de még nem igazán volt/van időnk hangolódni, annyi minden van. Most éppen ezzel a betegséggel küzdünk, most rajtam kezd kijönni a kórság. Ilang szerencsére ma reggel láztalanul ébredt, de még nem kiabálom el, mert már tegnap is volt így. Az éjszaka nyugodtabban telt, alacsony lázzal. Délután megyünk a homeós drnénihez Budaörsre, remélem kiderül mi lehet ennek a nagy láznak a hátterében.
Tegnap itt megint nagy hó esett, majd éjjel szakadt az eső. Tiszta dilinyós ez az idöjárás..
Hú azért nem lehet egyszerű ennyi mindent tanulnia a gyereknek nem? Persze a nyelvekre szüksége van/lesz, sztem a sport mellett az a másik legjobb befektetés. Dehát azt a szempontot most nem vettem figyelembe, hogy mi érdekli, mihez is lesz tehetsége. De abban teljesen igazat adok nektek, hogy a sokoldalúság felé kell őket terelni, meg sokmindenre megadni a lehetöséget, hogy kiprobalja, mert csak igy talalhatja meg azt mi all hozza a legkozelebb.Kép
Majd kivancsi leszek, nalunk ez hogy lesz, majd akkor okoskodok, jó?KépKépKép

Chrissy mi van veled? Már nagyon régen nem írtál.

A jövőhéten szombaton vizsgázom, most hétvégén festetünk az irodában úgyhogy pörgünk.

Megyek is mert hála a jobban létnek Ilang már szét is kapta a lakástKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Na hahó!

Voltunk a dokinál. Ha holnapra nem jönnek ki a 3 napos láz tünetei azaz a baromi sok kiütésa, akkor hétfő reggel mennünk kell vizeletvizsgálatra. AMúgy szemészetre is beutalta Ilangot, mert néha kancsalít. SZte nagyon, remélem nem lesz vele semmi gond, kedden megyünk azt is intézni.
Ilang baby amúgy jól van, jókedvű, láztalan, csak enni nem nagyon eszik. Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Teljesen el vagyok úszva, ha van egy picike időm, a szakdogámat írom, mert a hétvégén készen kell vele lennem! Legalábbis én már vasárnap el szeretném küldeni az utolsó anyagrészt a konzulensemnek, mert gondolom, lesz még egy hét, míg átrágra magát rajta, aztán még be is kell köttetni, meg még annotációt kell írni és legkésőbb mindennel együtt március végére le kell adni.

Tündér, három napos lázon mi is átestünk tavaly. De az tényleg kőkemény lázat jelent 3 napon keresztül. Ha nektek csak egy napig volt lázatok, akkor passz, hogy mi lehet...
Kancsalásággal mit tudnak kezdeni? Szemüveg?
Krupp: vírusfertőzés okozza, nem nagyon lehet ellene védekezni. Betta kislánya is másfél hete kruppolt be, 2 éves múlt ő is...

Bea, hűha, jó sok nyelvet tanul Tamás! Anno általánosban (az orosz mellett) tanultam franciát, majd középiskolában angolt és németet, mellette különórában franciát, hát, nekem az nagyon sok volt, így utólag visszagondolva. Ma már meg sem tudok mukkani sem franciául sem németül, de lehet, hogy csak azért, mert hülye vagyok ehhez a két nyelvhez. Kép Sztem egyébként irreálisan sokat várnak el az iskolákban a gyerekektől, ez a "mindenbe kapjunk bele egy kicsit" szemlélet jó lenne, ha már megváltozna... remélem, más lesz a rendszer,mire Noncsi suliba megy, mert én sztem a hajamat fogom tépni, ha így marad. Kép

Mikoris mentek Rómába?

Bocsi, megyek vissza a szakdogámhoz...
puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

A történet folytatódik, ugyanis péntekestétöl a gyerek hányt+hasment, velem együtt. Én is belázasodtam, úgyhogy egész nap fetrengtünk. Megijedtem, mert semmi nem maradt meg a gyerekben, még az a pár kanál tea sem, szal jól néztünk ki. A hasmenés megmaradt azóta is, a láz elmúlt szerencsére, de az étvágyunk még elég harmatos. Én nem tudom mik ezek a brutál vírusok, de azért ez már durva, hogy képesek majd egy hétre kiteríteni az embert! Apaci még nem kapta el, remélem ez így is marad!
Rómába a jövöhéten kedden megyünk, addigra rendbe kell jönnünk! Nem is megyek a héten vizsgázni, majd csak Róma után, nincs ehhez most ingerenciám, na meg energiám sem..

Na megyek is mert csak helyzetjelenteni akartam.

Chrissy,
biztos elkészülsz a szakdogáddal, és tuti szuper lesz, ne aggódj, ügyes csaj vagy te!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Na tessék!
Nekünk is ilyen volt, tényleg rémisztők a vírusok.
Azt hiszem ha újabb gyerekválalásról lenne szó akkor először is a betegségek azok amik miatt nem vállalnék többet. Lelkileg nem bírom ha beteg valaki
Pedig annak idején egészségügybe készültem(jó messze kerültem tőle)Persze ott nem a saját pereputtyodat nézed de akkor is....

örömhír: Tamásnak sikerült a felvételli!!!!!
Mostmár csak döntést kell hoznunk hogy megy e vagy semKép))
Nálunk ma hóvihar, van így nem mentünk ki látszott is szegény gyereken ,jól szétkapta a lakást meg a nyomtatót, vihetem szervizbe. Valami nyavalyát kihúzott belőle ami nélkül nem megy...
jobbulást
Bea
20180827120929
 
 


Beám,

gratula Tamásnak!!! Most ha azt mondom, hogy éreztem, hogy felveszik, úgysem hinnéd el!Kép
Nálunk is szakad a hó reggel óta, a szélviharról nem is beszélve...Kép
Amit a gyerekvállalásról írtál, hát igen kicsit félek, hogy mi lesz ha egyszer két gyerekért kell majd izgulni....

Kata szereléseKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hahó Csajok,

csak gyorsan, mert megyünk ebédelni én meg tanulni..
Szombaton mégis megyek vizsgázni, úgyhogy neki kell állni végre tanulni. A kocsim a változatosság kedvéért ma sem indult reggel, de már nem is tudok erre mit mondani.

Ti merre?

Megyek, mert lunch-time van!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Látom Ch. türelmesen várja hogy jelentkezzünk.
Visszajöttünk!!!!
Nagyon jó volt, intenzív, fárasztó de tutti jó.
A társaság is remek volt. Mikor már mindenki dög fáradt volt valakinek biztos eszébe jutott valami amitől mindenki dőlt a röhögéstől. Pl.: Tündér talált egy seprűt és ráültKép

Szóval nálunk már megint régi kerékvágás. nekem még maradt egy jó pár sürgős határidős pályázatom, meg úgy tűnik összejön a nyári táborra is egy busznyi gyerek úgyhogy azt is szervezem...
Kata meg egy hisztisz maca lett mire hazajöttünk most próbálom visszanevelni.
Mióta meg jó az idő állandóan kint akar lenni, úgyhogy hétvégén a tavat körbekerítjük és bababiztossá tesszük az udvart mert így sehová se haladok csak Kata utánKép

No és mi van veletek csajok?
Tündér kaptál tőlem képeket?

Chris szakdoga?
p
Bea
20180827120929
 
 


Na vagyok én is!

A római vakáció szerintünk is szupi volt, olyan hamar vége lett...KépKép
Itthon is minden a régiben, most igyexem vasalni, teregetni, utolérni magam.
Ilangot is összezavarta ez az óraálltósdi, de egyenlőre csak annyiban, hogy 9-ig alszik reggelKép

Bea, megyünk akkor vmikor a hétvégén, majd jelentkezünk!Kép

Chrissy, már lassan 3 hete (!) nem írtál, mi van veled? Ilyen hosszú ideig készül az szakdoli?
remélem jól vagytok!

Na lépek mert dolog van!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Igen-igen, vártam, hogy visszajöjjetek. Kép Na, de komolyra fordítva a szót, tényleg nagyon elhúzódott ez az egész szakdoga ügy, hiába voltam vele készen, a konzulens mondott még pár dolgot, azt bele kellett írnom, meg még megírni az annotációt, átnézni az egészet, helyesírás, stilisztikailag stb. és még csak ma viszem beköttetni, remélem, holnap estére készen is lesz, mert 31-ig le kell adnom.

Egyébként semmi más extra nincsen velünk, szerencsére! Kép Mondjuk, tavaszi fáradtság az van, legszívesebben aludnék minden reggel legalább 10-ig. Úgyhogy irigyellek Tündér, hogy Ilang ilyen sokáig húzza a lóbőrt reggelente. Noncsi engem/minket ma 6:38-kor keltet, hát, eléggé magam alatt is voltam rendesen.

Gyerkőcök hogy viselték nélkületek? Szállás végül milyen volt? Meg úgy egyébként, merre fele jártatok? Képet küldhetnétek nekem is. Kép

Tényleg, járt vmelyikőtök Murter-szigetén? Mi nyár elején megyünk és kíváncsi lennék, milyen. Mondjuk a neten már rákerestem, jónak tűnik.Kép

Végre itt a tavasz, nagyon szuper! Tegnap pl. agyon is csaptam egy szúnyogot! Március végén már kikeltek ezek a dögök! Kép

Hm, mit is írjak még, mi van velünk... tényleg semmi különös. Asszem, én most pihizek is egy kicsit, mert tök fáradt vagyok. Egyébként annyira vagyok csak elúszva mindennel, hogy pl. 4 heti Lost II. vár arra, hogy megnézzem! Arra nem volt időm, hogy megnézzem ezt a filmet, a többiről már nem is szólva, amit néhanapján megnézek. Szóval bocsi, de tényleg semmire sem volt időm, ezért nem is tudtam írni nagyon. Kép

Most áprilistól beiratkozok vmilyen nyelvtanfolyamra, itt Érden van vmi FRW nyelvsuli, egész kultúráltnak tűnik a honlapja, de ha tudsz Tündér vmi Diósdon pl. szólj lécci.

Na sziasztok, legyetek jók és küldjetek képeket!
puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szió,

de örülök, hogy minden rendben, csak a szakdoli vonta el a figyelmedet! Ügyi vagy, akkor ezzel egy korszak lezárult, nem?Kép
Ami a nyelvsulit illeti, itt diósdon nem nagyon tudok, én majd a szomszédba járok át angolozni, mert angolos a szomszédasszony, sztem annyi elég leszKép Én kis nagyképü..KépKépKép

Murter-röl annyit tudok, hogy nagy búvárbázis van ott, meg sztem mint amolyan középdalmát sziget, szép lehetKép Bea bizti tud nyilatkozniKép

Ami a római vakációt illeti szupi volt, a szállásunk muris volt, de végülis a célnak megfelelt, meg nem a szálloda volt ott a lényeg, arról nem is beszélve, hogy azért olcsón megúsztuk. Vmit vamiért. Sztem ez így volt jó, hogy összejöttünk egymás szobájába, kajálni, röhögni, punnyadni, nem zárkóztunk el külön "lakosztályokba".
Fotót majd küldökKép
Ilang jól elvolt a nagyszülökkel, de nagoyn boldogan ölelt minket amikor hazaértünkKép

Na most megyek mert vár a vasalás, lám-lám mire jó a rossz idöKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


az elirásokért bocsi, tudom én, hogy a diósd=DiósdKép

T.
tündér
 
 


Lányok ma megyünk szemészetre, kérnénk a drukkokat, hogy ne kelljen semmi extra.

Ilang ugyanis elég sokszor kancsalit, illetve befordul a szeme (bal).

Majd holnap megírom mi volt.

Bea,
a mozi még kérdéses az alábbiak miatt;
péntek: csak olyan 8-9 körül érünk le, utába már nekem nagyon késö vanKép
szombat: este 7-re viszem Gazsit az osztálytalira, kérte egy picit maradjunk bemutat minket 1-2-3 emberkének, csacsogunk, utána haza kell vinnem Ilangot. Megint csak olyan 9 tájban leszek free. Sima dumcsi parti nem lehet? Akkor esetleg a Dezsőékhez is át lehetne menni és akkor az Erzsi sem marad ki semmiböl! na nem akarok itt kavarni csak gondoltam egy merészetKép

A május 6-i porgramot vettem, majd vasárnap beszélünk a lelkésszel milyen idöpontot javasol, oké?

Na léptem a dolgomra!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Tündér,
Okés a dumcsi parti szombaton de akkor mi Erzsivel megnézzük pénteken a filmet, bocsi...

Chriss,
Murter nekünk egyik szívünk csücske. Eddig még csak oda jártunk vissza két éven keresztül. Annyira közel van a parthoz hogy egy pici hídon kell átmenni rá. De a sziget gyönyörű. melyik helységbe mennétek? mert akkor arról írok többet. de nem hinném hogy csalódni fogtokKép

Tündér,
nem is mondtad hogy Ilang szemével gubanc van.
Remélem azért nem túl nagy, jelentkezz hogy mi lett az eredmény.
jó éjt
Bea

Róma nekünk nagyon bejött
Társaságban sem csalódtunk
A szállás valóban tré volt de 5 percre voltunk a Colosseumtól,metrótól,kisboltól szóval belváros.
Tisztaságára csak annyi, hogy a mi ágyunk tiszta volt, a fürdőbe papucsba jártunk és a takarítóval mindig jött egy kutya is.
Mondanám nagyon olaszos voltKép
De hozzáteszem hogy szerintem egy 5* ba sem töltöttünk volna ettől több időt, így kár lett volna többet fizetni érte ettől a 160 eurótól
képek mennek
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Délután írok bővebben (ha alszik Noncsi), addig egy kérdés:
Tündér, Ilanggal voltatok már kancsalság-vizsgálaton? Egy ismerősömnek is mondta a dokija, hogy el kéne vinnie a kislányát és szeretné jó helyre vinni vizsgálatra. Ti hol voltatok, tudtok vkit ajánlani? Tényleg, egyáltalán voltatok már? Mit mondtak nektek?

Bea, a képeket köszi, délután igyekszem megnézni, csak vmi elállítódott a gépen és nem nyitja meg a jpg, gif stb. fájlokat, úgyhogy még meg kell csinálnom.

Na majd jövök, puszi!!!

Murter-t megkérdem, hogy hol is leszünk pontosan.

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na, ennyire rohantam, hogy nem is olvastam, mit írtál Tündér! Szóval ma mentek... remélem, nem lesz semmi komoly!!!!!! +++++++++++

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Halihó!

Voltunk Budarsön gyerekszemészeten, 4 féle vizsgálat is kimutatta, hogy semmi nincs a szemével, azaz, nincs kancsalság, szemtengelyferdülés semmi!!! Én úgy örültem. Minden vizsgálatot megcsinált, színeket is felismerte, mega formákat is, szóval el voltak tőle ájulva. Egy hang nélkül mindent végig csinált. Annyi van, hogy augusztus végén el kell mennünk kontrollra, de ezt csak az én megnyugtatásomra mondtákKépKép
Chrissy, ide beutaló kellett, azt a budaörsi gyerekdokitól kaptuk, és ezután kértünk idöpontot, mert kb 3-4 hétre elöre tudják csak ezt adni. Amúgy rendesek voltak, de nem sokat tudok róluk.

Bea,
persze nézzétek meg nyugodtan, nincs haragKépKépKép
A szombatot meg még akkor megdumcsizzukKép

Most megyek, mert még megyünk játszózni, csak az esö ne essen!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Nagy a csönd, tanultok vagy lustálkodtok?

Mi jól vagyunk egész napunk kint zajlik. KatátÚgy kiüti a levegő még mindig hogy délben elájul este 8-kor szintén. Majd ha megszokja akkor leszünk bajba...
nekem lassan lezárulnak a pályázatok, még egy tavalyi van azt kell elszámolnom és kész. egyenlőre

Tündér,
megyek hétfőn Pestre a II-ik kerületbe szülőit tartani az érdeklődőknek a nyelvtáborral kapcsolatban.
De vonattal megyek du és este jövök vissza. még a pontos menetét nem tudom, meg kell néznem a menetrendet.
Ha találunk szombaton sapit a lánynak szólok és felviszem
Ja tényleg mérd már meg a lábhosszát és a fejkörfogatát így könnyebb a vásárlásKép

megyek a nagyokért mert esik az eső
p
Bea
20180827120929
 
 


halihó,


tegnap 2x írtam, de mindkétszer elszállt.... ez a babanet, nem sokat javult..

Bea,
ha van kedved találkozhatunk hétfőn! Nagyon kötött a programod? Ilangnak 43 cm a buksija, a lába pedig 14 cm-es, azaz olyan 23-as. Persze van neki, 22, 23, 24-es cipője isKép
Tegnap itt sütött a nap, de olyan bolond szél fújt, hoyg csak na...

Chrissy,
mi van a szakdolival? Leadtad? Mikor lesz pontosan az államvizsga?

Na most mennem kell, de holnap benézek!

Pusszantás
Tündér
tündér
 
 


Chrissy, azt meg akartam kérdezni, hogy nálatok mit kérnek az oviba való beiratkozáshoz? Itt nincsenek a toppon, mert sem az ovira, sehol nincs kiírva még az idöpont sem, nemhogy mit kell vinni. A helyi újságba megjelent az dátum, de azt meg nem mindenki kapja meg, többek között mi sem kaptunk...no comment. Munkahelyi igazolás, személyi, lakcímkártya, vagy mi?

Köszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Sztem mindjárt felébred Noncsi, de amíg tudok, írom:
Tündér, az én egyik diósdi ismerősöm azt írta a minap, április 18-án van beiratkozás. Az egyik oviba legalábbis (ahová ők mennek).
Sztem mhelyi igazolást nem kérhetnek, az a bölcsinél szokott lenni. Meg amikor én tavaly bementem az itteni egyik oviba, akkor ilyesmiről szó sem volt. Lakcímkártya tuti kell, a körzet miatt, meg gondolom a ti személyitek is majd. De általában ez csak egy "felvételi kérelem", miután döntött az ovi arról, hogy felvesznek-e vagy sem, írásban értesítenek és akkor van a konkrét beiratkozás.
Itt, Tárnokon nálunk vmikor április végén lesz, de persze még semmit sem írtak ki. Holnap viszont lehet, hogy fel fogom őket hívni, hogy mégis mi van már... Pont az előbb néztem az érdi honlapot, ott a héten hétfőn, kedden és szerdán volt beiratkozás. Nem tudom,nálunk miért csak ilyen későn van. Kép

Szakdolit leadtam. Kép Remélem, jónak fogják találni. Az államvizsga pontos időpontját nem tudom még, június 19-30 között lesz. Te hogy állsz vele?

Bea, Balázsnak szóltam, hogy kérdezzen már utána, melyik helyre megyünk pontosan Murter kapcsán, de mindig elfelejti. Én amilyen képeket láttam, aszerint csak ezt tudom mondani, hátha segít a beazonosításban: az apartmannból pont ki lehet látni egy kikötőre, ahol kisebb hajók állnak. Öbölszerű...

Tündér: Ilang szemével kapcsolatban (itt is írom): nagyon örülök!!! Az infókat köszi még1x, továbbítottam az ismerősömnek.

Nálunk tart a babaproject, van rá két hónapom, hogy összejöjjön, mert ha nem, nagy bajban leszek... júniusban lejár a GYES, van kb. másfél hónap szabim amit még ki tudok venni, aztán nem tudom,mi lesz, de ezzel igyekszem még nem foglalkozni. Bízom benne, a next bébi jön már ebben a hónapban!

Római képek nagyon-nagyon szépek voltak! De nem volt vmi meleg, nem? A teraszok nagyon tetszettek!!! Küldjetek képet a szállásotokról is, nagyon kíváncsi vagyok rá. Kép

Iszom most egy teát, fáj a torkom tompán már egy ideje. Bosszús vagyok miatta nagyon. Kép
Ja, és ma nem lesz Született Feleségek a nagy vita miatt! Ezért is állati bosszús vagyok! Kép

na pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szóval azért nem kérhetnek sztem mhelyi igazolást, mert a gyerek 3 éves kora után nem vagy jogosult már semmilyen ellátásra (GYES is lejárt), magyarán nekik teljesen mindegy, hogy dolgozol-e vagy sem. Kivéve akkor, ha azon görcsölnek, hogy van-e hely az oviban, vagy sem, kinek a gyerekét vegyék fel... azét, aki dolgozik stb. De én csak a bölcsivel kapcsolatban szoktam ilyenről olvasni.
Tényleg, nálatok mi lesz most? Mész vissza dolgozni?
(fent vagytok az iwiw-en?)

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


hahó,

sajna nem vagyok az iwiw-en, mert nincs meghívóm...Kép Állítólag most nem is lehet..., te mit tudsz erröl?
Köszi az ovis infókat! Remélem tényleg nem kell semmi extra.
Babaproject: nem mertem felhozni, de most, hogy mondod, drukkolok nagyon, hogy mielöbb összejöjjön!Kép

Róma: hideg nem volt, csak sokat esett az esö. Hát a tavasz az már csak ilyenKép

Na megyek mert nagyon fáradt vagyok...

Pussz
Tündér
tündér
 
 


És akkor a szállásunkKép

Recepciós házKép


A szobaKép
Kép

KonyhaKép


és végül a toalettKép


Amit azonban nenm szabad elhallgatni, hogy minden nagyon tiszta volt és tényleg amire nekünk kellett, -aludni, tisztálkodni- arr tökéletes volt!

Na tényleg leléptem!

Jó 8!
Tündér
tündér
 
 


a többi képet még kicsinyitenem kell, mert nem engedte, amint látod, csak a szöveg ment át, de ezt már csak holnapKép

pussz
T.
tündér
 
 


Tündér!
Hétfőn 17 órára megyek a szülőire de még pénteken pontosítok a sulival. Valszeg vonattal megyek fel és talán a 91 busz el is visza suliig meg vissza úgyhogy nem nagyon tudok mozogni. hazafelé éppen hogy csak elérem a vonatot.
Tényleg ha a neten azt írja hogy a busz a nyugatitól a II-ik kerület x pontjáig 6 perc alatt ér oda az az életben vajon hány perc?

Ch,
nagyon jó hír a babadolog. Remélem hamar összejön. Én imádom a kicsiket de most annyira lefoglalja sejtjeimet Kata nevű lányunk hogy egy porcikám se kíván több gyereket pedig még magam sem hittem hogy ezt mondom valahaKép))

nem tom írtam e hogy a szomszéd néni (85 éves) felajánlotta a 150m2 kertjét hogy gazdálkodjunk benne.Mi meg itthon megdumáltuk a kölkökkel és ők is benne vannak úgyhogy veteményezni fogunk. REmélem az időnk is engedi majd.Minden esetre most jön az ásásKép
meg is nézem hogyan kell biokertészetet létrehozni:..Kép
p
Bea
20180827120929
 
 


hahó,

Bea, nem tudom mennyire pontos amit a neten találtál, nagyon sok múlik az aktuális közlekedési helyzeten. Most éppen nagyon sok útfelújítás van, a rakpartok le vannak zárva, én tegnap órákat töltöttem bp-i forgalombanKép Akkor nem jön most ez össze, majd akkor ha kocsival jössz és nem leszel olyan nagyon rohanósbaKép Lesz ilyen optimális állapot?Kép
KertészkedésKép

Chrissy, ti merre?

Megyek dolog van!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tündér!
Csak röviden, vettem simlis sapit IlangnakKépa mindentudó SzabadkánKép
Holnap akkor magam bandukolok Pesten, remélem minden ok lesz.
Elég gázosan hagyom itt a csládom.
Kata éppen aludni fog Andi vigyáz rá majd Zoli megpróbál 4 felé hazajönni. délelőtt jól kifárasztom a kicsit hogy nagyot aludjon és akkor nem lesz gond remélem.
Most csak így tudjuk megoldani
p
Bea
20180827120929
 
 


Szia Bea!

Köszönöm szépen! Ne aggódj minden rendben lesz otthon!
Drukkolok, hogy ügyesen és föleg gyorsan odaérj a sulihoz, na meg vissza a vonathoz!

Pussz
Tündér

ui: Chrissy, te merre vagy?
tündér
 
 


Hahóóóóóóó!!!

Chrissy,
merre vagy? Tessék ám benézni néha, mert megharagszom!Kép Megnéztem mi kell a beiratkozáshoz, szülöknek személyi, meg a gyerek anyakönyvi kivonata. Tényleg mindkét szülö kell a beiratáshoz? Korábban kérdezted, hogy szeretnék-e dolgozni, a válasz igen, csak még képlékeny, hogy mi lesz.

Bea,
Sikerült a tegnapi napod? Eltaláltál, odaértél? Kata baba hogy viselte?

Megyek mert hegyekben áll a vasalnivaló....brrr!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


na és akkor az ígért képek:

Nem a legjobb munöségüek ezért bocsiKép

Ez a fullos konyhaKép
Kép

A toalettKép
Kép

és kivülröl a recepcios hazKép
Kép

na remélem mostmár engedi feltenni!

Ui: azt azért hangsúlyozom mégegyszer, hogy tisztának minden tiszta volt, na jó nem volt éppen a legmodernebbKép

Tsók,
Tündér
tündér
 
 


aztán ezután nem megijedni és nem írni!Kép

tényleg elhúztamKép

Tündér
tündér
 
 


999Kép
tündér
 
 


1000Kép
tündér
 
 


bocsi, ezt muszáj voltKép

na tényleg eldugultam auzóta netezekKép

Tündér
tündér
 
 


Hellóka!

Itten vagyok, ne hari, de mindennek megvan az oka, hogy nem írtam már megint pár napig. Szerdán ugye írtam, csütörtökön anyósék voltak nálunk (itt is aludtak), pénteken a fáradalmakat pihentem ki, hétvégén ezer dolog volt, az estéim hogy is mondjam, ühüm, foglaltak Kép , nem nagyon tudtam ideülni a gép elé. Vasárnap este a választást izgultuk végig, tegnap napközben - amikor Noncsi aludt - én is aludtam és most is mindjárt megyek szunyálni mert iszonyat álmos vagyok és torkom is fáj, úgyhogy szeretnék pihenni egy nagyot, hátha kialszom a torokfájást!

Tündér, gratula az ezer hozzászóláshoz! Azta, már régi felhasználó lettél! Kép

Képeket köszike! Kép Huh, a wc... persze, tiszta volt, az tök jó, de én pont olyan szerencsétlen vagyok ilyen téren, hogy én a legkényesebb a fürdőre/wc-re + ágyra vagyok. Balázs mindig is mondta nekem, hogyha laktam volna kollégiumban, biztos nem lennék ennyire finnyás. Pechemre(?) nem laktam sosem ilyen helyen, szóval én biztos kibuktam volna a körülmények miatt. Egyébként nem tudom, miért van bennem ez, ismertek, nem hordom fenn az orrom, nem vagyok rinyálós, kényeske sem, de vmi miatt nekem nem megy, hogy jól érezzem magam ilyen helyeken, szóval csak fel tudok rátok nézni, hogy ti milyen jól elvoltatok így is! Kép Emlékszem, egyszer egy szilveszteri buli alkalmával Zebegénybe voltunk hivatalosak vmi erdei házikóba. Amíg "buliztunk" el is voltam, de amint a lefekvésre került volna a sor, inkább mondtam Balázsnak, jöjjünk haza... nem bírtam volna befeküdni abba az ágyba... és éjjel 3-kor inkább hazavezettem és még itthon szilvesztereztünk egy picit. Tiszta lökött vagyok, mi?

Bea, most mi a helyzet a felvételivel? Van még második forduló vagy hogy is van ez???
Gazdálkodás Kép Mi jót fogtok termelni? Kép


Tündér, köszi az infókat a beiratkozással kapcsolatban? Az ovival beszéltél már? Mi jóval kecsegtetnek? Lesz helye Ilangnak?

Hú, na mostmár megyek aludni, jó?

puszika:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér, most olvastam, ezt a hypoxi-t tényleg komolyan gondolod Gazsinak???? Hát... én már próbáltam, voltam asszem két alkalommal, de nem is erről van szó... Gazsit vhogy nem tudom elképzelni, hogy magárarántson egy olyan hacukát és úgy tekerjen... Biztos??? Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: