Új privát üzeneted érkezett!

Bizonyára sokatok találkozott már a homeopátiával. Gondoltam megoszthatnátok tapasztalatotokat másokkal is. Én kezdő homeopátiás felhasználó vagyok. Kisfiam 10 hónapos, nála kezdtem az Echinaceát, mert folyton betegeskedik.
Aki tud tanácsot adni más homeopátiás golyókkal kapcsolatban, vagy leírná, mit szed,milyenek a tapasztalatai, az jó helyet talál itt.
rossy
 
 


Sziasztok!
Sajnálom,hogy ide senki nem ír.
Engem is nagyon érdekel a homeopátia,úgy mint az elöttem(fél évvel)szólót.
Ha valaki erre jár írjon
köszi
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon örülök ennek a témának, hogy valaki felvetette. A kislányom 8 hónapos, és a fogzás beindult, sokszor felsÍr esténként, voltunk védőnői tanácsadáson, ahol egy homeopátiás gyermekorvos felÍrt egy úgynevezett passiflóra ch 9 nevű szert. Mondanom se kell a gyerek gyönyörűen alszik azóta. Most volt itt a gyerekorvosunk, és meséltem neki, mire teljesen megijesztett, hogy ezek a szerek tele vannak nyugtatókkal, azért alszik a kislányom. Elmesélte, hogy volt egy hasfájós gyereke, annak is adtak vmi homeopátiás szert amitől gyönyörűen aludt a kisfiú, az orvosnőm kiváncsiságból bevizsgáltatta és kiderült 3-szor annyi nyugtatót tartalmazott mint amennyi egy ilyen gyereknek megengedett, persze, hogy aludt....az sem tetszik neki, hogy ezekre a szerekre nincsen ráÍrva az összetevői....szóval most elgondolkodtam.
Ha valakinek van valamilyen tapasztalat Írjon.
padi
 
 

 
 

Szia!
Ezen most én is elgondolkodtam egy kicsit.Főleg,hogy én náthára köhögésre is homeopátiás szreket szoktam használni.
Semmi mellékhatás,nincs feltüntetve,ezért szinte olvasatlanul,adogatom...
Lehet,hogy minden homeopátiás cucc egy nagy átverés?
Vendég
 


Szia!

Én is adtam neki náthára.....erre a fog dologra is bejött. Az TÉNY, hogy az összetevők tényleg nincsenek ráÍrva sehová. Dokinő még azt is mondta, persze ha minden igaz gyógynövényekből van, de ki tudja pontosan miből mennyi adagban??? Egy nagyobb dózisú gyógynövény is ártalmas,mint a gyógyszer. Próbáltam a neten keresgélni ezekről a szerekről, főleg összetevőiről, de semmi.
padi
 
 


Sziasztok.Ez komoly,hogy ilyen mellékhatásai vannak?Most akartam tanácsot kérni melyiket használjam hisztire meg dühkitörésekre.Ugyhallotam erre is van megoldás.Vagy tudtok valami mást?Segitsetek kislányom 14honapos
farkasancsi
 
 


Szia!
Az a véleményem, amennyi orvos, annyi féle megoldás, és vélemény. Az, hogy most alkalmazzunk-e homeopátiát vagy sem, ez oyan mint, hogy hagyjuk-e a gyereket este sÍrni vagy sem. Ezzel kapcsolatban teljesen egymásnak ellentmondó véleményeket, és tanácsokat kaptam. Kislányod esetében elsősorban fel kellene keresned egy homeopátiás orvost, akinek pontosan elmondanád a tüneteket, és erre a legalkalmasabb szert adja. Ugyanis több szer van erre. Az, hogy melyik a legmegfelelőbb orvossal konzultálj. Külöben nem hat. Én mindenesetre ki fogom nyomozni mik az alkotóelemei. Nyilván olyan gyógynövényeket raknak bele aminek tényleg nyugtató hatása van, és remélem csak gyógynövény. Igazából tényleg az lenne az igazi, ha sikerülne bevizsgáltatni.
padi
 
 


Sziasztok!

Én már több fórumon itt elmlítettem az aloes termékeket ami nem zsákba macska.

ISO minősítése van
rajta vanak a terméken magyarul az összetevők
a Heim Pál gyermekkórház ajánlja
a természetgyógyászati szövetségek jaánlásával báélywgzővel rendelkezik
Magyarországon 7000 orvos ajánlja
OETI és Kermi engedéllyel rendelkeznek a termékek és 120 orszgában vannak jelen.

Fogfájásra, hasfájásra, immunerősítésre, hiperaktvitisára is van megoldás.

Amennyiben valakit bővebben érdekelne :moni0511@freemail.hu címre írjon szivesen segítek.

Egyébként én egy 5 éves kislány boldog anyukája vagyok akine a gyermeke 1 napot sem hiányzik az oviból hála ezeknek a készítményeknek.:)
nellibaba
 
 


Szia!Mi is esszük de rendszeresen hiányzunk az oviból.És a csoporttársink is(akik szintén eszik)Kids, berry, fokhagyma kapszula stb.De azért esszük...Hátha :D
Vendég
 


Sziasztok!
Komoly félreértések vannak itt homeo ügyben. A komplex szereknél egyenként fel vannak tüntetve az összetevők, a mono készítmények pedig egy hatóanyagot tartalmaznak, ami épp a neve. Azaz a passiflora, passiflorát tartalmaz, amiről megjegyezném, hogy nyugtató. Az aconit,aconitot tartalmaz, az urtica urticát, stb.
Mindjárt belinkelek a passiflóráról valamit.

Szonja
benibaba
 
 


benibaba
 
 


http://www.celsus.hu/ideal/2005_marcius ... leleknek_2

A homeopátia sem zsákbamacska és nem allergizálhat, ellenben az aloe igen. A dühkitöréseket is tudják homeos gyerekorvosok kezelni alkati szerrel, annak megtalálásához nagy körültekintésre van szükség de jó szakembernek ez nem lehet probléma.
Én nem vagyok orvos de fogzásra nem pont a passiflórát adnám egy kisbabának. Viszont náthát az Oscillococcinum a fiamnál már 3x fékezte meg az első nap. Nem folyt az orra napokig. Én mindenkinél alkalmazom a családban. Gyógyszerek helyett. A homeopátiának nincsenek mellékhatásai. Egy készítmény hat vagy nem, akkor lehet másikkal próbálkozni és az előírásokat érdemes betartani( tárolás, mikor lehet bevenni?stb). Remélem tudtam segíteni.
Szonja
benibaba
 
 


Szia!
Írtam pár mondatot a homeopátia topicba, tájékoztató jelleggel. Amennyiben érdekel még, olvasd el. Remélem segít.

Szonja
benibaba
 
 


Sziasztok! Szia benibaba!

Nem szeretnék vitába bocsátkozni de annyit megjegyeznék, hogy az aloes készítményeket már újszülött és koraszülött babáknak adják kórházakban orvosok. A gyermekrák alapítvány, égési centrumok, a Heim Pál gyermekkórház széles körű felhasználói a termékcsaládnak. Magyarországon 7000 orvos támogatja és ajánlja betegeinek a termékeinket. Azt gondolom ez magáért beszél. És még egy dolog az aloes készítmények egy aloe növény belső géljét tartalmazzák és nincsen hozzáadva semmilyen adalékanyag, szinezék, akkor mi allergizálhatna??? Mellesleg a sárga aloes géllel az allergia tünetmentessé tehető:)
nellibaba
 
 


Szia nellibaba!
Arról még nem hallottál, hogy növény, gyümölcs stb. allergizál? Vagy a pollen? Azokban sincs adalék, sem színezék. És mégis...A homeopátiát is támogatja többezer orvos! Mindemellett nekem semmi bajom az aloeval, én is ittam amikor szükségét éreztem de 20 hónapos gyerekemnek nem adnám, mivel nem egy, nem két kisgyereknél okozott olyan allergiás reakciót, hogy majdnem ráment szegény! Előszőr feltétlenül külsőleg próbálkoznék aloéval ilyen pici gyereknél. Immunerősítőnek vannak homeos szerek is, jóval olcsóbban. Vagy a halolaj és a különböző kolloidok. Én nem kereskedem homeos készítményekkel, ha akarnám sem tehetném, ezért nem áll érdekemben tömjénezni. Csak és kizárólag tapasztalatokra építettem a leírtakat. Egyébként kíváncsi lennék milyen az a sárga gél és hova kell kenni pl. egy szénanáthánál, asztmánál vagy más légúti allergiánál.
Szonja
benibaba
 
 


Szia nellibaba!
Arról még nem hallottál, hogy növény, gyümölcs stb. allergizál? Vagy a pollen? Azokban sincs adalék, sem színezék. És mégis...A homeopátiát is támogatja többezer orvos! Mindemellett nekem semmi bajom az aloeval, én is ittam amikor szükségét éreztem de 20 hónapos gyerekemnek nem adnám, mivel nem egy, nem két kisgyereknél okozott olyan allergiás reakciót, hogy majdnem ráment szegény! Előszőr feltétlenül külsőleg próbálkoznék aloéval ilyen pici gyereknél. Immunerősítőnek vannak homeos szerek is, jóval olcsóbban. Vagy a halolaj és a különböző kolloidok. Én nem kereskedem homeos készítményekkel, ha akarnám sem tehetném, ezért nem áll érdekemben tömjénezni. Csak és kizárólag tapasztalatokra építettem a leírtakat. Egyébként kíváncsi lennék milyen az a sárga gél és hova kell kenni pl. egy szénanáthánál, asztmánál vagy más légúti allergiánál.
Szonja
benibaba
 
 


Szia nellibaba!
Arról még nem hallottál, hogy növény, gyümölcs stb. allergizál? Vagy a pollen? Azokban sincs adalék, sem színezék. És mégis...A homeopátiát is támogatja többezer orvos! Mindemellett nekem semmi bajom az aloeval, én is ittam amikor szükségét éreztem de 20 hónapos gyerekemnek nem adnám, mivel nem egy, nem két kisgyereknél okozott olyan allergiás reakciót, hogy majdnem ráment szegény! Előszőr feltétlenül külsőleg próbálkoznék aloéval ilyen pici gyereknél. Immunerősítőnek vannak homeos szerek is, jóval olcsóbban. Vagy a halolaj és a különböző kolloidok. Én nem kereskedem homeos készítményekkel, ha akarnám sem tehetném, ezért nem áll érdekemben tömjénezni. Csak és kizárólag tapasztalatokra építettem a leírtakat. Egyébként kíváncsi lennék milyen az a sárga gél és hova kell kenni pl. egy szénanáthánál, asztmánál vagy más légúti allergiánál.
Szonja
benibaba
 
 


Sziasztok

Kenni a sárga gélt? Szóval annyit mondanék, hogy ha valaki nem ismer igazán valamit az nem baj csak ne állítson róla olyan véleményt ami nem fedi a valóságot. Olvastál? Orvos adja kórházban koraszülött babának pl a sárga gélt és nem kenni kell hanem meginni. 240 olyan hatóanyaga van ami közvetlenül betud épülni az emberi szervezetbe. Az aloe nem allergizált még sohasem.. 7000 orvos egyike sem hallott még ilyet. Megmondom őszintén én a homeopátitá nem ismerem és nyílván nem is mondanék róla olyat hogy ilyen vagy olyan mert nem ismerem. Egy tény az aloet már 4000 éve ismeri az emberiség. Én ezt nem azért mondom itt mert kereskedek sőt azért mondom el a véleményemet mert ez 1 fórum és segíteni szeretnék és szerencsére sok esetben már sikerült segítenem ezekkel a készítményekkkel:)
nellibaba
 
 


Még mindíg nem érted??? Nem egy, nem kettő, hanem SOK! ember és gyermek allergiás az aloéra!!! Mostmár világos? Örülök, hogy ilyen kiterjedt az ismeretségi köröd, 7000 orvos, az már döfi! Nem állítottam semmit a géledről, olvasd vissza, azt írtam: kíváncsi vagyok. Ellenben veled, aki azt állította a homeopátiára, hogy zsákbamacska, közben itt írod, hogy nem ismered. "4000 éve ismeri az emberiség ". Nem értem az összefüggést! A port, a banánt, a pollent, a macskaszőrt és sorolhatnám, sem tegnap óta ismerjük és MÉGIS! Menj el egy allergológiai vizsgálóba és ott kérdezd meg, hány gyerekről is mutatták ki, hogy allergiás az aloéra?! A másik, pont emiatt az erőszakos MLM magatartás miatt nem vásárolok aloe terméket( azaz mostmár fogok, mert találtam egy közeli, nagy patikában aloe first termékeket!), tavaly nyáron, mindenféle belépés nélkül, szerettem volna venni egy üveg natúr gélt és egy doboz teát. Rám akarták beszélni még a jövő hetet is, hiába mondtam, hogy nekem csak ez kell és nem érdekel, hogy így drágább és nem akarok belépni, stb-stb! 3 illetékesnél próbálkoztam, majd feladtam.

Szonja
benibaba
 
 


Jó tudni!

Az aloé némelyeknél allergiás reakciókat válthat ki.

Terhes vagy szoptatós nők ne alkalmazzák!

Vesebetegségben szenvedők tartózkodjanak használatátó!

Hosszantartó belső használata esetén káliumhiány léphet fel!

Gyakran összetévesztik az agavéval!

Az aloé lében lévő antrakinon származékok az erős hashajtók közé tartoznak, hosszú ideig való használat esetén felborulhat az elektrolit-egyensúly, főleg a káliumsók hiánya alakulhat ki.

Az aloé lé orális alkalmazása nem javasolt, főleg 12 év alatti gyermekeknek, terhes és szoptatós kismamáknak, bélelzáródás és menstruáció esetén.

A gél alkalmazásának mellékhatása közül megemlítendő a bőrfelületen jelentkező égető érzés és a bőrgyulladás. Ezekben az esetekben alkalmazása felfüggesztendő!




http://www.hazipatika.com/topics/herba/ ... rvosi?id=3
benibaba
 
 


Sziasztok!
Benibaba,a kids vitamin is ilyen sz@r????Mert a gélt már szerencsére rég menesztettem,de a kidset még eszi a fiam(lányom utálja).Szóval ha az sem jó és tudsz róla valamit szólj légyszi.
köszi
Vendég
 


Ja és én sem tudtam venni aloét a nélkül,hogy ne akartak volna erőszakkal beszervezni,mindenféle megbeszélésekre hivtak,már a f....m tele volt,majdnem megváltoztattam a számomat csak kopjanak már le rólam az aloéjukkal.Aztán a helybeli maszek gyerek orvos adott minden gond nélkül :D
De mostmár nem kell igy sem ugy sem :(
Most én is a homeopátia felé kacsintgatok több kevesebb sikerrel és hozzáértéssel,de ugye fentebb azt is szídják :(
Szoval ezek után már tényleg, szép lehet az ember de okos nem :idea:
Vendég
 


Nézd én nem állítottam ezekről a termékekről, hogy szar. SŐT!! Csak vannak olyan(ez esetben gyerekek) akik allergiásak rá. ezért érdemes külsőleg próbálkozni előszőr. Mindjárt belinkelek ezzel kapcsolatban valamit. Immunerősítőnek( és másra is) mi az Eskimo Kids halolajat használtuk, az echinaceát és a különböző kolloidokról hallottam nagyon jókat. (ezüst, arany, réz)
A halolajra a gyerekdokink is azt mondta, hogy kiváló. Orrfolyásos betegségeknél( csak a vírusos eredetűeknél) az oscillococcinum csodát tesz, a szó szoros értelmében! Ha a legelején kapod el, másnap már nincs orrfolyás! Ez nálunk már háromszor történt meg a gyerkőcnél és a család többi tagján is segített.




Eperallergia
Az allergiás megbetegedések között szerepelnek a különböző ételallergiák. Amikor tavasz vége felé a természet adta finomságokat - mint az epret és a cseresznyét -kóstolgatjuk, allergiás reakciókkal találkozhatunk, melyek apró hólyagok, vagy piros, viszkető kiütések formájában mutatkoznak meg, elsősorban az arc és a nyak tájékán.
Az allergiás reakciók azt jelzik, hogy szervezetünk nem képes különbséget tenni a káros és az ártalmatlan anyagok között.
Az összetett cukor, az acemannan, a bradikináz enzimmel együtt - ahogy az Általános allergiák című részben olvasható - segítik a szervezet helyes működését. Ezeknek a kellemetlen tüneteknek a helyi kezeléséhez masszírozzuk be körkörös, finom mozdulatokkal a tiszta aloé lé és langyos víz egyenlő arányú keverékét, vagy egy aloé alapú krémet a kérdéses bőrfelületbe.
Ugyanakkor ajánlatos a tünetek fellépésétől kezdve háromóránként elfogyasztani 2 kanál (azaz 25ml.) tiszta 100%-os aloé lét, melyet egy pohár vízben feloldottunk, egészen a panaszok megszűntéig. Viszont figyelembe kell venni azt a tényt, hogy az eperre allergiás egyének közül néhányan esetleg az aloéra is allergiásak, tehát helyes, ha az aloé-kúra első alkalmazása előtt egy próbát teszünk oly módon, hogy kevés aloé lével bedörzsöljük a csuklónkat és a fülünk mögötti részt, majd várunk egy kis ideig. Amennyiben a bőrünk kivörösödik, úgy jobb, ha nem élünk ezzel a növényi alapú gyógykészítménnyel.

http://aloe.projektinfo.hu/index.php?op ... p2=emeszto

Üdv
Szonja
benibaba
 
 


Igen:) , ez a legidegesítőbb, egy valamire lenne szükséged, netán még pénzed is csak annyi de rád akarnak tukmálni mindent. Pedig nagyon jók az aloes cuccok, végre találtam egy patikát, ahol meg lehet venni akár egy terméket is. Lehet, hogy a te Gyerkőceidnek valami más válna most be.
benibaba
 
 


Benibaba köszi az infókat,az oscillococcinum-ot ismerem épp ma adtam a fiamnak az első szütyüvel :D :D Mert elkezdett taknyosodni,húú de finoman fogalmaztam,szóval mire mentem érte az oviba még a homloka is taknyos volt,majd beszámolok róla hogy bejött-e nálla golyócska.... :D :D
És én is kipróbálnám echinaciát,azt nem ismerem,írnál róla egy pár tapasztalatot kösz
Vendég
 


Igen:) , ez a legidegesítőbb, egy valamire lenne szükséged, netán még pénzed is csak annyi de rád akarnak tukmálni mindent. Pedig nagyon jók az aloes cuccok, végre találtam egy patikát, ahol meg lehet venni akár egy terméket is. Lehet, hogy a te Gyerkőceidnek valami más válna most be.
benibaba
 
 


Benibaba,félre ne értsd nem akarok veled kötekedni,de a topik elejét visszaolvastam,ott még a homeopátiára esküdtél,és az aloét nagyon elmarasztaltad,most meg dicséred.Teljesen összezavarodok már :D
Vendég
 


Echinachea-kasvirág, van belőle homeos bigyó-bogyó-echinachea angustfolia, 10 napig 5x3 at. Ez egy immunerősítő kúra, gazdaságos is mert sok van benne( több kúrára is elég) és olcsó. Lehet kapni szirupot és cseppet is patikákban és a DM-ben is láttam már, a Dr. Theiss-től, az utifűszirup gyártójától. Nézz utána a kolloidoknak, ha a google-al keresel rá, sok információt találsz.
benibaba
 
 


Egy mondatot írtam róla fent, hogy allergizálhat. Ezt próbálta cáfolni Nellibaba, ezekre reagáltam újfent és mindíg kizárólag az allergiát említettem, mint visszatartó okot. Nem lehet, hogy az egyik kimásolt idézetre gondolsz ? Azt az alatta lévő topicból emeltem ki.
Még azt hangsúlyoztam, hogy Beninek nem adnám mert mi van, ha allergiás rá? Ezért gondoltam, külsőleg kellene előbb kipróbálni, ha nincs bőrirritáció, akkor már nyugodtabb az ember. Viszont nekünk úgy bejött a homeo és a halolaj, hogy most nem kell más szerencsére.
benibaba
 
 


Szia,köszi.
Veszek a patikába Echinacheát(leirni is nehéz)és kipróbálom :D
Az ezüst kolloidot ismerem,egy ismerősöm álltal.Sőt neki egy szerkezete is van otthon amivel gyártja,egyszer adott is egy üveggel,hogy iszogassuk,bennehagytam a kocsiban,a férjem szomjas volt és beszlapálta :D :D Úgyhogy az iszogatás elmaradt,de az biztos ,hogy aki hónapok óta issza,sosem volt beteg a télen :D
Vendég
 


Sziasztok!


Hűha de össz lett itt hordva minden..

Egy én csöppet sem vagyok erőszakos csak a véleményemet írtam le és megjegyezném én egy terméket is kihozok bárkinek és nagyker áron .Lehet van aki nem, de nem kellene általánosítani. Az aloe nem allergizál ezt továbbra is állítom, de mindegy is mert aki ennyire esküszik a dm-ben vásárolt dolgokra, az használja csak nyugodtan azokat. A foreveres aloes termékeket tuti hogy patikában dm-ben nem lehet kapni és ez az igazi aloe termék nem azok a pancsok amiket itt ott árulgatnak felvizezve meg cukrozva meg a fene tudja miket beletéve. Ehinacea itt is van és állíthatom hogy kiváló termék. Az ehinaceában nem csak kasvirág van hanem szőlőmag kivonat is és ezért kiváló visszérgyulladásra is. Az MLM rendszerről pedig annyit, hogy egy kiváló rendszer csak tudni kell élni vele és nem visszaélni. Ajánlanám Nógrádi Bence Mikor leszel milliomos könyvét elolvasásra. Ezzel a rendszerrel emberek itt ma Magyarországon több százezer ft-ot keresnek legálisan havonta.

A kids vitaminról annyit ,hogy több ismerősömnek direkt a gyermeorvorvosa adta oda a kezébe hogy ezt használja és csak ezt az egy terméket adta érdekes...

A kids vitaminról annyit, hogy látom van aki szedeti a gyerekével csak azt nem értem ha nem járt előtte utánna mit is ad a gyerekének miért adja?

A kids vitamin napon érlelt gyümölcsöknek és zöldségeknek a préselt változata cukor és szinezék nélkül. Van olyan kisgyerek aki azért nem eszi meg mert nem édes sajnos ehhez szoktatjuk a gyerekeinket, hogy ami édes az finom. Még annyit kell tudni, hogy a zöldségekbe és gyümölcsökbe az érés utolsó fázisában épülnek be a vitaminok. És hiába veszünk banánt meg narancsot amiket gázkamrákba érlelnek mert abban nemigen van vitamin. Természetesen lehet adni más vitamint is egy a baj velük nem természetes vitaminok. pl petróleumból állítanak elő e vitamint:(

A gélekről pedig annyit, hogy nem az ízük miatt kell meginni őket hanem a jótékony hatásuk miatt. A z orvosságot is megesszük ha rossz az íze akkor is.


A benibaba által belinkelt termékeknek semmi köze a foerveres termékekhez ezeket nem lehet neten keresztül forgalmazni és árulni sem. Megnéztem a termékeket közük nincsen ehhez:)


Bárány annyit kérdeznék mire ittad a gélt és melyiket, illetve miért menesztetted, az íze miatt?

A tea is kiváló méregmosó és nem is drága. Mostmár a kislányom is megszerette ( 5 éves ). A first sprayt használom ha elesik lehorzsolja a lábát, ha megcsípte valami, ha fáj a torka, füle. A fokhagymát pedig nagyon szeretem mert ha hurutosan köhög 2-3 nap és szépen feloldja neki a lerakódott váladékot.

Én azt gondolom minden szakmában vannak erőszakos emberek. Jómagam is azt gondolom ha bemegyek 1 boltba és rámugrik az eladó kimegyek és nem veszek semmit sem:))
nellibaba
 
 


azt néztem ha foreverre kattintok akkor bejönnek a termékeink de ezeket tilos neten árulni ráadásul tilos rátenni a kisker árrést márpedig ezek itt nagyon drágák.

MPD-t most vettem nagyker ára 5200 ft itt meg 7120 FT

az aloe natúr gél nagyker ára 5500 ft itt pedig potom 7444 ft
nellibaba
 
 


ssziasztok!

Nem akarok vitába keveredni veletek(Benibaba) inkább csak neked irnék Nellibaba, melletted állok, és szerintem felesleges olyan emberekkel szoba állnod akik arra nem veszik a fáradtságot h elmenjenek egy olyan elöadásra ahol orvosok tartanak tájékoztatot, és lehet velük konzultálni mindenféle betegséggel, allergiával stb. kapcsolatosan! Ahol nem mindenféle hamis álhirnek hisznek ami neten is kering, hanem valoságnak.

Én is ezzel foglalkozom egyre több terméktapasztalaom van nekem is, és tudom h nem kaphato meg sehol az igazi forever termék(csak sajnos sok hamisitvány van forgalomba) de hát aki nem hiszi járjon utána..

Annyit még irnék, h a kisfiam tegnap elesett nagyon csunyán beütötte fejét, és vérzett neki, én is a firsttel fujtam és nagyon hamar elállt a vérzés, nem beszélve arrol h nagoyn gyorsan helyre is hozza tudom, én mindenkép a FLP termékekre esküszöm!

csak ennyit akartam..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Nálunk a patikában(nem is egyben) kaphatók aloe temékek :D pont ugyan az a gél stb.De mindegy aki nem hiszi járjon utánna :D :DA kidst nekünk a magán gyerekdokink ajánlotta,ezért nem is végeztem különösebb "kutató munkát",hogy mi is van benne.
Nellibaba,emlitettél egy könyvet "mikor leszel milliomos ....
Bennem semmi üzleti érzék,és tuti,hogy nem is tartanék előadást az aloéról(voltam egy párszor),de én nem csinálnám.Ezért haragudtam azokra akik nem voltak hajlandóak csak úgy eladni,minden áron be akartak szervezni.....(akkor még nem láttam a patikában)
Elnézést azoktól akik nem ennyire tolakodóan nyomatják.... :D
Nyilván ez egy hatalmas nagy üzlet,eltörpül melette,hogy jó e vagy sem az egészségre,jöjjön a lóvé és kész :!: :!:
Persze ha mellette més tényleg jó is az egy plusz szerencse :D :D
De ez mindenre érvényes nem csak az aloéra.
Vendég
 


Szerintem elnéztem a topiccímet... :roll: Nem homeopátia? Vagy mégis? :lol:
Ehelyett"véresszájú" mlm.esek hada fogad??? Na mindegy.:)
Csillagvár bevásárlóközpont-Nadály patika-aloe first termékeket árul.
Mellesleg megjegyezném, én inkább vásárolok patikában, mint mlm-esektől, mert az nem zsákbamacska, csak, hogy idézettel is éljek.
Na mindegy...engem nem fogsz meggyőzni, ugyanis az én környezetemben van, hangsúlyozom VAN, aloéra allergiás egyén, 2 felnőtt és 3 gyermek( nem rokonok!), akikről(általad oly sokat emlegetett) orvosok állapitották meg, hogy allergiásak eme gyógynövényre. Mi ebből a konklúzió? Az alloe allergizál. Na és?!
Mert én csak ennyi "negatívumot" állítottam az aloéról, semmi többet és ez az állítás bizonyságot nyert, hús-vér emberek személyében. Na azért remélem ezzel nem rontottam senkinek a megélhetésén, hisz csak az igazat írom. Ezen felül még mindíg azt ajánlom minden kedves kismamának, hogy nyugodt szívvel hívja segítségül a homeopátiát, ha Gyermeke betegeskedne illetve használja immunerősítőként a különböző kolloidokat ( arany, ezüst, réz ) és az Eskimo Kids halolajat( kiváló termék!!! ,omega 3 zsírsavakat tartalmaz, ja és patikában lehet kapni, nem túl olcsó viszont nagyon gazdaságos. Egy üveg kb. 3 hónapig kitart.
Szonja
benibaba
 
 


http://fittaloe.hu/index.php?page=termek&t_id=1

Még, hogy nem lehet a neten rendelni?!
benibaba
 
 


Ja és nem a dm-es termékekre esküszöm, olvashatnál kicsit figyelmesebben nellibaba, azt írtam, ott is van echinachea tartalmú termék. A homeos echinacheáról volt szó, szőlőmagkivonat nélkül. Egyébként nem tudom mi bajod a dm-el, akkor ne is vásárolj ott semmit.
Szerintem olvasd újra a topicot, miről folyik itt a vita?!
Mit véded itt foggal-körömmel az aloét, amikor én nem mondtam rá semmi rosszat???!!! Én nem becsméreltem mert tudom, hogy jó! Csak allergizál, ez tény. Ja és linkeltem meg abból idéztem. Ennyi.
benibaba
 
 


Sziasztok

Azt hiszem okosabb enged alapon befejeztem a témát..

Abszolút nem akarok meggyőzni senkit semmiről nem is ez a feladatom, ha ez lenne nem csinálnám.

A forever living termékeit nem lehet neten forgalmazni, ahogyan patikákban sem. Legálisan NEM, aki mégis megteszi megbüntetik és kizárják a forgalmazói körből. Egyet azért ne felejtsünk el, hogy több cég forgalmaz aloes termékeket, az más kérdés hogy ténylegesen mennyi van benne belőle és mennyi a víz meg cukor benne.

Kcsilla azt hiszem neked van igazad, hogy aki soha nem volt egy orvosi előadáson sem az úgysem érti meg amit írok. ( ha a kidset orvos adja akkor jó ha egy mlm-es akkor nem? ugyanaz a termék. )

Engem csak a segítő szándék vezérelt, de úgy látszik ma már ezt is csak óvatosan lehet.
nellibaba
 
 


Sziasztok!
Bárki adhat vitamint és az lehet jó...Sőt orvos is adhat olyat ami nem jó...Az volt a jó benne ,hogy orvostól vettem meg mert ő nem erőszakoskodott,hogy lépjek be..bár finoman felajánlotta,közöltem,hogy én nem akarok,és ő beletörödött.Ennyi.
Egyébként nállunk tényleg több patikában is kapható(mostmár)De igazad van okos enged.....
Félreértitek,én eggyáltalán nem vagyok az aloés termékek ellen,hiszen próbálgattam én is többször is...Van ami tuti jó,pl a zöld krém egy barátnőmmel csodákat művelt. :D :D
Minek van orvosi előadás????????Hát nem jó ha egy "mlm"es ajálja?????
Vendég
 


Mivel ez a topik a homeopátiáról szól(elvileg),nem ejthetnénk ezt az aloé dolgot.
Engem nagyon érdekelne néhány,vélemény a Benibaba álltal is ajálott echinacia-ról.Valahogy felkeltette az érdeklődésemet(a homeopátiás változat)Ha valaki már kipróbálta örülnék ha megosztaná a tapasztalatait
köszi
Vendég
 


Ne magyarázd félre a szavaimat nellibaba. Engem az dühített fel de nagyon, hogy kötötted az ebet a karóhoz az allergiával kapcsolatban, amikor itt 100 méteren belül, két családban is előfordul. A másik , nem csak az aloes termékek lehetnek jók, egy azon problémára. Lehet olyan hatékony egy olcsóbb termék is, nem aloéból.
benibaba
 
 


Szia!
Benibaba,osztom a véleményedet,mert,hogy csak egy példát mondjak fokhagyma kapszulát,a patikában egyharmada áron is lehet venni...
Allergiát tudom,hogy okozhat erre a mi dokink fel is hívta a figyelmet... :(
Vendég
 


Szóval akkor a homeopatiról. :oops: Ideje rendbe tenni ezt a topicot.

Már hónapok óta be-be nézek hátha megtudok valami hasznos dolgot, de csak negativ energiákkal találkoztam, nem jó ez igy lányok! :twisted: Legyünk elfogadóak mindenkivel és mindennel, de ez a hely a homeopatiáról szól.A fentiekből nem tanulunk, hacsak kilépni nem.Szóval inkább osszuk meg egymással tapasztalatainkat. :lol:

Én az Echinacia 5 Ch-t használom a lányomnál, 5 napig 5 golyó, 5 nap szünet. Nagyon jó immunerősitő.
Ha megfájdul a torka Homeogene 9 et szopogat, feleket.
Ha folyik az orrunk Gripp-hell-t szopogatunk. Ha köhög Stodalt adok.Ezt tudja valaki lehet -e 1 év alatt adni?
És az ocilococconum( nem biztos, hogyjól irom) csak influenzára jó?Azt még nem próbáltuk.
Kipróbáltuk még a Viburcol kúpot a babámnál fogzásra és náthára is jó volt.
Irjatok tapasztalarokat, kérlek, mert ez lenne ennek a topicnak a lényege nem?
Mindenkinek egészséges szép heteket kivánok!

benianya
ákosbenianya
 
 


Szia!
Na végre :D :!: :D Valaki akit érdekel a téma...Én is ezekez használom,Stodál köhögésre(elég gyakran mióta ovis),sajnos azt nem tudom hogy egy éves kor alatt adható-e.
Gripp heelt is szoktam adni,oscillococcinumot is(akkor is ha csak jól megfázott).És elég gyakran adom a kálium biscromicumot,ez vastag zöld takonyra jó(bocsi a részletezésért) :oops:
Az akúp mire van?Azt is recept nélkül lehet venni?
Köhögésre is jó?
Az echináciát én is szeretném kipróbálni,akkor azt folyamatosan adod 5 nap szünetekkel??
Vendég
 


Szia!
Na végre :D :!: :D Valaki akit érdekel a téma...Én is ezekez használom,Stodál köhögésre(elég gyakran mióta ovis),sajnos azt nem tudom hogy egy éves kor alatt adható-e.
Gripp heelt is szoktam adni,oscillococcinumot is(akkor is ha csak jól megfázott).És elég gyakran adom a kálium biscromicumot,ez vastag zöld takonyra jó(bocsi a részletezésért) :oops:
Az akúp mire van?Azt is recept nélkül lehet venni?
Köhögésre is jó?
Az echináciát én is szeretném kipróbálni,akkor azt folyamatosan adod 5 nap szünetekkel??
Vendég
 


http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... iteAboutUs

Sziasztok!
Ez egy nagyon jó oldal, a szerkeresőben részletesen, betegségek szerint találtok készítményeket. Én leginkább az oscillococcinumról tudok szuperlatívuszokban beszélni.
Van homeos orcseppünk is, az is kiváló.
Nem csak influenzára jó az oscillo, náthára és heti 1x megelőzésre, az őszi-téli hónapokban. Ha a náthát a legelején kapod el vele, gyakorlatilag még aznap elfojtja az orrfolyást de legkésőbb másnapra. És nem csak a gyereknek, nálunk az egész családnak bevált. Beninek eddig szerencsére csak náthája volt de az első kettőnél még nem az oscit használtam sajnos. Mindkettő szövődménye lett az aszmatikus hörghurut, nehézlégzéssel. ( A válladék visszafolyik, megtapad a hörgőkön és ez okozza) Azóta 3 náthakezdemény volt de mivel az oscillo elvágta a váladékképződést, így nem ismétlődött a baj. Mára már, ha tüsszent egyet, nem rezzenek össze és ijedek meg.

Szonja
benibaba
 
 


benibaba
 
 


Bárány, az echinachea mellé nyugodtan adhatsz heti egy oscillot megelőzésre, az is immunerősítő egyébként. Én azt is szoktam csinálni, hogyha Beni olyan gyerekekkel játszik akikről menet közben derül csak ki, högy köhög, orra folyik, stb. ahogy hazaérünk, egyből beadok neki egyet.
Majd összel kezd szerintem, amikor újra támadnak a vírusok. Ja és az osci csak vírus ellen működőképes, bacira nem jó.

Szonja
benibaba
 
 


Szia
Köszi minden infót szivesen veszek :D :D
Sajnos az oviban tényleg folyton beteg valaki és egymásra tapasztják a bacikat virusokat...
Vendég
 


Sziasztok!
Ez is nagyon jó oldal és webáruház is.

http://www.simonmed.hu/
benibaba
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: