Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lorca, Ildi!
Köszi aranyosak vagytok! De nem ezért írtam SultananakKép

Lorca!
Mikorra szeretnétek a következő babát?

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek!
Keresem azt a honlapot,ahol a képeket szép keretbe lehet tenni/www.frames......?/
Elkevertem a címetKép

Köszi:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek!
Keresem azt a honlapot,ahol a képeket szép keretbe lehet tenni/www.frames......?/
Elkevertem a címetKép

Köszi:Erika

cseriviola
 
 

 
 

Szia Erika!

Nekem ez van:
http://www.frameshow.com/

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Szia Erika!

Nekem ez van:
http://www.frameshow.com/

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigo!

Neked megvan ez a program? Ugyanis a net-ről csak egy 15 napig használható próba verziót lehet letölteni és azt is csak egyszer. Nekem letelt a 15 nap és nem is engedi már használni és újra letölteni sem. Tudnál segíteni?

Köszi tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Brigo!

Neked megvan ez a program? Ugyanis a net-ről csak egy 15 napig használható próba verziót lehet letölteni és azt is csak egyszer. Nekem letelt a 15 nap és nem is engedi már használni és újra letölteni sem. Tudnál segíteni?

Köszi tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Csilla gépe sajna beszedett egy vírust, úgyhogy nem szándékosan hanyagol minket. Egyenlőre küzdenek egymással.Kép

Brigó,
Én akár most is kezdeném a terhességet. Mondjuk félek is tőle. Nem volt semmi orvosi eset, de nagyon nehéz volt az a 40 hét és 4 nap.

Kép KépKép
lorca
 
 


Csilla gépe sajna beszedett egy vírust, úgyhogy nem szándékosan hanyagol minket. Egyenlőre küzdenek egymással.Kép

Brigó,
Én akár most is kezdeném a terhességet. Mondjuk félek is tőle. Nem volt semmi orvosi eset, de nagyon nehéz volt az a 40 hét és 4 nap.

Kép KépKép
lorca
 
 


Halihó!

Hogysmint? Fúj, téli idő.....Már annyira vártam a tavaszt és annyira szép volt a múlt hét. Most kivagyok. Hogy vagytok? Nálunk kicsit nyügis a helyzet, mert Kisasszonynak egyszerre két foga bújik, így elég nyügöske. Eszik, alszik, játszik, csak nem olyan nyugodtan. Este adok neki chaomillát, adtól jól alszik éjjel, de ha felébred valamire, akkor nagyon nehezen alszik vissza. Képes 1-2 órát is szenvedni. Szóval most én is egy kicsit hulla vagyok. Egyébként minden okés.

Brigó,Sultana! Jázminoknak mi is boldog névnapot kívánunk!


Csilla! Szerintem gyerkőcök között 1 hét van, Blanka 20-án született! 1 hete kisasszony felállt, és nagyon örül neki. Esze ágában sincs feküdni, csak ül, msázik, kompzik és sétálni szeretne. Viszont tegnap egy akkora adag kelképosztafőzit nyomott be, hogy csak na! Az étvágyával nincs gond. Nálatok?

Idli! Marcipán annyira szívdöglesztő, nagyon szép kis kölyök. Én is ki vagyok teljesen, hogy most született Manó és mi is minjá 10 hónaposak leszünk! Öregszünk ezerrel Kép Kép

Jók legyetek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Halihó!

Hogysmint? Fúj, téli idő.....Már annyira vártam a tavaszt és annyira szép volt a múlt hét. Most kivagyok. Hogy vagytok? Nálunk kicsit nyügis a helyzet, mert Kisasszonynak egyszerre két foga bújik, így elég nyügöske. Eszik, alszik, játszik, csak nem olyan nyugodtan. Este adok neki chaomillát, adtól jól alszik éjjel, de ha felébred valamire, akkor nagyon nehezen alszik vissza. Képes 1-2 órát is szenvedni. Szóval most én is egy kicsit hulla vagyok. Egyébként minden okés.

Brigó,Sultana! Jázminoknak mi is boldog névnapot kívánunk!


Csilla! Szerintem gyerkőcök között 1 hét van, Blanka 20-án született! 1 hete kisasszony felállt, és nagyon örül neki. Esze ágában sincs feküdni, csak ül, msázik, kompzik és sétálni szeretne. Viszont tegnap egy akkora adag kelképosztafőzit nyomott be, hogy csak na! Az étvágyával nincs gond. Nálatok?

Idli! Marcipán annyira szívdöglesztő, nagyon szép kis kölyök. Én is ki vagyok teljesen, hogy most született Manó és mi is minjá 10 hónaposak leszünk! Öregszünk ezerrel Kép Kép

Jók legyetek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Kicsit elmaradtunk, bocsiKép
Köszi mindenkinek
igen akkor ünnepeltük a névnapjátKép
Brigó te Jazidnak is boldog névnapot!
A férjem Jemeni származású, az apám Tadzsikisztáni, ugyhogy elég keletiesek vagyunk:D:D:D
Azért lett Jázmin mert olyan nevet akartam ami arabul is és magyarul is jó.
És imádtam az aladdin mesétKép
Persze ha fiúnk lett volna nem Aladdin lenneKép
Amugy a képeken két coffja van a mostaniakon, annyi haja van hogy cikk-cakkban elválasztva két coffra is jut belőlleKép
Van valami ajándék ötletetek szülinapra? Jazi 9én lesz egy éves, és amit venni akartam az csak husvéti ajándék lehet mert késik a szállitás.
Kép
amugy a waltdisney-s hintatigris lett volna.
találtam 12500ért hintatigrist-tintamicimackot és hintafülest netenKép és kerekük is van (leszerelhető)
sultana
 
 


Sziasztok!
Kicsit elmaradtunk, bocsiKép
Köszi mindenkinek
igen akkor ünnepeltük a névnapjátKép
Brigó te Jazidnak is boldog névnapot!
A férjem Jemeni származású, az apám Tadzsikisztáni, ugyhogy elég keletiesek vagyunk:D:D:D
Azért lett Jázmin mert olyan nevet akartam ami arabul is és magyarul is jó.
És imádtam az aladdin mesétKép
Persze ha fiúnk lett volna nem Aladdin lenneKép
Amugy a képeken két coffja van a mostaniakon, annyi haja van hogy cikk-cakkban elválasztva két coffra is jut belőlleKép
Van valami ajándék ötletetek szülinapra? Jazi 9én lesz egy éves, és amit venni akartam az csak husvéti ajándék lehet mert késik a szállitás.
Kép
amugy a waltdisney-s hintatigris lett volna.
találtam 12500ért hintatigrist-tintamicimackot és hintafülest netenKép és kerekük is van (leszerelhető)
sultana
 
 


Sziasztok!

Mtücsök!
Nekem van egy progim, de sajna 40mega, így képtelenség lenne emailen elküldenem. Viszont találtam egy linket, bár ez nem az a program:
http://rapidshare.de/files/7396912/Photo.Frame.Maker.v2.7.Retail-ZWT.rar.html

Ha esetleg nem tudod letölteni, szólj, segítek! Vagy ide írj, vagy briro@freemail.hu


Lorca!
Lehet, hogy most még én is várnék a babával. Nem azért, mert nem volt jó állapotosnak lenni, hanem mert Jázi még csak 1 éves, és sokat kell még őt emelgetni, meg az éjszakát sem aludja át, és mellette nem igazán tudnék napközben pihenni, aludni, ami főleg az első terhességem első pár hetét végigkísérte. Szóval ÍGY nehéz lenne.

Dóri!
Sajnálom a fogzás miatti kellemetlenségeket, de egyszer ez is elmúlik. Legalábbis én ezzel biztatom magamKép
Nagyon aranyos a csajszi a képeken, és már milyen szép kis csattja van!

Sultana!
Na, akkor jól sejtettem ezt a keleties mivoltot. Kép
Végülis nálunk is köze van a "kelethez" a névválasztásnak. Anno, főiskolás koromban sok romantikus regényt olvastam, ez volt, ami igazán kikapcsolta az agyam, mert itt aztán nem kellett koncentrálniKép, és több könyvben is olvastam Jázmin hercegnőről. Aztán annyira megtetszett a név, hogy mondtam a férjemnek, hogyha lányunk születik, Jázmin lesz. Nem volt ellenvetéseKép

Mi Jázi szülinapjára veszünk egy sportbabakocsit (kellemeset a hasznossal elv alapjánKép), de persze kap igazi ajándékokat is. Én olyan bébimotorra vagy mire gondoltam, de hintaló is foglalkoztat. Meg olyan tili-toli játék, aminek nyele van, és lehet tologatni, és segíti a járást. Ez így nem tudom, érthető e. Meg ma vettem neki xilafont (nem tom hogy kell leírni, mert lusta vagyok kimenni a papírért). Csípi nagyon, üti-vágjaKép

Van egy listám, ami az életkorhoz köt megfelelő játékokat, íme:

2-8 hónapos korban: csörgő, frottírfigurák, rágókák
8-12 hónapos korban: fürdőkád-játékok, tologatható autók, állatok, egymásba rakható építőkockák, nagy labda, xilofon
12-18 hónapos korban: húzogatható játékok, kiskocsi a ki-bepakoláshoz, homokozójátékok, babzsák, plüssállat, egyszerű puzzle, építőkocka, egyszerű képeskönyv világos ábrákkal, lábbal hajható autó, vagy kismotor.
18-24 hónapos korban: játéktelefon, kislapát és seprű, felállítható állatok és házak, baba, kisautó, ujjfesték, képeskönyv
2 éves korban: favonat, kirakós játékok, képes dobókocka, zsírkréta, ujjfesték, képeskönyv, építőkocka, egyszerű konstrukciós elemek, hintaló, szobai mászókák, kéz- és ujjbábok
3 éves korban: szánkó, roller, háromkerekű bicikli, mondókás és képeskönyvek, bolt, orvosi táska, kiskonyha, babaszoba, gyurma, összedugható építőelemek, mese- és daloskazetták.
4 éves korban: korcsolya, görkorcsolya, ugrókötél, szín- és formafelismerő játékok, egyszerű szabályjátékok, koncentrációs játékok, ügyességi játékok, kiegészítők a meglévő konstrukciós játékokhoz, festékek, színes ceruzák, diavetítő mesefilmekkel.
5 éves korban: nyomda, barkácsfelszerelés, fémépítő készlet, társasjáték, kártya, hangszerek-oktatással egybekötve, sporteszközök (gyűrű, kötél, bordásfal)
6 éves korban: nagyobb puzzle, lego, könyv, szobában felállítható sátor, villanyvasút, autópálya
Nagyobb gyerekeknek érdemes társasjátékokat venni, amit az egész család együtt játszhat, valamint számítógépes- és zenei CD-ket


Na,mára ennyi. Ja, majd képet teszek még fel.

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Mtücsök!
Nekem van egy progim, de sajna 40mega, így képtelenség lenne emailen elküldenem. Viszont találtam egy linket, bár ez nem az a program:
http://rapidshare.de/files/7396912/Photo.Frame.Maker.v2.7.Retail-ZWT.rar.html

Ha esetleg nem tudod letölteni, szólj, segítek! Vagy ide írj, vagy briro@freemail.hu


Lorca!
Lehet, hogy most még én is várnék a babával. Nem azért, mert nem volt jó állapotosnak lenni, hanem mert Jázi még csak 1 éves, és sokat kell még őt emelgetni, meg az éjszakát sem aludja át, és mellette nem igazán tudnék napközben pihenni, aludni, ami főleg az első terhességem első pár hetét végigkísérte. Szóval ÍGY nehéz lenne.

Dóri!
Sajnálom a fogzás miatti kellemetlenségeket, de egyszer ez is elmúlik. Legalábbis én ezzel biztatom magamKép
Nagyon aranyos a csajszi a képeken, és már milyen szép kis csattja van!

Sultana!
Na, akkor jól sejtettem ezt a keleties mivoltot. Kép
Végülis nálunk is köze van a "kelethez" a névválasztásnak. Anno, főiskolás koromban sok romantikus regényt olvastam, ez volt, ami igazán kikapcsolta az agyam, mert itt aztán nem kellett koncentrálniKép, és több könyvben is olvastam Jázmin hercegnőről. Aztán annyira megtetszett a név, hogy mondtam a férjemnek, hogyha lányunk születik, Jázmin lesz. Nem volt ellenvetéseKép

Mi Jázi szülinapjára veszünk egy sportbabakocsit (kellemeset a hasznossal elv alapjánKép), de persze kap igazi ajándékokat is. Én olyan bébimotorra vagy mire gondoltam, de hintaló is foglalkoztat. Meg olyan tili-toli játék, aminek nyele van, és lehet tologatni, és segíti a járást. Ez így nem tudom, érthető e. Meg ma vettem neki xilafont (nem tom hogy kell leírni, mert lusta vagyok kimenni a papírért). Csípi nagyon, üti-vágjaKép

Van egy listám, ami az életkorhoz köt megfelelő játékokat, íme:

2-8 hónapos korban: csörgő, frottírfigurák, rágókák
8-12 hónapos korban: fürdőkád-játékok, tologatható autók, állatok, egymásba rakható építőkockák, nagy labda, xilofon
12-18 hónapos korban: húzogatható játékok, kiskocsi a ki-bepakoláshoz, homokozójátékok, babzsák, plüssállat, egyszerű puzzle, építőkocka, egyszerű képeskönyv világos ábrákkal, lábbal hajható autó, vagy kismotor.
18-24 hónapos korban: játéktelefon, kislapát és seprű, felállítható állatok és házak, baba, kisautó, ujjfesték, képeskönyv
2 éves korban: favonat, kirakós játékok, képes dobókocka, zsírkréta, ujjfesték, képeskönyv, építőkocka, egyszerű konstrukciós elemek, hintaló, szobai mászókák, kéz- és ujjbábok
3 éves korban: szánkó, roller, háromkerekű bicikli, mondókás és képeskönyvek, bolt, orvosi táska, kiskonyha, babaszoba, gyurma, összedugható építőelemek, mese- és daloskazetták.
4 éves korban: korcsolya, görkorcsolya, ugrókötél, szín- és formafelismerő játékok, egyszerű szabályjátékok, koncentrációs játékok, ügyességi játékok, kiegészítők a meglévő konstrukciós játékokhoz, festékek, színes ceruzák, diavetítő mesefilmekkel.
5 éves korban: nyomda, barkácsfelszerelés, fémépítő készlet, társasjáték, kártya, hangszerek-oktatással egybekötve, sporteszközök (gyűrű, kötél, bordásfal)
6 éves korban: nagyobb puzzle, lego, könyv, szobában felállítható sátor, villanyvasút, autópálya
Nagyobb gyerekeknek érdemes társasjátékokat venni, amit az egész család együtt játszhat, valamint számítógépes- és zenei CD-ket


Na,mára ennyi. Ja, majd képet teszek még fel.

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Ja, még írni akartam, hogy Jázi vasárnap volt 11 hónapos, így vittem a védőnőhöz méretni,és 11,71kg. Pont most háromszorozta meg a súlyátKép

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Ja, még írni akartam, hogy Jázi vasárnap volt 11 hónapos, így vittem a védőnőhöz méretni,és 11,71kg. Pont most háromszorozta meg a súlyátKép

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


de jo !!!!!!!!!!!!!!
Jazival ma voltam védőnőnél......csak 8 és fél kilo, pedig több mint 3,5 volt születésekor.
viszont végre elindult! már nem kapaszkodik és nem esik el 10 lépés utánKép
Ajándékként már kap egy lábbal hajthatos autot, amit sajna korábban már "odaadtunk" neki, de most átalakítjuk, festjük, kormányt cserélünk, plüss ülést csinálunk nekiKép
Motorja és járássegítője van már a két fisher-price-os járássegítő személyében, az egyik jo motornak a másik, a vizilovas meg járássegítőnek bár már nem is használjaKép
A duploval felsültünk, az nem érdekli, most formaberakot és hintát kap első ízben, de még a dömper is jo cucc:D
Meg a szandálja sem lesz olcso mulatság ugyhogy azt is beszámolomKép
Brigo:
Tetszik a névválasztás motiváciojaKép
sultana
 
 


de jo !!!!!!!!!!!!!!
Jazival ma voltam védőnőnél......csak 8 és fél kilo, pedig több mint 3,5 volt születésekor.
viszont végre elindult! már nem kapaszkodik és nem esik el 10 lépés utánKép
Ajándékként már kap egy lábbal hajthatos autot, amit sajna korábban már "odaadtunk" neki, de most átalakítjuk, festjük, kormányt cserélünk, plüss ülést csinálunk nekiKép
Motorja és járássegítője van már a két fisher-price-os járássegítő személyében, az egyik jo motornak a másik, a vizilovas meg járássegítőnek bár már nem is használjaKép
A duploval felsültünk, az nem érdekli, most formaberakot és hintát kap első ízben, de még a dömper is jo cucc:D
Meg a szandálja sem lesz olcso mulatság ugyhogy azt is beszámolomKép
Brigo:
Tetszik a névválasztás motiváciojaKép
sultana
 
 


Dóri,
Május 20? akkor közöttünk csak 4 nap van. Az még épp hogy nem ikerek, nem? Talán az utolsó nap, soha nem tudom. A kelkáposzát te hogy adod neki? Már kezdem unni a sárgarépát cukkinit meg amiket általában kap. Káposztafélék még nem voltak.
Nagyon aranyosan tud figyelni! A képen úgy néz, mitha pont beszélt volna, csak a meglepetéstől elakadt volna a szava egy pillanatra. Nagyon aranyosKép

Sultana,
Jázmin kétnyelvű lesz? Mondjuk két ilyen nyelv, mit a magyar és az arab nem egyszerű választás. Nyelvszakos vagyok, unokaöcsi kétnyelvű, úgyhogy nagyon jól tudom, milyen nagy előny az ilyen. Mondjuk náluk az apanyelv sajna nemigazán működik.

Brigó,
Ha csak az első néhány hét lenne nehéz és utána elmúlna a hányinger és a hasonlók, nem is aggódnék. Próbálom úgy szoktatni, hogy ne kelljen sokat felvenni, persze nemigazán megy. Azt megszokta már, hogy ha baj van, mondjuk ismételten koppant a feje a padlón, akkor nem kell felvenni. Odajön, én leülök a földre és belefúrja az arcát a ruhámba. Az éjszakák nekünk se mennek, most még rosszabbak is, mint mondjuk 3-4 hónapja. Akkor úgy éreztem, már haladunk az átaludt éjszakák felé. Azóta nem hogy javult, de inkább romlott a helyzet.
Nem egy pici baba! Nat az elmúlt 4 hónap alatt szedett össze nem egészen 1 kilót. Így volt most 9,8. Amióta beindult a mászás, szerintem még talán fogyott is. De lehet,hogy csak azért érzem, mert kezdek hozzászokni a súlyhoz, előtte meg amire megszoktam volna, újabb kilót pakolt fel.

Játékügyben nem vagyok elég hagyományos, úgyhogy nem tudom, mi lehet jó szülinapi ajándék. Nálunk a heti nyertes a habverő és egy műanyag ételhordó. Még nem volt plüss állat vagy bmi gyerekjáték, ami így lekötötte volna. Pedig az van egy rakás. De a hinta nekünk is tetszikKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Dóri,
Május 20? akkor közöttünk csak 4 nap van. Az még épp hogy nem ikerek, nem? Talán az utolsó nap, soha nem tudom. A kelkáposzát te hogy adod neki? Már kezdem unni a sárgarépát cukkinit meg amiket általában kap. Káposztafélék még nem voltak.
Nagyon aranyosan tud figyelni! A képen úgy néz, mitha pont beszélt volna, csak a meglepetéstől elakadt volna a szava egy pillanatra. Nagyon aranyosKép

Sultana,
Jázmin kétnyelvű lesz? Mondjuk két ilyen nyelv, mit a magyar és az arab nem egyszerű választás. Nyelvszakos vagyok, unokaöcsi kétnyelvű, úgyhogy nagyon jól tudom, milyen nagy előny az ilyen. Mondjuk náluk az apanyelv sajna nemigazán működik.

Brigó,
Ha csak az első néhány hét lenne nehéz és utána elmúlna a hányinger és a hasonlók, nem is aggódnék. Próbálom úgy szoktatni, hogy ne kelljen sokat felvenni, persze nemigazán megy. Azt megszokta már, hogy ha baj van, mondjuk ismételten koppant a feje a padlón, akkor nem kell felvenni. Odajön, én leülök a földre és belefúrja az arcát a ruhámba. Az éjszakák nekünk se mennek, most még rosszabbak is, mint mondjuk 3-4 hónapja. Akkor úgy éreztem, már haladunk az átaludt éjszakák felé. Azóta nem hogy javult, de inkább romlott a helyzet.
Nem egy pici baba! Nat az elmúlt 4 hónap alatt szedett össze nem egészen 1 kilót. Így volt most 9,8. Amióta beindult a mászás, szerintem még talán fogyott is. De lehet,hogy csak azért érzem, mert kezdek hozzászokni a súlyhoz, előtte meg amire megszoktam volna, újabb kilót pakolt fel.

Játékügyben nem vagyok elég hagyományos, úgyhogy nem tudom, mi lehet jó szülinapi ajándék. Nálunk a heti nyertes a habverő és egy műanyag ételhordó. Még nem volt plüss állat vagy bmi gyerekjáték, ami így lekötötte volna. Pedig az van egy rakás. De a hinta nekünk is tetszikKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Sajnos az arabot mi is csak most tanuljuk, mert a mi szüleink nem tanították meg nekünk, ők is magyarul beszéltek mire mi megszülettünk.
De majd ha nagyobb lesz Jazi akkor szeretnénk vele játékosan legalább a beszédet megtanítani mert az írás az elég eltérő a miénktől:D nem akarjuk bezavarni szegényt még a magyar írás megtanulása előtt.
sultana
 
 


Sajnos az arabot mi is csak most tanuljuk, mert a mi szüleink nem tanították meg nekünk, ők is magyarul beszéltek mire mi megszülettünk.
De majd ha nagyobb lesz Jazi akkor szeretnénk vele játékosan legalább a beszédet megtanítani mert az írás az elég eltérő a miénktől:D nem akarjuk bezavarni szegényt még a magyar írás megtanulása előtt.
sultana
 
 


sziasztok!

tul éltük a mintegy 37oo db virust, és itt vagyok...vagyis leszek holnaptol, csak gondoltam bejelentkezem, hátha hiányzom...

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok!

tul éltük a mintegy 37oo db virust, és itt vagyok...vagyis leszek holnaptol, csak gondoltam bejelentkezem, hátha hiányzom...

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok!

Lorca!

Irigyellek , remélem sikerül rábirnod natiapukát h ujabb pici bébitek legyen..szerintem menni fog..de jó lenne ha én is átélhetném ujra..de ezt már beszéltük...imádtam terhes lenni..

Sultana!

nincs kép rólatok? vagy csak én nem láttam..tudod mostanában nem jártam itt.

Brigo!

nyaralni voltunk anno, főként a strandon, meg egert néztük meg többször gyönyörű város, képem is van róla ha nem is sok..de már nem jártam ott kb. 2 éve. Talán idén..Gyöngyösön csak átutazoban voltam..

Dori!

Nagyon szép kislány Blanka!!Gábor is kompozik, hintázik, ül, és már majdnem tökéletesen feláll..az alvás megint rosszabodott..éjjel fél 3kor ugy döntött elég volt, elkezdett beszélgetni..de nem hagytam magam, és fülébe sugtam h jobb lenne ha még picit durmolna..szót fogadott..igy reggel fél 7ig aludt, majd kapott cicit, utána fél 9ig szundiztunk..h fog hiányozni két év mulva ez az aktiv pihenés..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok!

Lorca!

Irigyellek , remélem sikerül rábirnod natiapukát h ujabb pici bébitek legyen..szerintem menni fog..de jó lenne ha én is átélhetném ujra..de ezt már beszéltük...imádtam terhes lenni..

Sultana!

nincs kép rólatok? vagy csak én nem láttam..tudod mostanában nem jártam itt.

Brigo!

nyaralni voltunk anno, főként a strandon, meg egert néztük meg többször gyönyörű város, képem is van róla ha nem is sok..de már nem jártam ott kb. 2 éve. Talán idén..Gyöngyösön csak átutazoban voltam..

Dori!

Nagyon szép kislány Blanka!!Gábor is kompozik, hintázik, ül, és már majdnem tökéletesen feláll..az alvás megint rosszabodott..éjjel fél 3kor ugy döntött elég volt, elkezdett beszélgetni..de nem hagytam magam, és fülébe sugtam h jobb lenne ha még picit durmolna..szót fogadott..igy reggel fél 7ig aludt, majd kapott cicit, utána fél 9ig szundiztunk..h fog hiányozni két év mulva ez az aktiv pihenés..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


mára ennyit, holnap jövök..

KépKépKép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


mára ennyit, holnap jövök..

KépKépKép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


ide nem tok feltenni, mert nem tom hogy kell:D
de van két albumunk babanetenKép
http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=7862
ez a második
az első neve: Haitham Jázmin I
Nem túl kreatív de ez van:D
Naggyon cuki ez a törpike a képen:D
sultana
 
 


ide nem tok feltenni, mert nem tom hogy kell:D
de van két albumunk babanetenKép
http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=7862
ez a második
az első neve: Haitham Jázmin I
Nem túl kreatív de ez van:D
Naggyon cuki ez a törpike a képen:D
sultana
 
 


sultana!

megnéztem, tündéri a kislányod!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sultana!

megnéztem, tündéri a kislányod!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


köszi:D
sultana
 
 


Szevesztok csajok!

Köszönjük a gratulációkat, már tényleg olyan kis husi a csaj Kép
Hát engem megint elöntött a nátha, ma reggelre. ez van. Blanka este belázasadott, csak nem tudom, hogy miért. Én a fogra gyanakszom, mert semmi más jelét nem látom egyéb betegségeknek. Reggelre semmi tünet, szóval remélem, hogy enni volt.
Utálom ezt a szemét időt, már tavaszt akarok!!!!
MEgint ömlik a hó és egész hétre ilyet mond.
Csilla,Sultana! Szépek a gyerekeitek!
Lorca! Május 20. uccsó bika-nap! Hát kíváncsi leszek, hogy melyi jegy jellemzőit kapja majd. EGyelőre alég akaratosnak tűnik, viszont kedves és barátságos. Szerintem vegyülnek majd a tulajdonságok...

Na megyek, mert családi ebéd lesz nálunk.
Szép napot nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Sultana!
Akkor ti már jó sok mindent vettetek Jázminnak!!! Mondjuk nekünk meg már formabedobónk és hintánk vanKép
Ahhoz képest, hogy Jázmin 3,5kg-mal született, tényleg nem sok a 8,5kg, de ha rendesen fejlődik, akkor úgy is kár aggodni!Kép Húúú, akkor a te Jázminod még idősebb is pár nappal az én csajszimtól, mégis könnyebb 3kg-mal...
Ide úgy tudsz képet feltölteni, hogy amikor írod a levelet, van olyan a szöveg alatt, hogy melléklet feltöltése, és odakattintasz, ott pedig a tallózás, kiválasztod, hogy honnan akarsz képet feltölteni, és aztán feltöltés. A lényeg, hogy 600*600-nál nagyobb képméret ne legyen.

Lorca!
Jázinak annak ellenére, hogy ekkora a súlya, az elmúlt hónapban fogyott. Igaz, csak 7gr-otKép
Én is próbálom Jázit arra szoktatni, hogy minél kevesebbet kelljen felvenni, stb. Most belekezdtünk a süket tyúk módszerbe, vagyis hagyom sírni elalvás előtt. Azt írja a könyv, hogy sokszor azért ébred éjszaka és sír fel, mert nem ugyanabban a helyzetben van, mint amikor elaludt. Márpedig többségében az ölemben aludt el, cumival a szájában. Így aztán most berakom a kiságyba cumi nélkül. Iszonyat hallgatni a sírását, de meg kell tanulnia egyedül elaludni, és éjszaka egyedül visszaaludni. Tegnapelőtt este kb. 40 percet sírt, tegnap "csak" 20-t, kíváncsi vagyok, ma mi lesz!!!

Csilla!
HiányoztálKép
Eger 2 év alatt is sokat változott, így érdemes megint szétnézni.
Nagyon édesek a gyerekek a képeken!!!
Gábornak a szemei!!! Ahhhh...

Dóri!
Jobbulást!!!

És az ígért képek:

céklaevészet után
Kép

xilofon
Kép

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sultana,
Az írást azt megértem. Kár, hogy ti nem beszélitek a nyelvet. Ismerősünk lánya úgy tanult meg, hogy csak hallgatta a rokonokat évente pár hetet. Aztán egyszer beleszólt egy vacsorabeszélgetésbe, ami arabul folyt. Egy kicsit kiesett a kanál a vendégek kezéből. Ha jól emlékszem, apuka Jordániából jött.

Brigó,
Hogy lehet, hogy picúr tiszta maszat, a környezet meg csillog-villog? Ha Nat eszik, minden úszik.

Ti hogy tanítjátok babókat önállóan enni? Hogy álltok egyáltalán neki? Nálunk a borsó és a répa megy eddig egyedül.

Brigó,
Nem hiszem, hogy attól ilyednének meg, legalábbis Nat nem. Van, hogy úgy ébred, ahogy elaludt, mégis sír, máskor meg ha átrakom a kiságyba, akkor is csak dünnyögve ébred, cuppog és próbálja magára halkan felhívni a figyelmet.
A sírni hagyást nem akarom kipróbálni, mondjuk tegnap egy kicsit meginogtam. 11kor felkelt, teljesen bepánikolta, hogy nincs tejem, ő meg éhezik. Ordított, kettőt cumizott, elrántotta a fejét majd folytatta az ordítást. Férjem negyed órát nyugtatgatta. Közben ordítás. Még lefejt tejjel is próbálkoztam, ugyan azzal az eredménnyel. Utána feladtuk, felkapcsoltuk a lámpát. Azonnal megnyugodott, békésen játszadozott mellettem az ágyban. 2 körül elálmosodott, szopi pozícióba vágta magát és békésen, mint aki jól végezte a dolgát, elaludt. Egy percen belül követtem a példát, apuci addigra már horkolt.

Dóri,
Érdekes, hogy egy héten belül három baba is van! Én nagyon hajtottam, hogy ikerek legyen, mint én. De a végén már oly mindegy volt, csak legyen már vége a terhességnek.

Csilla,
Azért az, hogy nem tiltakozik, még messze van a terhességtől. Nat is egy évig készült, pedig ott közös volt az akarat. Majd meglátjuk.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Lorca!
Jázi még nem eszik önállóan, így valszeg ezért "csillog-villog" mindenKép Én eddig banánt és sárgarépát vágtam neki hasábokra, és azt adtam oda, hogy egye egyedül, de inkább csak összeszorítja a kezében. Bár a fele kb a szájában köt kiKép Aztán akármilyen kaja van, csináltam neki úgy, hogy egy kanál neki, arra raktam egy kis kaját, és önállóan betalál a szájába. De ezt is csak olyan kajával, ami viszonylag masszív, nem olyan folyékony. A lényeg, önállóan nem eszik, de próbálkozunk. Ja, és a legfontosabb, hogy vettem Jázinak előke-kabátot, ami olyan, hogy még a kezére is rá lehet húzni, így viszonylag megússzuk a ruhák összepiszkolását.

Jázi este már csak 8 percet sírt!!!Kép
Nekünk már rengeteg ilyen éjszakánk volt, amit az előbb írtál!Kép Sajna mostanra már tényleg elfogyott a türelmem, de úgy látszik, hogy ez a módszer beválik.
Rengeteget gondolkoztunk, hogy miért kelhet fel éjszaka. Ugye először, hogy biztos éhes, így estére több tápszert kapott. De nem használt. Aztán vacsorakor kapja meg Jázi a vigantolt, gondoltuk lehet, hogy annak van köze hozzá, így ebédkor adtuk oda neki, de ugyanúgy felkelt éjszaka. Aztán estére rizses tápszert kapott, gondoltuk fáj tőle a pocija, ezért natúr tápszert kap. Ez sem volt az oka az éjszakai ébredésnek. Aztán gondoltuk, hogy a banán, mert attól napközben is sokat pukizik, és hátha azért ébred. Így egy hét "banánmegvonás", de ez sem vezetett eredményre. Volt olyan is, hogy biztos szomjas, így éjszaka, ha felkelt, adtam neki vizet, de utána is ébredt, így abbahagytuk, hogy akkor már ne szoktassuk rá az éjszakai ivászatra. Aztán azt hittük, hogy a tea, amit napközben megiszik, megvonás, ettől sem lett jobb. Abban benne vagyok, hogy a fogzás miatt sem tudnak aludni, na de augusztus óta még csak egy éjszakát sem tudott volna emiatt átaludni!!! Azt azért nem hiszem. Lényeg, hogy most ezt a módszert választottuk, és úgy tűnik, hogy bevált. Nagyon nehéz, és nagy a lekiismeretfurdalásom, hogy hagyom sírni, de valami mást kellett most kipróbálnunk!!!

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó,
Az a 8 perc már elviselhető. Utána nem is ébred fel reggelig? Nálunk eddig egy olyan éjszaka volt, hogy reggel fél 7ig aludt és pár, hogy kb 5ig. A többi ált 3 óra alvás és utána kaja. Én még reménykedem, hogy egyszer majd önállóan átalussza az éjszakát. Ami elkeserítő egy kicsit, hogy 4-5 hónapos korában jobban álltunk, akkor kimaradt a 11es ébredés és az első kelés 2-3 óra körül volt. Oh, régi szép idők!

Kép KépKép
lorca
 
 


Ha más nem is ír ide mostanában, azért elújságolom, hogy végre normális puszik is születnek. Már amolyan cuppanós! Ez óriási előrelépés a korai harapdálásokhoz és a még mindig domináló mmmmmmm-höz képes. Még ő is meglepődött, hogy sikerült.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca, grat a puszihoz, én még várok ráKép

Brigó, ahhoz képest jazi formás, csak kicsi:D
Aranyos az a kép, a céklaevős!!:D
sultana
 
 


Delfinke!
Nagyon helyes Marcikád! Boldog névnapot neked, a Nagyfiúnak pedig nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!

Zita!
Virágnak is nagyon boldog szülinapot!!!

Eveka

Kép
eveka
 
 


A puszikat Nati azért nem osztogatja számolatlanul. Volt egy szerdán, egy pénteken, és ennyi. De nagyon megy a mmmmm meg a leharapom a füled.

Kép KépKép
lorca
 
 


Dorka!
Bernátnak nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép

delfinke
 
 


Nati most kajasztrájkba kezdett. Nem eszik kanálból, csak olyant, amit ő tömhet a szájába. Nálatok ez hogy van? Ti mit tennétek?

Kép KépKép
lorca
 
 


sziasztok rég nem voltam
szóval. alvás: jazi nem alszik jo, ez az elejétől igy volt de most minde éjjel többször kel és fájdalmasan sír.....alig bírom elaltatni .....
a hasa fáj, de nem tom mitől.....
eddig is felkelt egyszer inni, de üveggel a kezében magátol szépen vissza is aludt ivás után.
de most szörnyűek az éjjeleink.
a doki azt mondta kisérletezzek mikor mit eszik, hogy kiderüljöün
de amugy is tejallergiás, és rossz étvágyú, nincs még 9 kilo se, nem merek oylan nagyon megvonni tőle kajákat.
sultana
 
 


Nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyűek az éjszakáitok. Nem kapott véletlenül kenyeret, margarint? Nagyon sok mindenben van tejpor, kész küzdelem lehet.
Nem lehet, hogy csak egy szokásos mélypont? Nálunk kb 4 hónapos volt a csúcs, már azt hittem, kezdi átaludni az éjszakákat. Voltak reményeink. Amióta mászik, feláll, lépeget, sokkal rosszabb. Szerencsénk, hogy könnyű visszaaltatni, pár perc, de majd óránként kel.
Te főzöl neki vagy babakaja? 8-9 között nagyon sok szülinapos kislány van, nem hiszem, pici lenne ezzel a súllyal.
A doki kisérletezése sztem nem rossz ötlet. Hús pl sok babának problémás, de mivel nem tudom mit eszik (és pláne, hogy nem vagyok dienetikus) igazából csak némi együttérzést tudok küldeni. Vígasztaljon, hogy amikor éjjel felkelsz, valószínűleg én is fent vagyokKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca:D:D
nem vigasztal de megnyugtatóbb:D
csak liga és linco margarint veszek és vizes zsömlét adok neki.
hust mondjuk eszik, de nem sokat, inkább üveges tápozunk mert abbol könnyen kiválasztom melyiket eheti.
én csak krumplisgyünmit csinálok neki vagy krumplis zöldséget friss kajaként+husi néha, mikor épp nem köpi ki az egészet.
és napi 3szor hipoallergán tápozunk.....elvileg kéne hiznia......
de mondjuk csak ugy leghet etetni ha egy.-egy falat közt futhat egy kört a lakásban....:D

szülinapjára is sütöttem tejmentes almatortát......finom lett de marha ronda, ugyhogy gyorsan csak rohantunk a lukács cukrászdába sacher tortáértKép
szülinapi képek (bár nem a zsúrról) de ujak a babanetes albumban. Haitham Jázmin II a címe.
Sajnos tul nagyok a képek hogy ide tegyem őket és lusta vagyok kicsibnyiteni:D:D:D
sultana
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: