Új privát üzeneted érkezett!

Ilona!

Elolvastam, te jó ég.
Most akkor már izgulhatok érted minden nap Kép
Vigyázz magadra, pihenj, habár végülis lassan eljött ennek is az ideje Kép
Csak majd értesíts, ha van valami Kép
lirian
 
 


Azért annyira ne izguljál!Kép
És dehogy pihenek! Úgy jöttem haza a közértből mint egy málhás szamár!KépMintha nem lenne aki bevásárol,de ha egyszer én szeretek...
Vendég
 


Sziasztok!

Hú Ilona, én csak laikuskodok ám ittKépCSAk tippeltem.Én is izgulok már, pedig nem is ismerjük egymástKép

Megaztán Lir, önért is ám:

Megmutizom nektek is a legújjabb fényképezős telefontKép
Kép

Pusziiii

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 

 
 

Léna Kép))
Mesélj Sáráról kicsit, meg ha van kép, azt is várjuk szeretettel Kép

Ilona, hogy vagy? Kép
lirian
 
 


Itt vagyok,ragyogok!KépDe ne tessék semmire se gondolni ha nem jövök minden napszakban!?Kép
Nemrég ébredtem fel délutáni sziesztámból ami már egy jó ideje mindennapossá vált. Persze előtte jól kifárasztottam magam, ma épp kirámoltam a fürdőt meg a wc-t és jól felmostam az egész lakást.
És ti sem írtok semmit,hogy mi van veletek meg ilyesmi, csak tőlem várjátok el? Én írok a legtöbbet.Irgum-burgumKép
Holnap meg ne is keressetek, fél 10-re uh, aztán ctg, megpróbálok szobát foglalni,de még azt se tudom hol kell pedig már megkérdeztem.
Petikém már feltöltötte az elemeket a digis géphez,hogy mindenki képben legyen időben. Remélem ide is felteszi Marcit.Kép
Utálok olvasni mostanába de azért belevetettem magam a csecsemőápolás és szoptatás rejtelmeibe.
Vendég
 


Jajj már Ilona Kép
Hisz velem pl semmi érdekes nem történik, itt ülök a munkahelyemen, nap nap után Kép
Még szép, hogy ki vagyok éhezve az infóra Kép
Majd ha már lesznek hírek, írok, igérem Kép

A szobafoglalás rejtelmeit majd megoszthatnád velem, nagyon érdekel a dolog Kép
lirian
 
 


Pedig amikor pénteken jöttünk haza a kórházból akkor megfogadtam,hogy akkor én mostmár szülési szabin leszek itthon is,dehát ez van!
A kórház után a hugomékhoz veszem az írányt,azért sem leszek.
És csak a könyveket utálom olvasni mostanába, nem titeket!!!Gondolom nem értettétek félre?Kép
Vendég
 


Persze írok,hogy mi lesz holnap!
Legfőképpen a nagyfiam becsült súlya érdekel.Megint meg kell majd kapaszkodnom,az tuti!KépAzt mondja a hugom,hogy neki fél kilót tévedtek mire megszületett.Mármint kisebb súllyal született mint amit jósoltak, az ellenkezőjére még nem hallottam példát!
Vendég
 


Képzeld:
tegnap nagyon lestrapáltam magam, fájt még feküdni is, Lilus nem is nagyon mozgolódott, ilyenkor mindig úgy meghúzza magát szegénykém Kép
Aztán este Zsolt elkezdett duruzsolni a púpomnak, Lili azonnal táncra perdült, teljesen jól érezhetően beindult a papa hangjára Kép
Ma meg elkövettem azt a hibát, hogy becsokiztam jól... Kép több se kellett az én kicsike lányomnak: azonnal elkezdett pörögni, még most se nagyon higgadt le Kép Úgy tűnik, hogy ctg-hez ez tényleg jó recept Kép

Na, látod, most írtam Kép
lirian
 
 


Én meg tudod mit vettem észre mostanába?
Petivel reggel együtt ébredünk 8-9 felé,de nem kelünk ki az ágyból,hanem dumálunk.És Marci alszik egésszen addig amíg apuka meg nem szólal. Olyan hihetetlen volt ez nekem,de mostmár mondhatom,hogy ez minden reggel így van. Pedig reggel felkelek,pisi,aztán vissza az ágyba,de még mindig alszik mind a kettő aztán várom,hogy apuka megszólaljon!Kép
Úgyhogy ebbe a papás dologba tényleg lehet valami...Mondjuk apuka gyakran beszól a pocakbaKépha épp nem mozog akkor ez tuti ébresztő!
Nálunk is menő a csoki meg a narancs!

Sára meg már biztos jár is,csak mi nem tudunk róla!?
Vendég
 


Jó reggelt Kép

Hű, Ilona már kórházban ezerrel, remélem minden OK Kép
Ma akkorát aludtam, hogy na Kép Igaz, hogy sokszor felébredtem (vagy ötször voltam wc-n), de nagyon jól aludtam, ma a pocim is sokkal jobban van, nem annyira kemény... Kép
lirian
 
 


Sziasztok!Kép

Én olyan boldog vagyok!
Voltam a kórházba uh-on. Minden okés, mint mindig!
Viszont néztünk köldökzsínór áramlást és nagyon közelről néztük a bébi nyakát és azt mondta a dokibácsi,hogy biztosra vehetem,hogy nincs a nyakán!Kép
A becsült súlya: 3290 gramm. Ennek örülök, pontosan 3 hét alatt 420 grammot hízott. Ha így halad akkor nem lesz óriásbébim!Kép
Én 3100 g-mal, Peti meg 3200-al született, így én most teljesen megnyugodtam!Kép
A ctg, vérnyomás, vizelet, teljes vérkép, egyszóval minden tökéletes!

A szobával kapcsolatban még nem intézkedtem,de fogok. Viszont dokibácsi beszélt dr Sz.Gy-gyel, ígyhát ha kihúzom akkor a 40. héten is jó kezekben leszek,de legalábbis biztonságban érzem magam és megnyugodtam!Kép

Lir! Te nem szedsz Magne B6-ot?

Szokás szerint jól elfáradtam...
Csütörtökön megint ctg, már unom!

Kép
Ilona (37+2)
Vendég
 


Szia Ilona Kép

Magne B6-ot speciel nem szedek, B vitamint külön, meg vasat igen. Miért kérdezed?

Örülök, hogy minden rendben veletek Kép Jutottál eszembe reggel, ahogy kinéztem a nagy hóra, remélem minden oké még most is Kép
lirian
 
 


Hali!Kép

Tegnap írtad,hogy már nem annyira kemény a pocid!Gondoltam nem szeded a magne B6-ot, és bejött!Kép

Nemcsak neked jutottam eszedbe a nagy hó láttán.Anyósom hívott,hogy ugye nem megyek sehova, mert csúszik. Nem is csúszik, legalábbis a bakancsom nem! Nem akartam neki mondani,hogy repülni még nem tudok!De ha lehetne esküszöm megtanulnék,mostanába jól jönne!Kép

Tegnap voltam ctg-n is.De voltunk egy jó páran és a szülésznéni aki ott járkált, jól megdícsérte Marcit!-Ez igen, végre egy élénk baba!
Végig mozogta az egészet, én meg büszke voltam rá!Kép
Semmi fájásgörbém nem volt most.Keményedek rendesen,de egy nap alatt nem sokszor.
Iszom a málnalevélteát ezerrel!Kép
Vendég
 


Mennyi van még hátra pontosan? Kép
nemsokára itt maradok egyedül Kép
lirian
 
 


Február 13.-án töltöm be a 40. hetet is!
Nem tudom már,hogy mit gondoljak arról,hogy mikor fog majd úgy dönteni,hogy kibújik. Fogalmam nincs!
Talán febr. elején?Kép Nekem már mindegy csak ne kelljen túlhordanom, ha lehet!?Kép
És jövök ám vissza, lehet,hogy nem ilyen buzgósággal,de szerintem leszek!
(37+3) a mai állás.Kép
Vendég
 


Hű, nekem még nagyon sok van hátra Kép
Pedig a medencémmel lassan már nem lehet együtt élni, annyira fáj néha Kép

Már alig várom, hogy Lilus úgy döntsön, itt az idő...
ma voltunk az apaságit elintézni, úgyhogy már ez sem akadály... Kép hétvégén meg festés, utána rendezkedehetek ezerrel Kép
lirian
 
 


Jó reggelt!

Remélem jól vagytok, jót hógolyóztatok tegnap és szánkó nélkül el sem indultatok!?
Sára azt hiszem tegnap látott elöszőr havat!Kép
Léna meg biztos készül a felvételire és tanul ezerrel!?

Ma is megyek a kórházba, randim van a ctg-vel meg a szülésznénivel délután 5-kor!Kép
Most már tényleg elintézem a szobát, végülis ez már a 38. hét és ilyenkor kellene.
A doki is látni akar,pedig tegnapelőtt voltam nála is.Kezd nőni a népszerűségem!Kép

I
Vendég
 


Ilona, este írj beszámolót Kép

Minden rendben volt tegnap? Gondoltam rád estefelé, hátha történt valami érdekes Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok és figyelek 1000rel.

Igen Sára most látott havat először, és menetrendszerűen közölte a hóval, hogy cicKép

Lányok, nem volt hatással az időváltozás?

KÉpekkel sajna nem szolgálhatok, mert megdöglött a gépünk, de 1 hét múlva újra leszKép
Nah, egyenlőre ennyi, este még jövök.


Pusz, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Nuska Kép

Rám nem kifejezetten, még mindig keményedik időnként a hasam, meg Lili továbbra is szeret kavics-ot játszani, ilyenkor azt csinálja, hogy összetömörödik egész alul a pocimban, és ott 'lóg'... Kép Nem tudom ennél pontosabban leírni, hogy mit érzek ilyenkor, olyan, mintha egy pár követ hurcolnék ott benn Kép
Persze ezt utálom, rá is szólok ilyenkor mindig, hogy ezt ne csinálja Kép
Ezzel együtt a gyermek jól viselkedik, mocorog egész sokat, csak a medencém és a keresztcsontom akar leszakadni estére... Kép

Épp most számolgattam, hogy ha elhiszem anyósomnak, amit mond, hogy az első érzett mozgáshoz képest négy és fél hónapra jön a baba, akkor nálam jó két-három héttel a kiírás előtt öröm áll a házhoz Kép Különben is van egy olyan érzésem egy ideje már, hogy legalább két héttel elnézték az időt... szerintetek ez előfordulhat?

Nna, szépen előtört belőlem minden Kép este későn jövök, Zsolt elvisz minket moziba, amíg még szabadon lehet Kép

Lir
lirian
 
 


Húúúúú Lir, számoltam, én a 22. héten éreztem az elsőt, és télleg, majdnem 42. hétre jött.

Puszi, LÉn

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!Kép

Voltam ctg-n, ami jó lett. Volt egy nagy görbém,de csak keményedek rendesen!
Kedden megyek legközelebb,ha addig ki nem bújik Makk-Marci, mert én már érzem,hogy a végefelé járok nagyon!
Akkor megint randi a dokival, megnézzük mit produkáltam méhszájügyileg a múlthetihez képest.

Most ennyi!Majd megnézem,hogy nekem mikor mozdult meg elöszőr meg stb.
Kép
Ilona (37+4)
Vendég
 


Sziasztok!

NAh, most van egy kis időm, Sára végre alszik, Zoli a fürdőben, mienk a pályaKép

Tehát:Sára febr.9.-én lesz 10 hónapos, és büszkélkedhetünk 6 foggal.2 alul 4 felülKép
Magától még továbbra se jár, de iszoynat sebességel megy négykézláb.És ameddig tud vmiben kapaszkodni, akkor 2 lábon is jól nyomja már.
Imád hintázni, kb. 1 hónapja elkezdte mondani a mecseknak, hogy tsits, azóta minden és mindenki tsits.Az aquvárium, mi, a hóesés és egyáltalán minden, aminek örül.
Névnapjára kapott egy FisherPrice Sütifalókincsesbödönt.Le se teszi, Imádja.(egyebkééééééééééént, ha majd igazán jó játékokat akartok nézzétek meg az ő termékeiket)
Eszik már mindent és karácsony óta átalussza az éjszakákat.
Hát, ennyi jutott eszembe, de ha kimaradt vmi kérdezzetek bátran.
Ha sikerül kicsinyítenem küldök róla karácsonyi képeket.
De ezt monst elküldöm, mielőtt elszáll.

Pusziiiiiiiiiiiiiii

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Na, nézzük:

Sára ünneplőben:Kép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Még egyetKép


Sára "részegen" hihihi:
Kép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Hali!Kép

Sára édes nagyon, főleg ez a "szerintem bélisz!"Kép
Jó volt olvasni róla,csak hogy képben legyünk. Én ismerem a sütifalós játékot,szoktam vele játszani (keresztlányoknál)Kép

Megnéztem és nekem a 20. héten van regisztrálva az első mozgás!Kép Hűha! Ez most azt jelenti,hogy a 40. hét?
És Lir!Kép
Nem kell annyira túl lenni már a terhességen, szerintem! Mindennek eljön az ideje,de ezt te is tudod; ne kombinálj előre ilyen időpontokat,hogy majd előbb jön 2 héttel, Majd ő tudja, türelem.Kép
Az utolsó menzihez képest számolod a heteket???
Nem tudom miből gondolod,hogy ennyivel elszámoltak!? A mostani ultrahang eredményekre ne sokat adj ezzel kapcsolatban! minden gyerkőc más ütemben fejlődik ilyenkor már.Kép
Én amíg szedtem a magne B6-ot nem is keményedtem, de legalábbis elenyésző volt nagyon. Nem vagyok benne biztos,hogy neked ez időszerű, persze kérdés,hogy mennyit keményedsz.Csak mert mindig erre "panaszkodsz".

Ma ctg-n volt egy csaj, tök átlagos és az ő babójának a becsült súlya a 35. héten annyi mint nekem a 38.-on. (ez csak érdekesség képpen)

Megyek pihenőbe...
Kép
Vendég
 


Sziasztok Kép
Voltunk moziban, most értünk haza Kép Egész jó volt a film, Lilusról viszont nem tudom eldönteni, hogy élvezte-e, mindenesetre végig fickándozta a pocimban... lehet, hogy hangos volt neki??
Ilona, nem akarok én annyira túllenni rajta, legalábbis a 36.-ik hetet szeretném betölteni, majd utána...
Most megyek, még megmutatom Zsoltnak, mennyire gyönyörű Sára, aztán alvás nekünk is Kép

Jóéjt Kép
lirian
 
 


Ilona!!

Csak nem hírek vannak? Kép)
lirian
 
 


Hú, Lir, tényleg, mam ég be se kukkantott.Naaaaaaaa, talánKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Hírek? Miről is? Kép

Extra nyomott, fáradt vagyok, semmihez és senkihez nincsen kedvem. Írni sem! Csak úgy vagyok.
Ja! És egész nap keményedek, csak ha fekszek akkor nem és ez idegesít is,mert ugye egész nap mégsem fekhetek!?
Aztán rájöttem,hogy most akkor én ezt jól az időjárásra fogom,mert esett is a hó és most is szállingózik. És a kismamik között sem én vagyok ma ilyen közérzetű.
Várom Petit,hogy hozzon kaját,mert ma még a közértig se mentem el,nemhogy kotyvasszak valamit.
Hát ez van ma velem!Kép
Holnap anyósoméknál ebédelünk és azt mondta vigyük magunkkal a kórházi pakkot!KépAzt hiszi,hogy ha rám jön a szülés akkor nincs idő hazajönni?Megállt az eszem azóta és nem halad tovább!Ráadásul egy kerületben lakunk, igaz nagy ez a kerület,de akkor is! Én se mondok ki mindent amit gondolok! Na mindegy.

Ilona(37+5)
Vendég
 


Ilona, miért is nem lehet feküdni?
Próbáld melegvízzel zuhanyoztatni a pocidat mikor keményedikKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Azért nem lehet feküdni mert nem tudok annyit!Kép
Olyan nyugtalan is vagyok néha. Lefekszek,de valamit kitalálok,hogy felkelljek, aztán vissza.
Amúgy meg nyugi ám nektek, mert úgyis kaptok sms-t, megígérem,de mi lesz itt ha még nem szülök vagy 2 hétig?Kép
Vendég
 


Ilona, tudod mi lesz akkor?Megvárjátok Sára 2 újjabb fogátKépKép
Túlhordásban úgyse tudsz nyerniKépKép

Jaaaaaaaaaaaaaaaaj lányok, irigyellek titeket.Olyan nyugis volt terhesnek lenniKépKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Nuska kedves, hátte miről beszélsz? Kép

Habár, engem néhány napja tényleg megszállt valami nyugalom-féle... legalábbis a babával kapcsolatosan... Ez nem tartott vissza attól, hogy tegnap über-nyűgös legyek, Zsolt meg is jegyezte, hogy jó rég voltam már ilyen Kép

Lilus még nem ébredt fel, hiányzik már kicsit, az utóbbi két-három napban nagyon kis aktív volt... remélem ma nem fárasztom ki túlságosan a festéssel Kép
De sebaj, ez is azért történik, hogy utána már tudjam berendezni a kuckóját, úgyhogy az ügy mindenképpen jó Kép
Szép hétvégét mindenkinek, majd még benézek... ha már össze lesz rakva a gép..

Lir
lirian
 
 


Írok nektek hamar,hogy ha benéztek akkor lássatokKép Ma sem szülök, szerintem. Úgy terveztem,hogy majd egy este jön rám és reggelre szó szerint napvilágot lát a kis Marcim.Kép
Kép
Tessék ám pihenni is a hétvégén!!!
Kép
Ilona
Vendég
 


Ilona,
a mai bejelentkezés elmaradt!
Az ilyesmi mindig találkozásokra adhat okot Kép
Remélem mindenkivel minden rendben Kép
Mi átfestettük-pakoltuk a hétvégét, már alig vonszolom magam.. most még az ágyig, aztán majd holnap délután-tájt jelentkezem, itthonról... Kép

Lir
lirian
 
 


Jó reggelt!

Íme a mai bejelentkezésem, csak az a helyzet,hogy ez nem jelent semmitKépmert ugye lehet, hogy mire ezt olvassátok,én már.............

Ila (38+1)=jó mi?Kép
Vendég
 


Te már semmi Kép
Hisz nem kaptam smst, hogy bármi történne Kép
Juteszembe, kórházba indulás előtt is jön értesítés? Kép csak egy szócska, hogy tudjam mivan Kép

Lir
lirian
 
 


Hát persze!Igyekszem!Kép
De azt hiszem csak akkor, hogyha a kórházba is azt mondják: szülök!És akkor az már tuti!Mert lehet el sem fogom hinni!Kép
Vendég
 


Lir, azért ha előbb tudsz meg vmit Ilonáról gondolj rám isKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Drága Léna!Kép
Ígérem,hogy ídőben képben leszel!
Igaz, Lir?

Holnap (kedden) megyek délre ctg-re meg dokibácsi is látni akar (csüt.óta nem látottKép).
Csak,hogy igazoljam nektek a holnapi távollétemet, és utánna természetesen beszámolok mindenről.Akkor is ha ott ragadok...
Vendég
 


hajjaj Kép
én még egyszer sem voltam ctg-n... jövő héten megyek dokihoz, kiváncsi leszek, mi alakult méhnyak-témakörben...
remélem nem ítél szigorú fekvésre, bár sajna esélyem van rá...
Ma délre, akkor még reggel is 'látunk'? Kép

Léna kedves, ha valami fura véletlen így hozná, számíthatsz rám Kép
lirian
 
 


Itt vagyok!Kép

Mostmár tuti,hogy februári gyerekem lesz!Kép
Most éppen ennek örülök!

Kép
Ila (38+2)
Vendég
 


Éljen-éljen Kép
ez miért akkora öröm, ha szabad kérdezni? Kép))
lirian
 
 


Megjöttem a kórházból!
Minden a legnagyobb rendben!
Bár Marci jól bealudt a ctg-re kivételesen (ilyen még nem volt), de szülésznéni jól felébresztetteKép
Vizelet és vérnyomás is tökéletes.
Aztán lementem a dokihoz. Volt megint uh is, ami olyan alapos volt, mindenféle áramlásokat nézegettünk.A nyakán nincsen köldökzsínór most sem mert akkor ott is láttuk volna azt a színes áramlást. Továbbra is nagyszerűen érzi magát odabent a kis Makk-Marcim!Kép
Azt mondta,hogy simán kihúzhatom akár még 2 hétig is.
Csütörtökön megint megyek hozzá mert találkozunk a számomra nagyon szimpatikus Sz. dokival is!Kép
Hátha a 40. héten szülök pont!?
De ma is eleget beszélgettem a szülész nénivel meg a dokival is és ilyenkor már mennék is vissza szülni!Kép
Teljesen nyugodt vagyok most éppen!

Kép

Ilona (38+2)
Vendég
 


Jó neked Kép
én éppen azt tervezgetem, hogy elmegyek betegállományba, már nagyon rosszul tűröm az itteni hercehurcát Kép
Kicsit el vagyok kenődve, nagyon soknak tűnik még ez a három és fél hét Kép
lirian
 
 


Kíváncsi lennék a véleményetekre hálapénz ügyben de mondjuk csak százalékokra vagyok kíváncsi!Kép
Szóval tudom mennyit illik adni a végén (dokinak,szülésznéninek és anesztesnek), de mi van akkor, ha Sz. dokit kell berángatni mert pont a jövőhéten szülök, amikor ugye az enyém síel.
És mivan ha épp ő ügyel és amúgy is bent van!?
Mindenképpen adok Sz.-nek ha úgy alakulna, csak nem tudom,hogy milyen arányban!
És akkor az én dokim ne részesüljön hálapénzben, csak mert pont akkor nincs amikor kéne? Ami persze hozzáteszem nem tragédia már számomra mert mindkettőben egyformán megbízok! Csak akkor most mi van?
Osszatok észt most nekem!Kép

Lir!
Menjél már el betegállományba egy kicsit,ha megteheted!!! Meglátod milyen jó lesz utánna, akár a meló is!
Vendég
 


Sziasztok

Ilona, íme az ész.Én pont így jártam.
A kedvesdrágaaranyosegyetlen épp halaszthatatlanul Gro.-ba repdesett/autózott/buszozott, hozzáteszem hálistennek.Így a helyettesénél szültem, illetve ő császározott és az uccsó 3 napban ő is foglalkozott velem.Tökéletesen meg voltam vele elégedve, sőőőőőőőőőőőőőőőőt.De mivel ő csak a helyettes volt, és amúgy is bent volt, mikor szültem, így az eredetileg az eredeti orvosnak szánt összegnek a 30%-át kapta.De ezt is csak varratszedéskor pár hét múlva.Ha rendes szülés lett volna, akkor persze többet.A szülésznőm(remélem találkoztok vele én imádtam, ha minden igaz és jól számoltam ki, épp az elsőn lesz nővér, Ilinek hívják)akkor kapott mikor mentünk haza, de ő az eredetileg neki szánt összegnél többet kapott,mert annyira meg voltam vele elégedve.ő az orvos pénzének majdnem a kétszeresét kapta, eredetileg pont annyi volt neki szánva, mint amennyit a Szakács kapott.Úúúúúúúúúúúúúú Ilona, de bonyolult ez így.Én szívesebben írtam volna számokat.Nem szégyenlem, és egyszerűbb lett volna.Az anesztesnek is csurrant vmi és a beteghordó fiúnak.Szegényről mindenki megfeledkezik.Pedig...
Tök jó fej,asszem Rumcájsz a beceneve.Szülés előtti napon épp röhögtünk vele, hogy szerencsétlen, mi lenne, ha engem is emelgetnie kellene(akkor voltam kb 115 kg).Azt mondta semmi gond, simán elbír.Erre másnap 4x is kipróbálhattuk.Akkor is röhögtünk.Na elkalandoztam.
Szal, én a helyettes dokinak nem adnék semmiképp annyit, mint az eredetinek szánok, mert hát ugye őt nem valószínű, hogy látod még, és hát asszem a különbözetnek tuti van jobb helye is.(mármint gondolom, nem akarok a pénztárcádba turkálniKép )

Hát ennyi, azt hiszem így is bőlére eresztettem.

Lir, sztem is hagyd a fenébe.Ti vagytok a legfontosabbak. Azt az időt inkább fordítsd a párodra, nem sokára úgyis osztoznia kell majd rajtad.Sztem neked is kellemesebb és üdítőbb lenne, mint a munka.Bármennyire is szereted.

Na, puszi, megyek az én elhanyagolt férjemhez.
Jaaaaaaaaaaaaaaa és Sára növeszti a 7.-8. fogat.
I Love éjszaka.......

LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna!Kép

Köszönöm szépen, sokat segítettél!
Én is így gondoltam!
Írhattál volna számokat, csak azt hittem ez neked lehet esetleg nem kívánatos!?
Ismerem látásból Rumcájszt (volt egy papagájom,őt hívtuk ígyKép), tényleg aranyos kis ember!Kép

Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: