Új privát üzeneted érkezett!

Oh, mindenki Balaton.

Mi megyünk a telekre, feltesszük a kis medencét az alapra, oszt ott pancsizunk a Csajokkal, amíg apa vágja fűkaszával a gazt :D.

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Bocs, majdnem mindenki 8)

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


eszteranyu: csakhogy ne fájjon annyira a szíved: most éppen esik. :( Bár idáig meg dög meleg volt. ... Nekem mostanában semmi sem jó. :oops: :wink:
Most azért kicsit aggódunk, mert apáék versenyeznek a Kékszalagon, az élmezőnyben vannak, de nekik most a nagy vihar sem jó. Keszthely környékén járhatnak már, remélem, ott jobb az idő (mi Füreden vagyunk).
Nektek jó pancsolást, meg fűkaszálást. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 

 
 

eszteranyu: lehet, hogy nem is írtam még, de nagyon helyesek a lányok, most megint megnéztem Őket. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


madar,
hogy bírod a meleget? apa hogy szerepelt?
Borbála születésekor is ilyen rohadék meleg volt, a klinikán szerencsére volt ventilátor.
Kössz a dicséretet.

Lányok,
mi ez a lazaság itten kérem :)?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


eszteranyu: kösz az érdeklődést, egyelőre megvagyok :) de, akkor tudod, hogy milyen ez :wink:

Apáék negyedikek lettek. Csalódottak kicsit ... de hát a tények azok tények, a mi hajónk nehezebb, rövidebb, erősebb szélben lett volna esélyük, odaérni az első három között. Szerintem nagyon szép teljesítmény volt, bár én is örültem volna .. különösen így, hogy egy ilyen hosszú versenyen 12 óra 36 perc volt nekik, csupán két perccel maradtak le. Nem hibáztak, jól mentek, de ez most ennyire volt elég ... ez van .... fejet kell hajtani és gratulálni a gyorsabbaknak ... és jobban igyekezni majd jövőre ... Egyébként Julcsi is nagyon szomorú volt, mert nagyon drukkolt apának ..., megvárta a befutót, és ragaszkodott hozzá, hogy elkísérje a sajtószobába a felvételre, szerencsére ez a szállodától 1 percre volt ... azonnal beájult az ágyba. Arra jó volt, hogy újra beszélgessünk arról, hogy bizony veszíteni is tudni kell, egyrészt nem mindig tudunk egyenletesen jó teljesítményt nyújtani, másrészt ha még tudunk is, néha az is kevés, és akkor is oda kell állni a másik elé és gratulálni neki - ezt Julcsi még nehezen tudja elfogadni. :roll: :wink:

Nagyon jó képeket csináltam a hétvégén, majd teszek fel.

Ma délben volt a díjkiosztó, utána jöttünk haza. Azóta pakolok, mosok stb. Szerencsére apa főzős kedvében volt, így a vacsorát megcsinálták Julcsival, sőt főztek holnapra is. :)

Nektek milyen volt a telkezés?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Mmanya, üdv itt! 3 gyerek?! Egyelőre még a gondolatával se bírkoztam meg... van még rá... úúúgy cirka 3 hónapom. 8) :lol:

Madar! Gratulálunk párodéknak a szép eredményhez! (Én még arra is büszke lennék, ha egyszer - ha kipróbálhatnám ezt a sportot - nem esnék be a vízbe. De hát nem vagyunk egyformák! :lol: )

Kriszta!
Lányaim úsznak, de nem lovagolnak - azé' az kicsit sok lenne. 8)
Csak lelkes pacikedvelők- főleg Csili. Dundikát azóta is minden nap emlegetik (ő volt a póni, akin Csili ült a képen :lol: )

Hétvégére megyünk Székesfehérvárra, már nagyon várjuk, csak most megint Bogával vannak pisi-gondok... :cry: Holnap megint kérhetek beutalót a laborba...

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi: kösz :)
Jó utat Nektek Szfehérvárra. 8) Nyaralás, pihi, mi lesz?

Íme néhány fotó az elmúlt hétvégéről:

Julcsi uszik :)
Kép

Julcsi egyedül vezette a motorcsónakot :) persze szigorú kontroll alatt :wink:
Kép

Apa versenyzős hajóján, még az edzésen:
Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Szóval bocs (de kismama agyam van), természetesen ez akart lenni az utolsó kép :wink: Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Na, még néhány, amit nem tudok kihagyni:

Julcsi biciklizés közben :)
Kép

ez meg csak úgy :)
Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Hahó,
nyári pangás :?: 8) :roll:

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Mi jövünk-megyünk. Kicsit a Balcsira, kicsit a Tisza tóra, mikor hogy alakul. :)
Ma ki sem mozdultunk, ment a klíma, így elviselhető a meleg. De sajna ezt nem csinálhatom 2 hétig, mert a 2 gyerek megeszi egymást :D Pedig én bírnám
dorki
 
 


Kriszti
Bori már 1 éves elmúlt ? Mikor történt ez ??? Most született :D
dorki
 
 


Dorki,

Hát el... Most mondd meg ... Most született, valóban. :wink:
Ilyenek ezek a skacok, csak nőnek, nőnek, még jó, hogy mi ilyen fiatalok maradunk :lol: .
Akartam feltenni képet -tortásat-, de a nagy gépünkön van, azt meg macerás elindítani. De ami késik, nem múlik. Mellesleg iwiwre tettem fel!

Mi is elvagyunk, általában Mamánál Orosházán. Tesómék beszereztek egy nagy medencét és nagyon jó lenne már kipróbálni, A múlt héten nem volt megfelelő az idő, talán most...
Apa megy ki Erdélybe, most kiderül, hogy is áll a házunk. Nagyon kíváncsi vagyok.

Szegeden nekünk is volt klíma, mondhatom egy megváltás. Itt a faluban meg nincs az az elviselhetetlen meleg a házban. Körben fű van, nincs beton és éjjel is király a nyitott ablaknál alvás.
Bár tegnap éjjel a szomszéd kölyökkutyája feszt ugatott (puli), már a tököm is tele volt vele, mert Borit is felugatta :(.
aztán amikor lefeküdtünk, akkor behallatszódott valami traktor, vagy mi a tosz. Apával beszéltük, hogy nem tán ilyenkor is szántanak, vagy mi... Gáz volt, egész éjjel hallottuk.
Hát, ez a falusi élet átka :D.

Szép napot!

Itt kicsit lehűlt a levegő és fújdogál a szellőcske.

Andi,
hazajöttetek? Millen vala?

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


madar, egyben még?
Nagyon eltűntél...

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


eszteranyu: még egyben :oops: pedig már néha nem bánnám, ha túl lennénk a szülésen :wink: Egyébként a körülményekhez képest egészen jól vagyok, rosszabbra számítottam így a 35-37 fokban. :roll: Ráadásul kicsit túlvállaltam magam, egész héten pörgés, aztán tegnap este összepakoltan a felső szintet, mert reggel 7-re jöttek a festők, most gőzerővel dolgoznak. Én meg pihegek a házban. :roll: De holnap elmenekülök a Balatonhoz én is, bár rövid lesz, de azért mégis víz mellett leszünk. :)
Azt a kis szellőcskét azért irigylem.
Tudatni fogom azért ha szülünk, nem maradtok le róla. :wink:
Képekre azért majd kíváncsi vagyok.

Dorki: Julcsi is állandóan kint akar lenni, hiába mondom, hogy anya 5 percet sem bír most ki az udvaron, ezért is dobtam be én is a Balaton ötletet. Ha belegondolok, lehet, hogy ebben a kánikulában egyszerűbb is talán, hogy Veronika még a pocakomban van. :wink:
Jó vízezést Nektek, akár Balaton, akár Tisza tó. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kép

Niki horgászni indul a Tiszán :)
dorki
 
 


madar
jó hűsölést :)

Kriszti
a házról majd rakjál képet, hogy milyen. Kiváncsi vagyok :)
dorki
 
 


Dorki: de jó kép :) nagyon tecccccik :) Niki tényleg nagylány :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


csak azt ne mondjátok, hogy lefagytatok ;)
40 fokban nem lehet :)
dorki
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek



Kép

ayse
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral?

Csajok tündériek!!!


Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Boga ismét túl egy hugyuti gyulladáson, 15 nap antibiotikum kúra :evil: ....
Azért a héten vittem a csajokat mindennap úszni, egy intenzív tanfolyamra. Bíztam benne, hogy legalább amíg szedi a gyógyszert, nem fog újra megfertőződni. :roll: Bogát nagyon dicsérte az oktató nénije, ősztől egy szintet kihagyhat, a tavalyi kezdő csoport után már mehet a középhaladóba, ami csak mélyvizet jelent. Most is ő volt a legkisebb a csoportban, de simán megállta a helyét, a 25 m-es, 2 m mély medencét végigtempózta gond nélkül ahányszor csak kellett.
Na , csak jólesett büszkélkedni egy kicsit. :wink:
Majd dobok föl képet.

Rolikának mi is szorítunk!!!!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Mi is hazaértünk a Balatonról 8) Nagyon klassz volt. Volt jó időnk is meg rosszabb is, de ez így volt jó.

A kánikulában ki itt hűsölt:

Kép

ki ott:

Kép

Andi, Nem csodálom, hogy büszke vagy a Bogira :lol: Egyébként hogy vagy? Hogy bírtad ezt a nagy meleget a pocakoddal? Tudjátok már, hogy ki lakik odabent?

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Kriszti,

BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk a kis 1 éves Borinak :lol:

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Andi
mitől van ez a visszatérő gyulladás ? nem derült ki, vagy nem is lehet kideríteni? Olyan kicsi még Boga, hogy már most ilyen betegséggel kelljen küzdenie.
Jó, hogy büszke vagy rá az úszás miatt :) Niki két éve úszik, de nem egy sellő :) (azért sokat fejlődött)

Brigi

nagyon jó ez a kép Dóriról :)

Mi ma megyünk a Tiszára egy hétre, fázni nem fogunk :)
dorki
 
 


Hali!

Ma voltunk UH-n, hármaska is lánynak mutatkozik... :lol:

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andrea: gratulálok az újabb kislányhoz :) Mi még csak ketteskénél tartunk, de Ő is lány :) Veronika. És ha aug. 24-ig nem történik semmi, akkor aug. 24-én bemegyek és aznap délelőtt csaszi. Illetve biztosan csaszi, csak ha addig nem indul be magától, akkor aug. 24-én biztosan megcsinálják. :) :wink:

Többiek nagyon eltűntek. Mindenki nyaral? Lehet, majd beindul az élet szeptemberben. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Andi,
gratu a Kiccsajhoz :)! Név van már?

madar,
szép a nevetek! És miért tuti a csaszi? Hogy viseled a meleget?

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Eszteranyu: köszönöm. :)
Csaszi: Julcsit is császárral szültem (sajnos), persze ez önmagában még nem indokolná. Vele akkor megindították, kaptam két oxitocint, burkot repesztettek, de totál semmi fájásom nem volt még így sem, anélkül meg nem lehet szülni. Aztán évekig próbálkoztunk a ketteskével és sajnos sok rosszul végződő történet után még egy olyan méhen kívüli is becsúszott tavaly, amiről nem tudtunk, aztán lett nagy baj, gyors életmentő műtét ... ez a seb viszonylag friss, így nem engednek most másként szülni. Szóval, ezért tuti. De nem félek tőle, elég gyorsan és jól regenerálódik a szervezetem. ... :)
Meleg: nem panaszkodom, lehetne rosszabb is .. hisz azért pár nap után mindig van kis lehülés, fellélegzés. :wink: És már két hét sincs, már csak tizenkettőt alszunk. :wink: :)

Veletek mi újság? Vége a nyaralásnak?

KépKép
KépKép
madar
 
 


sziasztok!

madar, hogy vagy? Mikor is fekszel be?
Amit írtál, az nem túl jó, a dokik eléggé félnek csaszi után bevállalni a sima szülést. Sajnos én is megtapasztaltam...
Nyaralni mi nem voltunk, csak mamázunk.

Brigi,
olyan szépséges gyermekeid vannak!

Andi,
hogy s mint?

Dorki,
Ti?

Üdv mindenkinek!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Ma van 24-e!! Mi újság , Madar? Várjuk a híreket!!

Mi megvagyunk, szept.2-án viszem Bogát uroflow vizsgálatra - remélem rájönnek végre, hogy mi a gondjaink oka... :roll:

Én kerekedem rendesen, mindenki a görögdinnye-lenyeléssel cukkol. :lol:

Nemsoká ovi!!!! :shock:

Többiek??

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Mi is megvagyunk, Niki volt múlt héten oviban délelőtt. Kellett is már neki. (meg nekem is ) 20-án fel is léptek a német nemzetiségi napon.


Kép
dorki
 
 


Sziasztok,

Kriszti, Köszönöm a dícséretet a gyerekek nevében is 8) Te is rakj majd néha fotót a szépséges lányaidról. Házatok hogy áll? Borika felkel még éjjelente? A Dóri szinte óránként ébred és szopizik :roll: 1 óránál többet ritkán alszom egyhuzamban. Sokszor úgy érzem már nem bírom, de aztán valahogy túllendülök és megint gond nélkül éjszakázok hetekig. Most éppen a nem bíííírom fázisban tartok :oops:

Andi, Drukkolok majd, hogy Bogával minden rendben legyen. Mi is szept. megyünk majd valamikor a Dórival allergia vizsgálatra :(, mert a Balatonnál fürdés közben bepirosodott a szeme meg folyt az orra. Nem is értem mi lehet ez. Úgy sajnálom szegénykét, hogy agyon szúrkálják majd :cry:

Ovi, Ne is mondd. Olyan furcsa lesz itthon a fiúk nélkül. Meg kíváncsi vagyok a Barnus hogy szokik majd be. Igaz, már nagyon várja.

Dorki, De aranyos a Niki ebben a cuccosban :lol: Évközben is hazaviszed majd a Nikit ebéd után?

Madar, Te pedig már biztos babázol :D Halkan jegyzem csak meg, hogy bár nem biztos, hogy cserélnék most veled, de valahol mégis nagyon irigyellek :wink:

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Amint az a vonalzómból is látszik, megszületett Veronika, augusztus 25-én 11:51-kor. Reggel bejöttünk apa, Julcsi én (bocs mi) és minden jól és gyorsan ment. :)

Veronika gyönyörűséges és kezdünk túl lenni a kezdeti beetetésen. Az első két napot szinte végig aludta, de most éjszaka megmutatta, hogy tud más is lenni. :wink: Azt hiszem hajnali 4-5 között aludtam el valamikor. :roll:

Brigi: tudom, most jönnek az éjszakák. :roll: :wink:

Andi: én az ovinak most vhogy örülök, bár szerintem Julcsi nem annyira várja. De lehet, hogy első héten még nem megy. Most fogunk hazamenni, nem szeretném, ha úgy élné meg, hogy haza megyünk és neki rögtön el kell mennie otthonról.
Drukkolok, hogy kiderüljön, mi a gond Bogánál.

Dorki: de helyesek :)

Most csak ennyi, holnap már megyünk haza, amit nagyon várunk. :)

Azért két fotó Veronikáról:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Gratulálok !

nagyon szép a kicsi lány :)
dorki
 
 


madar,
csodálatosan szép Veronika!
Gratulálok Nektek :) !!!
Mekkora a Kisasszony?
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Madar,

Gratulálok! Veronika gyönyörű kisbaba.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Gratulálok a kis Veronikához, Madar és jó egészséget Nektek!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Köszönöm, köszönjük a jókívánságokat. :)

eszteranyu: 3730 g-mal és 56 cm-rel született. :) És szerencsére bőven van tejci, Veronika pedig imád enni, szóval, már surolgatja a 4 kg-ot, majd ma este megmérem. Ma délután pedig megyek vissza a varratszedésre. :)

Julcsinak elindult az ovi. Nem nagyon várta, de aztán kedd reggel mégis csillogó szemmel, boldogan ment oviba. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Brigi,
igyekszem képeket tenni, csak lusta vagyok bekapcsolni a nagy gépet, képeket kicsinyíteni.... De majd erőt veszek magamon, jó? :)
Borcsi alvása minden nap kihívás számomra. Úgy néz ki, hogy átáll lassan a napi egy alvásra. Olyan 10 körül alszik el és alszik 2-3 órát. Délután 4-5 körül már álmos és nyűgös, de aludni esze ágában sincs. Aztán átesik a holtponton és kicserélték. Amikor csak egyet alszik, akkor hamarabb letesszük -7, fél 8 körül-, ha sikerül legalább fél órát (de max háromnegyedet) aludni, akkor fél 9 körül fektetem le.
Szerencsére nagyon ügyesen elalszik egyedül az ágyában. az első ébredése után köztünk marad és alszik :roll: :roll: :roll: .
Amikor megébred, akkor persze cici és alszunk tovább.
A múltkor viszont olyat csinált... Aludt hajnalig egyfolytában és én is tudtam aludni 6 :!: órát egyhuztomban :!: Amióta ő megvan, még ez nem fordult elő... Én is óránként fenn vagyok. Nekem is fárasztó, de ez van sajnos, nem is lázadok ellene. Elfogadom. :?
Neked ráadásul még két fiad is van... Hát nem is panaszkodok és nem is mondok inkább semmit :oops:
Csak együttérzek :)

Andi,
hogy viseled a Kiscsajszit? A neve publikus?
Boga nagyon ügyes, az úszást versenyszerűre tervezitek Nála?

madar,
hogy telnek a napjaitok?
Szép hosszú Veronika!

Dorki,
én nem is tudtam, hogy Niki táncolni jár! Milyen ügyes a csajszi!

Lányok,
Eszter már végigjárt 3 úszást, de semmi hajlandóságot nem mutat, hogy kamatoztassa. Ugyanígy jártunk a korival is. Csak nyafogott (Nálatok is nyafognak a csajok?), hogy a bácsi szigorú, blablabla... és nem akar járni.
Kérdezem, hogy ezek ellenére erőltessük, vagy hagyjuk rá? Ti hogy látjátok?

Ja, házunk: szárítóban a fa :).

Szép napot Nektek!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Eszteranyu: én a sportokkal úgy voltam/vagyok, hogy mondtam Julcsinak, hogy úszni megtanulni kötelező, ez az egy, ami nem tetszik, nem tetszik kérdése. Nálunk az különösen fontos, sokat vitorlázunk, vagyunk hajón, víz közelében, kikötőben. Szóval egy alapfeltétel, hogy velünk jöhessen. Én kb. 1,5-2 évig hordtam a BVSC-be, ahol az alapokat nagyon jól beléjük tették, de akkor éreztem, hogy nincs elmozdulás egy ideje, így váltottunk egy úszóoktatóra, ahová két kisbarátjával együtt jár és nagyon látványosan fejlődött. Most már 3 úszásnem kipipálva. Ennek ellenére sokáig csak medencében volt hajlandó úszógumi és karúszó nélkül úszni. Mindegy volt, hogy milyen mély, de biztonságot jelentett neki, hogy látta az alját, a medence szélét stb. Innen viszont nem erőltettem a dolgot, egyszercsak magától akart mélyvízben úszni a Balatonban, aztán a következő lépés idén már az volt, amikor a Balaton közepén magától akart beugrani a hajóról a vízbe. Szóval, szerintem az nem lehet kérdés, hogy úszniuk kell, de a tempó és hogy mikor fogja kamatoztatni a tanultakat azt hagyd rá, ne sürgesd! Julcsi is jár korizni. :) Nekem szerencsém van, mert általában szereti a sportokat. Az én elvem az, hogy az úszáson kívül mást nem kell csinálni, ha nem akar. De ha egyszer úgy dönt, hogy csinálja, akkor viszont nincs olyan, hogy ma van kedvem menni, holnap nincs, aztán megint van. Ha csinálja, akkor mindig mennie kell.

Julcsi is szokott nyafogni, hogy szigorú a bácsi vagy a néni, meg más miatt is. :roll: De ahogy néztem Eszter és Julcsi nagyjából egyidősek. Én azt gondolom, hogy lassan szokniuk kell, hogy majd ott lesz az iskola, és nem mindenki lesz mindig nagyon kedves. Persze, ha Te is úgy érzed, hogy indokolatlanul "durva" a bácsi, akkor nem erőltetném.

KépKép
KépKép
madar
 
 


OFF
Lányok, takarítjuk a társalgót, a receptes gyűjteményeteket áttettem az Öteletek, tippek fórumba, hadd legyen a megfelelő helyén :)
jamina
 
 


Lányok,
mivel a topikunk átkerült az Egyenlítő mellé, javaslom, hogy itt folytassuk a kajás ötletbörzét is. Oké?

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Tehát akkor ez a tegnap hsz-om a főzős topikból:

eszteranyu írta:Brigi,
kössz :). Én főzök mindig, Bori miatt muszáj, meg aztán Eszter is keresi ovi után a kaját (mit főztél anyucika?).
A heti menünk így alakult:


H: (képet később róla)Francia hagymaleves (Borinak brokkolikrémleves), sajtszószos tészta
K: Tegnapi leves (Borinak is tegnapi leves), rántott csirkemell, párolt rizs
Sze: Tejfölös krumplileves, rántott csirkemell, párolt rizs (kedden csak egy felet csináltam, mert este, mire hazaér Apával Eszter, frisset akartam sütni. De ki kellett menni SOS a telekre és későn értünk haza, így a mellet másnak magunknak készítettem el.
Cs: Tegnapi leves, palacsinta
P: Tárkonyos csirkeraguleves, krumplis tészta
Szo: Nudlileves a gombóctésztából, Szilvás-, és szilvalekváros gombóc (én gyúrtam)
V: Pénteki raguleves, tejfölös csirkepaprikás nokedlivel és valami savanyúság. Szt hiszem, készítek káposztasalátát.

Hát, ennyi :).
Ja, én soha nem használok semmi zacskósat. Sem levest, sem szószt, sem öntetet - mindent magam készítek.
Levest általában 2 napra készítek - aztán a Család vagy hagy, vagy nem :).

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Hát, nem mintha annyit írtunk volna a kajás topikba, de nem is értem hova tűnt :shock:

Kriszti, Zacskós leves nálunk sincs, de egy-két bevált Knorr alapot én használok - tulajdonképpen kettőt, a pörkölt alapot és nagy ritkán a sajtszószt. Üveges szószból pedig van egy Knorr tésztaszósz amiből a milánói készül nálunk. De én is főleg friss hozzávalókból főzök. Csak kicsit szerényebben mint te :wink: Eddig a héten hétfő: zöldborsókrém leves (volt benne brokkoli meg sárgarépa is), kedd: csirke pörkölt tésztával, szerda: szilvás gombóc (mirelit :oops: ).

A héten minden nap főzök, mert itthon van a Barnus. Vasárnap estére belázasodott, azóta csak taknyos. Szerencsére azon kívül, hogy fújom az orrát semmi baja. A dokinéni holnap már engedte volna oviba, de tudom, hogy ott nem fújják neki ki ennyiszer, úgyhogy itthon tartom egész héten. Amikor egyszer begyulladt a füle mondta a doktor néni, hogy attól is lehet, hogy nem fújtuk ki rendesen az orrát. Azóta még jobban odafigyelek. A fülfájás valamiért a mumusom :oops:

Úgy hallom mennem kell. Meg kell néznem mit rajzolt a Marci :wink:

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi: Marcinak jó "lógást", jól teszed, hogy hagyod otthon. :)

Én ma sütőtök krémlevest főztem. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar, Nyami :D És hogy vagytok? Belerázódtál már a kétgyermekes anyuka szerepbe? Julcsi pátyolgatja a kishúgát?

Andi, Most nézem, hogy neked sincs már sok hátra. Hogy bírod?

Dorki, többiek?

Ja, és nálunk ma tarhonyás hús volt uborkával.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok Csajok!

Jó ez a kajás itt, nekem tetszik!!! :)
Én elég lazán adom elő mostanában ezt a főzőcskézést, tegnap spenót volt főtt tojással, ma tükörtoljással, + mákosguba. Csajok esznek ("esznek" 8) az oviban, így nem muszáj mindig rájuk gondolni a főzésnél. Holnap valszeg lecsó lesz, mert van egy csomó kissé punnyadt paprikám. :?

Brigi! Rendbejött már Barnus? Tényleg jobban jársz, ha otthontartod, amíg tejesen rendbe nem jön, nehogy visszaessen.
Köszi, én megvagyok. :roll: De azért már kicsit kezdek parázni. 8) Jövő héten már CTG-re kell mennem...

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,

Remélem benézel mostanában. Hogy vagy? Picurka még jól érzi magát odabent? Nagyon szorítok Nektek!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: