Új privát üzeneted érkezett!

Verus!

Gyógypuszik Nektek

Kép Kép Kép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép KépKép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


SziasztokKép
Verus, hogy neked milyen csudaszép gyerekeid vannak! Elállt a szavam, amikor ránéztem a profilodra!Kép

2 dologban is kérném a tanácsaitokat:
1.) Körömvágási trükköket szeretnék kérni, Tomi az egyistenért sem hajlandó kooperálni, semmilyen szinten, az egész leginkább arra hasonlít, amikor az ember egy rendkívül ideges polippal birkózik Kép. Álmából is rögtön felébred a körömvágásraKép.

2.) Szerintetek mennyi gyümölcsöt kell egy ekkora gyereknek enni? Tomi naponta egy banánt és egy almát eszik, ez szerintem elég, de a védőnő szerint nem Kép.

Köszi, üdv mindenkinek,
matska
matska
 
 


Szaisztok!

Verus, mi van??? Jól értem? Már az ideológiát keresitek a hatodik kidumálásához??? Héhó hahó, mi itten lemaradtunk valamiről????Kép
Srácoknak jobbulást!! FOgakhoz gratula! (picikét, de még vezetünkKép) Ajándékok: enyémek bezzeg már nem tudnak mit kitalálni,avagy századik ugyanolyat, amit kapásból elvetek.

Matska: bocsi, ciki, mekkora is az a gyerkőc??? Amúgy akármekkora is, egy alma meg egy banán naponta szerintem elég kell legyen gyümölcsből, nekem a nagyok ennyit nem esznek (ez lehet ciki, ez van, enyém gyerkőcök krumpliból szerzik a vitamint, azt sokat esznek)
Körömvágás: mondóka hozzá? (hüvelykujjam almafa stb ez elment vadászni). Megbeszélni vele, hogy ő találhatja ki a sorrendet, mikor melyik ujja jöjjön. Csak halkan: lerágni?? (nővérem a már 3 éves lányának még mindig lerágja a körmét, szerintem rémes, de lehet, jobb, mint a semmi) Körömcsipesz? Több ötletem nincs.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 

 
 

IldiKép köszi, 15 hónapos a ded, lassan 16, megbeszélni vele nem nagyon lehet még dolgokat, illetve irtó édesen figyel rám miközben mondok neki valamit, majd tovább csinálja a dolgát - ahogy ő gondoljaKép. A mondókákat szívesen hallgatja, nem zavarja őt a védekezésbenKép, de azért köszi, valahogy majd csak kibírjuk ezt a pár hónapot, amíg lehet beszélni a fejévelKép.

Köszi a gyümis tanácsot is, én már büszke is voltam erre az adagra, amikor kiderült, hogy "hát, lehetne ez azért több is". Azt hittem rosszul hallokKép.

sziaKép, matska
matska
 
 


Ildikém, nem vagy lemaradva..dehogy!! CSak, kissé élvezem, ahogy elhűl a mama..Zali szintén.
Jelenleg eszemben sincs 6. gondolata..csak a hülye horoszpók írt ilyet. Nem anyagi fellendülést, meg mittomén..jó, tudom a bárányka és a legelő sztorit, de kellene még zöld terület nekünk.
Ajándékok: igen, ez a kiskamasz kor nehéz, mert vagy a "gyerekes" dolgokat akarják, vagy pedig, ami nem igazán még nekik való..(pl. Tomi: autókat -millió van neki, Hanna: sminkkészlet..minek???hova??)

Matska, én babakörömcsipesszel vágom le, max. egy percet vesz igénybe, de ha nagyon kapkodtak a gyerekek, alvás közben vágtam le. Nagyon könnyű, nem olyan macerás, mint az olló.
Gyümi: szerintem légy büszke az adagra.Kép
Gyerekek dicséretét bezsebeltemKép és kösziKépKép

Sziasztok:

verus

Kép
verus
 
 


Verus!

MegnyugodtamKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Bocs, hogy belekotyogok, de mintha láttam volna sok-sok zöld területet egy fotón...
KépKépKép
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Pele hol van? Ha jól tudom jön a 4. baba? Elköltöztetek már?

Sok puszi
Egy régi ovistárs anyukája
Márkné
Márkné
 


Szia Márkné!

Igen, jön a 4.!!!KépKép Márciusra várjuk. És jan-febr. környékén költözünk Kápmegyerre.
Elhavaznak itt a karácsonyi teendők, azért nem jövök a topikba gyakrabbanKép
Kinek az anyukája vagy?
Ha elköltöztünk, akkor tervezzük, hoghy belátogatunk majd a régi oviba, a múltkor találkoztunk a Plázában Marika nénivel, és úgy örültünk egymásnakKép

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


PIldi,
képzeld, azt álmodtam, hogy telefonon beszéltünk, és Neked nagyon rossz kedved volt valamiért (az okát nem sikerült kiderítenem Kép) A vonal meg szörnyen rossz volt, mintha legalábbis Kamcsatkából beszéltél volna Kép
Mikulászacskót kaptam egész tűrhetőt, amin a piros nem rózsaszín és a Télapó nem egy gonosz törpére hasonlít Kép-bár EZ még mindig nem OLYAN zacskó Kép

Pusz:
Jamina
jamina
 
 


Jamina..MI VAN VELETEK???? OdaátKép is hiányoltak ám..

Zsóka, na ja, de azt bérbeadtukKép (búzaföld..-oda nem lehet barikákat vinni legelni..KépKép

Ildi, olvastam a szopis topikban, hogy mi van Ancsival, nekünk is a Snoopy által javasolt trükköt ajánlotta az orvosunk.

Más: ma hallottam, hogy januártól megszigorítják a közgyógyos gyógyszer felírást..mert, hogy vannak notórius gyógyszer felíratók, akik az ingyen gyógyszert eladják. Na, Tomi közgyógyos. Ez azt jelenti, hogy ha pl. elmegyünk egy szakorvoshoz (mondjuk fülészetre, meert fáj a füle..) s ő felírNA vmi gyógyszert közgyógyra, nem teheti, jöhetek a háziorvoshoz, aki felírja. Vagy nem kérem közgyógyra, ha pl. sos. kell a gyógyszer, és csak másnap rendel legközelebb a háziorvos. Már megint az van, hogy az szív, aki nem csal, ha ennyire köztudott, hogy visszélnek a közgyóggyal, akkor miért nem a csalókat keresik meg? Tudom, áááálomvilááág..de itt legalább neve van a csalóknak, visszakereshető, meg mittomén. Eddig is szidtam az oep-et, mert az asztma gyógyszereinek a túlnyomó többségére nem jó a közgyógy, ugyanis nem támogatják. Csak az azonnal ható, szteroiddal teli spray-ket.
fel vagyok húzva..

verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Télleg Jamina, nem hiányzanak a listás leveleink????
Fejem verem a falba, eszembe votl, hogy szétnézzek,meg megpróbáljam előásni a cimedet... aztán itt megállt a tudomány. De majd jövőre!!! Csak szóljál időben!!!!! (És sokszor nyugodtan!)

Verus: köszi, bevéstem. Fenistil csepp történetesen van is itthon valamelyik nagyobbtól. Calciummal meg majd tárgyalok. Szerencsére most már okés a csaj, sőt tegnap -meg ma- már kanalast is evett újra (hétvégére átment csak szopiba). Most már cska nekem dugul az orrom, de én utálok mindennemű beavatkozást ezügyben, inkább szenvedek.
Közgyógy: rémes!!!! Tipikusan a fürdőviz és gyerek esete!

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Ááá, velünk nincs semmi érdekes Kép
Szaffi növöget és ügyesedik, ~8 kg, 73 cm; ül, mászik, 4 fogú vigyori. (friss képek itt: az albumomban.
Levlistára már végképp nem maradna időm a 2 kölköcske mellett Kép A telefonszámláról meg ne is beszéljünk...

Jamina
jamina
 
 


<center>Kép</center>

<center><font color="119911"><font size="+1">Csillagszóró szórja fényét,
kíván melegséget, békét.
Angyalka száll házad felett,
átadni egy üzenetet:
Nagyon Békés Ünnepeket!</font></font>
</center>

<center>bigacsiga Kata
Kép</center>

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


<center>Kép</center>


<center><font color="119911"><font face="Comic Sans MS">Utolsó napján ennek az évnek,
szerencse malackák megint útrakélnek.
Azt kívánom néked, hogyha arra járnak,
térjenek be hozzád, s maradjanak nálad!
B.U.É.K.!!!</font></font></center>


<center>Kép</center>

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Az új esztendőben egy kis rejtvény a topik tagjainak (főként a LEVLISTATAGOKNAK KépKépKép)

I + I = +

Na, mi a megfejtés? Kép
TL
 


TL: gratulálok Kép Valami segítséget adnál, hogy ki vagy? Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Iboly+István????
(Bár úgy tudom, Ibolyék nem terveztek több babát.)
Ági
 
 


Az I+I a teszt vonalai akartak lenni, nem kezdőbetűk. Kép
Cory: van egy fiam és egy lányom Kép.
TL
 


Moni?
Névtelen
 


Zsóka?
Ági
 
 


Az én tippem Zsóka, bár nem voltak Amerikában.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!

Magdi és családja
gallainémagdi
 
 


Na, most kiderült, hogy ennyien jártok nap mint nap erre, de írni meg IDE nem írtokKép Ejnye-bejnye!
Jamina
jamina
 
 


JAmina, aha, -csak mint feljebb én- vhogy nem akaródzik senkinek sem magában dumcsizni..szóval?? Te nem nyilatkoztál..van fiad, lányod..

TL, sajnálom, hogy nem az vagy, akinek gondoltalak (Adri vagy BM), de szívből gratulálok és próbálozok én is megfejteni tégedKép
Ezen infók (egy fiú és egy lány) tudatában lehetséges emberkék: Kanga, Ancsa, Erika, Moni, Banett, Zsóka, és hát Ld lenne, ha nem lenne már kismama..kit hagytam ki???

BUÉK:

verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

MOstanában csak rejtvényekre éled fel ez a topik?

Verus listája alapján nekem Móni és Zsóka a leggyanúsabbak, meg Ancsa. Erika, Jamina még elég frissen kétgyerkőcös (ez persze nem kizáró ok), Banett is lehetne, de ezzel a pajzsmirigy témával kicsit ütközik nekem. Kanga? Végül is...
Érzéseim alapján a fő tippjeim Móni és Zsóka.

Akárki is vagy, gratulálok!!!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Koszonom, hogy ram gondoltok, de sajna nem en vagyok, pedig jo lenne... Bar nem tervezzuk meg, de azert vagyom ra! Szoval akkor kizarasos alapom marad Zsoka, Ancsa, Erika, Jamina. De nekem is Zsoka a leggyanusabb, mert nem reagalt a levlistan ra!!!!
Moni

moni
 
 


Ildi, jót mosolyogtam ám a "frissen kétgyerkőcös"-ön..alig két hónap-na jó, három, és már egy évesek lesznek azok a csöpp LányokKépKép
Ya, nekem is Zsóka a legfőbb gyanúsított, majd Ancsa, anno többször írta, hogy szeretnének 3.-at, aztán Móni (bár neki meg a férjpuhítás is ott van, mint visszatartó erő..), Kanga -róla semmit nem tudunk hetek óta (beteg volt pár hete..)
Na, TL, kérünk még infót..pl. pesti vagy-e, a két gyerek között mekkora a kor különbség, mi tudhattunk-e arról, hogy vágytok még babára..stb..stb..

üdv:

verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Sajna nem én vagyok!Kép Nekem is Zsóka a főgyanúsított!

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Ildi,
hogy mennyire vagyok ,,friss" 2gyerekes: a második csemete a jövő hónapban már 1 éves lesz!Kép Ugye hogy rohan az idő?
Hm. Ha a TL nick beszédes név, akkor Erika a tippem (Tomi és Luca.)
Bárki is az, biztosan nagyon örül nekiKép (én most vszeg nem örülnék...)
Verus,
Kép; gyere gyakrabban és én beszélgetek Veled. Bigacsigával pl. máshol is szoktam (kreatív topikokban).

Jamina (aki 3 év óta most először nem volt terhes karácsonykorKép)
jamina
 
 


Hát én nem tudom, ki lehet a rejtélyes TL, de Jamina gondolatmenete tetszetős...
Mindenesetre amíg találgattok, csak annyit mondok: akár én is küldhettem volna...Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!
Kivancsisagbol feljottem most is, es kis Sherlock Jamina gondolata tenyleg jo, es akkor Erika lehet. Szoval TL meg egy kis infot kerunk...
Moni

moni
 
 


Jamina!

Beszélgetni velem is szoktál más topikban. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi,
így igazKép

Kíváncsi,
csak hogy a többiek is észrevegyékKép:
nagyon sok boldogságot a hatodikhozKépKépKép

Jamina
jamina
 
 


kíváncsi! cSak neeeemmm? Gratulálok!!!! HAjrá!!!!
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Kiváncsi!

Na most akkor nagyon fel kellene kötnöm a gatyát (bugyit), hogy utól érjelek!!!! Igen nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!! Apró kekec, kontra Orbánékra??? Kép

Süti
süti
 
 


Kíváncsi,
gratulaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! De neked nem egy fiad és egy lányod van Kép.
Na akkor lehullajtom a leplet: ha már mindenki gyanúsított-listájában ott szerepeltem úgyis, akár el is árulhatom Kép.
(Cory: úgy látszik, nem kell nekünk utazni, elég, ha a zuram utazik Kép. Egy hónappal a hazajövetele után nagyon ügyesek voltunk Kép.
Sz'al 7. hét, lurkóc várható érkezési ideje augusztus vége.
pussz mindenkinek
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka,
jaj, ennek nagyon örülök!!! Kicsit aggódtam, hogy nem te vagy az, aki már olyan régen vártad! Kép
De akkor mi a nickedben a TL? Csak a kóbor apácák megtévesztése?
(Egyébként valóban nics fiam meg lányom, úgy értettem, hogy az első üzenetet küldhettem volna én is.)
Na, vajon ki szül előbb? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Zsoka, Kivancsi

Hatalmas gartulacio nektek

Napocska
napocska
 
 


Zsóka, Kiváncsi! Óriási gratula nektek Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Zsóka! ÉLjen, éljen!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsókaaaa!!!!Kép
Óriási gratula!!!KépKépKép

Kíváncsi!Kép
Természetesen Neked is!KépKép

Andi

Andi
andi3
 
 


Zsóka!
Jaj, de jó, hogy te vagy a titokzatos TL! Kép Óriási gratula nektek! KépKépKép

Kíváncsi!
Neked is óriási gratula! Kép
TL=topiklakó

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Zsóka!

Neked, nektek is gratulálok!!!!!!

Süti
süti
 
 


Zsóka,
tőlem is fogadj el egy hatalmas nagy gratulátKép; sok boldogságot a harmadikhozKép
Jamina
jamina
 
 


Zsóka,
jaj, nagyon örülök és gratulálok!!!
Kíváncsi,
szintén hatalamsa gratula neked!

Nem voltunk 1-je óta és jókat derültem, hogy még én is képbe kerültem, most nem szeretnék egy darabig "jelölt" lenni....

Puszi, Erika
kerika
 
 


Zsóka! Nagyon gratulálok! De örülök, hogy végre sikerült Nektek!
Épp az imént értetlenkedtem a levlistán, hát így jár aki Babanetet már nem is nagyon olvasgat...

Kíváncsi, neked is nagy gratula! Nos hát rád nem nagyon gondoltam!!! Hehehe! Anno az Orbános beszólásodat én is olvastam! Nagyon igyekeztek, hogy tartsátok velük a lépéstKép

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Zsóka, Kíváncsi!
Nagy gratula nektek!!!!

Zsóka, látod, mégse kell elutazni!!!! Kép)

Kíváncsi!
Minden elismerésem, de nem török a babérjaidra...

Edó
edóka
 
 


Zsóka!

Éljen! Éljen Éljen!
Van pocaklakód!!! Kép))))

Nagyon örülök és gratuálok neked!!! Kép Kép Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kíváncsi!

Beestem a számítógép alá, azok után, hogy tegnap éjjel (ma hajnalba) olvastam az elhanyagol(om) a párom tök izgalmas topicot. Kép Kép Kép

Ennek ellenére sok szeretettel gatulálok neked is! Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: