Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Milyen sokat írtatok, alig győztem olvasniKép

Itt is csak néha pucsított ki napocs ,de azért sétáltunk egyet, átmentünk hugomékhoz.
Kép
Séta közbenKép

S.O.S. kérdésem lenne!

Uncsitesó majdnem 6 hónapos és nagyon mozgékony kis sajtkukac Kép,anyukája vett neki egy bébikompot és napközben, hogy kicsit megszabaduljon tőle, belerakosgatja.Kép
Hát nem tudom................
Én nem tartom jó ötletnek,de lehet,hogy megint túl reagálomKép
Végül is a gerince nincs terhelve(látszólag) és nagyon jól elvan benne,néha ellöki magát és gurul, meg ilyen kis játékok vannak rajta.....
Nem túl korai?
Szerintetek?

Puszi :Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Köszi Judit! Felolvastam Reninek amit írtál, mosolygott egyet a bajusza alatt. Talán sikerül meggyőznöm. Én is úgy vagyok vele mint Zita mamája nem akarom ráerőltetni az a karatom. Viszont kell a gyereknek néha egy-egy lökés nehogy feladják. Szerintem közre játszik ilyenkor egy-egy barátnő aki éppen semmit sem csinál és csábítja a lánykámat a csavargásra.
Azt gondolom ezek a közösségek ahova az iskolán kívül jár nem csak a zenét és a mozgást adja neki hanem annál többet. Még több embert ismer meg több barát több kompromisszum és alkalmazkodás, más-más élethelyzet. És persze nem utolsó szempont tudod hol van és kikkel. Remélem nem fog utálni nagykorában ezért.
Volt olyan is mikor a furulyát akarta lecserélni hegedűre. Akkor is kiderült azért mert másik gyerek is ezt tette. Azt gondolom nem célszerű évenként hangszert váltani de felsőbe én is átszeretném íratni klarinétra vagy fuvolára.

Ildi! komphoz nem tudok hozzá szólni én is vacillálok rajta, hogy jó-e az biztos a gyerekek szeretik és így lehet néhány szabad percet szerezni de magam se vagyok benne biztos, hogy jó-e. Reninek ugyan volt kaptunk ajándékba, nem sokat használtam. Remélem már tud ülni a baba mert akkor talán már elég erős a gerince.

csaó: Anikó
Vendég
 


Sziasztok!

ILdi!
Én előítélettel voltam a bébikomppal, a fiamnak nem is vettünk. Nagyon sok balesetről is hallottam. A lányom 8 hósan kezdett menni, ezért megpróbáltuk neki, de csak felügyelet mellett használta. Pár hétig mindössze, míg megtanult kapaszkodva járni, onnantól nem kellett neki. El is adtuk a járgányt. Következőnek sem igazán szeretnék...

Anikó! Szerintem sem árt egy kis szülői vezérlés a gyerekeknek. Magamról tudom, hogy hajlamos egy gyerek ezt-azt elkezdeni, és hamar be is fejezni. Kép
zichy
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha nem haragszotok, elolvastam a mai és a tegnapi terméseteket.
Zichyt szoktam keresni, mert nekem nagyon hiányzik ez az aranyos anyuka... Kép Írj nekünk néha légyszi a "terhesség örömeibe". Tényleg hiányzol nekem. Annyira megszerettelek a leveleidből. És ez komoly. Olyan aranyos, kedves nő lehetsz. Kép Bocs, ha nyálasnak tűnök, de így gondolom.

Jó ez a topic is, itt is már látom jó kis összeszokott csapat alakult ki. Kép
Mindenkinek minden jót és szépet a babákhoz! Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok lányok!

Borzasztóan mérges vagyok,úgy el szállt a levelem, pedig már lassan egy félórája pötyögök
Soha többet mentés nélkül…..
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
ilgya1
 
 


Köszi a gyors reakciókat komp-ügybenKép
A védőnő szerint is balesetveszélyes, én nem tudom, de olyan masszívnak látom a gyerekhez , hogy bír az felborulni vagy miért veszélyes?Kép

Zita!
Írtad, hogy szeretnél visszamenni dolgozni, ezt kifejtenéd? (Persze,csak akkor,ha nem a második projekt mellett döntötök)
És milyen jövedelemszerző tevékenységet végzel a Gyed/Gyes mellett?

Várjuk a tavaszi albumot!Kép Sok-sok jó ötlettel!Kép
KullancsoltásKép
ZongoraKép
Táncpedagógus nagyiKép

Judit!
Kösz a biztatást, én is remélem, hogy a másodikkal könnyebb lesz, sőt a harmadik már meg se kottyan….Kép
Amióta veletek levelezek, én is sokszor érzem, hogy milyen jó érzés volna megint terhesnek lenni és örülök, hogy nem vagyok egyedül.:
Csak sajnos nincs időm kifejteni a gondolataimat.
Annyira szeretem olvasni, ahogy leírjátok az érzéseiteket is, Zita is egy tüneményes nőszemélyKépKépKép

Jó kis csapat verődött itt össze, mindenki annyira szereti a gyerekeketKép
Milyen lenne, ha egyszerre lennénk terhesek?!

Bencikének sok-sok puszi!
Etetés orrszívás utáni trükkKép

Csanikó!
Én is ilyen kapcsolatot szeretnék kialakítani Dáviddal illetve a leendő gyerekeimmel, mint te a Renivel.Kép Szerencsére a mai napig én is mindent megbeszélek anyukámmal.KépÉs nagyon jó érzés,hogy hozzá mindig mehetekKép

Nagyon hajlékony a lányodKépMicsoda mutatványok, csak néztemKép
Én is jónak tartom a sportolást, kell egy kis kikapcs ebben a rohanó világban, főleg mégha élvezi is, és nem megy a tanulás rovására.

Jók a fótók!Kép

Zsó!
Barnus nem 2005-ben született?

Egyébként azt nagyon jól teszed, hogy kint altatod Barnabást a levegőnKép
Pikk-pakk el fog neki múlni ez a fránya szürcsiKép

Na mostmár jó éjszakát nektek, remélem nem fog jönni a Nagy Semmi!Kép
Szép álmokat: Ildikó
Kép
ilgya1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lili, Ildi, nagyon jólesett, amit írtatok rólam, köszönöm! Pláne jól is időzítettétek, mert (bár a leveleimből nem tűnt ki) a tegnapi napom szörnyű volt, és eléggé hadilábon álltam magammal. De most felvidítottatok! Köszi! Kép

Lili! Mi is kezdő csapat vagyunk még, de nagyon lelkesek! Szerintem senki nem haragudna rád, ha írnál nekünk, én személy szerint nagyon örülök a híreidnek! Kép Mind kisbabás, gyerekes anyukák vagyunk és sok hasznos dolgot megosztottunk már egymással, nálunk lehet mazsolázgatni. Kép

Ezt elküldöm, nehogy elvesszen!
zichy
 
 


Ok., a Nagy Semmi még alszik! Kép

Ildi! Ez a visszamenetel elég érdekes. A munkahelyemen a Donát születése előtt kb. két héttel járt le a szerződésem, így oda, automatikusan nem tudok visszamenni. Márciusban kezdhettem volna egy tök jó helyen, a szakmámban, de az csak pár hónap lett volna, pont, még a gyes időben, Annát sem vették volna be a bölcsibe, így arról le kellett mondanom. Egy ismerősöm ajánlott egy másik munkát, bármikor kezdhetnék, de olyan munkakör, amit nem tanultam, távol is áll tőlem, nagy felelősséggel is jár, ezt nem merem elvállalni. Pedig mifelénk mindent meg kell becsülni, mert nem könnyű munkához jutni! Ezek a lehetőségeim.

A B terv a babára vonatkozik. Ha reményeink szerint még a gyes időszakban megfogan, akkor egyértelműen maradok itthon, pár hónapra csak talán a régi munkahelyemre vennének fel, bár szívesen dolgoznék, a pénz is jó lenne, nem ártana egy kis pihenés, és én eddig mindkét terhességemet végighajtottam. Most kipróbálnám milyen itthon.Kép Úgysem unatkoznék!

A kis mellékfoglalkozásom, hogy elkezdtem Tupperware edényeket forgalmazni nem olyan rég. Nagyon szép és jó minőségű holmik, és úgy jutottam a munkához, hogy szerettem volna olcsóbban venni a cuccokból, ezért beléptem. Az ismerősöm, aki évek óta csinálja, már berendezte belőlük a konyháját, elátta a családot a szép edényekkel és most már havonta kitermeli a kosztpénzt is. Hosszú távon én is szeretnék ilyen sikeres lenni, persze ahhoz még sokat kell dolgoznom. Kép Hát ennyi röviden. Kép

Az egyszerre terhesség tetszik! Kép Én benne vagyok! Ki csatlakozik? Kép

Nagyon édes a Dávid sétálós fotója! Kép Tegnap én is akartam ide felrakni, mert csináltam kisebb felbontású képeket, de még ezt sem lehetett, mert ide nagy volt. Kép Hogyan kell kicsinyíteni? A férjem szerint van hozzá speckó program, de még nem töltötte le. Kép

Sziasztok! Zita
zichy
 
 


Judit!

Megint egyszerre írtunk! Kép

Köszi neked is! Kép

Én akkor az ellentéted vagyok, mert sokszor a legelvetemültebb helyzetben is bizakodok, és ha már letörök, ott nagy gáz van... Kép Azért a Fülest én is kedvelem!

Mit szólsz, hogy az új pápa a Benedek nevet vette fel??
zichy
 
 


Ez tök jó! Kép Kép Kép
zichy
 
 


Én általában bekalkulálom, hátha nem jön össze a dolog, felállítom a B tervet, hogy az esetleges rosszból is tuti jót hozzak ki, és bízom, hogy csak jó fog kisülni a dologból. Valahogy mindig a jót keresem és a mai napig meg tudok lepődni, ha valahol az ellenkezőjét látom. Tudom, milyen a világ, de valahogy csak a jóban tudok gondolkozni...

Hajnal óta szakad az eső, most kb öt perc alatt elállt és kisütött a nap! Na, az ilyen szinte lehetetlen, de jóra fordult dolgokat nagyon szeretem!!! Kép
zichy
 
 


Most olvastam egy másik topikban, hogy ma jön a Nagy Semmi. Kép Szóval ne lepődjetek meg, ha eltűnik ez+az. Megfigyeltem, ha nincsnek "new" nyilacskák, nem érdemes írni, mert tuti ott a Nagy Semmi!
zichy
 
 


Sziasztok!
Ma a babácskám hagyott fél nyolcig aludni. Olyan édi a kis csaj. Persze reggel ötkor azért evet egyet. Aztán egy jót játszottunk a baba szőnyegen. Most meg kint alszik az erkélyen. Nincs valami jó idő mikor süt már ki a nap?

Szia Lili! Természetesen szívesen fogadunk ebben a topikban. Írj nekünk magadról és a gyerekeidről mielőbb. Persze képeket is várunk rólatok.

Zita! Tényleg nem tűnik ki a leveleidből, hogy szomorú vagy. Ne legyél szomorú. Úgy még nem volt , hogy ne lett volna valahogy. Minden meg fog oldódni. Mondjuk nem semmi amit műveltek veled. Én is ellenék keseredve. Ez a fránya pénz úgy megkeseríti az ember minden napjait.

Judit! Reni szokott versenyezni menni de az igazi versenyzők több edzésre járnak mint ő. Mi csak heti háromszor megyünk azok akik pedig eredményesek is a csapatából heti hat alkalommal járnak. Azt gondolom én nem szeretnék élsportolót a gyerekemből. Bőven elég ha megszereti a mozgást. Szerintem a gyerek az legyen gyerek. Nem szabad túl terhelni. A furulyát sem akarom erőltetni de nagyon szereti a zenét és a tavalyi szolfézs tanárt kedvelte is. Remélem jövőre jobb lesz már ha hajlandó lesz járni.

Zsófi mi van Barnabással? Megmutattad orvosnak? Megfázott vagy csak azért szörcsög mert minden újszülött szörcsög. Biztos, hogy szükség van a porszívóra nem lehet kézivel kiszívni? Nekünk van ilyen is meg olyan is egyiket sem szeretik a gyerekek. Talán ebbe a korba még nem olyan makacs a váladék kicsi orrszívó is segíthet. Biankánál bevált.

Zita! Ez a baba dolog jól hangzik. Együtt izgulhatnánk veled végig a terhességed. Én szurkolok nektek. Szerintem az együtt legyünk terhesek kicsit nehezen kivitelezhető mivel Szerintem Judit , Ildi meg én csak később szeretnénk babát. Amúgy nagyon frankó lenne és talán nekünk még sikerülhet is. Én például 2008.március és június között szeretném a következő babámat. Van akinek ez megfelel. Ez csak vicc volt!!!!!!!!!!!!!! KépKépKépKép

Fotók kicsinyítését én kétféle képen ismerem én a másodikat használom. Remélem neked is sikerül mert imádom a képeket nézegetni. Persze a levelitek is jók olyan édik vagytok mind és nagyon örülök, hogy rám találtatok.

Rámész a levelező alján Melléklet feltöltése.
Rámész a képre, jobb egérgomb, társítás, Photo Editor, Image, Resize, és utána jobb oldalon leveszed a méretet, 600x450-re, Done gomb és kép feltöltése, bezárás.
Hozzászólás küldése.

Ha nincs Photo Editorod akkor rámész a képre, majd jobb klikk és szerkesztés. A Paint fog bejönni. Ekkor Ctrl+W és a méret csökkentsd le, majd mentés másként. (különben az eredeti képet is csökkented).
Így is lehet legalábbis én így szoktam.


Ha Bianka, fiú lett volna Barnabás lenne a neve de Benedek is a listánkon volt. Tehát nekem nagyon tetszi az új pápa neve.

Jó hosszúra sikeredtem, tehát végre abba hagyom. Puszika mindenkinek.
Vendég
 


Dolgozi a nagy semmi de nem fogott ki rajtam mert elmentettem a kilóméteres levelem.HAHAHAHA!!!!KépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Sikerült végig olvasni az irományaitokat, most remélem még válaszolni is hagy Barnus,mert most édesen szundizik.
Tegnap este megtörtént az első orrszívás és hát nem volt semmi baj vele. Olyan nyugodtan ült az ölembe és figyelte, hogy mi ez a "nagy" tevékenység körülötte. Reggel is jól viselte. Orvoshoz még nem mentünk, majd felhívom a védőnőt,mert szerintem nem vészes ez a dolog. Láza nincs és az orrváladék sem gennyes vagy ilyesmi. Azért jó hogy kiszívtuk neki, hihetetlen, hogy mennyi volt:-((( Bocsi a nem túl guszta részletekért.

Bébikompról a véleményem: nekünk van egy ikerpár (fiú-lány)unokatesóink ők most 22 hónaposak. Amikor ők is kisebbek voltak használták a bébikompot, de például nekik teljesen kimaradt a kúszás-mászás korszak. (Szerintem ezért a nagyszülők a hibásak,mert mióta tudtak állni állandóan fogták a kezüket és kisérgették őket. Így szinte állandóan kellett, hogy legyen mellettük valaki)
Én nem szeretném használni,mert azzal nem járni tanul meg a baba hanem csak hajtja magát, és hát igen baleset veszélyes is, mert jókat lehet vele (fejre) esni. Majd még ezzel kapcsolatban meg kell küzdenem a nagyival, hogy én nem akarom, mert hát ugye ha az ikrek használták akkor én nekem is kell majd:-(((( Na mindegy ez még odébb van.

Ez is olyan dolog, hogy ki mit tart jónak. Pl. az ikrek szinte egész nap a kocsiülésbe voltak, én meg nem szeretem ha abban van Barnus (néha ha nézelődik és persze aztán elalszik benne:-() Mert szerintem az nem jó kis gerincüknek sokkal jobb ha vízszintesen fekszenek. Nekünk van járókánk és ott nagyon jól érzi magát, van helye rug-kapálni és a gerincének is jó. Aztán lehet, hogy ti is vagy mások ezzel nem értenek egyet, de lehet, hogy ezeket a dolgokat még a gyerekek személyisége is változtatja??
Anyukám szerint mi nem szerettük a bébikompot,mert kimásztunk belőle, az ikrek meg imádták, még néha most is belemásznak.

Bocsánat, ha elírtam a Barnus születési évét, igen 2005 02.10-én született.
Közös terhesség??, Mi kb 2006 tavaszán szeretnénk az új "babaprojektet":-)) Szeretnénk ha minnél kisebb lenne a korkülönbség.
Én is csak azért nem rakok fel képeket ,mert nem tudom, hogy kell lekicsinyíteni, de majd megpróbálom Anikó leírása szerint.
Nálunk reggel sütött anap, de nem sokáig tartott,mert most már esik is:-)
Üdv Zsó
gezso
 
 


Szerencsére elment a hosszú levelem, féltem, hogy beszívja a Nagy Semmi.
Ugyebár nekünk még kicsit messze van, hogy majd arról kell "dönteni", hogy mit sportoljon vagy zenéljen a gyerek, de ezek nekem kicsit nehéz ügynek látszanak. A sport kell, mert hát tudjuk a jó hatásit, viszont a versenyszerű sportolással én sem értek egyet,mert akkor tényleg nemlesz gyerekkor, de ha a gyerek még is azt akarja majd, akkor engedni kell. Én sajnos nem vagyok egy ének vagy akár zene zseni, de imádom a zenét akár komoly vagy népzene vagy mai zenei is lehet. Én is szívesn tanultam volna valmit pl. zongora, és jó lenne ha a gyerekemnek lenne is rá esélye, de ha nem akarja természetesn nem kell erőltetni. De ha nem mutatjuk meg neki a lehetőségeket akkor miből válasszon, persze sokat számít az is, hogy ahol lakik az ember mire van lehetőség.
Szóval elég összetett ez a dolog:-)
Olyan jó azoknak az embereknek akik megtalálják azt a hobbit, vagy hivatást amihez van tehetségük és imádják csinálni. Sajnos én egy kis faluban jártam suliba ahol szinte semmire sem volt lehetőség, így igazából azt sem tudom, hogy mihez lett volna tehetségem. Na ez a szekér már elment, de azért nem a gyerekemen akarom majd az én vágyaimat megvalósítani, csak remélem neki több lehetősége lesz kipróbálni magát.
Hú ezt jól körbe magyaráztam, remélem azért értitek mit is szeretnék mondani :-)
üdv mindenkinek
Zsó
gezso
 
 


Kép
Hurrá sikerült képet felrakni. Na ezek után majd gyakrabban rakok fel képet OK.
Itt kb pár hetes apa fürdeti.
gezso
 
 


Sziasztok!

Flóra tegnap nem aludt délután így nem volt lehetőségem jönniKép
Este meg Eu-s hintát szereltünkKép

Csajok! Helyesbítek, most vannak fent az új képekA, múltkor elkezdtem tölteni a képeket, de olyan keservesen ment, hogy abbahagytam.

Ildi: MicimackóKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Itt teljesen besötétedettKép
Már megint esikKép

A kábel tv-sek káromkodnak a villanyoszlopon.

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt is esik, a sétának ma is lőttek.
Nekünk is van pihenő székünk szükség esetére. Akkor használom ha éppen ébren van nekem meg dolgom van pl a konyhában. A nap legnagyobb részét azonban az ágyban tölti. Játszani ki szoktam venni a játszó szőnyegre. Járókát valószínűleg nem veszek mert ha a baba megszokja a nagy teret nem nagyon akar majd oda bezárkózni. Renivel legalábbis így volt. Ha pedig biztonságos hely kell neki akkor ott a babaágy. Bébihordóba jobban terhelődik a gerince a pihenőszéket ha esetleg elalszik le lehet dönteni. Ha pedig ébren van és rugdalózik hintáztatja magát.

A nagy semmi munkálkodik vigyázzatok.

Barnabás olyan édes mint egy kis manó.
Vendég
 


Lányok!
A Nagy Semmi most nyert. Elnyelte a leveleimet, mindenemet, mert újra kellett regisztrálnom. Kép Utálom! Kép
zichy
 
 


Ha minden igaz, itt egy kép a lányomról!


Kép
zichy
 
 


Végre! Sikerült!!! Kép

Gyorsan keresek még képeket, aztán majd válaszolok!
zichy
 
 


Ez a kép hétvégén készült, a kertben.

Kép
zichy
 
 


A többi képemet megint elnyelte a nagy ... semmi! Kép
zichy
 
 


Judit!
Elég szörnyű ez a kavarodás a gyeddel! Nem te vagy a hibás, te szóltál, az adminisztráción kellett volna jobban odafigyelni, az abban a munkakörben dolgózónak ilyen eseteket meg kellene tudni oldania. Most akkor tényleg fizetnetek kell? És mennyi az átfutási idő, míg visszakapod a pénzed?
zichy
 
 


Anikó!

Köszi a kicsinyítési tippet! Most olyan sikerélményem van!Kép Persze jobb lett volna, ha a többi kép is feljön, majd legközelebb.

Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha folyamatosan babáznánk, így mindig lenne kiért izgulni, és mindig lenne a topiknak egy éppen "ügyeletes" picurkája! Kép
2006-ra azért tervezi valaki??? Kép
zichy
 
 


Zsófi!

Tök jó a pancsis kép Barnusról! Kérünk még!!!
Most olvastam, hogy ti tervezitek a 2006-ot! Születési időpontnak, vagy kezdésnek?

Érthető volt a mondókád. Mi is úgy vagyunk, hogy ügyesek a gyerekek sok dologban, de kevés a lehetőség errefelé, így csak a meglévőkből válogatunk. De legalább az is van! Kép
zichy
 
 


Évi!
Végiggyönyörködtem az albumotokat, jól megnőtt Flóra! Kép
Szóval benne vagy a közös kismamaságban? Ez a beszéd! Kép
Védőnő: Kép Én már négyet "elfogyasztottam". Kép
Kábelesek: Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

Anikó! Én is köszönöm a kicsinyítési ötletet. Mindjárt próbálkozom új képek feltöltésével
Zita!
Mi 2006-ot kezdésnek gondoltuk amikor Barnus 1 éves lesz. És ha a természet is úgy akarja ahogy mi akkor vagy év végi baba lesz vagy átcsúszik 2007-re:-)

Ja én miért nem tudok ilyen mosolygós vagy egyéb pofikat beszúrni??? Mit csinálok rosszul???

Nekünk szerencsére nagyon jó a védőnőnk (legalább is eddig) nagyon sok mindenben egyetértünk.
Kép
10 naposan így nézelődött
Kép
Ez pedig az első mosolyok egyike
Üdv nektek Zsó
gezso
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy nektek is sikerült képet feltenni. Így nyomon követhetjül a babák növekedését szóban és képben is.
Nagyon szupi lesz folyton kismamákért aggódni.
Akkor legjobb lesz ha felosszuk az éveket
Zita szertné legelőszőr tehát övé 2005.
Zsófié 2006. Enyém a 2008. kié legyen a 2007-s év? Ez nagyon poénos nem?KépKépKépKépKépKépKépKép

Nagyon édik a képek. Zsó ez az utolsó nagyon tuti olyan édesen mosolyog hogy nekem is mosolyt csalt az arcomra.Benedek is nagyon édi vajon kinek mutogat éppen?

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Ez még lemaradt.

Szia Zita!
nagyon szép a lányod olyan nagynak és komolynak látszi. Többnek tűnik így mint kétésfél éves.
Milyen magas? Donátról nem csináltál fotót?
Pusz!
Vendég
 


Judit!

Benci még csak 6 órás és miket mutogat? Kép Kép

Anikó!
A fiamat nehezebb lekapni,ha rajta is van, akkor háttal,oldalt, de próbálkozom.

Benne vagyok a felosztásban is, szívesen kezdem a sort! Kép Zsófi! Lehet, hogy egy ideig együtt leszünk... KépNeked jó, még kicsi a babád. Kép

Gyönyörűek a babás képek! Én is tettem fel a Donátról, mikor megszületett, de azt nem jelentette meg, csak egy kis gémkapcsos jel volt. Miért???

Egyébként nekem ez az új regisztrálás sem mindig működik! Több órát vacakoltam én is, nagyon bosszantó! Másnak meg megy simán! Ki érti?

Ildi! Téged sem enged be a nagy semmi?

Évi! Táblázatot hol lehet nézni?
zichy
 
 


Ez egy kép a férjemről. Ennyire szereti, ha fotózzák. Kép

Kép
zichy
 
 


Ez a mi vidékünk. Télen. További képeket találtok a fotóalbumban Ipolypart cím alatt, azokat is én csináltam.


KépKép
zichy
 
 


Judit!
Nagy -nagy anyagi előrelépést kívánok nektek, azon ne múljon a baba!

Még továbbra is esőt mondtak!

Nekem még most sem megy el mindig a levelem, már írtam a szerkesztőnek. Hátha! Kép
zichy
 
 


Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Itt a táblázatKép
Ipolypart? Ipolytölgyes is ott van? Voltunk egyszer a fogyatékos intézetben.

2007-et választomKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


KÖSZI ÉVI!!!! Kép Kép Kép
zichy
 
 


Ipolytölgyes nem itt van. Kép

Jó éjt mindenkinek!
zichy
 
 


Szia Évi!
Tudom, hogy én írtam rosszul, de kérlek majd javítsd ki Barnus születési évét 2005-re.
Előre is köszi.
Zsó
gezso
 
 


Sziasztok!

Nem szeretnék újra regisztrálni, így lehet, hogy ma már nem megy el a levelem.Kép
BabanetKép

Képzeljétek ma, (mármint szerdán) baba -mama klubban voltunk a Dáviddal. Itt egy helyi kismama szervezi a Művelődési Házban, már régóta el szerettem volna menni, de Dávid olyan pici volt, nem mertem. Egy hónapban csak egyszer van.
Most a -sérült gyerek a családban-volt a téma. Iszonyatos volt hallani.Kép
Pont kifogtamKépKépKép
Röviden:
Az egyik anyuka pár hetes terhes lehetett, amikor rubeola –t kapott, gondozó volt egy bölcsödében és járvány tört ki. Az orvosa tudott róla, és még ő biztatta, hogy tartsa meg a babát. Semmi nem utalt rá, hogy valami baj van. Szépen megszületett a baba, eltelt egy pár hónap, az anyukának csak azt tűnt fel, hogy a babája nem figyel a hangokra, nem követi a tárgyakat a szemével, nem mosolyog, stb... ( Meghalnék az tuti)
Mindenhová vitték orvostól-orvosig, kiderült, hogy szegényke, vak és süket is, ráadásul még értelmi fogyatékosságot is megállapítottak nála.. (Nem ismeri fel az anyukáját.)
Ahogy elmesélte a csaj, én könnyeztem.
Elmesélte a sok megpróbáltatást, amin keresztül mentek- (A férje ráadásul el is hagyta őket)
végül is Intézetbe került Gödre, ahol szakemberek vették kezelésbe.

Egyszóval örüljünk lányok, hogy az orrszívó-porszívó a legnagyobb gondunk. (Egyébként Dávid is elkezdett szürcsögni, nekünk is elő kell venni az orrszívót, asszem.)

Nem akartam letörni senkit, tudom, hogy itt mindenki olyan kis érzelmes és szeretetteljes, csak meg akartam veletek osztani a gondolataimat.

Zita!
Imádom a hozzáállásodat az élethezKépKépKép
Nagy SemmiKép
Anna egy kis tündérKép Donát képeit elnyelte a Nagy Semmi?Kép
Nem semmi hosszú az a kert, jó sok munkátok van vele, nem mondomKép

Jó sok védőnő van felétek, hogy csak így négyesével eszegeted őketKép

Judit!
Benedek pápaKép
GyedKép Fizesse vissza az, aki elrontottaL:KépKép
Egyébként Tb kifizetőhely ? Mindkét helyről kaptál vagy csak az egyiktől?
Tisztítószer perKép ( Ha sokat fizetnek én is perelek)
AgykontrolltanfolyamKépKépKép
Benedek-iszonyatosan aranyos, az a mutogatós kép az profiKépKépKép

Anikó!
Reggeli alvásKép
A pihenőszék =etetőszék?Kép
Én még nem döntöttem el, hogy mikor szeretném a babaprojektet véghezvinni.( Nem mérleg a horoszkópom, de szeretek mérlegelni.KépKépKép)

Képek?Kép

Évi!
Mit jelent, hogy Eu-s hinta? (Műanyagból van és megfelel az EU-s szabványoknak?)Kép
Megnéztem a képeket-hát már nem tudom fokozni a csodálatomatKép
Mindenkinek annyira édes gyerekei vannak! Mindenki egy tűnemény!Kép

Kicsit hosszú lettem, de azért remélem megbocsájtjátok!Kép

Nem tudom, mikor fog elmenni levelem, de ha ma megy el, akkor jó éjszakát nektek, ha holnap ,akkor jó reggelt!Kép

Én is teszek fel képet, ha már így bele jöttünk.
Ildikó
ilgya
 
 


Kicseleztem én is a babanetet, az előző regisztrációs kódomat aktiváltam és ,lám elment.KépKépKép
A képeket elnyelteKép

KépKépKépKép
ilgya
 
 


Sziasztok!
De jó ez a sorozat felvétel Ildi. Pihenőszékben lehet etetni is állítható a támla is meg az ülése is.
Igazából nem a széket fényképeztem de talán abból is látszik valami.
Baba mama klub jól hangzik. Nálunk mondókás klub van a közelbe. Én is tervezem hogy majd megyek de még pici a baba. Majd ősszel amikor már az idő is rosszabb lesz/ nem mintha most nem az lenne/ meg a baba is már aktívabb.

Zita csoda szép a táj biztos nagyon jó lehet ott lakni. Irigyellek utálok pesten lakni de mindenkim itt él.

Évi nem lehetne nagyobb az a táblázat. amúgy nagyon tutin néz ki.

Miért nem lehet ezt az oldalt rendesen megcsinálni???????????????????

Puszika
Kép
Kép
Vendég
 


Kép


Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Táblázat szupi jó ,most vettem csak észre:Kép
Bocsika,nem akarok én kötözködni,
Lakhely nem lehetne Vecsés,nincs semmi gondom a pestiekkel,de mit szólnak a vecsésiek?KépKépKép

KépekKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
ilgya
 
 


Sziaszok!

Gezso: következőben már át lesz javítva.

Ildi: nem szeretek látni fogyatékos/sérült gyerekeket. Úgy sajnálom őketKép össze szorul a szívem ha látom őketKép Ilyenkor hálát adok az Istennek, hogy a lányom egészséges.
Igazad van örüljünk, hogy az orrszívó a legnagyobb problémánk.

Eu-s hintánk fából van és látszólag megfelel a szabványnakKép
Ha kész lesz, rakok majd fel képet.

Anikó: Sajnos nem lehet nagyobb, mert nem enged nagyobb felbontást. Ha úgy rakom fel, mint az első táblát akkor lehet, csak az nem néz ki ilyen jólKép

Minden baba nagyon édiKép

Következő képen látszik a pihenő szék. Flóra itt 15 naposKép


Kép


Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!
Nagyon jó pofa ez a pihenőszékKép

Ki tudtátok használni? Érdemes még vennem?
Én most etetőszéket szeretnék, de ez a szék is tetszikKép
ilgya
 
 


SztárfótókKépKépKép
ilgya
 
 


Sziasztok!

Fotók Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Anikó, ezerszer köszi, hogy megmutattad a kicsinyítést!!! Kép
zichy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: