Új privát üzeneted érkezett!

Dávidnak Nagyon Boldog születésnapot!!!


Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

A hétvégénk jól telt a körülményekhez képest :roll:
Flóra még szombaton is lázas volt délelött is este is. A kettő közt teljesen jól volt játszott , jó kedvű volt.
Szombatra már nagyon náthás volt és köhögött is rendesen :cry:
Vasárnap azon morfondíroztam, hogy még is csak elkéne vinnem rendes szakorvoshoz(fül orr gégészhez), hogy rendesen megvizsgálják.Nem voltam megelégedve az ügyeletes dokinővel :evil: :evil: A fapofájáról nem is bezsélve egy kedves szava nem volt a fájdalomtól üvőltő gyerekemhez :shock:
Hétfőn elmentünk a gyerekorvounkhoz, na ő adott egy beutalót a fülészetre, hogy bíztos ami bíztos vigxük el, mert nagyon náthás nézzenek rá.
A bethesdába kértem a beutalót, mert a zuglói szomszéd aszsonyom ott dolgozik.mikor elköltöztünk odaadta az elérhetőségét :)
Nagyon kedves volt tőle,szinte alig találkoztunk csak köszöntünk és ennyi.Nagyon meghatott már akkor, hogy ilyen kedves gesztust mutatott felénk, hogy nem is ismertük egymást.
Itthon próbáltam hivogatni, de nem vette fel.
gondoltam majd a kórházban megkerestetem.
Amíg a gyerekorvoshoz mentünk Flórát kezdte rázni a hideg a buszmegállóban :cry: A dokihoz meg menni kellett...A rendelőben már remegett. szinte futottunk a buszra, hogy minél előbb hazaérjünk.Közben hívtam apát, hogy jöjjön haza(bement a melóhelyére pár dolgot elintézni, ami fontos)
Sikerült a kórházban a pultnál a nőcinek felugrasztani a vérnyomásomat rendesen :evil: :evil: :evil: :shock:
Mikor azon sápítozott, hogy nincs időpontunk????
Itt hangosan nem tetszésemet nyílvánítottam az időpontal kapcsolatban. :evil: :evil: :oops:
Na azért csak adott egy sorszámot majd elküldött a rendelőhöz.
Itt megint próbáltam hívni volt szomszédot :arrow: nemvette föl, de visszahívott :wink: És mondta, hogy azonnal ott lesz értünk :)
Keresett egy orvost , és így csak egy kicsit kellett várnunk.
A doktorbácsi nagyon kedves volt, jól megvizsgálta Flórát.
A jobb füle nagyon a bal kicsit van begyulladva, torka is piros.

Amit még mondott nektek is fontos lehet a fület nem szabad melegíteni, mert felerősíti a meleg a fájdalmat :!: :!:

Flóra így a héten megint itthon van. Délután egyedül alszik el :shock: sokszor nyűgös, de beteg most ez van.Ha jól érzi magát akkor eljátszik egyedül is vagy velem.


Judit:
Flóra belázasodott igen:(

Apa jobban van,már nem szédül és nem zsibbad a feje :wink:
Sportolásra adta a fejét :wink: Végre rájött, hogy nem jó ha egész nap csak a gép elött ül. mindennap együtt sétálunk itt a telepen.Flórával futkos, bohóckodik :lol: :lol:

Jók a szobros képeíd!!

Edit:
A pasinak leakartam üvölteni a fejét, de mire észhez tértem, hogy mit mondott már eltűnt a sorok között :!:

Ildi:
Jó programjaitok voltak a hétvégén!!

Hát igen én sem vártam az ovinak a betegség részét, de nem lehet mit tenni csak túlélni :wink:

:lol: :lol: én sem kajálok kifizetetlen cuccot, de egy gyereknek, hogy lehetne megmagyarázni, hogy majd fél óra múlva eheti meg a kiflit???Az egész vásárlást végig üvölteni, vagy csak nyihogná..

Ovikezdéshez nagyon sok kitartást kívánok!!!

Remélem ezt az üzenetet csak egyszer sikerül elküldenem :wink: :lol: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Dávidnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!

....képet nem tudok sajnos felrakni, mert a gépünk bedöglött, de majd pótlom!!!!!....

Kép
dianab
 
 

 
 

Olyan aranyosak vagytok! Nagyon szépen köszönjük.
A virágért külön puszi. :lol:

Tegnap megvolt a buli, szombaton lesz a gyerekzsúr,majd készítem a szülinapi albumot is.

MAjd délután beszámolok az oviról. Reggel sima ügy volt. :lol: csak én vagyok nagyon szomorú,és üres. :cry: :cry: :cry: (Réka alszik)

Most megyek elrámolom a a buli maradványait,ma jön a doki beadni az oltásokat. (Prevenar,Dávid kötelezője)

Mégegyszer köszi Mindenkinek!
(Ígérem jövök majd és bepótolom a hozzászólásaimat)

Egy pár előzetes kép a tegnapról:
Ezt kapta tőlünk és rucikat:
Kép
Kép
Kép
ezt kapta a nagyszülőktől:
Kép
keresztszülőktől is gépeket kapott(markoló,meg billenős autó-ezek a kedvencei) na meg persze McQueenes cuccokat egy FP-s autót,puzzle-t,étkészletet.
(Apa direkt lett levágva félig,ennyire nem béna a fótós :wink: )
Kép
hétvégén lesz a formatorta:
Kép
nagyszülők:
Kép
keresztszülők:
Kép
így kidőlt estére: :shock: :D
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok

Eltűntem nagyon,de mostanában nincs kedvem semmihez.
Valóban aug.topucba is irogat/ok/ttam , de az se megy sűrűn.
Efoglal a prüntyi és Dius is.
Jól vagyunk csak a szopi nem megy már sajna úgy ,ezét is voltam elkenődve.De már megemésztettem,ez van :oops:
Nagyon jók a képek......Csillának említettem ,hogy néha néha esténként olvasgatlak titeket amikor már nagyon elmaradok/de ritkán bevallom töredelmesen/ most is lenne mit bepótolnom,de pár óra kellene hozzá.......és töki is a kezembe van olyan nyügi.
Móninak gratula a bébihez!!!!
Boldog szülinapot Dávidnak !!!
Bencike meg édes konyhatündér :-)

Kép

Kép
jucu
 
 


Egyébként már 6 kilók és 60 cm vagyunk. :D
Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

Jucu
De jó hogy jöttél! :D Nagyon solat nőtt Bálint!Jók a képek is! :D
Szopi:ne aggódj ezen,kinek így sikerül,kinek úgy!Nekem még ennyire sem sikerült,akárki akármit gondol. :oops:

Judit
Köszi a képeket! :D Jók!Nagyon nagy segítséged van! :D
Kreatívkodás:na látod!Benci is tud! :lol: Nagyon belemerült a kirakósba!Olyan édes! :lol:

Ildikó
Látom jól sikerült a szülinapi buli! :lol: Nagyon jó dolgokat kapott Dávid! :D
Hú milyen szép lett a felújításotok! :D Tényleg,már kérdezni is akartam hogy készen vagytok vele?Konyha is kész lett? :D -gondolom ez az étkező! :wink:

Évi
Flóra jobban van?
Amikor én gyerek voltam nekünk is mindig meleget tettek a fülünkre! :? Jó tudni az ilyen változásokról!Máténak egyszer fájt a füle,ő nem engedte hogy meleget tegyek rá.Én sem szerettem.A hasfájás és felfázáskor nekem nagyon bevált a meleg!De ez más ügy. :wink:
Szakrendelő:Igen,ez a magyar eü! :roll:


Tegnap voltam egy természetgyógyásznál a gyomrommal,csinált egy aqua detox kezelést,felírt pár szert (grapefruit cseppek,omega 3-6-9,corall calcium,és ponay tea)Na ezektől várhatom a csodát! :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


Ildikó
elfelejtettem:oltás? Túléltétek?Nem lázasodott be Dávid?
Várjuk a beszámolót az oviról is! :lol:

Mi is benéztünk ma egy oviba,nem a miénkbe,hanem anyukáméknál.Máté már majdnem megfogta az óvónéni kezét! :lol: Tőle ez nagy eredmény! :lol:

edoci
 
 


Sziasztok!

Készülök holnapra a zsúrra,délután meg megyünk megvenni a tortát az Árkádba. Gyorsan bekukkantotttam,mert nagyon leült a fórum. :?

Olyan csend van,hogy ez már kibírhatatlan. :? Réka elaudt.
Tegnap nem voltunk oviba,de reggel már szeretett volna menni. :lol: (azt mondta legalábbis)
Angolon jött egy új kisfiú,kiegyenlítödtünk,ami a nemek arányát illeti. Nem vettem észre változást az ovi miatt még rajta.(Azt hittem bújósabb vagy hisztisebb lesz-gondolom majd később) . Most így furcsa,hogy egyik nap megyünk,a másik nap meg nem.Szerdán kezdtünk,csütörtökön angol miatt nem voltunk,pénteken/ma megint mentünk,holnap nem. :roll: Remélem nem fogja megzavarni. :lol:
Szerdán egyszer sírt állítólag,mert összeverekedtek egy "szép" kislánnyal,de elvolt,igaz a reggelit nem ette meg és elvonult egy külön asztalhoz,de az ebédet már úgy falta. Pisilni nem akart a többiekkel,de a kezét megmosta. Ennyi infóm volt róla,ő meg nem mesélt. Kérdeztem tőle,hogy hogy érezted magad,azt mondta:nem jól délre mentem érte,még akkor ebédeltek és ették a tortát (őket ünnepelték egy másik kislánnyal) aztán az ovónő kihozta,én meg megláttam,és kitört belőlem a sírás. :cry: :cry: :cry: csak ölelgettem és folytak a könnyeim.
Egésznap olyan rossz kedvem volt és a sírás kerülgetett,de ott mikor megláttam,kitört mint a vulkán,és nem tudtam visszafogni magam :oops: :oops: :oops: mindenki engem nézett. :oops:
de ma nem tiltakozott ,hogy nem megyünk. Reggel még az ajtóba bújt egy kicsit,de az óvónéni szólt neki,hogy gyere megnézzük az autókat,és el is ment .Igaz amikor visszanézett rám,olyan fura volt az arca. :( aztán lehet,hogy csak bemesélem. Lehet,hogy tiltakozna,ha annyira nem lenne kedve hozzá,de nem sírt vagy toporzékolt,hogy nem megy. :oops:



Jucu! Örülök,hogy jelentkeztél,Bálint tényleg sokat nőtt.Dius meg igazi kis büszke növér :lol:

Judit!
Köszi.
Nagyon édes a kreatív Benci! :lol: nagyon komoly fejjel rakosgatja a puzzle-kat. :lol: Dávidnak is az egyik kedvence a memória,
Már látom az őszt a háttérben :wink:
És tényleg micsoda segítség. :wink: nem panaszkodhatsz.
Tortát a CBA-ba vettem,Eszterházy. :oops: ez a felnőtt rokonoknak lett szánva.
Majd holnapra akarom a formatortát, a gyerekeknek.
Sütni nem vállakoztam,gondoltam holnap délelőtt még valami sütit összedobok,de rájöttem,hogy nem lesz időm,mert holnap pótoljuk be az egyik elmaradt angol óránkat,és apa is dolgozik déleőtt,nem tudja helyettem elvinni Dávidot. :oops:

Edit!
Köszi. A konyha már kész van,de az ebédlőbe és a nappaliba még hiányzik egy két bútor. :roll:

Mátéval se lesz gond szerintem az oviba,ha már ilyen bátor most. :wink:

Oltás 8)
Nem volt kötelező oltás,mert csak azok kapnak,akik okt.1-e előtt születtek,így megúsztuk.
A Prevenart viszont megkapták a combiba. Dávidot ketten fogtuk le apóssal(A doki nem nézte ki belőlem,hogy egyedül is meg tudom tartani a kis kezét meg a lábát,tiszta disznóvágás fillingje volt :oops: :oops: :oops: persze vísított is,mint a kismalac. (Csak a szúrásnál,nem a lefogás miatt)Aztán el is felejtette. Kérdeztük tőle később hogy fáj a lábad,de nem fájt neki.
Aztán Rékát én fogtam meg egyedül,ő is sírt, neki be is csomosodott és be pirosodott másnapra,pedig borogattam. :roll: Novemberben kapja másodikat. :(
Láz nem volt,csak egy kis levertség másnap délelőtt. Azt hittem már lappang benne valami,de a délutáni alvás után olyan eleven lett,hogy egyből tudtam,hogy az oltástól volt.

Jó sok mindent kell szedned a pocidra,de legalább ezek természetes szerek,reméljük csodát teszenk! Szorítunk!!!
De azért még próbálkoztok vagy most hol tart a projekt? :lol:



Évi!
Hogy van Flóra?
Nem értem a dokikat,eddig a meleg volt jó a fülre :oops: (lsd. Somi Ildikó féle fülmelegítő sapi pl. hogy csak a legismertebbet említsem)
vagy a sós meleg zokni. Akkor most miért nem jó? :oops:
Magyar eü. egyre szarabb! :x :evil:

Jó sokat írtam,legalább elment az idő... nemsoká mehetek az én kis babócámért,úgy hiányzik!!!Nem fogom ezt kibírni :cry: :cry: :cry:

Ildikó
ilgya1
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
kajla
 
 


Szisztok!!

Ildi:
jók a szülinapi képek!! Nagyon jó lett a felújítás is!!! Nekem nagyon tetszik :wink: :!:
Dávid és Réka is nagyon aranyos!!
Ügyes Dávid az oviban!

jó bulizást mára!!!

Ne aggódj nem zavarja meg dávidod, hogy egyik nap megy egyik nap nem. Nincs időérzékük még.
Nem baj ha pár dolgot még nem csinál , először mindent megfigyelnek.
Flóra sem reggelizik soha az oviban :roll: Hagyd csak a dolgokat lecsillapodni benne aztán majd elkezd beszélni .
Lesznek barátai, közös programok stb. Arra azért készülj fel, hogy lesz amkor üvöltve hagyod ott, de ne add fel, mert pár nap is rájön, hogy nem is rossz az oviban!! Tapasztalat.
Szívszagató dolog ott hagyni az üvöltő gyerekedet, hogy más elviszi, te meg elsjössz onnan.
Nekem is megvolt a bőgésem, de én minta villám kirohantam a folyosóra, hogy Flóra ne lássa.
Mikor mentem érte délután vigyorogva jött ki és mesélte, hogy miket csináltak :lol:
Megkell szokni a reggeli kelést, az új helyzetet, de hamar belejönek!!
Ovónénitek is ügyes, hogy elvonta a figyelmét!!
Akik nálunk első 2 héten sírtak már teljesen jól vannak reggel futnak a csoportba és játszanak.
Flóra késöbb kezdte a bőgést, de hamar abba hagyta szerencsére :lol:

tényleg kitartás adj magatoknak 2 hónapot és meglátod dávid is szeret majd menni oviba.Te is megszokod, hogy nincs otthon.
Nekem is nagyon furcsa volt a nagy csönd, hogy nem dumál senki :lol: alig vártam, hogy délután legyen és rohantam érte.



Judit:
A középfülgyulladásnál nem szabad melegíteni, de van olyan fülgyuladás aminek jót tesz.Én is fültisztítózom a fülemet, megőrülnék ha nem puceválnám ki :lol: :lol:
Flóra az ügyeleten üvöltött még pénteken(múlthéten) Ez egy rendes gyerekorvosos ügyelet volt.
A Bethesdában a pultnál a nyanya idegesített, hogy nincs időpontjuk??? Én meg hangosan kifejtettem a véleményemet az időpontról!!!!!!!!!! Mindjárt kaptunk sorszámot:) Közben azért hívtam az ismerőst ha már van:) Legalább hamar sorra kerültünk és az ovos is nagyon-nagyon kedves volt!! (Lehet, hogy ismerős nélkül is kedves lett volna, látsott, hogy gyerekbarát :lol: )

Benci fotók nagyon jók!!! Kis ügyes:)

Jucus:
Nagyon jó, hogy jöttél!!!!!! Bálint nagyot nőtt! Csuda édes kis baba :lol: Ne szomorkodj, hogy már nincs szopi, te mindent megtettél!!

Edit:
hát igen magyar orvoslás egy KATASZTRÓFA!!! A 300Ft-ot azonnal elkérik mindenhol.
Rmélem rendbe jön a gyomrod!!

Móni:
Gyere mutass képet a kis csajról :lol: Othon vagytok már??
jó sok dolgod van gondolom.

Ma hazautazunk anyuékhoz.holnap búcsú lesz:) Majd csak kedden jövünk haza.elméletileg Flóra még lent marad anyóséknál, de tegnap azt mondta nem akar ott maradni :roll:
Majd eldönti még, hogy mi legyen :lol:

Csütörtökön végre sikerült kiderítenünk, hogy apának mi a baja :roll: szerda estére fájt a füle. Másnap elmentünk a fülészetre. Behúzódott a dobhártyája. Azért szédült már 2 hete, mert elkapott valami vírust és ráment a fülére :shock: Csak a házidoki nem küldte el mindjár az volt, hogy magas a vérnyomása :evil: Utóbbival semmi gondd csak a füle gyulladt kapott gyulladás csökkentőt és már nem is szédül.
Frankón kihordott valami vírust :roll: :roll: kezelés nélkül :roll: :roll: A háziorvosok is csak recept felírásra jók semmi másra!!

Kellemes hétvégét kívánunk mindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Ildikó
Hogy sikerült a szombati szülinapozás?Képek?
Szerintem én is hasonlóan fogom érezni magam ha elkezdjük az ovit! :wink:
Oltás:én még abban a hitben voltam hogy kapnak kötelezőt 3 évesen.... :oops: szerintem azért mert Máté a 18 havit 2 részletben kapta meg,mert nem jót adtak be neki... :?
A projekt most nem tart sehol,mert amit kaptam gyogyit az magzatkárosító már 5mg-ban is,én pedig 2-szer 40 mg-ot szedek! :shock: Ezért várom hogy rendbejöjjön! :roll:


Évi
Milyen volt otthon?Flóra maradt végül?
Szédülés: :? még jó hogy kiderült hogy a füle miatt volt! :? Simán félrekezelik az embereket! :roll:

Többiek???

Judit?

Dia?

Kép:Máté kiszínezte magát az egyik reggel amíg a bilin ült,és utána nagy hősiesen mutogatta hogy milyen ügyes! :roll: :lol:

Kép

Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Nem jutottam már el ide(a titkos topikomban nagyon le voltam maradva),de beköszönök és jó éjt kívánok. Buli jól sikerült. Holnap ovi. Jövök mesélni,képek az oldalunkon.

Jaj de édes Máté :lol: van érzéke a művészetekhez a gyereknek! :wink: :lol: tetoválónak készül. :lol:

Hogy telt a hétvégétek addig is ti meséljetek!

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Hello!
Gyorsan írok, míg Gabi hagy. :lol: Mert hogy itthon van a lelkem, legalábbis ma tuti, éjjel annyira köhögött, meg a térdhajlatában is előjött csúnya ekcéma, így inkább elviszem a dokinénihez, ha azt mondja mehet, megy holnap bölcsibe. Se láza, se takonykór, csak ez a száraz köhögés. Aztán lehet hogy csak párásítót kell vennem? :? Napközben csak egyet köhécselt, szóval nem volt eddig igazi köhögés. :? Mindegy, a biztonság kedvéért elmegyünk. :wink:

Látom én is, nem volt nagy termés. :cry: Megmondom őszintén, volt dolgom bőven múlt héten -dokiról dokira járok + el is mentünk haza Anyumékhoz-, de ha van kedvem jöttem volna.... kicsit elszomorított az a múltkori negatív energia gerjesztés. :cry: Nem akarok senkit se bántani, nem ez a célom, egyszerűen csak a babanet nekem kikapcsolódás, és ha "veszekedés" ill. egymásnak esést látok, az felidegesít. És van így is min görcsölnöm, a saját kis életemben, itt tényleg pihenni szeretnék. :oops:
Csilla, most meg ne haragudj, értelek én téged is, biztos van elég bajod, ezért értesz félre írásokat, megbántótsz, pedig nem akar Téged senki bántani, hidd el!!!!!!
És..... jó hírrel szolgálhatok HP ügyben. :wink: .......

Évi,
hát nem semmi amin kersztül mentetek, mikor olvastam férjedről a tüneteket, én is a fülére gondlta, az okozhat szédülést. Örülök, hogy túlvagytok rajta, hogy Fló és Apa is rendben van. :wink:
És hát a magyar egészségügy......no comment. :cry:

Ildi,
akkor ide nem is raksz fel képeket a buliról?
A családi banzájos képek nagyon jók, édes Dá, és azok a szuper gépek.... nagyon komoly.
Félek ránk is ez vár, Gabi annyira munkagép mániás. :lol: Most csinálják felénk a csatornát, hét mindig meg kell állnunk és nézni a barom nagy gépeket ahogy dolgoznak. :lol: Egy élmény. :lol:
És az alsó szint is csodaszép lett, az a tapéta nagyon merész, vagány, fantasztikusan jól néz ki. 8) Irigyellek a bátorságodért, hogy bevállaltátok ezt a vadságot. 8) Nagyon jól tettétek!!!!! 8)
Ovizásba meg belejöttök. :wink: Csak ne elötte sírd el magad. :wink: Főleg ha Dá nem csinál műsort, szerencsés vagy, hogy ilyen édes kisfiú, ez lebegjen elötted. :wink: Ha rossz lenne neki ott, biztos balhézna. :roll:

Azért csajok, most komolyan, nem az oroszlán barlangjába küldjük őket :lol: , hanem édes gyerekek közé, akikkel játszhatnak :) meg szakemberek figyelnek rájuk. :roll: Azért nem az internátus az ovi/bölcsi. :lol: Általában szeretik a gyerekek, ha nehezebben is indul a dolog, akkor is megszokják. :wink:

Judit,
hogy Benci milyen ügyes. 8) Mikortól találják meg a két egyformát?????? :roll: Mikortól érdemes ilyen játékkal próbálkoznom? :lol:
Édes a kis konyhatündérkéd!!!!!! :lol:

Jucu,
jó hogy jöttél!!!! :D Az a lényeg, hogy itt vagy, az meg hogy milyen sűrűn, mindegy. :wink: Bálint rengeteget nőtt!!!! :D Szép nagy baba!!! :D A szopit sajnálom. :cry: A menszesz miatt lett kevesebb? :cry:

Edo,
Öcsémről is van ilyen kép. :lol: Ő is ugyanígy kipingálta magát a bilin. :lol:
Sajnálom, hogy a babaprojectet tolni kell. :cry:

Mennem kell, Gabi már itt topzódik, meg hívom a dokinénit is időpont miatt. Mindenkinek puszi!!!!!!
Uh és nem is írtam, hogy nem jó a gépünk hetek óta lassan :? , ezért nem tudok semmi képet feltenni, de majd pótlom. Addig Ti tegyetek fel minél többet!!!!!
És Csilla gyere!!!!!!!!:wink:

Kép
dianab
 
 


Hello!

Judit,
mivel riogatnak?????? :o
Mert nekem nem mondtak semmit, kaptunk sinecod csöppöt, meg a lábára hormontartalmú :shock: krémet. Ami ráadásul nagyon drága is volt. :? Helyettesítés volt, és ez a dokinéni nagyon szeret ilyen bikaerős :evil: cuccokat adni... hétfőn megyünk vissza igazolásért. :cry: Addig lehet megőrülök. :lol: Főleg hogy az eső is esik, nem lehet kimenni. :( .... Gabi meg bír magával :lol: ... én meg vele. :lol:
Nagyon szépeket fényképeztél, azok a 100 Ft-osak 8) .

Akkor vehetek én is ilyen párosítós játékot? :roll: Neked Benci nem próbálja meg tönkretenni? Mert papírlapoknak tünnek innen. Gabi mindent ami papír szét akar trancsírozni. :? Még a mesekönyveket se hagyhatom elöl. :oops: Azokat a széthajthatós keményeket is széttépi ha nem figyelek. :x

Mi is tisztítunk fület. :) milyen má ha nem pucolja vki???? :lol: Legalábbis Gabinál, ami kicsit kinntebb van, kifolyott sárgás trutyi, zsír :roll: , én azt szoktam letörölni. :roll: Az enyémbe meg simán belenyúlok a pálcával. :lol: Nem szarozok! :lol: Még élvezem is. :lol:

Szopi,
én kifejezetten a túllihegett szopi meg természetes szülés miatt nem veszek már babás újságot. :cry: mert nekem egyik se jött össze.... :oops: ... és szeretnék még babát, és most nem lehet, és ez kiborít ha rágondolok, és ezek az újságok tele vannak ilyenekkel. :cry: így ezért sem. :cry:
Szóval Jucu, fel a fejjel!!!!! És a szopi még lehet jobb, hátha visszaállnak a dolgok!!!!! :wink: Eddig kapott bőven Bálint tejcit, ügyik voltatok, még nem kell feladni. :wink:

Ildi,
nem írtam az elöbb, hogy én is megnéztem Dá oldalát tegnap, a szülinapos képeket. Jók lettek, ari a többi gyerek is, klassz az autós torta. Végül hol vetted? :roll: Hasonlót gondoltam én is Gabinak majd.... volt többfajta kocsi is? :roll:
Réku olyan ügyi ahogy megáll már egyedül, erős csajszi!!! 8) És az a kép a járókában, a vegyenek ki.... imádom!!! :lol: És igaza is volt!!!! :)

Ami még lemaradt:
Boltban kajálás,
én is mindig úgy kötöm le Gabit, hogy adok neki vmi pékárut. :lol: Meg viszek egy csomó játékot, azokkal is elvan egy darabig. :wink: Szerintem mindenki ad a gyerekének kaját, főleg ha sokáig tart a vásárlás. :?
A Plusba ha meglátja Gabi a kiflis részt, hiába van már vmi a kezében ill. pocakjában, akkor is kell adnom egy fél kiflit, ez hagyomány. :lol:

Mennem kell, már megint topzódik. :lol:

Kép
dianab
 
 


Még mindig lemaradás....

Ildi,
a Prevenarnal nálunk is volt utóhatás. :? Idegesebb volt Gabi, meg a barihimlős után hőemelkedése is lett. El vagyok már ezektől szokva, mert a kötelező oltásokhoz szoktunk kapni homeos bogyókat, és minden mellékhatást megszüntetnek 8) , viszont ezekhez nem tud mit adni, és úúúúúgy utálom. :? Még jó hogy nem lesz több. :lol:
A szájon át adható 20 rongyos oltás érdekelne még, de most azt mondta vki, hogy pár hónaposan kellett volna beadatni, utánanézek inkább, meg megyünk is hétfőn dokinénihez, megkérdezem, mert ha kapok karipénzt, erreszánom inkább majd. :wink: :oops:

Edo,
gondolkodom rajta, hogy elmegyek én is termgyogyhoz az izzadásommal, mert ha ez az ideggyógyász is nyugtatót ír fel az izzadásra, én tuti nem veszem be. :evil: Ezt a hülyeséget..... :evil:
Olvastam az akupunktúrás könyvünkben hogy arra is jó a szurkálás, akkor kehet inkább azt választom. Megvárom a 30-át, mit mond ez a másik doki, és aztán döntök. :wink:

De most már tényleg megyek.

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!


Itthon van apa,Réka pár napja iszonyú nyűgős 2xfél órákat alszik egy nap :( ,takarítás,ovoda járat és angol,soroljam? :) kicsit behavazódtam...

Most meg töltök a netről,és iszonyú lassú lett a gépem,de közben megebédeltettem a Rékát,ágyneműt kellett cserélnem,mosok,,ruhákat válogatok,még jó,hogy apa megfőzőtt,amíg angolon voltunk. :?
Hétvégén volt a buli,majd az ünnepek alatt vendégeink voltak.

Évi!
Hogy van Flóra?
Köszi a bátorító szavakat,jól esnek az ovival kapcsolatban. Szerdán már volt egy kis narancsszindroma,a másik ovónő volt bent és nem adott pár percet nekünk,hanem rögtön lehámozta rólam a gyereket erővel,persze ő rúgkapált,és ellenkezett,inkább hiszti volt,mert kint hallottam aztán,hogy nem sír.
Így még rosszabb volt egésznap azt vártam,hogy mikor mehetek érte végre,de nem volt semmi állítólag.
Ma nem voltunk,majd holnap kiderül...

Nem semmi tényleg ez a magyar eü. :evil:

Edit!
Akkor megint csak marad a drukk a pocidnak,aztán remélem hamarosan a picurnak is!

Ti már tudjátok mit vesztek Máténak?


Dia!
Jó sokat írtál...
És..... jó hírrel szolgálhatok HP ügyben
-ezt nem értem :oops:
A HP nekem vagy Harry Potter vagy Házi pálinka :shock: :oops: -vagy titkos? :lol:

Persze hogy nem internátusba küldjük őket,de azért akkor is rossz érzés,hogy eddig velem volt egésznap,mindentől megvédtem,amitől tudtam,most meg neki kell helytállnia egyedül. Meg ezzel megintcsak végetért egy szakasza az életünknek,ami az idő múlását jelzi,én meg ettől is ki tudok akadni :cry: :cry: :cry: a szopit is megsirattam.
Persze ez a természetes,de mégis fáj. :oops:

Memóriázni mi már nagyon régóta szoktunk,még akkor is mikor nem tudta,hogy mi az,de mára már a szabályokat is ismeri. Kapott egy újat most szülinapjára,tegnap avattuk fel,egy pár percet felvettem vidire belőle,majd felrakom valamikor,hogy lássátok,nem túlzok. :P szóval csak azt akartam mondani,hogy simán vehetsz te is már ilyen játékot,először csak együtt keressétek meg a párokat ,ne fordítsd fel.

Ha gondolod tehetek fel ide is képeket a buliról :lol:

Én szeretem a babás újságokat! :roll:

Judit!
Megyek veled Párizsba :lol: tök jó képek!
ez mit ábrázol az utolsó képen? :oops:


köszönjük a dícséreteket.

Sajnos nem fog összejönni a Vitéz László előadás,legalábbis nem most. Most szombaton is szülinapi buliba megyünk, a jövőhéten is lesz kettő. :cry: de majd bepótoljuk ígérem.

A meghatódástól sírtam szerdán mikor megláttam,ezt nem bírtam eltitkolni :? csak jött....Dávid szegény nem tudta mi van,örült nekem én meg sírtam. Amúgy persze,hogy nem sírnék a gyerek előtt.

Most szerdán mikor mentem érte,azt kérdezte,hogy "haragudtál ma rám,anya?"-nem értettem,hogy miért kérdezte :oops: mondtam is neki,hogy nem haragudtam Dávid,az volt válasz,hogy" de haragudtál"-ez mit jelenthet? :oops: bűntetésnek veszi az ovit,és azt hiszi,hogy azért kell mennie,mert haragszom rá? :oops: nem akarok kombinálni,de azt szeretném,hogy ne érezze tehernek.
Na majd alakulunk...

Persze folyik máris az orra,szerencsére jön az őszi szünet,így reménykedek,hogy sikerül kikurálni addig. :?

Pár kép:

Végül sikerült vennem Szamos Marcipános tortát az Árkádba: nem pont ilyet akartam,de más autós nem volt. :oops:
Kép

Fél nap alatt írtam pár sort,közben mindig kell valamit csinálnom... :cry: régi szép idők...

na ezt elküldöm,majd még jövök,de addig is írjatok!


Ildikó
ilgya1
 
 


Hello!

Vagyok, csak nem mindíg, inkognítóban :lol: mert Gabika nem enged élni se. :lol:

HP: Harry Potter -semmi titkos. :wink: Csillának ígértem a HP 5-öt dvd-n, és megvan, csak üres dvd-nk nincs még, majd fizukor veszünk (50-esével szoktuk minimum :oops: ). 8)

Nem tudom miért, én teljesen bízom a bölcsis gondnénikben. 8) Olyan nyugodt vagyok, h Gabi jó helyen van, komolyan. :) Hiányzik a kis drágám, imádom és napjában ezerszer eszembe jut, elöttem a kis huncut mosolyával :) , meg néha elnevetem magam egyedül, mikor arra gondolok, mit művelhet benn. :lol:

Erről jut eszembe. :oops: Tegnap olyan rossz volt a rendelőben. :shock: ....voltak nagyobb fiúcskák, azok mutatták neki a baromkodást, Ő meg simán leutánozta, mindent :shock: . És hiába próbáltam nevelni, rám se hederített, futkosott, csúszott mászott :oops: , nagyon rossz gyerek volt. :x Teljesen kiakadtam. Elöttem lebeg Öcsém gyerekkora, h Ő milyen egy rossz kölök volt, minden héten az igazgatóiban kötött ki a haverokkal :? , és Gabika ugyanolyan eleven, huncut mint Ő volt. :shock: Aggódom!!! :lol:

Na, veszek abinak párosítósat. Ha találok maűnyagból. :lol: ...... :lol:

Ildi,
Hát én már megnéztem a képeket, Judit is, de attól még rakhatsz fel, többiek is lássák. :wink: Szeretem ha mindenki rak fel sok képet, szinesebb, vidámabb az oldal. :D
........Főleg ha firkás Máték vigyorognak ránk. :wink: :lol: ..... vagy zongora tetején egy Benci. :lol: és még sorolhatnánk a mókás képeket mindenki porontyáról. :lol: ..........
Nem irigyellek, két gyerek mellett be lehet havazódni. :) Apa rendi hogy főzött. 8) Gábor egy kenyeret meg nem kenne nekem. :cry: Gabinak ad enni, ha Ő is eszik, egyébként nincs türelme ahhoz sem, ha Ő nem eszik, Tökinek se ad rendesen. :?

Olyan édi :twisted: volt tegnap.... A mindennapos :x kötelelző :x Barátok közt :x után elkezdte kapcsolgatni a tv-t. Mondom neki a dr House-nál :stop, erre nyomja tovább mintha nem is szóltam volna :shock: , aztán megáll a meccsen. :? Mondom ne má, had nézzem a filmet. Nem, itthon vagyok egész nap :shock: , nézzem napközben. :shock: Hülye ez, nincs is időm tv-t nézni. :lol: Ha meg Töki itthon van, csak minimax mehet. :? Dr House meg nincs is napközben. :shock:
De most komolyan. :evil: minden esténk úgy van, ahogy Gábor akarja. Akkor játszik mikor akar, olyan filmeket nézünk amit Ő szeret :evil: , akkor szexelünk, mikor neki kényelmes :evil: , tényleg semmit se lehet akkor, úgy, ahogy én szeretném. :x Elegem van, azt hiszem végetvetek az önkényuralmának. :twisted:

Na megyek. Puszi

Évi? Mi újság nálatok????

Kép
dianab
 
 


Hello!

Ildi,
én is arra gondoltam, mint Judit, hogy talán a sírásod zavarta meg, mert ha az ovit nem szeretné ill. büntinek értené, tuti másképp vislkedne.

Judit,
mióta későn adják a szupi sorozatot, nem tudom nézni. :? Így nem tudom fényderült-e már erre a pontra. :lol:

Ivászat:
bort, sőrt, minden ami tömény. :lol: Viccelek. :lol:
na, hát Gabi vízivó. 8) Abból iszik a legtöbbet, legalábbis eddig még. Itthon egyszer egy nap ebéd alatt/után kapott rostosat vagy teát szóval vmilyen nyalifalit :lol: , reggel pedig tej vagy enyhe kakaó. Egész nap pedig a kulacsából vizet ill. ki van neki téve pohárban is. Ha pedig beteg, akkor gyógyteát, csipkebogyesz, kamilla, hársfa, csalán, stb....mikor mi kell.
A bölcsi viszont egészen más. Ott nem is kapnak vizet. :shock: Mindig vagy tea vagy ivólé van napközben, reggel meg tea vagy kakaó vagy macikávé. Gabinak odaadják lefekvéskor a kulacsát, abban víz van, mert meg kell húznia elalvás elött. :oops: Szertartás. :lol:

Most csak belógtam.... :lol: puszi mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!!

Edit:
Nagyon édes Máté ,jól összefirkálta magát :lol: :lol:

Jó volt otthon. Flóra végül lent maradt a nagyszülőknél.
Percről percre változott a döntése, de végül úgy döntött, hogy marad :lol: :lol:
Kicsit elvolt szontyolódva mikor eljöttünk, de aztán már nem keresett :wink:


Ildi:
jók a szülinapi képek! Megnéztem a honlapotokon. jó kis buli volt :wink:
Réka is nagyon ügyes, szépen áll kapaszkodás nélkül!

Dia:
puzzle-t vagy ilyesmi kirakókat nyugodtan vegyél Gabinak. Flóra is régóta kitudja rakni őket.Jók még a mesefigurás dominók is meg a memória játékok is!

Judit:
fültisztítás :wink: :lol: Flóra fülét én sem piszkálom :arrow: :arrow:
mondjuk nem is engedi, hogy bármivel is a füle felé közelítsek :lol: :lol: Az esti fülmosás is egy tortúra :roll: visítással egybekötve :shock:
Mindig is utálta ha a fején, arcán akartam valamit piszkálni :lol: :lol:

Flóra jól van már igen!! Most, hogy a héten nem megy oviba tovább bírja majd :roll: Legalább is remélem :lol: :lol:

Nagyon nehéz ám az ovikezdés egy anyának!!
volt részem nekem is abban, hogy az óvónő leszedte rólam a gyereket miközben üvöltött és kiabált, hogy anya ne hagyj itt!!
a szívem szakadt meg sírtam én is, de tudtam, hogy szeret ott lenni és hamar megnyugszik!!

Ildi neked mondom az óvónénitek nem akart rosszat, hogy nem adott még pár percet, hogy dávidtól elbúcsúzz. hidd el jobb ha nem vacakolsz a reggeli búcsúzásnál :roll: Dávidnak sem lesz arra ideje, hogy elszomorodjon, hogy most ott marad, és neked sem lesz időd a szomorkodásra.
Nekünk azt tanácsolták az óvónénik, hogy ne legyen az, hogy na még egy puszi meg még egy, mert ezek után jön a nagy sírás rívás!!
Átöltözteted, puszi, megmondod neki, hogy jössz délben addig érezze jól magát!! Legyél határozott, mert Dávid megérzi ha nem vagy bíztos a dolgodban.
Szerintem is azért kérdezte, hogy haragszol-e rá, mert látta, hogy sírsz és nem tudta mire vélni.
De próbáld meg megkérdezni tőle, hogy miért gondolja azt, hogy te haragszol rá??

A búcsú jó volt amenynire egy ilyen jó lehet :lol: :lol: :lol:
Flóra vetetett egy barbi palotát a nagyapjával :lol: :lol:
Meg lufit plüss bambit, pónit :roll:
Nagyon hideg volt hamar megjártuk :?

jók a képeíd nagyon!!

Dia nálunk a Lidliben nem lehet úgy elmenni a kiflik elött, hogy ne vegyünk belőle :wink:
A sparban kapott Flóra szalámit csak úgy a "szalámis pultos néniktől" :lol:

Benci ügyes, hogy számol!!

Flóra már szombaton jön haza :lol: :lol:

Ja és ásványvizet iszik, szereti a tejet, kakaót, de néha iszik kólát is.
Judit próbáld meg rászoktatni a vízre is, mert az oviban csak az lesz.Van reggelire tea vagy tej néha ebédkor ivólé.

Én is büszke vagyok a csajomra, mert ismeri a relációs jeleket.
Megoldja az ilyen feledatokat, tudja mikor melyik kosárban van a több vagy kevesebb, egyenlő.20-ig tud számolni.
Rajzolni tud már pár dolgot--napot, házikót, fát virágot, felhőt és szivárványt. persze piros almát is
:wink:
Profin kezeli a számítógépet.Nem tud olvasni, de mindig tudja hova kell kattintani :wink: Interneten játszik a barbys játékokkal.
De nyomtatni is tud :roll: :lol: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Judit!

Dávid mindent megiszik a víztől a tejig.
A tejet imádja,pedig majdnem kétéves koráig nem is kostólta. Kakaót ritkábban kap,de megissza azt is. Néha kap üdítőt is,de ő is főként a vízet részesíti előnyben. (Ja a szénsvas dolgokat nem issza meg egyedül,kólát még sose ivott :lol: )

Szerencsére a sajttal sincs gondunk és a guargumis joghurtokkal sem,inkább a mennyiség,ami próblémákat okoz.
Reggel például egy szelet sonka volt a reggeli és egy félpohár tej. :oops: (kenyér és vaj nélkül)

Réka csak vízet (és tápszert :? .) iszik. Most,hogy kicsit folyik az orruk kaptak kamillateát,de nem valami nagy sikere van. (Rékánál)
Igaz kicsit savanyúbb az aszkorbinsav miatt,alig tudtam ma két decit egésznap megitatni vele. :x
Én tettem bele cukrot,(nagyon keveset) édesítőszert én se tennék bele semmi esetre,akkor inkább a cukor.

Én már nem nézem a Született feleségeket :oops: ,egy hétre két sorozat bőven elég,visszatértem a Lost-hoz,és természetesen a Szökés az maradt. :lol:

Dia!
Te kis inkognito bajnok! :lol:
Sikerült véget vetni az önkényuralomnak? :lol: Judit nak nagyon jó ötletei vannak. :wink:
Már most csak a pasis dolgok érdeklik őket,szerencsére az én uram nem egy mecsnézős fajta,így a gyereket se nagyon érdekli.Édes lehetett Gabi. :wink:
Ilyenkor összetartanak ők is :lol: /Pasik/


Fából nagyon aranyos mese memóriát lehet kapni.

Évi!
Olyan ari vagy tényleg,jó hogy leírtad a gondolataid az ovival kapcsolatban.
Nagyon ügyes Flóra,hogy ismeri a relációs jeleket,joggal vagy büszke rá.

Dávid a számítógépre még nincs rákattanva,addig jó nekem. :wink:

Ja és nem akarok én órákig búcsúzkodni az oviban,de ezt a kellemetlenséget megúsztuk volna. Van benne igazság amiket irsz,és tényleg nem biztos,hogy pár perc múlva nem lett volna hiszti,de én pár percet adtam volna,hogy az szerencsétlen,béna anyuka megpróbálja.

Próbáltam megkérdezni,hogy miért gondolja,hogy haragszom rá,de nem válaszolt. :? vagy lehet,hogy az ovónő mondta neki,hogy anya is haragszik,ha így viselkedsz. (Ütötte,vágta az ovónőt,és rugkapált :oops: -tök ciki)

Na mennem kell apa panaszkodik,hogy nagyon csapkodom a billentyűket,még ilyet? :( már este se jöhetek függeni? :oops:

Szép estét!

Ildikó

Editke merre vagy? :D
ilgya1
 
 


Megpróbáltam csendesebben :lol: :lol: :lol: lassabb,de nem vagyok álmos :o :o :o

Judit,ez tetszett,télapó aki vizet hoz :lol: :lol: :lol:

Én mindig ragaszkodtam a reggelihez,ezt valahogy nagyon fontosnak tartom, a mai napig felkelünk,felöltözünk és első a reggeli,és most hogy ovis meg pláne nem akarom elengedni üres hassal,pár falathoz ragaszkodni fogok. Még ha az csak egy vékony szelet sonka is.
Az oviban csak később van reggeli és elég gyatra (sajnos) az uzsiról nem is beszélve. Mondták,hogy lehet bevinni vajat,lekvárt az anyukáknak,mert a gyerekek is szívesebben megeszik a párizsis kenyeret,ha van alatta vaj.
Pénteken vittem egy nagydobozos Rama-t,aznap sima vajas kenyér volt az uzsi,most nem azért,de ha nem viszek be margarint,akkor két szelet üres kenyeret kaptak volna? :oops:

Na mindegyj,erre számítottam,ahhoz képest az ebéd elég változatos ,még egyelőre szépen eszeget önmagához képest.

Na majd megnézzük mi is azt az oldalt,ha jól emlékszem a honlapotkról is át tudunk menni igaz?

Nagyon ügyes Benci! És a kreatívkodásba is simán belefog jönni. :lol: vagyis már bele is jött,látod?

Földgömb :lol:
Anyóséktól most kapott a Dávid is egyet. :lol: kicsit korainak találom,de szépen világít :wink:
Tök ari lehet a télapós énekléssel. :lol: jó sok Télapó lesz. :lol:

Titkos topik :lol:
A Réka topikjából a régiek,akikkel együtt pocakosodtunk kiváltunk és a szerkesztőtől kértünk egy titkosított helyett itt a Babaneten,oda csak az írhat,aki meghívót kapott. kb. 20-an.
Ti vagytok még Benci régi topikosaival? Ciccel nem tudod mi van?


Na megyek,mert holnap ovi.

Ja és egy aktuális kedvencem:
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Egész jól alakult az ovijárat :D azért az ajtóba mondta,hogy anya gyere te is...megbeszéltem vele,hogy nem mehetek,mert én utcai cipőben vagyok,de ebéd után megyek érte,szépen elbúcsúztunk és az ovónő elvette tőlem,de nem volt semmi rugkapálás,semmi sírás. :lol: úgy örültem. Majd délben meglátjuk...

Judit,tényleg nagyon hamar elment ez az év,nekünk a felújítás miatt is nagyon gyorsnak tűnt,de amúgy is...hát ez van. Melegvízre emlékszem :lol: :lol: :lol:

Benci milyen rendes,hogy hagy aludni :lol: nálunk Réka max. 7ig alszik.(Igaz este ő már 7-fél 8 kor alszik.
Szerencsére ezáltal nem kell ébreszteni a Dávid miatt és az ovi miatt,inkább Dávidot kell néha,mert ha előző nap aludt délután,akkor este későn alszik el,ezáltal másnap tovább alszik,ezért én sem ragaszkodom a délutáni alváshoz,pedig sokszor még látom,hogy jobb lett volna,mert estére akkor nagyon kifárad. (Nem mindig)

Nem volt balhé a télieknél,csak nagyon sokan lettünk hirtelen és azt se tudtuk ki kicsoda,volt aki írt,aztán nem....meg sokan a régiek közül kukkolás áldozataivá váltak,így meg tényleg magunk vagyunk. :lol:

Azt hittem még megvan a forum Cicékkel. :lol:

És mi van akkor ha Benci, nem vizet iszik? :oops:

Na majd megnézzük valamikor azt a Bowa-t,azért nem kapkodom el én azt :lol:

Többiek merre vagytok? NEm az mert nagyon jól elbeszélgetünk itt Judittal,csak kérdezem.

Szép napot nektek:Ildikó
ilgya1
 
 


Hello.
Itt vagyok ám. :wink: tegnap Apa megosztott :cry: , h tudjam hol a helyem a nagy büdös világban :evil: , így ha akartam volna se tudtam volna jönni. :?
Közölte, egész nap itthon vagyok, nem szakadok meg , azt nézhetek a tv-ben amit akarok, meg gépezhettek, úgyhogy este az van amit Ő akar, fogjam be. :evil:

Lemaradt tegnap:
HP: tényleg a könyv olvasása nélkül érthetelen lett volna az 5. rész. :? Szépen megvolt csinálva, de tényleg felületesre sikerült tartalmilag. :( Azért kétszer már megnéztem. :wink: :lol: 8)

Judit,
van a bölcsiben víz, nem értem miért nem adnak nekik, mert így félhetek, h Gabi leszokik róla, hiszen egész nap nem kap csak nyali falikat. :? Meglátjuk.

Ildi,
itt Imrén is panaszkodnak az anyukák, h az oviban baromi kevés, és ratyi a kaja, és hogy igen, üres kenyér és társaik. :? mert hogy olcsóbb :? kajaszállítót választ az ovi. -240/nap és a Junior hozza. :? És gyümit nekik kell bevinni, ami baromi sokba kerül, mert ugye kis tételben drágább minden.
:? Nálunk a bölcsiben 320/nap, és baromi bőséges, mindig van felvágott, pari, paprika v egyéb zöldség. Mindig van ebédre hús, utána gyümölcs :!: és ugye mindig vmi üccsit kapnak. 8) És repetázhatnak is. :wink:
Szerintem normális szülő inkább fizetne többet, csak a gyereke rendesen egyen, csak a szülőknek esélyt se ad az ovi, h legalább megszavazzák v vmi. :evil:

Kirakóink már vannak. 8) Műanyag hajós -wader- meg egy fa halacska, meg kaptunk egy farmosat is, azt még nem adtam oda, de majd mostanság.... :wink: Nagyon ügyesen kirakja már őket. 8)

Évi,
akkor nálatok is hasonló volt a búcsú mint nálunk. :lol: mi is pikk-pakk megjártuk, olyan hideg volt. Szerencsére Gabi még nem mondja, hogy ezt és ezt és ezt Papa kérlek.... :lol: de azért kapott egy együttest, pulcsi+mellény+gatyó szabadidős cucc 1800Ft-ért. 8) Nem engedte Anyu h kifizessem. :oops: Meg ugye Gábor a főgyerek :? bevásárolt több kiló gumicukrot :lol: .
Ari lehetett Fló, ahogy minden percben meggondolta magát, megyek, maradok, megyek, maradok.... :lol: legalább volt egy kis kettesben tölthető napotok apával. :wink:
Gabi is nagyon szépen tud nézni a pultos nénikre :lol: Ő is mindig kap tőlük vmit, pogit, husit.... :lol: jól csinálja. :wink: :lol:
Elkezdtétek már a téli készülődést? Üvegfestésm lakás feldíszítése, stb???? :roll:
Azért kérdem, mert ahogy kész lettem az őszi cuccokkal, mondta anyós, h két hét múlva jöhetnek a téliek. :shock: Mert h a bölcsiben nov elején már díszitik karira meg a télre a dolgokat. :shock: Korainak tartom. :? A bölcsinek megcsinálom, de itthonra még nem. :roll: Szerinted????? :roll:

Reggeli:
mi is mindig reggelizünk, ha itthon marad Töki, akkor tartalmasat kap, szenyát tejcivel, de ha bölcsibe megyünk, akkor csak gyorsan belenyomok egy joccurtot -kis guarral :lol: - vagy banánt, vagy egy fél kiflit. Mert Ő ahogy kinyitja a szemeit már éhes és üvölt, ha azonnal nem tömöm be a száját :lol: -tiszta anyja :lol: - viszont a bölcsiben kell reggeliznie, h kibírja ebédig. :wink:

Remélem most nem hagytam ki semmit, ha vmire nem válaszoltam, pótlom ígérem, csak annyira szan széjjel áll a fejem.... :lol:

Üdv. mindenkinek!!!!! :D

Kép
dianab
 
 


Milyen kukkolás?????? :roll: Én nem értem. :oops: mobdjátok már meg, mit jelent!!! :roll:

Látom Judit egyszerre vagyunk fenn. :wink:

Édi Benci száj. :lol:

Mi van a városban???? :shock: Ha Gabi elalszik, rámegyek a hírtv-re. :idea:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Chatelni sajnos nem volt időm,mert lassan indulhattam az oviba Dávidért,de azért jól eldumcsiztunk :lol:

Az óvónő szerint nagyon jó volt Dávid,olyan kis helyes azt mondta meg,hogy kis kopé :lol: és az összes ebédet megette,sőt repetázott is :lol: persze,mert tészta volt és azt nagyon szereti :lol:

Judit!
Nem volt beszoktatás egyáltalán. Egy párszor bevittem játszani,de már ezért is megkaptam a magamét a barátosnéimtól,hogy hogy képzelem,szegény gyerekek,akiknek nem lehet ott az anyukájuk mit érezhetnek :oops: :oops: ennyit erről.
Én sem tartom annyira jónak a hosszadalmas beszoktatást (hugoméknál volt a két gyereknél,és két hét után sem lett jobb a helyzet,mikor utána ott kellett maradni. :? )szóval fölösleges és értelmetlen. Csak azért vittem be különben,hogy ismerkedjen a környezettel és a gyerekekkel,azért csak könnyebb ott maradni valahol,ha ismerős a hely. És igazából nem panaszkodhatok,mert a szerdai lefejtésen kivül nem nagyon volt cirkusz. Lekopogom.
Én nem láttam a többi gyerek arcán,hogy annyira szomorkodnának,hogy nincs ott az anyukájuk,sőt odajöttek hozzánk és beszélgettek velem,nagyon aranyosak voltak. Jó kis csoport,tele szebbnél szebb kislánnyal. :lol:

Akkor használd is ki,hogy ilyen jót tudtok aludni. Én már lemondtam erről,szerencsére nem az ovi miatt :lol:

Tök,jó,hogy a Duna parton tudtok sétálni,imádom Pestet. Szó nélkül beköltöznék,ha kapnánk egy lakást. :lol:

Benci száj :lol: :lol: :lol: mintha nem is egy majdnem 3 éves mondta volna. :lol:

Dia!
Ezt jól megkaptad :D

Ovis kaja :shock:
Gyümit meg zöldsit itt is nekünk kell bevinni,de még nem tudom,hogy hogy gondolták,mindenki be van osztva vagy mindenki visz amit akar,amikor akar. :oops: Majd rákérdezek. Én nem is találkozok némelyik szülővel például,hogy kell ezt megbeszélni?
7-8:30 ig lehet vinni a gyerekeket,de egy csomó szülőt még nem is láttam.
Itt 280.- egy adag kaja,de egyelőre az ebéd nagyon változatos és finom lehet,mert Dávid megette. Ma repetázott is a raguból. Zellerkrémleves volt még.
Ma az uzsi is tök jó volt,valami túrókrém szerű volt rákenve a kenyérre. Hazafele megálltunk a szelektív kukáknál,mert külön gyűjtöm a műanyagot, az üveget,és a papírt,mire bedobáltam Dávid megette az uzsit is :lol: nem tudom mi lelte,hogy ennyit eszik :) nem szokott csak azért nézek. :D

Hú a buli nem túl jó hír,ebből sose szokott jó kisülni :evil: :evil: :evil: nyugodtan fotozz,mint az újságírok :wink: nagyon kivi vagyok,kérjük a híreket!

Ildikó
ilgya1
 
 


Hello!

Na akkor már értem ezt a kukkolás témát. :? Van sok unatkozó ember. :wink:

Ildi,
örülök, hogy az ovizás jól alakul. :wink:
Beszélj az ovónénikkel, ők biztos tudják hogy megy ez a kajabehozatal. :roll: Nem hiszem h a szülők maguk beszélnék meg, mert nem is ismerok egymást. :roll: Én se ismerek max 4 anyukát a 16-ból. :lol:

Nem értem, miért nincs beszoktatás az oviban. :? Persze az a két hetes se jó, amit mi végigkínlódtunk :? , vmi pár naposat, fokozatosan csinálni..... nem is értem. Azért az a gyerek, aki otthon volt anyukájával 3 évet min. , nehéz neki. :cry:
A bölcsiben a két hetes huzavona tiszta gáz volt, de nem Gabi miatt, mert Ő imádta, hanem nekem, h semmit se lehetett elintézni, mert egy-két-három órákra épp gyorsan progit kitalálni :? .... és sose mondták meg h másnap mi lesz, hanem rögtönöztek. :shock: Marionett babának éreztem magam. :evil:

Azt hiszem a belvárosnak megvan előnye és hátránya is. :) A szívem egyik fele mindig odahúz, Deák tér és környéke. :wink: Hmmm.... imádom. :) De ha sok galambra gondolok, meg a zajra és büdire, akkor maradok itt a külterületen. :wink:
Épp múltkor ecseteltem anyósnak, h milyen szerencsésnek érzem magam, h kertesházban lakhatunk és itt, ahol még a veréb is leesik :lol: , nem bánt senki, mindent csak hírből hallani :) , se tüntetés, se csövesek, se szmog :) , meg h van lakásunk két szobával, nem kell egy piciben nyomorognunk, stb, stb, stb.... anyós teljesen elérzékenyült :lol: :arrow: pedig nem rá értettem a sok jót. :oops:
Mindegy, azért már Ő is sokat változott, ill. lehet én vagyok toleránsabb, mert Gabika már nagyfiú :) és nem parázok mindentől. :oops: Persze épp tegnap elött ásott anyósnál a koszban elő mindenfélét a szekrények alól :lol: , meg egy kis inzulinos szuri fogdosás + cukor és rákgyógyszer találás is volt :x , mivel anyós még mindig nem pakolta el após gyógyszereit..... :evil: :evil: :evil:

Judit,
annyiszor kérdeztem már, csak vagy lemaradtam a válaszodról, vagy nem válaszoltál, hogy jól kijöttök most így, h anyuddal laktok együtt? ..... :!: de ha nem publikus, bocsánat :oops: , akkor nem is kérdeztem semmit, ok? :roll:

:idea: Láttátok, h van egy új mese a minimaxon? 8) Szimfonisz v mi a neve. Nagyon szereti Gabi és én is, persze csak hallgatni, mert a történet annyira bárgyú :shock: , h nem bírom. :lol:

Na megyek, szörfözöm még a neten picit, hisz én itthon vagyok, azt csinálok amit akarok..... :wink:

Kép
dianab
 
 


Hello!

Hétvégén nem fogok tudni besurranni :lol: , mert ma Deák terezünk 8) holnap meg barinőmékhez megyünk Gabikával. Gábor hálópartin :? , és annyira unom már a kettesben kuksolást itthon, h inkább betábláztam a hétvégénket. :wink:

Kellemes hétvégét mindenkinek!
És hátha a hálóparti miatt megcsinálja apja a gépünket.... :roll:

Kép
dianab
 
 


Judit!

Számítok rá természetesen. :wink: hogy később is lesznek balhék,azért annyira nem jó az oviban :lol: :lol: :lol:

Nem semmi a lépcsőházatokban,hogy nappal korom sötét van,nincs egyetlen ablak sem? És az égőkhöz no comment :evil: :evil: :evil: kinek kéne amúgy hivatalosan megvenni? Vagy hányan laktok ott egyáltalán,mit is mondtál?

Virágokat beszedted már? :lol:

Dia!
Nem mondod hogy soha nem szoktál ezen a topikon kivül más babanetes topikot olvasni? :oops: mert a mi megfogalmazásunk szerint azok már kukkolóknak számítanak,ne másra gondolj. :wink:

Nem láttam még az új mesét,le vagyunk kattanva a Minimaxról újabban,amióta ovi van. :lol: Itthon is inkább folytatja a játékot a szobájában vagy velem. Nem hiányzik neki a tv szerencsére.
Olyan nagyos lett,hogy megint csak szomorkodni tudok örömömben:( az én kisbabámból nagyfiú lett. :cry: pedig csak most született.

Memóriás vidit nem tudom feltölteni,mert 125mb lett és max. amiket megenged feltölteni 100 mega. :roll:

Jó hétvégét kívánok nektek,bulizzatok jót!

Mi szülinapra megyünk délután :lol: Balázska is 3 éves. (Uncsitesó,hugom kisebbik fia.)


Én is szeretem a kertesházat ne értsétek félre,de azért ellaknék a belvárosban is a szmogban és koszban,de egyedül a családommal lennék. :oops:

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Ja akartam kérdezni,hogy mi az a hálóparty? :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem semmi mennyiség amit írtatok! :shock: Persze nem vagyok pár napig és virágzik a topik,aztán ha jövök behal minden! :wink:
Biztos nem vagyok jó társaság! :wink: (de nem ússzátok meg ilyen könnyen) :lol:
Voltam a gyomrommal egy másik dokinál,ő 2 gyogyit írt fel hogy ezt szedjem kombinálva és nem hurrogott le azért hogy mondtam neki,minél hamarabb szeretném rendbe tenni a gyomromat a tesó miatt!Annyit mondott 1-2 hónap!Na ő legalább nem fél évvel kezdte! :wink:
Munkahelyemre is be kellett menni,ugyanis vészesen közeleg a nov 13! :roll:
Az egyik helyen csupán 3 óra várakozás után közölték hogy menjek át a másik helyre.Oda viszont be kell jeletkezni,stb stb.Tegnap ott voltam,másfél óra után kiderült hogy az előző helyről amíg nem küldenek egy papírt addig ők nem tudnak intézkedni.Akkor vissza és kiderült hogy nincs meg a papír,amit az előző nap írtam alá... :twisted: :twisted: :twisted:
Szerintetek nem lettem ezek után idegbajos? :twisted:
Maga az eü egy nagy sz...r,hát még a katonasággal kombinálva meg egy katasztrófa! :twisted:
De május elejéig van szabim! :lol: :lol: :lol:


Dia
Gabi köhögése elmúlt?Ekcéma:én kaptam rá egy bőrgyógyász drnőtől egy tök jó testápolót (ez egy német termék)!Tényleg bevált nálam,én utálom alapjában a testápolókat,de ez nekem sokat segített!
mi volt a természetgyógyásznál?
Akkupunktúrára,fogsz járni?Én jártam tavaly,csak nem bírtam kivárni a végeredményt... :oops: :?
Harry Potter:én az 5-öt nem láttam,nagyon rossz minőségben kaptuk meg. :? De most olvastam Judit jóvoltából (amíg a munkahelyemen várni kellett simán kiolvastam a felét!)
Nekem ez a rész is nagyon tetszett.Most fogom kezdeni a 6-ot! :lol:
Utánzás:tényleg leutánnozzák egymást,Máté és Benci is szokta,van előnye is!Persze nem a hülyeségek utánzásának! :? Azt én sem szeretem,de az oviban tuti minden idiótaságot eltanúlnak egymástól! :roll:


Judit
Jók lettek a makrós képek,nekem az utolsó nagyon tetszik,az egy igazi remekmű! :D
Benci nagyon ügyes a számolással! :D
Ivászat:Máté mindent megiszik,amit éppen adok neki.A vízzel sincs baja,sőt van hogy valami ivólevet akarok adni és hisztizik hogy vizecskét kér.Bár a tejcsi,kakaó,kávé max egy dl-t iszik meg belőle! :?
Nem nézem a született feleségeket. :oops: Szökés és Miami helyszínelők,néha ha nem alszom be akkor Lost.
Máté most a 101 kiskutyára van rákattanva! :D
Tényleg jó sok Télapótok lesz!Tavaly még Mátét nem érdekelte a télapó,kíváncsi vagyok idén mit fog szólni hozzá.Biztos lesz az oviban is!


Ildikó
Jók a képek! :lol: Tényleg ezt a tortát láttuk az Árkádban!Milyen ízű volt?Finom volt?
Jó az a társasjáték is amit Dávid kapott!Ki kell lőni a kacsákat? :lol:
Vagány szerkója van Rékának is! :D
Nézegettünk dolgokat Máténak,egyenlőre két könyv van csak,egy Kipp-kopp és egy Boribon.A többit még meglátjuk!
Holnap utazunk le Gyulára,jövő hét péntekig ott leszünk.Csütörtökön meg fogjuk tartani a gyulaiakkal a szülinapot,mert legközelebb csak karácsonykor megyünk majd le.
Óvoda:szerintem Máté is üvölteni rúgkapálni fog,én tuti hogy nem tudom úgy otthagyni!Pedig az nem jó! :oops: Nagyon erősnek kéne lenni,de én nem vagyok az ha Mátéról van szó! :cry:
Ja és köszi a hiányolást!Kicsit zűrös napjaim voltak! :?
Nálunk is hetente gyümölcsöt kell bevinni az oviba!Aztán tényleg még ki tudja milyen "hiányosságok" lesznek!


Évi
Jó hogy írtál az oviról,jó volt olvasni,hiszen te már tapasztalt vagy ebben a témában! :D
Relációs jelek: :shock: Nem semmi teljesítmény!Nagyon ügyes Flóra!
Számítógéphez Máté nem ért,de a minimax.hu-t nagyon szereti,ja,meg ami nagyon bejön neki a www.bogyoesbaboca.com
és pár hasonló oldal.
Amit Judit írt a Bowla is! :lol: Ügyes hogy jól játszik egyedül is! :D

edoci
 
 


Judit
KÖSZI! :lol: :lol: :lol:
Igen,remélem májusig azért összejön a kistasó.Ha meg nem,akkor sem leszek elkesedve,nyugtatom magam hogy akkor legalább motorozhatok!Az is jó! :wink:
Én is szerettem a Télapót,bár már évek óta nem kapok semmit tőle! :cry:
Tényleg lehet ezek után az epéddel gond,próbáld meg megfigyelni hogy melyik étel nem jó neki.UH-időpont,nálunk elég gyorsan megy,a következő hétre szokott lenni! :wink:
Voltam még a nyáron én is UH-n és akkor azt mondták minden rendben az epémmel.-vérkép alapján is.Mert mi is gondoltunk rá.Most is mondta ez a doki akinél voltam hogy ez tuti a gyomrom,ő mást nem lát.(eredményeim alapján)
Benci vadmotoros!Édes vigyor!
Még mindig nem találtam ilyen kabátot! :?
Örülök hogy tetszik a Babócás oldal!Máté tök béna a számítógépnél! :oops: Még az egér sem áll jól a kezében és össze-vissza kattintgat! :oops: :roll: :? Ügyes Benci!
Virágok:nekem is be kéne hoznom szegényeket,csak még nem találtam nekik helyet... :oops:

Dia
Symfoniellás mese:még nem láttuk! :oops:
Hálóparti :?:
Jó hétvégét!

edoci
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk megint egy szülinapi bulin,kedden apósómé lesz,hétvégén megint két unokatesó gyereké. 8)
A héten rohangálhatok ismét ajándékokért.vagyis hét elején,mivel hétközepétől ünnep :?
Ovi nincs a héten,őszi szünet :lol: jövőhéten kezdhetjük előlről a beszoktatást. :lol:

Kép

Edit,jó,hogy jöttél,már hiányoztál.
Azért ez jó,hír,hogy nem félév,csak 1-2 hónap. :wink:
Magyar eü.-ről megvan a véleményem :oops: :?
jó sok szabid van :lol: :lol: :lol:

Torta nagyon fini volt,belül is marcipános meg csokis,de nagyon nagyon ízletes.Kivül belül. Nem nagy maga a torta,de mégis simán elég volt,mert tömény,de mégis meg lehet enni,kis szelet simán elég belőle. :roll:

Jó a kacsás társasjáték amit kapott,de kapásból elraktam,mert olyan kis golyók vannak hozzá,hogy félek a Réka miatt. Akaratlanul is elszóródhat,és nincs semmi biztonságban.
Majd ha nagyobb lesz,majd előveszem,vagy ha tényleg ketten vagyunk,addig marad a memória és a puzzle. :lol:
A Kipp-Kopp nekünk is megvan. :lol:

Jó pihenést nektek Gyulán,azért ha tudsz jelentkezz be onnan is. Emlékszem tavaly is ott ünnepeltetek először. :lol:
Láttam a Híradóban,hogy Gyula nyerte a legszebb virágos város nevet,tök szép lehet a Főtér,már rég kaptunk Gyulás képeket. Igen,célzás volt :wink:

Kép

Judit!
Jók a "sötét" képek! :wink:
A motor méreteiből következtetve Benci tök sokat nőtt,majdnem kicsi neki a motor :lol:
És a Lánchíd a háttérben.....olyan gyönyörű!!!!

Nekünk is hasonló kabátunk van,(Edit a C&A-ba lehet kapni. :wink: )

Most bocs,hogy értetlenkedek,de a vaku miatt szar lesz a minősége?,ha sötétben fényképezel,de ha nincs elég fény,akkor kell vaku,nem? :oops:

Igen,emlékszem már,hogy két család lakik meg a könyvtár,csak mindig elfelejtem :oops: akkor végül is az ő hibájuk,hogy nem cserélik ki az égőket. :( ez tök szemétség tényleg,főleg,hogy nemsoká 4 kor sötét lesz,és ott kell botorkálni a gyerekkel.

Nem is tudtam,hogy neked is szarakszik a gyomrod,vagyis mostmár kiderült,hogy az epéd. Te szegényke. :(
mit ehetsz akkor egyáltalán :oops:

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek Gyuláról! :lol:

Ildikó
Ezek a katicák halálosak! :lol: Nagyon tetszik! :lol:
Megígérem fogok csinálni Gyulás képeket! :lol: Tényleg szépen felvirágoztatták! :D
Torta:én is ilyesmire gondoltam a szülinapon,a tavalyit én csináltam,vonat alakja volt,de idén nem akarok szenvedni vele.Ide Gyulára csütörtökre is be kell szerezni egyet.Ezt még nem tudom milyen lesz.
C&A-ba néztem a kabátokat,de most sajnos nem volt olyan. :(
Hátha itt Gyulán találok valami jót!

Judit
Vérkép:igen,néha nem árt!
Babanet órája?Én nem látok semmi változást! :oops:
Még mindig sötét van nálatok?Semmi változás?
Maciaid neked is aranyosak!Jól feldobtátok vele a topikot!

Mátéval ha hazamegyünk mehetek az orvoshoz.Nagy az orrmandulája és rettentően horkol.Éjszaka meg elviselhetetlen.Szerintem ő sem tud aludni tőle rendesen,nagyon sokszor fent van.Csak még nem tudom hová is vigyem..... :roll: :?

edoci
 
 


Judit
Óra:még nincs visszaállítva?Erre gondoltál? :oops:

edoci
 
 


Sziasztok4

Judit!
Ezt már megszoktam :lol: itt mikor jó az óra? Vagy lehet,hogy nekünk kell a profilunkban átállítani? :oops:

Dávidot érdekli a társasjáték,de még csak nagyon alapszinten vagyis nem tudom mit értesz társasjáték alatt...ami nem bábus,dobokockás :oops:
mindig a memóriával jövök,de azt végig játszuk például,de a nagyapjával malmozni szoktak,ott neki kell mindig nyerni és összevissza rakosgat,de már tudja,hogy melyik a malom :lol: :lol: :lol: más társasjátékot nem nagyon játszottunk,a kacsást akkor kipróbálták,de eltettem kisgolyók miatt. Majd én is gondolkodtam egyébként,hogy karácsonyra valami klasszat kitalálok. Van egy úti társasunk,elkezdtük a Ki nevet a végén-t,de ott nem volt türelme kivárni engem és az apját,és a kis kockák miatt nem tudott rendesen lépni. :oops:
A dobókockán megtudja számolni a pöttyöket (kiskora óta dobokockázunk-a barátnőm varrt neki egy óriás darabot)ha ez társasjátéknak számít,akkor ezt szereti.
szóval van amit szeret és van amit nem tud. :lol:

Tényleg aranyosak ezek a macik!

Tegyél panaszt írásban a Könyvtárban,nem lehet? :oops: vagy nem akarsz kavarni? Vagy nekik nem gáz a sötétbe botorkálni? Meg ki tudja kik bújnak meg a sötétben? :oops: Nem félsz?

Mondjuk Te simán ehetsz szénhidrátot,csak nekem ne legyenek ilyen gondjaim :oops: asszem gyorsan visszaszedném azt a harmincakárhány kilocskámat. Mostmár azért szépen tűnnek el rólam,képzeljétek már 60 kg vagyok :lol: max. 3-at szeretnék még "letornázni"-nem tornával. :oops:

Edit!
De jó,hogy jelentkezel Gyuláról is,először azt hittem,hogy egy hétig nélkülöznünk kell téged :oops:

Akkor elő azzal a géppel és kattingass! :lol:

A hugoméknál focilabda alaku torta volt megint,és mesélte,hogy voltak tök jó verdásak is ahol csináltatta :? igaz az ize gyalázatos volt. Szóval most döntsd el,hogy csinálsz otthon,ami tök finom és tényleg tudod mi van benne ,vagy sikerül vagy nem vagy van rá időd vagy nincs,vagy van kedved szenvedni vel vagy nem? (Tavaly emlékszem tök jót csináltál Máténak) magamra értem. Vagy megveszed és tényleg mutatós meg minden,de belülről meg iszonyat. (azért a gyerekek ették,de ilyen tömény tortát életemben nem ettem) A szamos marcipán az nagyon fincs volt,de ott nem volt verdás csak ez az idétlen bábus autós. :oops:

Az lett volna tökéletes,ha a Szamos marcipán közelebb van és csinált volna verdás tortát. :lol:

Szerintem először a gyerekdokitokhoz vidd Mátét az orrmandulájával,majd ő továbbküld a fül-,orr- gégészetre nem?
Dávid is horkolt,most hogy picit folyt az orra,neki nem folyik?


A hagyományokhoz híven felteszek róla is egy képet:ő a keresztfiam:
Kép

Kép


Ildikó
ilgya1
 
 


Hello!

Hálóparti: lüke pasik összegyűlnek egy nagy teremben, összekötik a szgépeiket, és reggel 8-tól este 6-ig lövik egymást. :x II. Világháborús játékkal játszanak. :evil: Call of duty 2. :evil: És Gábor itthon is ezt nyomja, játékfüggő. :cry: Ezzel kapcsolódik ki.....

Judit,
nagyon szépek az őszi képeid :) , megnéztem a gportal-on is. :wink:

Imádom az őszt, olyan szép színekben pompázik a természet. :)

És tényleg mekkora már Benci :D .

Tényleg nézesd meg a gyomrod mindenképpen!!!!

Mi is a C&A-ban vettünk ilyen kabátot tavaly. 8) Nem tudom a Bencié milyen belül, a mienk nagyon meleg, fincsi vastag, még nem adtam Gabira, mert tényleg téli. :)

Még mindig nincs gépünk, pedig jó sok képet csináltam hétvégén. Még jó hogy fér bőven a fényképezőbe. :?
Jó volt a barinőméknél, édes volt a két fiú együtt, rengeteget mókáztak. :lol: És a Deákon is jó volt Mamámnál, igaz nem mentünk le, mert későn mentünk és korán indultnk haza, de azért jó volt picit ott is lenni. :)

Ildi,
helyes a keresztfiad, és szép a tortája. 8) Tényleg nagyon hasonlít Dávidra. :D
Kérdésedre válaszolva, nem nézegetek más topikokat. :wink: Nincs rá időm, és nincs is miért. :roll: Olyan emberek írásásba mit nézegessek, akiket nem ismerek??? :roll: Anno az istvános topikba próbáltam bejutni, de mivel bunkók voltak, és nem ott szültem végül, így feladtam. Aztán próbáltam a sote I-ét, ott is hasonló sikerekkel. :? Aztán próbáltam a 18.ker-it feléleszteni, nem sok sikerrel, oda párhuzamosan írtam ezzel. Aztán ez jobban tetszett, nem kínlódtam a másikkal. (Persze most már beindult... :? ) Itt jól érzem magam, igaz nem sok időm van itt ücsörögni, pedig szeretnék. :oops: Próbálok nem el maradni a témákkal, mindenkinek válaszolni, és nyomonkövetni piciny életünket. :wink:

Még nem döntöttem le, Gabinak milyen tortája lesz, meg milyen bulik, kiket hívunk meg, stb..... de inkább legyen fincsi a torta és átlagos kinézetű, mint aranyos jópofa de rossz ízü. :) Inkább telerakom neki marci figukkal és teletömjük magunkat. :lol:

És nagyon ügyesen visszafogytál ám!!!!!!!!!!!!!!! 8) Nagy gratula a 60 kilóhoz!!!!!!!!!!!!!! 8)

Edo,
lehet hülye kérdés, de akkor most ki fogják venni Máté manduláját???? :roll:
Várjuk a gyulai képeket!!!!! :wink:

Évi,
hogy telt a hétvégétek? :D

Megyek, Gabi végre elaludt, intézem azokat a munkákat, amiket csak nélküle lehet csinálni. Üdv mindenkinek!!!!

Kép
dianab
 
 


Sziasztok

Ildikó
Sajnos még nem csináltam eddig képeket,annyira sz..r az idő.
Megrendeltük Máté tortáját csütörtökre,autó formájú lesz,piros,belül csoki ízű.Kíváncsi vagyok rá,képet nem tudtak róla mutatni.Fincsinek biztos az lesz,itt csináltattuk az esküvői tortát,egyik emelete csokis volt,az ízlett mindenkinek.Itt Gyulán esélyem sincs hogy magam csináljam meg. Az otthonit majd meglátom.
A foci alakú torta is nagyon jól néz ki! :D Aranyos a keresztfiad is! :D

Mindenképpen először a háziorvoshoz(gyerekorvoshoz) viszem Mátét,utána tovább ha kell. :oops:
Kb egy hónapja volt megfázva Máté,most már elég rég óta nem folyik az orra. :oops:
Neki már pici korában is voltak ilyen horkolós gondok,akkor voltam vele a Madarászba gégetükrözésen,akkor azt mondták lazák a szalagjai meg a szövetei,de majd kinövi. :oops:


Judit
Nagyon szépek az őszi képek!Margitsziget? :lol: Ez az utolsó bogyós nagyon tetszik!
Színterápiának is beillik! :lol: :lol: :lol:
Káposztasaláta:én is szeretem! :lol:

Dia
Így már érthető a hálóparti! :lol:
Még nem tudom hogy ki fogják-e venni az orrmanduláját,remélem nem!Hátha van valami jó szer rá! :oops:

edoci
 
 


Sziasztok!

Judit!

Na a képeket végignéztem még a honlapon is,de időm már nem volt reagálni,de leesett az állam rendesen gondolhatjátok,csak ámultam...ezek valami csodálatosak!!! Judit itt azért már egyre jobban látszik a profizmusod! :lol: :o és jó értelemben vett bóknak vedd!!! :lol:

Nálunk is káposztasali volt :lol: ,remélem azért nem teljesen készült ki a gyomrod tőle...

Megértem hogy nem akarsz kavarni :( ,csak nagyon vigyázz a sötétben magatokra :roll: vegyél elemlámpát. :lol:

Sajnos még van rajtam felesleg,főként a hasamon,de lusta disznó vagyok tornázni,így meg is érdemlem!!!! :lol:
Ma nagyon nem vigyáztam :oops: voltunk a Burgerkingbe és úgy behamiztam,hogy ihajj. :oops: délután após szülinapját ünnepeltük,ott is kajcsi hegyek,csoda hogy nem purcan ki az én gyomrom is :cry:

Polót lefényképezem,de most éppen mosásban van,az én kisfiam előszeretettel törli a ruháiba a szájacskáját,pedig én azt bent akartam hagyni az oviban,de olyan kajás lett az ujja,hogy kénytelen voltam hazahozni,és még nem mostam ki, holnapra terveztem. :shock:

Jó gyakorlást! Szegény,biztos nem könnyű ez a rendszertelenég :cry: ,de bízunk benned! :wink: :lol: mikor lesz koncert?

Dia!
Ez nem semmi tényleg ez a játék... :? főleg,ha függőséget okoz. :?
Örülök,hogy jól telt a hétvége, a képeket azért számon kérjük! :wink: kapsz egy kis haladékot! :wink: :lol:

Nálatok is van őszi szünet a Bőlcsibe?


Edit!
Na mi van a képekkel? Sikerült már alakítani? :wink: :lol:

Biztos jó lehet a torta,majd azért ezt is kérjük megörökíteni az útókor számára :D azt hittem,hogy tavaly a gyulait csináltad te és az otthonit rendelted. :oops:

Vettél már valamit a könyveken kivül?

Így már értem,hogy mitől aggódós ez a horkolás. :wink:
Még mindig kinőheti gondolom. :? nem?

Hogy érzitek magatokat? Tudsz pihenni?

Évi!

Én viszont megyek aludni,olyan fáradt vagyok! :( Jó éjt!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Hello!

Bölcsiben nincs őszi szünet, viszem Gabit, igaz ma van utoljára, hisz hosszú hétvége lesz. 8) Most két egymást követő reggel sírt, olyan rossz volt otthagyni. :cry: Mondta a gondnéni, hogy kb 2 perc a sírás aztán pörög ezerrel, azért ez megnyugtató. :wink: Persze okos anyós közölte, hogy nagyon helyes, az a jó ha sír. :evil: Hülye ez. :lol:

Ildi,
néha belefér egy kis dőzsölés, nem? :wink: Én is nagyon vigyázom a kajcsival, de van olyan napom, mikor egyszerűen nem bírok magammal. Akkor picit engedek a csábításnak. :lol:
Előző témából lemaradt: nem gondoltatok még rá, hogy különköltözzetek? :roll: ....tudom, hogy Te nagyon toleráns vagy, de ha nem érzed magad jól anyósékkal, nem lenne jobb külön tőlük?

Judit,
szóval Benci is ráragatdt a motorra. :lol: Gabi teljessen bele van szerelmesedve. :lol: Még a lakásba is fel akarja hozni. :? Azt azért nem engedem, kinnti játék lett belőle. :lol: Van bébitaxija, abba pakolni is lehet, azt használhatja kizárólag a itt fenn. :wink: Persze azt is sokszor fel akarja hozni az ágyba :shock: és milyen hisztit vág le hogy nem engedjük.... :twisted: . Vagyunk így is elegen az ágyban. :lol: :roll:

A faragásba belejössz!!!!!! :wink: Lebegjen a szemed elött a zenélés, egy jól sikerült koncert. :wink:

Én is séta közben mindig nézem a fákat, a tájat -kertvárosban élünk- olyan jó érzés, tényleg feltöltődik az ember a gyönyörű színekkel. :D
Nem szoktam reklámozni, de éppen ezért az ősz a kedvenc évszakom. 8) Depisnek tartanak miatta, pedig nekem jobban tetszenek az őszi színek és megmondom őszintén a hőmérséklet is. :oops:

Tegnap voltam ideggyógyászaton. :roll: Élmény volt. :lol: Közölték, nem vegetatív idegrendszeri az izzadás, menjek el a bőrgyógyászatra, hátha felírnak vmi jó kis hintőport az izzadásra. :shock: Felhívom anyum, megkérem beszéljen az akupunktúrás dokival, hátha tud segíteni. Persze a 6-ai bőrgyógyászatot még megjárom. :roll: ... kiváncsi vagyok mit fognak mondani. :roll: minden lelet negatív, ennek nagyon örülök :D , csak annak nem, hogy nem lehet tudni mitől izzadok, mint egy ló. :?

Edo,
Máténak gyulladástól nagyobb a mandulája vagy alapból nagyobbra nőtt?? Nem akarok értetlenkedni. :oops:
Vigyázni kell, veszélyes dolgok ezek. Öcsémnek 6 évesen úgy begyulladt a mandulája, hogy majdnem megfulladt. Azonnal kivették. Persze azért fajult el idáig, mert a drága gyerekorvos nem adott neki rendes gyógyszer, nem kezelte ki a gyulladást. :?
Ezért van, hogy nem szarozok Gabival, ha látom nincs jól, viszem a dokihoz, nem húzom vonom. Inkább tünjek hülye parásnak, mnit vmi komolyabb legyen. :wink:

Képzeljétek, egy hét után viszem be Gabit a bölcsibe, délután megyek érte és takony nyomot látok az orra alatt. :shock: Kiakadva kérdem a gondnőt, hogy folyott Gabi orra? Mert hogy két hete nem folyott a gyerek orra!!!! mondta, ne csodálkozzak, az egyik fiút hétfőn hozták egy hét betegség után úgy, hogy ömlött az orrából a takony. Orvosi igazolással!!!! :evil: Hihetetlen. :evil:

Évi,
mi újság nálatok???

Na megyek, folytatom a nagytakarítást. Gabi nélkül könnyebb azért. :oops: Üdv. :D

Kép
dianab
 
 


Szia Dia!

Hova tűntek a csajok? :shock: :lol:

Ha úgy alakul,biztos vagyok benne,hogy külön fogunk költözni,de erre belátható időn belül nem sok esélyt látok,és sír a szám,de sok előnye is van neki. A másik,hogy mostanában alig vannak itthon,így azért ki lehet bírni :o

Azért ez jó hír,hogy nem idegi alapon izzadsz,nem? :?
Mit mondtak a bőrgyógyászaton?

Takonykor :? sajnos mi is küzdünk vele még mindig. Dávidnál már nem,de Rékának megint visszajött,szerencsére csak az orrfolyás,és más semmi. Sajnos ez ellen nem tehetsz,te megteheted,hogy nem viszed a Gabit,ha folyik az orra,de akinek muszály dolgoznia,az nem fog otthonmaradni egy kis orrfolyással. :? sajnos ezáltal a mi gyerekeink is "veszélyben" vannak,de nem tehetsz semmit.

Szép estét és várjuk a jelentkezéseteket csajok! Csak egy bekukk erejéig is....

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok

Judit
Jó gyakorlást!Nem hiszem hogy kijöttél a gyakorlatból! :lol: Ügyesebb vagy te annál! :lol:
Máté is szeret motorozni,csak én nem szeretem mert megy mint az eszetlen! :twisted: Pedig nem egyszer elvettem tőle! :oops:
Benci cipős álma :lol: :lol: :lol: Ahogy Máté mondaná:ez vicces volt! :lol:

Ildikó
Vannak már képek,de csak otthon teszem fel a számítógépre,itt nem akarom foglalni a helyet! :oops:
Úgyhogy még a hétvégéig várnotok kell! :oops: :wink:
Igen,az otthoni tortát csináltam én tavaly! :oops: Most este elhoztuk a cukrászdából holnapra a tortát,hát,a piros helyett inkább szerintem rózsaszín :roll: S tényleg nem egy nagy durranás!
Még nem vettem a könyveken kívül semmit,a jövő héten megy a sógorom Bécsbe (hetente jár),mondta hogy most menjek vele,lehet hogy tényleg megyek és ott nézek valamit. :wink:
Remélem kinövi a horkolást és nem kell vinnem sehova! :oops:
Pihenni nem tudok,ha itt vagyunk,nagyon fáradt szoktam lenni amire hazamegyünk.S mindig alig várom! :oops: Aludni szinte nem is tudok... :roll:

Dia
Hát,nem tudom,szerintem neki régebb óta nagyobb, nem véletlenül volt kicsinek is állandóan nyitva a szája,ha az orrán nem kapott levegőt! :?
Takony:amikor bementem nézelődni Mátéval az oviba,ott is szinte minden második gyereknek folyt az orra. :twisted: Jó hogy a többiek is elkapják! :twisted:
Jó hogy nem idegi alapon van az izzadásod!Kíváncsi vagyok mit mondanak majd a bőrgyógyászaton! :evil: :D

Na megyek mert rámoltották a villanyt! :twisted: :twisted:

edoci
 
 


Sziasztok!!

Előkerültem én is! :wink: :lol:

Flóra hazajött szombaton :lol: :lol: Már nagyon hiányzott.
Anyukám is feljött anyósékkal, de vasárnap már mentek is haza.

Vasárnap délutánra rám tört valami nyavaja, fájt mindenem és alig bíram fent lenni :roll: délután feküdtem és aludtam egy jót. Hétfőn még egy kicsit gyenge voltam,de már nem volt vészes.
fogalmam sincs, hogy mi volt a bajom :shock: :shock:

Tegnap éjszaka Flóra lázas volt.tiszta forró volt mindene :cry:
tüszős mandulagyulladása van :? :? Nem is volt közösségben, most a héten se vittem, mert az őszi szünet miatt összevont csoport van.A múlthéten meg anyósáknál volt Kaposváron.
Mondjuk hétfőn reggel olyan orr hangon beszélt bele is néztem a szájába, jó nagyok voltak a mandulái, de késöbb már nem bezsélt úgy :roll:
Flórán egyáltalán nem látszik, hogy beteg, játszik stb stb nincs elkenődve, hogy fájna vagy ilyesmi :roll:
Ezért hétfőn valszeg viszem majd oviba.Kedden meg kirándulni mennek Gödöllőre.jó lenne ha nem maradna le, jó kis élménynel lenne gazdagabb :wink:

na most visszalvasok :arrow:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Ild:
Ne érezzd cikinek mikor Dávid rugkapált hisztzett!! Nálunk is volt egy ilyen kisfiú az oviban, de mára már nincs semmi gondd vele.Nagyon szeret menni!!

Aranyos Réka a képen!

Nálunk sincs valami sok kaja az oviban, de Flórának elég.a gyümiket mi szülők szoktuk vinni. Mindenki akkor amikor van rá pénze vagy esetleg pont akkor terem a fán pl alma, szőlő.
sok anyukát én sem ismerek.
Flóra is mindig uszizik az oviba, iitthon meg nem hajlandó..

Judit:

örülök, hogy jobban van Flóra- de új hét, újabb vadászat


így legyen ötösöd a lottón :!: :lol: :lol:

Férjem meggyógyult már köszi!

Semmi ötletem sincs, hogy, hogyan szoktassad rá a vízre :cry:
Szerintem az oviban majd megissza, tudod csorda szelleme :wink: :lol:
télapó csomagba víz, szerintem jó ötlet!


Éneklés nagyon jó :lol: jót nevettem :lol: :lol: Benci száj valami csúcs!!!!!!!

Flóránál így szólt az egygik télapós dal eleje: Télapó izzad......

Fló reggel kakaót iszik, néha oviba menet még eszik egy kis kakaós csigát vagy fornettit, az oviban nem eszik soha.

Dia:
sajnálom, hogy a férjed kiosztott :cry: :cry: Nem is tudom mit mondjak erre :roll:

Flóra sem mondta, hogy mit kér csak meglátta ezt a műanyag palota vackot és nem volt hajlansó onnan eljönni.Fogta a kezében és csak állt vele. Papa meg kérdezte tőle, hogy ezt kéred és bólógatott :lol: :lol:
többi 2 dolgot anyu vette, mert tudta, hogy tetszik neki.

téli készülődést még nem kezdtem el. december 6-án szoktam felrakosgatni a karácsonyi matricáimat, ajtó diszeket.

Minden feltett kép nagyon szuper!!!

Jucus:
Remélem jól vagytok?? Ne bánkódj a szopi miatt :!:

Móni:
Ha van egy kis időd rakjál fel a kicsiről pár képet lécci :wink: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki ünnepel :(
Kép



megtöröm a csendet :lol:



Edit!
Oké. Várjuk!
Biztos találsz majd Bécsben jó kis ajcsit Máténak. :lol:
Megvolt az ünneplés ? :lol:
Rózsaszín piros helyett? :oops: hát elég gáz. :evil: vagy így is jól mutatott? Legalább fini volt?

Judit!
Szeretnék egy két képet eredeti méretben kapni tőled,lehet? :oops: az őszi album elején olyan jól mutatna :lol: (Minden évszakban szoktam előhívatni fényképeket)

Szegény Réku nagyon nehezen viseli az orrszívást :cry: úgy bújik,alig tudom lefogni :cry: szerencsére ma csak reggel kellett neki szívni és szép "tiszta" :?

Anyóstéma :lol: az örök :lol:
Persze már megbarátkoztam a gondolattal,és tényleg vigyáznak a gyerekekre,és nagyon nagyon szeretik őket. Igazi nagyszülők! :) Mindent megtennének értük,hihetetlen. Amit Dávid akár csak kigondol már csinálják is. Akár kaja,akár játék (hancur (van egy kis szőnyeg,azzal huzza apósom a szobában),udvarra kiviszik,de bármi..)
Dávidnál azért haragudtam,hogy mindenfélével tömték ,de szerencsére nem lett baja (kiv. foga) most Rékánál mindig megkérdezi,hogy ezt adhat-e ,de már sok mindent tud is,hogy mit nem ehet egy ekkora gyerek. Most apósom a tömködös (állandóan etetné). :oops:
Úgy végül is nincs semmi bajom velük.(Anyukámékkal se laknék együtt,értitek?)
Mindenkinek van hibája,nem igaz? :oops:

Milyen újságban jelent meg a fénykép? :lol: de ügyi vagy!

Jól néztek ki abban a tűzpiros járgányban! Gondolom azért nem sokat kellett túszkolni,hogy beférj :lol: :lol: :lol:

Miért nem küldted el a csincsungot egy kicsit arébb :lol: :oops: de azért így is nagyon szép,az egyik ez lehetne? :lol:

Évi!
Gyereknélkül voltál és nem jöttél? Irgum-burgum :lol: :lol: :lol: (Csak hűlyéskedtem,mielőtt félreértenéd :wink: )

Szegénykém vajon mi bajod lehetett?Remélem már mindennki meggyógyult!
Tényleg klassz ovitok van! :lol:

Dia?hol vagy?


Kép


Tegnap is temetőjárat volt nálunk, meg ma is. :cry: Holnap ajcsikat kell vennem a vasárnap ünneplő uncsitesóknak,de még nem tudom mit,jaj de béna vagyok,hogy mindent az utolsó pillanatra hagyok :cry: :roll:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok
Hazaérkeztünk Gyuláról! :lol: :lol: :lol:

Judit
Hogy állsz a kilókkal?Sikerült leadni? :wink:
jók a képek!Aranyosak vagytok a piros autóba! :D

Ildikó
Túl vagyunk az első ünneplésen,jól sikerült minden,a gyerekek este fél 12-ig bírták a bulit! :oops: :roll:
A torta a színe ellenére fincsi volt,bár Máté szereti a rózsaszín autókat,úgyhogy nem volt gond vele! :lol:
(anyósomék nem adtak semmit Máténak a szülinapjára) :twisted:

Évi
Flórának jobbulást!Meggyógyult már?

Dia?


Na felteszem a gépre a képeket,aztán ide is!

edoci
 
 


Most hogy fogtok utálni engem! :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

edoci
 
 


Szülinapos képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

edoci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: