Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Tünde!
Írtam választ!
Köszi!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


jó reggeleket!!!

először is Kevének nagyon boldog második szülinapocskát kívánok utólag is!!!

Kép

Másodszor:köszönöm szépen a ház.évford.-os köszöntéseket. :D
Aranyosak vagytok :D
Baromi jót ünnepeltünk, olyan lázas lettem péntek este, hogy élni nem volt kedvem. :(
majd később beszámolok mindneről, egyenlőre ennyi, nem vagyok túl jól még most sem.

Eszter, köszi megkaptam, nem baj, hogy elfelejtetted, akkor majd Melittának add oda valamikor.
este, ha megjött az uram, utaljuk a zsozsót :D

pusszancs :D
vas
 
 


Lidke:
köszi a tippet, most azt próbáljuk, hogy amikor Bettina üldözi Dorinát, akkor Dorinát megsimizzük, és most Bettina is vált, nem megüti, hanem ő is simizi :)
Dorina nem erőszakos, ő inkább elsírja magát ha Bettina ráüt, mi meg hiába szólunk a kicsire meg sem hallja.
Úgyhogy a fenti dolog válik be egyelőre

Szerintem a tehetetlenség jön ki a kicsiből, mert ugye Dorina már több mindent felér és meg tud csinálni, ő meg utánozni akarja, de nem mindig sikerül

Ildi:
mi lelt Téged??? annyira izgultál, hogy belázasodtál??? :(
nálam sokszor volt úgy, hogy pont nyaralás előtt/alatt lettem beteg

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Ildi: Sajnálom, hogy pont ilyenkor dönt le a láz :?

Livi: Apának üzenem, hogy nálunk és a tesóméknál is ez megy már egy jó ideje. Persze, hogy szeretik Apát is, de most ilyenjük van :wink:

Melitta: nyomda :) Melyik az a bodobács? :oops:

Képzeljétek 2 hete apró kiütések lettek a kezemen. Gondoltam, hogy biztos allergia (bazira viszketett). Itt előjött, ott elmúlt és így tovább. Nem igazán foglalkoztam vele. Pénteken még pluszban összeszedtem jó pár aftát a számba is. Szombat éjjel a Lili elkezdte vakarni a tenyerét. Reggelre tiszta vörös kiütés volt mind a kettő kezecskéje. Mivel vasárnap bőrgyógyászat nincs, az ügyeletet meg hadjuk, bekentem fenistillel neki, de éjjel megint dörzsölte. Ma reggel elvittem bőrgyógyászhoz és kiderűlt, hogy egy vírusos légúti úton terjedő betegséget szedtünk össze, ami a kezeken, lábakon és a szájban okoz ilyen tüneteket. A Lilinek szerencsére a szája még tiszta, de azt mondta a doki, ha aftás lesz készűljek, hogy nem fog enni jó pár napig. Elegem van mindenből :evil:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Tünci is vakarja a kezét és apró színtelen kiütések vannak neki rajta. De nekünk azt mondták, hogy az ekcéma miatt olyan, és biztosan nagyon kiszáradt. Neki most olyan a tenyere mintha nagyon ki lenne száradva, néhol a ráncoknál hámlik is, és már nem kiütéses.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Anita
Micsoda hírek :shock: :shock:
Nagyon-nagyon gratulálok!!! :D :D :D

Fogadjunk ,hogy Eszti már előbb tudta???? :wink: :wink:
Na azért Botiról még mindig néznék képet. :lol:

Kevének
Nagyon boldog szülinapot!!! :D :D
Kicsit megkésve :oops: :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Helósztok :)

Minden kicsinek boldog születésnapot. :)

Ildi, nektek meg, öcsém, 10 éves boldog évfordulót. :)
Mi meg nemsokára, kb. fél év múlva 1, azaz 1 éves házasok leszünk. :wink: :lol:

Edit, na jó, persze, hogy tudtam. :) :roll:

Én ma itthon voltam, Benyónak felsőlégúti hurutja van. Szerencsére nem lázas, éjszaka az volt, a héten itthon marad. Szerencsére feloldódott, így remélem hamar túl lesz rajta.

Velünk minden ok, élvezem a munkát, és már délben itthon vagyok, így ez szuper. :) A Gyes mellé meg nagyon jól esik a fizetés. :)

Anita hogy vagytok? Hogy bírod Boti mellett a rosszullétet? Tudsz pihenni azért néha?

Mi is szétszedtük a nagyfiamnak az ágyikót, de szerencsére minden rendben, délután is alszik (már amikor nem a bölcsiben alszik). Bár van, amikor erélyesebben kell rászólnom, hogy már pedig délután alvás van, de azért egy idő után ott marad az ágyban. :) Én nehezebbnek gondoltam, mert ő eléggé izgága, de nincs semmi gond. Asszem megérett a normál ágyra. Mondjuk van neki leesésgátló kis fapereme, az pont jó, hogy ne tudjon leesni. :)

Kép

Kép

Amúgy meg baromira várom a nyarat, de már ez a 10 fok is jól esik.

Nagyon sokat gondolok Eráékra, vajon mi lehet velük??
Vendég
 


Esztipeszti!
Örülök, hogy tetszik a munka! Bencusnak pedig jobbulást!

Ildi!
Szóval hőmérőzgetünk, hőmérőzgetünk? :lol:

Vok! Szerdán suli után bé tudok ugrani, aztán péntekre viszem a kencét Ildinek, így jó lenne?

Gyöngyi! Ilyen nekem is volt már! Próbáljatok egy kis boraxot homeosban. Sztem 9-est, de kérdezz utána!


Eráékról tényleg jó lenne hallani!

Mindenkinek szép estét!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


jó reggelt!!!

Eszti, öcsém :lol: , kösz neked is :D
jobbulást Benyónak!!

Natus is már rendes ágyban alszik(pont a szülinapja környékén adta fel a kiságyas mizériát, lazán kimászott belőle, aztán kiszedtem két rácsot, de az meg nem jött be neki, kipróbáltuk Oli ágyát, és azóta ott alszik)
én is meglepődtem, hogy enm mászkál állandóan kifele, de van, hogy sokat mocorog, meg felül....stb, de azért elalszik benne :D


Melitta, köszi :D
Pénteken jöttök Gödöllőre? :wink:
Á hőmérőm nem volt, de nyilvánvalóan volt lázam.Majd megfagytam két takaró alatt, és lángolt a fejem. :(

Tünde, aha, lehet az is közrejátszott :wink:

Szóval a hétvégéről:
Csütörtökön már éreztem, hogy lappang bennem valami, nagyon rossz volt a gyomrom, émelyegtem.Pénteken szintén.Egyszer már a hányás határán álltam(pedig nagyon ritkán szoktam)
Azt hittem a fosós-hányós vírus kering bennem.
Aztán pénteken odaértünk, kipakoltunk, sétálgattunk,csak a gyomrom fájt még mindig.
Vettem az uram kedvéért csodaszexi göncöt, harisnyatartó, fűző, csipkés combfix...stb........ :oops:
(még szerencse, hogy elkezdtem vacsora előtt illegetni magamat benne, mert vacsi után már csak meghalni volt kedvem. :lol:
Szóval kaja közben olyan szarul lettem, hogy szegényt ott kellett hagynom egyedül vacsizni, én meg felmentem aludni. Na, akkor voltam lázas.
A 18 éves 5puttonyos tokajit úgy hoztuk haza bontatlanul, ahogy elvittük :lol:

Egész éjjel majd megfagytam, aztán meg melegem volt.

Na, mindegy, így jártam, szombaton se csináltunk túl sok mindnet, pihentünk.
Aztán vasárnap 2,5 órát bírtam az Aquaticumban,haza akartam már jönni.
Csütörtök óta szinte alig ettem valamit(jó kis tavszi tisztítókúra), le is ment több , mint 2 kiló :shock:

Ennyi.Frankó kis loveweekend 8) :lol:

Végülis, jobb, hogy ott lettem beteg, mert itt még a kölköket is körbe kellett volna ugrálnom betegen.

Csak kicsit idegesít, hogy félévente elmegyünk valahova kettesben, ott tuti beteg vagyok.
Ősszel Soprobna épp akkor volt gége, meg arcüreggyuszim :roll:
Á......, ezt kapom büntibe amiért itt merem hagyni őket :roll:


na, pusza :D
vas
 
 


Hello Csajok!
Jövök délben bővebben, most nem is olvastam még vissza. Csak egy gyors kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni mire megjövünk a Ringatóról. :wink:
Szóval Pötyinek csütörtök óta megy a hasa. Mivel semmi más tünete nincs, és csak napi szokásos kettő kakija volt fosós, nem nagyon foglalkoztam vele. Étvágya is rendben volt, ivott is, a Kolpingban is elemében volt... :roll: De még mindig megy a hasa és most már éjjel is volt neki. Doki néni Normaflort és DIÉTÁT írt elő.
Na most ez a kérdésem. MI AZ A DIÉTA egy olyan gyereknél, aki amúgy is alig eszik valamit? Olyan, hogy natur rizs, hát nem menne le a torkán. Most reggel próbáltam neki kekszet adni, azt sem ette. Pár kölesgolyó csúszott le. Amúgy ilyenkor sajtot szokott kapni, meg tejben müzlit. SZóval MIT ADJAK NEKI ENNI????? És főleg MI AZ AMIT NEM SZABAD? DOki néni csak a tejet emelte ki, de azt amúgy sem iszik. ÖTLETEK????? :?
Puszi:

Mi

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti, hát tejet most ne. A diéta náluk is az, mint nálunk, keksz, pirítós, tea, krumpli, vagy diétás ebéd (párolt fűszertelen pipihusi esetleg), rizs.
A tejtermékek hajtanak, meg a gyümik is, a fűszerek.
Vendég
 


barti, a hippnek van egy löttye:HIPP ORS200, asszem így hívják, doki írja fel, rizsnyákos, répás...stb....
Direkt fosás, hányás -kor való.
Kérdezed meg.
Ezt kaja helyett szokták itatni
(viszont nagyon rossz).De lehet megissza :wink:

Aha, ez az:ezt találtam:


Hipp ORS 200 Sárgarépa rizs ital

A Hipp sárgarépa-rizs ital hasmenéses egyéneknek készült termékünk, mely 4 hónapos kortól adható. A készítmény glutén- és tejfehérjemntes.

Kép

Megnevezés Adhatóság BIO Gluténmentes Tejszármazék mentes Kiszerelés
ORS 200 4 hónap + + 200 ml
vas
 
 


Még az alma mehet, esetleg megfőzni picit, kompótnak.
Vendég
 


Köszi Csajok!
Nagyon parázok, mert már inni sem nagyon akar, fecskendővel itatom. NEM AKAROK KÓRHÁZBA MENNI!!! :cry:
Vas ILdi! Hol lehet ilyen HIPP-et kapni? Még sehol nem láttam!!! :( Vagy nem emlékszem. :(

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ja! Most olvastam el újra... doki írja fel. :(
Hát nekünk elég gáz eljutni a dokihoz. :(
De ma délelőttös, akkor indulunk is.
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti, esetleg a gyógyitárban lehet venni izotóniás italt, az fincsi is szokott lenni, nem receptköteles, és pótolja a hiányzó ásványi anyagokat, nem csak sima víz, így könnyebben elkerülhető a kiszáradás.
Vendég
 


Húúúú már megint ilyen sok a beteg :(
Mindenki gyógyuljon meg hamar!

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na megjöttünk, doki néni is ugyanazokat mondta mint Ti... :lol:
Csak egy dologban nem tudtam dűlőre jutni. Pötyi JUNIOR tápit iszik. Az már ugye tejalapú. Nehezen mond le róla, mert jelenleg az az egyetlen,ami reggel-este 2dl tutti lecsúszik. Ugye folyadéknak sem kevés... Sőt este még csak meg tudnám vonni tőle (már akkor is kéri), reggel viszont fél 5-6 között kel és nem alszik vissza nélküle. :roll: Már próbálkoztam... onnan tudom. :?
Szerintetek adhatom????? Vagy irassak fel hipoallergént mostanra?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Húúú Bartika, sajnálom a fosit. Sajna nincs ötletem. Ez minket még hála elkerűlt, vagyis fosizni szokott, de nem ilyen intenzíven.
Viszont délután mehetünk megint orvoshoz, mert megint elkezdett szuszogni, de az orrában semmi fiku nincs. Remélem nem az orrmandula kezdi megint

Melitta: A borax üzid átjöhetett telepatikusan, mert pont tegnap kezdtem neki adni. Még a múlkori szájpenészkor maradt így még gyógyszertárba se kellett miatta mennem :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Barti, Botika is Juniort iszik. Mikor ő szenvedett a fosós-hányóstól, csak annyit volt hajlandó meginni. A kórházban a dokinő (nem kellett befeküdni, csak bevittük,h nézzék meg ők is), mondta,h amit szeret, szívesen megeszik / iszik, egye-igya. Persze nem kapta meg a 2 dl-jét, csak kb 30 ml-ként. Jó, mondd meg egy két évesnek,hogy most csak ennyi van... :roll:
Boti nem itta meg egyik ionpótlót se, se a hipp ORS-t (egyébként nekünk patikában adták, mondtuk,h a dokinő ajánlotta, de nem írta ki receptre). Ezenkívül még mehet ropi (sós), meg banán (kálium miatt - de csak kevéske)

A lényeg,hogy nekünk azt mondták,megihatja a tápit, de csak keveset egyszerre.

Smecta???

Ezenkívül diétás kaja, amit Eszti is mondott.

Gyógyulást Pötyikének!

Edit, hozok képet, ígérem! Tényleg Eszti volt az első, de még vki tudta a topicról. :lol:
Nagy tavaszi tali akkor lesz?

Eráékra én is sokat gondolok....

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Melitta, a Sepia 9 CH mehet akkor?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ja, amúgy tesóm is mindig azt mondja, hogy azért ha valamit kíván, akkor persze igya, meg egye. (azért ne töltött káposztát, meg ne brutál kajákat.)
Barti, remélem gyorsan helyrejön Pötyi. :)

Anita, érdekes, mert Benyó meg amikor piciként fosizott, imádta az izotóniás italt. :) Pedig szerintem botrányos az íze.
Bár vannak finomak is, pl. az Isostar finom. :wink:

Barti, még eszembe jutott, hogy annó Cory nekem mondta még a Kubut, amiben banán és alma van, meg répa, az is fogós. :) Ha esetleg azt megissza. :)
Vendég
 


Eszti! Két patikában is voltam és mindenhol úgy néztek rám amikor az izotóniás italt kerestem,mintha Viagrát kértem volna... :shock: MOst akkor nem ez a neve????
Az étvágyával nincs baj: ebédre megevett két főtt krupmlit. Uzsira egy fél banánt egy egész almával leturmixolva. Utána 4 sós aprósütit, vacsira meg párolt rizst répával és brokkolival. :shock:

Most arra jutottunk a dokinénivel, hogy ez nem vírus, hanem inkább campilo baci lehet. Anyám adott neki háztáji csirkét, lehet ne sült át egészen a csont mellett. :?
Kicsit csak az aggaszt, hogy mondom ez már a 6. nap, és pont az elején nem volt vészes, hanem tegnap durvult be. Ma 5x kakilt, ebből az utolsó már egész jó volt... :oops:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Persze visszaolvasni nem tudtam sokat... :(

Puszi:

Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Gyöngyi! Telepatika hehe :lol:

Anita! Sepia sztem simán. Nem gondolom, hogy kavarna a kezdetekben, de a homeopata.hu-n van egy segélyvonal, ingyenes, szerintem csörögj rájuk! Az a tuti.

VokEszter! MA semmire sem volt időm, szori. Még egy sms-re sem. :shock: :oops: De olvastam, konstatáltam. Holnap összefutunk suli után? Hozd Ildi kencéit! Majd csörr.

Ildi! Úúúú, de rossz ez, szegénykém! Pótolni, pótolni, pótolni! :wink: :lol: 8)
Megyek Gödöllőre biztosan, de lehet hogy csütörtökön a törppel. Dobd a számod priviben aztán csörr, ok?

Zizi ma kikészített. Halálra fogom tanulni magam az éjjel és folyamatosan keményedünk. Drukkoljatok nekem, hogy ne legyen gond. Kicsit most túllőttünk a célon. Grrr.

Balra el. Mindenkit ölelek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!
AFP eredmény rendben. Voltunk 4D-n is.
Rendben van a picúr és szépen fejlődik!!! És a mi tuti kisfiúnk valójában KISLÁNY!!!!! :lol: :lol: . Szóval a kuki téves info volt... és lesz még egy drága kis Henikénk!!!! :lol: :lol:
najó valami más nevet kitalálunk neki :lol: :lol:

Ildi
sajnálom,hogy az évforduló ünneplésére lettél pont beteg!!
Kénytelenek lesztek megismételni az ünneplést. :wink:
Nati ügyi az alvással és Oli hol alszik?

Kevének utólag is sok boldogságot!!!

Barti
Kakimintát nem adtok le dokinéninek??


Én is sokszor gondolok Eráékra..
holka
 
 


Jaj, Bartika! Gyógymanók!!! Smecta fog mint a marha, de csak utolsó esetben ajánlják. Teljesen megosztja az orvostársadalom véleményét. Homeo? Kéne tudni az állagát, szagát, gyakoriságát... ha gondolod priviben... :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Jó reggelt!
Bartika,
jobbulást Pötyinek! Ez szerintem már tök jó, hogy evett valamit.
Olgo,
:D :D :D . Akkor jól el lett nézve. Hogy van a kis náthás?
Ildi,
sajnálom... Hogy vagy? Jobbulást!
Anita,
pihengetsz? Már csak 1 hét és mehetsz uh-ra. De izgi.
Edit,
csak hogy ne kelljen sokat agyalnod, én is tudtam, hogy Anita kismama ismét. De a titok az titok. :wink: :wink:
Melitta,
mit csinált Zazi? Sok vizsgád lesz?
Eszti,
hogy van Bence? De édes ahogy alszik. :)
Gyöngyi,
hogy van Lili? Jobbulást neki is!

Mi jól vagyunk. Nekem tök izomlázam van, mert tegnap elmentem aerobicra. Olyan jó volt.
Lidi: " Zsipp, zsupp.... ha megázik kidobjuk a kukába."
angi79
 
 


Sziasztok!

Olgo!
Akkor gartu a kiscsajhoz! :D:D:D Örülök, hogy minden rendben van veletek! :D:D

Ildi!
Magamhoz kötözöm most már a krémeket... :oops: :oops: :oops: Én komolyan agybajban szenvedek!!! Remélem összehozunk Melittával még egy randit! :)

Sajnálom, hogy nem siekrült tökéeletsre a kiruccanás. De legalább kettesben együtt voltatok! :)

Angi!
Aerobik... de jó! :D Biztos jó érzés volt! :D Lidi jó fej! :D:D

Bartika!
Csináljatok tenyésztést. Jó lenne tudni, hogy mi a baja és nem csak találgatni. Remélem hamar rendbejön Pötyi!

Hanna ma reggel nem volt hajlandó levenni a pizsamáját :lol: :lol: Arra adtam fel rá a ruhát. :D:D És még álmában közölte, hogy "NEM". Ja, és hajnalban úgy ébredt, hogy "bántott a halacska"... Mostanában folyton rémálmai vannak. A múltkor azt álmodta, hogy a Trini bejött hozzá éjjel és megharapta.... Alig bírtam megnyugtatni.

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Olgo: jajj, hát nekem a nagy álmom, hogy a ketteske is nuncis legyen nálunk majd :) Nagy gratulációm

Vok: rémálmok nálunk is játszanak. Ilyenekre szoktam ébredni, hogy NEM, NEM, meg NEM SZABAD végűl, HOL VAN APA? Ja és ha próbálom szóval nyugtatni elkezd csapkodni a kezeivel mint egy tébolyult. Csak a cici jó ilyenkor neki

Melitta: Pihenjél amikor csak tudsz és vigyázz magadra. Mit csinált Zazi, hogy ennyire kivagy?

Angi: köszi kérdésed. Akkor most mesélek. Elvittem gyerekorvoshoz a torka miatt (a bőrgyogyi mondta, hogy pirosnak látja) Kiderűlt, hogy semmit se javult az orrmandula, és e-miatt tök gyulladt mind két füle annak ellenére, hogy folyamatosan adom neki a Kalium muraticumot. Azt mondta a doki, hogy látja rajtam, hogy nem nagyon akarom a műtétet, de higyem el, jobb előbb túl esni rajta (kösz). Szóval ötleteket várok gyulladt fül kezelésre. Az otto-therm sapkától a hidegrázza, a fülcseppre meg ordít (pedig még be se cseppentettem), homeós cucc nem jött be, de ha van rá más bogyó azt is szívesen várom.

Na csóközön

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Barti, igen nálunk is néztek a gyógyszertárban, hogy mi az az izotóniás ital, de aszittem, csak nálunk ilyenek....
Amúgy a Normolytot szokták ajánlani, de az vényköteles, meg van az Isostar (iso-izotóniás, sportolók is szokták inni, mert pótolja az izzadás által elveszett ásványi sókat stb.), na mindegy.... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Olgo! Húúú, gratulálok! Remélem nekünk nem nőtt fütyink... szegény Zazi teljesen össze lenne zavarodva. Lassan én is bejelentkezem 4D-re...

Gyöngyi, Angi, semmi különöset nem csinált. Cory szerint dackorszak, anyósom szerint kamaszkor... :lol: :lol: :shock: De ma már sokkal jobb a helyzet és beszéltem az óvónénivel a természetéről. Szerinte én macerásabb vagyok, mint Zazi. Szóval két ekkora egó ha összejön... :lol:
Valószínűleg egy rendes nappalis kiröhögne, de nekem soknak tűnnek ezek a vizsgák.

Bartika, hogy vagytok?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Sajnálom, hogy nem jöttek össze a dolgok. De így muszáj lesz szervezni egy második bulit a férjeddel. Ez azért jó, nem? :D

Bartika!
Nekünk konkrétan hasmenéskor mindig azt mondták, hogy ropi, keksz, vízben főtt krumpli mehet csak. Hát mi ilyenkor sose szerettük a ropit.

Olgo!
Hát igen, a tuti dolgok! Nekem mindig kérdezte annó a doki, hogy "ugye legutóbb kislányt mondtam?" :D

Gyöngyi!
Sajnálom Lili mandulkáját. Lehet, hogy mégis ki kéne vetetni? Mondjuk nekem gyerekként sose fájt, most se, de kb tíz éve állandóan jönnek belőle fehér valamik, amire azt mondta a gégész, hogy az azért van, mert dolgozik a mandulám. Kivenni senki nem akarja, pedig azért ez egy fertőző góc a szervezetemben.

Rólunk:
Ma lesz@art egy galamb reggel melóba menet. :shock: Azt hittem szerencsés napom lesz ma. Erre majdnem szívrohamot kaptam, mert azt hittem eltoltam valamit a munkahelyen, de kiderült, hogy nem. Aztán meg délután letoltak, hogy nem igazán van felnőtt gondolkodásom. Szóval szerencsém az nem volt ma. Ráadásul estére megkaptuk a szomszédék kisfiát is, mert a pasit 32 évesen trombózisgyanúval bevitték a kórházba. Szép napom volt ma.
Tüncivel amúgy minden gömbölyű. Szóval csak dicsérni tudnám, de azt meg nem teszem, mert hízna a májam. :D

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Húú, hát nincs ma nagy forgalom. Gondolom mindenki a szabadban van :)

Voltam délelött talpmasszázson, és közölte a csajszi, hogy nem ártana egy vérvizsgálat, mert a pajzsmirigyemmel valami nem stimmel.
Vok: neked is átakartam utalni a zsét, erre nem itthon hagytam a cetlit én hülye, holnap meg nem tudom lesz-e időm, mert délalőtt rohanok a csajjal bőrgyógyihoz, utána meg a Szigonyban van jelenésünk a fül-orr-gégén szóval már most elegem van a holnappól

Livi: valami vészmadár volt ami letojt, vagy mi? :shock: Most nem vagyok képben, maradtál az előző munkahelyeden vagy váltottál? Trombózis gyanú nem semmi. Az én egyik barátomat most fogják az agyával műteni, mert érszűkülete van vagy mi (36 éves)

Na megyek, mert a karfiolom szét fő

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Adjon Isten Jó napot!

Mamacka! Rég voltál! Hogy vagytok? Szülinapozás? Átcuccoltatok már teljesen? :wink:

Gyöngyi! Vészmadár... :lol: Nálunk is karfiol volt tegnap. :) Pötyi imádja rizzsel és brokkolival. :)

Livi! Tüncinek hogy van a bőre? Van olyan krém ami segít? Hol lehet kapni? Mert Pötyim is gyanus, nem piros, de folyton olyan száraz, hgy durva a simítása is. :roll:

Eszti! A végén feladtam a patikát az izotóniás piát, mert Pötyi iszik rendesen azóta, hogy 2 napig fecskendővel tömtem... :)

Rólunk: megyek vissza ma a dokinénihez. Ugyanis most úgy náz ki, hogy fogalmam sincs mi a fene ez. Most már csak napi kettő kaki van, de az olyan sárgás-barnás nyálkás. És csíp (mondja Pöttyös). Fogja a hasát előtte és mondja, hogy fáj (gondolom csikar neki), aztán kaki és kész. Ami viszont ÉRTHETETLEN számomra az az , hogy mindig felkel egyszer éjjel arra, hogy kaki van. DE! az éjjeli kakik rendes állagúak és színüek. :shock: :shock:
Az étvégya olyan, mint soha. Állandóan enne. Eszik is, mindent amit lehet. Még mindig nem kap fehérjét a tápin kívül. Kezdek arra gyanakodni. Kicsit tartok attól, hogy semmi okosat nem fog tudni mondani a doktornő a tenyésztésen kívül, ami meg nem oszt szoroz, mert diétán kívül nem adnak mást úgysem (dokinő mondta). :roll:
Na erről ennyit. Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, szívesen fogadom. Tény, hogy ez nem vírus, mert étvágya az van iszik is és semmi más tünete nincs. Nem is kapta el senki tőle a környezetünkben. :roll:
MIndenkinek nagyon szép hétvégét!
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok,

Szeretném a segítségeteket kérni.
ŐRANGYALOK kerestetnek május 4.-re, a születés Hete nyitónapjára.
Hogy kik az őrangyalok?

Azok a kedves nők és férfiak, akik segítenek a tájékozódásban, akik teljes figyelmüket egy-egy előadóra tudják fordítani, akik mindent tudnak a rendezvényről (kit és mit, mikor és hol lehet megtalálni stb.), akik várják a vendégeket, akik egy mosollyal otthonossá teszik a házat…

Önkénteseket keresünk, akik szívesen vállalnák ezt a feladatot, ezzel is segítve a Születés Hete ügyét (azt, hogy a várandósok és családjaik minél informáltabbakká, tájékozottabbakká válhassanak a szülés-születés, gyermeknevelés kérdéseiben), és hogy látogatóink és előadóink maradéktalanul jól érezhessék magukat ezen a napon, hogy igazán vendégnek érezhessék magukat.

Nagyon izgalmas feladat, ráadásul belülről átélve a programok szervezését egészen más érzés és ismeret beülni az általunk kísért előadó programjára.

Ha úgy érzed, hogy szívesen csatlakoznál az őrangyalok csapatához, ha örömmel segítesz, küldj egy mailt a kurti.juditkukacszuleteshete.hu e-mail címre.Ha te magad most nem tudsz bekapcsolódni, de ismersz olyan embert, akiről úgy gondolod, hogy szívesen csatlakozna, ismertesd meg minél előbb ezzel a lehetőséggel.

Jó, ha tudjátok, hogy akkor tudjuk kapkodás nélkül, kényelmesen ellátni az őrangyali feladatokat, ha ötvenen leszünk. Most még nem vagyunk ennyien, kérlek, ha tudsz még olyan embert, aki szívesen vállalná ezt a feladatot, szólj neki is.

Néhány tudnivaló, közeli teendő

• Őrangyal-képzés mindenkinek, aki május 4-ére őrangyalnak jelentkezik!

• Április 18-án, pénteken 11-15 óráig (illetve akinek ez munka vagy egyebek miatt nem jó, annak 19-én, szombaton 11-15 óráig) az Aranytízben. Kérem, hogy minél hamarabb jelezzétek a kurti.juditkukacszuleteshete.hu e-mail címre, hogy melyikre jöttök. (A képzésen való részvétel azért kötelező, mert másképp nem tudjuk nyugiban, kapkodás nélkül ellátni mindazt a feladatot, ami ezen a napon ránk vár.)

Ha további információkat szeretnél, küldj nekem privit!

köszönöm, hogy elolvastátok,
további szép napot kívánok,
kata
sz_kata
 
 


Sziasztok!

A nap legszebb percei...
Mindkét gyerekem alszik, én meg egy kávé társaságában ücsörgök. :wink:

További köszöntéseket is köszönjük, majd hozok ilyen volt, ilyen lett képeket.

Bartika!
Hogy álltok a fogzással? (Persze, mindent rá lehet fogni. :wink: ) Kevének akkor csípte a popsiját a kaki, mikor sok foga jött egyszerre. Nagyon savas volt a sok nyáltól, amit lenyelt.

Ikeába jön ma valaki? Mi úgy 4-től fél 6-ig valószínűleg ott leszünk.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Én Livivel ellentétben dicsekszem! Dévátó el vagyok ájulva! Olyan kis okos! Még csak hét hetes, de már tudatosan ütögeti a lelógó játékokat, ha meg a lábához tesszük, akkor rugdossa. Megvárja, míg megáll, koncentrál, aztán puff, odasóz egyet, és elégedetten nézegeti, míg újra meg nem áll. Sőt! Tegnap óta megfogja őket! Annyira koncentrál ilyenkor, hogy kidűlleszti a szemeit, a homlokát meg ráncolja. Nagyon édi! Elengedni még nem tudja, csak markolja, és rángatja, aztán beidegesedik tőle, hogy a kezében van, és elkezd sírni. :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Gyöngyi: Túléltétek a ma délelőttöt? Na mi volt? Mesélj ...

Bartika: Jaja .. fogjátok rá a fogzásra. Nekünk is minden bajunk attól van ... állítólag :evil:

Lidke: Mi nem megyünk :( Én még idebent számolom vissza a perceket, mert már úgy mennék :roll: Egyre nehezebben viselem, ahogy szebb az idő!
Van valami fejlemény a név-mizéria terén? Csak pozitívra gondolok :wink:

Eszter: Megkaptad a zsozsót?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Gólyahír!

Anyu kezében a pólya, beledobott 2008. 04.07-én 18,15-kor a gólya!
Ha jobbra fordítom a fejem, anyu kebléből a tejcsit eszem.
Mindenki a súlyom kérdezi, 3300gr, ha eszem egy picit.
Magasságom alig éri el az 52 centit.

Máté baba


Képeket nem tudom mikor fogok tudni rakni, mert eléggé gázos odalent a dolog. Remélem minél hamarabb többet tudok ülni és majd akkor, egyenlőre járni is alig tudok.

Addig is sok sok puszika Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Meli :)
Hatalmas gratula Máté babához :D
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit :D Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Meli :lol:
De jó!!! Szívből gratulálok Máté babához!!! Sok boldogságot Nektek!!!
holka
 
 


Meli: Húúúúúú de meglepődtem! :shock: :shock: :shock: Már itt volt az idő?????

Szívből gratulálok! Jó egészséget és sok-sok fini tejcsikét Máté babának! :)


Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Isten hozott, Máté baba!

Meli, nektek gratulálunk!


Várjuk nagyon a képeket, meg én a szüléstörténetre is kíváncsi vagyok! Ha lesz időd, gyere, mesélj egy kicsit magatokról!
Pont valamelyik este gondoltam rátok, hogy vajon mi lehet veletek! :wink:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Isten hozta Mátébabát! Én is nagyon ledöbbentem. Mesélj, kíváncsika vagyunk! Sok puszit és sok tejecskét nektek! Te pedig regenerálódj mielőbb!

Mamacka is hamarosan beindul... Aztán Annácska... jáááj! Izgalmas!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta!
És nektek sincs már túl sok... :)

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Mi ma bementünk Attila próbájára, és ottragadtunk a végéig. :) Ami érdekesség volt, hogy az együttesben most három baba van, a másik kettő már fél éves, és úgy, hogy meg se beszéltük, ma mindhárman bevittük a csemetéket! :) Olyan jó volt! Egy spontán Fáklyás baba-mama tali! :)

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Meli: Gratulálunk Nektek!!! :lol: Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk mi is! Remélem minden rendben volt a születésnél! Mesélj ha időd és energiád engedi! Puszi! :lol:
Vendég
 


Meli: Micsoda hírekkel jöttél :D Máté babának egészséget és örömteli életet kívánok. Anyucinak meg sok-sok tejecskét :D

A Lili keze lassan, de javulgat, tegnap már láttam aftát a szájába, de nem panaszkodik, én meg nyomom a boraxot neki, hátha így gyorsabb lefolyású lesz. A fül-orr-gégén azt mondták, hogy nem vészes az orrmandula, de a fülei pirosak, de nem gennyes. Gyógyszert nem írtak, mert nincs akkora gond, viszont javasolták a műtétet. Én aludtam rá egyet, és úgy döntöttem, amíg nem taknyosodunk be megint folyamatosan, nem műtetem meg. A fülére pedig a napi 1x3 kálium adagját 3x3-ra növelem. Majd meglátjuk mi lesz.

Bartika: Ez a fosi dolog már engem is nagyon érdekel. Mi a fene csinálhatja :shock:

Sütöttem valami új recept alapján túrós sütit, kiváncsi leszek milyen, lehet, hogy a kuka kapja :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Meli,
hatalmas nagy gratula Nektek Mátéhoz!
Kép
angi79
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a gratulációkat. Nagyon aranyosak vagytok!!!!! :D :D :D

Íme édes kicsi kisfiunk:

1 naposan
Kép

5 naposan (ma)
Kép
Kép

A blogban található lesz egy kisvideó is az első találkozásról Boglárkával, csak még most töltődik.

Üdv,
Csaba (Melinda párja)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: