Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Nagyon szép vagy, kicsi Máté! :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Meli családnak:
Nagyon sok boldogságot!!!!
Szép a kisfiú, kiegyenlítődött a nemek aránya is... :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Máté!
Üdv ezen a földön! :D Érezd jól magad a családodban! :D

Ildi! Vali!
Mani megérkezett! :D Köszike! :)
remélem jövő héten a krém is a gazdákhoz kerül. :D

Anita!
Szerintem mehet nyugodtan a homeós bogyó. Nem árt a babának! :) Bocsi, már egyszer legépeltem, de nem küldte el :(:(
És azt hiszem a gartulációm se ment át... de ebben már nem vagyok biztos, de naaagyon nagy gartu a ketteskéhez! :D Kíváncsi vagyok mi lesz az uh-n. :D:D

Annácska!
Szerintem május elején lehetne a tali. Addigra túlesünk a maradék szülinapon :D Mondjuk május 10 vagy 11?

Többiek?
Mit szólnátok MÁJUS 10 vagy 11hez nagytali céljából????



Boscó!
Melyik 7végén ünneplitek Fanni szülinapját???

Mamacka!
remélem csak neted nicsen, de egyébként jól vagytok!
Gondolom kiélvezitek az új lakást! :D:D

Hanna ma időben elaludt, de már olyan álmos volt,h ogy még mesét olvasni sem akart...
:lol:

Én meg kiélvezem a korai szabadságot és megyek főzni :lol: :lol:

Kellemes vasárnapot nektek! :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

 
 

Meli: gratulálok nektek :) Gyors gyógyulást neked!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép estét kívánok, a friss babáknak sok-sok örömöt, boldogságot!

Lányok, végre van igazi netünk idehaza, remélem, most már sűrűbben tudok jönni.

Egyelőre csak figyellek Benneteket, mert nagyon lemararadtam az eseményekről... :cry:

Bencusról dobok egy képet, asszem elég partiképes a srác, ugye, lányos anyukák...? :D

Puszilok mindenkit! Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Vagyok csak kicsit sok a dolog ráadásul már alig van valamennyi hátra... ha Áron érkezéséből indulok ki akkor már csak másfél hét!!!
Pedig nekem egyáltalán nem teher még így sem, hogy ennyi dolog van.. azt sajnálom, hogy úgy érzem alig tudtam Andorral foglalkozni a lakás miatt.

A másik meg a kórházi helyzet amibe van, hogy belenyugszom, hogy majd csak lesz valahogy máskor meg bepánikolok... no megyek is vár a lakás meg a munka!

Pusszancs

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bence csuda aranyos kis srác! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bocsi ismételni fogom önmagam, de ez a buta blog nem engedi elmenteni a szöveget ezért gyorsan idemásolom...

Alakul a lakás, már két alkalommal ott aludtunk, igaz Áron nélkül... olyan jó!

Reggel madárcsicsergésre ébredtünk! :)



Andor jól van, szépen fejlődik én meg a kórházi helyzet miatt tele vagyok aggodalommal... már az is felmerült bennem mi lenne ha csak beesnék szülni a Margitkórházba.

Állítólag akkora a nyomor az Istvánban, hogy frissenszült anyuka a babájával a ctg-s helységben várakozik mert egyszerűen nincs ágya! :( tömegesen vajjúdnak folyosón és a vajjúdóban... én ezt nem tudnám elviselni, anno az is zavart ha csak bejöttek a szobába.

Amúgy még ctg-n sem voltam... azon vacakolok, hogy egyáltalán mihez kezdjek? fogadjak-e szülésznőt az Istvánban???



Már hivatalosan csak három hetünk van, ha Áron érkezéséből indulok ki akkor már csak másfél hét. Annyira sajnálom... úgy szeretek pocakos lenni, és olyan keveset tudtam foglalkozni a kis pocaklakó Andorral.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lidke: Mindig a spontán bulik a legjobbak, nem tudtad? :wink: :D

Gyöngyi: Nem semmi ez a sok nyavaja nálatok :( Remélem tényleg sikerült megúsznotok a műtétet, és végleg helyrejön Lili is!

Süti milyen lett? :)

Meli: Nagyon cuki a kis Máté :)
Tudom, hogy ezer a dolog, de azért majd ha tudsz kicsit, gyere mesélni :)

Eszter: Szerintem a május 10-11 nem a legjobb ötlet, tekintve, hoyg az egy hosszú hétvége lesz a pünkösd miatt, szerintem sokan elutaznak.
Vagy nem?

Lyly: Bence tényleg helyes kiskrapek :)

Mamacka: Szerintem ha csak beesel a Margitba, akkor is jó kezekben leszel :) Nem tudom egyébként, hogy ott most milyen a helyzet (szerintem ott is sokan vannak, mert nagyon kevés ágyat kaptak vissza :( ), talán érdeklődj a Margitos topikban.
Gratula a költözéshez :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mamacka, Vanillka,

köszönjük szépen! :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Meli!
Gratula a kicsikéhez! Puszi nektek!

Gyöngyi!
Maradtam az előző munkahelyemen, csak nem utcán, hanem irodában. Azért ez kényelmesebb.

Bartika!
Mi általában a dokinéni saját receptjeit használjuk. Olyan receptjei vannak, hogy egy A4-es ezeréves lapon írógéppel írt összetevőlista, néhol tollal kiegészítve. Most valami zöldes színű van, meg egy zsíros, disznózsírszagú valami.

Rólunk:
Elvagyunk, mint a befőtt. :D

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Vanilka
Köszi benéztem a Margitosba... te ott szültél?... hááát nem nagyon tetszik... nekem fontos, hogy velem lehessen apa... engem nem zavartak a látogatók...


...no azt hiszem marad a remény és talán nem is kellene ezzel foglalkoznom már szülésig, csak mindig van valami ami miatt bepánkolok, nem bírom ezt a bizonytalanságot...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok

Lyly: de jó, hogy írtál (ha nem is sokat :) ). Hát, tényleg jó kis hapsid van :) , de majd megmutizom a Lilinek is (ővé a végszó :) )

Vali: de jó, hogy már megnézted a naptárat is, így nekem most nem kell lecaplatnom érte. Ez a hosszú hétvége tényleg sokaknak nem lesz jó szerintem se. Süti király lett (apósom szerint), de többet nem csinálok, mert 1 kiló túró kell bele

Vok: új időpont? :wink: ( mi egyébként nem tervezünk semmi extrát)

Máté baba nagyon édi, köszönjük a képeket

A Lili lábán (a változatosság képpen) most egy dudort találtam, a lábfejrészen. Mivel nem volt ortopédia, megmutattam a sebészeten. Valószínűleg csak megerőltette, de azért szerdán mehetek vele az ortopédiára, ott mundanak tutit. Valaki vegye le az átkot rólunk mert már tényleg elegem van (hát még a csajszinak)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mamacka:
nyugi, már az Istvánt ismered, ha menni kell, akkor majd nem fogsz ezen pánikolni meglátod!!
Amikor mi Bettinával mentünk szülni, akkor hajnalban az országúton filóztunk Petivel, hogy a Szabolcsba vagy a Kerepesibe menjünk-e, még jókat röhögtünk, hogy jön a baba, de azt sem tudjuk eldönteni merre menjünk... (az orvosom a Szabolcsban volt, de nem tudtuk elérni, a Kerepesi is szóba jött többször a terhesség alatt)

Szelivi:
a régi orvosi krémek receptjei sokszor tele vannak vazelinnel, parafinnal, glicerinnel, amik teljesen tönkre teszik a bőrt, kiszárítják, elzárják a pórusokat :(

Lyly:
nekünk bejön Bence :D :wink: :wink:

Tali: nekünk mindegy, nem készülünk sehova, legyen ahogy a többség dönt!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Megint félelmetes napunk volt. Minden előzmény nélkül, álló helyzetben szétdurrant az autóm hátsó szélvédője. Úgy, hogy éppen beszálltunk, és mentem 3 métert, mire eszembe jutott, hogy rá kellene dugni a telefont töltőre... keresem, keresem és egy hatalmas durranás. Szóval, valaki rólunk is vegye le!!!

Tali: mi biztosan kavarunk valamerre, mert szülinapom lesz, úgyhogy mi ebből a dátumból kimaradunk. Nézzünk másikat szerintem. Ha egység nyal, akkor nyalunk... :lol: :lol: :lol:

Mamacka:
Én teljesen autentikus forrásnál :wink: érdeklődtem az Istvános mizéria felől. A helyzet kb. évi 200 gyerekkel rosszabb, mint eddig, mert kaptak egy plusz kerületet, de egyébként annyi az egész, hogy előfordult már, hogy anyuka beköltözött egy szülőszobába, amikoris a vajúdóban lévő másik anyuka hamarabb érkezett a kitolási szakaszhoz, akkor teltház idején megkérik a legkevésbé előrehaladott állapotú anyukát, hogy menjen ki a vajúdóba. Aztán vissza. Nekem Zazival anno a szülőszoba volt a gyermekágyas szobám, szóval akkor éppen az osztályon nem volt hely... De mindent zökkenőmentesen megoldottak. Szóval mi talán még innen is bemegyünk. Legalábbis nem szándékozom váltani, bár amikor olvastalak, elbizonytalanítottál. Az én dokim mostanában megy szabira, így nem valószínű, hogy neki pl. extrém mennyiségű kismamája lenne ebben az időszakban. Bízz ebben, hátha tényleg mostanság kevesebb lesz a szülés az átlagosnál! :wink: Ajajj, nagyon gyorsan megy az idő! Azért csak vigyázz magadra!
Ja! Ugyanez a helyzet nálam is: alig tudok a picikével foglalkozni... olyan furcsa!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Melitta!
Ez iszonyatosan hangzik! Jó, hogy nem lett bajotok! Zazival voltál?

Mamacka!
Próbálj nem agyalni a kórházi helyzeten, attól úgysem változik, csak magadat idegesíted, és még kevesebbet tudsz Andorra koncentrálni! Dévával én se tudtam olyan sokat foglalkozni, el is szaladt a terhesség, nem volt olyan hosszú, mint az első. Bizonyos szempontból nem is baj ez, ketteskének már odabent meg kell szoknia, hogy megoszlik a szülők figyelme.
Mesélj, milyen a lakás!
Júj, de izgi, már nagyon a végén vagy! :D

Lyly!
Bence nagyon helyes pasi! :D

Gyöngyi!
Lilinek gyógypuszik! :( Szegényke, nincs jó szériája. :?

Meli!
Jól látom, hogy Máté baba rád hasonlít? :D

Tali: Naaaaaaaaaagyon szeretnék menni, nekünk bármi jó.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Mamacka!
Még az jutott eszembe, hogy mikor a Keve született, akkor nálam is minden szabadidejében bent ült Attila, és szorongatta a fiacskáját, én csak szopizni kaptam meg. Ha nem lett volna ott, tuti tiszta depi lettem volna, így is kikészített, hogy előre befektettek. Aztán átjöttünk a Szent Imrébe, itt a babát nem lehet a látogatók közé vinni, még az apuka is csak üvegen át nézheti. Azt hittem, hogy ez valami borzalom lesz, mert én nem hagyom a babát magára, ezért mindenkit előre kitiltottam, Attila is csak napi kb. fél órára jött be a Kevével. Így, második babával nem bántam, hogy Attila nincs bent szinte egész nap, örültem, hogy a Kevével van, akiért ugye nagyon izgultam, hogy hogy fogja viselni a távollétemet. Nem is viselte túlzottan meg, a harmadik napon elsírta magát, de egyébként nem volt gond vele. Szerintem, ha Attila nem lett volna sokat vele teljesen kikészült volna, olyan kis érzékeny. Úgyhogy mindennek megvan az előnye, bárhogy is döntötök kórház-ügyben, próbáld a jót megtalálni a helyzetben!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Többiek?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Én egész hétvégén egyedül leszek a kölkökkel. Lehet, hogy zombi leszek. Ma is reggel elment Attila, és csak este 10 körül jött haza.
Délután elvonszoltuk magunkat a közeli játszótérre. (Kocsi Attilánál volt, így nem tudtunk oda menni, ahova én szeretek járni, két gyerekkel, babakocsival nem buszozok) Ezt alapból is utálom, aztán kb. 5 perc után eljöttünk, mert persze a focizásra a hinta és a mászókák körüli terület a legalkalmasabb! :evil: :evil: :evil:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Nekem meg herpeszem nőt mára :evil:

Melitta: remélem Zazi nem ült hátul. Biztos betojtam volna ha ilyen történik velünk. Figyu, múltkor írtat, hogy van valami víztisztítótok felszerelve. Áttudnád dobni az adatokat róla pü.? pusza

Vok: átküldtem, megkaptad? :)

Lidke: hát nem irigyellek a hétvége miatt. Nekem a jövőhét lesz rázós. Apa szerdán megy Portugáliába és csak vasárnap jön. Anyut már iderendeltem, csajos hetet tartunk majd. A játszótér nálunk is kaotikus szokott lenni, tegnap autógumikat görgettek a nagyok a csúzdáról le :?

Na megyek mákosgubázni :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Jó, hogy írod ezt a víztisztítót! Majd az új lakásba én is akarok, a minap egyről érdeklődtem is, de nem győztek meg.

Melitta!
Átküldenéd nekem is? Köszi!

Angi!
Említetted a múltkor az Öböl XI.-et. Akartam kérdezni, hogy az merre van, de mindig kiment a fejemből. Aztán a múlt héten egyik délután elindultunk sétálni (autóval), volt róla egy sejtésem, hogy hol van, és megtaláltuk. Egészen el voltam ragadtatva, nagyon szuper lett! Én még boldog lánykoromban jártam ott, mikor egy szerb hapsi nyitott egy bárt, de akkor még a földúton kellett beautózni a nádasba, és nem volt túl bizalomgerjesztő a hely. A bár nem volt rossz, csak épp mi voltunk az egyedüli vendégek. Nem is tudtam, hogy ezt így kiépítették! Azóta oda járunk sétálni. Kaptunk róla tájékoztatót is, elvileg van a Hengermalom út felől is egy bejárata, majd ma megkeressük. Az még közelebb lenne.
Köszi a tippet! :D 8)

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Melitta, engem is érdekelne a víztisztító, meg főleg a fürdőkádas csapra szerelhető. :) Elegem van a száraz bőrökből..... :twisted:
Vendég
 


Boglárkának nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk! Máté babát pedig Isten hozta idekint!

Lidke, mi újság az anyakönyvezéssel? Tényleg baromi dühítő... ÚGy tűnik, nagyon jól bírod a gyerkőcökkel, így is van?

Melitta, uhhhhh, ez durván hangzik. És a Zazi ezek szerint már bent ült...

Gyöngyi, jobbulást Nektek!

Angi, köszi kérdésed. Háááát, ilyenkor mikor alszik Boti én is pihenek. Pár percet, 20-30 percet legtöbbször alszom is. Jaja, a héten megyek dokihoz. Reméljük a legjobbakat! Ti jól vagytok már teljesen?

Barti, mi újság Pötyivel?

Olgo, akkor csak belógott vmi a múltkor? :D

Tudom,h még akartam vmit, csak mindig ez van, mikor picit lemaradok!

Edit, eszemben van a kép Botiról, de mostanában nem igazán készült :shock:.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Helló!

Lidke,
örülök, hogy Nektek is tetszett. Olyan nyugis és a játszi is klassz. Mi is voltunk ott azóta 1szer. Biztos nem lesz egyszerű a 7vége, de remélhetőleg Déva majd jó nagyokat alszik. :) Akartam már írni, hogy nagyon ügyes a kézmozgása. :)
Melitta,
húú, ez nagyon ijesztő lehetett. :shock:
Anita, Vali,
boldog névnapot a Tibi apuknak!
Anita,
használd is ki az időt a pihire rendesen! Drukk a hétre!
Lyly,
helyes a kispasid.
Gyöngyi,
tényleg gyógyuljatok már meg!!!
Eszti,
én Amwayes víztisztítót ismerek csak, nem pici pénzért.
Vali, Ildi, Edit, Annácska, többiek,
merre vagytok???
Meli,
Boginak boldog szülinapot! Kép

7végén itt voltak anyukámék és elmentünk velük a Vasúttörténeti parkba. Lidi annyira élvezte a kisvonatot. :) Ma meg Ringatón voltunk. Holnap megnézünk 1 ovit, szóval nem unatkozunk.
angi79
 
 


Sziasztok!

Nem túl jó hírekkel jövök... Most kaptam az sms Erától, hog tegnap reggel meghalt a férje, Kálmán. :cry: :cry: :cry:
Kértem, hogy ha tudunk beszélni, csörgessen meg.

Elmondhatalanul együtt érzek vele! El se tudom képzelni mit csinálnék a helyében és hogyan...

Még jövök este, most nem megy több...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Era, sok erőt és sokat gondolunk rád.
Ilyenkor azt érzem, NEM, NINCSEN felettünk senki!!!!!!!!!!!!!!
:( :( :(
Vendég
 


Era :cry: :cry: :cry:

Eszter szavaival élve
Elmondhatalanul együtt érzek vele! El se tudom képzelni mit csinálnék a helyében és hogyan... :cry: :cry: :cry:

Annyira segítenék,de tudom hogy nem igazán tudok.
:(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ma este nálunk a gyertya Eráékért ég. Minden erőmet nektek kívánom!!!

Kép
Vendég
 


Era: Nem tudok mit írni, az előbb bőgtem ki magam :( :( :(
Én ezt nem akarom elhinni !!!!!!!!!!!!!! Hogy történhet ilyen????
Őszinte részvétem!
Sok erőt kívánok Nektek, és ha bármiben tudunk segíteni, feltétlenül szólj!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nem tudom, hogy mit írjak... Nagyon sajnálom, de ez nem segít...
Era,
rengeteg erőt Neked! És én is gyújtok 1 gyertyát...
angi79
 
 


ERA:
borzasztó... :( :cry:
mindannyian együtt érzünk Veletek, őszinte részvétünk!!! :(
tünde_szõd
 
 


Era: nem tudok mit írni :( Őszinte részvétem!
Ha bármiben tudunk segíteni, szólj! Akár anyagilag, akár bármiben!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Era, őszinte részvétem! :( :( :(
Ez baromi igazságtalan...... Ha a távolból én is tudok bármiben segíteni, akár, amit Cory is ír, rám is számíthatsz!
Sok erőt kívánok Neked, kapaszkodj a gyerekekbe!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Drága Era: Fogadd őszinte részvétünket! Hihetetlen ami Veletek történt!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Era! Ha olvasol minket én is csatlakozom Coryhoz és Anitához! És este mi is gyertyát gyújtunk! Kérlek, szólj, ha BÁRMIBEN tudunk segíteni! Ölelünk benneteket!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Víztisztító: a talira viszem a prosikat, amiket a vásárláskor kaptunk.

Tali: Babettával ma beszélgettünk és igaza van: Annácska május elején szül, így az óvis talit vagy előbbre kellene hozni, vagy más helyszínt keríteni, mert hát, khmm, ugye sehogy sem jön ki jól... Én megnézném a pocakját is... Nos?
Nálunk még kb. egy hónap és lesz fű a kertben. De az ugye odébb van. Addig én már a nálunk-talit eltolnám. Aztán szívesörömest!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Era! Őszinte részvétünk... Nagyon sok erőt, és kitartást kívánunk Nektek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Era!
Erre nincsenek szavak...
Ha tudunk segíteni, szólj!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Era: Őszinte részvétem. nem tudok mást írni, annyira felfoghatatlan az egész. Szólj ha bármiben tudunk segíteni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti!
Írtam privit!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kedves Era
Őszinte részvétünk!

Lipovszky család
:cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Harmadszor törlöm ki,amit írtam.

Egyszerűen nem találok szavakat.
Mélységes részvétem Eráéknak.


Méleket megkaptam, természetesen rám is számíthattok.
Majd írok is, de most össze kell szednem a csapatot.
vas
 
 


Kedves Era!

Fogadd öszinte részvétünket! :cry: .....igazságtalan az élet....








Köszönjük a szülinapos köszöntéseket!!!
Vendég
 


Ildi: Gyere msn-re, ha tudsz!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Era!
:cry: :cry: :cry:
Én sem találom a szavakat! Őszinte részvétem, bármiben tudok segíteni , kérlek szólj!!!
Csema

KépKép
csema
 
 


Vali, nem tudok belépni, mert új jelszót kell kreálnom(de fogalmam sincs a régiről se ), ha megoldottam a problémámat, fönnt leszek
vas
 
 


Era!

Fogadd őszinte részvétünket :cry: :cry: :cry: Egyszerűen felfoghatatlan :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Era!
Végtelenül sajnálom,hogy ilyen borzalmas tragédiát mértek rátok!!!
Ez döbbenetes és annyira szomorú....


Erával egy napon teszteltünk egy héten belül születik a kistestvérke,igaz? Én is határozottan szeretnék segíteni nekik!!
Kinek írhatok ez ügyben?
holka
 
 


OlgoHolka, nézd meg a postaládádat :wink: Angi megadta az e-mailcímedet, ott minden rajta van.
Vendég
 


Köszi Eszti.
holka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: