Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamák!

Sokat szabódtam, hogy megnyissam-e ezt a topikot. Még nagyon friss kismama vagyok, még orvos sem látott.
A fertility szept 13-ra számolta a szülés időpontját, és ez pedig már ősz, legalábbis vénasszonyok nyara.
Az első babámat várom.

Puszi mindenkinek
P (4+1)
pitypalatty
 
 


Szia Pitypalatty!

Én is hasonló cipőben járok, tegnap volt egy pozitív tesztem (42.nap), ma este megyek dokihoz. Tudnál abban segíteni, hogy a fertility hogyan számolja ki a szülés időpontját? A görbéim ott vannak, már be is írtam a pozitív tesztet, de más adatot nem láttam.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!
a 2006 tavaszi babás topikból kukkantottam be.
Gratulálok a zigótákhozKép
Figyeljetek oda magatokra, vegyetek vissza a tempóból nehogy baj legyen!
Katicuska
29+2
katicuska
 
 

 
 

Na végre idetaláltam!
Én 4 hetes terhes vagyok, a babanet szept. 1-re írta a szülés időpontját.
Első babámat várom, 28 éves vagyok, augusztus 27-én volt az esküvőnk.
hétfőn este megyek dokihoz.
Pitypalatty
Hogy tervezted megmondani a szüleidnek és mit szólt a párod?

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!
Én a nyári babáktól néztám át hozzátok, az egyik kismama jelezte, hogy már kezdünk veteránok lenni, hiszen már vannak újak! Kép
Manka2, mi még benneteket is leköröztünk, nekünk aug. 6-án volt az esküvőnk, és május végére várjuk Babucit! Kép (mi egyébként nem terveztük, de annál inább örültünk)
A család egyébként úgy tud örülni egy új jövevénynek, hogy nem is gondolnád! Szóval szinte lényegtelen, hogy mondod meg, úgyis mindenki imádni fog! Kép
Gratula minden új kismamának, vigyázzatok magatokra, semmi emelés, és jó pocaknövesztést!
Ja, és minél kevesebb hányást...Kép

Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Én a 2005 őszi babás topikból jöttem "nosztalgiázni" mivel már a 8. hónapban voltam, mikor rátaláltam a topikra! Kép

Mindenkinek problémamentes babavárást, komplikációmentes szülést és gyönyörű, egészséges kisbabát kívánok! Kép

Lehet, hogy ha a kicsi mellett lesz időm, néha olvaslak Titeket, ha nem zavarok!Kép

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, Mézgombi, Katicuska!
Köszönjük szerintem mindhárman a gratu-kat. Igyekszünk egészségesnek maradni, hogy minden rendben menjen az elején. Ez a legfontosabb.

Cupicica!
Hogy örülök, hoyg te is itt vagy. Már sokszor olvastalak sik helyen. Gratulálok!
A fertilitinek a testvéroldala a Pregnancy tracker. Ott betudod állítani az adatokat. Sztem legcélszerűbb a fertiliti által megadott p.é-től számoltatni.
Ha még kell, segítek.
Mit mondott a doki? Mikor volt p.é-d? Volt Uh.?
Mesélj!

Manka
A férjem nagyon örült. (Üröm az örömben, hogy múlt áprilisban már elvesztettünk egy magzatot, és ezért nem először vagyok kismama, de az első gyerekünket várom.) Reggel felébredtem 3:49-kor, arra,h kell menni Wc-re, de nem akartam elpasszolni a tesztelési lehetőséget. 3:55-kor két határozott csík látszott. Azt mondta, teljesen biztos volt benne, hogy pozitív lesz. Megfordult és aludt tovább. Én persze le sem hunytam a szemem, csak a pocim simogattam reggelig. (Akkor főztem neki kávét.) Nagyon boldogok voltunk/vagyunk mindketten. 2002-ben házasodtunk össze, és régóta vágyunk egy babára.

A szüleimnek nem fogom megmondani, mert 1. nem találkozunk személyesen csak max 3-4 havonta egyszer, 2. éppen válnak (nem szerepel a terveik között a család gyarapítása), 3. nem akarom,hogy azért aggódjanak, hogy vajon megmarad-e /én tudom, hogy igen./
Akkor fogok szólni nekik, ha már biztos biztos lesz. Egyébként tudom, hogy nagyon fognak örülni.
Most még azt is ki akarom élvezni, hoyg rajtatok és a férjemen kívül senki nem tudja.

Lányok, mik a tüneteitek?

puszi mindenkinek
p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Már én is gondolkodtam, hogy megnyissam-e az őszi topikot, de aztán beelőzött Pitypalatty Kép De nincs harag Kép
Nálam ma bizonyosodott be, hogy dobog Pöttöm szívecskéje a pocakomban, ma kukkantottuk meg UH-on. Már karácsony előtt produkáltam a két csíkot, de csak most jutottunk el dokihoz. Kb. a 6. hétben lehetek, a pontos "koromat" majd jövő hét kedden tudjuk meg, mert akkor egy jó felbontású UH-on nézzük meg, a mai gép egy kicsit elavult volt, de a lényeg látszott Kép

Próbálok gyakran benézni, de van már egy kisfiam, Marci, aki 13 hónapos és ugye mellette azért nincs nagy szabadságom.

Remélem egyre többen leszünk!

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia Melinda!

De jó, hogy egyre többen vagyunk. (már 4-en!)
Persze Te azért előttem jársz jóval, kb. Mankával lehetsz egy idős.
Milyen a terhességed?
Különbözik az elsőtől?
Milyen Marci mellett kismamának lenni?

puszi
pitspalatty
pitypalatty
 
 


Sziasztok
De jó, hogy sokan vagyunk!!
Cupicica
Mlyen volt a dokinál? Mondj el mindent részletesen!
Bujka
Attól függ honnan számolod a 6 hetet, ha az utolsó menstruáció első napjától, akkor én is hat hetes vagyok, ha az ovi-tól, akkor 4. Hétfőn megyek dokihoz és nagyon izgulok, hogy végre láthassam a kicsi babámat, mert egyenlőre nem fogom fel.

Kép
manka2
 
 


Manka
Lehet, hogy nekem is még 2 hetet kellene várnom?
Majd írd meg, mi volt!

p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!
Már egy ideje olvaslak benneteket, én is kismama vagyok és őszre várom a babócámat.
Minden kismamának problémamentes pocakosodást kívánok!

Manka
Mi nagyjából egyidőben járunk! Nekem is szept 1-re hozta ki a babanet a szülés várható időpontját.
Én már 29-én voltam dokinál (5+1) és látszódott petezsák, benne szikhólyaggal. Azt mondta a doki, hogy e hét vége fele valszínűleg lehet szívhang is. Majd én is hétfőn megyek dokihoz.

Pusz mindenkinek
Dodo (6+2)
dodo80
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokan lettünk!Kép
Tegnap az UH-n látszott a petezsák (kis fekete folt), benne még apróbb fekete pöttyökkel. 3 hét múlva kell mennem megint, akkor már lesz szívhang is!
Az orvos augusztus végére-szeptember elejére számolta a szülés várható időpontját, a babanet szerint augusztus 31.

Nekem egyenlőre semmilyen tünetem sincs, csak a mellem érzékenyebb a szokásosnál, és csak néha feszül. Pici émelygést este szoktam érezni vacsi után, meg délelőtt, de ezek is rövidek.

A családnak még mi sem mondtuk el, a doki is azt tanácsolta, hogy várjuk meg a következő UH-t, azon már nemcsak egy "folt" lesz, és a képet csak úgy mellékesen a nagyszülők elé lehet tenniKép

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica
Tüneteim nekem sem igazán vannak, enyhe cicifeszülés, szintén ritkán émelygés, kívánósság sem jellemző, viszont oda meg vissza vagyok a málnás dolgokért :-)
Dodo
dodo80
 
 


Sziasztok!

Marci alszik, így próbálok egy-két sort írni.

Dodo!
Üdvözöllek, mint "öreg motoros" Kép Gratula Neked is a pocaklakóhoz!

Cupicica!
Gratula a petezsákhoz és pöttyöcskéhez. Kép Én 25-én voltam az első UH, mert sajna fájt a bal oldalam és méhen kívülitől tartottam, akkor mi is petezsákot láttunk és szűk 2 hétre rá már a szívecskét is. 3 hét múlva már Nektek is biztosan ott lesz Kép

Manka!
Ha az utolsó mensitől számolom, akkor már 8 hetes vagyok, bár a hivatalos számítás így történik. Viszont tudom, hogy valszeg a köv. mensi megjövetele előtt sikeredett a baba, így reálisabb a 6 hét. De majd az okos Uh gép pontosat mond úgyis. Marcival is így volt egyébként.

Pitypalatty!
Mikor is akarsz dokihoz menni? Szerintem a mensitől számított 6. hét környékén érdemes először UH-ra menni, ha már rögtön szívverést is szeretnétek látni. Nálam mindkét terhességnél először "csak" petezsák volt és én végig paráztam a köv. Uh-ig terjedő időt, hogy tényleg lesz-e baba. De Te tudod, ahogy a szíved diktálja Kép
Marci mellett még nem jelent problémát a terhesség, talán annyiban, hogy nagyon aluszékony, fáradt vagyok (1. terhességnél ilyen abszolúte nem volt), de egy Örökmozgó mellett pihenni elég nehéz. Inkább a későbbi időszaktól félek.

Nekem cicifeszülés nincs, illetve a szopi miatt nem érzem, viszont sokkal jobban van hányingerem a nap bármely szakában. És az a fránya fáradtság. De egye fene, a cél érdekében mindent Kép

Ja nekem a Házipatikás kalkulátor augusztus 24-ére hozta ki a szülést, de tudom, hogy későbbi baba. Azért nem baj, hogy ide írok? Kép A nyáriak már annyit írtak és én Marci mellett nem tudnék felzárkózni hozzájuk.

Tényleg Ti honnan írtok? Mi Érden lakunk.

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Akkor a hétfői vizsgálaton még nekem is csak pöttyöcskék és foltocskák látszanak majd? Vagyis szerintem egyáltalán nem fog semmi sem látszódni, mert úgy emlékszem, hogy a doktorbácsinál nem volt UH a rendelőben és szerintem, majd el kell mennem Fehérvárra UH-ra.
Én iszonyú rosszul vagyok egész nap, reggel úgy ébredek, hogy rosszul vagyok, fél 12-kor már majd meg halok az éhségtől, addig azért szar, utána émelygek, aztán 4körül jön az újabb rosszul lét, hazaérek eszek és míg el nem alszom egyre rosszabb. Délután már nagyon fáradt vagyok minden nap. Az egész 4 napja tart, addig a mellfeszülésen kívül semmi bajom sem volt. Nem tudom meddig fog ez tartani, de ez így nem annyira mulatságos.
Anyukám azt mondta, hogy lányom lesz, mert ő is velem volt rosszul, öcsémmel nem.

Kép
manka2
 
 


Melinda!

Én Budapestről írok. A kalkulátorok szerint én is hat hetes voltam tegnap, de nekem is az az érzésem, hogy későbbi a baba. (a fertility szerint 20.napon volt peteérésem!) Majd a következő UH-n kiderül..)

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Dodo
Örülök, hogy Te is közénk tartozol. És pont egy napon Mankával.

Cupicica
De jó lehet látni a kis fekete pöttyöt!
Asszem akkor nekem erre 1 hét múlva lesz esélyem.
Én vagyok a legfiatalabb.
Te most hány hetes vagy? Kiderült ez pontosan?
(Én elvileg az utolsó menstruáció szerint 5+1 (ciklus: 36 nap) lennnék szept 7 szüléssel, de a fertilitis+wunschkinderes peteérés szerint 4+2 vagyok szept 13 szüléssel. Én az utóbbihoz igazodom.)
Szóval akkor tényleg értelmetlen még dokihoz menni.

Nekem a cicim egy kicsit feszül, de ez még csak a kezdet, majd jobban fog, és a hasam is feszül belülről - megynyugtatóan különbözik a menstruáció előszelétől. És fááraadt vagyook!

jó pocakosodást!
pitypalatty
pitypalatty
 
 


Bujka!
Én békéscsabai vagyok.

Manka!
Azért írtam, hogy én is hétfőn megyek, mert nekem azt mondta a doki, hogy elképzelhető, hogy már most a hét vége fele lesz szívhang. 6-7 hetesen szokott már lenni ha jól tudom. De biztosan attól is függ milyen az ultrahang. Drukkolok!

Dodo
dodo80
 
 


Pitypalatty!

Ahogy már írtam, én is 5+1 voltam (mensitől) amikor voltam a dokinál. szerintem már csak azért is érdemes elmenned, hogy megnyugtasd magad, hogy méhen belül van. Én legalábbis így voltam vele. És akkor látszódott már. De a szívhangra ugye még várni kell.
Drukkolok!!!!

Dodo
dodo80
 
 


Melinda

Csak most vettem észre, hogy Te is írtál.
Én is kb a 6. hetet tervezem, mert a múltkor rögtön elrohantam, és nem látszott semmi (csak hasi uh-t használnak a kórházban), aztán 3 naponként visszahívtak, és azzal paráztattak, hogy méhen kívüli vagyok. Ezt nem leszek hajlandó mégegyszer végigcsinálni. Úgyhogy bármennyire és szeretném már látni, ülök a fenekemen.

Lányok ti szedtek vmi vitamint?
Én most csak folsavat, de jövőhéten beszerzek majd egy New Life nevű californiás vitamint. A dokinő, aki segített összeszedni magam a vetélés után ezt javasolta.
Mi a helyzet a jóddal?

Esztergomban lakunk.

/Remélem, nem hagytam ki senkit./

puszi
pitypalatty (4+2)
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!

Ha csak hasi, akkor tényleg várj még.
Én elevitet szedek.

Dodo
dodo80
 
 


Sziasztok lanyok!

En nem vagyok terhes, de nosztalgiazni szeretnek a 2004. oszibol. A fiam 2006. szept 24. lesz 2 eves.

Mindenkinek egeszseges babavarast kivanok.

Itt leszek am es olvasgatlak majd titeket, de csak a hatterben.

Kovettem a 2005. oszit is. Kép

Mutatoba egy kepecske, a kitartashoz.

MagiKép
Vendég
 


Pitypalatty!

A "hivatalos" számolások szerint (utolsó mensi első napja) 6+1 vagyok. Az UH-n meg kézi tapintásra is látszott, hogy méhen belül van. Nekem hüvelyi ultrahanggal nézték.

Június vége óta szedem az Elevitet és folsavat is, december közepe óta pedig egy Sunrider-es készítményt: Prime again a neve. Ezt azért javasolta a családtervezős védőnő, mert a ciklusom második felében - a görbéim alapján - nem ugrott túl nagyot a hőm + paráztam, hogy szeptember óta próbálkozunk, még nem történt semmi, biztos nem lehet gyerekem stb. Ez egy gyógynövény készítmény, a hormonháztartást befolyásolja, mindenféle női bajokra ajánlják.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Én Elevitet szedek, de többet azt hiszem nem is fogok. Ebben minden benne van, amire most szükségünk van a Babóval Kép
Sajnos ez az állandó UH-ra rohangálás, mert nem tudod mi van, tényleg idegesítő lehetett, pláne 3 naponta. Ha csak hasi UH van, akkor azon tényleg később látják meg, úgyhogy ha nem akarod paráztatni magad, akkor ülj a fenekeden (utánad szabadon Kép)

Manka!
Nálam is ez a hirtelen éhségérzet és hányinger jön. Ilyenkor jó mindig enni valami apróságot. Legyen Nálad esetleg kis korpás keksz, asztalt gyümölcs, az talán segít. Kitartást!
Általában a 6.-7. hét táján látszódik szívműködés, az utolsó mensitől számítva, úgyhogy már Neked is doboghat ott valami. Kép

Magika!
Halihó, én a "Friss kismamás" topikba írok. Titeket szoktalak olvasni, de jól eltűntél. Zolika nagyon édes és a nyakkendő Kép

Ahogy elnézem az ország elég sok szegletéből vagyunk Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Magika
nagyon aranyos a kisfiad

Dodo
éna zon gondolkoztam, hogy szerintem a méhen kívülit már érezném. Annyira de annyira rosszul lennék. Most viszont ugyanazt érzem, amit az előzőnél, ugyanúgy feszít. Szerintem bent van. Ez nem aggaszt. Kép
Vagy van vkinek olyan ismerőse (reméljük saját tapasztalata nincs,) akinek méhen kívülije volt? Én azt hallottam, hogy az ember annyira rosszul van olyankor, hogy így is, úgy is eljut az orvoshoz.

Bujka
Ülök a fenekem, és növesztem a babót almával répával, káposztával és pulykamellel.

Elevitesek
én a múltkor nem voltam hányós, csak émelygős. Az elevittől azonban minden reggel majdnem vót vukk. És csak akkor. A magne B6 viszont tényleg nagyon jó volt.
ÉS nekem émelygés ellen nagyon bejött még a körte friss levegőn. (lehet, hoyg őrült dolognak hangzik, de ez volt titkos receptem)
/Igen, tényleg nagyon hókusz pókuszosan hangzik Kép/

Lányok arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha tudnánk egy ilyen ki hányadik hétben van táblázatot kreálni. Pontosan még nem tudom, hogy hogyan kellene kinézni. Végülis mindannyian szeptembert céloztuk be.
Van vmi tippetek?
(Azért vetődött fel bennem, mert hál'Istennek sokan lettünk - igaz még mindig én vagyok alegkisebb Kép - és idővel nehéz lesz mindent átlátni)

Pihenjetek sokat a hétvégén.
Én tanulok, mert hétfőn államvizsgázni fogok.

De azért még majd jövök.

puszi mindenkinek
pitypalatty (4+2)
pitypalatty
 
 


Szia Pitypalatty!

Hú, de rendes kislány van, hogy ilyen egészségeseket eszel. Meg vagy dícsérve! Kép

Ez Elevit önmagában, ha nem eszel mellé, akkor engem is majdnem a WC-re küldött, de én mindig reggeli közben veszem be és nálam semmi panasz. A Magne B6-ot én csak félidőtől szedtem Marcinál, amikor viszont az Elevitet már abbahagytam, így a közös hatásukat nem tapasztaltam.

Majd a táblicsku gyártást kipróbálom, de ne vegyetek rá mérget, hogy össze is jön. Majd a hétvégén, amikor Párom vigyáz Marcira...

A hétvégére jó tanulást, ha az bármikor jó tud lenni. A hétfői államvizsgára pedig egy szekérrel!
Mit tanulsz?

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Nekem szerencsére nem volt a környezetemben senki, akinek méhen kívülije volt. Elképzelhető, hogy már problémák lennének!
Az jó, hogy Te, mint tapasztalt kismama már tudod mit kell érezned!!! Nekem ez az első Babóm így tapasztalat zero. És nekem is feszít.
Államvizsgához jó sok kalappal kívánok, nálam július vége van kiszemelve, remélem meg tudom még csinálni! Azért ne izgulj nagyon és próbálj pihenni is!
A táblázatot nagyon jó ötletnek tartom!

Elevit
Nekem semmi különösebb bajom nincs tőle (eddig), esetleg annyi, hogy egy kicsit székrekedést okoz, de ez gondolom a vastól van. Sokakat egyébként azzal rémisztgetnek, hogy óriás bébijük lesz tőle, de többen szedték a környezetemben pocakosodás alatt és egyiküknek sem lett óriás kisbabája. Több kedves gyógyszerész ismerősünktől is azt hallottam, hogy teljesen jó. Én ezeket hallottam.

Magika!
Nagyon ari a kisfiad, büszke lehetsz rá!!!

Puszi mindenkinek
Dodo
dodo80
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a bokokat, de nektek is ilyen lurkotok lesz 2 ev mulva. Kép Kép Kép

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy nagyon hosszút, de elszállt, úgyhogy most csak röviden ugyanazt.

Magi
Igazad lehet, de ez nekem hihetetlenül a jövőbe veszőnek tűnik Kép

Melinda
Köszi a dícséretet, bár bevallom, tegnap főztem egy csupa E betűs spagettit.
Na majd mától.
Olaszból megyek államvizsgázni.

Dodo
A második szemesztertől már én is kezdő leszek, csak addig tudok okoskodni.
Te miből fogsz államvizsgázni majd?

Most tanulok, de még majd benézek
puszi
p (4+3) a ferti szerint
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki a családdal tölti a hétvégét Kép Én is, csak egy kicsit bekukkantottam. A táblázattal próbálkoztam, de egyenlőre nem sikerül felraknom megfelelő formában. De próbálkozom, mert a remény hal meg utoljára Kép

Pitypalatty!
Sajna szinte már alig tudunk valami olyat enni, hogy a fele ne E betűből lenne. A zöldségekben, gyümölcsökben is sajna már annyi a vegyszer, csak az ugye nincs rajta feltüntetve Kép
Olaszt én is tanultam 2 évet nagyon intenzíven, gazdasági nyelvvel kibővítve. Nagyon klassz tanárnőm volt, de sajna azóta (már vagy 8 éve) nem foglalkoztam vele, így már semmit sem tudok.

Elevittel tényleg nem feltétlenül lesz óriásbabája az ember lányának. Mondjuk nekem Marci 4150 grammal született, de az Elevitet félidőig se szedtem, így tuti nem attól lett ilyen szép nagy baba, hanem inkább az én erős alkatomat, csontozatomat örökölte Kép

Mindenkinek további jó hétvégét:
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!!!Kép

Elevit: én egész terhességem alatt szedtem, sőt előtte is több hónapig (mert mondták, hogy ajánlatos a teherbeesés előtt 1-3 hóig szedni, nade nem jött össze azonnal a baba, szóval szedtem) és 3850g-al született a kisfiam 40+1-re. De sem én sem a párom nem kicsi, úgyhogy biztos nem az elevittől lett ekkora KépKépKép
Ja, és én még most a szoptatás alatt is szedem!

Mindenkinek jó hétvégét és további jó pocakosodást kívánok!

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Melinda

Igen, az E betűk problémásak. Mindenestre azt tudom, hoyg legalább a dióbélben tuti nincs, amit a nagymamámtól kaptam. Kép
A nyelvtudás azért olyan mint a biciklizés. Szerintem könnyen visszajön, csak önbizalom kérdése.

Most a nagy babaáról jut eszembe, hogy a babáknál vajon mitől függ az, hoyg kinek a testsúlyát öröklik. A férjem normális nagyságú és súlyú volt, én viszont alig voltam 2,5 kiló, és picurka voltam nagyon.
Valahogy átlagolódik a 2, vagy ez nem öröklődik?
(Jobban oda kellett volna figyelnem annak idején a suliban.)

Viki
Mikor született a babád?

puszi mindenkinek
p (4+3)
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!

Peti 2005.09.16-án 05.57 órakor született!

Egyébként szerintem nem számít, hogy a szülők anno mekkora súllyal születtek KépÉn 36. hétre születtem 3400g-al, a párom meg a 42. hétre 2800g-al, és lásd a mi babánk pontos volt és se nem kicsi, se nem nagy! Kép

Jó babavárást Mindenkinek!Kép

Viki+Peti 16+2

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Van képed valahol Petiről?

(Sztem én az ő 1. szülinapja körül fogok szülni.)
Már ha minden rendben lesz, és a babám megmarad.

Köszi a jókívánságot.
puszi
p
4+4
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!

A "lakóhely szerint"-ben, a "pécsiek jelentkezzetek!" topikban van fent egy csomó Petike foto!!!Kép

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Pécsi vagy? Én is baranya megyei vagyok eredetileg, Pécsen is laktam 1 évet, 1,5 éve Esztergomban vagyunk.

De, jó, megyek megnézem.
p
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!

Igen, pécsi vagyok, itt lakom szinte születésem óta, kivéve 99-2004-ig.

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csatlakozok hozzátok mint friss kismama.Én még dokinál nem voltam így csak az utolsó mensim kezdő napja mutatja, hogy mikor fogok szülni. Eszerint 2006. aug. legvégén lesz a nagy nap.Én csak a 2. kimaradt mensi időpontja után tervezek dokihoz menni, hogy tuti legyen már szívhang.
Egyébként ez lesz a 2. babánk, van egy 16,5 hónapos kisfiam.Mellette nem biztos, hogy minden nap betudok nézni hozzátok, de igyekszem.

Andi
szerdi
 
 


Na én is megjöttem a hétvégi pihiből.
Hétvégén kicsit jobban voltam, iszonyú nagyokat aludtam és így csak kb 3ig voltam rosszul, este felé már nem annyira.
Én nehéznek érzem néha az egész hasam és gyakran szurkál és lüktet a jobb olalam. Azt olvastam, hogy ha mindig egy oldalon fáj és vérzik, akkor az a méhenkívüli terhesség jele. Nekem vérzés nem volt, de a szurkálás az nagyon is egyértelmű. Terhességem előtt is mindig ott azon a ponton szurkált néha és ha beleerősített, elmentem dokihoz és mindig gyulladásom volt.
Szorítsatok, hogy ne legyen baj, ma megyek dokihoz.

Pitypalatty
Szorítok az államvizsgádhoz!

Magi
Nagyon szép kisfiad van!

Szerdi
Üdv itt

Én is Elevitet szedek, nekem is gond, ha nem eszek rendesen előtte, akkor jön a rókakoma.

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!
Ha nem haragszotok, néha-néha benneteket is olvaslak. Én elvileg a nyári babás topikba tartozom, elméletileg augusztus közepén fogok szülni. De a lányok ott már annyira "előrehaladott" állapotban vannak, hogy labdába sem rúgok mellettük, ott még "kicsi" vagyok... 9 hetes terhes vagyok, és ha nem túl nagy gond, ide is be-be irogatnék... Kép
És a legfontosabb: gratulálok minden babásnak!!!

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya
Nyugodtan írogass, örülünk Neked!
Bár itt meg te leszel a "legidősebb" Kép, de az nem baj, mert tanulunk a tapasztalataidból.
Engem a férjem Banyek-nek hív, úgyhogy megmosolyogtam a neved

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Valamelyikőtökkel előfordult már hogy a menszi napja körüli teszt negatív lett, de után a későbbi pozitív? Már 2 hete késik, az első teszt negatív lett. Most meg fájdogál a hasam. És a hőm azóta 37.2.
Szerintetek??
Manó
manó11
 
 


Szia Manó!
Én a helyedben vennék még egy tesztet. Utána okosabb leszel. De gyanús vagy nekem... Szerintem itt baba lesz! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok lányok!
Én is 2006. nyári babás vagyok csak bekukkantottam egy kicsit!
Hányinger: sima B6 vitamint szedtem rá volt, hogy naponta 5-öt ( az orvos mondta)

Dodo!
Nézz be a kórházak, szülészetek- békéscsabai kórházban szülők topicba. én is Békéscsabai vagyok. Ebben a topicban szoktak írni védőnők és szülésznők is.

Manó!
Az első tesztem nekem is negtív lett.Szerintem a testhőmérsékleted önmagáért beszél úgyhogy én is vennék egy tesztet a helyedben!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, mindenkinek!

Manka
NAgyon várom, hogy mi volt a dokinál.
Milyen idős vagy most?
Szerintem nem lesz semmi baj, ne aggódj!

Manó
Csinálj egy tesztet! Reméljük II.

Banya!
Gyere hozzánk is nyugodtan.

Levizsgáztam. 5-ös.
Na, most megyek pihenni.

Davallia
Eszméleteln jó eza kép.

Még majd beugrom, most rohanok haza, hoyg ledobhassam a vizsgaszerkómat.

Puszi mindenkinek
p
4+5
pitypalatty
 
 


Eddig nem mertem még egy tesztet csinálni, de úgy látszik csak kellene.
Amúgy úgy fájdogál a hasam, olyan mintha megjönne, de nem annyira erős. Kicsit fáj csak.
manó11
 
 


manó!
Húzzál a gyógyszertárba és vedd meg a tesztet azonnal!

Kép

Kép
katus73
 
 


Pitypalatty
Gratulálok a vizsgádhoz! mos végre lereszthetsz egy picit.
No. 25-én volt az utsó mensim első napja, tehát akkor 6 hetes+1napos.
Manó
Csinálj tesztet, csinálj tesztet, csinálj tesztet!!

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, nem mintha mi olyan régen lennénk itt Kép
Szerdi!
Én is a második babámat várom, így a 13 hónapos Marcim mellett sajnos én sem leszek a legaktívabb topiklakó.

Banya!
Én is így voltam vele, hogy elvileg még augusztusban fog születni a Manó, de a nyáriak már annyira összeszoktam, hogy inkább idejöttem. Gyere Te is ide nyugodtan! Kép

Manó!
Az én tanácsom is egy második teszt! Első babámnál én 3-at csináltam Kép És most itt rámolja szét körülöttem a lakást!

Manka!
Ne aggódj, nekem is fájt a bal oldalam, szúrkált, azért elmentem dokihoz, de nem volt semmi gond. Nekem azt mondta, hogy a méhszalagok nyúlnak és a csontos részekhez rögzülnek (vagy valami ilyesmi). De ma úgyis mész dokihoz és megnyugtat, hogy nem lesz semmi baj Kép

Pitypalatty!
Gratulálok a vizsgához! Nagyon ügyes vagy Kép

Ma annyira, de annyira rosszul voltam délelőtt, hogy 1,5 órán keresztül a ház felsőrészében kuksoltam Marcival, mert féltem vele elindulni a lépcsőn, mert olyan gyengének éreztem magam, hogy féltem elejtem. Ma megvolt az első rókakoma is Kép Marcival még a nyomáig sem jutottam. Remélem csak kivételesen rossz nap volt a mai.

Azt hiszem ennyi, mert Marci éhes, megyünk ebédelni.

Puszi: Melidna

KépKép

KépKép
bujka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: