Új privát üzeneted érkezett!

Milyen hülyeséget írtam. Rúgkapál, mint egy halKép. Inkább kis békaKép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti!

1 tipp: mentsd ki a topicot a kedvencek közé, így ált. mindig bejön.
Nagyon helyes Bendegúz!
Én csak addig fordítom hasra, amíg a hátát mosom. Mostanában próbálja kinyomni magát állásba, ha úgy van.
Hal Kép Nekem fel se tűnt. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy zavarok, segítség kellene: nem tudok az őszibe bejutni, eltűnt. A kedvencek között benne van, de ott csak egy darabig látom az üziket, ha meg frissítek, akkor már nem jön elő. Ötlet?

/ csak azért jöttem ide, mert láttam, hogy ez működik, és "ismerek" is közületek pár embertKép /

Köszi!
Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 

 
 

Vendég
 


Tünde!
Köszi az ötletet! Kimentettem!

Ma almapempőt próbáltunk, de csak pár kanállal. Nem igazán jön be Bendegúznak ez a kanalazás, olyan arcokat vág, mintha nem tudom mit dugnék a szájábaKép. De akkor is most minden nap próbálkozunk, mert szerintem a tej már nem lesz neki sokáig elég, sőt már most sem elég, este tápizunk is.
Tünde, tudom hogy most nem adsz Zitának hozzátápit, csak a Sinlacot (ha jól emlékszem), de amikor adtál neki gyümit az mennyire volt pépes, vagyis mennyire mixelted szinte folyóssá a gyümiket? Lehet hogy ez az alma kicsit túl darabosas-sűrű is volt Bendegúznak, nem tudom. Meg is botmixereztem kicsit miután lereszeltem, de nem nagyon. Az a baj, hogy nem tudom az üveges bébikajáknak pl milyen az állaguk.
Na, majd belejövök lassan. A következő majd a répa lesz a déli szopihoz, kíváncsi vagyok a reakcióraKép.

Most megyek kicsit játszani!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde Kép Köszönöm szépen!

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Márti!

Én az almát csak lereszeltem, megette Zita, nem volt gond. Az íz kedvéért kevertem bele egy kis tápszert, úgy jobban csúszott. Kép
Vendég
 


Én meg egy kis anyatejjel próbáltam "megbolondítani" az almát, de Bendegúzt nem lehetett átverniKép. Pedig biztos az elején segít, ha érzi az ismerős ízt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Többször próbálkozni kell, aztán belejön ám!
Zita csak az édes almát ette meg, a savanyút meghagyta nekem. Kép
Vendég
 


Hahó, Manka, Tibicsoki, Oréka!

Tessék írni minden nap, mert kihal a topic!

Márti!
De jó, Te legalább gyakran jössz!

Kirsten!
Azé' legalább olvasol minket?
Vendég
 


Ez a fránya betegség teljesen kiütött Kép, de holnaptól összeszedem magam. A TOPIC NEM HALHAT KIKép!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Kép
Vendég
 


Tünde!
Jönnék én még gyakrabban is, csak néha olyan mintha csak monologizálnék itt Kép. Magamban beszélgetni meg még nem szoktam, de lehet hogy eljön még az az idő is Kép. Bár jobb lenne, ha inkább Bendegúz hamar megtanulna beszélni, és akkor vele beszélgetnék.

Közben mindig olvasom az őszi topikot is, hogy mit csinálnak a többi kortársaink.

Vettem Bendegúznak egy dinnyeszelet alakú rágókát, tök guszta, mindig megkívánomKép. Majd lefotózom vele. És olyan jól rágható állaga van, talán idővel majd megtanulja, hogyan is kell a szájába venni Kép.

Nálatok mennyire fix időkben vannak a napközbeni alvások, mert nálunk általában ahogy esik úgy puffan. Van hogy másfél óra délelőtt a játszókában, du meg csak kevesebb, de van hogy délután is két részletben megalussza a két órát. Ha meg sétálunk, azalatt mindig alszik, de az gyakran kiüti a délutáni alvást. A teraszon is képes két és fél órát aludni. De jobb lenne, ha nagyjából ezeket be tudnám határolni, mikorra esnek. Például most hétvégén jönnének munkatársak direkt Bendegúznézőbe, és nem tudok olyan időpontot mondani amikor biztos nem alszik, mert lehet hogy pont ma pont akkor zuhan el. Ha meg nem álmos nem nagyon lehet előbb elaltatni. Viszont ha álmos, akkor elalszik maga is, de leginkább játék közben.

Manka!
Remélem már jobban vagy, várjuk a jelentkezést!

Oréka,
Ágoston meggyógyult?

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ma reggelre nőtt egy jó nagy herpesz az orrom aláKép, legutóbb gyerekkoromban volt, úgy látszik az immunrendszerem a béka feneke alattKép.

MártiKép
Ne is emlegesd a dinnyét, a terhességem alatt azon éltem, imádom!! Mikor lesz már nyááááár?!?!
Nálunk a nappali alvás minden kaja után kb. 1 órával történik, de az utólsó nappali szundi csak 20 perces.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én imádom szagolgatni Jacket (nem a pelusára gondolok!!Kép), olyan jó illata van, olyan babás, semmire sem hasonlító jackillat.

Apa itt áll fölöttem, ma nem dolgozik, úgyhogy át kell adnom a gépet, de később még jövök.

Manka+Jack

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hát igen, a dinnye! Én a sárgát szeretem, a görögöt nem annyira, de Zitával a hasamban faltam mindkettőt!

alvás: délelőtt szokott aludni kb 1 órát, 1/2 11 és 1/2 1 között vmikor, amikor úgy látom a hangulatán, hogy álmos, irány a kiságy, és bevágja a szunyát. A délutáni most ált. 2-től talán 5-ig. Szeretném rászoktatni, hogy ebéd után egyből alvás, de nem nagyon megy. Mostanság 2kor indulunk sétálni, és újabban az a szokása, hogy jó sokáig szemmel tart közben (nehogy eltűnjek). Kép
Ti felemelitek már a babakocsi háttámláját? Én már próbálkoztam, de annyira ki van bélelve megfagyás ellen, hogy kényelmetlen neki.

Manka, múltkor vki kérdezte, hogy milyen nyelven beszéltek otthon Jack-hez. Bocs, de mi volt a válasz? Én még mindig tökhülye vagyok. Kép/Kép
Vendég
 


Manka!
Herpesz miatt részvétem Kép, nekem is szokott lenni (el ne kiabáljam.. régebben), és annyira utáltam.
Egyél sok vitamint, és én esküszöm a csipkebogyóteára. Amióta Bendegúz megszületett nem iszom rendes teát, csak gyümteákat. És az utóbbi időben rászoktam a csipkebogyóteára, mindennap megiszom egy kancsóval, leginkább azért mert szeretem. De szerintem C vitaminbomba is.

Én meg a tavaszt várom, de nagyon, amikor nem kell már bebugyolálni a gyerkőcöt, csak szépen elmegyünk sétálni, és én sem fagyok rá a babakocsira! És csicseregnek a madarak, meg virágoznak a gyümölcsfák..Kép

Tünde!
Én nem emelem fel a babakocsitámlát, mert akkor teljesen belecsúszna Bendegúz a két számmal nagyobb overálljábaKép. Amúgy meg elég hamar elalszik ha sétálunk, és aludni csak jobb fekve. De én nem megyek mindennap vele, mert a harmadikon lakunk, nincs a házban babakocsitároló és megszakadok mire le meg felcipelem a babakocsit, leggyakrabban gyerekestül, hogy ne kelljen kétszer mászni. De nagyon nehéz, alig bírom el.
Úgyhogy gyakran csak kirakom a teraszra (ami hálistennek van), ott elringatom, és ott alszik. Most isKép.

Egyébként a Bendegúz-illatot én is imádom, meg Apa is állandóan szagolgatjaKép. Tényleg teljesen speciálisan fincsi.

Megyek ebédelni, amíg alszik.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jövök én, csak nem mindig van időm, meg ugye osztozkodunk a férjemmel a gépen. Tegnap elkapta valami vírus, így őt is pátyolgatni kellett.
Fanni "napirendje" ilyen:
1/2 8 körül ébred,tisztábatevés, etetés, utána visszadugom az ágyba, általában el is alszik. 10-11 között ébred kaja újra, majd játék. 1 körül séta az itteni kismama barátnőmmel.ha feljövünk eszik.
Délután 4-5 ig alszik utána végig fent van, ilyenkor ének, foglalkozás, vagy bevásárlás vagy valami.Délután van amikor 3* is meg kell szoptatni mert éhes v szomjas. Ha nagyon nyügös 1/2 8kor egyébként 8kor fürdik, vacsi és alszik el magától szerencsére reggeligKép
Szoktunk barátnőzni , hozzánk is jönnek át, kiviszem anyósékhoz, szóval úgy elmennek a napok, h néha csak beesek az ágyba, ezért nem tudok mindig írni, de igyekszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi még mózeskosárban fekszünk séta alatt, talán majd márciustól megdöntöm.Nincs is lábzsák, ülni meg csak segítséggel tudunk, de mindig felhúzza magát ha fogom kb így:
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


TündeKép
Igen, valaki kérdezte, hogy milyen nyelven kommunikálunk Jackkel, én meg jól elfelejtettem válaszolniKép.
Szóval, én magyarul magyarázok, apa angolul, ha meg mind a hárman együt, akkor inkább angolul, de apa belebiggyeszt egy-két "jó" -t. Pl.:We are going for a walk now, jó?
Apának van egy pár kedvenc magyar szava, amiket nagyon szeret használni, pl. fincsi, csúszik, biztos.

Én néha emelem a kocsi háttámláját, csak olyan félig ülős-fekvősre, hogy kilásson, mert már nagyon szeret nézelődni.

Ja és ha mi vadházasságban élünk, akkor a "férjünk" a vadférjünkKép?

TibicsokiKép
Jobbulást Fanninak! Voltatok dokinál? Mi hétfőn próbálkozunk az oltással, ha Jack meggyógyul akkorára.

MártiKép,
Nagyon tetszik a Bendegúz frizurája, olyan édes kis égnekálló pihésKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


TündeKép
Igen, valaki kérdezte, hogy milyen nyelven kommunikálunk Jackkel, én meg jól elfelejtettem válaszolniKép.
Szóval, én magyarul magyarázok, apa angolul, ha meg mind a hárman együt, akkor inkább angolul, de apa belebiggyeszt egy-két "jó" -t. Pl.:We are going for a walk now, jó?
Apának van egy pár kedvenc magyar szava, amiket nagyon szeret használni, pl. fincsi, csúszik, biztos, persze.

Én néha emelem a kocsi háttámláját, csak olyan félig ülős-fekvősre, hogy kilásson, mert már nagyon szeret nézelődni.

Ja és ha mi vadházasságban élünk, akkor a "férjünk" a vadférjünkKép?

TibicsokiKép
Jobbulást Fanninak! Voltatok dokinál? Mi hétfőn próbálkozunk az oltással, ha Jack meggyógyul akkorára.

MártiKép,
Nagyon tetszik a Bendegúz frizurája, olyan édes kis égnekálló pihésKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hmmm, jobb kétszer, mint egyszer semKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Én kérdeztem, hogy milyen nyelven beszéltek Jackkel, mert engem is foglalkoztat a gondolat, hogy kellene hozzá németül is beszélnem. Csak lehet hogy összekeveredne minden, ha tőlem tanulna magyarul is meg németül is. Mert az apjától abban az esti egy órában amit együtt töltenek, nem fog megtanulni magyarul. Kép
Köszi, hogy frizurának nevezted ezt a kis hajkezdeményt Bendegúz fejénKép.

Ma nálunk nyügi van, délután nem alvás csak 20 kemény perc, most az előbb a fáradtságtól ordítva elaltatás. Muszáj rápihentetni a fürdésre ilyenkor. Kíváncsi vagyok most meddig alszik, és majd utána hogy altatjuk el.

Tünde!
Ma már kicsit jobban csúszott az alma, de ez újfajta volt, és édesebb is. Pár kanállal sikerült megetetni Bendegúzzal, a maradékot megettem én. Tökrégen ettem reszelt almát, amikor gyerekkoromban beteg voltam, akkor csinált Anyu mindig.

Az őszin jól kitobzódta magát mindenki dödöllébőlKép Úúúúgy megkívántam.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, nem Fanni lett beteg, hanem a férjemKép, de így is aranyos volt.
Nálunk a tesóm férje amerikai és ott is gond a kétnyelvűség. Õ két nyelven beszél, ami szerintem jó is meg nem is. Végülis az anyja nyelve magyar és ezt kéne megtanulnia először. Angolul simán megtanul az apjától meg az oviban, vagy akárhol.
Apukám szokott a sógorommal így beszélni:
Na gyerekek, welcome to Hungary, jól utaztál Bart?
Namost ő nem nagyon tud magyarul, csak behatárolja a szavakból miről is beszélgetünk.
Ezeket tudja tökéletesen használni: köszönöm, egészségedre, sült virsli, sült kolbász, túró rudi, csótány, büdös segg, paprikajancsiKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Megkívántam a reszelt almát a sok dödölle utánKép.

Nálunk is ment a nyügi délelőtt, aztán du. átcsapott hiperaktivitással kombinált vigyorgássá, és teli pofival röhögéssé. Most alszik, de ki tudja meddig, mostanában nem túl jók az éjszakáinkKép.

TibicsokiKép
Jobbulást a férjednek! Ez még a jobbik eset, mármint ha nem a gyerek beteg. Nálunk apa egész jól ért magyarul és meg is tudta értetni magát, ha nem tud valamit, körbemagyarázza. Azt mondja, majd Jackkel együtt fog megtanulni tökéletesen beszélni.

A Jack uncsitesói ma 1 évesek (ikrek), jól járunk velük, mert örököljük a ruhatárukat. Most jól visszaélek a személyiségi jogaikkal, és felrakom a kedvenc képemet rólukKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Jófejek az ikrek, de nem tűnnek lelkes Mikulás-rajongónakKép.

Mi már dinnyét is eszünk, be-beeKép.
(Manka ezt a képet leginkább Neked küldjükKép)

Kép

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam 3x ugyanazt, de nem engedte vmiért elküldenem, vagy eltűnt, nemtom, szóval:
Kép

Manka!
Vadférj Kép Kép Kép Most mondtam neki, reakció:
"Így van. Az igazi férfi akkor szép, ha úgy néz ki, mint egy vadkan!" És most vigyorog, hogy ő nem elég vadkan. Kép
Pasik...
Jók az ír unokatesók! Annyira kellet nevetnem! Látszik rajtuk a híres ír elégedetlenség! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Márti!
Bendegúz jó a dinnyével! Hogy meglepődne, ha kicserélnéd igazira! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A vadférjet én is lefordítottam a vadférjemnekKép.
Volt ma egy aranyos beszólása, délután nézte a Tunézia-Nigéria meccset a tv-ben, Nigériának szurkolt, akik zöld mezben játszottak, és ő felkiáltott, hogy HAJRÁ ZÖLDSÉG! (hajrá zöldek helyett)Kép

Márti, látom ti már jól benne vagytok a hozzátápiban, Bendegúz már dinnyét is eszikKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Itt röhögök magamban a szellemi fejlődéses kérdésedenKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, ez Tündének szóltKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Dobj már egy mél címet, légyszi! Ha ide nem akarod, az enyém bent van a profilodban.
Vendég
 


manka7kukacyahoo.co.uk

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ma vettünk Zitának etetőszéket. Sztem örült neki, nagyokat vigyorgott benne, és nézte, hogy mi hogyan kajálunk. Jól áll neki, olyan barackszínű alvómacis (???) a mintája, majd vmikor lefotózom.
Úgy néz ki, szerdán visszük oltásra.
Nektek is dumálnak a gyerkőcök egész nap?
Ma vettem céklát, savanyúnak. Megkóstoltam, amikor megfőtt, nem is rossz. Csinálok majd a kiscsajomnak is, ha már kajálhat.
Vendég
 


Jack már tud beszélniKép! A múlt héten mondtam neki, hogy megyünk fürcsizni, erre Õ: OKÉ! Ma pedig, szopi után mélyen a szemembe nézett, és azt mondta, hogy KAJA. Kép Kicsit gurgulázó akcentussal beszél, de nagyon édiKép

Tünde,
Írd le a tapasztalataid az etetőszékkel kapcsolatban, lassan nekünk is kell majd venni, de fogalmam sincs, hogy melyik a jó.
Én hétfőn megmutatom Jacket a doktornéninek, majd eldönti, hogy megkapjuk-e az oltást.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Nálunk az etetőszéknél a következő szempontok voltak fontosak: Lehessen több fokozatba állítani a magasságot, dönthető legyen a háttámla, és a tálcáját is lehessen több helyre rögzíteni. Alumínium váz legyen, és ne legyen horror ára. Láttam olyat is, aminek az ülőrésze oldalt lyukas volt, az sem tetszett, mert a gyerekek egy idő után mindenhol próbálnak meglógni, ill. mindenhonnan kidobálni mindenfélét, főleg olyanokat, amit mi nem díjazunk. De ez most tök hülyeség, mert akkor ledobja máshonnan.
Fa etetőszékeről a tesóm mondta, hogy az tök szenvedés volt, nekik olyan volt.
Mindjárt teszek fel képet.
Mi L. Rossi-t vettünk, 25E Ft volt. Persze voltak sokkal szebbek is, de nem akartunk egy vagyont fizetni.
Dobd fel a kérdést az ősziben is, már sokan használnak etetőszéket.
Vendég
 


KépKépKépKép
Vendég
 


Az első két láb kerekes.

KépKépKép
Vendég
 


Köszi Tünde.
Hú de büszkén ül Zita az etetőszékébenKép. Mintha azt mondaná: Én már nagylány vagyok, már etetőszékem is van. Kép
Voltak "fiúsabb" színek is?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Igen, volt más színben is.
Hát attól én is behalok, ahogy olyan nagymenőn felteszi az egyik kezét. Kép

A pénteki Népszabadságban pont a vadházasságról van szó.

Jack Apukája nevén van, vagy mindkettőtökén?
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor az én férjem meg háziasított?Kép. Háziférj Kép (vadmacska-házimacska mintára szabadon).
Egyébként is olyan kis házias. Tegnap volt nálunk anyóspajti látogatóban, ezért is nem jöttem napközben. De olyan nagy mázlim van, hogy a férjem szuperjól főz, és tegnap is ő főzött, nekem semmit nem kellett csinálnom. Gondoltam is, hogy tök égő anyós előtt, de ha egyszer olyan jól főz!Kép Vörösboros-borókás csirkecombikat csinált, isteni lett. És most is a konyhában tüsténkedik éppen (baconbe göngyölt csirkecici, friss salátávalKép), mert még nem ebédeltünk, csak BendegúzKép.
Úgyhogy azért megfontolandó dolog ez a házasság, láthatjátok milyen jó dolgom van Kép.

Tünde!
Az etetőszék tök jól néz ki, milyen hülye is vagyok most voltunk délelőtt a Coraban, megnézni a baba-mama akciókat (eléggé ki volt egyébként fosztva, ami tetszett rugi, csak kicsi meg baromi nagy volt Kép, pedig az tényleg aranyos volt) és nem is néztem meg az etetőszékeket. Mondjuk ilyen klassz szerintem biztos nem volt. Az nagyon jó, hogy így össze lehet csukni, ez nálunk is fontos szempont. És tök jó hogy leírtad, Neked mik voltak a szempontok, mert így nekem is könnyebb lesz majd keresni. Eddig végig sem gondoltam, mik is fontosak egy etetőszéknél. Igaz még nem sürgős, de lassan majd kelleni fog.

Bendegúz is iszonyat sokat dumál, és örömében akkorákat sikongat, meg rikoltozik. És olyan édes amikor hangosan nevet, mintha azt mondaná hö-hö, meg he-he, de olyan kis pasisanKép. Nekem néha szopi végén szokott mondani valamit, amit még nem értek, lehet hogy azt mondja "mmm, ez fincsi volt"?Kép

Na, megyek megnézem a konyhatündéremet (akivel itt jól eldicsekedtem)Kép.

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok lányok!

Tünde,
Jack az apukája nevén van, nálatok mind a kettőtökén?

Márti,
Szerencsés vagy a háziférjeddelKép, az enyém a konyha terén is vadKép. De nagyon. Valamelyik estén ült a megterített asztalnál, és kopogtatta az egész grillcsirke hátát a késsel, hogy mi az a csont ott, az nem szokott ott lenni - a mellét kereste. Nekem kellet megfordítanom a csirkét a tálon, és megmutatni, hogy hol van a mellehúsa.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti!
Ha a férjem nem lenne vad, akkor se tudna a teán és a rántottán kívül mást csinálni. Így nem háziasítok. Kép
Viszont a Te férjed nem semmi, csak nyeltem nagyokat olvasás közben! Kép

Manka!
Csak a bürokrácia miatt kérdeztem, hogy a névnél nem volt-e gond. Az szóba se jött, anno, hogy Írországban éljetek? Vagy a jövőben?
Zita természetesen az Apukája nevén van, csak erről is volt szó a Népszabiban. Már mondtam Apának, hogy ha meglesz a kisöcsi, legyen az én nevemen, hogy vki továbbvigye a nevünket. Van egy fiúunokatesóm u.ezen a néven, de belőle nem sokmindent nézek ki. Kép De persze ilyet nem lehet, Apa nevén lesz az összes kölök.
Manka, azért ez a csirkedolog elég durva! Kép Kép Kép

Az etetőszék valóban nem rossz, de eléggé középkategóriás, lehet sokkal szupibbakat is venni, pénz kérdése az egész.
Zita is néha olyanokat kiált, hogy az én anyai fülem kihallja belőle, hogy "ajjjjjjja"=anyaKép, de tényleg néha olyan, a hangsúly is, hogy figyeljek már oda! Egyébként az én kiscsajom angolul már nagyon hamar tudott, mert sokat mondta (pontosabban sírta Kép), hogy Yeeeeah! Kép
Vendég
 


Lányok!

Ma totál megvilágosodtam: a kislányokat nem nagyon érdekli, hogy az anyukájuk szép, csini ruhába öltözteti őket.
Zitára ma egy új Prince Oliver nagyon kis csini bodyt adtam. Erre ő mit csinált? Kaki után törölgettem a törölgetnivalót, közben a Drágám odapisilt. De úgy, hogy a kakispisi folyt a háta alá. Ennyi volt a vasárnapi szép ruha. És persze ő ennek nagyon örült, teliszájjal vigyorgott. Amikor elmondtam erről a véleményem, hangosan kacarászott... Pedig semmi vicceset nem mondtam. Kép Ami most van rajta, azt meg lebukta, de már hagyom, nemsokára fürdés.
Vendég
 


Tünde!
Sajnos a kisfiúkat sem érdekli a szép ruha (bár ez nem olyan meglepőKép). De már én is jártam többször úgy, hogy hétvégén vendégeket vártunk, beöltöztettem a legszebb kis cuccaiba, és persze mielőtt megérkeztek volna, akkor kakilt be úgy, hogy kifolyt mindenfele a pelusból. Az első alkalommal még kicsit ideges lettem, aztán már nemKép.

Akkor leszűrtem a tanulságokat, mázlim van, hogy a férjem tudja melyik végén kell megragadni a fakanalatKép) De ezt tudtam eddig is. Mondjuk jól kiegészít engem, aki nem vagyok egy nagy ász a konyhában Kép. Viszont sütit sütni meg én szeretek.
Egyébként amit tegnap csinált az is eszetlen jó lett (csirkeciciszeletek, rá kis szerecsendió, meg színesborskeverék, baconba betekerni, megtűzni, és meglocsolgatni kis worchester szósszal, aztán serpenyőben gyorsan megsütni. Mehetnek alá az olajba kis fokhagymaszeletkék is. MmmKép)
Csak azért írtam le, mert elég gyors kaja, és nagyon jó ízű!

Egyébként annyiban bevehetnétek a vadházasok közé, hogy nem vettem fel a nevét, maradtam aki voltamKép. (azért tetszik nekem ez a vadférj dolog ámKép)

Nem semmi az őszieknél a Napocska, hogy már jön a kistesó. (ő volt a fényképeketleutálónapsugár is?)
Mi azért ennyire nem sietjük el. Majd ősszel nekikezdünk szerintem Kép.

Ma lehet hogy bepróbálkozom egy kis répakóstolgatással Bendegúznál. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá.
Na, megyek megfőzök egy fél répátKép.
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fanni sikít és nyávog leginkább,néha mondja, h afuuuuuuuuuu, naná, h a férjem szerint ez aput jelent.
Aztán gágog is, yoyoyo mintha rapper lenne.
A szép ruhákat ő se nagyon tartja tiszteletben, csak azokat, amiket itthon hordunk.
van egy igazi Cosmos rózsaszín kordgatyája, ahányszor ráadtam mindig összekakilta.
És ő is vigyorog kaki után....annyira megkönnyebbülKép

A ti gyerekeitek reggelre meg szoktak fordulni az ágyban? Fanni lába ott van, ahol a feje szokott lenni este, de leginkább keresztben és oldalra fordulva találom őt most már vagy másfél hete. Persze örülünk neki.
A héten veszünk járókát.Etetőszékünk van, igaz fa, de remélem nem kínlódunk vele.
Az én férjem csak rántottát tud csinálni meg sült krumplit, de azt hibátlanul. Viszont ő cukrász, úgyhogy gondolhatjátok.................

KépKép
tibicsoki75
 
 


Basszus, írtam az előbb töksokat és elszállt. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jé, mégse szállt elKép. Ez volt az átverés.

Hát az se rossz, ha az ember férje cukrász, leadnám a rendelést az biztosKép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Ma végre elmentünk a védőnőhöz. Zita 6730g és 65cm. Tehát 1 hónap és 4 nap alatt 730g-al, és 5cm-vel lett nagyobb. Decibel-t sajna nem tudott mérni a védőnő, de az is több lett. Kép

Manka,
jól kifogtuk a vadférjeinket, se főzni, se sütni nem tudnak! Az enyém takarítani se. Kép

Zita ált. úgy kel fel, ahogy letettem aludni, ill. az oldaláról átfordul a hátára. Az ősziben többen írták, hogy nem teszik hálózsákba, mert akkor nem tud mozogni éjjel. Hát én hálózsákban altatom Zitát, a takarót lerúgja. Nappal meg mozog eleget.
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk dokinéninél és Jacknek D vitaminhiánya vanKép. Kérdezték, hogy adom-e neki minden nap a vigantolt, de én tényleg adom, talán ha össz-vissz kétszer kimaradt mióta megvan, de már az is régen volt. Aztán dokinéni megátta, hogy Jack már 7300g és azt mondta, hogy a gyors növekedés miatt lehet, úgyhogy most 2 csepp vigantolt kell neki adnom.
A kutacsnak az állapotából állapították meg a D vitaminhiányt. Most ezen aggódom, ti tudtok erről valamit? Holnap meg is kérdezek egy másik orvost.

Az oltást persze nem kapta meg, mert még mindig megtelik az orra reggelre.

Jack sem forog a kiságyban, csak oldalról hátra, vagy hasra, vagy fordítva. Õ is az oldalán alszik és hálózsákban.

A ruhákkal kapcsolatban, van egy Mickey mouse-os pulcsi, amit én nagyon szeretek rajta, ő viszont utálja, és jól le is bukja, akárhányszor ráadom. úgy néz ki nem egyfoma az ízlésünkKép.

Cukrász férj...hmmmmKép

Mi a kistesóval szerintem várunk még egy pár évet - legalább is most ezt gondolom, aztán majd meglátjuk hogy alakul.

Márti, hogy ízlett a répa?

Tünde, az én vadférjem se nagyon tud/szeret takarítani, vizont kétnaponta kiporszívózik. És teljesen magától.

puszi:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Tesóm gyerekeinek is volt D-vitamin hiánya. Áll. téli kölköknél előfordul. Annyi volt csak, hogy később nőt be a fejük lágya. Kép
De azért kérdezz meg mást is!!!

A porszívózás nálunk is a vadférj dolga, megcsinálja, csak mondani kell.

Na, húznom kell, filmet fogunk nézni.
Jóéjt!
Vendég
 


Én nem merem takaróval altatni éjszaka.Simán felemeli a lábával a végét és már a szájában van, úgyhogy hálózsákban alszik.Szerintem abban úgyanúgy tudja dobálni a lábait.Hajnalban felébredtem és akkor megfigyeltem, hogy sikerül megfordulniaKép
Mellesleg nálunk van vagy 26 fok(nem tudjuk szabályozni) néha még több is.

Igen, a cukrász férj még jobban biztatott a terhesség alatt, h nyugodtan egyek....volt is mitKép
És porszívózik ha megkérem.Meg a gyerekkel is nagyon szépen foglalkozik, pelenkázza stb...mivel meg van veszve érte.Naná, mert rá hasonlít, de olyan szinten, h indigóval nem lehetene jobb másolatot készíteniKép
Ti megkaptátok az új családi pótlélkot????????
Nekem még nem utalták, pedig eddig együtt jött a T-GYÁS-sal, úgyhogy mindjárt hívom is őket!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!

Családi pótlékot nem tudom, nekem a munkahelyem utalja a pénzt, még nem láttam a papírt.

Apja-lánya nálunk is:
Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: