Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó volt ennyit olvasni.
Nálunk zajlott az élet a hétvégén.
Szombaton vendégség volt nálunk, az unokatesómék voltak itt Amerikából, már 3 éve nem találkoztunk velük. Nekik is két hasonló korú fiuk van, mint nekünk. Estig itt voltak, grilleztünk is, a srcáok pedig kiapadhatatlan energiával rohangáltak. Vasárnapot kicsit utálom már , mert ilyenkor mindig előre is kell főznöm, hétfőn fél hatig dolgozom, akkor már nincs kedvem keddre főzni. Délután pedig aratni mentünk, már hetek óta húzodott, mindig esett az eső, de András végre megnyugodhat, hogy ez is megvolt.
Ma semmi kedvem sem volt dolgozni menni, ugyanis a hétvége pihenés része elmaradt.

Viki!
Örülök, hogy te is bejelentkeztél, majd legközelebb találkozunk, lehet, hogy jövőre is oda megyünk. Szépek a lányok, nagyon hasonlítanak egymásra ugyanakkor Hédi mégis egészen más.
Örülök, hogy vele egészen más minden. Patrik nekem is csak 5 hónapos koráig szopizott, de Tomi 13 hós koráig, viszont Patrik jó alvó volt, Tomi pedig még most sem az, csak már hozzáedződtem.

Timi!
Pihenjél azért, vigyázz magatokra!!!!!
Pörögni azt nagyon tudnak a lurkók, olykor én is azt kérdezem, hogy vajon hol lehet őket kikapcsolni.

Évi!
Patrik is járt még középsős korában úszni, de nagyon nem tudott ott megtanulni, aztán szép lassan megtanult magától. Az alapokból ragadt rá valami. Hátha nektek is. Mondjuk ha egy házisárkány az oktató valószinűleg az sem olyan jó.

Britta!
Akkor az uncsitesó mégis mit gondolt mi a segítség? Nem nyaralni ment.

Anikó!
A kép jó ötlet, szerintem is tegyél fel a házról, ha lesz időd.

Zsu!
?


Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Aratni :shock: mit termeltek?
Nemsokára én is megyek vissza dolgozni, nem annyira hiányzik, max. a pénz miatt.

Mi is voltunk vendégségbe szombaton, nagyon jó volt, ott is volt medence, de valahogy könnyebb volt a gyerekekkel, mert a medence fala magasabb volt, mint anyuéknál így nem eshetett bele a gyerek. (Anyuéknál nem lehet kimenni az udvarra, mert a Gergő beugrik a vízbe egyből.) Na jó nam panaszkodom az sem rossz.
Este pedig Pestre kellett mennünk, sajnos elment az albérlőnk és átvettük a lakást. :cry:

úszás
Szerintem is korai, de nem úszásoktatásról volt szó, hanem vízhez szoktatásról, ahol azt mondták, hogy két hét alatt megtanulják, hogy hogy kell beletenni a fejüket a vízbe.

Timi
szerintem ha lehet ne nagyon "túrázgassál", inkább pihenj sokat. (ezt én is sokszor hallottam annó) :wink:

Britta
Legalább anyósod normális.

Teszek fel pár képet

Fociedzés (jövőre fogunk járni, csak megnéztük)
Kép

a strandon:
Kép

nem a strandon:
Kép

Kép

Gergő anyukámmal:
Kép



Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva!
Búzát arattunk. Van némi földecskénk, egy részén búza van más részén kukorica. Ha már egyszer vannak, akkor muszáj velük kezdeni valamit, parlagon nem maradhatnak. Nem mintha annyira élveznénk, hogy ez is ott van. Ja és még szőlőnk is van és hogy az öreg ház óriási kertjéről ne is beszéljünk, ennél a háznál a régi házhoz képest csak harmadannyi kert van. Szóval nem unatkozunk. András csinálja munka után a dolgok oroszlánrészét. Jók a képek.
A medence jó dolog, kezdetben mi is akartunk, de aztán úgy döntöttünk mégsem.
Hát jó albérlőt találni nem könnyű dolog! De majdcsak sikerül.

Ma elkezdtük a vásárlást a sulira a Patriknak, még nem sok mindent vettünk, de a pénzköltés az megy nagyon.

Jó éjt!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Szép jó reggelt!

Engem kidobott az ágy. Hol a Kristóf zargatott, hol a kistesó nem bírt magával, így inkább felkeltem.

Éva
Ég és föld a képek közti különbség. Otthon nagyon élvezi az úszást és pancsolást. Nem aggódnék ezen. A focis viszont nagyon jó ötlet.
Nem tudom nálunk van-e ilyesmi a környéken, de Kristófot is nagyon izgatja a foci. Minden nap kell vele labdát rúgdosni. Focinak azért még nem nevezném. :roll:

Szilvi
A srácok elhiszem, hogy élvezték egymás társaságát. Annyira mások, ha többen vannak. Aratás: gondolom jó, hogy túl vagytok rajta.
Suli: már előre félek, hogy mi lesz minden nyáron, amikor vásárolni kell.

Megint jön a meleg. Pedig sokkal jobb volt tegnap délelőtt, amikor kicsit felhős volt az ég.
Szombat óta kicsit fájdogál a fülem. Ma mintha jobb lenne. De képzeljétek, amikor Kristóffal voltam terhes szintén a 26. héten jártam fülészetre gyulladás miatt. Ilyen nincs :shock:
Remélem elmúlik, talán "csak" a huzat volt szombaton a kocsiban.

Viki
Beleolvastam a blogba, hát szuper stílusod van. Nagyon érdekes. A fül témát teljesen átérzem, nekem is többször csíkozták (terhesen is). Hazafele bőgtem az úton annyira fájt. Aztán volt annyi esze a dokinőnek, hogy vett labormintát és kiderült, hogy egy sima fülcseppel pár nap alatt helyre jött. A gyulladást vmi baktérium okozta. Pedig már megvettették az Augmentint, 1 szemet már be is vettem.

Britta
Biztos nem könnyű 3 gyerkőccel otthon. Engem 1 is lefáraszt néha. Várjuk az óvodát!

Szép napot mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!

Nagyon szégyellem magam, hogy ily sokáig nem jöttem.
Sajna, az elmúlt hetem rosz volt. Bence kapott oltást, ami megviselte, és nem aludtunk éjjelenként, nappal pedig sokat sírt. Most talán vége ennek, de úgy néz ki dolgozik az ínyben a fogcsíra. 6440 gramm volt 5-én. Ennek nagyon örültünk, hisz ezek alapján elég neki a tejcsi. Nem akarom tápszerezni, inkább gyakrabban etetem. A hosszát nem tudom, mert rosszul mérték. Csak annyit tudok, hogy 68-74es ruhákat hord.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta
Akkor nagyon nagy Bence, ha már ekkora ruhákat hord. Nekem Kristóf kb. 6-8 hósan hordott ekkora méretet :shock:

Hétfőn voltam 3D-s UH a kórházban. Babánk továbbra is fiú. Feje 2 héttel előbbre van a koránál, combja meg kisebb. Kristóf is mini lábú volt.
Kicsit rövidnek találtam a kész felvételeket, de jobb mint a semmi.
Ha sikerül szúrok be képet. Pocim eszméletlen nagy, de próbálom nem izgatni magamat, de egy kicsit nehéz, mikor mindenki beszól ha meglát.

Kép 26. hét

Szerintem nagyon hasonlít Kristófra, bár lehet, hogy másabb lesz.

Többiek?

Szép napot!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szia Timi!

Igen, Bence nagy baba, de nem csoda, hisz 60 cm-rel született.

Aranyos a baba a pocidban. A lábai Bencének is rövidek, inkább a felsőteste a hosszú. Daniank ugyanígy volt, Gergőnek fordítva.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

A múlt héten nyaraltunk. Nagyon jó időnk volt. Végre ránk is fért. A gyerekek élvezték a strandolást. Botond egy kész vízi kacsa, nagyon tetszet neki a pancsi.
A telken is voltunk pár napot. Beugrottunk Brigihez egy villámlátogatásra. Szerintem örült nekünk. Szeptemberre megbeszéltünk egy újabb talit, amikor játszani is lesz idejük a gyerekeknek, meg pletyizhetünk egy kicsit.
Attól féltem mire haza jövünk az egész telek csupa gaz lesz. De láss csodát nem nagyon nőt ki. Lehet, hogy jó időben a gaz sem nő. Azért van még mit csinálni.
Majd keresek képeket. A ház nem túl szép, régi öreg csont. Jövőre tervezzük a bővítést és a komplett felújítást. Azért most lakható és jobb, mint a panel.

Timi! Édes a picurka. Tudjátok már a nevét. Szerintem nem rossza a két egynemű tesó. Sokkal kevesebb játék és ruha kell. Bár az is igaz, hogy egy szülinap vagy névnap alkalmával nehéz okos, értelmes játékot venni a kicsinek, amit a nagyobb még nem kapott meg. Most Botonddal nincs ilyen gondom, mert fiús játékaim nincsenek. Rengeteg ötletem van, mit vegyek neki, nem úgy Biankának. Állandóan fejtörést okoz, vajon mi az, aminek örülne és még nincs.

Britta! Szép helyen laktok, örülök, hogy sikerült találkoznunk. Szeptemberben a vénasszonyok nyarára tervezzük a következő utazást. Remélem lesz ilyen. Mármint amikor jó idő van. Sajnos csak faház van lent és az elég hűvös tud lenni rossz idő esetén. Bár tervezzük, hogy egyszer építünk a telekre egy kőházat, hogy többet tudjunk lejárni. Na meg télen is lemehessünk. Mert nagyon szeretünk ott lenni. Szóval majd még megüzenem, mikor megyünk és akkor játszhatnak a csemeték egy picit. A fiaid nagyon édesek, és könnyen oldódnak, nem úgy mint, Biankám.

Szilvi! Nem irigyellek a földművelésért. Ha földem lenne én mindig attól rettegnék, hogy elviszi a termést az eső vagy a jég esetleg a kártevők. És akkor oda az egész éves munkám. Mekkora a földetek? Mivel műveli? Szabad kézzel kapával? Legalább hoz valamit a konyhára? Mostanában mindenfelé azt hallani, hogy alig adnak valami pénzt a felvásárlók. Jóval teremési ár alatt veszik meg a dolgokat a gazdáktól. Veletek is így van. Épp mostanában sztrájkolnak az almatermelők, korábban a dinnyével volt gond.

Évi! Nagyon ügyesen úszik Attila! Nektek is van medence a kertbe? Azt tudom, hogy anyukádénál szép nagy medence van. Ők szokták fűteni a vizet valamivel? Mi is vettünk egy szép nagy medencét, 3méter átmérőjű. Igaz, hogy csak augusztusba tudtuk felállítani, mert addigra sikerült egy kicsit kitisztítani a kertet, de nem melegedett fel a víz 21 fok fölé. Kb. 2Köbméter víz fér bele. Eléggé sportos volt, de azért élveztük. Főleg a gyerekek, csak hamar fáztak benne. Egyszer, majd ha sok pénzünk lesz mi is szeretném egy épített medencét.
Köszi a felajánlást, majd lehet, hogy legközelebb élek vele. Szeretnénk ugyanis egyszer oda is elmenni strandolni. És akkor titeket is meglesünk.

Viki! Emlékszem amikor azt mondtad, hogy nektek második baba sem lesz és mégis lett. Én a helyedbe bevállalnám a fiút. Nagy élmény három gyerek. Persze csak akinek van hozzá idege. Én imádom őket. Nem mondom, ha tinik akkor nagyon nehéz velük de sok az öröm is. Apa sem vágyik egy fiúcskára? Majd még meglátjátok, hogy alakul az élet. Annyira szépek a lányaid, hogy egy tucat is kevés lenne belőlük.
Szuper jó a blogod! Ne szerénykedj. Mindig is csodáltam azokat, akiknek van energiájuk egy honlapot vagy blogot készíteni. Én is többször bele kezdtem már de valahogy mindig megakadok időhiány miatt.

Szép napot!!! Írjatok!!! Hamarosan jövök a képekkel!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan és röviden.

Anikó
Örülök, hogy jelentkeztél. Biztos jó volt egy kis vakáció.
A babó valószínűleg Dániel lesz. Korábbi nevekben nem jutottak közelebb az álláspontok. Tamás kontra Márton volt.
A hetem nagyon zsúfolt. Pénteken festő volt, a gyerekszoba lett kifestve. Most végre gyerekszobásnak néz ki. A fal zöld, alul középzöld, felül majdnem fehér. Nodis bordűrt rakattunk fel, Verdás függöny is kaptunk. Még némi dekorálás hátra van. Egyik fele Kristófé, a másik picuré. Kell még egy szekrényt csináltatnom, mert nem férnek el a ruháik. Tetőtér miatt speciális méretben. A héten búcsú lesz nálunk, arra kell(ene) készülgetni. Bár ablakok, függönyök már rendben.
Kedden nagyon megijedtem véres volt a vizeletem. Egész délelőtt nem ittam és valószínűleg a méreganyagok távoztak. (vásárolni voltunk) Szerdán nézte a védőnő, akkor már nem volt benne, "csak" némi genny. Van erre valami tippje valakinek. Esetleg felfázás. Kezeljem? Ma megyek a körzetihez, rákérdezek mit javasol.

Na most dugulok, így is hosszú voltam.
Szép napot mindenkinek!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok????

Timi! Nincs tippem. Sikerült kideríteni mi a baj? Remélem mostanra már jobban vagy. Nekem a Dani tetszik ( bár nincs beleszólásom).

És most a képek! Nem szörnyülködni. A ház nagyon régi, remélem kibírja a telet. Jövőre lesz a felújítás (hőszigetelés, ablakok és ajtó csere, teljes vezetékhálózat cseréje, stb...) és még bővítjük is. Most annyi lett megcsinálva, ami nagyon muszáj volt. A kert óriási, telis tele szőlővel. Ennek egy részét már kiszedtük (borszőlő), lassan haladunk előre. Én szép füves, tujás kertet szeretnék hintával, homokozóval és medencével.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Szép napot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hahó!!!!sehol senki????
Dobok pár képet a gyerekekről.
Kép
Kép
Kép
Szép napot!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
Nem is rossz a házikó. Ha meg fel lesz újítva nagyon jól fog kinézni.
A gyerekek, hogy megnőttek. Botond is elmúlt 1 éves. (Utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!)

Mi megkezdtük tegnap az óvit. Hát a szívem hasad meg, hogy ott kell hagynom és én egyedül vagyok itthon. Ma hazafele az úton közel álltam a bőgéshez. Annyira furcsa itthon lenni egyedül. Nem bírok semminek nekiállni, csak bambulok itthon. Tegnap még a netezést is 5 perc alatt meguntam.
Kristóf nem sírt, elvileg jól érezte magát, csak még nem annyira ismeri gyerekeket. Összesen 11-en vannak vegyes csoportban. Ennyi a 2 falu gyerekeinek a száma. Kicsit zavar, hogy anyósom van az óvodakonyhán és Kristóf tegnap sokszor akarta megnézni. Félek, hogy emiatt majd kiközösítik a gyerekek.

Kristóf és kistesó szobája kész lett. A szekrény még hiányzik, meg a babaruhák mosása.
Múlt héten mikor menni akartam dokihoz, nem rendelt, így csak a gyógyszertárban kértem valami enyhét a problémámra. Most nem érzem, de az 1 hetes kúrát betartom. Plusz múlt hét óta rendesen szedem a napi 3x2 magnéziumot, hátha ezen múlik, hogy mikor születik a kistesó. Már kinéztem a naptárba, hogy minimum október 20 a cél, akkor töltöm be 36. hetet. Nagyon elegem van abból, hogy mindenki aki ránéz a hasamra, azt hiszi, hogy már pár hetem vagy napom van.

Na jól kipanaszkodtam magam.
Többiek?

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szia!

Timi! A második babával hamarabb nő a pocak, mert lazábbak az izmok. Rakjál fel pocis képet.
Szerintem nem közösítik ki azért mert ott az anyósod. Szereti Kristóf a mamit? Te jól ki jössz vele? Engem is zavarna, ha ott lenne az anyósom, mert egy h...nek tartom.

Mi is új helyen kezdtünk. Az előző ovival nem voltam megelégedve. Meg ez közelebb van. És sokkal jobb is. Sokkal többet törődnek a lányommal. Sajnos még így is sírdogál, hogy nem akar maradni. Persze ez nem azért van, mert nem jó ott, hanem mert nem akar elválni tőlem. Borzasztó mennyire ragaszkodó. Bezzeg Botond úgy beszalad a csoportba, mint a nyúl. Nem is lehet kivontatni. Leül játszani, nem zavartatja magát. Persze ő pont Bius ellentétje.

Szép napot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom csak Anikó járt erre mióta nem írtam.
Örülök, hogy jobb óvodát találtatok. Én a bölcsihez képest, visszaesésnek tartom ezt az óvodát, de hát ez van.
Nem látom annyira összeszedetnek a foglalkozásokat, inkább csak a játék mellett van, amire vagy odafigyelnek, vagy nem.
Jobban inkább csak középsős csoporttól foglalkoznak velük.

Hát én a múlt héten nagyon beparáztam. Talán mondanom sem kell a a koraszülés rémálom kerülgetett. Ennek oka, hogy folyton szekálnak a hasam mérete miatt, plusz a múlt héten néha görcsölt is a hasam. Természetesen tiszta ideg lettem, ami még rosszabbá tette a helyzetet. Szerdán voltam Uh-n, hát utána sem nyugodtam meg. Nem is tudom le merjem-e írni a méreteket. BDP: 88,4!!!! (30.hét+2nap) THQ: 83, FL: 49.
Hát ezektől teljesen padlót fogtam. Azt lehetett sejteni, hogy mini lábú lesz, mint Kristóf, de nála azért nem volt ekkora eltérés. A bébi ráadásul továbbra is medencevégű fekvésben van. Buksija a bordám alatt.
A görcsök miatt a doki javasolta még a Nos-Pa-t is. 3x2 Magne B6-ot már pár hete szedem, plusz a vasat.
Kristófnak még tetszik az óvoda. Megdicsérték, hogy ő az első aki elalszik ebéd után. Ezen nem lepődöm meg, mert hát volt bölcsis és sokkal könnyebben viseli, mint azok akik 3 évesen kezdik.
Már egyedül megy az iskolabusszal reggel, csak első héten kísértem át. Nagyon büszke volt, hogy egyedül utazott.

Na rólunk ennyit. És Veletek mi újság?

Szép napot!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Most én szégyellem magam, amiért ilyen régen nem jártam erre. Igyekeztem visszaolvasni, remélem nem hagyok ki semmit.

Anikó
Medence: nekünk sajnos még nincs, már megvan a helye, és hogy milyen lesz, talán jövőre sikerül (vagy azután). :lol:
Fűtés van anyuéknál is, így 27-33 fokos volt. 21 :shock: én már a 27 fokosba is nehezen mentem bele.
A legolcsóbb a fólia a tetejére, hogy éjszaka se hűljön ki és a nap is jobban melegítse.
A másik a napkollektor, ilyen fekete műanyag tartályok vannak feltéve tetőre, vagy a kerítés tetejére és abból keringteti bele a forró vizet.
Anyuéknál ez a kettő van. Ha érdekel, megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül. (Anyukám öccse medencékkel foglalkozik.)

Ház:
Nekem tetszik, és szépen berendeztétek.

Timi
Remélem jól vagytok! Én már nem emlékszem, hogy milyen méreteknek kell lenni ennyi idősen.
Amúgy a lába Gergőnek is rövid volt az UH szerint, aztán mégsem. Jól megijesztettek engem is, mondjuk nálunk az volt a "jó", hogy előtte már megcsináltattuk a magzatvíz mintavételt és minden ok volt, ezért nem voltam annyira ideges a végén, de azért nem esett jól. Remélem nálatok is csak rosszul látják. Majd rögtön megkeresem a méreteket.

Rólunk
Attila megkezdte az ovit, egy hétig nem evett és ivott, pedig fél 4-ig ott volt, már szerencsére hajlandó megkóstolni az ebédet, és ami ízlik neki azt megeszi. Játszani még csak egyedül vagy az óvónénivel hajlandó, saját bevallása szerint a gyerekekkel nem :shock: . Bár van egy kisfiú, aki azt mondja, hogy Attila a barátja. :lol: Szép lassan, de alakul.

Gergő itthon van még, majd csak januárban megy a bölcsibe. Épp ma döntöttük el, hogy elvisszük őt is a magánoviba legalább hetente kétszer, mert semmit nem tudok tanulni mellette.

Szilvi
Miért mondtatok le a medencéről?
A földművelést nem írígylem.

A többieknek is üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Timi

nem találtam csak 24 hetes adatokat, vagy csak a szülés előttieket, a 30. hét körül nekem nem volt UH-om, ezek szerint, nem tudom összehasonlítani.
Remélem minden rendben van, írjál sűrűbben, hogy tudjuk, hogy hogy vagytok!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Évi! Köszi a medencés tanácsokat. Úgy gondoltam jövőre veszünk egy olyan fekete tartályos nap melegítésű kütyüt.

Bianka sem nagyon tudja megszokni az óvodát. Reggelente még mindig sírdogál. Ilyenkor a szívem szakad meg. Az óvó néni azt mondja, csak nekem csinálja a cirkuszt, mert egyébként nagyon jól elvan. A dadus néni meg azt mondja róla, hogy egy tünemény. Amit azért nehezen tudok elképzelni de lehet, hogy ott teljesen másképp viselkedik mint itthon.

Csütörtökön és pénteken nem ment Bius oviba, mert belázasodott. Most már Botond is köhög meg folyik az orra.

Tanulni már nekem is nagyon kéne. Szakmai gyakorlatom is volt az idén, amiről naplót kellene írni amit okt. 15-ig kell leadni. Plusz szakdolgozat témát kell választani okt 30-ig. Fogalmam sincs, mit válasszak. ( ha van valakinek szakdolgozata gépen akkor szeretném elkérni, had olvassam el. Előre is köszi. Mostanában ez az egyik szórakozások, hogy szakdolikat olvasgatok, hogy tudjam milyennek kell nagyjából lennie.) Közbe megint belefogtam az angol tanulásba. Magán tanárhoz járok 2500Ft-ért, ami elég jó de nem tudom meddig bírom ezt így anyagilag. Ígéretet kaptam a suliból, hogy október közepétől indul angol csoport. Az olcsóbb lesz de ugyan ott többen leszünk. Szóval kicsit szanaszét vagyok esve a rengeteg tanulni való miatt.

Írjatok többet!!!!!! Szép napot!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
Nem semmi mennyi mindent csinálsz 3 gyerek mellett. Én biztos nem bírnék tanulni, meg szakdolgozatot írni. Sok sikert hozzá. :wink: Na, meg az angolhoz is.
Sajnálom, hogy Bius kicsit nehezen búcsúzkodik reggelente. De ez szerintem változni fog.

Éva
Köszi, hogy próbáltál utánanézni. Már egy kicsit lehiggadtam.

Csütörtökön voltam terhesgondozóba, többet nem kell már mennem, mert a dokim október elején 2 hét szabin lesz. A körülményeimre való tekintettel a 34. hét után már NST-re fogok járni. Először október 8-án.
Azt hittem UH lesz a 36. héten, de csak a 38-on lenne. Október 20 a minimum cél nálunk, akkor töltöm be a 36. hetet. Addig is zabálom a Magne B6-ot.
Kristóf szerencsére kilábalt a náthából. Voltunk szintén csütörtökön fülészeten. Az egyik füléből már nyáron kijött a szelep,de a másik még most is meg van. Ezt ellenőrizték le, újabb kontroll decemberben. Óvodában el van. Biztos nincs reggel sírás, mert már a buszmegállóban elbúcsúzunk és egyedül utazik. Ott már várja a dadus, vele megy az óviba.

Na, ennyi történt csak.
Jó éjszakát mindenkinek

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég voltam, és szégyellem is magam érte.

Csak annyi időm van a netre, hogy elolvassam a leveleim, de a válaszra általában már nem marad semmi időm.

Jól vagyunk, zajlik az életünk. Megkezdődött az ovi. Gergő első héten haza is hozta szokásos hányós-hasmenése vírusát, ami az egész családot megfertőzte, kit így, kit úgy.

Bencus szépen növöget, már hasra is fordul. Nagyon ügyi. Eszi a főzeléket, és a gyümölcsöket, mert a tej már nem lakatja jól. Éjjel rosszul alszik. Van olyan éjszaka, hogy óránként ébred. Én meg totál ki vagyok merülve néhány ilyen éjjel után. De nappal minden rendben, szépen eljátszik. Szereti, ha kizárólag vele foglalkozom, de ne csináljak semmit. Pedig néha muszáj.

Attila is dolgozik, megkezdték az őszi munkákat.


Teszek fel friss képeket, csak le kell kicsinyítenem.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Nem pörögtök csajok!

Írom a naplómat, úgy néz kii alakul a dolog. Valószínű lesz egy olcsóbb angol tanárom Reni sulijából egy tanár. Aki ugyan nem angol tanár, hanem azt hiszem matek de bevállat 1.500 ért. Az jó ár. Kicsit jobban jövök így ki. Ráadásul házhoz jön. Már csak attól félek, hogy Botond nem hagy majd békén. Apa vigyáz rá majd az órák alatt.

A héten épp betegek a kicsik, Bius nem ment oviba. Olyan édesek együtt csak az egész nap foglakoztatnak. Hát igen, én is elgondolkozom néha azon minek kellet nekem ennyi vacak a nyakamba. De már csak egy év meg egy kicsi és kész. Hihetetlen, hogy már három éve gyűröm a sulit. Az építkezéssel nem tudom mi lesz. Na, majd akkor kapok igazán agymenést.

Britta! Még nem tudom mikor megyünk de az biztos, hogy szeptemberben már nem. Amikor jön a jó idő. Remélem lesz indián nyár. Annyira arik vagytok a képeken.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de néha napok (hetek) telnek el mire valaki erre jár.

Britta
Nagyon édes a fiúcsapat. Azért, ha lesz időd írjál Te is. Sajnálom, hogy Bence ilyen rossz alvó.

Anikó
Kristóf is az első hét 2. napjától náthás volt és köhögött, de szerencsére nem volt vészes. Voltunk doktor néninél és azt mondta mehet óvodába. Így egyenlőre nem maradt ki még egy nap sem.
Mikor jön a jó idő? Bár hétvégére 20 fok körülit mondanak.

Mi megvagyunk. Most semmi különös nem történik. Egyre többet pihizek, ha kicsit többet mozgok egyszerre megérzem a hasamon.
A hétfői horror éjszaka után végre most 3 tűrhető éjszakám volt. Tudtam aludni. De mindig hajnalban, reggel alszom a legjobban, amikor csörög az óra. Fél 7-kor kelünk Kristóffal, hogy elérje a buszt. Mikor vele voltam terhes sokszor 9-kor is még aludtam.
Teljesen rákaptam ezekre a licitálos oldalakra. Innen szereztem be a babakocsit, orkános overált, Kristófnak Verdás ágyneműt és esőkabátot, most meg a mellszívót várom. Azt hiszem nagyon rákaptam...
De néha tényleg nagyon jó áron lehet kifogni dolgokat. Pl a babakocsi postaköltséggel volt 11700 Ft. Olyan mintha új lenne, semmi kopás még a kerekeken sem. Az új ára 30000 Ft. A mellszívót is állítólag csak kipróbálták, az 5300 Ft, aventos.
Ti is szoktatok ezekről vásárolni?

Na most befejezem, remélem lesz azért olvasnivaló is.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szia!

Timi! Örülök, hogy jól vagy.
Én is szoktam Teszveszelni. Sőt néha árulok is. Most van egy csomó eladó cuccom de nem érek rá feltölteni. Pl mellszívóm 2500 ért adom és nagyon szuper. Meg szopi párna, pihenőszék mérleg, hamarosan a babkocsit is eladom, mert nem használjuk. Bár a férjem mondja, hogy még korai. Ha szükséged van valamire írj. Amúgy nagyon rá lehet kattanni.
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
Szerintem a fóliát is vegyétek meg a medencére, mert kb +3 fokot jelent és az már nem drága.
Remélem a gyerekek meggyógyultak már.

Timi
Én még nem licitáltam, de úgy érzem bele tudnék jönni. :lol:
Ha bármire szükséged van, írhatsz nekem is, hátha tudok segíteni.
Amúgy remélem jól vagy és sokat pihensz.
Ovibusz :shock: nem semmi, az nekünk is jó lenne.

Britta
Ez a 3 (4) fiú szinte teljesen egyforma.
Óránként ébredés :( ezt én is ismerem, de így utólag már nem tűnik olyan rossznak, mint amilyen volt. :oops:

Velünk minden ok, Attila szeret oviba járni, már szépen eszik is, Gergő minden délelőtt megy a "manók házába" (gyerekmegörző). Annyira szereti, hogy nem az a gond, hogy hogy marad ott, hanem, hogy nem akar haza jönni. Én meg tanulok.
Úgy tűnik mi megúsztuk a közösségbe menéssel járó betegségeket.

Viki, Szilvi, Zsu ??????????????

Jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Visegrádra készültünk kirándulni a gyerekekkel szombaton. Hát nem szakadt az eső. Sőt még anyuék is jöttek volna.

Évi! Vettünk fóliát rá. Tényleg melegszik alatta. Meg az algák szeretik a napot, azok ellen is védi a vizet.

Bius, már napok óta nem sír az oviba reggel. Annyira örülök neki. Remélem így is marad.

Kellemes estét mindenkinek.
Vendég
 


Miért én vagyok az utolsó bejegyzés?????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést az eltűnésért, de van igazolásom.
Október 1-én elment a nyákdúgom, és október 3-án császárral megszületett a 2. kisfiam. Dánielnek hívják. Még 6,5 hét volt hátra. Tegnap érkeztünk haza Győrből.
Hát elég rázos volt az elmúlt 3 hét. A baba 2890 gramm volt és 46 cm. Szóval nem kicsi. Szerencsére csak 1 napig volt szükség légzéstámogatásra. Aztán az evéssel küzdöttünk(küzdünk). Ez sajnos még mindig nem az igazi, nagyon lassan megy. Néha egy etetés majdnem 1 óra mire megeszi a 60 millit. Tejet egyenlőre nem kaphat, mert még vizsgálják, vmi baci volt benne. A szülés után sajnos én sem voltam túl jól, 10 napig lázas voltam. Elég komoly antibiotikumos kezeléseken estem át. Na, de itthon vagyunk, bár elég fárasztó, de remélem belerázodunk.

Túl sokat nem írtatok, hamar átolvastam.

Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szia Timi!!!!!!!!!

Nagyon Gratulálok picurkádhoz!

Jó korán született, remélem minden ok.
Ha majd túl lesztek a nehezén, majd írjál még és tegyél fel képeket is! Minden jót nektek!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Timi! Gratulálok!!!!! Erre igazán nem számítottam. Várom a képeket és a beszámolót. Addig is kitartás, tudom most mennyire nehéz ez az új helyzet. Jobbulást nektek.

Lassan tényleg lehúzhatjuk itt a rolót. Miért nem írtok?? Legalább néha. Légyszííííííííííííí. Köszi.

Szép estét!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációt.
Hát úgyanúgy zajlott minden mint Kristófnál. 2 napig próbálták leállítani a szülést, de el kezdett szivárogni a magzatvíz. Vártak, de nyomásra érzékeny lett az előző császár hegvonala, ezért azonnal a császár mellett döntöttek. Ez jó választásnak bizonyult, mert el volt vékonyodva a méh az előző vágásnál, plusz Dani nyakára volt tekeredve a köldökzsinór is. Először nem is vitték át a koraszülöttre, de mivel a légzés nem volt az igazi, ezért átkerült. Mint említettem az evéssel voltak gondok. Ez mára sokat javult, már jelzi ha éhes és jobb tempót diktál. Sajnos a szopás reménytelennek bizonyul, pár szívás után nagyon hosszú szünetek. Fél óra alatt nincs mérhető mennyiség. Ezért fejek evés előtt. Már 3470 gramm és 53 cm. Pont ma mérte a védőnő. 3100 grammal jöttünk haza 22-én.
Egyetlen bánatom, hogy a rendes cumival nem eszi meg még az adagját, csak a megnagyobbított lyukúval. Próbálkozunk azért.
Szerdán megyünk vissza gyógytornára. Az elején 2 hetente kell, ott kapunk mindig gyakorlatokat, amiket minden nap 4x kell csinálni. A mostaniak végre egész jól mennek.
Jövő héten ortopédiára és szemészetre megyünk. Aztán 25-én megint Győrbe koponya UH, hasi UH. Januárban pedig hallásvizsgálat és koraszülött utógondozó.
Szóval nem unatkozunk.
Kristófon néha látom, hogy nehezen viseli, ha nem vele foglalkozunk. Ugyanakkor sokszor jön oda, hogy Danika így, Danika úgy és simogatja. A nagyszülők ha jönnek, nekik mondja, hogy már láttátok és azt várja, hogy csak vele játszanak.
Kép

Kép

Kép

Puszi mindenkinek és tessék írni.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ritkán jövök, de nincs túl sok időm mostanában.

Timi
Ez a baba gyönyörű :D
Édes együtt a két fiú, én annó nem mertem így Attila kezébe adni, mondjuk Attila akkor még csak 2 éves volt.
Szerintem az evéssel kapcsolatban minden rendben lesz, és az is mindegy, hogy milyen cumival eszik, az a lényeg, hogy egyen, ha lehet anyatejet. Én is sokat fejtem, mert Gergő sem akart nagyon szopizni, akkor ez nehéz volt kicsit, de már szinte nem is emlékszem. Megnéztem az iwiwen is a képeiteket nagyon szépek vagytok.
A sok vizsgálat ilyen picurkával nem lehet túl jó, de az a lényeg, hogy minden rendben van.

Anikó
Ne húzzuk le még azt a rolót, tudom, hogy most én sem írtam, de megpróbálok minden nap jönni, csak azt nem szeretem, hogyha írok valamit, arra hetekig nem reagál senki :?
Remélem veletek is minden rendben!

Most mennem kell, este még benézek, hátha járt erre valaki.
Addig is szép napot mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva

Nem is emlékeztem, hogy te is főleg fejtél. Eddig elég neki az anyatej, napi 6-7x majdnem 100 ml-t sikerül fejni. Általában el is fogy. Már gyakoroljuk a normál méretű cumival. Csak éjjel adom a nagylyúkúból. Éjjel már nem keltem, de 4 óránként felébresztem magam, mert nem mindig hangosan jelzi, hogy éhes. Nappal azt mondta a védőnő, hogy max. 4 órát várhatok.

Szerdán meg volt a gyógytorna, tovább kell csinálnunk. Pont alvásidőben voltunk és hát nem is volt Dani olyan aktív, mint máskor. Nem győztem mentegetőzni, hogy ennél azért jobbak vagyunk.
Tegnap a védőnéninél 3680 gramm volt, de ez éppen evés közben volt. Ma reggel 3670 g. volt.

Kristóf mióta óvodás, tiszta hiperaktív. Állandóan énekel, mondókázik, nem lehet tőle 1 mondatot elmondani. Evés közben is beszél. Én meg attól féltem, hogy nem fog beszélni :lol:

Többiek?

Én is igyekszem jönni, de ez általában csak akkor megy, ha a kedves férjem nincs itthon, különben általában letöltés megy a gépen.

Anikó
Észrevettem, hogy a topikok zömében jellemző, hogy sokszor napok, hetek telnek el mire ír valaki. Én remélem azért nem csukjuk be a kaput.

Puszi: Timi
Megyek mert jön a pék...

Kép
Kép
tim30
 
 


Bocsi..
Egy gyors kérdés.
Kengururól mi a vélemény. Érdemes vagy nem? Praktikus?
Annyit töröm rajta a fejem.

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Kengurú
Szerintem teljesen gyerek függő, Attila nem viselte el, de Gergőnél bevált. Vettél már, ha nem, megkeresem és szívesen elküldöm postán vagy valahogy. (remélem még megvan) Tényleg szóljál ha kell valami!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva

Kölcsönbe adnád vagy eladásra?
A kenguru érdekelne. Természetesen elutalnám az árát.

Szomorúan látom, hogy mások nem nagyon kerülnek elő :cry:

Szép napot! Bár nálunk sajnos esik... :x

Tegnap volt vöröskeresztes nap a faluban. Kristóf is szerepelt, olyan büszke voltam rá. Sikerült elmennem, apa vigyázott Danira.
Pont evésidők közé esett.

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Én ingyen gondoltam, nekünk már úgysem kell. Holnap megkeresem, nagyon remélem, hogy megvan, ha már odaígértem :lol:

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Hát jó akkor próbáljuk életben tartani ezt a topikot. Bár én sem nagyon érek rá írogatni. Sokszor lusta is vagyok és örülök, hogy végre bedőlhetek az ágyba. Mostanában amúgy sem mennek túl vidáman a dolgok.

Timi! Annyira édesek. Én úgy emlékszem vissza, hogy életem legjobb napjai voltak, amikor a kicsi megszületett. Annyira jó és igazi családi hangulat vett körül. Ma is könnyezem, ha a képeket nézem. Pedig nehéz volt a két picurral egyszerre. De újra élném azt az időszakot.

Persze most is annyira édesek együtt. Csak én vagyok sokkal elfoglaltabb és nem tudom élvezni a percet. Épp tegnap mondtam a férjemnek, hogy ez az idő soha nem jön vissza és én annyira sajnálom, hogy ilyen elfoglalt vagyok éppen most. Néha nagyon úgy gondolom, hogy feladom. Na, nem sírok tovább. Szép az élet, ha zajlik.

Én keveset használtam a kengurut is meg a nandu kendőt is. Pedig jó de mivel mindenhova kocsival megyünk a babakocsit becsapjuk a csomitartóba így nem különösebben volt rá szükség. Szerintem a nandu kendő kényelmesebb, mármint neked. Nem vágja a vállad, de én elég sokat szenvedtem a megkötéssel. Biztosan, azért mert ritkán használtam. Vannak, akik profik ebben. Szóval szerintem is gyerekfüggő és programfüggő. De mindenképpen jó dolog.

Milyen jó lenne, ha a többiek is bekuksiznának. Ja és hamarosan kéne közénk egy kismama is.

Mit vesztek karira meg szülinapra a nagyoknak. Négy évesek leszünk az idén. Hittétek volna???

Szép napot!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Timi
A kengurut nem találtam még meg, de lehet, hogy a hugomnál van (ő szült utoljára), ma nem tudtam vele beszélni, de majd holnap megkérdezem.
Találtam viszont egy ún. babaerszényt, azt is elküldöm, ha érdekel, nekem nagyon tetszett, de használni nem nagyon használtuk.

Anikó
Mi már vettünk néhány ajándékot, csak eldugtam nagyon nehogy megtalálják, úgyhogy nem is igazán emlékszem. :oops: Azt tudom, hogy van egy betűs játék és egy favonatos és egy horgászos, majd holnap lefotózom, ha érdekel.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szia!

Érdekel.

Én homok gyurmát szeretnék venni meg babaházikót.

Anyu vett neki egy órát, amivel lehet az időt tanulni, beszél. És vesz még neki egy kicsi szintetizátort, mert a Reni is azt kért csak nagyba. És ugye, mint egy kis majom folyton utánozza. Tavaly Reni gitárt kapott akkor neki is az kellet és folyton elvette tőle.

Ugye már meséltem, hogy Reni nálunk az abszolút tehetség. Zenél, és nagyon jól megy neki. Gitározni jár tanárhoz, zeneművészeti suliba készül. Zongorázni azért nem tud menni, mert nem lehet egyszerre két hangszeren tanulni meg nem is tudnánk a zongorát hova tenni.

Így kért egy szintit, ami ugye kis helyen is elfér. Simán magától tanulgat rajta. Annyira büszke vagyok rá. Autodidakta módon is annyi minden megy neki. (babazongorán szokott gyakorolni, amíg nincs jobb)

Ja Botond autókat fog kapni, meg duplót. Igazi fiús cuccokat.

Már a hétvégén azon törtem a fejem, hogyan fogom feldíszíteni a házikónkat karira. Kis csúnyácska házikónk had tündököljön. A férjem meg húzza a száját, nem nagyon szereti a karácsonyi hajcihőt. De én nagyon.

Puszi! Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
én is javában töröm a fejem a karácsonyi és szülinapi ajándékokon. Egyenlőre a nézegetésnél tartok. Egy csomó webáruházat felírtam ott böngészek.
A fő ajándéknak a lego-t tervezem. Szerintem a dobozost fogjuk megvenni. Először abból tanuljon meg kitalálni (építeni) dolgokat. Tervezek még vmi társast, de annyiféle van azt még nem döntöttem el. Egyébként játék szanálást kellene csinálnom, mert az újnak nincs hely. :shock:
Játék szintit tavaly kapott apóséktól.

Éva
Nem kell ám az egész házat feltúrni miatta. :roll:
Csak felvetés volt, ha Kristófot kell kísérni, bár lehet praktikusabb a babakocsi. Mire jó idő lesz, biztos már nehéz lenne cipelni.

Képzeljétek 3850 gramm volt reggel. Mindig elámulok, hogy micsoda tempóban növekednek.
Kristófot meg nem bírom felemelni. Míg terhes voltam nem emeltem, most nem is bírom. 18 kg fölött van. Nem tudom, hogy a vitaminok miatt-e, de nagyon jó étvágya lett. Vitamint a sok orrvérzés miatt szedünk, mivel gyümölcsöt nem nagyon eszik.
Ma hajnalban is Danit etetek ő meg jön ki, hogy folyik az orra. Azt sem tudtam melyiket rendezzem. De Dani megérezhette, hogy most nem tudom tovább etetni. Türelmesen kivárta, hogy később folytassuk. Máskor már üvöltött.

Jó ajándékötletek még jöhetnek.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
kenguru megvan :D
küld el a címed privát üzenetben, vagy az iwiwen. A héten elküldöm.

Majd még jövök, most mennem kell Gergőt altatni.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Timi

látom van az iwiwen cím, oda küldhetem?

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva
Stimmel a cím, hála, hogy ilyen ilyen őszinte vagyok.
És természetesen nagyon hálás. :lol:

Micsoda utunk volt ma. Soproni kórház: szemészet, ortopédia, csípő UH, hasi UH. Ezt mind Daninak csinálták és szerencsére minden Ok.
Ennek nagyon örültem, végre valami jó. :D
Szemészetre 6 hét múlva azért kontroll, ortopédia meg 4 hónaposan.

Na most rohanok, mert kezdődik az esti fürcsi.

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Kimostam, küldöm, ha megszáradt.
Nem semmi ennyi vizsgálat, örülök, hogy minden rendben.

Anikó

Elnézést, még nem csináltam képeket az ajándékokról, de amint lesz egy kis időm megteszem.
Milyen az a homok gyurma?

Jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Moon sand a neve. Állítólag hasonlít a homokhoz és nem keményedik meg. Többfélét lehet kapni, szép szines és vannak benne formák is. Remélem nem is büdi. A gyurmákba azt utálom, hogy órákig érzem a kezemen a szagát, és mindent össze zsíroz.
Kép

Ne aggodj a képek miatt, majd karácsonykor meglátom. Akkor úgy is csináltok képeket.

Timi! Mivel mentetek? Remélem nem tömegközlekedésse. Mert akkor az tényleg nem semmi. Szép súlya van Daninak. Neten vásárolsz karira?

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Na csináltam képeket, de elég rossz minőségű lett, a telefonom fényképezőjéhez nem nagyon értek, a másik meg nincs itthon. Remélem a lényeg azért látható

Ez a favonatos, ilyenünk már van, de túl kevés részből állt, ja és az egyik vonat elemmel megy és világít is :D

Kép

Horgászós:

Kép

Ez inkább a Gergőnek való:

Kép

Ez pedig az ABC-s:

Kép

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Évi! A favonatos nagyon jó. Nekünd is van egy dobozzal, majd kell bővíteni. Botond még nem játszik vele, de gondolom fog. Most öszerakom neki és azonnal szétszedi. Mennyi volt?

Bius is kérdezgeti az ABC-t. Pár betüt már meg is jegyzett és folyton felismeri őket az utcán és mondja. Ilyen a B,K,I,A. Nem tudom mért pont ezeket.

Lányok? Mi ujság????

Szép napot. Ma angolozom. Mindjárt jön a tanárom, megyek leckét írni.

Puszika!
Vendég
 


Sziasztok!

Éva
Jól néznek ki játékok. Neten rendelted vagy játékboltban? Ilyesmi órán én is gondolkodtam, Kristóf oda van a számokért. Állandóan számol. És már fel is ismeri őket. A verda fanoknak ismerni kell a versenyautók számait:)


Anikó
Jó angolozást. Nekünk azt hiszem van ilyen gyurmánk. Hát nem sokat használtuk. Azt a pár figurát kiöntöttük aztán kész. Bent nem engedtük Kristófnak használni, így eléggé feledésbe merült. Ja, meg ő túl korán kapta 1 évesen.

Ma reggel én is elintéztem netes rendeléseimet.

Kristófnak megrendeltem 2 fajta legot. Egyiket anyukáméktól kapja a másikat tőlünk. Az egyik a jubileumi alapelemes: 700 db-os 6400Ft. körül, a másik útépítő készlet 300 db-os, 4600 Ft.
Rendeltem neki még verdás puzzlet 37 db-osat, egy első társasjátékot amiben 4 féle van. Az elosztást még nem tudom, a férjem szerint tőlünk a legot kapja karácsonyra, a többit esetleg szülinapra. Daninak is rendeltem egy felakasztós kukacot, ezt én télapóra szeretném, mivel édességet max. csak általam kap. Hát nem is panaszkodhat, nagyon rákaptam. Karácsonyra meg fürdőjátékot rendeltem egy cicás hálóval lehet kifogni a figurákat a vízből. Igaz ezt majd csak fél éves kor után tudja használni, ha együtt fürdenek a fiúk.
Tervezek még neki esetleg 1-1 rucit venni. Ő ezt még nem igazán fogja tudni, de Kristóf miatt nem akarom, hogy ne kapjon semmit.

Egyébként autóval voltunk. Férjem vitt bennünket. Egyedül ennyi fele nem is bírtam volna.
2 hét múlva lesz egy húzós utunk Győrbe: koponya UH, gyógytorna, meg esetleg nekem kontroll.

Na lépek, mert hátha idejön a gyerekorvos.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
Nem neten rendeltem, nekünk, vagyis a családban van egy kis játékbolt és időnként én is járok nagykerekbe vásárolni. Így kicsit olcsóbban hozzá lehet jutni bármihez is.
Amúgy holnap küldöm a kengurut, már becsomagoltam. :D

Anikó
A favonatos a Lidl-ben volt akcióban 6000-ért, én a nagykerben kb a duplájáért láttam, azért vettem gyorsan, hogyha nekünk nem is kell, akkor a boltnak jó lesz. Amit a boltnak vettem, már az is elfogyott :D

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: