Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszöni a párom, igyekszik gyógyulni. Holnap is megy kötözésre és ha minden igaz akkor leveszik róla végre a gipszsínt és csak egyenként lesznek bekötve az újjai. Elég kényelmetlen neki, nem igazán tud jól aludni tőle. Holnap megyek dolgozni, nem olyan rossz péntekkel kezdeni a hetet, nem? Még mindig köhécselek, már nagyon elegem van belőle, de teljesen nem akar elmúlni.

Zsu!
Hogy mennyit változnak a gyerköcök azt mindig csak az újabb és újabb fotokon látja az ember. Nagyon aranyosak. Sajnálom, hogy a fél család beteg lett, jobbulást nekik!!! Gratulálok a járáshoz!

Britta!
Megértem, hogy vitted őket oviba, bizony kimerítő dolog. Amikor hétfőn mindenki elment és csend lett itthon, nagyon élveztem, visszafeküdtem az ágyba pár percre pihenni és másfél óra múlva ébredtem fel, ekkor jöttem rá, hogy mennyire elfáradtam az előző héten, ha egyszer már felkeltem sosem szoktam tudni újra elaludni.

Anikó!
Jó pihenést!!! Jó dolog is az!!!!
Már nemcsak pénzkezeléssel foglalkozom december óta a másik munkakört , a könyvelőét is meg kellett tanulnom, úgyhogy már mindkettőt helyettesíthetem. Azért a pénzintézeti könyvelés kicsit más mint a vállalkozói. A hitelezés részét nem annyira szeretem, mert olyan sok a szabály, hogy csak na és mindig változik valami, de idő kérdése és azzal sem lesz gondom.

Éva!
Tomi az sajnos már akkor rájött hogy fel tud mászni az ágyra mikor megtanult felállni, úgyhogy már előbb játszott az idegeimmel. Nagyon fárasztó volt, hogy igazán félre sem nézhettem mert ő rögtön az ágyon volt és csupa veszélyes helyzetet teremtett, kitartás majd egy idő után már nem lesz olyan érdekes neki. De hiába ezek a lurkók mindig kitalálnak valamit. Ez a gyerekek állandóan öli egymást szitu ismerős, nálunk is csinálják elég gyakran, néha már szinte kibírhatatlanok, hiába nagyobb köztük a korkülönbség, hol ezért hol azért visít valamelyik.

Timi!
Sikerült az oltást elrendezned?

Viki!
Gondolunk rád!!!

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Britta
Ingatlan vagyonértékelő tanfolyam, most kitalálták, hogy ez is kell, ha valaki bankoknak akar értékelni. :evil: Mondanom sem kell, hogy nagyon sokba kerül és nyilván nem arról szól, hogy mi okosabbak legyünk, hanem, hogy valaki sok pénzt keressen. Ráadásul nem csak ezt találták ki, és elég gáz, hogy minden évben kitalálnak valami újat. :cry:

ágyra felmászás
Most ott tartunk, hogy nem felmászunk, hanem nekifutásból felugrunk :shock: :shock: :shock:
Ezerrel tanítom a lemászást. :D

Zsu
Aranyosak vagytok, jók a képek.

Szoktunk sétálni, sőt mióta ide költöztünk sokat vagyunk az udvaron is, de valahogy nem érzem a különbséget.
Ráadásul Attila mostanában nem hajlandó délután aludni, pedig az olyan jó volt.

Szilvi
"hétfőn mindenki elment és csend lett"
erről én is álmodozom néha. Jövőre A oviba, G pedig bölcsibe megy, csak attól tartok, hogy akkorra már gőzerővel dolgozni fogok.

Na jó, nem panaszkodom, megyek vasalni. :( :cry: :evil:

Jó éjszakát?
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!


VIKI GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!

Most kaptam az sms-t

3:15-kor óriási hanggal, 2410 grammal és 47 centivel megérkeztem. Már anyucival vagyok, aki nagyon fáradt.
Hédi

Majd du írok, most megyek dolgozni!
Sziasztok
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

VIKI

Gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Viki!

Gratulálunk Hédihez. Sok boldogságot, és tejcsit nektek.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Viki

Gratulálok!
Majd várjuk a beszámolót. :wink:

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Nem is írtam reggel, hogy Gergő nagyon rosszul aludt az éjjel, pontosan 3 óra 12 perckor tudtam visszaaltatni. Biztos a pici Hédit várta. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


VIKI!!!

ORIÄSI GRATULA NEKTEK!!!
VÄRUNK A BESZÄMOLOVAL, KÉPEKKEL.
zsuu74
 
 


Kép Hédi baba
Vendég
 


Viki

Hédi baba gyönyörű!!!!! :D :D :D

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Viki!

Hédi csodaszép kisbaba!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Viki!!!

Nagyon szép kisbaba!!!Gratula!!
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Viki!
Hédi baba nagyon édes és szép!!!

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Timi! Meg van a vevő???

Zsu! Hogy szalad az idő. Gratula az első léptekhez.

Évi! Milyen suliba mész? Nem lesz egyszerű, nekem elhiheted. Amikor ölik egymást akkor én a hajamat tépem. Néha azt hiszem, csak én vagyok ilyen ingerül és nem is való nekem gyerek.

Britta! Tudom, hogy rá érek de néha elég kevés a tejem. Inkább gyümivel pótolom, mint tápszerrel. Bár eténként azt is kell. Néha nem értem este van 230ml is, de sokszor csak 110ml. Na ilyen kor rá kell pótolnom mert6 nem hajlandó elaludni. Május 1-én a négynaposban megyünk Hosszúvízre. Remélhetőleg. Épp most állapodtunk meg a férjemmel.

Szilvi! Nagyon ügyes vagy. Akkor nem semmi, amit meg kellet tanulnod. Én is csak azt utáltam, hogy minden nap volt valami új szabály amit azonnal tudni kellet alkalmazni.

Viki! GRATULÁLOK!!!! Bocsi, hogy csak most. Nagyon édes a kicsike.
Vendég
 


Sziasztok!

Viki
Nagyon aranyos kislányod született :wink:

Zsu
Jók a fotók. Nagyon szép család vagytok. Kislányodnak hol vetted azokat a szép kék szemeket? Nagyon édes.... Fiad meg olyan nagyobb fiús. Nem kisgyerekes.

Anikó
Sajna a vevőm megint elfelejtett megérkezni, pedig ez is ígéretesnek tünt. De nem hívott és nem jött.
Én 1 gyerek mellett sem bírnék nekiállni tanulni. (de lehet gyerek nélkül sem)

Szilvi
Remélem javulgat férjed keze. Akkor már a többiek egézségesek ha dolgozol.

Hát, mi még a héten itthon maradunk. Olyan jó itthon, hogy nincs kedvem visszamenni dolgozni. Amúgy már jobban vagyunk. Kristófnak néha folyik az orra, rám meg a köhögés jön rám. De inkább még egy kicsit kúráljuk magunkat. Annyira visszasírom azt az időt, amikor még így ketten voltunk itthon. :cry:

Szép napot, tegnap nagyon az volt!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Anikó
Ingatlan vagyonértékelő tanfolyam, nem egyetem, bár hasonló a követelmény, viszont csak 2 félév.
Az ingerültséggel nem vagy egyedül, időnként én is így érzem, utána aztán lelkiismeret furdalásom van, de nyilván már késő. :oops:
Sőt mostanában szerintem fáradtabb is vagyok, pedig még iskola sincs. Lehet, hogy az új gyógyszer miatt van, amit a vérnyomásomra szedek. :?

Timi
Vevő :twisted: :twisted: :twisted:
Miért nem megy el, ha megígérte?????????
Lehet, hogy csak valamilyen "hülye" ingatlanos volt. :?
Jó pihenést a hétre, még van pár nap belőle. Gyógyuljatok meg!

Szilvi
Tényleg, hogy van a férjed keze, és Ti?

Jó éjt mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Anikó!

Értem, hogy miért pótolod a tejet. De a gyümi jó ötlet. Örömmel olvasom, hogy jöttök májusban Hosszúvízre. Benéztek majd?


Sajna, nálunk zajlik az élet. Múlt héten betegek voltak a fiúk. Valami vírust szedtek össze. Hétfőn elengedtem őket oviba. Erre tegnap délben telóznak, hogy menjek Daniért, mert kötőhártya gyulladása van. Mindkettőt hazahoztam, mert nem tudtam volna Gergőért visszamenni. Viszont úgy tűnik, nincs is semmi gond. A szemén nem látszik. Kicsit kiakadtam. Pláne, hogy jól telt a délelőttöm. Voltam a dokinál. Minden rendben velünk, méhszáj zárva. Bence kb 1274 gr. És még üldögél. Egyelőre nem fordult be. Remélem, hamarosan megteszi. Nálatok mikor fordultak be a babák. Most előssorban azokra gondolok, akik a közelmúltban szültek.

Na, pussz!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Éva
Állítólag egy nő volt, aki az anyukájának keresett házat. Feltétel volt, hogy van-e katolikus templom és mennyi a kisebbség. Ezeknek nagyon jól megfeleltünk. Egy ingatlanos ilyet nem kérdez.

Britta
Szerintem ráér még befordulni Bence.
Kristófnak is volt olyan, hogy azt hitték(tük) kötőhártya. Elvittük dokihoz, aki azt mondta, hogy nem tud kijönni az orrán a váladék ezért a könnycsatornán távozik. Kb. 1 hónapig többször is előfordult ilyesmi váladék. A kapott szemcsepp nagyon jó volt rá. (brulamycin)
Most ezt kapta orrcseppnek is. (nem tévedés)

Kristóf tisztára megzizzent mióta itthon vagyunk. Este 10 kor még fent van. Reggel 10-ig alszik. És minden TÚL ilyen-olyan. Pl. túl sötét van, túl sima a víz.......
Már néha nem tudom mit mondjak vagy mit csináljak vele.

Na megyek, mert várom a postát.

Sziasztok: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!

Akkor nem csak én jártam így. Ezt a cseppet felírom magamnak. Hátha szükség lesz rá. De azért elég kellemetlen volt, hogy hazahoztam, aztán nem is kötőhártya. Holnap majd megmondja a doki, mi is a helyzet.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Győzelem :lol: :lol: :lol:
Felírható Tb-re az oltás. El sem hiszem. Az előbb beszéltem a dokinővel. Így fejezte ki magát: "megoldható"
Gondolom nem tetszett neki, hogy a nyakára jártam, meg felvilágosítottam. Vittem neki, hogy melyik közlönybe van...
De felírja, aztán majd beadatjuk vmikor.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!

Lemaradtam. Milyen oltásról van szó?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta

Prevenar: pneomococus elleni.

Kép
Kép
tim30
 
 


Ja, ma fülészetre indulunk, mert Kristóf fájlalta tegnap a fülét és elkezdett folyni is. Lehet a szelep akar kijönni, ezért megnézetem.

Na lassan keltem is, hogy induljunk.

Szép napot!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
Gratulálok az oltáshoz, ügyes vagy.
Mi volt a fülészeten?

Britta
Attilánál nem emlékszem, hogy pontosan mikor fordult be, csak arra, hogy viszonylag későn, Gergő pedig egyáltalán nem fordult be, úgyhogy nem vagyok valami nagy segítség. :oops:
Dani jobban van már?

Amúgy mi jól vagyunk.
Attila beíratkozott a könyvtárba, nagyon élvezi, imádja a könyveket. :D

Már majdnem szép rend van, mert holnap vendégek jönnek, vasárnap pedig anyósom. :?

Többiek?????????

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!
Én újfent tiszta takony vagyok, köhögök stb. Ráadásul reggelre a szemem is beragadt, már az idejét sem tudom, hogy mikor volt nekem kötőhártya gyulladásom utoljára.
Patrik is kezdi újra, Tomi is egy kicsit. Nagyon nehéz úgy meggyógyulni, hogy az ember munkahelyén sem egészséges mindenki és naponta legalább 20 beteg ember jön be, a héten pénztárban voltam és szerintem az is hozzájárult, hogy a betegektől elvett pénzt pakolásztam. Most majd megint olyan helyen leszek, hogy akik még dolgoznak már azok is betegek, úgyhogy esély sincs a gyógyulásra. András újjai csak lassan gyógyulnak, 6-án veszik ki a drótokat az újjából. Patrik megkapta a félévi bizonyítványát, nagyon szép lett neki. Tominak most volt a héten szülői, Patriknak meg hétfőn lesz. Tominak azt mondták, hogy már nem olyan eleven, de azért nagyon huncut és nagyon sokat beszél.

Évi!
Milyen "jó" hogy csak így kötelezhetnek egy kis tanulásra, igazán örömteli! Anyóst remélem egészen jól megúsztad!!!!
Továbbra is megy a felugrálás?

Timi!
Örülök , hogy sikerült az oltást elintézni. Nagyon sajnálom, hogy a vevő mégsem ment, majdcsak sikerül, bízzál benne!!!!
Kristóf füle? Jobbulást neki!

Anikó!
Ne aggódj mikor egymást tépik, akkor én is ingerült szoktam lenni és hasonlóakat szoktam gondolni mint te! de szerintem más is így van ezzel.

Viki!
Biztosan nagyon mennek a napjaid, azért remélem hamarosan lesz egy kis időd pár soros beszámolót írni!

Britta!
Előbb utóbb befordul a picurkád, nem egyformák, Patrik például már nagyon korán befordult, Tomi pedig csak egészen a terhesség végén.

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Kristófnak középfül gyulladása lett. Addig nem lehet bölcsibe vinni, amíg folyik neki. Kap újabb antibiotikumot, oltást pedig halasztani kell.
Nekem muszáj mennem, mert már 2 hetet itthon voltam. Hétfőn sógornőm vigyázz rá, kedden lehet anyósom. Szerdán már szeretném vinni.

Elég lehangolt vagyok már a folytonos betegségektől.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Anyós megúszva :lol: :lol: :lol:
Jobbulást nektek!!!!
Igen, én is boldog vagyok, hogy újra tanulhatok, különösen, hogy minden feltétel megvan hozzá (leginkább a két gyerek). :?
Nem tudom, hogy más hogy csinálja, pl. Anikó, de nem egyszerű.

Timi
Jobbulást Kristófnak is!
Ne keseredj el, majdcsak vége lesz. Te legalább számíthatsz a családodra, ha vigyázni kell a gyerekre. :wink:

Na jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm szépen a gratulációkat,kedvesek vagytok!
KEdden jöhettünk haza a kh-ból,de sajna nem volt jó a gépem,nem tudtam jelentkezni.Minden rendben velünk,kicsit kicsike Hédi,de majd igyekszünk. :wink: Tegnapi fürdéskor volt 2400g.

Bemásolom szülésemet és később próbálok reagálni mindenkinek.
17én este csak a szokásos jóslókat éreztem,majd 10 után tűnt fel,hogy ezek bizony 6 percenként jönnek és egyáltalán nem "kicsiny" keményedések.Éjfélkor hagytam a családot aludni,kimentem nappaliba...4 percesek...húúúhaaaa.... :shock: Fél 1kor csörgettem szülésznőmet,megbeszéltük vele,hogy 2 körül indulok....apát is felkeltettem,anyumat felhívtam Dorkához.2kor már a kh-ban voltunk,szülésznőm már várt.:)
Ügyeletes doki megvizsgált...3 ujjnyi...hurrá! Hívták a dokim. Labdáztam,sétáltam,szedtem a bogyeszokat.2 percenként másfél percig tartó fájásokkal követeltem egy kis Bonanzát vagy Ákost!!! :lol: :lol: 3 előtt beért a dokim,ekkor már éreztem hogy nyomnom kell,gyors burkot repesztett.Pár fájást megvártunk (kb 2-t :lol: ),majd nyomtam és nyomtam és nyomtam. :D :D Kicsiny gátmetszés (2öltés),enyhe dokinyomás ( :lol: ) és 3:15kor megláttam a kis buksiját.:) Első mondatom (nyomás közben):JAjjjj de kicsi,ugye nem viszik a korára..... :roll: Dokim kiakadt... :lol: ,foglalkozzak mással,mert még nyomnom kéne.... :shock: IGENIS!Még 1 nyomás és kibújt az én édes kicsi tücsköm.:) Hihetetlen boldogságot éreztem,teljesen más volt mint 3 éve...akkor nem is voltam magamnál,de most minden pillanatra emlékszem. Puszilgattam a kis csupapsz,véres fejecskéjét,minden fájdalom elmúlt...

Aztán jött a fekete leves.... :shock: :cry: :cry: :cry: Sajna a méhlepény nem vált le....20-25 percig próbálták külső hatással,nyomással,oxytocinnal de nem adta magát...A méhem szülés után egyből összezsugorodott,méhszáj záródott....Dokim nem tudott mit tenni,mint újra tágítani és manuálisan szedte le a lepényt...Még a párom is kiküldték...Hát Csajok!!!Felért 10 szüléssel... :cry: :cry: Seduxent kaptammajd Algo-t,de semmit sem hatottak.:(

Ennyi lenne az én történetem,gyors szülés volt,kis izgalommal a végén,de bármikor újra vállalnám.:) Hiányzik a pocim,hiányzik az egész várandósság.Helyette viszont itt szuszog az én drágám. :D :D :D Ez az igazi boldogság!!!

Puszilok mindenkit!Köszönöm Szilvi,hogy hírt adtál rólunk.
:wink:

Hédi
Kép
Vendég
 


Viki!

Köszönjük a beszámolót. A méhlepény miatt ugyan nem, de a többi miatt annál jobban irigyellek. Hédi nagyon aranyos. Talán az éjszaka is ilyen nyugis, mint a képen?

Timi!

Bízom benne, hogy Kristóf ma már bölcsiben van, mert akkor meggyógyult. Neked küldök egy kis jókedvet a lehangoltságod ellen. :lol: :lol: :lol:

Szilvi!

Szemed jobban van már? Bár nem lesz könnyű, remééljük, mihamarabb vége ennek a beteges időszaknak. Jobbulást!

Éva!

Dani már nagyon jól van, köszönöm. Valószínűleg nem volt neki kötőhártyagyulladása. De ez most már nem is lényeg. Hétfőn megint elmentek az oviba, eddig szerencsére minden ok. Bár tegnap este kicsit megijedtünk Danival kapcsolatban. Fürdés után nagy piros foltok jelentek meg az arcán. Úgy tűnik, valamilyen kaja allergiája van. Két hét múlva megyünk az allergológushoz. Reggelre elmúlt neki a folt, de nem vagyok nyugodt. Kicsi kora óta a paradicsomos kaják kiütötték, de csak, ahol érintkezett a bőrrel. Remélem, mihamarabb kiderül a probléma, és lesz rá orvosság.

Amúgy jól vagyunk. Kicsit most próbálok pihenni, mert az elmúlt hetek nagyon nehezek voltak. Igaz, közben mindig akad valami tennivaló a házban is. De sebaj.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Viki!
Örülök a beszámolónak, azért ez a méhlepényes dolog nem lehetett semmi! Dehát egy idő múlva ugyis csak a szép dolgok fognak megmaradni. A lényeg, hogy Hédi egészséges, gyönyörű kisbaba. Kiváncsian várom az első otthoni napok beszámolóját is! És mit szólt a nagytesó? Hogy fogadta Hédit?

Britta!
Sajna a szemem még mindig összeragad reggelre , de már javul egy kicsit.
Az már jó, hogy tudtak menni oviba a gyerekek, legalább neked is több pihi volt. Kiváncsi vagyok mire lett allergiás Danid, majd írd meg.

Timi!
Jobbulást Kristófnak, hát elhiszem, hogy már nagyon eleged van a sok betegeskedésből, dehát bízzunk benne, hogy ennek az időszaknak is vége lesz.

Éva!
Hát biztosan nem lesz könnyű a gyerekek mellett tanulnod, de azért szerintem menni fog, ügyes vagy te!!!!
Örülök, hogy anyóst megúsztad!

puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Én mindig nagyon meghatódom, ha születés történetet olvasok, lehet, hogy azért, mert már többet nem élem át. :cry:

Méhlepény - ezt nem írígylem.
Tényleg Dorka mit szól hozzá? (Már Hédihez)

Szilvi
El kell végezni ezt az iskolát, nagyon nem hiányzik. :?

Anyóst sajnálom, de mindig "meg kell úszni", kicsit bánt, mert nyitott lennék normális kapcsolatra, de ő nem erről szól. Talán egyszer majd sikerül. :wink:

Britta
Örülök, hogy jól van Dani, Te pedig próbálj meg pihenni, ez most a legfontosabb. Most jó okosat írtam. :lol:

Ezt egy másik topikból lopiztam:

www.photofun.od.ua

Ilyen képeket lehet csinálni:

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Először is elnézést a betolakodásért! Eredeti GAP ruhák baby-től a felnőttig. Ha érdekel a következő linken, megtalálod: http://www.vaterabolt.hu/index.php?page ... eID=170099

Üdvözlettel: rubin
rubin
 
 


Sziasztok!

Kicsit rég jelentkeztem. Ki vagyok merülve. Idegi, és fizikai értelemben is. Most igyekszem pihenni, mert néhány alkalommal fáj a hasam, és lejjebb szúrást érzek. Jól vagyunk. Fiúk oviban, Attila dolgozik. Voltam kedden dokinál, minden ok, méhszáj zárt. Két hét múlva megyek megint, akkor uh is lesz. Pénteken anyuékhoz mennek a gyerkőcök, és csak vasárnap jönnek haza, lesz egy kis pihi. Jövő héten a másik szülőkhöz mennek. Így könnyebb lesz az a pár nap. Készülünk a farsangra is. Nálunk 15-én lesz. Gergő karatésnak, Dani rabnak fog beöltözni. Tudtam nekik jelmezt venni készen, mert tehetségem a komoly varrásokhoz nincs.
Remélem, jól vagytok mindannyian. Majd jelentkezem. Azt nem hiszem, hogy gyorsan, mert kényelmetlen ülni már, de jövök, amikor csak tudok.


Szép napot!


Puszi nektek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!!

Remélem mindenkinél jól telnek a napok és senki nem kapta el ezt a fránya influenzát!
Én óvom a gyerkőcöket,nem megyünk közösségbe..na nem mintha most lenne rá lehetőségünk. :lol:
Jól vagyunk,köszönöm a kérdéseket.Szuper 2 csajom van,imádom őket!Így teljes az életem! Dorka nagyon szereti Hédit,egyáltalán nem bántja,néha igaz mondja,hogy anya már megint cicizik????de nem féltékeny...lekopogom....

Tegnap tanácsadáson voltunk
Hédi 2800g,haladunk....megdícsért dokinéni minket.:)
Dorka 3 éves statuszán is átestünk.Ő 13 kg,91cm....aprótalpú.

Hoztam képeket,ha nem gond:


Alig 1 percesen Kép

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Teljesen elérzékenyültem, meghatódtam az első kép láttán, és rögtön elöntött a vágy egy újabb baba után, meg persze eszembe jutottak az én lurkóim a születésükkor! Nagyon édes Hédi és tényleg ügyesen hízott, nem lesz vele semmi gond! Amelyik képen alszik azon is tündéri!!!! És csak tegyél fel minél több képet, nagyon örülünk neki!!!! Akkor gondolom szépen szopizik Hédi. Dorkát nem viszitek oviba?

Britta!
Vigyázz magatokra!!! Elhiszem, hogy minden egyre nehezebb! Már alig 10 hét van hátra, pedig mintha te is nemrég írtam volna meg a hírt, hogy újabb babátok lesz.

Éva!
Nagyon jó kis képeket kreáltál. És mikor fog elkezdődni a suli?


Többiek?

Mi jól vagyunk, Patrikéknál a suliban és Tomiéknál az oviban tombol az influenza, eddig gyorsan lekopogom ők nem kapták el.
Andrásnak nem szedték ki a drótokat az újjából , mert a röntgen szerint még várni kell. Szóval hosszadalmas lesz még a gyógyulása.
Pusz
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó internetünk van, pont akkor szállt el, amikor elküldtem az üzenetet :evil: :evil: :evil:

Na mindegy, azért megnyugodtam, hogy nem hal ki a topik.

Szilvi
Suli már megy egy ideje, eddig csak virtuálisan működtünk együtt, de lassan fel kell mennem "belső" vizsgázni.
Kicsit le vagyok maradva, de lassan belejövök úgy érzem. (nagyon lassan) :roll:
Férjednek jobbulást!

Viki
Gyönyörű!!!!!!!!!!!! Azt hiszem Szilvi mindent leírt, én is így gondolom. :D
Dorkás kép :lol: :lol: :lol:


Britta
Már 30. hét??? Gyorsan telik az idő. Vigyázz magatokra nagyon!!!!
Már nincs sok hátra.

Jó éjszakát!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Viki!

Nagyon aranyosak a képek. Szépek a lányok. Örülök, hogy Hédi tud szopizni, maradjon is így.

Szilvi!

Nálunk még nincs influenza, reméljük elkerüli a környéket.

Éva!

Mindig akkor történik valami a nettel, ha nem várod. Én is jártam már így nem is egyszer. Hova kell menned vizsgázni, mármint helyileg?
Már tényleg nincs sok hátra. Eddig jól bírtam, de most egyre nehezebb.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Viki
Szuperek a képek, na és persze a lányok :lol: :lol: :lol:
A képeket nem lehet megunni. :wink:
Nagyon jól haladtok a gyarapodással.

Szilvi
Sajnálom, hogy még maradnak a drótok férjed kezében. :cry:
De a lényeg, hogy utána jól tudja használni. Ügyesek a gyerekek, hogy nem lettek betegek.

Éva
Tetszik a "virtuális Suli". Izgi lehet.. A vizsgákhoz drukkkk! Ja és nagyon tetszettek a cimlapos és egyéb képek.

Britta
Hát már nagyon telik az idő. Kitartás :wink:

Rólunk
Múlt szerda óta újból jár Kristóf bölcsibe. Szerdán (most) volt nekik farsang. Még jó, hogy nem álltam neki jelmezt készíteni, mert nagyon válogatos lett a drága. Kölcsönöztünk jelmezt, de ami akart lenni az sem tetszett neki. Végül indiánnak öltözött. (rákapott a Minimaxon a Yakari cimű indiános mesére)
A farsangra a szülők is bemehettek. Én is voltam, nagyon édesek voltak.
Tegnap beadatuk az oltást is. Pár könnycsepp volt csak. Nagyon büszke voltam rá.

Van netem a cégnél,de csak óvatosan merem használni.

Szép napot mindenkinek
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!!!

Mi is jol vagyunk.Jelenleg senki sem beteg.(kopp-kopp)Gioiänak volt 2 hete 3 napos läza, de nem volt vészes.

Viki!!! Nagyon jok a képek. Gyönyörüek a länyok!!Minden jot a szopihoz.

Szilvi!! Férjednek toväbbi jobbuläst, gyogyuläst a kezéhez.

Britta!! Kitartäs. 10 hét az mär nem idö!!!

Timi!!!Az Indiän jo ötlet. Giuliano kijelentette hogy ö farkas akar lenni.Csk taläljak jelmezt neki.Nälunk szombaton lesz a farsang a faluban.

Éva!!!Jok a képek.Mär én is rätalaältam erre az oldalra. Az nlc-röl loptam .Szuper!!!Vizsgäkhoz minden jot!!
zsuu74
 
 


Kép Kép
zsuu74
 
 


Kép Kép
zsuu74
 
 


Na mi van veletek csajok????Elriasztottalak benneteket???
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól eltüntetek.

Zsu
Nagyon aranyosak a gyerekek. Picilány szemei az első képen, pont, mint a tiéd, édesek nagyon.

Britta
Pesten van az iskola, de mint kiderült, az évközi teszteket elküldik emilen. Most egyenlőre fogalmam sincs, hogy mikor kell mennem. Talán majd holnap megírják.

Ezért jól ki is használtuk az időt, egész nap a kertben dolgoztunk, sőt még apát is sikerült rávenni (november óta előszőr). Ültettünk virágokat, gereblyéztünk, meg minden.

Amúgy a gyerekeknek folyik az orra, de szerencsére nem lázasak, és én is kezdem lassan úgy érzem. :evil:

Viki
Mi van picurkákkal????????????

Szilvi??????????????

Timi ????????????

Anikó ?????????????

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Néhány kép:

Játszótéren:

Kép

Kép

Gergő legújabb bújóhelye

Kép

Együtt isznak

Kép

Jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!!!!Itt vagyok.

Sikerült Binakát beszoktatnom az oviba. Már ott is eszik. Aludni még meg aludt ott. Botond egy ördög. Már egész nap hallatja a hangját. Házat keresünk ezerrel de semmi nekünk való nincs. vagyis túl kevés a pénzünk. A mienket se vette meg még senki. Reni a kis tinik mindennapjait éli. A suli már nekem is megkezdődött, de még nem tanulok csak bejárok az előadásokra. Ja és fogytam 12 kilót.

Britta mikorra vagy kiírva? Már nem sok van hátra. Hogy fogunk talizni május elsején? Ha csak nem mondanak rossz időt akkor megyünk. Egyik nap elmegyünk Lentibe, ott vannak rokonok. Még nem tudom melyik nap. Az első nap azt biztos takarítással telik majd. Szóval pénteken vagy szombaton lenne jó a tali. Remélem, összejön.

Üdv!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó! Április 15-re vagyunk kiírva. Valóban már niincs sok hátra. Nagyon várom, hogy túl legyünk rajta. Eléggé izgulok. Bízom benne, hogy májusban talizhatunk. Előtte még úgyis beszélünk.

Éva! Arik a képek, amiket feltettél. Örömmel nézegettem. Mi is sokat vagyunk a szabadban, mindig akad tennivaló. Fiúk pedig örömmel segítenek, ha olyan napjuk van.

Nálunk most Gergő beteg. Megint a vírusos gyomorhurut bánt el vele. Anyósomék vigyáznak rá a héten, mert Danit nem akartam feleslegesen itthon tartani, így pedig könnyebb oviba vinnem. Talán ő nem esik bele. Csak reménykedem.
Én jól vagyok. Fáradtan, de problémák nélkül, már ami a terhességet illeti.

Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy betolakodok hozzátok, de lenne egy nagy kérésem.
Kislányom szeptembertől Dunaharasztin fog oviba járni. S a közeljövőben el kell döntenem, melyik oviba menjen. De sajnos nem tudok egyikről sem semmit, ezért szeretnék róluk infót gyüjteni.
Kérlek benneteket, aki a Dunaharaszti óvodákat ismeri (Mese Óvoda és Hétszínvirág Óvoda) írjon nekem az e-mail címemre. neras@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.

Erika
akiren
 
 


Sziasztok!

Sajna rég nem jártam erre, rossz volt a számítógépem és újra göthös lettem én is. Már nagyon vártam, hogy újra netezhessek.
Jobbulást a betegeknek.
Tomi náthás és köhög, Patrik elvan. András tornáztatja az újjait, még nem sok mindenre tudja őket használni, ma volt főorvosi felülvizsgálaton ott a doki kapásból azt mondta, hogy 4 hónap mire használható lesz, hát nem örült neki.
Munkahelyemen sok a meló, teljesen ki vagyok facsarva mire hazaérek. Szabiról egyenlőre csak álmodhatok.
Remélem mindenki jól van, holnap visszaolvasok!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Elbújtam olvasó üzemmódba...
Igazából nem sok minden történt velünk. Napi ingázás: munka, bölcsi, itthon.
Mikor jó idő volt, természetesen inkább kint voltunk.
Olykor mintha visszaesnénk, de pár nap után azért jobban vagyunk.
Most anyukámékat várjuk, velük megyek vásárolni.
A betegeskedőknek jobbulást.

Anikó
Gratulálok a -12 kg-hoz, nem semmi :shock:
Rám is rám férne a fogyás. Tegnap megjegyezte egy volt idős kollégám, hogy jól megcombosodtam.
Hát nem esett jól :roll:

Szilvi
Jobbulást, a sok melóhoz pedig kitartást.
Szegény férjed,akkor elég sokáig tart majd a gyógyulás.

Britta
Már csak 1 hónap. Remélem jól vagytok.
Sikerült megúsznotok a betegséget?

Éva
Hát Gergő mutatványa nem semmi:roll:
Én biztos szívbajt kaptam volna.

Zsu
Sikerült a farkas jelmez?
Ti is beöltöztetek vagy csak a gyerekek?
Biztos jól sikerült.

Viki
Remélem jól van Dorka és Hédi is.
Még mindig jól kijönnek?

Na indulok.
Szép napot és hétvégét mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy már megint eltűntem. De látom a többiek is leléptek.

Mit is mondhatnék.

Britta: láttalak msn csak éppen nem értem rá. Remélem majd legközelebb. Szeretek msn-ezni. Remélem jól vagytok.

Timi! Hát igen nekem is már muszály volt mert minden gyerek után egyre nagyobb lettem. Most már nagyon közel kerültem a vágó súlyhoz. Kissé megijedtem. Ezért fogtam bele gyorsan.

Viki! Hogy vagytok? Mesélj! Hogy bírják egymást a lányok.

Mi jól vagyunk. Botond egy nyifinyafi herceg lett. Már alig várom, hogy menjen. Most kúszik ezerrel, bejárja az egész lakást. Egyre szebben eszik és 8600gramm. Imád pancsolni és gurgulázó hangon énekelni. :lol:

Pusz!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: