Új privát üzeneted érkezett!

Karmen Kép

Ez aztán a szupi hír!!!!Gratulálok, már megnyugodhatsz! Most már tényleg csak az marad, hogy élvezd a terhesség minden percét, és várd a picurt!

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok!

Viki! Miért lenne baj, hogy még nem hiztál? Majd beindul azKép

Bogi! Jó, hogy elvállaltad a táblát. Az én adataim: Linda,Kor:27, Budapest, Kútvölgyi, 2004. 05.04., Hét:10, Nap:6, Pocaklakó:1, Neveket nem tudom, 1.baba.

Karmen! Jaj, de jó hir, bár biztos voltam benne, hogy ez lesz. Mostmár nincs miért izgulni. A nemét is megmondták?

Estére nekem 10cm-rel több a derékböségem mint reggel, nagyon durva. Csak az a baj, hogy reggelre mindig visszafogyKép

Linda
linda
 
 


Karmen, orulok a jo hirnek, szoritottam neked!

Linda, az en pocakom is "lelohad egy kicsit" reggelre.

Latom a tobbseg elso babas, ha nem jon Kitty egyedul lennek 3. babas.

Kiegeszitesul: eletkorom 36.

Ildiko(14+5)
kildiko
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Este jön az új táblicsku!

Karmen!
Őszintén örülök, hogy minden rendben.

Az én pocim már nem lohad le. Tartja magát.

Szilvus Kép Jó nagy tortúra áll előttetek ahogy olvasom. Nálunk is be kéne vezetni, hogy egy évig adhatsz nevet a gyereknek Kép

Ildikó!
Remélem majd mi is utolérünk benneteket egyszer, és leszünk mi még 3. babásak is.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Köszi mindenkinek!

Linda, Szilvus! Nem akarjuk megtudni a nemét, amugy megmondták volna ha kérjük.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert állandóan írok ide-oda hosszút, aztán nem megy el, meg a net is vacakol:

KISLÁNYUNK LESZ !!!!

Voltunk 4D-s UH minden ok volt

Annának fogják hívni.

Puszi: Kata

ui: egy zugevő a profilomban

Én is én is a táblába:

Név: Ladányi Kata
Kor 27
Kórház: SOTE II
Lakhely: BP. XIX.
kiírás: 2004.03.03.
Hét: 19+2
Pocaklakó: 1
Sorszám: 2.
Tesó: Peti
Pocaklakó: AnnaKép
LadányiKata
 


SziasztokKép

Karmen
Tehát igazi Meglepi lesz ŐKép Sajnos mi naaagyon kiváncsiak voltunk, a baba pedig közreműködőKép No, de a lényeg, hogy MINDEN okés Veletek.

Bogi
Ja-ja. Eccerűbb lenne 2 tanúval 1 polgáriKép De inkább vállalom 1 "hajadonságot", jövő nyáron szép templomit szeretnénk. Ha már lúúúd...Kép
Igy is igaz, sietünk utólérni Ildit és Kitty-t. De előbb legyen meg ez az 1 kiskrampuszKép

Linda
Nekem is estére sokkal nagyobb a pocakom. Mert egész nap eszemKép

Ti hogy álltok ezzel? Nektek is megnőtt az étvágyatok a 16. hét után? Meg tudnék enni egy egész gyümölcsültetvényt, egy zöldségeskertet és egy baromfiudvart. Este is úgy kellett visszafognom magam a 3. szelet májkrémes kenyér után. Egy Monte azért lecsúszott utánaKép

Gratula Katának a kislányhozKép

Puszi, szép napot Mindenkinek!

Szilvus
17+4
szilvus
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam a védönönél, a vérnyomásommal akár el is lehet ájulniKép, és kaptam egy halom papirt, vérvételre, szerintem a fele véremet le fogják csapolniKép, Ráadásul éhgyomorral kell majd menniKép
Hogy lehet ezt kibirni?

Karmen! Hogy birod ki??? Amúgy szerintem is izgalmasabb akkor megtudni a baba nemét, amikor megszületik, nálunk is igy lenne jobb, de én olyan izé vagyok, hogy nem birom ki, és tuti meg fogom kérdezniKép
Jó neked, hogy kibirod!

Szilvus! Hogy hogy megnött-e az étvágy a 16.hét után? Nekem már most megnött. Tegnap éjjel fél 1-kor pótoltam ki a vacsimat két sajtos-sonkás szendviccsel...baj lesz ebböl...

Linda
linda
 
 


Sziasztok!

Bogi!
A táblázathoz: életkor 27
Meg tudnátok mondani, mikortól látszik a baba neme jól az ultrahangon? A jövő héten megyünk, akkor lesz 16 hetes.
Puszi mindenkinek
Kinga
ikinga
 
 


Linda! Beleképzeltem magam abba, hogy tudom biztosan hogy fiu vagy lány. Nem volt olyan jó érzés, mint amit most érzek. Tudom akkor is boldog lennék, de valahogy most olyan csodás hogy meglepetés a dolog. Ha már éveket tudtunk várni, akkor ez a pár hónap gyorsan eltelik.

Kinga! Elvileg már lehetne látni.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Detti, sajna én kb 1 orára lakok kocsival,és megyek külföldre egy honapra szoval én majd január körül kezdem az oktatást.De majd mesélj légyszi hogy milyen.Egy hete voltam elöször a szülészeten egy uh-n elég szimpi a korház.Neked ki is az orvosod?20. megyek afp-re.

Hizásrol annyit hogy talán egy félkilo feljött rám, de idegesít hogy nem hiztam semmit, persze nem akarok hízni de fura hogy semmi nemjön fel pedig normálisan tudok már enni.

Tábla kiegészítés 22 éves vagyok (legifjabb Kép )

Holnap vagy holnap után megyek fog dokihoz, nem tudjátok hogy lehet kapnom érzéstelenitöt?tuti nem lesz semmi baj belöle?Ráadásul tiszta stresszes vagyok emiatt, Januárba mütöttek egy fogam most pedig iszonyatos félelem van bennem,probálok nyugis lenni.
Mára ennyi jo gömbölyödést mindenkinek ( amugy a hasam már nekem is látszik)

sziasztok

Bencebaba, Viki
bencebaba
 
 


Csatlakozom a táblához:
Darla ( Bea )
Életkor: 33 év
Kórház: Máv
2004.03.31
Hét: 16
pocaklakó:1
Nem és név bizonytalan és második gyerekem lesz
darla
 
 


Sziasztok!
Táblicsku érkezett jelentem alásan!

Üdv az újaknak is!

Puszi: Bogi
Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Juca vagyok és mint ígértem: bővebben. Kép
A profilomban az "előzmények" megtekinthetőek. Eddig leginkább a Túl az első napokon... topikban fordultam elő.

Ma megkaptam az AFP eredményeket, (szerintem kicsit alacsony, de a védőnő szerint tökéletes, Ő ezt várta...) a héten megyünk valamikor UH-ra. Természetesen apa is be akar jönni, kíváncsi a baba nemére. Kép A fiamnál is benn volt ilyenkor, volt is nagy döbbenet, hogy nem az áhított kislány lakik a pocakban. Most is nagyon fúrja az oldalát a kíváncsiság. Vár még rám egy belgyógyászat is, aztán pihi egy időre. Legalábbis remélem, hogy minden rendben lesz és nem kell plusz köröket futnunk...

(Azért többetekről olvastam a Pár hetes vagyok... topikban. Kép)
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Bogi!

Anna lesz ha lányKép És az. asszemKép

Kata

UI: én már nem is írok hosszabbat, délelőtt is írtam, és eltűntKép
LadányiKata
 


Sziasztok!

Kata! Én is jártam már így sokszor. De ne add fel. Mielőtt elküldöd, jelöld ki az egészet, ctrl C-vel másold ki, és ha elszáll, egy gombnyomás ctrl V és beilleszted újra. Bocsi, biztos tudtad eddig is, de én már így csinálom.
Beírtam Annát.

Egyébként én is meglepit szeretnék, de ha megyek a 4D-re, már úgysem biztos, hogy meglepi marad. A férjem szeretné tudni, kis kíváncsi.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Jó sokáig nem voltam, alig győztem a visszaolvasást...
A táblicskut nagyon jó ötletnek tartom, jelentkezem én is!
Adataim:
Pumukli
27 év
Kecskemét
Izsáki úti kórház
2004.04.14.
14+0
1 pocaklakóm van, és Ő lesz az első
A nevek még nem tisztázottak teljesen...

Múlt héten voltam védőnéninél, nem valami nagy szám Kép Megkaptam az összes papírt az AFP-s vérvételre, jövő szerdán kell mennem....szerintetek nem korai? Akkor leszek 15+0. Szerintem elszámolták magukat 1 héttel....

Üdv,
Pumukli
pumukli
 
 


Bogi! 33 éves vagyok.

Pumukli! szerintem korai, igy adhat tévesen alacsony eredményt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jelentkeztem, de nem igazán tudom eldönteni hova is való vagyok igazából, március 10 se nem tél se nem tavasz, így írok ide is meg oda is.

Bogi akkor én is szeretnék bekerülni a táblázatba. 25 éves vagyok, Szigethalmon lakom, Bajcsy kórházban fogok szülni,2004. 03.10-re vagyok kiírva, egy pocaklakó, 3. baba, ha fiú akkor Krisztián Zoltán , ha lány akkor Réka Dóra lesz a neve.19+0 hetes vagyok.

Mi nagyon jól vagyunk eddig 2,5 kg-t híztam, viszont nagyon vérszegény vagyok így Maltofert kell szednem. Az AFP-m jó lett 0,79 MOM, és a genetikai uh- is azt mutatta hogy minden rendben van. A nemét még nem tudjuk, elfordult az uh-on, talán majd a jövőhéten megmutatja magát.

Már megvettük a kiságyat, át is rendeztük a szobákat, így Betti külön szobába került és Norbival lesz a kicsi, de majd csak egy pár hónap után, addig velünk a szobába.

Jövőhéten indul a tapétázás, várom is meg egy kicsit félek is a kupitól, de nem baj, legalább szépek leszünk.


Sziasztok

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok! Kép

Hát én is elbizonytalanodtam, hogy hova tartozom a február 10-zel, de ha nem bánjátok, ide is írogatok.
Egyenlőre nyugisan telnek a napjaim, legközelebb nov. 5-én kell mennem tanácsadásra.(Persze közben el kell intéznem a fogászatot, meg a cukorterhelést, ami itt mifelénk a tömény cukorivát és 4 db vérvételt jelent 3 órán belül. Remélem nem jön vissza a cukor)
Amúgy már egész jól mozog a baba, már kívülről is látni, ha mocizik. Ja, és ugrásszerűen megnőtt a pocakom.
Én még nem vettem semmit a babának, 3. gyereknek majdnem mindene megvan ( ruha, kiságy, babakocsi, sterilizáló, ami meg nincs egy aranyos barátnőm ad,pl. babahordozó, fürdetőálvány káddal) Így tényleg csak egy-két apróságot fogok venni, de az még ráér.
Ja, és hó végén nálunk is lesz egy kis szobaelválasztás, és a pici helyének kialakítása.( Aztán persze festés mind a 3 szobában)

Még most autót is cserélünk, uis. olyan autó, amibe 1 gyerekülés és 2 magasító befér elég ritka, de most találtunk. Így hirdetjük a régit, dec. elejéig el kellene adnunk, mert az újat nem tudjuk különben kifizetni.

Látom Ildikóval csak mi vagyunk 3. babások.
Ildikó! Neked mekkora a két nagyobbik gyerkőc? És fiúk, vagy lányok? Nekem 7 és 10 éves lányaim vannak, és mint a táblázat mutatja ismét kiscsaj lesz.
Jó pocaknövesztést!

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok

Kitty én is a harmadik babámat várom. Nekünk is le kellett cserálni a kocsit, mi opel zafirát vettünk abba elfér 3 ülés.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi

Igaz, tényleg hárman vagyunk, csak én a táblázatból néztem, és abban nem szerepelsz.
Mi egy Renault Megane Grandtour-ra fizettünk be, és persze úgy mentünk, hogy vittük az üléseket. És csodálkoztam is, de elfér, sőt még a nagylányok keze is befér, hogy bekössék magukat.


Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok!

Naneee, megint utolsó helyre kerültem a táblában? És tartok töle, hogy utánam már túl sokan nem fognak jönni, mert utána már nyári babák lesznek. Azon is gondolkodtam, hogy mire én szülök, addigra már senki nem marad itt, én meg magamban szurkolhatok...(?)

Karmen! Igazad van, lehet, hogy nekem is ezt kéne tennem, majd én is akarok menni 4D-re, addig erösitem magam, hátha kibirom, hogy ne kérdezzem meg. Bár az egyik barátnöm 4D-s UH-ját látva, ott nem kellett kérdezni a baba nemét, mert csak a vak nem látta, hogy kisfiú...Kép

Viki! Szólj a fogdokinak, hogy babát vársz és akkor majd másmilyen érzéstelenitöt ad. Legalábbis mikor én érdeklödtem a fogorvosnál, ezt mondta.
Lorna nevet még nem is hallottam, nagyon szép, érdekes név. Becézése: Lori??

Pumukli! Menj pár nappal késöbb, 15+4 hetesen vagy fix idöpontra kell menni?

Gabi1! Március az tavasz, úgyhogy jó helyen vagy!Kép
Milyen jó hireid vannak!

Linda
linda
 
 


Sziasztok!

Linda,szolok majd, de olyan hülék is tudnak lenni a dokik (ettöl nem lesz semmi gond stb...)Remélem nem lesz semmi gond.De izguljatok értem holnap 5 körül, biztos csak én csinálok ebböl ilyen nagy ügyet de nagyon rá kellett készülnöm.Ugyanugy fogunk neked izgulni még akkor is.

Holnap majd irok ha tul éltem a dolgot

Sziasztok

Viki
bencebaba
 
 


Kitty,
lanyaim vannak es 7 ill. 11 evesek. A kicsit meg nem tudjuk mi lesz de igy is ugy is jo lesz.

Ildiko
kildiko
 
 


Sziasztok!

Érkezik a táblicsku!
Puszi: Bogi
Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi majd javítsd ki légyszi a táblázatban nem 27 éves vagyok, hanem 25. Köszi


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bogi!

Elfelejtettem a koromat a táblából: 35 év

Beírnál?

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok, jóreggeltKép

Gabi, Kitty, Ildi
Nagy puszi a 3 babásoknakKép A tesók mit szólnak a pici érkezéséhez? Várják nagyon?

A kocsicsere látom majdnem mindenkinél napirenden van a kisördög érkezésével. Az autóink számát mi is leredukáljuk 1-re. Az 1 nagy és 1 kicsi helyett egyenlőre lesz 1 családi, nagy csomagtartóval. Jelöltek megvannak, bár nem volt könnyű kiegyezni a kispapival, de aztán megértette, hogy egy babát is szállító családi járgánynak nem kell feltétlenül 300 lóerősnek lennie, s a mélynyomóládát is nyugodtan eladhatja. Micsoda lemondás nekik isKép

Ti hogy viselitek ezt a reggelenkénti ronda hideget? Az lehet, hogy a kismama fázósabb lett, mint volt? Nem tudok mit magamra tekerni, annyira féltem a derekamat és a pocakomat, meg ne fázzon a baba.

További szép napot!

Szilvus
17+5
szilvus
 
 


Sziasztok!

Betti néha oda szalad ad egy puszit a hasamra (5 éveslesz) Norbi meg azt szokta mondani anya hasa baba, cici baba enni tej, simogatja a hasam, puszilgatja, de azért rá figyelni kell nagyon mert nem vigyáz még és ráugrál a hasamra, Betti szokta mondani neki vigyázz a babára fáj neki.
Norbi 2,5 éves.

Mi is sokat gondolkoztunk milyen autót vegyünk végül vettünk egy opel zafirát az ülések is jól elférnek, a csomagtartó is jó nagy és ha kell még plusz két ülés akkor azt is fel lehet nyitni, de azt azért ritkán használjuk. Én vezetem többnyire mert férjemnek cégautója van, de jó nagyon vezetni, először féltem tőle, de mivel alacsony vagyok sokkal jobban kilátok belőle.

Én nekem inkább melegem van, jobban izzadok.

Gabi
19+1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szilvus

Hát a tesók először nagyon meglepődtek( Nagylányom azt mondta: Jézusom, hogy nekem mi mindent kell meég megérnem!) Most már nagyon várják a kistesót, mindennap megkérdezik, hogy már mekkora, néha már érzik is, hogy hogy rugdos.

A kocsicseréről: Ugye 3 gyerekkel, (és mind üléses, vagy magasítós) már különösen nem mindegy, hogy mit veszünk. Végigjártuk a lehetséges helyeket, végigpróbáltuk a gyereküléseket, és végül a Renault Megane új kombijánál döntöttünk. Egy kicsit félek, még sose volt Renault a háznál. Nálunk fontos volt az ár, és ez 4 millióért azt hiszem messze több felszerelést tartalmaz, mint bármelyik másik. Hatalmas a hely hátul, a csomagtartóban szintén, és belül nagyon kényelmes. Hát arról mi is letettünk, hogy hatalmas motorral vegyük, mert az ár így is elés volt nekünk, így 1,4 98 LE motort választottunk. Így a biztosítás is még az olcsóbb kategóriába tartozik. Ja, és szempont volt, hogy idén meglegyen a kocsi, mert jövőre minden autó drágulni fog, meg lesz regisztrációs díj is. A kocsiról ennyit.

Én is elég fázós lettem, tegnap is már téli kabátban mászkáltam, még úgy is fáztam. Itthon meg fűtök.

Sziasztok

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Én is fázósabb lettem...eddig is az voltam, de most még jobban. Én is télikabátban járok már 1 hete. Most érzékenyebbek vagyunk a hidegre, mint a tél közepén, mert most kell hozzászokjon a szervezetünk, átálljon. Mi is fűtűnk már otthon esténként.

Ma felhívtam a védőnőmet, mondtam, hogy a 15+0 napra adta az AFP-s beutalókat, és javasoltam egy héttel eltolni az időpontot. Erre Ő azt mondta, hogy az jól van, mert az asszisztensnő koronggal számította ki a 16 hetemet. Milyen koronggal? Az nem ugyanaz, mintha kiszámolnám a naptárban a 16 hetet? Segítsetek, please!

Megkérdeztem még a kismama-tornát is, hogy hol tartanak itt a városban. Erre azt válaszolta, hogy csak orvosi igazolással a betöltött 16. hét után lehet menni. Mit szóltok ehhez? Cáfoljátok meg, mert szerintem a 12.hét után lehet menni.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lettem...

Üdv,
Pumukli 14+1
pumukli
 
 


Sziasztok Lányok!

Elég régen irtam már....de most borzasztó nagy szervezésben vagyunk. Nov.8-án lesz az esküvőnk, és még csak most kezd összeállni a kép...
Viszont ma voltunk uh-n, és mondanom sem kell, hogy 2,5 óra várakozás után a pocaklakó szégyenllősködött, és nem tudjuk, hogy kislányv v. kisfiú, de legalább mindene rendben van.

Én is szeretnék csatlakozni a táblácskához, ha lehet.
Név: Németh Edina,
Kor: 27 év
Lakhely: Bp
Kiírás:2004.03.08
Kórház: SOTE II.
Pocaklakó:1
hét: 19+2
első baba lesz, és még neveket nem tudok...

Köszönöm!

Szép napot!
Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Viki! Majd irj, hogy milyen volt a fogdoki, milyen érzéstelenitöt adott. Ma éjjel pont ezt álmodtam, hogy fogorvosnál voltam, biztos azért mert erröl irtunk.

Bogi! nagyon jó a táblázat, én úgy számoltam, hogy 1 nappal idösebbek vagyunk, mint ott szerepel. Ma vagyok 11+2. Tudom nem sokat számit az az 1 nap..

Szilvus! Én is jobban fázok szerintem mint kéne, én is tekergetem a derekam, nem hiányozna egy meg- vagy felfázás.

Pumukli! A koronggal is ugyanaz mint a naptárban..A tesómnak is 15+0 hetesen küldték el AFP-re és normál érték lett, mondta a dokija(mert ö is furcsállotta), hogy 15 vagy 16 teljesen mind1 az AFP szempontjából.
Én kismamatorna ügyben eddig egy helyen érdeklödtem, ott a 20.hét után lehet menni és orvosi igazolás kell hozzá. Az orvosi igazolás azt hiszem mindegyik kismamatornához kell. De amúgy most, hogy jobban utánagondolok én is hallottam már olyan helyröl, hogy a 12.hét után lehet menni. Gondolom a heteket a tanfolyamvezetö dönti el.

Lecsapoltak ma reggel tölem 5 kémcsö vért éhgyomorra. Szerintem a véremet titokban véradásra használjákKép Minek ilyen sok mennyiség...jó tudom, hogy sok mindent néznek(wass,vércsop,toxop..)de akkor is olyan sok..Közben végig beszélt hozzám a vért levevö növér, biztos, hogy nehogy elájuljakKép

Linda 11+2
linda
 
 


Sziasztok!
Én kismama jógára járok. Oda nem kell papír, és szerintem nagyon jó.
Pumukli! A jógatanárnő is kecskeméti, biztosan tart ott is. (Már ha érdekel)
Egy kérdés a MÁV Kh-osoktól: Melyik dokihoz jártok?
Puszi mindenkinek
Kinga
ikinga
 
 


Sziasztok

Tul éltem a fogdokit.Nagyon UTÁLOM!

Linda érzéstelenitett szurival és azt mondta hogy a 3. honaptol lehet kapni(magánba járok nem sztk.Szerintem ez számit)De persze éreztem dolgokat,de tul vagyok legalább rajta.Megkaptam az igazolást is hogy minden rendben.

Kocsi témához szeretnék hozzá szolni, mi is csere elött állunk, mi a picassonál kötöttünk ki.De majd csak januárba gondoltuk a cserét vagy februárba.
Kitty ezért akarom kérdezni hogy mi lesz jövöre ez a regisztrácios dij??Tutira tudod vagy hallottad??Mert annyira eltéröek a jövöre történö ár változásokrol a vélemények.

Mára ennyi mert elájulok.

Sziasztok

Viki
bencebaba
 
 


Jó reggelt Lányok! Kép

LindaKép
Részvétem a vérvétel miatt. Én jövő héten megyek, és azt mondták, hogy 3 kémcső vér Kép nekem akkor nemcsak afp-t néznek, hanem mást is....az 5 kémcső nagyon soknak hangzik...

Kinga Kép
Megtudnád adni a jóga tanárnő tel.számát, vagy valamilyen elérhetőségét? Mondj valamit bővebben hogy milyen, mennyi ideig tart egy foglalkozás, mennyi, mit csináltok....

Üdv,
Pumukli 14+2
pumukli
 
 


Mi tavaly vettünk Berlingot, mi is arra gondolva, hogy sok gyereket szeretnénk. Igaz még csak az elsöt várjuk, de nekem nagyon tetszik, hogy hátulja könnyen be tudom dobni a babakocsit (na meg a kutyust is Kép)

Linda! én késön mentem tanácsadásra, igy nekem az elsö vérvétel 16 hetesen volt, akkor vettek le mindent egyszerre. De szerintem akkor is csak 3 kémcsö volt.
Én ezért nem mertem 4D-re menni, mert ott én magamtól is látnám a nemét, ha jol fekszik a baba.

Fogkodi. Én most 1 hónapig odajártam, elmentem mütétre, aztán kiderült, hogy müteni nem kell, más kezelést kaptam, viszont találtak 4 tömést amit sürgösen ki kellett cserélni. A dokim szerint is 3 hóanp után nyugodtan lehet érzéstelenitöt adni, mondjuk nekem muszáj, mert gyakran még azzal se zsibbad el.

Karmen (24+1)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!Kép

Gabi, Kitty,
Nagyon helyesek a nagytestvérekKép Olyan megható lehet, ahogy várják a picurt és kérdezgetnek a koruk minden bölcsességévelKép Imádom a kiskölköket, amikor már kérdeznek, és olyan kis okosak tudnak lenni, nagyon jó Nektek, hogy már harmadszor élitek át ezeket az izgalmakat!Kép Kisbabával még nem volt igazán dolgom, nagyon-nagyon nagy izgalommal várjuk az elsőt (aztán meg sem állunk 3-ig!!!).

Linda
Kép A vércsoport miatt volt annyi kémcső. Szörnyű ez az "önkéntes" véradás, nem?Kép Az AFP-hez már csak 1-et csapolnak le. Úgy emléxem...mert nem néztem odaKép (Hiába no, HŐS vagyokKép )

Pumukli
A dokid biztosan tudja mit csinál, szerintem ne idegesitsd Magad. Bár az én orvosom azt mondta, az AFP-hez a vért a BETÖLTÖTT 16. hét után kell levenni (engem a 16+4 napon küldött). Eredmény a jövő héten, 23.-án megyek Hozzá.

Kocsi téma:
Tökéletesen igazatok van, 3 gyereküléssel mindenképpen az egyterű a legjobb választás. Más autóban nem is férnének el (az ülésmagasító is sok helyet foglal...). Ilyen nagy autóban nem merünk még gondolkodni - és 1enlőre csak 1 babaülés leszKép. Minden szempontot figyelembe véve a Focus vagy a Cordoba mellett döntöttünk (sportos is, nagy is, szép is, megbizható is). Vásárlás jövőre, addig a nagyot eladjuk, s járunk a kicsivel, mig nem nincs az új. Utána az én kicsikém is megy a levesbeKép Viki, azt olvastam, hogy nem minden autó lesz drágább, sőt. Az új picivel, de a "használt" nem. Szalonokban meg lehet csipni Pool-car-okat párezer km-vel és többszázezer ft kedvezménnyel.

Elnézést az off-ért, nem igazán autós topic vagyunkKép

Inkább babakocsis, ha már a kocsiknál tartunk. Elsőbabás társnőim, az sem lesz könnyű választás! Véleményeket tanácsokat szivesen vennék, mert van 10000000 féle, ilyen-olyan, Gabi, Kitty mit javasoltok?

Mindjárt dél....

Szilvus
ma 18
szilvus
 
 


Szilvus

Én nem igazán vagyok képben az új babakocsi típusok között. Nekem van egy Peg-Perego Elba típus. Előtte egy majdnem uilyen Róma volt, de azt eladtam, azt hittem nem lesz 3. baba. Ezt a Húgomtól örököltem. A kettő közt annyi a különbség mindössze, hogy ennek nem kis bolygókerekei, hanem nagyobb kerekei vannak. Amúgy szép sötétkék, hibátlan, belü kockás belsővel. Elég széles, és jó pici babának, meg már ülőnek is. Hatalmas kosár van alul, ami kivehető. És ez összecsukható, ami ha szállítani kell, nem mellékes.
Amúgy aki babakocsit akar venni, meg kell gondolnia, hogy hol akarja inkább használni. Vacak utakon mindenképp jobb a nagykerekes. Legyen a kocsi elég széles, fektethető vízszintesig, és később ültethető. A túl nagy kocsit nehezebb tömegközlekedésen használni. És aki sokat megy autóval, szerintem jobb az összcsukhatós.
Amúgy nekem mindig a mózeskosaras gyönyörű, rugozós Peg-Perego volt az álmom, de a férjem lebeszélt róla. Modjuk pici babával sétálni ideális ilyennel. De,ha kocsiba kell rakni, macerás, nagy helyet foglal el. És már nagyobb gyerek, ha ül benn, akkor túl magasan ül, és fölösleges az a nagy rugózás is. És akkor még nem beszéltem arról, hogy boltba bemenni vele, vagy buszra szállni.
Szóval szerintem egy kétfunkciósat jobban ki lehet használni.Azon belül, meg,hogy melyik márka? Mondom az újakat nem ismerem minőségileg, de ez már a 3. Peg Perego babakocsi a családban (mert van egy Plico-Matic-om,ami esernyő alakúra csukható) és eddig egyikkel sem volt gondom, kerekei tökéletesek, összecsukása könnyű, és mosás után is u.olyan színű maradt a huzat.

Hát én ennyit tudok a babakocsi témáról.

Sziasztok

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok!

Viki!A lényeg, hogy túl vagy a kellemetlenségen, én is utálok fogdokihoz járni, én csak szülés után merészkedek el megint, az biztos. 1 éve voltam ellenörzésen, akkor minden tuti volt.

Pumukli! 5 kémcsö volt, de szerintem 3 vagy 5 már mindegy, mert beszúrják a csövet, aztán csak odatartják a kémcsöveket.. Jó neked, hogy az AFP-vel együtt veszik, nekem az AFP még külön csapolás, aztán a terheléses cukor...szülésre teljesen kicserélik a kismamák vérétKép

Szilvus! Igen, én is úgy hallottam, hogy 1 kémcsö az AFP.
Nekem nagyon tetszik a Neonato babakocsi, amiben az újszülöttöl 3 évig simán ellehet a gyerköc + autósülés, csak nagyon drága, 100ezer felett van az ára. Nem tudom, hogy érdemes-e ilyen drága babakocsit venni...

Linda (11+3)
linda
 
 


Sziasztok!
Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Pumukli!
A tanárnő Janiné, Etelka 06/30-255-5220. A Kismama októberi számában benne is van ő és néhány gyakorlat fényképpel. Nekem nagyon bejön, mert nem megerőltető. Főképp nyútó gyakorlatok, megmozgatjuk azokat az izomcsoportokat, amiket a szülésnél használunk majd. Kicsit meditálunk is gyaki közben, szóval a léleknek is jó. A nőci szerint nagyon jót tesz a picik fejlődésének is. Javítja a vérkeringést, ezáltal a babáknak jobb lesz az oxigén-ellátottsága. Plusz állítólag, a rendszeresen oda járók 80%-a gátmetszés nélkül tud szülni/nem titkolt célom/. Azt mondja, segít máshogyan átélni a szülést, hogy ne csak túl legyünk rajta.
Szilvus!
Nekünk kombi focusunk van. Az előző autónk is az volt. Én csak javasolni tudom minden szempontból.
Puszi mindenkinek!
Kinga
ikinga
 
 


Sziasztok!

Babakocsi: mi először olyan babakocsit vettünk Bettinek amit mindkét oldalról lehetett tólni, de nem igazán vált be mert nem volt olyan stabil. aztán azt eladtam, és kinéztük a graco babakocsit amihez autósülés is van, egyébként pedig babakocsira pattintható. A kocsi nagyobb bolygókerekes, igaz az ára egy kicsit húzós 70 ezer volt akkor, de én a kismama újságban olvasgattam az apróhirdetést és pont kifogtuk mert volt egy ilyen eladó, megnéztük és nagyon újjszerű állapotban volt, szerintem nem is használták. Csomagtartóban elfér, egy kézzel könnyen összecsukható, nagy kosara van alul, és nekem Norbi még most 2,5 évesen is belefér. Szóval én nagyon szeretem ezt. Érdemes megnézni az apróhirdetést megsokszor nagyon jó áron kilehet fogni nagyon jó dolgokat. Ja azt nem írtam hogy végül is így 40 ezerért sikerült megvenni.


Ma voltunk az autó kiállításon, meg utánna még a tapéta másik felét vettük meg így jól elfáradtam.
Megyek is pihizni

Jó éjt mindenkinek

Sziasztok

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Mi CAM Apollot vettünk. Nem ilyet akartam, de ami tetszett, az mind felfújható kerekü volt, az meg nálam kizáró ok volt. Szerettem volna 2 irányból tolhatott, de azzal is az volt a gondom, mint a többivel, hogy alacsony a tolókarja nekem. A Graconál csak 2 magasabb karú van, azok 80e ill. 100e lett volna arra nem volt pénzünk, igy maradt az Apollo 30e-ért (igaz akkor nincs benne autoshordozo amit szerettünk volna) de ennek alig kisebb a tolókarja. Viszont nagyok a kerekek és lehet fektetni benne a babát.

Bogi! mivel pont Dóra napra vagyok kiirva, kellett 2 tartalék lánynév a Dora mellé: Igy egyelöre még Noémi vagy Orsolya is lehet.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Szeretnék bekerülni a táblázatba:

Név: Margaréta (Rita)
Kor: 28 év
Lakhely: Bp
Kiírás:2004.04.15.
Kórház: MÁV
Pocaklakó:1
hét: 14+4
második babánk, van egy 16 hónapos kislányunk: Lili
nevek még nincsenek. de ezzel bajb is leszünk, Lilit is nagyon nehezen választottuk, és fiú nevünk nem is volt. (Úgy látszik nagyon válogatósak vagyunk :-) )

Kinga,
én a Kelemen Csabához járok, nála született Lili is. A szülésznônk Varróné Terike és Fazekas Zsuzsa volt, remélem ugyanez lesz a felállás majd most is. Te kihez jársz?

Pumukli,
szerintem ne aggódj az AFP miatt, sokszor ad rossz eredményt szerencsére tévesen. Utána úgy is mész genetikai uh-ra, szerintem az fontosabb. Ha jól tudom, külföldön sok helyen nem is csinálják már az AFP-t. Persze azért megnyugtató a jó eredmény, de ha mégse, azért még nem kell rémeket látni. Ne idegeskedj, mert azt a babi is érzi!

Babakocsi téma:
nekünk elôször Symbaba kocsink volt, 30-40 e között volt az ára, de nagyon stabil, sportkocsivá alakítható, kétoldalról tolható, nagy teleszkópos kerekes, lapra csukható. Azt hittem életünk végéig szolgálni fog, de aztán elköltöztünk , és lépcsôzni kell most a liftig. Rögtön elôjött a hátránya: szinte megemelhetetlen. Kénytelenek voltunk venni egy új kocsit, most egy Peg Perego Pliko kocsink van. 90%-os az elégedettségi szintem.

Sziasztok:
Rita
margaréta
 
 



3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia Rita!
Herczegh Szabolcshoz járok. Pontosan arra a napra vagyok én is kiírva, mint te. Lehet, hogy találkozunk. (Ha a babák úgy akarják)
Ma megyünk uh-ra, este jelentkezem, hogy mi volt.
Pusz mindenkinek
Kinga
ikinga
 
 


Sziasztok!Kép

Sajnos a múlt hét kiesett nálam, mivel keddtől betegszabin voltam, hétfőm fájdogált a torkom meg köhögtem és az orvos ki is írt egy heti pihenőre, amit egyébként is beterveztem már, igaz, csak erre a hétre, így egy kicsit előbbre lett hozva... Nagyon élveztem, hogy alhatok fél 9-ig minden nap, kényelmesen elkészülődtem, főzöcskéztem, pihengettem, tévéztem, azt hiszem ki fogom ezt bírni januártól, nem lesz olyan vészes...Kép

Ma utánaérdeklődtem az AFP eredményemnek, majd el is megyek érte, telefonon bediktálták, hogy az AFP MOM 0,8. Szerintetek ez nem alacsony? Próbáltam utánaolvasgatni, de igazából azt írták, hogy ez nem jelent semmit, nem kell ezen izgulni. Volt valakinek szintén ilyen eredménye???
Szilvus, te nem érdeklődtél még az eredményeid után? Neked is biztosan megvan már...

Jövő kedden megyünk genetikai UH-ra a kórházba, már nagyon várom, mert utoljára 12 hetesen voltam UH-n és hát 7 hét alatt biztos sokat nőtt már a Bencus (???, vagy Lili, talán kiderül most már)...

Pumukli!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőled, mert januártól már nem dolgozom, vagyis nem tudok Pesten terhestornára járni, viszont Nagykőrösön meg nincs, így marad Kecskemét. Tudnál esetleg ajánlani valamit, akár járhatnánk együtt is!Kép
Egy torna miatt nem szeretnék Pestre vonatozni, gondoltam, hátha van Kecskeméten is valami szülésfelkészítő-terhestorna-jóga vagy bármi. Én dec. 20.-ig dolgozom, az ünnepek amúgy is kiesnek, így január elejétől márciusig kellene találni valamit. Megadom a számomat is: 30/274 8599.
Előre is köszi!!!

Üdv
Andi
18+0
bagandre
 
 


Andi!

Ne ijedj meg! Nekem is 0,8 lett. (Persze én is beijedtem, mert a fiammal 1,3 volt) A bHgc 1,7 lett mellette, nem tudom, Neked milyen...
A múlt héten voltunk UH-on, ott mindent rendben találtak és egy szóval sem említették, hogy ez alacsony lenne...

Üdv: Juca
(18+6)

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: