Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Ígérem egy-két napon belül bejelentkezem kicsit bővebben!!! :oops:
Orsi Drága:Nagyon boldog névnapot kívánok így megkésve! :D

Puszi Nektek

Anikó
vakili
 
 


Sziasztok :D

Na, még szerencse, hogy most volt a névnapom és nem márciusban! :wink: 8) VÉGREEEEE! :D

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket, és jól esik, hogy ha már nem is jöttök,- mert tudom, van ezer, meg egy dolog és az ember nem tud szétszakadni - azért miattam mind bekukkantottatok! :D
Puszi-puszi-puszi! :D

Egcsi
Bírom az első mondatot! :lol: 8)

Anikó, Vera
Puszi és várom a bővebb jelentkezést! :wink:

Rólunk: Flórával túl vagyunk egy kis betegségen, semmi komoly, de megint a köhögés. :? A doki szerint egy banális, enyhe kis vírus, de Ő erre rögtön fulladással reagál, úgyhogy először kicsit megijedtem, nehogy komoly legyen a dolog, de szerencsére inhalálással, puffal jól múlt, úgyhogy szerdán már mehet is oviba. Nagyon remélem, hogy januárig már nem lesz beteg!!! Kopp-kopp-kopp!
Én is kehes voltam, de most már múlóban, sajnos soha nincs időm kifeküdni, és ez most nem akart elmúlni 1 hétvége alatt, a fene belé! :evil: De ma már egész jól voltam, 1,5 hét után először. :roll:
Gergő rendben, Apa majdnem ok, szóval megvagyunk. :)
Pénteken utazunk Anyósékhoz, meg unokatesómékhoz, csak pár nap, de már mind nagyon várjuk! :D

Na, most már mennem kell, mert lassan fektetés. :roll:

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Ezek a képek a névnapomon készültek. És ez vagyok most, 7 kilóval könnyebben! :D

Kép
Kép
Ezt a képet Gergő csinálta
Kép
Ezt a képet Flóra csinálta (a következőn le is fejezett minket 8) )
Kép

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 

 
 

Orsi :)
Először is boldog névnapot! :wink:

Másodszor, nagyon csini vagy, de az összes kilódat ideküldted a nagy vizen túlra? 8) Nekem már akkora a senekem, hogy ihajj! :shock: Fogyóznom kellene, na meg tornáznom. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Élünk virulunk :D
Áron ma 8 hónapos.Nagyon ügyes baba.Totál ,más mint Máté.
Nyugodt...ami Máté után egy igazi ajándék :wink:
Nagyon ügyes, már úgy mászik hogy nem győzöm vissza hozni a lakás különböző részeiből :lol:
Dumál egész nap.Na ebben nagyon hasonlít Mátéra :lol:
Sokat eszik :wink: , na ebben meg nem hasonlít rá.
Bár mostanában hogy Máté elkezdett járni kempózni, meglepően sokat eszik.És az alvás, hát az maga a gyönyör :lol: :lol:
1/2 8-kor fektetem le és 1/7 -kor ébred magától :wink:
Máté nagyon imádja, és Áronnak ő az Isten :lol:
Le sem veszi róla a tekintetét, szinte csüng minden szaván...ej ha egyszer majd elkezdenek együtt csibészkedni;)
Puszi mindenkinek!



Kép
Kép
Kép Kép

málna2162
 
 


Málna :)

Na végre! :D Gyerkők gyönyörűek! Áron hatalmas, régen mutattad. 8) Máté milyen ügyesen ül a lovon! Nagy csibészek lesznek, majd meglátod. :D
Gyere gyakrabban!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziaztok!
Vok én is,csak kemény napok vannak a hátunk mögött :(
Szomaton Apukám két hete Nagypapám halt meg :(
Kicsit sok(k) ez így :(

Amúgy megvagyunk,Bálint oviba beszokott,én dolgozom itthonról :)

Orsi!
csini vagy!

Málna!
de édesek :)

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Jajjj! Nagyon sajnálom! Én meg itt bohóckodok veled.... :( Őszinte részvétem! :(

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
honnan tudhattad volna? Ne hülyéskedj már :wink:
Sajnos el kell fogadni az elfogadhatatlant,Apának jobb,úgy ment el ahogy szeretett volna,már nem szenved :(
Nagyapó meg már szegénykém 88 éves elmúlt...

Viszont arra azért kíváncsi lennék,h.Apósod és Apa honnan ismerték egymást :wink:

KépKép
viranka
 
 


Vera
Apósom Egerben lakott sokáig, ott tanított, Debrecenbe járt egyetemre, az utóbbi években Pesten dolgozott az Oktatásügyi minisztériumban. Van tipped?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mi is egriek vagyunk :) tuti onnan :) nem laktak a Zalka Máté utcában?

KépKép
viranka
 
 


vagy a Rákóczi utcában a Csuvas étteremmel szemben(mintha rémlene a ház 1.em-én ilyen vezetéknevű család lakott volna...)

KépKép
viranka
 
 


Vera
A Rákóczi lesz az, Rákóczi 81 alatt laktak sokáig. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


mi is ott laktunk abban a házban a 4en :) nekik volt egy hülye kis kutyájuk :oops: akkor lehet ismerem a férjed :lol: (bár kicsik voltunk még mikor odaköltöztünk és pár év múlva el) de a postaládán még látszik Apa neve :) :) pedig már 22 éve elköltöztünk :) Vígék voltak a szomszédjaink :)

KépKép
viranka
 
 


A Morzsi! :lol: A férjem a legidősebb fiú. Biztos emlékszik rátok, majd kifaggatom. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Vera:őszinte részvétem,nagyon sajnálom! :cry: nehéz lehet most Neked...
Ovi :lol:

Orsi:nagyon csini vagy!! Rendbejöttél teljesen?

Egcsi:milyen kicsi a világ! :wink: Meddig maradnak anyudék? Kocsi :D Milyen lett?

Málna:jaj de szépek a fiúk! Hogy nekem miért nem tudnak ilyen jó tesók lenni.... :?

Mi megvagyunk,Gerinek próbálok gimit keresni,de nem egyszerű,tanácstalan vagyok rendesen...
Apát decemberben műtik végre,már nagyon szenved szegény. :?
Bencussal bejelentkeztünk suliba,az oviban szóltak,hogy azért néhány dologban még fejleszteni kell,de ott bent elintézik.
Katával is minden ok,nagyon megy neki a tánc,van esély rá,hogy bekerül egy külön válogatott csoportba. :) Drukkolok neki nagyon!
Nálam nincs extra,dolgozom és táncolok továbbra is. :D
Röviden ennyi,puszi mindenkinek,Anikó
vakili
 
 


Anikó!
köszönöm :)
Árpára mi jó? Robinak kijött a szemén :( Te meg már profi vagy ebben,segíts :)

KépKép
viranka
 
 


Vera! :D
Árpa: én Tobrex krémet kaptam,de ez receptes.Meg Tetrant,az nem tudom.Egyébként kamillát is szoktak ajánlani,nekem az nem jött be. :( És végül csak apa tudta teljesen eltüntetni agykontrollal.... :shock:
Gyógyszertárban esetleg érdemes megkérdezni,hátha van valami recept nélküli.
Puszi Neked!
Hogy vagy? :cry:
Anikó
vakili
 
 


Anikó
Drukk a műtéthez! Mi probléma, nem emlékszem már... :roll:
Hajrá sulik, hajrá tánc! Csütörtökön beszéltem Berci tanító nénijével, azt mondta, hogy szépen olvas, de az írásán látszik, hogy nem a kedvence.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:csípőprotézist kap. :? Már 7 éve szenved,úgyogy várja mit a Messiást....
Én most még nagyon nem tudom elképzelni,hogy Bence sulis lesz.Olyan kis pici....
Puszi
vakili
 
 


Anikó :)
Akkor dupla drukk!!!! Ez elég nagy műtét. :? Bence várja már a sulit? Az én Bencém oviba megy januárban, beadom két napra, kell neki a közösség. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Anikó!
már 7 éve húzza :shock: nem semmi pasi :) de tuti hamar felépül belőle,ezt kinézem belőle :)
kicsi Bence :) :) ááh,már olyan nagyok :(
Robit küldöm akkor szemészetre,vagyis szerintem vinni fogom :) :)
Gerinek gimit :shock: :shock: viccelsz ugye :? már 14 éves lesz :shock: :roll: Ő mit szeretne?
Kata hogy van? Gondolom igazi nőci :)
Tánc tök jó lehet :)

Orsi!
nagyon csinos vagy ám :) Gergő milyen magas :shock:
Gergő olyan édesen fogja hasad :) csak nem jön 3ka :)

Egcsi!
Bence biztos élvezni fogja :) :) én bálón vagyok teljesen meglepődve,alig várja h. mehessen :) nagyon jól beilleszkedett :) nem gondoltam volna :) :)
fagassd Párod :) :) tényleg milyen kocsi? én is szeretnék nagyobbat :) :) mert ez olyan mini :) alig férünk el 4en benne :)

Málna!
azt a :shock: Áron is ilyen nagy már :) :) pedig most született :)
Máté ügyesen lovagol :)

:arrow: Apa elaludt Mírával :)

KépKép
viranka
 
 


Egcsi:nem tudom,hogy várja-e.Nagyon nem beszél róla.Ha szóba kerül mosolyog,de ennyi. :shock:

Vera:remélem,hogy tényleg jól viseli majd.Eddig mindenki bíztatja,csupa jó viszajelzést kaptunk.
Geri júniusban el is múlt 14..... :lol: Viszonylag nyitott,csak nem akar sokat utazni.Mondjuk azt én sem akarom.Erős gimi kéne,és nagyon nyomnám a nyelvet Neki.Inkább reál beállítottságú,bár mindenből kitűnő.Gondolkozom nyelvi előkészítősön is.Teljesen kész vagyok,és nem tudom kitől kérjek tanácsot. A tanárai nyilván a saját gimit ajánlanák,de én gyengének hallottam....
Katica jól van,bár éppen ma szomorodott el megint egy kicsit Bogyó nyuszi miatt. :( Gyújtott neki mécsest is.
Tánc:egyszerűen szuper! :lol:
Bence meg tényleg pici:110cm és 18,5kg.De édes és gyönyörű. :lol:
Nekem is eszembe jutott Orsi képéről,hogy csak nem???? :wink:
Puszi és jó éjt!
Anikó
vakili
 
 


No akkor az új járgány: Kép

Tegnap voltunk Halloween Party-n, igaz nem öltöztünk be, de így is élvezték a fiúk.
Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi:húúúú,de klassz ez a kocsi! :lol:Ebben már biztos elfértek. :lol: MIlyen típus,mert azt nem látom.Valami amerikai?
Fiúk jól néztek ki. :)Én Bencém is akart menni,de itt ugye nem divat.... :shock:
Pusza
vakili
 
 


Dodge Caravan :) Ja, elférünk, akár még ikrekkel is. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ugye ezt apa nem tudja,hogy Te miben reménykedsz? :wink: :lol: :lol:
Pusz
vakili
 
 


Sziasztok :D

Na ezt a meglepetést!!! :D Ennyit olvasni!!!! Csak az a baj, hogy megint ilyen későn és már nem tudok reagálni, aztán meg holnapra, vagy azutánra el is felejtem....de azért majd megpróbálom valamikor megint elolvasni és reagálni!

Vera
Őszinte részvétem! Ez így tényleg sok, egy szeretted elvesztése is nagyon megrázó tud lenni, hát még kettő ilyen közel egymáshoz! :( Nagyon sajnálom!

Lányok! Nem jön 3ka!!!!! :D 8) Gergőcske csak pont így bújt hozzám, de jót nevettem rajtatok! :wink:
Mi nem tervezünk még egy lurkót! És remélem becsúszni meg nem fog! :roll: 8)

Most megyek, de még próbálok jönni a héten és írni hosszabban!

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 


Anikó
:lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Egcsi
Kocsi szuper, fiúk nagyok! :D ikrek :shock: 8)

Vera
Mi is egriek vagyunk és van egy Víg ismerősünk! 8) :D Poén lenne, ha azok lennének! :D
Bálint nagyon kis ügyi az ovival! Azért annyival könnyebb így Neked is, nem? Mármint, hogy simán megy, és szereti, nem azon aggódsz, hogy meddig sír odabent.

Málna
Nagyon édesek a fiúk! :D Irigykedek az éjszakáid miatt! :roll:

Anikó
Attilának drukk a műtét miatt!

Most mennem kell, mert csatatér a ház és ma jönnek Keresztanyámék, el kéne pakolni. :roll: :?

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Egcsi,de tetszik ez a kocsi :) biztos jó nagy csomagtartója van(erre vagyok rákattanva mostanában :) ) ikrek :) :)

Orsi!
ha van Rita és Peti nevű gyerek a családban akkor egyre gondolunk :)
igen könnyű így menni :) ma reggel is vagy 3* megkérdezte megyünk? miért nem megyünk :)
csak azt unom de nagyon,h. naponta főzöm a köv. napi kajáját és miniadagokat nagyon nehéz :? de muszáj megcsinálnom,mert ha nem úgy néz ki az övé,mint a többieké akkor balhé van :)

Anikó!
biztos nehéz lesz a döntés :( utazást elhiszem,nekem is volt iskolatársam aki többet utazott Pestről a suliig,mint én innen Gödről ...

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Vera
Elég nagy a csomagtartója és be lehet forgatni az üléseket a padlóba, ha kell az egész hátsó rész csomagtartó. Ha megyünk kempingezni 2 ember ott is simán alhat. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


ne izgass :) :) olyan jó :)

KépKép
viranka
 
 


Egcsi
Húúúú! Állati a kocsitok, de komolyan! Egyszer kipróbálnám!
Mi a kapcsolatunk elején elmentünk utca zenélni, Ausztria-Németország és a trabinkban aludtunk! 8) :D Csináltam rá kis függönyöket körbe, este szépen bevackoltunk, oltári hangulatos volt! Persze én voltam 20, Karcsi meg 27. 8) Kamion parkolókban zuhanyoztunk, meg kannába hoztunk magunknak vizet, kis "fogalmam sincs már mi a neve" melegítőn csináltuk meg a konzervet...szóval élmény, amit a gyerekeknek is mesélni fogunk! :D

Vera
Akiket mi ismerünk, ott a fiú az idősebb és Péter, de a lány szerintem nem RIta! A Péter felesége lett Rita, ráadásul Madeirán kollégáink is voltak, mert mind a ketten zenészek!
Az anyukájuk énektanárnő volt, Anyukám kolléganője a 2-es gyakorlóban (ma már nem így hívják).

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok Csajok!

Merre jártok???????

avocado
 
 


Orsi: Gergődnek nagyon boldog névnapot kívánok! :D
Majd jövök,de most egy kicsit el vagyok havazva továbbtanulás ügyben....
Puszi,Anikó
vakili
 
 


Anikó!

Köszönöm Gergőcském nevében is! :D
Te Gergőd Gergő, vagy Gergely? Ha most ünneplitek, akkor Neki is nagyon boldog névnapot kívánok! :D

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi:Enyém is Gergő,együtt ünnepelünk! :wink:
Köszi!
Puszi
vakili
 
 


Gergőknek boldog névnapot :)

én is elhavazva,még hozzá kell szoknom h. dolgozok :) Bálint héten itthon köhög,így nem haladok úgy ahogy kellene...na mind1 majd jövő héten behozom :)

KépKép
viranka
 
 


Vera
Köszi! :D
Köhögés: Flóra is megint ezen a héten hétfőn totál befulladt, a doki azt is hitte, hogy tüdőgyuszi, de keddre sokat javult, még komoly gyógyszer sem kellett, csak inhalálás, meg puffban Ventolin. :( De jobban van, holnap megyünk vissza, remélem azt mondja a doki, hogy hétfőn mehet! Mert persze közben a tesóm kislánya is beteg lett, így Anyukám innen oda fog menni a jövő héten! :roll: Lassan már klónoznunk kell a Nagyit! 8)
Gergőcském kis vasgyúró, tavaly egyszer sem hiányzott, remélem idén is így lesz! Kopp-kopp-kopp!!! És nagyon várom már, hogy FLóra is kinője, mert iszonyatos hallgatni, mikor alig kap levegőt szegénykém! :( :cry:
Munka: kitartás, bele fogsz rázódni. Igaz, azt nem mondom, hogy könnyebb lesz, állandóan rohanok én is, de talán már nem borulok kis olyan sokszor! :roll: 8)
Mennem kell, puszi mindenkinek! :D

Orsi

avocado
 
 


Hali Csajszik!

Én is vagyok. Semmi különös nálunk, végigvonult a szezonális takonykor az egész famílián, egyedül apám maradt ki a szórásból.
Az új munkahelyem szupi, kezdem sajnálni, hogy csak átmeneti.... ha ilyen jó főnököm lett volna az első munkahelyen, lehet, hogy vissza se megyek suliba. 8)
Jövő héten itt rövid hét lesz, csütörtökön pulykaünnep, pénteken sincs iskola. Azt nem tudom hova teszi a gyerekét a szülő, akinek dolgozni kell és nincs nagyi kéznél. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali Csajszik!

Én is vagyok. Semmi különös nálunk, végigvonult a szezonális takonykor az egész famílián, egyedül apám maradt ki a szórásból.
Az új munkahelyem szupi, kezdem sajnálni, hogy csak átmeneti.... ha ilyen jó főnököm lett volna az első munkahelyen, lehet, hogy vissza se megyek suliba. 8)
Jövő héten itt rövid hét lesz, csütörtökön pulykaünnep, pénteken sincs iskola. Azt nem tudom hova teszi a gyerekét a szülő, akinek dolgozni kell és nincs nagyi kéznél. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, mi a helyzet csajszikák? Nagy az eltűnés! Mindenki virgácsot fog kapni a Mikulástól! :evil: :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi!

Én jövögetek, de senki nem írt és annyira el vagyok havazva, hogy mindig csak bekukkantottam. :?
Szerencsére a virgács elmaradt! :wink:

Megvagyunk, igaz betegen, Gergőnek gennyes mandulagyulladás, Flórának csak csúnya torok, de persze befulladt, ahogy szokott és tegnap voltam én is a dokinál, mert elkaptam. Most mind a hárman antibiotikumozunk. :( :roll:
Az a rossz benne, hogy pont ezen a héten, mert Gergőék tegnap mentek a csoporttal Nagykarácsonyba, erről szegénykém most lemaradt, pénteken nekünk van karácsonyi koncertünk, arra sem tudnak eljönni, ráadásul még bébiszittert is kell fizetni e miatt, és vasárnap mentünk volna Halász Judit koncertre, de arra sem merem őket elvinni, nehogy újra összeszedjenek valamit. :? Még szerencse, hogy a jegyet átvette az egyik anyuka ismerőse!

Hát így vagyunk, de amúgy nem vészes, mert ők jól elvannak itthon, én meg hamar elkezdtem a gyógyszert és holnapra már rendben leszek!

Most csak ennyi, puszi mindenkinek. :D

ORsi

avocado
 
 


Orsi :)
Gyerekkoromba rengeteg időt töltöttem Nagykarácsonyban. Ott laktak a nagyszüleim. most a nagybátyám is ott él. :D
Sajnálom, hogy a betegség így bekavart, remélem hamar rendbe jöttök! :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


8) életjel :)
vagyogatunk,gyerekek kicsit taknyosan,de remélhetőleg nem lesz komolyabb bajuk :)
Túl Apa megemlékezésén,ami visszajelzések alapján nagyon jól sikerült,megható és méltó volt hozzá :)

Anikó,hogy van Attila?

Orsi,mit hímzel mostanában?

Egcsi :) virgács :) :) akkor most a félévnek vége?

:arrow: Apát kelteni :)

KépKép
viranka
 
 


Szia Vera!
Húúú, hát egyszerre hármat kéne, most épp a nagynénémnek hímzek egy szép kis képet, augusztusban lesz 70! De kinéz 62-nek!!! 8)
Aztán a keresztanyukám meg 60 lesz, neki is elkezdtem egy képet, de azt feltettem, az a hattyús, na az most pihen....aztán Anyukámnak készül egy ideje egy utcakép, azért abból már úgy a fele meg van. Közben kéne hajtogatnom még egy pár karácsonyi csillagot, most az van mindenütt a lakásban és próbálom utólérni magam Vészhelyzet terén, mert állandóan felveszem, de megnézni már nincs időm!
Igaz, most vége lett az X Faktornak meg a Megasztárnak, így már talán mindenre jut majd időm! 8) :wink:

Most megyek, bedőlök az ágyba!!!

Pusssssz :D

Orsi

avocado
 
 


SZiasztok!

Vera:köszönöm kérdésed,vagyogat.Egy héttel előbbre hozták a műtétet,úgyhogy már itthon lábadozik,de elég lassan.Sok vért vesztett,és szerintünk nem kapott eleget,elég gyenge,hamar elfárad,és a vérnyomása nagyon alacsony,a pulzusa viszont nagyon magas.De túl van rajta,és úgy néz ki,hogy a lába rendben van.
Gyógyulgassatok! :) Oviztok még?


Orsi:de sokmindenbe fogtál bele! :lol: Meggyógyultatok teljesen?

Egcsi:remélem jól vagytok! Milyen idő van nálatok?

Bocs,ennyit bírtam,hulla vagyok.Kicsit sűrűek a napok mostanában...
Puszi Mindenkinek és Kellemes Ünnepeket!

Anikó
vakili
 
 


Anikó
Gyors felépülést a párodnak! :)

Kérdésekre válaszolva: Igen, vége a félévemnek. A vége már nagyon nehéz volt, vizsgák egymás hegyén-hátán és egyre fogyó motiváció. :roll: Az időjárás pocsék, 4 napja esik.... :shock:
Megyünk Bercivel fogorvoshoz, kiesett egy tömése...ünnepek előtt persze... :roll:
Amúgy mindenki jól van, én voltam megfázva kicsit, de már nem vészes, megmaradok. Karácsonyi ajándékok beszerezve, ma csomagolunk anyuval.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Anikó
Jobbulást Attilának! A vérrel kapcsolatban annyit tudok, hogy nekem, amikor az autóbalesetem volt és műtöttek ugyanez volt és mégsem adtak vért, mert azt mondta a doki, hogy sajnos vannak régebbi vércsomagok, amik még nem voltak ellenőrizve és nem szerették volna, ha 17 évesen aids-es leszek! Úgyhogy lehet, ezért nem vitték azt túlzásba Attilánál, de persze ez csak tipp! Remélem hamar felépül!

Egcsi
Hajrá karácsony!!! 8)
Én is ma szerettem volna csomagolni, de csomó minden a padláson van, én meg ma benáthásodtam, úgyhogy elég ramatyul vagyok. :( Csak nem szeretem az utolsó pillanatra hagyni! :?

NÁlunk a változatosság kedvéért Flóra beteg, megint 1 hétig volt egészséges és megint visszaesett.....nem tudom már, hogy húzzuk ki ezt a tanévet! :( Sajnos megint antibiotikumot kap, megint szörnyen fullad, az eéjszakák szörnyűek, szóval totál le vagyok merülve, szerintem ezért is lettem most beteg, úgyhogy tök jól megyünk neki a karácsonynak! :roll:
Hétfőn meg utazunk, remélem addig mindenki rendben lesz!!!

Lányok!
Békés, meghitt karácsonyt és nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
Belegondoltam, hogy már hetedszer teszem ezt meg, már olyan régóta ismerjük egymást!!! :D

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: