Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
viranka
 
 


Egcsi, Egcsi, Egcsi :D :D :D

GRATULAAAAA!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Akkor most remélem majd megint feléled a topik, hiszen jössz majd mindenről beszámolni, jönnek a megszokott dolgok és én már alig várom! :wink: Szurkolok, hogy kis puncis legyen odabent!!! 8)
Köszi a kérdést, már meggyógyultak kicsikéim, remélem most egy darabig így maradnak! :wink:

Bocsi, csak ezért jöttem, kicsit hulla vagyok és ma még megyünk be Pestre is!

Puszi mindenkinek :D

Hajrá Egcsi!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Orsi

avocado
 
 


Köszi csajok, hogy velem örültök. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

S mikorra várjátok? Anyósod végigasszisztálhatja a terhességed :lol: aztán tovább marad mi :) drukk egy lánynak :)


Bálintom beteg :( 3 napig folyamatosan felment a láza :( tegnap már csak estére :( de a szeme nem igazán javul,de legalább most már taknyos és köhög is, ez a gyógyulás jele :) de hétfőn mé nem megy oviba,emiatt lelkibeteg :(

Orsi,Rád meg minap gondoltam,találtam egy violinkulcs medált gyöngyből :) nagyon klassz :)

KépKép
viranka
 
 


Dec. 4-et számoltam. A két császárom miatt inkább november 25 körül. Menjen csak anyós haza, aztán majd visszajöhet, mikor én suliba megyek. Anyámékat akarom kihívni november végén, maradnának február közepéig, aztán váltás. :wink:

Bálintnak jobbulást! Az enyémek most nem betegek, egész nap kint vannak, bandáznak a többi gyerekkel. Nincs is gond az elalvással. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!!
Óriási gratula, jó egészséget mindkettőtöknek! :)
maccs
 
 


Köszi! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hú, de el vagytok tűnve megint....
Velünk semmi különös, egyenlőre csak hányinger itt-ott, de nem vészes. Doki még 3 hét, pedig már írtó kíváncsi vagyok.... :roll:

Veletek mizújs?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsikém!
Gratulaaaaa!!!! :lol: Örülök Nektek!
Puszi
vakili
 
 


Köszi! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!
Jöttem az örömhírrel: Gerit felvették a Madách Gimnázium nyelvi előkészítő osztályába. :D Összesen 15 gyerek került be erre a szakra.Olyan büszke vagyok Rá!!! :lol:
Egcsi:hányinger,egyebek? Hogy vagy?

Puszi a többieknek is!
Anikó
vakili
 
 


Anikó :)
Ez tényleg szuper! Gratula! A nyelvi előkészítő mit takar?
Hányinger van, mikor éhes vagyok és közvetlen azután, hogy eszek. Este rosszabb, de kibírható. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Anikó,gratula :) elhiszem h. büszke vagy :) Attila hogy van? S Kata,Bence ?

Egcsi,Anikó megelőzött a kérdésekkel :) már 7hetes vagy :shock: dokihoz mikor kell menned?

Orsi?

KépKép
viranka
 
 


Majd kb. 2 hét múlva, itt a 1O hét előtt nem nagyon foglakoznak veled, ne kérdezd miért. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


:) s a fiúk tudják már? s a család? vagy még 7pecsétes titok?

KépKép
viranka
 
 


Anyós tudja egyedül, mert Boti nem bír titkot tartani. :roll: Az első dokivizit után majd elmondjuk mindenkinek. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok!

Utólag is kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!!
Itt egy nagyon eltűnt. :D
Először is Egcsi-nek nagyon sok szeretettel gratulálok! Izgalmas lesz újból terhességi és babahíreket lesni. :D Milyen régen is volt ez velünk! Akkor még a fórum is aktívabb volt. :roll:
Mi jól vagyunk, lányok jól vannak. Verával majdnem minden héten találkozunk, mert Míra, Lili és Kitti együtt járnak jazz balletra.
Lányok nőnek mint a bolondgomba. Mindketten jó magasak. :D Kitti igazi kis humorzsák és nagypofájú. Az biztos, hogy mindig övé az utolsó szó. Lili okosodik, nagyon várja már az iskolát. Márciusban volt felvételi az iskolában. Majd napokig tartó izgalomban volt részünk, ahogy vártunk az eredményre. majd telefonáltak és mondta az igazgató helyettes, hogy Lili mindent teljesített, nagyon ügyes volt, így nem kérdéses hova kerül be. :D Felvették a legerősebb angol kétnyelvűbe. Nagyon büszkék vagyunk rá. még el is sírtam aznap magam. :D Bár mikor jelentkeztünk fogalmam nem volt arról, hogy van legerősebb osztály. :D Ezért lepett meg minket nagyon..
Persze a neheze még hátra van, mert ebben az osztályban kell ám majd tanulni.
Kittikével sokszor elbeszélgetünk, hogy Lili iskolás lesz, mert sokszor elsírja magát, mikor tudatosul benne, hogy a nővére szeptembertől már nem lesz mellette az oviban. Készítjük fel erre, mert nagyon szoros a kapcsolata a Lilivel. Állandóan támogatják, segítik és vigasztalják egymást, de szeptembertől nem lesz ott a Kitti vigasztaló, óvó nővére.
Én továbbra is 4 órában dolgozok az Informatikán a Cora-ban, ami nekem nagyon jó, mert rengeteg időm jut a gyerekekre és imádok velük lenni. :D
Meg persze magamra is van egy kis időm. Járhatok edzeni. :D Sokat futok mostanában. :lol:
Készülök a Cora Olimpiára. :lol: Bowlingban és 2500 m-es futásban indulok. :D
Anyukámék júniusban költöznek Gödre. :D Most épül a házuk. Már burkolnak és jövő héten festenek. Nagyon sokmindent én terveztem meg nekik. Gyönyörű lesz a házuk. :D mediterrán stílusú. A Budaligeti házat nem adják el, hanem kiveszik franciák, hiszen a francia iskolától 3 perce laknak. :D Mivel megvannak a francia kapcsolataink nem volt nehéz bérlőt találni.

Anikó: iskolával kapcsolatban nektek is gratulálunk!

Jó hallani azért rólatok! Még ha én nem is írok olyan gyakran, de szoktalak titeket olvasni! :D
Pár kép a lányokról.

Puszi nektek Rita

Kép
Kép
trita
 
 


Elektromos hajjal a trambulinban:
Kép
Trambulinozás:
Kép
Várakozás, miközben Lili lovagol:
Kép
Lili lovagol:
Kép
Ballet képek, Robi készítette (Vera férje):
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
trita
 
 


Rita :)
De jó rólatok hallani! :) Köszi a gratut!
A lányok nagyok és szépek, a ballettos képek nagyon jók! A sulihoz gratula, biztos bírni fogjátok, főleg így, hogy van időd foglakozni Lilivel.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Sajna én is alig jutok ide a géphez, akkor is ezer dolog van, és babanetre nem marad időm. :(

Egcsi
Sajnálom a hányingert, reméljük hamar elmúlik! Fiúknál volt? Ha nem, akkor hátha a kis csajszi jelzi, hogy "Anya már gondolkodhatsz a lány neveken!" :wink: 8)

Anikó
Óriási gratula Gergőnek!!!!!! Engem is érdekel, hogy mi az az előkészítő?

Rita
De jó, hogy jöttél!!!!! Lányok szépek, hírek szuperek! :D :wink:

Vera
Jó kis képeket csinált a párod Rita lánykáiról!:)

Nálunk a hírek:
Gergő nemsokára ballag az oviban és mivel szmk-s anyuka vagyok, ezerrel szervezzük az ajándékokat az óvónéniknek! Mellette a Flóra csoportjában is szmk-s vagyok (nem voltam egészen normális, mikor elvállaltam ezt is!!! :twisted: ) és 14-én még a suliban a bálon is szerepelek. Megint táncolunk, most country-t. 21-én van a ballagás, de aznap délután még Kistarcsai napok is, aztán meg Juniális az oviban. 29-én a másik suliban Széchenyi Gála, ahol fellépek a növendékeimmel, majd gyereknap, ahol ismerkedünk a leendő osztálytársakkal (már akit nem ismerünk, mert 12-en megyünk az ovis csoportból egy osztályba!) és a tanító nénivel. Közben persze koncertek a zenesulikban és vizsga is május végén, úgyhogy ha júniusban még élek, akkor nem is tudom mivel fogok ünnepelni! :roll: 8)

Bocsi, hogy így rátok zúdítottam mindent, nyugodtan küldjetek el melegebb éghajlatra, most tökre örülök majd neki és húzom is el a csíkot! :wink: :lol:

Szóval a lényeg, ha májusban nem sokat láttok, akkor ezért lesz!

Jaaaa! Egy valami, ami kicsit rólam fog szólni és nem annyira munka, Kistarcsán kiállítják a hímzéseimet a Kistarcsai napok keretén belül. Ha valaki erre jár közületek, akkor előtte szóljon, elküldöm a mobilszámomat és találkozhatunk!!! És ott lesznek együtt a képeim, a legújabb is, majd ide is felteszem a képet róla. :D

Gergőről rakok ide néhány fotót, az óvónénik fotókönyvet kapnak és ezek a képek lesznek benne:.......sajna nem tudok kicsinyíteni, úgyhogy legközelebb jönnek a fotók, bocsi!

Puszi mindenkinek és most, hogy Egcsi babát vár, remélem kicsit feléledünk!
:D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Hát lesz dolgod, nem kevés. :) Hát nem tudom, hogy az én pocakom, mennyire fogja stimulálni a topikot... :lol:
Ügyes vagy a hímzésekkel, ha megunod a zenetanárságot, kéznél az üzleti lehetőség! :wink:
Gergő várja a sulit?

Nálunk semmi extra, apjuk vasárnap érkezik anyóssal és kezdődik a hosszú 5 hónap... :roll:
Fúk kicsit megfáztak, de nem vészes, csak egy kis orrfolyás.

Midenki jelentkezzék egy rövidet! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, akkor ismét én... :roll:

Voltam UH-n. 2,5 cm a baba, 17O-et ver a szive percenként. Megvan mindkét keze, mindkét lába és nagyon kalimpált. :)

UH kép:
A fej elég egyértelmű, ha nagyon nézitek a két karocskát is látjátok. :)
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,ahogy kivilágosítottam a monitort megláttam :) de jó :) Anyós megérkezett? Suli?

Orsi,meddig tart a kiállításod? szívesen elmennék :)
Én is szmk-s :) Míráéknál megörököltem,Baluéknál meg már mikor felvették akkor kérte az óvónéni legyek az :)

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Tegnap érkeztek, Túró Rudi hegyekkel. :) Sulimból még 2 hét van hátra. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Megvolt a 12. heti UH. Minden normális, a legfontosabb érték, NT 1,86. :) Koponya zárt, hasfal zárt, vese működik. Nagyon megnyugodtam.
Akkora szerencsém volt már megint, egy nagyon szupi szonográfust fogtam ki, vagy 25 percig babamoziztunk. Utána beszélt velem a doki, mondta, hogy minden ok és nagyon meglepődne, ha a véreredmény nem lenne jó.
Adtak időpontot a 18. heti genetikai UH-ra, július 5-én megyek. :)
Kaptam képeket is, majd beszkennelem. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kép Hármaskáról:
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


:) de jó :)

Maccséknál megszületett a kisasszony,most olvastam fb-on :)

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Maccs Családnak hatalmas gratula! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Macséknak óriási gratula!!!!!! :D

Egcsi
Szuper a fotó! :D Olyan jó megint ilyet látni itt! :wink:

Vera
Végül eljutottál a kiállításra? Nem hívtál, én meg totál el voltam havazva, már csak hétfőn jutott eszembe. :roll:
Azért majd lefotózom az újakat és teszek fel képet! :D

Bocsi lányok, most nem nagyon van erőm sokat írni. :(
Jól vagyunk, minden ok, csak év végi hajrá, koncertek, vizsgák, külsős fellépések (holnap a szilasi Coop-nál szerepelünk!), de már látszik a vége!!! :wink:
Majd jövök többet (legalábbis remélem!).

Anikóóóó

Puszi mindenkinek :D

Orsi :D

avocado
 
 


Hahó, hol van mindenki?????? :(

avocado
 
 


Sziasztok!

Először is EGCSINEK egy gratula! :)
Verának köszi, hogy hírt adott rólunk! :) A többieknek meg a gratulákat is köszi! :) 2011.05.21.-én 2710gr és 50 cm méretekkel Viola megérkezett.
Jól vagyunk, minden rendben, most még kicsit csiszolódunk össze, Amúgy jó baba, és könnyű általában a kezelése, néha vannak rázósabb napok is.
Lili imádja, csak velünk vannak nagy viták, nem tudom hova tenni, hogy féltékenység vagy kiskamasz tünetek miatt... Majd kialakul. :)
Megyek is lassan ébred a pici és rácuppan a cicire.. :)
Pusz
Macs
maccs
 
 


Maccs
Mégegyszer gratula nektek a csajszihoz! :) Biztos cuki.
Érdekes, hogy írtad a kiskamaszos tünetet, nálunk Berci borzasztó mostanában, nem hiszem, hogy a pocaklakó miatt.... :roll:

Anyós 2O-án hazamegy. Őszintén, annyira nem bánom, kicsit túl sok a dráma...pedig most sokkal többet segített, mint tavaly, azért nehéz lett volna még 4 hónapot lehúzni. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Maccs: óriási gratula! Sok boldogságot kívánok nektek a kisbabához. Szép neve van mindkét lányodnak. :)

Mi jól vagyunk, minden rendben velünk. :) Lányok oviznak, de már nem nagyon szeretik, mert egyre kevesebben vannak, jön az ügyeleti idő. De nekem dolgoznom kell, nem tudok mit csinálni. :?
Tegnap volt a Lili a Dunakeszi Farkas Ferenc zeneiskolában felvételizni az iskolai szolfézs karra. Hát izgalmas volt. Mikor bementünk a terembe 10-en ültek körbe egy U alakú asztalnál. Nem számítottunk ennyi vizsgáztatóra. Köztük volt az iskolaigazgató, Judit néni a tanáruk, akihez járnak és a többiek szolfézs meg hangszeres tanárok. Lili rendesen meg volt ijedve, de aztán belejött. Először egy dalt kellett elénekelnie, majd szolmizációs hangokat kellett énekelnie és tudnia, majd tapsos dallamokat meghallgatni és ugyanúgy leadni, utána énekeltek neki különböző hangokat és Lilinek ki kellett találnia, hogy melyik a magasabb, ezt mind tudta, pedig voltak nehezek, ahol két magas hang között kellett kitalálnia, de sikerült neki. Majd voltak ti-ti-tá-s dallamok, melyeket ugyanúgy vissza kellett ismételnie. Mindent sikeresen megoldott, iszonyat büszke voltam rá. El is pityeredtem, hogy mindezt tudja.
Jövő héten csütörtökön teszik közzé az iskola honlapján, hogy kit vettek fel. Majd meglátjuk mi lesz. Nem azért akar menni énekelni, hogy énekesnő legyen belőle, mert az sose lesz, de nagyon szeret énekelni és fontos neki.
Kitti olyan édes volt, mert elaludt odafelé, és még a felvételi alatt is aludt az ölemben, de pont amikor Lili énekelt, felriadt álmából, nyögött egy nagyot és álmos szemekkel kérdezte, hogy "Anya, hol vagyok?". Majd félig kómás állapotban kiugrott az ölemből, odatántorgott az ajtóhoz, hogy kimegy, de abban a pillanatban felébredt, rájött, hogy hol van és szégyenkezve visszarohant az ölembe. :) Édes volt. Jót mosolyogtak a vizsgáztatók.

Lili nagyon ügyesen lovagol már. Rendes hátaslovat egyedül vezet. Most tanul ügetni vele, de csak úgy, hogy az oktató fut mellette. Azért mégis kicsi még a Lili. :) Pónilovon jobb lenne, de az oktatónak nincs pónilova. Júliusban megy a lovasakadémiára egy 6 napos táborba. Nagyon várja már. :) Kitti jövő héten kezdi a lovaglást. :)

Puszi nektek Rita

És pár kép:
Lili arcfestése:
Kép
Kitti arcfestése:
Kép
Kitti csikóval, miközben Lili lovagol:
Kép
trita
 
 


Rita
Hajrá a sulihoz! A képek nagyon jók (mint mindig 8) ). Nőnek a lányaid, mint a gomba. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Aki esetleg nem járna facebook környékén azoknak:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1610696445

Puszi Macs :D
maccs
 
 


Maccs
Nagyon édesek együtt! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,Te is vagy Fb-on? Legkisebb neme kiderült? Anyós?

Orsi,én balga 1 héttel később akartam menni,úgy írtam be a naptáramba :oops: még jó h. írtad,nem indultam el :)

most ezeket csináltuk/tam :)
Kép Kép

KépKép
viranka
 
 


Viranka
Igen, ott is vagyok....
Nagyon jók ezek a cuccok, ügyi vagy!
Anyós hétfőn hazament.
5-én megyünk UH-ra, de én nem akarom tudni, hogy fiú vagy lány. Ha apjuk nem jön, nem is kérdezem meg. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Lilinek boldog szülinapot :) ugye ma van? S Kittinek is boldogságos 5.-et kívánunk(mostanában volt?)

Egcsi,én nem bírnám ki :) :)

:arrow:

KépKép
viranka
 
 


Szülinaposoknak innen is Boldog Szülinapot! :D

Viranka
Én sem hittem volna, hogy ennyire nem leszek kíváncsi, de nem vagyok. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bencének boldog szülinapot kívánunk :)

KépKép
viranka
 
 


Köszi! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Voltunk 18. heti UH-n, minden ok a babóval. Néhány kép:
Kép Kép Kép Kép

A szülinapról is lesz, csak még nincs lekicsinyítve...

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bercinek boldog szülinapot kívánunk :)
most már dupla szülinapos képeket tölthetsz fel :)

KépKép
viranka
 
 


Köszi!
Itt vannak a képek. :)
Először Bence
Kép Kép Kép

Berci:
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Minden kis szülinaposnak BOLDOG SZÜLINAPOT utólag is! :D

Bocsi, hogy ennyire nem jöttem, de annyi minden volt, alig voltunk itthon, és akkor is Karcsi hót beteg volt, aztán Balcsi és ott nem volt net.

Egcsi
Szuper képek a babóról! :D Pocikád is csini, fiúk óriásiak!!!

Vera
Nagyon kis ügyi vagy! :D

Nálunk minden ok, 2 napja jöttünk haza a Balcsiról, most elég sokat voltunk, 1,5 hetet, ebből volt 4 nap a strandon, szépen szétszórva. Most már tényleg majdnem az összes kirándulási és múzeumi lehetőséget kimerítettük a Balatonnál, de nem panaszkodom, mert a gyerekek szerencsére nagyon élvezték ezt is, szóval jól éreztük magunkat! :D És szerencsénk volt, hogy a múlt héten mentünk le, mert így tudtunk fürödni, ezen a héten már csak a szerda volt ilyen. Ez volt a mi utolsó ajándéknapunk, aztán csütörtökön haza is jöttünk.
Szegény unokatesómék pont ezt a hetet fogták ki..... :roll:

Innentől már itthon leszünk, készülünk a sulira Gergővel, szoba átrendezés stb. , meg nekünk már 10-én be kell menni a suliba értekezletre, úgyhogy aki azt hiszi, hogy a tanárok egész nyáron csak napoznak, annak üzenem, hogy ez sajna már rég nincs így! :? A fizu viszont ugyanolyan sz... :twisted:

Képeket majd hozok, csak kicsinyítenem kéne. :roll:

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi
Üdv ismét a topikban. Már azt hittem kiakasztjuk a zárva táblát, annyira nem jött senki. :?
Mi baja volt Karcsinak? Már minden ok?
Hajrá sulikezdés! Izgultok? Gergő várja már?
Mi is várjuk a levelet a suliból, hogy mit kell vinni évkezdésre.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi!

Köszi! :wink:
Húú, Gergő már nagyon várja a sulit, pont ma reggel mondta az apjának, hogy "Apa, mikor leszek már hét éves?? Már menni akarok az iskolába!!!" 8) :D
Tegnap vettük meg neki a füzeteket és hoztuk le a padlásról a régi íróasztalunkat, átrendeztük a szobát, úgyhogy már minden készen áll! :D Ja, kapott egy széket is az asztalhoz, szóval tényleg minden megvan. Ő nagyon várja, mi már kevésbé ( már ami minket illet) ! 8) :?

Puszi :D
Orsi

avocado
 
 


Berci nem nagyon lelkes a sulikezdéssel kapcsolatban, de majd belejön. Új tanár néni lesz, itt nem viszi végig őket az elsős negyedikig. Egész nyáron gyakoroltattam-na nem szakadt meg 8) - remélem ez segít az átállásban.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: